PDA

Zobacz pełną wersję : Czeczenski dramat

MaxxxiM
27-05-2004, 10:26
Tekst Wyborcza (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2094524.html)

Ciekawe tylko dlaczego teraz Gazeta nie protestuje przeciw drastycznym fotografia? Czyzby Czeczency nie mieli bliskich. Hipokryzja. Bo o tym co sie tam dzialo to szkoda mowic w ogole

VANAHAIM72
27-05-2004, 11:10
Dlaczego szkoda? Ja myślę, że wszędzie tam, gdzie trwa wojna dochodzi do takich rzeczy i jest to normalne. Zarówno na wschodzie, jak i na zachodzie. Nie wiem jak sam bym się zachował, gdybym oglądał zmasakrowane zwłoki moich kumpli i, powiedzmy, 4 dni później złapał kogoś, kto to zrobił - może tak samo? Wojna zamienia ludzi w bestie; a dawna Jugosławia to najlepszy przykład...

MaxxxiM
27-05-2004, 13:32
Dlaczego szkoda? Ja myślę, że wszędzie tam, gdzie trwa wojna dochodzi do takich rzeczy i jest to normalne. Zarówno na wschodzie, jak i na zachodzie. Nie wiem jak sam bym się zachował, gdybym oglądał zmasakrowane zwłoki moich kumpli i, powiedzmy, 4 dni później złapał kogoś, kto to zrobił - może tak samo? Wojna zamienia ludzi w bestie; a dawna Jugosławia to najlepszy przykład...

Wiem jedno. Takie akcje nie prowadza do niczego dobrego. Tak sie wlasnie zaostrzaja konflikty.
Nie zgodze sie natomiast z tym, ze to jest normalne bez wzgledu na to czy dzieje sie na wschodzie czy zachodzie. To jest wynaturzenie. Nie po to jest prawo, zeby robic takie akcje. Piszesz o zmasakrowanyc zwlokach kumpli. Na szczescie nie mam takich dylemtow i wierze, ze nie bede mial. Ale to sa zolnierze, ktorych obowiazuje prawo. I oni musza sie liczyc z tym, ze na wojnie mozna zginac.

MaxyM_
27-05-2004, 14:00
Dzień w dzień armia Izraela burzyła domy w Palestynie, razem z mieszkancami w srodku, strzelala do dzieci i cywilow...

Kazdy miał to w dupie...

Tak jak Irak...

To kto będzie się przejmował Czeczenią.

Welcom to real world.

aaadamm
27-05-2004, 20:02
Tekst nic nowego nie wniosl. Ja czytalem podony w Przekrosju (chyba), z 5 lat temu.

przeciez swiatem rzada terrorysci z USA, Izraela i Rosji.

Fizi
27-05-2004, 22:26
społeczeństwo , które nigdy nie było zbiorowością jednostek , a zawsze ,,masą,, ,,poddanymi,, ,,proletariatem,, nigdy nie będzie w stanie pojąć czegoś co my nazywamy godnością ludzką, szacunkiem dla człowieka, wolnością osobistą, itp itd

u nich ludobójstwo ma długą tradycję i pozostaje tylko ,,statystyką,,

gdy ruski generał ma do wyboru posłac najpierw czołgi czy najpierw piechotę pomysli zawsze : ,,co łatwiej zrobić ? człowieka czy maszynę ? a u nas ludziej mnoga,,

VANAHAIM72
28-05-2004, 07:32
Żołnierz na wojnie (tym bardziej takiej) nie myśli o prawie międzynarodowym, konwencji genewskiej i podobnych pierdołach. Liczą się tylko narkotyki, wóda i kobiety. A jeszcze jak oficerowie są napier...ni w trzy gwizdki, to i bawią się... A że w taki sposób? Cóż, jakoś trzeba...