PDA

Zobacz pełną wersję : Polska-Grecja (fotki kibiców)

Szuwar
31-05-2004, 17:03
No ja wiem, ze reprezentacja to lipa nie godna uwagi itp, itd, ale oprawa zrobiona na meczu z Grekami przez Portowcow nie powinna umknac naszej uwadze (a sadze, ze umknela bo jakos nikt chyba nic o tym nie wspominal na forum). Calkiem niekulawo to chlopakom ze Szczecina wyszlo. Kilka fotek z tej imprezy:
http://foto.pogononline.pl/fotorelacje/20040529_polska_grecja/27.jpg
http://www.pogon.v.pl/fotorelacje/albums/132/26.jpg
http://www.pogon.v.pl/fotorelacje/albums/132/29.jpg
http://www.pogon.v.pl/fotorelacje/albums/132/72.jpg
http://www.pogon.v.pl/fotorelacje/albums/132/76.jpg
http://www.pogon.v.pl/fotorelacje/albums/132/78.jpg

szczepan
31-05-2004, 17:08
:czytaj: http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=5389&start=30

Szuwar
31-05-2004, 17:13
:czytaj: http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=5389&start=30

A co Ty mi tu dajesz linki do Sportowego Forum? :zly: Przecie ja o kibicach. :)
No dobra - nawet tam nie zalukalem, bo myslalem ze tam tylko o pilkarzach jest.
Burdel na tym forum. ;)

Tuzin
31-05-2004, 17:24
Chyba odliczanie zrobili czy mi sie wydawalo?
xeroboye :P

c_zary
31-05-2004, 17:29
Niech zostanie - dawno juz nie bylo w tym dziale tematu o meczach repry :)

marecki
31-05-2004, 17:30
Chyba odliczanie zrobili czy mi sie wydawalo?
xeroboye :P

bez jaj?! :nie:

Mrozik
31-05-2004, 18:19
Oprawa jak na taki mecz Mistrzostwo Świata :)

Sharn
31-05-2004, 20:50
Trzeba przyznać, że ziombale z Grodu Gryfa" są zdecydowanie przygotowani na ekstraklasę... :legia_pogon: Nic tylko planować kiedy to nas los rzuci do Szczecina i zrobimy oprawę razem. Wyobrażacie sobie wspólna, "zgodową" oprawę? :o

Czekamy, już niedługo... :alkoholik:

fryta
04-06-2004, 17:56
Jeśli ktoś chciałby zakupić jakieś foty z tego meczu to służę pomocą bo miałem akurat aparat i porobiłem sobie zdjęcia na meczu(różne race itp)
Udało mi się zrobić również kilka zdjęć z piłkarzami reprezentacji Polski.
Mam z Jerzym Dudkiem ; Jackiem Krzynówkiem ; Grzegorzem Rasiakiem i kilka innych!!!! :klask:

POZDRO!!!!!!!!!

Herman
04-06-2004, 21:00
zakupić?

nie możesz ich po prostu udostępnić ?

Mazi
04-06-2004, 22:42
Trzeba przyznać, że ziombale z Grodu Gryfa" są zdecydowanie przygotowani na ekstraklasę... :legia_pogon: Nic tylko planować kiedy to nas los rzuci do Szczecina i zrobimy oprawę razem. Wyobrażacie sobie wspólna, "zgodową" oprawę? :o

Otóż to !

Mieliśmy już tyle choreografii i w następnym sezonie , podczas meczu Portowców z Legionistami będzie najwyższy czas ,by we wspaniałym stylu podkreślić przyjaźń łączącą nasze kluby !!! Liczę na Was CF / MW :-) .

POGOŃ & LEGIA :legia_pogon:

Fan z Wo(L)i
09-06-2004, 17:03
Spoko oprawa! Pozdro dla Pogoni!!! :legia_pogon:

Talar
09-06-2004, 17:04
Spoko oprawa! Pozdro dla Pogoni!!! :legia_pogon:

heeh :rotfl:

Nilmaker
09-06-2004, 17:17
Sory za rozmycie ale chce cos napisac o reprezentacji...
Ostatnio byłem na meczu P.recznej Polska - Hiszpania oczywiscie na hali... Wogóle nie spodziewałem sie oprawy może oprócz kartoników w barwach a tu na początek na jednym sektorze flaga hiszpani... na innych juz barwy narodowe na młynie czyli sektorze F(wchodzi koło 100osób) barwy i sceropianowy napis POLSKA
Później cały F drze morde jak nie wiem co... po pierwszych 30 min nie mowilem... za nie spiewanie zgrniało sie bluzgi... na początek drugiej połowy cała hala otrzymuje balony te takie podłużne w barwach... później zimne ognie na cały F ... w towarzystwie flag łądnie sie prezentowało... na koniec wulkaniki tez sporo... ogólnie bardzo mnie zdziwiła atmosfera.... myslalem ze bendzie piknior :) Musze sie wybrac na Pogoń Żory :] :mistrz:

dyha
09-06-2004, 23:03

Otóż to !

Mieliśmy już tyle choreografii i w następnym sezonie , podczas meczu Portowców z Legionistami będzie najwyższy czas ,by we wspaniałym stylu podkreślić przyjaźń łączącą nasze kluby !!! Liczę na Was CF / MW :-) .

WW nie śpi , WW czuwa ...

Mazi
09-06-2004, 23:35

Otóż to !

hehe , no ja myśle :)

A tak wogole MW - Młode Wilki ;)

dyha
10-06-2004, 09:45

Otóż to !

hehe , no ja myśle :)

A tak wogole MW - Młode Wilki ;)

dzieki zepowiedziales :rotfl: ty myslisz ze kto im fane projektował :D:D

pzdr.

Zgred
14-06-2004, 03:52
:brawo: Oprawa pierwsza klasa! :brawo:

helmut
12-07-2004, 10:26

Otóż to !

:leze:

Pozdro :ok:

Porter
12-07-2004, 12:51
Musze sie wybrac na Pogoń Żory :] :mistrz:
to sztama MKS-u Montex Lublin

o ile wiem :oczko: [/i]

Nilmaker
12-07-2004, 13:30

Dobrze myslisz :hyhy:

Porter
12-07-2004, 14:49

a z tego co wiem młyn Montexu (Pol-Skone notabene) tworzą kibice Motoru Lublin
To też wiesz?

Nilmaker
12-07-2004, 15:10
:zdziwiony:
Więc wg ciebie nie powinienem isc na mecz? :ucieka:

ems
12-07-2004, 15:10
ić do sektora PEEK-NEEK-OOF!

Kawa
12-07-2004, 15:11

To też wiesz?
A ty czasem nie przesadzasz? Chłopak nie moze sobie pujsc na mecz, bo kibice zaprzyjaznonego zespołu kibicuja tez innej druzynie która nie jest u nas lubiana?

Nilmaker
12-07-2004, 15:12
ems to już wole wogole nie iść.. sama piłka ręczna jako sport mnie nie jara :/

ems
12-07-2004, 15:13
to ja już NIC A NIC z tego nie rozumiem!

Nilmaker
12-07-2004, 15:25
Ykhm... L-(L) Squad... niby kibicują Lechii i Legii... a Lechia ma zgode z Wisłą którą nie jest u nas lubiana... :zdziwiony:

ems
12-07-2004, 15:26
ale L-(L) lubia pilke nozna!

Nilmaker
12-07-2004, 15:29
:kurde:

ems
12-07-2004, 15:29
:-

Porter
12-07-2004, 16:07

To też wiesz?
A ty czasem nie przesadzasz? Chłopak nie moze sobie pójsc na mecz, bo kibice zaprzyjaznonego zespołu kibicuja tez innej druzynie która nie jest u nas lubiana?

nie przesadzam.
Kawa gdzie ja napisałem ze nie moze sobie pójść na mecz.
Stwierdziłem po prostu fakt, nic wiecej

BTW sam czasem chodze na MONTEX bo lubie piłkę ręczną
W ogóle to własnie keidys mnie zdziwiło jak kupowałem bilet na kasie był napis markerem "Pogoń" mysle sobie ***** o co cho :hmm: , okazało sie ze chodzi o jakąś "Pogoń Żory". Nigdy później nie słyszałem od nikogo nic o tej drużynie , dlatego zareagowałem teraz , po rpostu stwierdziłem fakt. nie miałem na uwadze nic innego.
pozdro

Nilmaker
12-07-2004, 16:08
I dobrze... Off topic... :klnie: