PDA

Zobacz pełną wersję : Legia F@ns w LF???

Walek_C.Z.K
07-06-2003, 21:29
Przyszedł mi do głowy pomysł odnosnie fanów udzielajacych sie na tym forum. Moze by tak zebrac ekipe i wystartowac od nowego sezonu w Lidze Fanów???
Ja w piłeczke chetnie bym sobie pokopał, i jesli byliby chętni moglibyśmy taką drużyne stworzyc! Czekam na Wasze opinie dotyczące mojego pomyslu! Pozdrawiam wszystkich!!

Tomi
07-06-2003, 21:41
Hehe........ ja sie na to pisze, możnaby ekipę stworzyć , ja grałem w SEMPie jako napastnik ;) co prawda teraz to już nie ta forma :rotfl: ale moge pograć, emde to zajebisty bramkarz, pewnie jeszcze troche osób też całkiem nieźle kopie więc może nawet byśmy mieli jakieś szanse :)

bemowiak
07-06-2003, 21:56
Ja też bym mógł,kiedyś byłem dobry na bramce,przez wakacje bym potrenował i już,tylko tam są jakieś ograniczenia wiekowe(chyba) więc niewiem,ale pomysł malina!

Grochów
07-06-2003, 22:10
O qfa!Zajfajny pomysł!Na początku możnaby tak sobie pograc we własnym gronie,zobaczyc kto co umie i takie tam...
Co Wy na to??
I trzebaby jakies miejsce ustalić....
Ja proponuje jedno z wielu bois na Grochowie :> Acha i miałoby to byc boisko trawiaste/piaszczyste....???

Tomi
07-06-2003, 22:28
O qfa!Zajfajny pomysł!Na początku możnaby tak sobie pograc we własnym gronie,zobaczyc kto co umie i takie tam...
Co Wy na to??
I trzebaby jakies miejsce ustalić....
Ja proponuje jedno z wielu bois na Grochowie :> Acha i miałoby to byc boisko trawiaste/piaszczyste....???

Ja bym proponował boisko na Ursynowie, przy ulicy Na Uboczu.... tam jest taka nawierzchnia jak w tej nowej hali na Bemowie, są duże bramy, boisko wusmie tez jest spore i w ogóle zajebiście sie tam gra...jest tylko jeden problem od ***** ludzi tam przyłazi, jednak to możemy jakoś przeskoczyć ;)

ems
08-06-2003, 00:31
ja gralem w CF Zeidelpark, z roznymi skutkami ;) ale awans byl :)

Łysolek
08-06-2003, 08:32
ja też sie na to piszę !!! Zajebisty pomysł !!! :) Ja mogę stać na bramce , bo jestem w miare wysoki i ... gruby :D , wiec po boisku nie będę biegał :P

Grochów
08-06-2003, 09:18
Ja proponuje boisko szkolne przy ulicy Białowieskiej-trawiaste,zajebiste boisko i odziwo mało osób tam przychodzi....
PS.Zeidelpark to zdaje się ekipka z Gro...

M_I_G
08-06-2003, 10:01
ja tam gra w LF :D

obecnie jestem kontuzjowany (reahablitacja :D )

ale chetnie bym sobie przyjechal pograc z wami

PS: z zawodu bramkarz jestem - a widze ze tutaj uroadzaj na nich :D

ems
08-06-2003, 11:06
Ja proponuje boisko szkolne przy ulicy Białowieskiej-trawiaste,zajebiste boisko i odziwo mało osób tam przychodzi....

owszem :)

M_I_G
08-06-2003, 11:10

klocil bym sie czy takie zajebiste :D

w weekendy gra tam jakas liga - przynajmniej na jesieni grala
boiko mam niedaleko napewno bym przyszedl , choc moim zdaniem mozna postarac sie i znalezc jaies lepsze :>

szczepan
08-06-2003, 11:27
jest jeszcze boisko przy metrze sluzew w kolo szkoly ale nie wiem czy tam nie ma jakis zajec jakis klub ale mozna sprobowac..

Grochów
08-06-2003, 12:06

boiko mam niedaleko napewno bym przyszedl , choc moim zdaniem mozna postarac sie i znalezc jaies lepsze :>
Nie liga,tylko starsi ode mnie z osielda i nie tylko(jesli chodzi o niedziele),a boisko jest fajne i spore moim zdaniem nadaje sie w sam raz...
To na kiedy się ustawiamy?? :>

M_I_G
08-06-2003, 12:23

Nie liga,tylko starsi ode mnie z osielda i nie tylko(jesli chodzi o niedziele),a boisko jest fajne i spore moim zdaniem nadaje sie w sam raz...
To na kiedy się ustawiamy?? :>

no nie wiem
moze nie liga ale jakies puchary tam graja - albo grali
na jesieni tez tam gralem , piomar z lf jesi dobrze pamietam tez tam gral

Grochów
08-06-2003, 12:51
No widzisz,czyli jednak do czegos to boisko sie nadaje...
Czemu takie małe zainteresowanie tym tematem??Czyżby brakowało wśród nas piłkarzy....? :>

Mrozik
08-06-2003, 12:58
jest jeszcze boisko przy metrze sluzew w kolo szkoly ale nie wiem czy tam nie ma jakis zajec jakis klub ale mozna sprobowac..

Zajebiste jest to boisko. Poza tym ogólno dostępne no i łatwy dojazd

szczepan
08-06-2003, 13:00

tylko ze ja widze dwa minusy - nawet to drugie wieksze boisko jest troche male... a drugi to ilosc chetnych na gre tam...

M_I_G
08-06-2003, 13:02

tylko ze ja widze dwa minusy - nawet to drugie wieksze boisko jest troche male... a drugi to ilosc chetnych na gre tam...

a ja widze jeszcze jedna wade
dla mnie jako bramkarza to boisko jest nie do przyjecia :/

nawiezchnia ktora tam jest dziala jak papier scierny , caly zdarty jest po grze na takim placu

zdecydowanie jestem za bosikiem ziemnym

szczepan
08-06-2003, 13:04
M_I_G: bronilem na gorszych boiskach... z tego cowiem to LF gra tez kolo Chemskiej a tam boisko jest jeszcze gorsze...

M_I_G
08-06-2003, 13:20
M_I_G: bronilem na gorszych boiskach... z tego cowiem to LF gra tez kolo Chemskiej a tam boisko jest jeszcze gorsze...

LF gra na marysnie , jest to boisko troche ziemi troche trawy , bramki sa troche dziwne ale fajnie mi sie tam broni

nie wiem czy mowimy o tym samym bosiku , ja mowie o takim na szkole nawieznia zajebista do gry w polu a na bramce tragedia

starch na takiej naiwezni obronc pile lecaca po ziemi gdy trzeba po tej glebie troche "pojechac"

szczepan
08-06-2003, 13:21
wydawalo mi sie z ktos pisal ze sa tez mecze na Zakrzewskiej(to kolo Chemskiej) na mokotowie...

a co do tego boiska to ja mowie o tym przy szkole kolo metra sluzew. tam faktycznie jest bardziej kort ale i tak uwazam ze jest lepiej niz gdzie indziej... a no i te male bramki :/

Tomi
08-06-2003, 14:47

Szczepan to na uboczu jest większe od tego na Służewcu, przynajmniej tak mi się wydaje. A co do tej nawierzchni to emde w kombinezonie tam bronił i nic mu sie nie stało, na bramce bym widział jego bo wiecie 194 cm i w ogóle zajebiście broni a co najważniejsze cały czas trenuje w klubie !!ale może ktoś z was jest lepszy od niego ;) . Ja się tam kiedys wyjabałem to kolano mi sie goiło z miesiąc ale spox da się przeżyć. Jeśli byśmy się tam ustawili ok 16 to nie będzie problemu z tłokiem :)

MaxyM
08-06-2003, 15:00
Ja moge iść ale muszą być zmiany lotne... :rotfl:

Bo *****, od tego chlania i jarania... kondycha tragiczna, no chyba że sobie butle tlenową zapierdole na plery, wtedy luz... ale mnie spowolni trochę :> .

Tomi
08-06-2003, 15:03

Bo *****, od tego chlania i jarania... kondycha tragiczna, no chyba że sobie butle tlenową zapierdole na plery, wtedy luz... ale mnie spowolni trochę :> .

Max luz - bedą zmiany ;) , podzielimy się butlą bo u mnie z kondychą to też nienajlepiej jak porównuje z czasami kiedy trenowałem :)

MaxyM
08-06-2003, 15:07

Max luz - bedą zmiany ;) , podzielimy się butlą bo u mnie z kondychą to też nienajlepiej jak porównuje z czasami kiedy trenowałem :)

To musimy sobie jakąś extra large dopierdolić z bonusową rezerwą... i rolki z nitro... będziem śmigać jak Wróbel, bo w przeciwnym razie to przy nas Svitlica będzie Benem Jhonsonem... :rotfl:

Spoko, kumpla też moge wciągnąc...

Tomi
08-06-2003, 15:09
Ja mam tylko takie jedno ale, jak się nie dostanę na studia to zobaczycie mnie , ale jak ***** zapierdalam w nowych odcinkach Kawalerii Powietrznej :rotfl:

MaxyM
08-06-2003, 15:12
Ja mam tylko takie jedno ale, jak się nie dostanę na studia to zobaczycie mnie , ale jak ***** zapierdalam w nowych odcinkach Kawalerii Powietrznej :rotfl:

:rotfl:

To i tak nie tak źle, będziesz miał 5 minut sławy... :rotfl:

Grochów
08-06-2003, 16:11
Dobra,może jakieś konrety by ustalic...
1.Miejsce
2.Pierwsze spotkanie
3.Niech sie wpisują osoby zainteresowane
Pykniem se meczyka ,a później na bro jakies skoczmy...Co Wy na to??

Raffi
08-06-2003, 16:15
Zawsze można skoczyć na Batorego :) (czyli tuż obok stadionu Legii) Trochę piachu jest, ale mało używane w sumie...Rozmiary takie sobie, ale pograć można.
Chętnie pokopię. Na bramce :P W polu też mogę spox, ale kondycja nie ta...Za to zbiję parę kilosów
Z tym że jeśli chodzi o Ligę Fanów, to mecze są rozgrywane na konkretnym boisku i chyba ttylko tam.........Ale trening się przyda ;)
Czas - zależy czy ktoś woli od np. 17.30, czy też odwrotnie - wcześniej. Mnie wsio ryba.
Wpisywać się jaki dzień tygodnia!

emde
08-06-2003, 16:58
Ja sie pisze na jakas gierke w forumowym gronie. Odrazu mowie ze pozycje bramkarza oddaje komus innemu (chetnych nie brakuje). Ja poprosze klasyczna 9, czyli szpica (Stanko), dla mniej kumatych wysuniety napastnik. :)

Co do boiska na uboczu to jak chcecie to mozna je nawet wynajac i zagrac przy sztucznym swietle. Juz tam gralem. Za godzine chyba 40zl. To na powiedzmy 8osob wychodzi 5zl, a chetnych mam nadzieje ze bedzie wiecej. Mozna by zagrac nawet sparing z drzewkowcami. Strasznie sie woza z tymi ich gierkami ;) i chetnie bym ich sprawdzil...

MaxyM
08-06-2003, 17:04
Ja troche moge pobiegać, też się przyda... potem moge bidony nosić z browarem w środku.

Mi tam obojętne, moge być jak R. Carlos ale jeden sprint z pod bramki na bramke rywala i mnie reanimujecie... :rotfl:

yusta
08-06-2003, 17:41
Na początek parę faktów. W LF w tym sezonie planowana jest reorganizacja i jak nie zmienimy boiska, tzn nie znajdziemy miejsca gdzie byłyby obok siebie dwa boiska to szans na wejscie nowych ekip od nowego sezonu nie ma. Na tym boisku, które jest obecnie po reorganizacji bedą grac 3 ligi po 10 ekip, wiec miejs jest na styk dla tych którzy już w LF wystepują. Jeżeli znajdziemy nową miejscówkę z dwoma boichami to będzie 10 dodatkowych miejsc. Tylko, że nie jest to takie proste bo trzeba znaleźć miejscówkę na dłużej, a za wszystkich dotychczasowych nas wyrzucali. Na Marysinie mamy przychylność gminy i to jest duży plus. Możecie za to zgłosic sie do Pucharu Fanów, który prawdopodobnie, przy obecnym stanie rzeczy, bedzie równoczesnie eliminacją do sezonu 04/05 dla nowych drużyn. W każdym razie serdecznie zaparaszam. Na pewno dodacie trochę kolorytu tej lidze :]

Szczepan na Chełmskiej gra ALSP. LF gra tylko na Marysinie.

M_I_G w jakim teamie wystepujesz? ;)

Grochów
08-06-2003, 17:44
Dobra,dajmy jakieś szczegóły.pasuje Wam dajmy na to wtorek np.godzina 17:00??I kto jest w ogóle chętny i gdzie gramy???
Ps.sparing z dzrzewkowcami to zajebisty pomysł,tylko trzeba najpierw troche we własnym gronie popykać ,zgrać sie itd.

szczepan
08-06-2003, 17:47
to ja temu ALSP wspolczuje bo boisko jest tragiczne

yusta: nie wiem czy to pomoze ale boisko przy dominikanskiej (tzn kolo podstawowki nr 107 -bodajze) jest duze i calkiem nie zle wiec moze tam sie zapytaj plus boczne agrykoli? albo to kolo szkoly przymierza rodzin?

yusta
08-06-2003, 17:54
Ale potrzebne są dwa boiska obok siebie. Aha i najlepiej żeby za blisko nie stały żadne bloki. Z Ossowskiej nas wywalili bo z siedem razy poszła szyba w jednej chałupie :> Jeżeli znacie takie miejscówki, to będę wdzięczna jak podzielicie się ze mną tymi informacjami. Jak chcecie wystepować w LF to jest to także w Waszym interesie '8

PS boisko przy Chełmskiej rzeczywiście jest tragiczne. Po deszczu raczej przypomina Jeziorko Czerniakowskie :]

Agrykola odpada bo dzieciaki, które tam trenują grają na nim swoje mecze w weekendy, a w tygodniu trenują, a potrzebne jest takie, które bedzie dostepne przynajmniej przez weekend bez ograniczeń.

szczepan
08-06-2003, 18:16
1)boisko kolo chemskiej nigdy sie nienadaje :P mam szkole obok i wiem :P
2)ale sadze ze mecze w weekend sa tylko na glownym wiec mozna by sie zakrecic o boczne + to od Batorego
3)postaram sie sprawdzic czy przy przemierzu rodzin jest jedno czy dwa

yusta
08-06-2003, 18:23
1)boisko kolo chemskiej nigdy sie nienadaje :P mam szkole obok i wiem :P
2)ale sadze ze mecze w weekend sa tylko na glownym wiec mozna by sie zakrecic o boczne + to od Batorego

Na głównym w weekendy grają starsze roczniki a na bocznym grają małe dzieciaczki. Mój 9 letni brat tam trenował i grali własnie na bocznym. Po za tym trzeba by było je porządnie zaorać, to na Marysinie również bo jest twarde jak cholera. Jak już LF ma się wynieść z Marysina to na jakieś konkretne, może nie być trawki, ale chociaż równe niech będzie, no i najlepiej jakby było ogrodzone i mało uczęszczane. Heh, na obecnym w tygodniu dzieci w golfa grają '8
Jak sprawdzisz to daj znać na priva, bo troszkę rozmywamy wątek ;)

emde
08-06-2003, 18:35

tam jest jedno ze sztuczna murawa niezbyt duze

Ja odrazu mowie ze na zadne ligi fanow i inne puchary sie nie pisze bo poprostu nie mam na to czasu, co innego na gierki w forumowym gronie... :look: :) :) :)

Raffi
08-06-2003, 18:42
I oczywiście dodam, że Batory to tylko na małe weewnętrzne gierki się nadaje, bo niewymiarowe jest :) a z jednej strony przy lini bocznej na boisku stoi drzewo '8

Mazi
08-06-2003, 18:43
Jejku ,jak ja bym sobie popykał z wami w gałę :P .

A tak wogole to skandal ,zeby nie mozna było w 2 milinowym mieście znaleźć jednego , dobrego boiska pilkarskiego :/ .

Pzdr

yusta
08-06-2003, 18:48
Jejku ,jak ja bym sobie popykał z wami w gałę :P .

A tak wogole to skandal ,zeby nie mozna było w 2 milinowym mieście znaleźć jednego , dobrego boiska pilkarskiego :/ .

Pzdr

heh, bardziej kalkuluje się postawić biurowiec :/ BTW ktoś mi mówił o Namysłowskiej. Podobno są tam dwa niezłe boiska, ogrodzone itp. Czy ktoś mieszka może gdzieś w pobliżu tego miejsca?
BTW jak stworzycie team i będziecie chcieli zagrać z jakąś ekipką z LF sparing to dajcie znać na priva. Mam jedną chętną ekipę ;)

jarcyś
08-06-2003, 19:18
jakby się ze dwudziestu chłopa uzbierało to można na AWF-ie zagrać . Na bocznym boisku ....

ja się piszę .....

Grochów
08-06-2003, 20:04
A to coś kosztuje (wynajęcie),czy poprostu boisko jest takie duże??
Ja jutro jeszcze oblukam to boisko na białowieskiej,bo wydaje mi się,że ono jest zajebiste!!
Dobra,to na poczatek zróbmy liste chętnych(dopisywać się!!
1.Grochów

emde
08-06-2003, 20:19
Grochów ale co ty chcesz za liste robic? Jeszcze nie wiemy kiedy i gdzie mozemy sobie pograc...

Ja proponuje ustawic sie na boisku na uboczu. Boisko ze sztuczna nawierzchnia i zajebistym dojazdem - stacja metra - natolin

Tomi
08-06-2003, 20:28
ja popieram emde i wcale nie dlatego że mieszkam stację metrem od tego boiska, po prostu tam jest zajebiście, równiutka murawa więc można by się przekonać kto co umie :> . Jak jakieś ligi to ja sie piszę tylko na atak bo mam nawet jako taki strzał :) z lewej nogi ,a ja i obrona to pomyłka( emde może cos o tym napisać) a w pomocy to ewentulanie za napastnikami bo na boki to mi chyba sił nie starczy ;)

jarcyś
08-06-2003, 20:28
z tego co wiem boisko na AWF-ie ( boczne) jest darmowe i ogólnodostępne.

Jest tam 50 na 50 trawy i piachu.

ja w każdym razie dopisuję się do listy. Jak dla mnie może być każde boisko , również Natolin

emde
08-06-2003, 20:42

ja w każdym razie dopisuję się do listy. Jak dla mnie może być każde boisko , również Natolin

Jarcys jesli myslimy o tym samym boisku to ja dziekuje. od paru dni jestem codziennie na AWFie i to boisko powiedzmy ze mnie nie przekonuje... :)

Na uboczu jest boisko duze, rowne, ze szt.nawierzchnia i rowniez darmowe, no i z lepszym dojazdem. Chyba ze macie inne propozycje.

M_I_G
08-06-2003, 20:46
jakby co to ja bardzo chetnie wpadne na jakakolwiek gierke

jak by co to ja moge przyniesc namiary na pare lig
powstaje wlasnie liga Grochowa (przy Wspolnej Drodze) nie jest droga mozna by sprawdzic co to

z zawodu jestem brakarzem ale wobec kontuzji przynajmniej do konca czerwca czeka mnie rehabilitacja i narazie moge grac tylko w polu

jarcyś
08-06-2003, 20:46

Jarcys jesli myslimy o tym samym boisku to ja dziekuje. od paru dni jestem codziennie na AWFie i to boisko powiedzmy ze mnie nie przekonuje... :)

Na uboczu jest boisko duze, rowne, ze szt.nawierzchnia i rowniez darmowe, no i z lepszym dojazdem. Chyba ze macie inne propozycje.

Spoko , rzucam tylko pomysł. Kiedyś tam pogrywałem , jak jest teraz szczerze mówiąc nie wiem.....

Dawajcie swoje propozycje i coś wybierzemy

Q_(L)
09-06-2003, 08:12
Ja bym chętnie wpadł pobawić się w "skórokopów" :rotfl:

O ile obowiązki pozwolą...

aaadamm
09-06-2003, 10:23
a kto bedzie trenerem ???? ::D::D:D:D:D:

MaxyM
09-06-2003, 13:54

To się ustali w drodze eliminacji... dzięki CM3 :] .

aaadamm
09-06-2003, 14:48

To się ustali w drodze eliminacji... dzięki CM3 :] .

ale szefowa dzialu odnowy biologicznej bedzie Ewelinka - to sie ustali bez rzadnych eliminacji :P:D:D:D:D:D

biotronic
09-06-2003, 18:07
to mamy zaje... sklad :)
5 Bramkarzy (Emde, MIG, Lysolek, Raffi no i ja :)
do tego Tomi w napadzie i Maxym oraz Ems jeszcze nie wiadomo gdzie :)
Ja moge grac jeszcze na prawej obronie lub pomocy. Jesli chodzi o LF to tak jak Emde nie pisze sie na to gdyz wystepuje juz w Legionowskiej Lidze Szostek. Ale takie gierki z forumowiczami bylyby przez moja osobe mile widziane.

Sa boiska przy elektrocieplowni zeran - trawiaste ale chyba tylko male bramki. a jesli mielibysmy grac, to raczej na takich polligowych, nie? wymiary boiska najlepiej pol ligowego w poprzek. Zreszta dawno w Wawie w pilke nie gralem i sie za bardzo nie orientuje. Piszczie. Przyjade.

Jawor_CDR
09-06-2003, 18:13
Jak by co to ja tez sie pisze. Przez pare sezonow gralem w C i B klasie :) jako lewy obronca, prawy pomocnik i napadzior :)

Mrozik
09-06-2003, 18:56
Ja też moge grać ( chyba że są jakieś ograniczenia wiekowe :) ) . Najlepiej jako napastnik (jak Svitlica :) - nie lubie biegać, ale jak mam okazje to z reguły w co drugim podejściu pada bramka:) )

Grochów
09-06-2003, 20:16
Ja moge grac jako rozgrywający lub w napadzie...
Dobra,ustalmy jakieś konkrety,bo tak to nidgy nie zagramy...

szczepan
09-06-2003, 20:32
zblizaja sie wakacje bedzie troche czasu wiec do sparingu forumowego moge sie troche nadac :P 3 lata w agrykoli ale to bylo dawno chociaz moze cos zostalo :D

Grochów
09-06-2003, 20:45
Dobra,to niech każdy jeszcze zaproponuje jakieś boisko i kiedy ma czas i wtedy może w końcu coś ustalimy...
Ja moge jednynie zaproponować boisko na Białowieskiej,ale zainteresowało mnie też boisko,o którym mówi Emde(gdzie dokładnie jest Ubocze??),a z czasem to u mnie w miare dobrzemwięc raczej sie dostosuje...

Cube
09-06-2003, 20:56
ja to taki sportowiec jak MaxyM jestem - z fajkiem w reku, browarem w lapie.... 8-
pogrywac sobie czasem z kumpoami tylko pogrywam - w liceum to troche sie gralo - moja klasa vicemistrzem szkoly byla nawet 8) ze mna na prawej obronie :)

teraz to czasu nie mam w ogole :( ale jakby mi termin odpowiadal to sie w razie co pisze :) jako prawy/lewy obronca ewentualnie prawy/lewy pomocnik (ale na to kondychy juz chyba nie mam :D )
jesli chodzi o boisko to to na Uboczu jest naprawde wporzadku...

aaadamm
09-06-2003, 21:08
ja to taki sportowiec jak MaxyM jestem - z fajkiem w reku, browarem w lapie.... 8-
pogrywac sobie czasem z kumpoami tylko pogrywam - w liceum to troche sie gralo - moja klasa vicemistrzem szkoly byla nawet 8) ze mna na prawej obronie :)

teraz to czasu nie mam w ogole :( ale jakby mi termin odpowiadal to sie w razie co pisze :) jako prawy/lewy obronca ewentualnie prawy/lewy pomocnik (ale na to kondychy juz chyba nie mam :D )
jesli chodzi o boisko to to na Uboczu jest naprawde wporzadku...

oj rozgrywki w szkole..to bylo cos..dwa razy gralismy w finale.... za pierwszym razem nie mielismy szans, ale przgralismy w karnych 3:2...normalnei byl remis 1:1...zajebisty mecz...jeden z najlpeszych w historii szkoly powiedzial najstarszy w szkole nauczyciel.....zostalem zawodnikiem finalu, a gralem na bramce :):):)

drugi raz - ostatnio bylismy faworytami, ale w finale przegralismy z frajerami z zawodowki..z ktorymi normalnie tydzien wczesniej rozwalilismy 2:1 i 9:0....ale w finale bylismy zero skoncetrowani za pewni siebie..i przegralismy 1:3 :(((( jaki bylem wkurwiony.....z tego fianlu pocieszeniem zostalo tylko tyle..ze po raz pierwszy w moim miescie mial pokaz ultras - 3 kolorowe flary, 2 swiece dymne i ponad 100 serpentyn i 5 transparentow :):)

a ta kwogole to gram na bramce...ale lubie tez grac na takiej pozycji jak majewski czy surma...biegac, czyscic pole, obrna, czasem atak (lubie tez byc skrzydlowym na prawej stronie) ....szkoda ze mieszkam tak daleko...bo bym sobie z wami popykał

zycze wytrwalosci !!!

Tomi
09-06-2003, 21:59
Dobra,to niech każdy jeszcze zaproponuje jakieś boisko i kiedy ma czas i wtedy może w końcu coś ustalimy...
Ja moge jednynie zaproponować boisko na Białowieskiej,ale zainteresowało mnie też boisko,o którym mówi Emde(gdzie dokładnie jest Ubocze??),a z czasem to u mnie w miare dobrzemwięc raczej sie dostosuje...

Grochów ustawili byśmy się na stacji metra Natolin i potem ekipą byśmy sie udali na boisko. To jest jakieś 300 m od stacji metra.

Cube - moja klasa została uznana za najlepszą w dziejach mojej szkoły a ja nieskromnie mówiąc zdobywałem tam najwięcej bramek( chyba 34 w mistrzostwach) :) !!!
Na zakończeniu 4 klas nauczyciel WFu to przy całej szkole przyznał. Poza tym reprezentacja naszego liceum ze składem opartym na mojej klasie ( 5 na 6 osób ;) ) została mistrzami Ursynowa na hali rok temu.( tyle że wtedy to była 5 naszej klasy czyli SEMP Ursynów + jeden gośc który gra w Delcie- nawiasem mówiąc zajebisty obrońca )

Poza tym mogę wkręcic jeszcze dwóch typów którzy są nieźli ( nie ma ich na forum ale na mecze chodzą i są z mojej klasy - Łysy ich już poznał ;) )

emde
10-06-2003, 14:22
To moze ustalmy kiedy i gdzie. Ja proponuje piatek piatek o 17? na uboczu, ustawimy sie np. w metrze

ps. ja gram w ataku... :)

Grochów
10-06-2003, 14:29
To moze ustalmy kiedy i gdzie. Ja proponuje piatek piatek o 17? na uboczu, ustawimy sie np. w metrze

ps. ja gram w ataku... :)
Nie,nie w piątek,bo wtedy większość osób imprezuje i takie tam...
Może w czwartek,bo w środe z kolei jest mecz...
CZyli miejsce już mamy ustalone-boisko na Uboczu,a za date proponuje czwartek godz.17:00.Wpisywać się,kto może....
Ps.W jakim stanie jest to boisko??Trawiaste,piaszczyste,czy jakie??

Tomi
10-06-2003, 14:32
Ja mogę w czwartek o 17 :) . Boisko jest ze sztuczną nawierzchnią taką jak na hali na Bemowie w bardzo dobrym stanie (ma dopiero rok) , ale lepiej niż w halówkach grać tam w lankach albo w takich na zmrożoną nawierzchnię bo w halówkach możecie się trochę ślizgać....

Tylko jak się ustawimy w czwartek to żeby wszyscy byli o 17 bo o ile pamiętam to o 20 gra tam jakaś liga....

Grochów
10-06-2003, 14:45
Ja mogę w czwartek o 17 :) . Boisko jest ze sztuczną nawierzchnią taką jak na hali na Bemowie w bardzo dobrym stanie (ma dopiero rok) , ale lepiej niż w halówkach grać tam w lankach albo w takich na zmrożoną nawierzchnię bo w halówkach możecie się trochę ślizgać....

Tylko jak się ustawimy w czwartek to żeby wszyscy byli o 17 bo o ile pamiętam to o 20 gra tam jakaś liga....
No,żeby sie nikt nie spóźnił,tak,żebyśmy najpóźniej ok.17:30 zaczęli gre...A o której trzeba będzie zwolnic boisko??
Acha,iżeby już wszystko było poukładane,i żeby nie przedłużać już ewentualnie w czwartek,to może niech zgłaszaja się osoby,które bedą w czwartek i już teraz wybierzymy skład...?

Tomi
10-06-2003, 16:16
Jeżeli będzie liga to z boiska trzeba będzie zejść tak gdzieś 19:30 do 40. Grochów nawet jakby było mało osób to nie ma problemu ja kogoś skołuje z emde. Po meczu można na jakieś bro skoczyć bo sklepów w pobliżu nie brakuje :) Składy wybierzemy albo jutro wieczorem jak juz się wszyscy wpiszą albo już na samym boisku, bo trzeba zrobić tak żeby były w miarę wyrównane. Ja jutro wpiszę ile osóbe będę mógł zabrać ze sobą bo nie wiem czy SEMP nie gra jakiegoś meczu w czwartek....

Ewelina
10-06-2003, 16:55
jakoze nie moge sie wypowiedziec w temacie, to wypowiem sie poza tematem :) prosze moderatorow o wybaczenie :)

to moze panowie napiszcie w jakich klubach gracie bo mnie strasznie ciekawosc męczy :)

i w sumie to ja moge byc trenerem ;) ;) ;) ;) hehehe :)

M_I_G
10-06-2003, 17:11
jakoze nie moge sie wypowiedziec w temacie, to wypowiem sie poza tematem :) prosze moderatorow o wybaczenie :)

to moze panowie napiszcie w jakich klubach gracie bo mnie strasznie ciekawosc męczy :)

ja gram w Legii Warszawa , na lewej obronie

to ja Tomek Jarzebowski

sorki ze sie tak dlugo ukrywalem

acha no i oczywscie bede na gierce

MaxyM
10-06-2003, 17:24

to ja Tomek Jarzebowski

8-

Luqas
10-06-2003, 17:26

to ja Tomek Jarzebowski

8-

:rotfl: :buhaha:

Q_(L)
11-06-2003, 07:55
Ja moge grac jeszcze na prawej obronie lub pomocy. Jesli chodzi o LF to tak jak Emde nie pisze sie na to gdyz wystepuje juz w Legionowskiej Lidze Szostek. Ale takie gierki z forumowiczami bylyby przez moja osobe mile widziane.

Sa boiska przy elektrocieplowni zeran - trawiaste ale chyba tylko male bramki. a jesli mielibysmy grac, to raczej na takich polligowych, nie? wymiary boiska najlepiej pol ligowego w poprzek. Zreszta dawno w Wawie w pilke nie gralem i sie za bardzo nie orientuje. Piszczie. Przyjade.

Moja postać :rotfl: może "zapełnić" lewą stronę boiska... 8)

Tomi
11-06-2003, 08:19
Ja mogę wpaść tylko z jedną osobą bo emde + jeszcze jeden gostek z SEMPa mają mecz w Czwartek. Ale nawet jak nie będzie dużo osób to można się ustawić żeby zobaczyć chociaż jak grają Ci co będą. A potem możemy sie ustawić np w weeekend albo w przyszłym tygodniu jak będzie wam pasowało....

Raffi
11-06-2003, 08:43

moja też 8) :) Bramkarzy ci u nas dostatek :)

Ewelina
11-06-2003, 08:57

:buhaha: :buhaha:

emde
11-06-2003, 09:35
Przypominam tylko ze to nie jest temat do nabijania postow !!!

Ja w czwartek mam b.wazny trening i mecz wiec odpadam. Moge wpasc w piatek i w weekend.

biotronic
11-06-2003, 14:09
Przypominam tylko ze to nie jest temat do nabijania postow !!!

Ja w czwartek mam b.wazny trening i mecz wiec odpadam. Moge wpasc w piatek i w weekend.

... nabijacz

a tak w ogole to ja w tym tygodniu na 100 % nie gram. Musze poczekac az sie sesja skonczy. Ale w wakacje bede na kazdej gierce.

PS. To ja Optimus Pime (sorki ze sie tak dlugo ukrywalem :)

Tomi
11-06-2003, 14:40
To w ogóle kto jutro będzie bo nie wiem czy ma to sens jak przyjdzie 5 osób.....

Grochów
11-06-2003, 15:53
No ja bedę i postaram się wziąć kilku koleżków...

Tomi
11-06-2003, 15:54
Grochów to o 17 w metrze Natolin !! Ja będę prawdopodonie tylko z jednbym koleżkom bo reszta ma mecz w SEMPie jak już emde pisał....

Raffi
11-06-2003, 16:14
To proponuję zrobić oddzielny temat z listą obecności na jutro, a o ogólnych sprawach typu czasy, boisko, sparingpartnerzy :> i LF będziemy pisać tutaj

yusta
11-06-2003, 22:26
Dam Wam małą iskierkę nadzieji '8 W przyszłym tygodniu jadę dogadywac się w sprawie miejscówki z dwoma boiskami. Jak dobrze pójdzie to będzie 10 dodatkowych miejsc w lidze ;)

bemowiak
11-06-2003, 22:29
Dam Wam małą iskierkę nadzieji '8 W przyszłym tygodniu jadę dogadywac się w sprawie miejscówki z dwoma boiskami. Jak dobrze pójdzie to będzie 10 dodatkowych miejsc w lidze ;)

To jeszcze mi załatw miejsce w składzie ;) albo stwórzcie lige fanów w kosza tam to pewnie bym miał miejsce w składzie :)