PDA

Zobacz pełną wersję : Olimpia jednak w III Lidze!

MaxyM
08-06-2003, 00:05
Olimpia Elbląg po remisie w Pruszkowie ze Zniczem, w przedostatniej kolejce III ligi, straciła szanse na utrzymanie w tej klasie rozgrywek. Gdyby piłkarze z Elbląga utrzymali prowadzenie do końca, wszystko byłoby jeszcze możliwe. Gola dla elblążan zdobył Adrian Fedoruk.
Za tydzień Olimpia zagra ostatni mecz z Okęciem Warszawa, a w przyszłym sezonie powróci niestety na czwartoligowe boiska.
Autor: Bodziach

:/

Raffi
08-06-2003, 00:30
Stomil za miesiąc ulega likwidacji(robią podobny numer jak Pogoń Nowa), także spokojna babci rozczochrana.

Istnieje szansa, iż w Olsztynie powstanie nowy klub, który ma być kontynuacją chlubnych tradycji Stomilu. Inicjatorem projektu są kibice byłego pierwszoligowca, a także Piotr Tyszkiewicz, aktualny szkoleniowiec. Jeżeli inicjatywa będzie miała społeczne poparcie, środki finansowe na bieżącą działalność oraz poparcie działaczy OZPN - nowy klub będzie mógł przystąpić do gry w IV lidze.
Niemniej dobrze by było, gdyby wygrali za tydzień z Okęciem(a to będzie ekstremalnie trudne), bo inaczej Wigry mogą ich wyprzedzić, jeśli wygrają z Kozienicami . A taka była dzisiaj radość na trybunach na Gwardii, jak spiker podał 15 minut przed końcem, że Olimpia prowadzi w Pruszkowie. KSP w tym momencie spadało już na 100%, a Olimpia miałą szanse na utrzymanie nawet bez "pomocy" Stomilu. Wracam do domu zadowolony (KSP dostało 5-1 w dupę), a tu w telegazecie 223 jest wynik 1:1 :/ :/
Sytuacja jest taka: Olimpia 31, Wigry 30 i gorszy bilans, KSP II 28 i lepszy bilans; Wigry muszą wygrać, Polonia też inaczej na 100 % lecą, tak czy tak.

C@mo
08-06-2003, 08:32
optymistyczxne jest tylko to że mlody Fedoruk wali bramy, jeżeli z mariazu z Jakubasem wyjdą nici to licze że Legia bardziej postawi najego,Mierzeja,Zganiacza i może Cieslinskiego.
Najwyższy czas troche Legię odmłodzić.

szczepan
08-06-2003, 09:38
ej co to za sezon :( :( :(
Pogon spada Olimpia spada Zaglebie zostaje w 3 lidze :( my mamy czwarte miejsce :(

no i jedynie awans Den Haag cieszy :)

Mazi
08-06-2003, 12:09
:(

mam nadzieję ,że OE wejdzie za rok w przyszłym sezonie z powrotem do 3 ligi ! Zasługują na to kibice !

Pozdrowienia dla Elbląga

PS
ciekawe z kim będą grali w czwartej lidze .. ?

aaadamm
09-06-2003, 13:37
Raffi ma racje. Jezleli Olimpia wygra z Okeciem, a Stolim sie wycofa, to 13 pozycja daje szanse utrzymania sie.

Oto przedtruk ze strony www.olimpia.eia.pl

Na miejsce zbiórki przyszło 12 osób, nie było jednak możliwo&ci
załatwienia innego &rodka transportu jak autobus. Z Elbl&ga
wyjechali&my w 14 osób (dwóch się dosiadło) z jedn&
flag& "Specjali&ci". Podróż minęła spokojnie
i w miarę szybko. Pod stadionem w Pruszkowie jeste&my 20 minut
po rozpoczęciu meczu. Pojawił się problem z biletami, gdyż wstęp na
stadion kosztuje 4 zł, a my byli&my pu&ci. Jednak w końcu wchodzimy
za darmo. Miejscowi to fc Legii, wnioskuję to po ich flagach w
barwach stołecznego klubu. U nas, dopingu brak, podobnie jak u
miejscowych. Gra naszych piłkarzy nie najgorsza, atakowali
bramkę gospodarzy. W pierwszej połowie kopacze Olimpii grali
pod słońce. Po bezbramkowej pierwszej czę&ci gry, w 6 minucie
II połowy prowadzimy 0:1. Od tego momentu Olimpia przestaje
grać, bronimy się w 9 na własnym polu karnym, a Znicz coraz
&mielej sobie poczynał. Sędzia niec sprzyjał gospodarzom,
reaguj&c na wszystkie krzyki i stękania piłkarzy Znicza. 1
5 minut przed końcem Adrian Fedoruk otrzymał drug& żółt&
kartkę i musiał zej&ć z boiska. Nie udało nam się dowieĽć
korzystnego rezultatu do końca. w 83 minucie Znicz zdobył bramkę
na 1:1 i w tamtej chwili praktycznie mecz się skończył.
Pruszkowscy piłkarze podawali sobie piłkę na własnej połowie,
a nasi piłkarze nie kwapili się do przyci&nięcia i walczenia o
zwycięstwo. Po końcowym gwizdku kopacze w niebieskich strojach
&piewali "Nigdy nie spadnie, Znicz Pruszków nigdy nie
spadnie", natomiast my nieco podłamani skierowali&my się d
o autobusu. Dostali&my jednak cynę iż Polonia II przegrała z
Gwardi& 5:1, więc utrzymali&my przed ostatni& kolejk& 13 miejsce,
które daje utrzymanie w przypadku rozwi&zania Stomilu.
Powrót bez żadnych przygód.

13. OLIMPIA 31 pkt - mecz u siebie z Okęciem
14. Wigry 30 pkt - mecz u siebie z Kozienicami
15. Polonia 2 28 pkt - mecz u siebie z Pelikanem

OLIMPIO do boju !!!!!!!!

szczepan
09-06-2003, 15:51
no to mam nadzieje ze uda sie chlopakom utrzymac i ze w przyszlym sezonie widzimy sie na jakims meczu :D

Pesto
09-06-2003, 17:02
Pogon spada Olimpia spada Zaglebie zostaje w 3 lidze :( my mamy czwarte miejsce :(

gts z dubletem , j... w II lidze ...JAKI CH UJOWY SEZON !!!

szczepan
12-06-2003, 13:47
za http://olimpia.eia.pl/:
"Koniec Stomilu

Potwierdziło się to, na co zapowiadało się od jakiegoś czasu. Za 30 dni klub Stomil Olsztyn przestanie istnieć. W jego miejsce powstanie nowy twór, który ma zerwać z niechlubną przeszłością OKS-u (czyli pozbyć się długów). Dla nas najistotniejsze jest to, że ten nowy klub nie może przystąpić do rozgrywek trzeciej ligi, wobec czego zwalnia się w niej jedno miejsce. Czy to miejsce zajmie Olimpia Elbląg, okaże się po meczu z Okęciem. Już dziś zapraszamy wszystkich na ten mecz!"

wiec trzymajmy kciuki jezeli Olimpi uda sie wygrac to w przyszlym sezonie znow zawitaja w Warszawie.

Aha wlasnie uswiadomilem sobie ze w przyszlym sezonie czekaja nas 4 mecze derbowe :D bo przeciez wszystko wskazuje na to ze jezeli Olimpia sie utrzyma to rezerwy ksp spadna i w 4 lidze zmierza sie z Legia II :D

DrZeFkO
12-06-2003, 23:39

gts z dubletem , j... w II lidze ...JAKI CH UJOWY SEZON !!!

Oj Pesto, Pesto - cóż Ci takiego Jaga zawiniła w przeszłości, że nawet jej pełnej nazwy wstydzisz/boisz się napisać ??? :>

Lakers
13-06-2003, 11:47
ciekawy jestem jak będze wyglądał mecz Olimpia Elbląg - Pogoń Szczecin przeciesz Legia pojedze na ten mecz i co ?! bedze my stać na 2 sektorach ? odzieleni płotem ?! :hmm:

Pesto
13-06-2003, 11:49
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

wiślacy i jagusy to naprawdę niezłe clowny

jeden pisze , że się boimy szczura cupiała , drugi - że się boję napisać nazwę jagiellonia

drzewko - wyjdź na ulicę w żółto-czerwonej szmacie - z pewnością wszyscy tak się przestraszą , że zbiegną do Puszczy Kampinoskiej

ja to chyba ucieknę do Czech :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

szczepan
13-06-2003, 11:50
Lakers? Niby czemu mialoby dojsc do meczu Olimpi i Pogoni?

Lakers
13-06-2003, 11:53
no jezeli olimpia spadła do 4 ligi a pogoń zaczyna od 4 ligi to chyba sie spotkają , czy to jest okregowka , bo nie wiem ?!

aaadamm
13-06-2003, 11:59
no jezeli olimpia spadła do 4 ligi a pogoń zaczyna od 4 ligi to chyba sie spotkają , czy to jest okregowka , bo nie wiem ?!

nie nie tak nie jest.

Pogoń bedzie grala w IV lidze Szczecinskie jz takimi druzynami jak Dab Debno Lubsukie, Pogoń Barlinek, Arkonia Szczeicn, Osadnik mysliborz, Ina golenoiw., natomiadt jak by Olimpia spadal grala by w 4 lidze Warminsko Mazurskiej (Granica Ketrzyn, Blekitni Orneta, Polonia Lidzbark Warminski).

A jezeli Olipmia sie utrzyma czekaja ja mecze z Ieziorakiem Ilowa, ktory prawdopodobnie awansuje z 4 ligi do 3 . Do boju Olimpio !!!

szczepan
13-06-2003, 11:59
pomorkz tego co wiem to kazda grupa z trzeciej ligi ma swoje pod okregi i tak:
1 łódzka, mazowiecka, podlaska, warmińsko-mazurska
2 kujawsko-pomorska, pomorska, wielkopolska (południe), wielkopolska (północ), zachodniopomorska
3 dolnośląska, lubuska, opolska, śląska I, śląska II
4lubelska, małopolska (Kraków), małopolska (Nowy Sącz-Tarnów), podkarpacka, świętokrzyska

wiec Pogon zagra pewnie w pomorskiej a Olimpia (mam nadzieje ze nie!) w warmińsko-mazurskiej!

Raffi
14-06-2003, 21:25
Olimpia WYGRAŁA dzisiaj 2:1 z Okęciem, Wigry i KSP przegrały, zatem istnieje ogromna szansa, że Olimpia utrzyma się w 3. lidze!!!
Wszystko zależy już tylko od Stomilu, który zamierza isć śladami Pogoni i Śląska Wrocław...

Mazi
15-06-2003, 10:05
Mecz Olimpii Elbląg z Okęciem Warszawa miał ogromne znaczenie dla gospodarzy. Zwycięstwo elblążan, przy jednoczesnym wycofaniu z III ligi Stomilu Olsztyn (co jest już praktycznie pewne), dawało Olimpii utrzymanie.
Ten mecz to prawdziwy thriller. Gospodarze objęli prowadzenie w w drugiej połowie, po strzale z rzutu karnego. Mimo kolejnych ataków...wyrównali piłkarze Okęcia. Do końca meczu pozostało 20 minut... Tomasz Sznaza strzelił gola dającego Olimpii utrzymanie w ostatniej minucie spotkania!!!

zródlo:www.legialive.pl / www.olimpia.eia.pl

OLIMPIA ELBLĄG !!! Jejku , wczesniej szkoda mi było Olsztynian , ale w tej chwili będę się modlił o zlikwidowanie Stomilu :oho:

koLumb
15-06-2003, 13:46
Olimpia prawdopodobnie zostanie jednak w III lidze!! ;) Teraz wszystko zalezy od decyzji wobec olsztynskiego Stomilu!

szczepan
15-06-2003, 22:42
jakiej decyzji <<wobec>>? chwile zarzad podjal decyzje ze 30 spotyka sie rada czy cos w tym stylu i maja podjac decyzje o rozwiazaniu wiec pzpn nie bedzie mial nic do gadania...

Lakers
16-06-2003, 13:07
ok ja juz kumam ta 4 ligę :]

Raffi
25-06-2003, 19:15
W finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, Olimpia Elbląg pokonała OKP Warmia i Mazury Olsztyn. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Eblążan. Spotkanie odbyło się na neutralnym terenie, na stadionie miejscowego Jezioraka w Iławie.

:+:

szczepan
26-06-2003, 22:23
no ja nie wiem czy teran Jezioraka jest taki neutralny :P

Raffi
26-06-2003, 22:48
Był neutralny, bo miejscowi się nie pofatygowali :P

Raffi
27-06-2003, 11:19
Wieści są takie, że za parę dni ma oficjalnie dojść do rozwiązania Stomilu ['] . Po drugie, odwołanie Olimpii od wyniku meczu w Mirkowie zostało odrzucone. Po trzecie - prawdopodobnie powstanie autonomiczna sekcja piłkarska.
Wydaje się , że najgorszy moment kryzysu został przeczekany (oby)...

Raffi
07-07-2003, 21:08
Członkowie klubu MOKS Stomil Olsztyn odrzucili dziś wniosek o upadłość klubu. Olsztyńscy kibice mają własny plan działania.
Wypowiedzi:

Józef Łobocki, viceprezes d/s szkoleniowych: "Cieszę się, lecz jestem realistą. Nie mamy środków na bieżącą działność. To jest również i mój klub. Trzeba zrobić wszystko, aby wystartować w III lidze, jednakże nie wiem, czy znajdą się na to pieniądze".

Krzysztof Sobczyński, przedstawiciel kibiców: "Kibice nigdy nie przyłożą ręki do śmierci klubu. Ludzie, którzy doprowadzili do takiego stanu rzeczy, niech teraz nie uciekają jak szczury z tonącego okrętu. Mamy własny plan działania".

Dorsz
07-07-2003, 21:14
Członkowie klubu MOKS Stomil Olsztyn odrzucili dziś wniosek o upadłość klubu. Olsztyńscy kibice mają własny plan działania.
Wypowiedzi:

Józef Łobocki, viceprezes d/s szkoleniowych: "Cieszę się, lecz jestem realistą. Nie mamy środków na bieżącą działność. To jest również i mój klub. Trzeba zrobić wszystko, aby wystartować w III lidze, jednakże nie wiem, czy znajdą się na to pieniądze".

Krzysztof Sobczyński, przedstawiciel kibiców: "Kibice nigdy nie przyłożą ręki do śmierci klubu. Ludzie, którzy doprowadzili do takiego stanu rzeczy, niech teraz nie uciekają jak szczury z tonącego okrętu. Mamy własny plan działania".

To źle dla przyjaciół z Elbląga ale chyba z drugiej strony dobrze, nie chciałbym by Stomil upadł przez bandę warchołów.

Raffi
07-07-2003, 22:02
W sumie masz rację - Stomil pewnie nie upadnie, ale i tak nie przystąpi do 3. ligi:
http://www.90minut.pl/news.php?id=43589

Wszystko wskazuje na to, że powstanie klub OKS Stomil 1945. Jutro stowarzyszenie o tej nazwie ma złożyć wniosek o zarejestrowanie w sądzie
Na pewno olsztyński Stomil nie wystartuje w rozgrywkach III ligi. Zadłużony na ponad 9 mln zł klub nie ma drużyny i finansowego wsparcia ze strony sponsorów. Nie jest zatem w stanie przystąpić do gry wśród trzecioligowców. Kibice, którzy przed tygodniem nie dopuścili do ogłoszenia upadłości Stomilu, starają się na bazie tego klubu założyć nowe stowarzyszenie. Nowy klub o nazwie OKS Stomil 1945 będzie mógł wystartować w rozgrywkach A-klasy. - Taką gwarancję dał nam pan Fiedorowicz, prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej - mówi Krzysztof Sobczyński, szef kibiców Stomilu.

Pozycja kibiców w olsztyńskim środowisku piłkarskim wzrosła po ostatnim walnym zebraniu Stomilu. Okazało się, że są to ludzie, którym zależy na ocaleniu tradycji MOKS-u Stomil. Nowe stowarzyszenie o nazwie OKS Stomil 1945 kontynuować ma niejako pozytywną, sportową stronę działalności Stomilu, pozbawioną niejasnych manipulacji finansowych, które stosowali niektórzy działacze olsztyńskiego klubu. Na spotkaniu w siedzibie WMZPN-u pomysł założenia nowego klubu poparli m.in. byli trenerzy Stomilu Jerzy Budziłek i Józef Łobocki. - Mam nadzieję, że wszyscy kibice Stomilu także popierać będą nowy klub - mówi Krzysztof Sobczyński.

Kibice twierdzą, że finansowaniem OKS-u Stomil 1945 zainteresowane są trzy firmy. Jedna z nich pomaga w założeniu nowego stowarzyszenia sportowego. Zespół nowego klubu mógłby zostać oparty o młodzieżowe drużyny trenerów Muszyńskiego i Nakielskiego, o ile wyrażą oni ochotę na współpracę. Takiej ochoty nie wyrazili działacze czwartoligowego OKP Warmia i Mazury Olsztyn, który przed rokiem przejął rezerwy Stomilu.
http://www.90minut.pl/news.php?id=45424

Raffi
28-08-2003, 08:43
Odświeżam, bo w tym tygodniu z Elbląga dochodzą wieści sensacyjne:

"Jak udało się nam dowiedzieć bardzo blisko finalizacji jest zawarcie umowy sponsorskiej pomiędzy Olimpią a firmą spożywczą ICC. Dziś miało miejsce spotkanie w tej sprawie. Negocjacje trwają już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz można napisać, że wejście strategicznego sponsora do Olimpii jest praktycznie przesądzone.
ICC to amerykańska firma z branży mlecznej, ktora chce się reklamować poprzez piłkę nożną. Współpraca ma rozpocząć się w przerwie zimowej, do tego czasu mają wyjaśnić się wszystkie niewaidome kwestie w klubie, m. in. sprawa utworzenia autonomicznej sekcji piłkarskiej. Wg życzenia ICC, Olimpia powinna zająć takie miejsce na mecie rundy jesiennej, ktore po odpowiednich wzmocnieniach gwarantowałoby walkę o II ligę już w tym sezonie, bo ambicje sponsora to minimum ta klasa rozgywek."
i druga:

"Umowa z EB

W dniu dzisiejszym staraniem prezesa sekcji piłki nożnej Marka Koniuszańca udało się pozyskać kolejnego sponsora dla Olimpii. Podpisano umowę z Browarem Elbląskim, w myśl której konto Olimpii będzie systematycznie zasilane sporymi kwotami pieniężnymi. Nie możzemy podać jakiej wysokości będą to kwoty ale można powiedzieć, że na chwilę obecną EB jest najpoważniejszym inwestorem w naszym klubie."

Teraz widać, jak decydującym stał się moment pozostania Olimpii w 3. lidze w chwili kryzysowej. Nie chcę myśleć co by było, gdyby się nie udało. Być może to samo co z rezerwami Polonii, które obecnie zmierzają szybką drogą do MLS.... Zarazem przy dotychczasowej mizerii finansowej w klubie więsci te brzmią aż ciężko do uwierzenia :)

PS W najbliższą sobotę o 16.00 Olimpia gra jedyny w tej rundzie mecz w Warszawie, na stadionie Gwardii przy Racławickiej.

Mazi
28-08-2003, 11:04
Żeby te wszystkie informacje okazały się prawdziwe ...

MaxxxiM
28-08-2003, 11:26
Teraz widać, jak decydującym stał się moment pozostania Olimpii w 3. lidze w chwili kryzysowej. Nie chcę myśleć co by było, gdyby się nie udało. Być może to samo co z rezerwami Polonii, które obecnie zmierzają szybką drogą do MLS.... Zarazem przy dotychczasowej mizerii finansowej w klubie więsci te brzmią aż ciężko do uwierzenia :)

PS W najbliższą sobotę o 16.00 Olimpia gra jedyny w tej rundzie mecz w Warszawie, na stadionie Gwardii przy Racławickiej.

fakt, trudno w to uwierzyc. mnie zawsze dziwilo, dlaczego EB sponsorowalo pilke reczna kobiet, a nie pilke nozna. z tego co pamietam, to do wyjasnienia pozostalwala wazna sprawa, czyli istanienie stadionu. bo byl jakis problem i wielka niewiadoma w zarzadzie miasta. ale skoro takie plany sa to znaczy ze problemy zostaly rozwiazane. moze za pare lat w I lidze beda ciekawe mecze Legia - Olimpia :)

Raffi
14-01-2004, 07:56
Elbląg bez III ligi?
Bardzo prawdopodobne, że drużyna Polonii Olimpii Elbląg nie przystąpi do rundy rewanżowej III ligi!

Wczoraj w klubie doszło do spotkania zarządu sekcji piłki nożnej z przedstawicielami miasta. Jak się okazuje włodarze Elbląga są przeciwni jakimkolwiek zmianom w strukturze klubu, a jak doskonale wiadomo, bez tego niemożliwe jest wejście do klubu strategicznego inwestora - poważna firma, która chciała inwestować w piłkę w Elblągu, swoje wejście do Olimpii uzależniała od możliwości wydzierżawienia obiektów u zbiegu ulic: Agrykola, Kościuszki i Wspólnej - a co za tym idzie utrzymanie profesjonalnej drużyny piłkarskiej na szczeblu III ligi.

Co więcej, przedstawiciel miasta poinformował, iż wcześniej zagwarantowane w budżecie miasta środki na remont stadionu przy Agrykola, przesunięte zostają na dokończenie modernizacji sztucznego lodowiska przy Karowej (!), tym samym wszelkie inwestycje na stadionie wstrzymane zostają na bliżej nieokreślony czas.

W związku z powyższym całkiem realne stało się wycofanie drużyny z rozgrywek trzeciej ligi. Klub został bez odpowiednich środków finansowych koniecznych dla utrzymania zespołu na tym poziomie rozgrywek, tym bardziej, że zaległości wobec samych tylko piłkarzy sięgają listopada 2003 roku.

Dłużej taki stan rzeczy trwać nie może. Niedowład organizacyjny i niemożność dalszego funkcjonowania sekcji piłki nożnej w dotychczasowych ramach klubu wielosekcyjnego skłania do jednego prostego wniosku - zespół albo zostanie wycofany z rozgrywek, albo zagra w nich drużyna oparta wyłącznie na juniorach i wychowankach, która niechybnie spadnie do IV ligi.
Ręce opadają....

bayo
20-01-2004, 23:37
bo to jest taki popierdolony układ w mieście od 10 z okładem lat i dlatego jest jak jest, dawno gralibyśmy w II lidze, gdyby nie ci wałkarze z UM :box: Jest nadzieja, że po wyborach [oby jak najszybszych] w końcu to padnie.
Ale w tej sytuacji, która narazie jest, to utrzymać się w III lidze będzie bardzo ciężko :/

maniekOE
29-06-2004, 21:28
Obradował zarząd sekcji

Najważniejsze wnioski z tych obrad są następujące: pełna mobilizacja, walka do końca o utrzymanie trzecioligowego bytu, zapewnienie trenerowi Biandze możliwie najsilniejszej i najliczniejszej na tą chwilę kadry zawodniczej. Do drużyny na ten mecz wrócą i zagrają wszyscy zdolni do gry zawodnicy na czele z bramkarzem Michałem Chamerą [otrzymał zgodę z Arki Gdynia], Ireneuszem Gajewskim, Januszem Niedźwiedziem, a nawet Wojciechem Chuderskim. W meczu z różnych przyczyn wykluczony jest udział - Dariusza Tyburskiego, Marcina Sierechana [kontuzje] oraz Karola Szwedy i Piotra Augustynowicza [kartki]. Niestety szkoleniowiec Olimpii w najważniejszym meczu sezonu nie będzie mógł również skorzystać z najlepszych juniorów naszego klubu, którzy tego samego dnia rozgrywają swój mecz w półfinale Mistrzostw Polski.
Mimo tego w klubie wierzą, że przy gorącym dopingu elbląskich kibiców uda się pokonać Ruch i utrzymać w III lidze. Jednym słowem powiało dziś z Agrykola optymizmem.
Przypominamy, że mecz barażowy z Ruchem Wysokie Mazowieckie Olimpia rozegra w najbliższą sobotę 3 lipca o godzinie 17:00 w Łodzi na stadionie ŁKS.

BARAŻ O UTRZYMANIE W III LIDZE

Sobota, 3 lipca, g. 17:00 Łódź stadion ŁKS

MaxxxiM
30-06-2004, 10:50
mecz w Łodzi... szkoda nie zrobili w Czestochowie, albo w Krakowie.

Raffi
03-07-2004, 17:10
Do przerwy podobno na maxa kijowo... :/ Gra słaba, a od 24. minuty Ruch prowadzi - strzelcem Sebastian Swierzbiński.

--------
UPDATE:

2-0 dla Ruchu, Tomasz Jakuszewski 59' :placze: :placze:
3-0 Papiernik 85'

:placze: :placze: :placze: :placze:

MaxxxiM
04-07-2004, 15:46
mam tak samo jak Ty
miasto moje a w nim... IV lige :(

3:0 w plery.
co ciekawe Ruch [przyjechal do Lodzi chyba ze dwie godziny przed meczem. kilka godzin autobusem, mecz bez odpoczynku i do domu.
ja pierdole.
Panie Bianga dziekujemy, zarzadzie dziekujemy.
znowu IV liga.
***** :foch: