PDA

Zobacz pełną wersję : Info na temat: Wielkiej Zrzutki

ange(L)
06-05-2003, 23:56
Wszyscy, którzy chcą się przyłączyć do Zrzutki informujemy, że wpłat należy dokonywać na przekazach pocztowych z dopiskiem "Wielka Zrzutka", na adres:

PH Pelcowizna
ul. Łojewska 11, 03-392 Warszawa.

Pieniądze można wpłacać także w sklepiku klubowym przy wejściu na trybunę krytą w godzinach jego otwarcia (10-16 od poniedziałku do piątku).

PS
wszelkie kwestie odnosnie panoramy piszemy tutaj

elvi
07-05-2003, 21:32
Moze by ten topic zrobic jako ogloszenie i dac na gore?

ange(L)
07-05-2003, 21:35
Moze by ten topic zrobic jako ogloszenie i dac na gore?

tak wlasnie chcialem zrobic ale nie wiem jak go przykleic :hmm:

Lawy
08-05-2003, 09:36
Jedno pytanie. Dlaczego nie dało się zrobić konta bankowego na które też można by przelewać pieniązki? Są przecież konta które nic nie kosztują, a znalazłoby się trochę ludzi co wolałoby przelew z banku zrobić zamiast łazić na pocztę i stać w kolejce godzinę. Ja na taki cel poswięciłem godzinkę i odstałem swoje, ale np przelew mógłbym zrobić dużo łatwiej i szybciej. Ja to ja, sporo kibiców i tak wpłaci, ale dając jeszcze jedną możliwość znalazłoby się trochę więcej osób, które by coś dorzuciły. Poza tym przelew pocztą kosztuje więc przy okazji trzeba zapłacić haracz poczcie:( i tyle w tym temacie, nie żebym narzekał ale....

emde
08-05-2003, 12:20
A dlaczego nie moze ktos lazic na meczu z puszka? Gwarantuje wam ze uzbieralibysmy kilka tysiecy. Tylko to musi byc ktos zaufany i nie turysci

Aureliusz
08-05-2003, 13:52
A dlaczego nie moze ktos lazic na meczu z puszka? Gwarantuje wam ze uzbieralibysmy kilka tysiecy. Tylko to musi byc ktos zaufany i nie turysci
Zaufany? No to ja proponuję Różyka, jego wszyscy znają.

Legia_____
08-05-2003, 14:00
Zaufany? No to ja proponuję Różyka, jego wszyscy znają.

Ja proponuje siebie :D Mnie nikt nie zna ale jestem godzien zaufania :)

moscvitch14
08-05-2003, 14:36
Jeśli zrzutka nadal bedzie trwała w tak żółwim tempie, to Panorama będzie gotowa dobiero na sezon 2004/2005.

kamyk
08-05-2003, 16:06
nio narazie to za zuta idzie tragicznie noramnie ! trza sie zmobilizowac i wlapacac kase i na stadionie zbierac jak kazdy tak wzyuci to wtedy bedzie git i hajdan powinien moiwc ze beda ludzie odpowiedni zboerac kase na stadionie i jakies miec te wizytowki ze to oni zbieraja hajs!

BART LEGINSON
08-05-2003, 16:22
POWINNI ZROBIĆ KONTO SMS-OWE-TO BYŁBY STRZAŁ W DZIESIĄTKE!!!

Mrozik
08-05-2003, 16:28
POWINNI ZROBIĆ KONTO SMS-OWE-TO BYŁBY STRZAŁ W DZIESIĄTKE!!!

żeby operator brał 50%?? :/

Harcerz
08-05-2003, 16:35
Tak dla przypomnienia
Cala kasa za szaliki ktore rozprowadza Cipcius idzie na PANORAME
Szaliki sa po 12 zl i zostalo okolo 30 szt :)

Mazi
08-05-2003, 17:02
Tak dla przypomnienia
Cala kasa za szaliki ktore rozprowadza Cipcius idzie na PANORAME
Szaliki sa po 12 zl i zostalo okolo 30 szt :)

O kurna :D , to już 32 zl wpłacę na Panoramę :) . Ja te szaliczki odbieram na Wisle ...

Guma
08-05-2003, 18:36
Jakie to szaliki i gdzie można je kupić?

Neo
09-05-2003, 09:53
Nie martwcie sie, jak wejdziemy do Unii to nam dadza pieniadze na panorame wa-wy :rotfl: :buhaha: :lol:

Adis
09-05-2003, 10:04
Jakie to szaliki i gdzie można je kupić?

Wejdź do działu "Hyde Park" i tam jest temat o tych szalikach... I właściwie o nie wiem czy jescze są do kupienia!

A jeśli chodzi o panoramę to na kiedy planowane jest jej uszycie?? Bo chyba zbytnio szybko to ta zbiórka nie idzie..... :hmm:

bemowiak
09-05-2003, 11:26
Jeśli zrzutka nadal bedzie trwała w tak żółwim tempie, to Panorama będzie gotowa dobiero na sezon 2004/2005.

To akurat jak zaczną budować nowy stadion :)

A tak na poważnie to konto w banku i ktoś z puszką na meczu by sie bardziej sprawdziło

Luk@s
09-05-2003, 13:30
A tak na poważnie to konto w banku i ktoś z puszką na meczu by sie bardziej sprawdziło

Witam, to co za problem, to nawet nic nie kosztuje www.mbank.com.pl i juz... prowadzenie darmowe, wszystko za free i z domu wychodzic nie trzeba :) ja takowe posiadam :D

dyha
09-05-2003, 14:05
Tak patrze i jest nas zarejesrtowanych 200 osób ! Jakby każdy wpłacił z nas na jakies konto tylko 10 zł , to jako Legia F@ns Forum moglibyśmy wpłacić na konto Wielkiej Flagi 2.000 zł !!!!

PRASKI
09-05-2003, 15:23
Tak patrze i jest nas zarejesrtowanych 200 osób ! Jakby każdy wpłacił z nas na jakies konto tylko 10 zł , to jako Legua F@ns Forum moglibyśmy wpłacić na konto Wielkiej Flagi 2.000 zł !!!!
no dokładnie

Mazi
09-05-2003, 16:58
Więc nie gadajcie tyle , tylko ruszcie tyłki i na pocztę zapieprzać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Osobiscie zrobilem to pare dni po ogloszeniu zbiorki .... JUZ NA POCZTE ! a nie marudzić , płakać :zly:

dyha
09-05-2003, 17:21
Więc nie gadajcie tyle , tylko ruszcie tyłki i na pocztę zapieprzać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Osobiscie zrobilem to pare dni po ogloszeniu zbiorki .... JUZ NA POCZTE ! a nie marudzić , płakać :zly:

a gdzie mam wpącić , na nonto NL ??? ja myslalem zeby bylo konto forum , i potem całą kwote przelać !!

Mazi
09-05-2003, 17:24

a gdzie mam wpącić , na nonto NL ??? ja myslalem zeby bylo konto forum , i potem całą kwote przelać !!

:P Chodziło mi o Naszą Legię !!! Niech każdy indywidualnie też wpłaca !!!!!

aaadamm
09-05-2003, 19:52
A moze wrescie CF wybraliby 10 najlepszych PANORAM i z tego wybrac droga ankiety, glosowania wzor ktory bedziemy robili, bo ta zabawa bedzie ciagnela sie dlugo, dlugo i gowno z niej wyjdzie...a nowe wzory ktore sie ukazuja...sa po prostu tragiczne...ja mam swoich favorytow...ale z tych 80 propozycji moze z 10 jest godnych uwagi. Odnosze wrazenie, ze ludzie robia jakis wzor przesylaja, zobacza ze ich projekt jest i sie potem chwala jacy to oni sa super !!! :box:

Walek_C.Z.K
10-05-2003, 09:38
Najlepszym pomyslem byloby zbieranie kasy do puszek, tylko pod warunkiem ze na poczatku kase zbieralyby osoby znane na Legii, wtedy akcaj ma szanse powodzenia. Byc moze jest jeszcze jeden sposob wytłumaczalny dlaczego jest tak mało wpłat? Wydaje mi sie, ze większość naszych poprzednich akcji (Wielka Flaga, 1000 flag) były organizowane w przerwach między ligą, czyli w momencie kiedy kibice nie musieli odkładać na bilety czy na wyjazdy i wtedy kazdy mogl wpłacić troche grosza. Dlatego proponuje puszeczki i zbieranie, a resztę doślemy na wakacjach i na nowy sezon ruszamy z Panoramą Warszawy!!!!
P.S Witam wszystkich! To mój pierwszy post na tym forum

mati607
12-05-2003, 16:52
Nie martwcie sie, jak wejdziemy do Unii to nam dadza pieniadze na panorame wa-wy :rotfl: :buhaha: :lol:
niedadzą dopóki Miler bedzie premierem, a Łybacka ministrem sportu :) nawet jesli chodzi o kase z Ue

Legia_____
15-05-2003, 21:59
A może klub powinien dofinansowac tą inwestycję?

Kawa
15-05-2003, 23:39
A może klub powinien dofinansowac tą inwestycję?
Niewydaje mnie się.....

(L)W SERCU MAM
18-05-2003, 16:07
;) PRZECIEZ JESTESCIE WARSZAWIAKAMI I NIEMOZECIE ZMASCIC OPRAWY NA LECHA ONI MUSZA WIDZIEC KTO JEST NAJLEPSZY !!! MOZE PANORAME Z KARTONIKOW ??? SAM JUZ NIEWIEM !!! :hmm: :hmm: :hmm: MOZE JEDNAK WYPOMNIMY TEGO MISTRZA Z 93 ROKU ??? :box: [/u][/i][/b]

emde
18-05-2003, 16:10
;) PRZECIEZ JESTESCIE WARSZAWIAKAMI I NIEMOZECIE ZMASCIC OPRAWY NA LECHA ONI MUSZA WIDZIEC KTO JEST NAJLEPSZY !!! MOZE PANORAME Z KARTONIKOW ??? SAM JUZ NIEWIEM !!! :hmm: :hmm: :hmm: MOZE JEDNAK WYPOMNIMY TEGO MISTRZA Z 93 ROKU ??? :box: [/u][/i][/b]

O oprawe sie nie boj, jednak TY TEZ MOZESZ POMOC wystarczy ze wplacisz pieniadze na konto CF. Kasa jest bardzo potrzebna.

razdwa
18-05-2003, 23:08
wielką flage już mamy - lepiej założyć dobrą szkółke bokserską lub kickbokserską dla kibiców legii (w wiadomym celu) ;)

*PRZEMO*
28-05-2003, 19:17
flaga flaga,,, nowa panorama sie przyda i to bardzo... ;) tak zeby kazdym kopary opadly! 8)

krollek
07-06-2003, 12:40
Panorama jest dobrym pomysłem
Niestety trochę dużo kosztuje bo podobno 40.000zł ?

Toudi
07-06-2003, 13:23
Ja tam chciałbym flagę "Witamy w piekle" ale panorama też nie jest zła :) [/list]

ange(L)
13-06-2003, 15:40
a moze taka bez napisow??

http://republika.pl/paweleks21/images/warszawa.jpg

Aureliusz
13-06-2003, 15:43
Ty ange(L), nie łam ciszy wyborczej, głosowanie nad projektami trwa. ;) :) 8) :D :> :/

ange(L)
13-06-2003, 15:47
Ty ange(L), nie łam ciszy wyborczej, głosowanie nad projektami trwa. ;) :) 8) :D :> :/

oki:)

ange(L)
18-06-2003, 23:46
jak sie ma sprawa z szalikami Cipciusia bo nie jestem za bardzo w temacie...cala kasa miala isc na Panorame...jak to teraz wyglada?(to znaczy ile kasy udalo sie juz uzbierac)

Endrju
19-06-2003, 20:13
pomysł aby Nl kosztowała 1 zł więcej i cała kasa by na panorame poszła był mistrzowski, ale cos chyba NL nie przegląda naszego forum :/

PRASKI
20-06-2003, 09:02
pomysł aby Nl kosztowała 1 zł więcej i cała kasa by na panorame poszła był mistrzowski, ale cos chyba NL nie przegląda naszego forum :/
qrna czemu oni nic z tym nie robią :hmm:
a odnośnie tematu to np ileś tam procent dochodów z biletówmogłoby pójść na zrzutke 8) (mam na myśli najbliższe mecze)

Raffi
20-06-2003, 10:53

Przegląda, i to częściej, niż sądzisz :> Sam pomysł jest ciekawy, tyle że ryzykowny dla NL...

Endrju
20-06-2003, 11:43

Przegląda, i to częściej, niż sądzisz :> Sam pomysł jest ciekawy, tyle że ryzykowny dla NL...

czmu ryuzykowny ?? przecież jak teraz nic nie bulisz na bilet to stać cię aby dorzucić 1 zł

PRASKI
20-06-2003, 12:01

czmu ryuzykowny ?? przecież jak teraz nic nie bulisz na bilet to stać cię aby dorzucić 1 zł
ale NL kupują ludzie z całej Polski którzy nie przychodzą na mecze, a dla nich ta złotówka to może być już za dużo.Raffi o to chodzi ?

Seba(L)
24-06-2003, 16:24
Jak narazie słabo idzie ta Wielka Zrzutka, ja już pare złotych wpłaciłem , ale to co zobaczyłem dzis w NL mnie przeraziło , przez ostatni tydzień wpłacono 30 PLN , niby długi wekend no ale to tylko 30 zł. Mam nadziej ze nie bedzie takiego tygodnia w którym nikt nie wpłaci , bo to był koniec tej Wielkiej Zrzutki.

Mrozik
25-06-2003, 00:03
30 zł to porażka... Jak tak dalej pójdzie to panorame zobaczymy na meczu z Lechem, ale w 2010 r...:/

carlos
27-06-2003, 09:41
]wielką flage już mamy - lepiej założyć dobrą szkółke bokserską lub kickbokserską dla kibiców legii (w wiadomym celu)

Razdwa jak chcesz sie czegos nauczyc to przychodz na treningi Vale Tudo naprawde sa zajebiste. A poza tym szkolka bokserska dziala na Legii na Bemowie, podobnie jak zapasy.

Q_(L)
27-06-2003, 09:52
rwielką flage już mamy - lepiej założyć dobrą szkółke bokserską lub kickbokserską dla kibiców legii (w wiadomym celu)

Razdwa jak chcesz sie czegos nauczyc to przychodz na treningi Vale Tudo naprawde sa zajebiste. A poza tym szkolka bokserska dziala na Legii na Bemowie, podobnie jak zapasy.

8- Jakim celu... :hmm:
Ale wierzę, że masz na myśli np. wyrwanie dzieciaków z ulicy, danie im szansy w życiu, naukę pewnych wartości, które zawatre są w sztukach walki...

p.s. Wiem, że nie na temat... :/

szczepan
27-06-2003, 10:09
carlos?? mozesz jasniej?? bo ja tez mam gleboka nadzieje ze miales na mysli to co napisal Q_(L)??

ange(L)
22-07-2003, 16:07
za legialive:

Wielka Zrzutka - za tydzień na konto
Przypominamy, że cały czas trwa akcja "Wielka Zrzutka". Pieniądze, które uda się zebrać zostaną przeznaczone na sektorówkę "Panorama Warszawy". Do tej pory na ten cel uzbierano 8403 złote.
Od przyszłego tygodnia będzie funkcjonowało konto, na które będzie można przelewać pieniądze przeznaczone na Panoramę Warszawy. Liczymy, że ułatwi to Wam formalności.

dyha
22-07-2003, 16:24
Tak sobie patrze , wplacilo niecale 300 osoób , na forum jest ponad 500 , wnioski sami wyciągnijcie ... :/

bemowiak
22-07-2003, 16:28
Tak sobie patrze , wplacilo niecale 300 osoób , na forum jest ponad 500 , wnioski sami wyciągnijcie ... :/

jeszcze trzeba policzyć ile z tych użytkowników sie udziela i ile jest za Legią wg mnie wyjdzie z tego jakieś 200 osób i jak by tak każdy wpłacił po 10 zł to by było 2000 ...

dyha
22-07-2003, 16:32

jeszcze trzeba policzyć ile z tych użytkowników sie udziela i ile jest za Legią wg mnie wyjdzie z tego jakieś 200 osób i jak by tak każdy wpłacił po 10 zł to by było 2000 ...

no co ty z tego co wiem to unico , takiowaki , kiju i reszta , juz miedzy sobą robią zrautki '8 :rotfl: :rotfl:

szczepan
30-07-2003, 00:37
za legialive.pl

"Wielka Zrzutka na konto
Jak już wcześniej informowaliśmy, został uruchomiony rachunek bankowy, na który można wpłacać pieniądze na Wielką Zrzutkę. Oto numer konta: Bank Zachodni WBK S.A. VIII O/Warszawa, nr 70 1090 1870 0000 0005 0401 7159. Przy kazdej wpłacie należy podać imię (ksywę), miejsce zamieszkania oraz zamieścić dopisek "Wielka Zrzutka". Przypominamy, że do tej pory udało się zebrać 8603 zł.
Autor: Mishka
Na podstawie: Nasza Legia"

Yankes
11-08-2003, 14:03
a ile w koncu potrzeba kaski???

Kawa
11-08-2003, 14:05
carlos?? mozesz jasniej?? bo ja tez mam gleboka nadzieje ze miales na mysli to co napisal Q_(L)??
Przeczytak dokładniej to zobaczysz,ze tego nie napisał Carlos.

szczepan
11-08-2003, 15:22
Przeczytak dokładniej to zobaczysz,ze tego nie napisał Carlos.

moj blad... sorry...

ange(L)
18-08-2003, 17:20
to jeszcze raz ja o Panoramie ;)
nie uwazacie ze wygral projekt wprawdzie calkiem ladny graficznie,ale przecietnie bedzie sie reprezentowal na trybunach(jesli wogole bedzie realizowany)?? Wogole jest niedopasowany do szerokosci trybuny Otwartej. Czyz nie lepiej prezentowalaby sie flaga pokrywajaca cala Trybune Otwrta i prezentujaca prawdziwa panorame miasta na tle naszych barw? Mysle o tego typu projektach jak ponizej:

http://www.legialive.pl/graf/projekt1.gif
http://www.legialive.pl/graf/projekt7.gif
http://republika.pl/paweleks21/images/warszawa.jpg

szczepan
18-08-2003, 17:21
z tych 3 to zdecydowanie numer pierwszy ale i tak juz chyba zapozno na zmiany itp?

Jacol
25-08-2003, 21:00

Ludzie nie bardzo uwierza w wiarygodnosc takiej zbiorki do puszki. A do tego trzeba bedzie jeszcze zajmowac czas ludziom na podliczenie kasy i przedstawienie bilansu z danego meczu.

Lepszym pomyslem byloby wystawienie przez klub przezroczystych pojemnikow na kase-klub odpowiadalby za zbiorke kasy podczas spotkan rozgrywanych na Lazienkowskiej.

Jacol
25-08-2003, 21:05

Zlotowke... hmm za duzo! Mysle ze znaczaca spadlaby im sprzedaz... no ale tak 20 gr na kazdym numerze hm... kto wie? Z drugiej strony takie rozwiazanie zmuszalby do dawania kasy na flage ludziom, ktorym zalozmy nie poddoba sie ten pomysl. Ofiarowanie jakiejs kwoty powinno byc wolnym wyborem, a nie przymusem.

ange(L)
06-09-2003, 17:27
brawo dla Legialive za aukcje,z ktorej pieniadze beda przeznaczone na panorame ! :) Calkiem dobry pomysl by co i raz;) robic na stronie podobne rzeczy. Kazdy sposob jest dobry by przyspieszyc ta zbiorke. A to link to aukcji:

http://www.legialive.pl/aukcja.php

Toudi
09-09-2003, 21:06

Ludzie nie bardzo uwierza w wiarygodnosc takiej zbiorki do puszki. A do tego trzeba bedzie jeszcze zajmowac czas ludziom na podliczenie kasy i przedstawienie bilansu z danego meczu.

Lepszym pomyslem byloby wystawienie przez klub przezroczystych pojemnikow na kase-klub odpowiadalby za zbiorke kasy podczas spotkan rozgrywanych na Lazienkowskiej.

A jak często chodzą podczas meczu kolesie z czapką i zbierają na....mniejsza o to ;) to zawsze mają calutką czapkę. A pozatym myślisz że Różykowi np by nieuwierzyli? On jest jedną z najbardziej znanych postaci na Legii...puszki to najlepszy i najszybszy według mnie pomysł na zebranie pieniędzy...

Zajacc
09-09-2003, 21:08
Ale tego nawet nie musi Różyk oglaszac... wystarczy ze bedzie napisane np. w NL, na Legialive, czy spiker to oglosi... wtedy wszyscy napewno uwierza...

Yankes
10-09-2003, 03:25
brawo dla Legialive za aukcje,z ktorej pieniadze beda przeznaczone na panorame ! :) Calkiem dobry pomysl by co i raz;) robic na stronie podobne rzeczy. Kazdy sposob jest dobry by przyspieszyc ta zbiorke. A to link to aukcji:

wiesz co?? niespodziewal bym sie czegos wielkiego po tej aukcji s sumie zalicytownie do niczego niezobowiazuje zobaczymy ile naprawde bedzie kasy z tego.

Raffi
15-09-2003, 16:58
Przyspieszamy zrzutkę!

"Nasza Legia", która od kilku miesięcy prowadzi zbiórkę pieniedzy na sektorówkę z panoramą Warszawy, zdecydowała się przyspieszyć akcję. W tej chwili na koncie NL jest trochę ponad 10 tys. zł, a to zdecydowanie za mało, aby wykonać tak skomplikowany wzór. Apelujemy więc do wszystkich, aby w piatkowy wieczór dołożyli swoją cegiełkę na ten cel. Jeżeli do tej pory wahaliście się czy wpłacić czy nie, jeżeli nie było Wam po drodze do banku lub na pocztę, w piątek macie znakomitą okazję. Jeżeli każdy z Was wrzuci do puszki co najmniej 2 zł, to z łatwością zbierzemy 20 000 zł! Oczywiście liczą się każde datki mniejsze i większe. Osoby z puszkami będą na Żylecie, na Krytej oraz na trybunie Honorowej. Przed i w trakcie spotkania spiker na pewno poinformuje Was o szczegółach akcji. Natomiast my już teraz apelujemy, abyście rozgłaszali tę informację wśród kolegów i koleżanek. Oprócz zaproszenia na mecz znajomego, który nie zamierzał iść na to spotkanie, powiedzcie mu, żeby wziął dodatkowe 2 zł.
W piątek za niewielkie pieniądze (bo co kupicie za 2 zł?, możemy zebrać wielkie pieniądze na nasz wspólny cel - wielką flagę z panoramą Warszawy!

mike
15-09-2003, 17:59
Oby tylko to sie rozeszlo i kazdy wzial ze soba przynajmniej te 2 zl.
Miejmy nadzieje, ze wszystkie zebrane pieniadze przeznaczone zostana w 100% na ten cel i ze nie bedzie wsrod zbierajacych oszustow-cwaniaczkow.
Gratulacje dla NL za podchwycenie i zrealizowanie pomyslu.

Toudi
15-09-2003, 21:37
Nareszcie...mam nadzieje że cała akcja powiedzie się i będzie powtórzona na kolejnym meczu. Sam wrzuce pare zł napewno ;)

Siekier
16-09-2003, 09:15
No to na meczu z Wisłą panowie i panie nie żałować grosza i niech te puszki będą pełne ! I żeby po meczu już można zacząć szyć flage ! Sam dam ile będę mógł ! Dla wszystkich którzy cosik dadzą wielkie :+:

Zajacc
16-09-2003, 15:42
Jak wygram dzisiaj w STSie 40zl to wszystko przeznaczam na zrzutke :) ... a jak nie to wydłubie resztki z portfela :/

Zajacc
16-09-2003, 22:56
Wygralem! Wygralem! :D ale niestety tylko 23,50zl :/ i tak jak obiecalem wszystko w piatek idzie na Panorame... :)

Yankes
21-09-2003, 14:25
kiedy bedzie wiadomo ile udalo sie zebrac??

Jackos
21-09-2003, 15:16
kiedy bedzie wiadomo ile udalo sie zebrac??
Myslisz ze to sie tak latwo liczy? :) na LL napisali ze tego jest 20 kg!!! a więc bardzo dużo, tylk zę moglobyc jeszcze wiecej, bo ja np nie widziałem żadnego kolesia z puszką na Krytej (sektor C) zreszta podobno takich ludzi jak ja było całkiem sporo. W komentarzach pod ta wiadomością jeden kibic napisał zę dobrym pomysłem byłoby ustawić tych "zbieraczy" zaraz za ochroną pszeszukująca kibiców bo tam najłatwiej byłoby wszystkich wchodzących na stadion ogarnać.

Zajacc
21-09-2003, 15:22
Zbierajacy byli za ochroniarzami przy wejsciu... przynajmniej na Zylecie - wiem bo sam zbieralem przez chwile...

carlos
21-09-2003, 18:41
A nie wiecie ile zebrali?

Yankes
21-09-2003, 23:17
A nie wiecie ile zebrali?
zebrali?? :/
co ty sie pytasz o zbiorke wisly czy lecha?? :/
chyba chciales napisac ZEBRALISMY co?? :>

Zajacc
22-09-2003, 14:01
Podczas meczu z Wisłą wspólnymi siłami udało nam się zebrać ponad 8 tysięcy złotych, które zasilą fundusze przeznaczone na Panoramę Warszawy. Ponieważ dotarło do nas mnóstwo głosów od fanów, którzy nie wiedzieli o zbiórce lub nie spotkali na trybunach ludzi zbierających pieniążki, akcja "Zbiórka" zostanie powtórzona na meczu ligowym z Amiką. Wszystkim kibicom, którzy wsparli akcję jeszcze raz dziękujemy !

hm... Spodziewalem sie co najmniej 10 000 ale zawsze dobre i to...

Tylko pytanie ile bedzie kosztowac Panorama... slyszalem wersje ze 25 000 slyszalem tez ze 60 000... Giler mowil ze 25000-30000 ale nie wiem czy mowil prawde, czy tak zeby tylko zeby wiecej osob wplacilo...

aaadamm
22-09-2003, 14:19
Podczas meczu z Wisłą wspólnymi siłami udało nam się zebrać dokładnie 8370,73 złotych. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na Panoramę Warszawy. Ponieważ dotarło do nas mnóstwo głosów od fanów, którzy nie wiedzieli o zbiórce lub nie spotkali na trybunach ludzi zbierających pieniążki, akcja "Zbiórka" zostanie powtórzona na meczu ligowym z Amiką. Wszystkim kibicom, którzy wsparli akcję jeszcze raz dziękujemy!
Oto dokładne rozliczenie zbiórki (nominały):
100 zł x 2
50 zł x 5
20 zł x 35
10 zł x 142
5 zł x 384
2 zł x 1070
1 zł x 1046
50 gr x 695
20 gr x 936
10 gr x 825
5 gr x 374
2 gr x 252
1 gr x 429
11 euro

Mało...ja liczylem na minimum 10 tys...jak wiadac nie kazdy dal 2 zł :(((.no ale coz - to dopero poczatek akcji...miejmy nadzieje, że na amice mimo, że napewno niebedize kompletu zbierzemy 10 000 tys. (Choc realnie to padnie 5.000)

Beny
22-09-2003, 14:29
A ja uważam, że te ponad 8 tys. zł to wcale nie jest mało! Ponieważ od razu wiadomo było, że nie wszyscy wrzucą - z różnych powodów: braku kasy, chęci wydania na używki, braku ufności do zbierających, niedostatecznego poinformowania o zrzutce itp. Po drugie część kibiców zapewne chodzi sporadycznie i nie widzi sensu wydawania na "coś" co ich osobiście może nie dotyczyć.

Osobiście jestem zdania, że zbiórki tego typu powinny być kontyuowane na każdym meczu. Raz się zbierze mniej, raz więcej, ale zawsze coś! A czy pieniądze zostaną przenaczone na sektorówkę, czy inne, np. bieżące potrzeby to już jest sprawa drugorzędna!

Zajacc
22-09-2003, 16:35
Stan konta: 19 420,90 zł

Jezeli Giler podal poprawne dane co do kosztu Panoramy to moze juz po meczu z Amica mozna by zaczac szycie... ::roll::

qwerty1234
22-09-2003, 17:53
Stan konta: 19 420,90 zł

Jezeli Giler podal poprawne dane co do kosztu Panoramy to moze juz po meczu z Amica mozna by zaczac szycie... ::roll::
Szycie czego...Tzn wiem - Panoramy Wawy ale konkretnie projekt? Ten co wygrał w tej mini ankiecie? :>
Sorry ale nie było mnie jak było głosowanie-który wygrał?

Jackos
22-09-2003, 18:01
Zbierajacy byli za ochroniarzami przy wejsciu... przynajmniej na Zylecie - wiem bo sam zbieralem przez chwile...

Ale już na Krytej nikogo nie widziałem. Więc tutaj apel do organizatorów zbiórki, aby ustawić zbierających zaraz za ochroną także na Krytej i łuku podczas meczu z Amicą mniej więcej na 1h przed meczemi tak do rozpoczęcia. Po za tym z tego co słyszałem zbieracze mieli za małe puszki i przez to m,usieli zakończyć zbieranie wcześniej niż planowano, więc to nie jest tak że nie wszyscy chcieli dać, nie każdy poprostu miał szanse

peabe(L)
22-09-2003, 20:04
a ja nie widzialem zadnego zbierajacego a bylem na zylecie na 1,5 godziny przed meczem, raz w trakcie pierwszej polowy jedna puszka mi gdzies mignela ale zaraz po tym w gore poszly flagi i stracilem ja z oczu, potem cala przerwe biegalem po zylecie z hajsami ale puszek ani widu ani slychu, dobrze by bylo zeby przy wejsciu siedziala jakas osoba z jakas konkretna pucha albo wrecz kartonem na hajsiwo a po zylecie biegaly te mniejsze puszki. niestety wiekszosc ludzi ma taka mentalnosc, ze jak im sie puchy pod nos nie podetknie i nie powie "panie, rzuc pan zybla " ;) , to sami sie nie rusza wychodzac z zalozenia, ze "to im powinno zalezec a nie mi". tego sie raczej nie zmieni, dlatego trzeba im niestety te puszki pod nos podtykac.
mimo tego wszystkiego jestem dobrej mysli i wierze, ze na amice 10 tys peknie, czego sobie i wam zycze :)

Dziubek
23-09-2003, 01:06
Trzeba się cieszyć z każdej złotówki zebranej na Panorame!!!
Pamietajmy że w 1 dzień podwoiliśmy zebraną sume!!!
Do końca rundy mamy 4 mecze (3 Liga, 1 Puchar), jak na każdym prowadzone będa takie zbiórki to możemy oczekiwac na jakies 40 - 50 tysięcy na koniec rundy!!! :+:
A ile to kosztuje tak wogóle?

Ostry
23-09-2003, 18:21
Trzeba się cieszyć z każdej złotówki zebranej na Panorame!!!
Pamietajmy że w 1 dzień podwoiliśmy zebraną sume!!!
Do końca rundy mamy 4 mecze (3 Liga, 1 Puchar), jak na każdym prowadzone będa takie zbiórki to możemy oczekiwac na jakies 40 - 50 tysięcy na koniec rundy!!! :+:
A ile to kosztuje tak wogóle?

To już Zającc pisał,że tak naprawdę nie wiadomo :) Giler mówi,że 25-30 tys.zł, a sektorówka Wisły kosztowała 40 tys.zł. Nasza ma być chyba większa i bardziej skomplkowana.
A co do zbiórki,to liczyłem na trochę więcej kasy. Ale zważywszy,że część w ogóle nie widziała zbierających,to nie jest tak źle.

Zajacc
24-09-2003, 13:06
Wczoraj w imieniu thethethe, który wylicytował program meczowy z autografem Dragomira Okuki, przekazaliśmy zgodnie z obietnicą cały dochód redakcji "Naszej Legii" - 1 000 zł na panoramę Warszawy! W ten sposób łączna suma pieniedzy zebrana przez kibiców przekroczyła 20 tysięcy zł. Wielka flaga zbliża się więc wielkimi krokami, jeszcze jedna mobiliazcja na spotkaniu z Amicą i będzie można rozpocząć szycie.

brawa dla LegiaLive za aukcje i brawa dla kolesia ktory ją wygral :+:

Mysle ze jakby dokladnie oszacowac ile bedzie kosztowala Panorama to zbiorka szybciej by sie skonczyla... bo gdyby bylo dokladnie powiedziane ze brakuje jeszcze np 10 000zl to ludzi by sie zmobilizowali i wplacali... az w koncu by sie zrobilo 5000zl potem 1000zl... ahh... :]

Woytek
24-09-2003, 13:14
wiesz co?? niespodziewal bym sie czegos wielkiego po tej aukcji s sumie zalicytownie do niczego niezobowiazuje zobaczymy ile naprawde bedzie kasy z tego.

chyba troszeczke sie pomyliles :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: '8

Mini
24-09-2003, 15:39
a ja nie widzialem zadnego zbierajacego a bylem na zylecie na 2,5 godziny przed meczem,

pewnie dlatego ze na 2,5 godziny przed meczem bramy sa zamknięte a na trybunach byli tylko ludzie od oprawy i puszek nie było.

----------------------------------------------
ktoś napisał żeby stac od 1h przed meczem do momentu rozpoczęcia.otóż tuż przed początkiem spotkania osoby wchodzące na stadion nie zwracają uwagi na nic dookoła tylko leca na złamanie karku zeby zobaczyć mecz.

faktem jest że na Wiśle dużo ludzi jak zobaczyło mnie z puszka patrzyło sie jak na ******* i omijało szerokim łukiem ale po takich i tak się nie spodziewaliśmy że bedą wrzucac pieniądze.dziwiły mine komentarze w stylu znowu na wódke zbierają i głupie tłumaczenie "wiesz miałem ale wydałem na bilet i coś tam" :box: nie chcesz dać to nie ale nie denerwuj ludzi bo i tak słychac że ci monety brzęczą w kieszeni.

i zbiórka nie skończyła sie bo puszki były przepełnione bo były opróżniane i od nowa szło zbieranie tylko dlatego ze zbierający pracowali tez przy oprawie.

Beny
24-09-2003, 15:55
a ja nie widzialem zadnego zbierajacego a bylem na zylecie na 2,5 godziny przed meczem,

pewnie dlatego ze na 2,5 godziny przed meczem bramy sa zamknięte a na trybunach byli tylko ludzie od oprawy i puszek nie było.

----------------------------------------------
ktoś napisał żeby stac od 1h przed meczem do momentu rozpoczęcia.otóż tuż przed początkiem spotkania osoby wchodzące na stadion nie zwracają uwagi na nic dookoła tylko leca na złamanie karku zeby zobaczyć mecz.

faktem jest że na Wiśle dużo ludzi jak zobaczyło mnie z puszka patrzyło sie jak na ******* i omijało szerokim łukiem ale po takich i tak się nie spodziewaliśmy że bedą wrzucac pieniądze.dziwiły mine komentarze w stylu znowu na wódke zbierają i głupie tłumaczenie "wiesz miałem ale wydałem na bilet i coś tam" :box: nie chcesz dać to nie ale nie denerwuj ludzi bo i tak słychac że ci monety brzęczą w kieszeni.

i zbiórka nie skończyła sie bo puszki były przepełnione bo były opróżniane i od nowa szło zbieranie tylko dlatego ze zbierający pracowali tez przy oprawie.

To wszystko zależy od człowieka! Po pierwsze ludzi mogli nie wiedzieć o zbiórce, bo np. nie mają netu i nie czytaja NL. Po drugie kiedyś jakieś młotki zbierały do czapek na jakiś swoich kumpli w mało, nazwijmy to, kulturalny sposób i ludzie mogli się zrazić. Po trzecie tłok był straszny, to zapewne było też wielu ludzi, którzy chodzą tylko na takie mecze i zasadniczo rzecz biorąc, jakieś kibicowskiej akcji ich nie obchodzą (co mozna zrozumieć). Za to nie można zrozumieć napasionych cwaniaków, którzy na alko i prochy mają, a żyłują dwóch zeta! Al eich sprawa!

Ja osobiście wchodziłem na stadion jakieś dwie godziny przed meczem i sam podszedłem do kogoś z puszką i wrzuciłem "parę" złotych, wiedząc na co idą i kto organizuje i jest odpowiedzialny za tą akcję. Mało tego, byłem na meczu m.in. z dwoma kilkunastolatkami i wiedząc, że nie mają pieniędzy dałem im po "XXXXXXX" złotych, aby też wrzucili, aby czuli że się do "czegoś" konkretnego przykładają i nabrali dobrych nawyków na przyszłość! I będę to powtarzał tyle razy ile będzie trzeba.

Mrozik
24-09-2003, 17:00
Heh, tak apropo ludzi wrzucających kase to kiedy stałem z puszką NL najbardziej mnie rozwaliło pytanie "Co to jest sektorówka :buhaha: "

Norbas
25-09-2003, 12:28
Zatem najlepszym rozwiązaniem będzie podanie przez spikera/Wojtka że w przerwie meczu będą chodzić ludzie z puszkami?? :)

Beny
25-09-2003, 12:35
Zatem najlepszym rozwiązaniem będzie podanie przez spikera/Wojtka że w przerwie meczu będą chodzić ludzie z puszkami?? :)

Nie do końca, bo siedząc na sektorze "pod Arctic'iem" w zeszły piątek słyszałem niewiele, właściwie tylko "Kto wygra mecz?". Może mniejszy tumult będzie na Amice i innych meczach i bedzie go słychać.

Norbas
25-09-2003, 12:44

Nie do końca, bo siedząc na sektorze "pod Arctic'iem" w zeszły piątek słyszałem niewiele, właściwie tylko "Kto wygra mecz?". Może mniejszy tumult będzie na Amice i innych meczach i bedzie go słychać.

hm.. fakt.. biegałem po zakolu i nawet tego nie słyszałem :(

ale na Amice napewno będzie lepiej bo i frekfencja nie ta i doping siądzie...

hm.. no nie wiem czy to oznacza lepiej...ale może będzie coś słychać z głośników :)

peabe(L)
25-09-2003, 21:03

moj blad, mialo byc 1,5. zwykla literowka, co nie zmienia faktu, ze zadnej puszki nie widzialem

rkwa
27-09-2003, 09:57
Ile w koncu tej floty zostalo zebrane na Wilse?I ile jeszcze brakuje?

szczepan
27-09-2003, 14:25
Ile w koncu tej floty zostalo zebrane na Wilse?I ile jeszcze brakuje?

za www.legialive.pl:

"Wielka Zrzutka na Wiśle!
Przed i w trakcie meczu wyznaczone przez NL i Stowarzyszenie osoby zbierały pieniądze do puszek. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wszelkie datki. Zebraliśmy 8370,73 zł. Obecnie na koncie Wielkiej Zrzutki znajduje się... 20 420,90 zł! Wpłacajcie na konto"

a calosc miala kosztowac kolo 40 000 zl...

Yankes
27-09-2003, 16:53

chyba troszeczke sie pomyliles :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: '8
zwracam honor, ale ciesz sie bardzo ze sie pomylilem

NORBI
04-10-2003, 18:36
Czy ktoś wie ile kasy zebrane zostało na Amice?

Siekier
06-10-2003, 00:00
Czy ktoś wie ile kasy zebrane zostało na Amice?

hmm ? Pewnie dowiemy się o wynikach dopiero z NL ! A jeżeli np. kase już byśmy mieli gotową na flage to i tak można takie akcje robić częściej tylko żeby ludzie z puchami stali np. przed wejściami na sektory przed meczem do pierwszej minuty meczu i w przerwie pochodzić troche po sektorach ! Tak moim zdaniem było by najlepiej ! A chajs przeznaczać np. na oprwe meczów czy na specjalne pociągi na wyjazdy !

Ostry
06-10-2003, 17:38
Na piątkowym spotkaniu z Amicą Wronki przeprowadzana była zbiórka pieniędzy na panoramę Warszawy. Tym razem udało się zebrać 6162 zł, tak więc w sumie na koncie NL znajduje się już 26 886 zł! O wszystkich szczegółach tej zbiórki poinformujemy dziś wieczorem.
Autor: Woytek

źródło:www.legialive.pl

Mrozik
07-10-2003, 12:03
Poniedziałek, 6 października 2003, godz. 22:10
Zbiórka się udała, pora na flagę!

Wielkie dzięki! - tak w krótkich słowach Nasza Legia podsumowuje zbiórkę pieniędzy na Panoramę Warszawy przed i w trakcie meczu z Amiką. "Mieliśmy pewne obawy, ogłaszając drugą turę zbiórki, bo takie ponowienia nie zawsze się udają. Nasze obawy okazały się jednak niesłuszne, a dobitnie świadczy o tym kwota, jaką udało się zebrać - 6.162 złote! Pomysł zbierania pieniędzy na meczach okazał się przełomowym w naszej akcji. Na meczach z Wisłą i Amiką wzbogaciliśmy w ten sposób nasze konto o ponad 14.500 zł - więcej niż dotarło do nas drogą przekazów pocztowych i przelewów bankowych przez kilka miesięcy (12.800 zł). Więcej zbiórek w najbliższym czasie już nie planujemy. Teraz czas na tych, którzy zabiorą się do realizacji naszego projektu." - mówią organizatorzy.

Do puszek trafiły następujące nominały: 100 zł x 2, 50 x 2, 20 x 31, 10 x 137, 5 x 207, 2 x 736, 1 x 784, 0.50 x 558, 0.20 x 776, 0.10 x 663, 0.05 x 374, 0.02 x 310, 0.01 x 471. Znaleźliśmy też walutę europejską: 2 Euro x 1, 1 E x 6, 0.50 E x 4, 0.20 E x 2 oraz 20 Koron Czeskich i 20 Koron Słoweńskich. Były też drobne słoweńskie, bułgarskie, maltańskie i angielskie.
Z pewnością byłoby jeszcze lepiej, ale jak zwykle wynikły pewne kłopoty natury organizacyjnej. Tym razem puszki były odpowiedniej wielkości, ale ciężko było wyznaczyć osoby zbierające. Wszystko z powodu mnóstwa zajęć przy przygotowaniu oprawy meczowej. I tak jednak wyszło znakomicie.

NL pragnie podziękować wszystkim ofiarodawcom, a także kibicom zaangażowanym w zbiórkę (zwłaszcza Grześkowi "Karpiko" i Cyberf@nom, a także serwisowi Legia LIVE!, który udzielił wsparcia medialnego).

Autor: Nasza Legia

Kawa
07-10-2003, 16:47
Czyli co juz wystarczy kasy na uszycie?
Ciekawe kiedy bedzie...

*PRZEMO*
07-10-2003, 22:17
kurde no uwazam ze nadal puszki były nie widoczne:/ rozumiem ze ciezko ze mało etc, ale kufa co za problem stanac w widocznym miejscu?

chyba slepy jestem na wisle widziałem a na amice nie ;)

Zajacc
07-10-2003, 22:29
kurde no uwazam ze nadal puszki były nie widoczne:/ rozumiem ze ciezko ze mało etc, ale kufa co za problem stanac w widocznym miejscu?

chyba slepy jestem na wisle widziałem a na amice nie ;)

:* mać... wybaczcie unioslem sie... :P

Jakby to bylo takie proste to uwierz mi ze zbierajacy staliby w widocznym miejscu... ale niby gdzie masz widoczne miejsca? jedyne jakie znam to chyba gniazdo... a moze mi powiesz, kufa, co za problem sie rozejrzec i samemu znalezc zbierajacego?

*PRZEMO*
07-10-2003, 22:32
widoczne miejsca : zaraz za bramkami, przed wejsciem na trybune, na dole pod sektorami, w okoicy baru i jeszcze mozna by było wymieniac...

na meczu łaziłem z tyłu zylety i nie znalazłem, slepy jestem i tyle ;)
a na wisle zazaz za bramkami byli i było okokokok :)

Cipciuś
07-10-2003, 22:33
widoczne miejsca : zaraz za bramkami przed wejsciem na trybune na dole pod sektorami w okoicy baru i jeszcze mozna by było wymieniac...

na meczu łaziłem styłu zylety i nie znalazłem, slepy jestem i tyle ;)

Eeee nie przesadzaj :D
Ja jak tylko przeszedlem bramki to puszka w postaci Mareckiego czujnie stała i niedała o sobie zapomniec :D
pzdr

Jupikajej ! 500 postów :D

Kawa
07-10-2003, 22:34
widoczne miejsca : zaraz za bramkami, przed wejsciem na trybune, na dole pod sektorami, w okoicy baru i jeszcze mozna by było wymieniac...

Na wisle to nawet chodzili po trybunie. Ja wrzuciłem do puszki Ursyna:D

Zajacc
07-10-2003, 22:34

Zbierajacy byli w tych miejscach... 8) wiec chyba rzeczywiscie jestes slepy... 8)

Grochów
07-10-2003, 23:55

Zbierajacy byli w tych miejscach... 8) wiec chyba rzeczywiscie jestes slepy... 8)
To chyba ja też jestem ślepy 8- :/
Na Wiśle to elegancko,odrazu wszedłem to ich złapałem zae\raz za bramkami,a teraz ni ****,chociaż jak zawsze sporo się kręciłem po stadionie... 8)

Norbas
08-10-2003, 09:55
pierwszą połowe przesiedziałem na zakolu i bardzo mi się spodobał fakt że jakiś gostek (który to z was?? :) ) biegał w puszką między krzesełkami - niesposób było go nie wiedzieć :+:

Tupcia
09-10-2003, 22:19
Hieeeee;))
u nas tez typek między krzeselkami chodził;))
nie wiem jak on sie zwie, ale na Wisle był smieeeszne pijany i rozne fajne rzeczy wygadywał:)

Poza tym Łysolek za mnie zpałacił, lacznie "pozbyłam" się 15 zł... Wolę to wydać na flagę niż an iraklis, soryyy;)

monar
02-11-2003, 09:20

To jest moim zdanie najlepszy z mozliwych pomyslow !!! Przecierz na meczu na Żylecie, tak samo jak i na Krytej Ta cala pucha pekalaby w szwach. ;) Napewno nie bedzie osoby, ktora nic by nie wrzucila ! A jesli nie to bedziemy ich lac ! :box: Oczywiscie zartuje... Na faith to sobie w WArszAWie tylko Polonia zasluzyla....

monar
02-11-2003, 09:24
Na piątkowym spotkaniu z Amicą Wronki przeprowadzana była zbiórka pieniędzy na panoramę Warszawy. Tym razem udało się zebrać 6162 zł, tak więc w sumie na koncie NL znajduje się już 26 886 zł! O wszystkich szczegółach tej zbiórki poinformujemy dziś wieczorem.
Autor: Woytek

źródło:www.legialive.pl

Wiecej chajsu ! Wiecej chajsu ! :klask: Oby tak dalej...Pozdrawiam !

KISIE(L)
10-11-2003, 21:45
Dlaczego ta zrzutka tak długo trwa??? Mam nadzieje ze na początku rundy wiosennej zobaczymy nową sektorówkę, a propos to co robi Nasza Legia jest poprostu czyms wspaniełym tak trzymać :) :)

Mazi
10-11-2003, 21:59
Niech kazdy z Was odpowie samemu sobie , czy byliscie na poczcie ?

Ja mam czyste sumienie ... i nie tylko za pomocą poczty wspomagałem zrzutke ...

m84
10-11-2003, 22:07
Ja nie byłem na poczcie ale i tak sumienie mam czyste jeżeli chodzi o Wielka Zrzutkę. A jakby jeszcze raz zbierali kasę na meczu-na GKSie to znowu bym dał. Tak na marginesie to coś ucichło z tą zrzutką. Może już jest szyta sektorówka? :D

PRASKI
10-11-2003, 22:16
a ja niestety sumienia nie mam zbyt czystego :(
ale obiecuje że sie poprawie :+:

Długi123
17-11-2003, 21:56
Przy okazji zapraszam do postu Promowanie meczów przez kibiców,pomóżcie zapełniać nam stadion na mecz z GKS-em i inne spotkania! :)

Walek_C.Z.K
18-11-2003, 08:31
Przy okazji zapraszam do postu Promowanie meczów przez kibiców,pomóżcie zapełniać nam stadion na mecz z GKS-em i inne spotkania! :)
Czy to jest w każdym temacie?

Raffi
18-11-2003, 08:39
Już nie :buhaha: