PDA

Zobacz pełną wersję : Finał PP:Legia-Lech (rewanż)

Strony : [1] 2 3

Iras
21-05-2004, 15:06
zakładam temat, gdyż powinniśmy już zaczynaś myśleć o tym meczu... :niedobry:

[ Dodano: Pią maja 21, 2004 4:07 pm ]
Ja mam już bilecik...tym razem wyjątkowo na łuk :zly: (ceny wysokie) ciekawi mnie jednak po co na biletach na łuk kod kreskowy skoro i tak nie ma "kołowrotków"...chyba że zamontują :glupi:

batijo86
21-05-2004, 15:31
teraz to mzona obstawiac ile bilety kosztuje u konikow...... albo ile razt drozej :wsciekly:

zezik
21-05-2004, 15:32
Ja kupilem na Zylete bileciki dla znajomych(sam mam karnet :D ) wczoraj rano bez zadnej kolejki. A jak dzis z kolejkami bylo?? Wszystkie bilety juz poszly?? Mam nadzieje ze tak (oczywiscie poza ta pula ktora zostala na sprzedaz w dniu meczu). Mowie Wam jeszcze Puchar bedzie nasz! No i mam nadzieje ze oprawa i doping beda SUPER! Co do oprawy jestem pewien, a jezeli chodzi o doping to wierze ze nikt gardla nie bedzie zalowal :)

Włóczykij
21-05-2004, 15:35
z tymi konikami to bez kitu, jest strasznie chu.. opcja, wykupili tyle biletow a ludze chcac isc na mecz musza sobie darowac, bo bilety u konikow osiagnely astronomiczne sumy (dokladnie jakie nie wiem) Czy tego problemu nie da sie jakos pozbyc, tzn zmniejszyc liczbe sprzedawanych biletow, lub np pokazywanie przy kupnie dowodow tozsamosci dla osob czy cos w tym stylu, bo koniki sa naprawde wkurwiajacym plemieniem :chuligani:

batijo86
21-05-2004, 15:43
ja tez mam karnet a kupowalem dla znajomych i sie w zadnego konika nie bawie ( kupilem 11 ) a widzialem w czwartek jak spod kas przy Żylecie odchodzilo 3 starszych typow z spoooora iloscia biletow ;( ale czuje ze w dniu meczu ok godz 18 nilety nie beda juz takie astronomoczne a przed samym meczem koniki beda sprzedawac w normalnych cenach aby nie stracic...... :D

Wasil
21-05-2004, 15:46
Moim zdaniem powinny być limity na ilość sprzedawanych jednorazowo biletów (np. 10). Może nie zaradziłoby to w 100% ,ale w jakiś sposób by zachamowało tę plagę.
Wracając do meczu to może być on jednym z najlepszych w wykonaniu kibiców w historii.

Adiq
21-05-2004, 15:55
Moim zdaniem powinny być limity na ilość sprzedawanych jednorazowo biletów (np. 10). Może nie zaradziłoby to w 100% ,ale w jakiś sposób by zachamowało tę plagę..
A co to za problem dla konika? Kupi kilka razy po 10 biletów, albo kogoś poprosi. Uderzyłoby to tylko np. w FC, dla których bilety kupuje pojedyncza osoba.

Wracając do meczu to może być on jednym z najlepszych w wykonaniu kibiców w historii.
:co:

Kempes
21-05-2004, 16:08
Ja dziś byłem około 13 ... bez kolejki ,tylko paru standartowych sępów.

Jeszcze na Widzew potrzebny i będe miał spokój ducha.

Wasil
21-05-2004, 16:12
Moim zdaniem powinny być limity na ilość sprzedawanych jednorazowo biletów (np. 10). Może nie zaradziłoby to w 100% ,ale w jakiś sposób by zachamowało tę plagę..
A co to za problem dla konika? Kupi kilka razy po 10 biletów, albo kogoś poprosi. Uderzyłoby to tylko np. w FC, dla których bilety kupuje pojedyncza osoba.

1. Nie widzę innych (lepszych) sposobów.
2. Chodzi mi o mecz "na trybunach" :transparent: .Spotykają się dwie najlepsze ekipy w kraju ,w meczu o PP.

kamyk
21-05-2004, 18:56
mojkumpel wczoraj zakupywal mi bileciki i podszedł do niego starszy gosc i sie pyta czy chce kupic bilety na kryta ( a juz nie bylo w kasach biletów na krytą) a on do niego mow ze na otwarta kupuje to ten starszy koles to do kas idz...

Cypis
21-05-2004, 19:07
Jebane koniki sprzatnely mi bilety na kryta. za bilet ktory kosztuje 50 zl w kasie krzycza sobie 100zl a przed kryta za ktory placi sie 40zl oni zadaja 60zl. Pies ich jebal

yasioch
21-05-2004, 19:47
Jebane koniki sprzatnely mi bilety na kryta. za bilet ktory kosztuje 50 zl w kasie krzycza sobie 100zl a przed kryta za ktory placi sie 40zl oni zadaja 60zl. Pies ich jebal
To kup na zylete :P. Dzisiaj moj brachol kupil bilet bez problemu.

Rzeka_LP
21-05-2004, 20:22
Jedyna rada tłuc takich "koni" po łbach :p a bilety zabierac conajwyzej po normalnej cenie albo i za darmo jak ktos nie ma skrupulow :) Dla mnie porazka, nie możemy dać zarabiać na sobie jakims paziom nie majacym nic wspolnego z Legia - bo nie wieze zeby ktos kumaty chcial wyciagac chajs od "swoich".

Mazi
21-05-2004, 20:49
Ten mecz musi się udać pod względem ultraski na trybunach - 1200 kibiców Lecha , u nas domyślam się ,że też jakieś atrakcje będą ...

Wierzę ,że naszym dopingiem naprawdę możemy pomóc naszym piłkarzom w wywalczeniu pucharu :>

jarcyś
21-05-2004, 20:59
Andrzej Piórkowski ?Bosman?, prezes Stowarzyszenia Kibiców Legii, w rozmowie z ?Życiem Warszawy? przyznał, że fani stołecznej drużyny byli zaskoczeni przyjęciem, jakie zgotowali im sympatycy Lecha podczas meczu Pucharu Polski w Poznaniu.

?Pewne rzeczy były ustalone długo przed tym spotkaniem, ale przyznam, że przyjęcie nas przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Siedząc w tłumie kibiców Lecha i oklaskując Legię było trochę nieswojo. Ale o żadnym strachu nie było mowy. Byłem pod dużym wrażeniem ich organizacji. Kilku ludzi potrafiło zapanować nad przeszło 20-tysięcznym tłumem? ? powiedział Piórkowski.

To, że kibice Lecha serdecznie przyjęli fanów Legii, nie oznacza jednak, że między sympatykami klubów z obu miast nastała ?zgoda?.

?Bez przesady. Sytuacja w Poznaniu wymuszona była okolicznościami. Z pewnością z wódką nie będziemy ich tutaj witać, ale noży też nie będzie. Owszem, postaramy się jakoś wyjść z tego z twarzą? ? dodał Piórkowski.

Nova
21-05-2004, 21:03
ale czuje ze w dniu meczu ok godz 18 nilety nie beda juz takie astronomoczne a przed samym meczem koniki beda sprzedawac w normalnych cenach aby nie stracic...... :D
Człowieku...U nas jeszcze na 5 minut przed meczem ligowym z Wami ludzie sie licytowali o bilety o chodziły nawet po 150 zeta.Wiec na spadek cen u konikow nic a nic bym nie liczyła. :>

Mazi
21-05-2004, 21:15
ale czuje ze w dniu meczu ok godz 18 nilety nie beda juz takie astronomoczne a przed samym meczem koniki beda sprzedawac w normalnych cenach aby nie stracic...... :D
Człowieku...U nas jeszcze na 5 minut przed meczem ligowym z Wami ludzie sie licytowali o bilety o chodziły nawet po 150 zeta.Wiec na spadek cen u konikow nic a nic bym nie liczyła. :>

Parę razy u nas było tak ,ze koniki w chwili pierwszego gwizdka sędziegozaczeły sprzedawać po normalnych cenach - byle im się zwróciło .

BTW : nienawidzę koników :/ . Raz od jednego pajaca kupiłem bilet - na mecz Polska - Łotwa :/ .

IGOR
21-05-2004, 21:20
no to musi być wysoka wygrana Legii bo inaczej to popadne w depresje... :lol: a więc wzmożony wisiłek przy dopingowaniu bo musimy pomagać piłkarzom Legii ;) #pozdro!# do zobaczenia na meczu! :) (od cięcia konfetti mam pręgi na palcach :D )

batijo86
21-05-2004, 21:56
150 zl?? no niezle ....... :D ale ja nie wyobrazam sobie ze konik ma z 5 biletów jest 5 min do rozpoczecia meczu i moze je opchnac po normalnych cenach i nie stracic ... lepszy rydz niz nic :P chyba ze zainteresowanie bylo takie jak mowisz ze sie licytowali z konikiem kto da wiecej bo tak to rozumiem5 minut przed meczem ligowym z Wami ludzie sie licytowali o bilety o chodziły nawet po 150 zeta.

Bonhart
22-05-2004, 11:28
primo: Najlepsza metoda na konikow - kupowac karnety :) Wiem ze niektorzy powiedza ze nie kazdego stac aby wybulic sto-iles zlotych za jednym razem ale prawda jest taka ze wystarczy odkladac co miesiac 20 zlotych (tyle ile kosztuje 4 piwa w knajpie lub 3 paczki fajek). Jestem szczesliwym posiadaczem karnetu od obecnej rundy i oprocz gratisowego wejscia na final z Lechem nie musze kazdorazowo stac w kolejkach po bilet na lige. W dodatku zakup abonamentu to oszczednosc rzedu 50 zlotych (10 piw, 8 paczek fajek) wiec chyba sie oplaca.

secundo: wiekszosc konikow to od lat ci sami ludzie. Gdyby ktos "na gorze" chcialby zajac sie problemem zrobilby to juz dawno. Tym gosciom nalezy maksymalnie utrudniac zycie - nie sprzedawac biletow, gonic spod stadionu :niedobry:

Sharn
22-05-2004, 14:07
Kurna Bonhart, biorę cię do firmy. Przy tobie oszczędzanie to tylko przyjemność... :P
A poważnie to rzeczywiście karnety to najlepszy patent na brak biletów/koni.
Na przyszłą rundę proponuje, niech wszyscy forumiacy zakupia karnet i namawiają do tego znajomych. Coś ala "pełny stadion". Soczios czy czoś. :piwo:

Łysolek
23-05-2004, 10:45
Jedyna rada tłuc takich "koni" po łbach :p a bilety zabierac conajwyzej po normalnej cenie albo i za darmo jak ktos nie ma skrupulow :) Dla mnie porazka, nie możemy dać zarabiać na sobie jakims paziom nie majacym nic wspolnego z Legia - bo nie wieze zeby ktos kumaty chcial wyciagac chajs od "swoich".
Mariusz to ustawka na TYCH Koników moze jakaś :niedobry: :chuligani:

Karaś_uRsUs
23-05-2004, 11:30
Ja i moi kumple kupiliśmy ostatnie trzy bilety na trybune przed krytą. To się nazywa szczęście ;)

Marschall
23-05-2004, 11:31
Przed ligowym może i tak. Za to przed finałem PP wiem, że tuż przed meczem bilety oferowali nawet po 15 zł, byle tylko sprzedali. :tak:

Włóczykij
23-05-2004, 11:32
orientuje sie ktos czy sa do kupienia np dzis lub jutro jeszcze bilety na Zylete :co: i jesli tak to gdzie, z gory dzieki

kud(L)aty68
23-05-2004, 11:34
Mariusz to ustawka na TYCH Koników moze jakaś :niedobry: :chuligani:

O tak, tak. Ja juz dawno mowilem, ze "wlasciwe organa" naszego ruchu kibicowskiego powinny dosadnie, tresciwie, zdecydowanie i bolesnie "wyjasnic" koniom, ze na Lazienkowskiej nie ma dla nich miejsca. Ciekawy jest zwlaszcza fakt, ze dokladnie wiadomo kto jest koniem, a kto nie. To te same mordy, za kazdym razem. Nie ma ich az tak wielu zeby nie mozna bylo zrobic z nimi porzadku. Wniosek jaki plynie z calej sytuacji jest jedne - po prostu "sie nie chce"...

Pir3
23-05-2004, 12:13
Przed ligowym może i tak. Za to przed finałem PP wiem, że tuż przed meczem bilety oferowali nawet po 15 zł, byle tylko sprzedali. :tak:

Mój znajomy dostał bilet za 5 zl na czwartą trybunę ale to już było w 5 minucie meczu :P

Rzeka_LP
23-05-2004, 12:18
Nie sadze zebysmy byli tutaj jakims "wlasciwym organem" w tej sprawie zeby sie jakos organizowac, ale kazdy indywidulanie jesli ma jaja to wymusi od takiego "sprzedawcy" bilet za dwie dychy i tyle. :prosze:

cg
23-05-2004, 12:57
jak ktos bardzo chce to kupi bilet za normalna cene :D
w sumie zastanawiam sie dlaczego wszyscy chca kupowac bilety na kryta jesli sa wolne miejsca na zylecie ???
a jak ma ktos mocne nerwy , to moze poczekac z zakupem biletu do dnia meczu ... :)
i moze sie okarze , ze koniki zaczna rozdawac bilety za darmo :tak:
do meczu pozostalo 9 dni ( jak dobrze licze :D :D )
Puchar dla Lecha !! :tak:

Lukass
23-05-2004, 14:45
w sumie zastanawiam sie dlaczego wszyscy chca kupowac bilety na kryta jesli sa wolne miejsca na zylecie ???. :pomylony:
Może czasem ludzie chcą obejżec mecz w spokoju ... usiaśc sobie wygodnie ... I oglądać... No ale cuż, to nie nasza sprawa chcą kupić to kupią, ja to mam karnecik i nie mam żadnego kłopotu na szczęscie.

:legia_zaglebie: :legia_pogon: :klask: :chuligani:

Nationalist
23-05-2004, 17:26
Kasy są jutro czynne? Są bilety na Żylete? W jakich Kolpolterach moge zakupić ?

Lukass
23-05-2004, 17:31
Hmm .. Wątpie żebyś kupił bilety na Krytą bo już ich nie ma ... Chyba że u koników. A na żylete powinni jutro sprzedawać. A w jakich godzinach to nie wiem. A co do kolporterów to nie mam pojęcia ... Nigdy nie widziałem w tych salonikach jeszcze biletów.
P.O.Z.D.R.O

Raffi
23-05-2004, 17:49
klub podawał, że pewna ilość biletów na Żyletę ma być pozostawiona do sprzedaży w dniu meczu.

Kempes
23-05-2004, 19:30
W podziemiach dworca centralnego jest Kolporter ( jeden z wielu ) przy którym jest spora kartka ''Sprzedaż biletów na mecze Legii'' ; na kartce owej są jeszcze dobrze znane nam barwy tak więc jeśli ktoś poszuka to myśle ,że bez większego problemu znajdzie.

blue
23-05-2004, 19:32
;( ;( ;( ;( ;( ;( a ja pojechalem w czwartek po szkole (zerwalem sie z 2 ostatnich lekcji) i juz o 14 27 nie bylo na kryta ;(
a potem patrzena allegro po 130 zl sa ;(;(;(

Bede musial zobaczyc meczyk w regionalnej :(

Mrozik
23-05-2004, 19:49
*****, na allegro ludzie sprzedają po 80 sztuk biletów na przedkrytą za 80 zł sztuka i 100 biletów na Żylete po 60 zł za sztuke :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:

blue
23-05-2004, 20:03
*****, na allegro ludzie sprzedają po 80 sztuk biletów na przedkrytą za 80 zł sztuka i 100 biletów na Żylete po 60 zł za sztuke :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:

no :wsciekly: :zly: ;( :( ;( :( :wsciekly: :zly:
LUDZIE BEZ SERCA SA NO ;(

Nationalist
23-05-2004, 20:15
Jebane koniki :zly: Kurcze to wkońcu będą te kasy jutro otwarte czy nie?

IGOR
23-05-2004, 20:25
skoro Lech przegrał ze Świtem 0:1 to nie trzeba sie martwić o puchar :niedobry: ;)

Kawa
23-05-2004, 20:36
*****, na allegro ludzie sprzedają po 80 sztuk biletów na przedkrytą za 80 zł sztuka i 100 biletów na Żylete po 60 zł za sztuke
Jaka forma odbioru preferowana? :D

Adiq
23-05-2004, 20:37
skoro Lech przegrał ze Świtem 0:1 to nie trzeba sie martwić o puchar :niedobry: ;)
Raczej o finanse Świtu...

IGOR
23-05-2004, 20:51
też ;)

Iras
23-05-2004, 21:03
niewie ktoś ile zostało biletów i na jakie trybuny?

Tuzin
23-05-2004, 21:24
A smialem sie z Pyr ze sprzedaja bilety na allegro, a tu widze u nas nie lepiej :/

Nationalist
23-05-2004, 23:48
Z mojego skromnego wywiadu wnioskuje że na Żyletke zostało 2000 biletów i zostaną one rozprowadznone w dniu meczu.

Porter
24-05-2004, 08:43
No meczyku sie nie moge doczekać! Bedzie 4:1 jak nic.
A od nas chyba najwiekszą ekipą jedziemy od zawsze
Coś koło 30 osób :D

MTP
24-05-2004, 17:18
. :pomylony:
Może czasem ludzie chcą obejżec mecz w spokoju ... usiaśc sobie wygodnie ... I oglądać... No ale cuż, to nie nasza sprawa chcą kupić to kupią, ja to mam karnecik i nie mam żadnego kłopotu na szczęscie.

Chcą obejrzeć w spokoju wygodnie usiąść to fotel i przed tv

w sumie zastanawiam sie dlaczego wszyscy chca kupowac bilety na kryta jesli sa wolne miejsca na zylecie ???
Widzisz ale zawsze bilety na krytą kończą sie najpierw więc chyba coś tam ciągnie moze to że coraz więcej ładnych dziewczyn tam przychodzi

Radzyn
24-05-2004, 18:25
Jeszcze zostało 8 dni do meczu.No nie moge się doczekać.Napewno będzie atmosfera zajebista no i mecz mam nadzieje naszych piłkarzy będzie dobry.A mam pytanie czy mecz będzie o 19:30 czy o 20:30???

Włóczykij
24-05-2004, 18:33
Ja mam jedno wielkie marzenie zwiazane z tym meczem (oczywiscie poza zdobyciem samego trofeum rzecz jasna :D ), aby na mecz kazda osoba ktora przyjdzie spiela sie na MAXA i dopingiem doprowadzila zawodnikow do grania w kibicowskim raju, to jest moje marzenie, aby doping byl tego dnia taki jaki juz dawno dawno nie byl, tego sobie zycze najbardziej :tak:

marecki
24-05-2004, 18:44
Ja mam jedno wielkie marzenie zwiazane z tym meczem (oczywiscie poza zdobyciem samego trofeum rzecz jasna :D ), aby na mecz kazda osoba ktora przyjdzie spiela sie na MAXA i dopingiem doprowadzila zawodnikow do grania w kibicowskim raju, to jest moje marzenie, aby doping byl tego dnia taki jaki juz dawno dawno nie byl, tego sobie zycze najbardziej :tak:

:rotfl:

Radzyn
24-05-2004, 18:55

Wiesz co ja też tak myśle że doping będzie jedenz najlpeszych.Ale przecież cały czas u nas jest znakomity.Ale postaramy się o jescze lepszy.Aby nasi piłkarze wznieśli się na wyżyny :D

Włóczykij
24-05-2004, 19:01

masz chyba jakies problemy, gdyz nie uwazam tego do tematu do obsmiania,bo nie chcesz chyba powiedziec ze na kazdym z ostatnich meczow mamy przezajebisty doping :nie_wiem: chyba ze chcesz to radze udac sie do laryngologa :>

marecki
24-05-2004, 19:14

masz chyba jakies problemy, gdyz nie uwazam tego do tematu do obsmiania,bo nie chcesz chyba powiedziec ze na kazdym z ostatnich meczow mamy przezajebisty doping :nie_wiem: chyba ze chcesz to radze udac sie do laryngologa :>

no nie jest ,nie jest.
Ja tez tego chce

Ale tak to napisales ,ze :rotfl: "aby na mecz kazda osoba ktora przyjdzie spiela sie na MAXA i dopingiem doprowadzila zawodnikow do grania w kibicowskim raju" :bauns:

Mini
24-05-2004, 19:40
Amba możemy się śmiać do woli. nigdy nie będzie tak że przyjdzie cały stadion i wszyscy będa głośno równo śpiewać. nie ma tylu wariatów :>

marecki
24-05-2004, 19:49
aha

i jeszcze jedno

Kibicowski raj to jest na Widzewie :lol:

u nas jes Pieklo! :fuckyou:

IGOR
24-05-2004, 21:37
myśle że z kibicowaniem to nie będize problemu ;) a jeśli w ogóle padnie 2-gi gol to po nim będize najlepszy :tak: już nie moge sie doczekać :niedobry: tnijcie konfetti! mnie już paluchy bolą bo naciolem ze 20kg... mam karnecik więc sie o nic nie martwie tylko o wynik :D do zobaczenia! oszczędzajcie gardła aby na meczu je zedrzeć do kręgosłupa hehe :lol: #pozdro!#

marecki
24-05-2004, 21:40
myśle że z kibicowaniem to nie będize problemu ;) a jeśli w ogóle padnie 2-gi gol to po nim będize najlepszy :tak: już nie moge sie doczekać :niedobry: tnijcie konfetti! mnie już paluchy bolą bo naciolem ze 20kg... mam karnecik więc sie o nic nie martwie tylko o wynik :D do zobaczenia! oszczędzajcie gardła aby na meczu je zedrzeć do kręgosłupa hehe :lol: #pozdro!#

helmut
24-05-2004, 21:40
krótkie pytanko... wiadomo już o której jest mecz?

marecki
24-05-2004, 21:59
:glupi: mamy jeszcze 500kg :lol: :fuckyou:

Chłopak chce pomóc w jakiś sposób, wyluzuj.

przecie wiem :)

te konfetti mamy juz z pol roku ...i pewnie jeszcze polezy :bauns:

Bonhart
25-05-2004, 00:25
Jak macie tak duzo to moze powinniscie klasc po 2 woreczki na jedno krzeselko - rzeby rzucac raz na wejscie pilkarzy a drugi raz na gwizdek :lol: . Wilk syty i owca cala :D

Włóczykij
25-05-2004, 07:48
no nie jest ,nie jest.
Ja tez tego chce

Ale tak to napisales ,ze :rotfl: "aby na mecz kazda osoba ktora przyjdzie spiela sie na MAXA i dopingiem doprowadzila zawodnikow do grania w kibicowskim raju" :bauns:[/quote]

okey troche nieskladnie, ale wiadomo chyba ocb :>

a jesli chodzi o ten raj, to masz w sumie racje :D

Raffi
25-05-2004, 08:46
Bilety na Puchar Polski

Oficjalna strona Klubu informuje, że pozostały jeszcze do sprzedaży bilety na rewanż finału Pucharu Polski Legia - Lech, które będzie można kupić w przyszłym tygodniu.
Kasy będą otwarte w poniedziałek 31 maja w godz. 10:00 - 17:00 oraz w dniu meczu 1 czerwca w godz. 12:00 do meczu.

Źródło: legia.pl

A sam mecz jest o 19.30, oczywiście 1 czerwca we wtorek

Mini
25-05-2004, 09:54
Jak macie tak duzo to moze powinniscie klasc po 2 woreczki na jedno krzeselko - rzeby rzucac raz na wejscie pilkarzy a drugi raz na gwizdek :lol: . Wilk syty i owca cala :D

jak znajdziesz kogoś kto popakuje te pół tony to ja moge sam na cała Zylete rozłożyc konfetti :>

TwarogBrodnica
25-05-2004, 10:32
No wtorek juz niedlugo,mam pytanko jak by sie udalo zdobyc puchar to idziemy na starowke wszyscy bo bym sobie poswietowal :D

Lola
25-05-2004, 10:35
No wtorek juz niedlugo,mam pytanko jak by sie udalo zdobyc puchar to idziemy na starowke wszyscy bo bym sobie poswietowal :D
I ja tez!! Swietowalabym podwojnie za LEGIUNIE i za te cala mature:)

[ Dodano: 25 maja 2004, 10:47 ]

. :pomylony:

Chcą obejrzeć w spokoju wygodnie usiąść to fotel i przed tv

Widzisz ale zawsze bilety na krytą kończą sie najpierw więc chyba coś tam ciągnie moze to że coraz więcej ładnych dziewczyn tam przychodzi

Protestuje!! NA Zylecie tez siedza dziewczyny!!

cg
25-05-2004, 12:22
no juz pozostalo tylko ( albo az :( ) 7 dni....
Puchar dla Lecha !!! :tak:

Kawa
25-05-2004, 12:55
No to mozecie sobie odpuscic ten finał :o

Lech nie zagra w pucharach!

Lech Poznań nie zagra w europejskich pucharach, nawet, jeśli wywalczy Puchar Polski! Dlaczego? - o tym czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Klub nie otrzymał licencji na grę w ekstraklasie, która jest także przepustką na europejskie stadiony. Władze Lecha mają poważny problem i tylko kilka dni na jego rozwiązanie.

"Główny kłopot Lecha polega na skomplikowanej sytuacji w ZUS. Ponadto klub powinien dostarczyć do PZPN harmonogram spłat istniejących długów, a nie zrobił tego" - powiedział Marcin Stefański, dyrektor departamentu do spraw rozgrywek PZPN.

Lech jest w położeniu trudnym, ale jeszcze nie beznadziejnym. Kłopot jednak w tym, że Polska musi do 31 maja wysłać do Nyonu listę klubów dopuszczonych do pucharów. Jak na razie nie ma na niej Lecha.

Działacze "Kolejorza" są jednak przekonani, że wszystko ułoży się po ich myśli. Zapowiadają, że spełnią wszystkie wymagania UEFA.

Mini
25-05-2004, 13:01
Puchar dla Lecha !!! :tak:

napinacz i nirealista bo każdy nierealista to napinacz!!! :bejsboll:

;)

cg
25-05-2004, 13:01
o tym czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
gdyby nie podawal tej wiadomosci przekret spotowy to moze bym uwierzyl :D
najsmieszniejszy jest tytul
Lech nie zagra w pucharach! taki ostateczny ... a przeciez dzialacze Lecha maja jeszcze czas do 31 maja ... :)
Majchrzak da rade !!! :tak:

Zap
25-05-2004, 13:32
Straszna lipa z tymi koniami. Ale z biletem czy bez i tak będe na stadionie. Takiego meczu po prostu nie można nie oglądać!!!!!! A po wywalczeniu pucharu świętowanie do rana :piwo:

CywiL
25-05-2004, 14:28
Zap mam nadzieje że nie kupisz biletu i będziesz wchodził...tylko sobie znanym sposobem... :D ...wiesz czemu... :piwo:
e(L)o

fanka83
25-05-2004, 14:42
no no ..feta na staroweczce..... ;)

Iras
25-05-2004, 15:33
już się nie moge tego meczu doczekać :klask: tylko ciekawi mnie jaki doping na łuku będzie..bo jak ostatnio byłem to nikt nie śpiewał prawie :w_morde:

VASCO
25-05-2004, 17:51
Myślę, że powinniśmy powitać kibiców z Wielkopolski chlebem i solą. Poczęstować kaszanką i ogórkiem małosolnym. Poza tym proponuję grzybową i żurek. No i generalnie brawa, uśmiechy, wzajemna adoracja ....... :rotfl:

Mrozik
25-05-2004, 18:45
Raekwon, to mam dla Ciebie złą wiadomość :D

25.05. / 18:27 - Zmiana godziny finału!
Informujemy, że nastąpiła zmiana rozpoczęcia meczu finałowego Pucharu Polski Legia Warszawa - Lech Poznań. Spotkanie pierwotnie planowane na 19:30 rozpocznie się dopiero o godz. 20:15. Zmiana rozpoczęcia meczu podyktowana jest organizacją transmisji telewizyjnej w TVP3.
Źródło: Legia.pl

pusty
25-05-2004, 18:55
Mecz będzie 0 20 15! Zmiana została podyktowana transmisją TVP 3

Mrozik
25-05-2004, 19:03
Mecz będzie 0 20 15! Zmiana została podyktowana transmisją TVP 3
Taaaaaaa :pomylony:

Pir3
26-05-2004, 13:34

5min - Lech przeprowadza bardzo groźny atak prawą stroną boiska. Piękna seria zwodów Łukasza Madeja dośrodkowanie wprost na głowę Piotra Reissa i .... GOOOOOOOOOOOL.

Lech do końca kontroluje przebieg spotkania. Mecz kończy się wynikiem 0-1.

To mi się śniło :mistrz:

PUCHAR DLA LECHA :mistrz:

Q_(L)
26-05-2004, 13:43

5min - Lech przeprowadza bardzo groźny atak prawą stroną boiska. Piękna seria zwodów Łukasza Madeja dośrodkowanie wprost na głowę Piotra Reissa i .... GOOOOOOOOOOOL.

To mi się śniło :mistrz:

PUCHAR DLA LECHA :mistrz:

:poddajesie :niebij:

Kempes
26-05-2004, 14:22
Bramy Reissa u nas nie zniese :be:

MaxxxiM
26-05-2004, 14:25
Bramy Reissa u nas nie zniese :be:

wyluzuj :)
kolega z Lecha wykazal sie fantazja godna p. Lema :>

Iras
26-05-2004, 15:00
fajnie by było jakby Legia w karnych wygrała..tzn takie emocje itp....ale osobiście bym wolał zeby wszystko rostrzygmeło się po 90minutach :dzieki:

c_zary
26-05-2004, 15:07
Przypominam niektorym, ze to jest temat o kibicowskiej stronie tego spotkania :czytaj:

cg
26-05-2004, 15:15

To mi się śniło

PUCHAR DLA LECHA
jeden z nielicznych postow , z ktorym sie zgadzam w 100 % :D
ja mialem nawet sen bardziej rozbudowany , w ktorym Lech wygral... :tak:
ale niechcac byc ukarany kolejnymi punktami karnymi od moderatorow go nie przytocze :cenzura:

wszystko rostrzygmeło się po 90minutach rowniez uwazam , ze Lech bedzie swietowac zdobycie Pucharu Polski po 90 minutach :D

ps do meczu 6 dni....

Q_(L)
26-05-2004, 15:17
Przypominam niektorym, ze to jest temat o kibicowskiej stronie tego spotkania :czytaj:

CZYTAĆ to co napisał C_zary :czytaj:

Kolejne posty nie dotyczace tematu będa kasowane

cg
26-05-2004, 15:46
a czy typowanie wyniku meczu i strzelcow bramek nie jest sprawa kibicowska :co:

Q_(L)
26-05-2004, 15:51

Ale najlepiej robić to w jednym temacie, a nie jak jest to np. w Twoim przypadku w dwóch :>

Po co dwa razy pisać o tym samym :co2:

c_zary
26-05-2004, 15:53
Spraw huliganskich z regoly nie poruszamy na tym forum http://forum.legialive.pl/images/smiles/co.gif

A jesli mowisz o sportowej stronie spotkania to o tym co na boisku mozesz sie produkowac tutaj:

http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=5261 :czytaj:

Pir3
26-05-2004, 16:15
U nas bilety prawdopodobnie skończą się / skńczyły się już dzisiaj. Przypominam pierwszy dzień przedsprzedaży. Z tego co wiem dostalismy 1300 biletów, więc powiem że możecie nas się więcej spodziewać. :niedobry:

Q_(L)
26-05-2004, 16:25
U nas bilety prawdopodobnie skończą się / skńczyły się już dzisiaj. Przypominam pierwszy dzień przedsprzedaży. Z tego co wiem dostalismy 1300 biletów, więc powiem że możecie nas się więcej spodziewać. :niedobry:

:niebij:

Maku
26-05-2004, 16:26
Już tylko 6dni. Nie wytrzymam!!!
Chciałbym jednego...nienawiść nienawiścią ale żebyśmy tego dnia pokazali szacunek za to co zrobili kibice w Poznaniu...nie mówię żeby ich od razu witać wódką i otwartymi ramonami ale chociaż nie wygwizdać a dać oklaski jak oni nam na początku w Poznaniu :D

Beny
26-05-2004, 16:27
Chciałbym jednego...nienawiść nienawiścią ale żebyśmy tego dnia pokazali szacunek za to co zrobili kibice w Poznaniu...nie mówię żeby ich od razu witać wódką i otwartymi ramonami ale chociaż nie wygwizdać a dać oklaski jak oni nam na początku w Poznaniu :D

Aż tak Ich nienawidzisz na codzień?

Maku
26-05-2004, 16:36

Aż tak Ich nienawidzisz na codzień?

Nie :niedobry: Mam do nich wielki szacunek (szczególnie po ostatnich wydarzeniach) ale miłością do nich też nie pałam :) Poza tym to co napisałem wcześniej to taka nadzieja i apel zarazem do tych, którzy ich własnie tak bardzo nienawidzą.

cg
26-05-2004, 17:47
Spraw huliganskich z regoly nie poruszamy na tym forum
huliganskich
czy moglbys sprecyzowac , gdzie w moim poscie bylo o sprawach huliganskich :co:

c_zary
26-05-2004, 18:09
Co za typ :poddajesie

cg
26-05-2004, 18:25
Co za typ
chodzi o mnie :co: :nie_wiem:

Iras
26-05-2004, 19:15
będzie po meczu darmowe piwo jak po mistrzostwie ? :legia_zaglebie: :niedobry:

Beny
26-05-2004, 19:18

Te, a od kiedy dzieci mogą pić piwo? :>

A i Pucharu jeszcze nie zdobyliśmy...

IGOR
26-05-2004, 19:29
i boje sie że juz nie zdobędizemy w tym roku... ;(

Mrozik
26-05-2004, 19:53
Co za typ
chodzi o mnie :co: :nie_wiem:
Masz 20 lat a zachowujesz się na 12 wiec domyśl się do kogo to było...

jareq
26-05-2004, 20:00
ja mam nadzieje ze po raz kolejny pokazemy nasze Warszawskie ULtras :herb: ale przy tym bedziemy tak głosni jak nigdy dotad, bo to jest najwazniejsze!! :klask:

A i pytanko : mozna kupic vlepy Legii jeszcze w sklepiku pok krytą???

Trush
26-05-2004, 20:35
1. Dlaczego na biletach jest nadruk, ze to mecz Legia Lech runda jesienna?
2. Chce ktos kupis bilet na zylete po zwyklej cenie?

c_zary
26-05-2004, 20:48
A i pytanko : mozna kupic vlepy Legii jeszcze w sklepiku pok krytą???

http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?p=159814#159814

ems
26-05-2004, 23:30

yhm

jezeli kupione u konia to "wybacz mi" :P

a jak w kasach to heh widac im sie cosik jeblo ;]

yusta
27-05-2004, 00:45

yhm

jezeli kupione u konia to "wybacz mi" :P

a jak w kasach to heh widac im sie cosik jeblo ;]

Na biletach na Legia - Widzew też jest nasmarowane "runda jesienna", więc widocznie za dużo blankietów im się jesienią zrobiło :>

Trush
27-05-2004, 11:36
bilet kupiony w kasie a i tak napiane runda jesienna..

Pir3
27-05-2004, 13:36

I nie zdąbędziecie :mistrz:

Beny
27-05-2004, 13:41
I nie zdąbędziecie :mistrz:

Ty, a pierdząca żyłka to już Ci pękła, czy zaczekasz do 1 czerwca?

Raffi
27-05-2004, 13:50
Beny, not so brutal :co2:

Iras
27-05-2004, 14:07

Jesteśmy w Polsce, :D pozatym po sukcesie ukochanej drużyny to chyba można..ale następnego dnia szkoła.....Mój typ Legia LECH 4:1 surma, włodarczyk x2, saganowski, goliński :niedobry:

Q_(L)
27-05-2004, 14:10

a co nie można pare łyków tylko ...trzeba posmakowac zwycięstwa :piwo:

Albo pić ze smutku...

UWAGA!
Beny zauwazył coś bardzo słusznego... "i Pucharu jeszcze nie zdobyliśmy"...

Więc niech WSZYSTKIE "rozpalone głowy" troszkę ochłoną :tak:

Adam-oldboy
27-05-2004, 14:10
A właśnie, chyba dzisiaj żaden lechita nie popisał się jeszcze znajomością arytmetyki i nie porachował błyskotliwie, ile dni zostało do finału.

Maku
27-05-2004, 16:03
A właśnie, chyba dzisiaj żaden lechita nie popisał się jeszcze znajomością arytmetyki i nie porachował błyskotliwie, ile dni zostało do finału.

No właśnie :niedobry:
Ale spokojnie jest dopiero 16...jeszcze zdążą...a może właśnie od rana liczą :rotfl:
Ludzie spokojnie...mądrzyć się, cieszyć bądź smucić będziemy mogli po meczu...spokojnie nie podniecajcie się zbytnio i nie przesądzajcie sprawy przed faktem...wiem wiem...eh ta młodzieńcza fantazja :niedobry:

Jaco
27-05-2004, 16:16
A tak w ogóle, to po ch... nam ten Puchar?? Niech sobie zdobywają :piwo:

Iras
27-05-2004, 16:39

1.Przypływ gotówki....1mlm zł(zawsze coś)
2.Będzie się z czego cieszyć i kolejne trofeum do gabloty

:transparent:

Mini
27-05-2004, 16:49

1.Przypływ gotówki....(zawsze coś)2.Będzie się z czego cieszyć i kolejne trofeum do gabloty

:transparent:

:nie_wiem:

Iras
27-05-2004, 17:13
tzn. zwycięzca otrzyma 1 mln zł ...nie jest to dużo jak na piłkarski świat oczywiście, ale i nie aż tak mało.....

Duch
27-05-2004, 18:26
bilet kupiony w kasie a i tak napiane runda jesienna..
Nic się nie bój też tak mam :D

TwarogBrodnica
27-05-2004, 19:58
Co do tego meczu, to nie bedzie na nim niestety Stanko,rozmawialem z nim dzisiaj(bylem w Hannoverze i przy okazji chcialem zobaczyc ich nowy stadion[normalnie kosmos]i niestety nie moglem go luknac od srodka bo byly budowy i byl zamkniety,wiec wracamy do busa - a wracalismy przez boiska treningowe - i patrzymy ,ze trenuje 3 gosci w bluzach Hannoveru wiec postanowilem podejsc i sie okazalo ,ze jest tam Stanko. :D Na poczatku jakis pilkarz niemiecki rzucil w ma strone-Raus-a ja wtedy zawolalem Stanko i powiedzialem mu ,ze z Brodnicy legionista jestem,to ten krzyknal zebym szybko podbiegl i zrobilem sobie foto i pare zdan zamienilem; dowiedzialem sie ,ze niestety nie bedzie go na finale, bo nie moze byc i powiedzial mi, ze to co pisza ,ze ma przejsc do Wisly to bzdury,na koniec pozdrowilem go od calego forum,na co on tez nas pozdrowil i powiedzial ,ze na pewno jeszcze wroci,STANKO RULEZ :dzieki:

Tuzin
27-05-2004, 20:13
no co Ty bzduuuuuuuury?

TwarogBrodnica
27-05-2004, 20:17
no bzdury :lol: :D nie powiedzial ale ,ze to nieprawda :D na dowod tego bede mial fotke z nim jak wywolam :D

Mini
27-05-2004, 20:47
trzeba było temu szwabowi :chuligani: co do kibiców Legii mówi raus :bauns:

Herman
27-05-2004, 22:52
pojechałem dziś w poszukiwaniu biletów , żeby sobie stania oszczędzić.
Nabyłem w kolporterze w metrze...tyle że na Widzew :co2:

Typek powiedział, że pierwsego dnia przyszło paru chopa i brali po 100 :ciosy:

rolnik
28-05-2004, 00:41
Konikom to się powinno w kolana strzelać :ckm2:

CywiL
28-05-2004, 08:10
Zgadzam się z przedmówcą.... :ciosy:

Mini
28-05-2004, 09:07
namierzyc nie problem :>

Adam-oldboy
28-05-2004, 09:23
E tam zaraz strzelać. Można się najpierw grzecznie zapytać :bejsboll: , czy dla zorganizowanych grup są jakieś promocje, albo gratisy.

Trush
28-05-2004, 13:56
mozna by urzadzic Konio-Lotka
Poprzyklejac im numerki na plecach, potem przepuszczac przez zylete i ten kto przed tem skresli na blankieciku numerek tego, ktory wyjdzie zywy, dostaje od niego darmowy karnet:D

cg
28-05-2004, 21:41
Konikom to się powinno w kolana strzelać
Można się najpierw grzecznie zapytać
Poprzyklejac im numerki na plecach, potem przepuszczac przez zylete ale chyba naprawde nie lubicie konikow... :D no ale im sie nalezy !! :ciosy:
pozdrawiam i do meczu jeszcze 4 dni...
Puchar zdobedzie oczywiscie druzyna ze stolicy... Wielkopolski :tak: :D

Talar
28-05-2004, 21:46
Poprzyklejac im numerki na plecach, potem przepuszczac przez zylete ale chyba naprawde nie lubicie konikow... :D no ale im sie nalezy !! :ciosy:

przeciez Groklajn nie gra w finale :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Mini
28-05-2004, 21:51

przeciez Groklajn nie gra w finale :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

:co2: :glupi:

yusta
28-05-2004, 21:51
E tam zaraz strzelać. Można się najpierw grzecznie zapytać :bejsboll: , czy dla zorganizowanych grup są jakieś promocje, albo gratisy.

Była promocja dla zorganizowanych grup przed Wisłą P.
11 biletów na Krytą za stówkę :D

cg
28-05-2004, 22:09
przeciez Groklajn nie gra w finale
czy jestes w 100% pewnien , ze Groklajn na pewno nie gra w finale ??? :lol:

IGOR
29-05-2004, 20:43
ja to sie obawiam że Lech zagra niehonorowo czyli: obrona, pomoc, bez napstników i nikt nie wychodzi za połowe! nie liczy się strzelenie gola! najważniejesze to nie puścić Legionistów do bramki!... obawiam się że właśnie tak będzie... ale są to jedynie przupuszczenia, więc jesli tak nie będzie to zwracam honor! :D

wa(L)dus_wilanów
30-05-2004, 13:44
nie wiem czy brac trans na ten mecz- bedą transy? :co: [shadow=red:9891441460][/shadow:9891441460]

szczepan
30-05-2004, 14:39
nie wiem czy brac trans na ten mecz- bedą transy? :co: [shadow=red:9dbc749c94][/shadow:9dbc749c94]

Ty masz ten bialo czerony z krzyzem i napislem CWKS?

Talar
30-05-2004, 16:50
jutro ide po bilety moze mi ktos zorientowany powiedziec ile zostalo na Krytą a ile na Żylete ?

Lola
30-05-2004, 17:29
jutro ide po bilety moze mi ktos zorientowany powiedziec ile zostalo na Krytą a ile na Żylete ?
Chyba 2000 na Zylete zostalo.

A mi choroba nie mam kto kupić biletu!! Jak byłam ostatnio to oczywiście dla mnie nie straczyło a tym razem sama nie moge bo mam beznadziejną maturę!! Nikt z mojej wspanilej rodzinki nie chce sie ruszyc i mnie poratować wieć będę zmuszona oglądać go w TV!?? Hlip Hlip

Endrju
30-05-2004, 17:31

Na Kryta juz dawno nie ma. Widziałem gdzieś news ze zostało 1500 na łuk i 200 na Żylete tylko obiło mi sie o uszy ze bedzie mozna je dostac dopiero w dniu meczu. Jak by ktos mogł to potwierdzić byłbym wdzieczny :) Bo nie chce Warssa w błąd wprowadzic

Lola
30-05-2004, 17:33
Zoliborek ma racje ja dalam za duzo zer! Sorry!!

Sosen
30-05-2004, 17:36
Ja mam takie male pytanko Czy ktos moglby mi kupic bilet na Zyletke?? Oczywiscie kaske zwroce :) prosze o kontakt na gg 1340004 lub na priv. Z góry dziekuje

Lola
30-05-2004, 17:38
Ja mam takie male pytanko Czy ktos moglby mi kupic bilet na Zyletke?? Oczywiscie kaske zwroce :) prosze o kontakt na gg 1340004 lub na priv. Z góry dziekuje

MAMY TEN SAM PROBLEM!!

Sosen
30-05-2004, 17:42

MAMY TEN SAM PROBLEM!!

No niestety a to jest powazny problem...

Lola
30-05-2004, 17:45
Niestety wiem :((( A miało byc tak pięknie 1 czerwca a zanosi się na wieczór przed TV :((((( chyba ze ktos mnie poratuje

Radzyn
30-05-2004, 17:52
Dobrze mi kolega kupił w pierwszym dniu sprzedaży bo bym teraz kurde miał kłopot rzeczywiście

Lola
30-05-2004, 17:56
Dobrze mi kolega kupił w pierwszym dniu sprzedaży bo bym teraz kurde miał kłopot rzeczywiście
Ja stała pierwszego dnia cala happy ze dostane ukochany bilecik ale sie przeliczylam bo dla dzielnej wytrwalej legionistki (czyli dla mnie:)) niestey nie starczylo!! Jeszcze zaliczylam kilka siniakow bo jakies malolaty sie przepychaly

Sosen
30-05-2004, 17:57
Niestety wiem :((( A miało byc tak pięknie 1 czerwca a zanosi się na wieczór przed TV :((((( chyba ze ktos mnie poratuje

No co Ty!!!! Jesli odpowiada Ci luk to zapraszam :) Mamy z kumplami sposoby na wbicie sie za friko :> Na derbach i na Jadze nam sie udalo :)

Talar
30-05-2004, 18:36
aleeee lipa jutro wysylam starego pod kasy :D (bo musze zostac w szkole poprawiac fize) :D mam nadzieje ze uda mi sie dostac te bilety :nie_wiem: ;/

Pir3
30-05-2004, 19:04
Mam takie pytanie.

Czy na meczu będzie oprawa ze strony kibiców Legii ?

Kawa
30-05-2004, 19:07
A chcesz czy nie zeby była? :niedobry:

Trush
30-05-2004, 20:06
Mam takie pytanie.

:dziwne:

hmm.. a co to jest oprawa? :niedobry:

Włóczykij
30-05-2004, 20:12
wie ktoś może od której jutro będą sprzedawane bilety :co: ?

Raffi
30-05-2004, 20:34
jutro od 10., pojutrze od 12.

Lola
30-05-2004, 21:36

No co Ty!!!! Jesli odpowiada Ci luk to zapraszam :) Mamy z kumplami sposoby na wbicie sie za friko :> Na derbach i na Jadze nam sie udalo :)

No jak mi sie nie uda dostac biletow to bardzo chetnie:)

Włóczykij
30-05-2004, 21:53

No jak mi sie nie uda dostac biletow to bardzo chetnie:)

o ile sie nie myle, Kolarz ma na mysli wkretki na mecze zwykle - ligowe, na ktorych trwa akcja "po szkole na zakole" dzieki czemu latwiej mogli sie wbic, a na meczu z Lechem ona jest nieaktualna, wiec nie wiem jak widzicie wejscie na zakole, chyba ze bilety planujecie kupic :)

Herman
30-05-2004, 21:58
jutro o 6 pobudka...chory kraj, żeby biletów po ludzku się nie dało kupić :zly:

Sosen
30-05-2004, 22:04
o ile sie nie myle, Kolarz ma na mysli wkretki na mecze zwykle - ligowe, na ktorych trwa akcja "po szkole na zakole" dzieki czemu latwiej mogli sie wbic, a na meczu z Lechem ona jest nieaktualna, wiec nie wiem jak widzicie wejscie na zakole, chyba ze bilety planujecie kupic

Chcesz powiedziec ze na final niema grup zorganizowanych?? :>

veron
30-05-2004, 22:41
UPSSSSSS jak to dobrze że kupiłem karnet chociaż kupuje go już od paru rund to w końcu naprawde sie opłaciło.Szkoda że nie kupiliście karnetów bo się w tej rundzie naprawde opłacało 6 liga + 2 puchar polski za 90zl to naprawde wypas nieziemski. Tyle że wiem że niektórym ciężko jest wykombinować 90zl w jedej chwili i kupic karnet. Ale jest na to sposób zbierac pieniążki odkładać na kupke i nie ruszać przez całe wakacje a jak uzbieracie to po karnet o ile zdążycie. mam nadzieje że dostaniecie bileciki i jazda na meczyku ostry doping bo to bedzie potrzebne naszym piłkarzom. A co do LEGIONISTKI to uśmiechnij sie do jakiegoś kolesia który bedzie stał blisko kasy to może kupi Ci bilecik na żylete do zobaczenia na meczu. LEGIA + PUCHAR POLSKI = :klask: i :piwo: a wszytcy bedą :D

Porter
30-05-2004, 22:47

MAMY TEN SAM PROBLEM!!

No niestety a to jest powazny problem...

tylko ze kolega jakby ci to powiedzieć, ma troszke dalej niż ty pod kasy Legii :/ niestety :/

[ Dodano: Nie maja 30, 2004 10:53 pm ]

:glupi:
baranie ty ..... :fuckyou:
pantoflu jeden :nie_wiem:

:piwo:

arczi
30-05-2004, 23:10
Mam takie pytanie.

A co?

apcio
30-05-2004, 23:49
Mam takie pytanie.

A co?

Chłopak sie zastanawia czy ma brac aparat. Ja odpowiem za Was. Pir3 nie bierz aparatu bo i tak lipnie widac to co pokazuja na Zylecie z naszego sektora. Fotki obejrzysz sobie na necie jak wrocisz i wytrzezwiejesz.

marecki
31-05-2004, 00:16
Mam takie pytanie.

A co?

Chłopak sie zastanawia czy ma brac aparat. Ja odpowiem za Was. Pir3 nie bierz aparatu bo i tak lipnie widac to co pokazuja na Zylecie z naszego sektora. Fotki obejrzysz sobie na necie jak wrocisz i wytrzezwiejesz.

nio ...chujowo widac :P

to niech wezmie dyktafon :fuckyou:

Skanda(L)
31-05-2004, 03:08
ja to sie obawiam że Lech zagra niehonorowo czyli: obrona, pomoc, bez napstników i nikt nie wychodzi za połowe! nie liczy się strzelenie gola! najważniejesze to nie puścić Legionistów do bramki!... obawiam się że właśnie tak będzie... ale są to jedynie przupuszczenia, więc jesli tak nie będzie to zwracam honor! :D

jak to niehonorowo? :o
oni beda chcieli zagrac skutecznie. a skutecznie to dla nich bedzie wtedy jak zdobeda puchar. i wtedy na niego zasluzyli! nawet jak by sie murowali!
Legia zawalila mecz w Poznaniu i dlatego wlasnie Lech ma teraz ten atut ze nie musi atakowac tylko moze sie murowac. oczywiscie to tez moze byc bledem. ale jak bedzie to sie okaze we wtorek. ja optymista raczej nie jestem.

Włóczykij
31-05-2004, 08:37
Chcesz powiedziec ze na final niema grup zorganizowanych?? :>

Niestety mam dla Ciebie zla nowine i niestety jest tak jak pisze, a wiec musisz pomyslec wraz z ziomkami o innym sposobie wejscia na jutrzejszy mecz

Jastrząb
31-05-2004, 10:29
Bilet jest - jutro szalik na łeb, przepłukać gardło królem i na meczydło :piwo:

Włóczykij
31-05-2004, 10:58
pochwale sie:

Jestem szczesliwym posiadaczem biletow dla mojej bliskiej kolezanki i kumpla, a tlok pod kasami ze szok, ale dzieki 3 pieknym istotom nie musialem tyle stac, uff.

szkoda ze nie mialem tych papierosow o ktore mnie prosily :D

Aureliusz
31-05-2004, 11:17
Uwaga, mam do odsprzedania: 1 bilet napewno, być może nawet 2 na jutrzejszy finał po normalnych cenach.
Oferty będą rozpatrzone wieczorkiem :piwo: :bauns:

Pir3
31-05-2004, 13:28
Mam takie pytanie.

A co?

Apcio to ,że lipnie się z sektora patrzy to wiem bo już byłem, aparatu tak nie biore ze sobą więc l00z a z tym wytrześwieniem będzie ciężko wkońcu wiesz co należy do nas :mistrz:

legart
31-05-2004, 13:30
Kurna jak mnie się uda to dopiero pietnaście minut przed meczem będę na stadionie :zly:

sztuka
31-05-2004, 13:31
Ten puchar jest nasz, ten puchar do lecha należy!!!!!!!!

Mam nadzieje ze bedzie dobrze :ciosy:

legart
31-05-2004, 13:36

Wprawdzie macie większe szanse, ale puchar jeszcze nie jest Wasz bumbum :D

MaxxxiM
31-05-2004, 13:36

atak gnomow trwa.
masowa rejestracja Lechitow tylko po to by sie ponapinac.
MaxyM moze zrobisz oddzielny dzial dla napinaczy?
Wymiekam :poddajesie

Beny
31-05-2004, 13:43

Pewnie, że będzie dobrze.

A po meczu feta i zimny browar.

A co qrna, też się napnę! :/

BTW - nazwy klubów piszemy z wielkiej litery (patrz Regulamin, jest w nim również mowa n. in. o "napinaniu" :/).

Pir3
31-05-2004, 14:12
Ej ludziska Wy tak na nas nie reagujcie, w Poznaniu po pierwszym meczu zapanowała euforia, nikt nie dopuszcza do siebie myśli że z Warszawy wyjedziemy bez pucharu.

Jak za napinanie uważasz wpisy Lechitów to napisze coś od siebie.

Puchar jest nasz, ten Puchar do LECHA należy... :niedobry:

Pozdro, do jutra :)

Beny
31-05-2004, 14:49
Ej ludziska Wy tak na nas nie reagujcie, w Poznaniu po pierwszym meczu zapanowała euforia, nikt nie dopuszcza do siebie myśli że z Warszawy wyjedziemy bez pucharu.

Znam inne głosy. :> Bardziej wyważone. Jakby co to później będzie mnie boleśnie...

Jak za napinanie uważasz wpisy Lechitów to napisze coś od siebie.

Puchar jest nasz, ten Puchar do LECHA należy... :niedobry:

Pozdro, do jutra :)

Zobaczymy.

To tylko sport.

Ja zdobędziecie to ja Wam szczerze pogratuluję.

A jak nie, to z chęcią poczytam Twoje równie radosne posty. Bez napinki.

Pzdr.

TwarogBrodnica
31-05-2004, 15:09
jakby ktos chciał jutro sprzedac bilet na kryta lub przed kryta to prosze niech zadzwoni do mnie-numer-880219003-zapłace nawet 10 zeta wiecej jak bedzie trzeba :D jade jutro nawet jak biletow nie bedzie,i tak wejde ,bo musze tam byc,jutro LEGIA-Lech 3-0 :D pozdro !!!

Herman
31-05-2004, 15:21
byłem dziś pod kasami i kupiłem sobie bilecik :niedobry:

konik chciał po 50 zł na Żylete a na krytą po 100zł

gupki :glupi:

Lola
31-05-2004, 15:31
Gdzie dostane jeszcze bilecki??? Nawet cholera po 50 zl

Kempes
31-05-2004, 15:45
Jeden ,mojemu kumplowi już po 90 krzyknoł :strach:

dude
31-05-2004, 16:12
Jeszcze nigdy tak bardzo nie bałem się o wynik meczu...
Nic nie jest rostrzygnięte. Wolę trzeźwo oceniać sutuację, zapomnieć o poprzednim meczu i wspierać Kolejorza ze wszystkich sił. Mam nadzieję, że stworzymy super atmosferę.

A czyj jest Puchar dowiemy się jutro ok. 22...jak nie później...

pozdrawiam i do jutra

legart
31-05-2004, 16:18
Jeszcze nigdy tak bardzo nie bałem się o wynik meczu...
Nic nie jest rostrzygnięte. Wolę trzeźwo oceniać sutuację, zapomnieć o poprzednim meczu i wspierać Kolejorza ze wszystkich sił. Mam nadzieję, że stworzymy super atmosferę.

A czyj jest Puchar dowiemy się jutro ok. 22...jak nie później...

pozdrawiam i do jutra

Mam podobnie, tylko słowo Kolejarz zmieniam na Legia :)

MaxxxiM
31-05-2004, 16:24
a ja mam juz serdecznie dosyc napiecia (i napinania) przedmeczowego.
kibice Legii wierza w zwyciestwo Legii, a kibice Lecha wierza w zwyciestwo Lecha
jasne i oczywiste.
ale czy z tego powodu w co drugim poscie trzeba pisac: wygra Lech !!!, wygra Legia!!!! ?
Jutro wygra lepszy, a najlepszy (w dwumeczu) zdobedzie puchar Polski. Proste i jasne.

:poddajesie

szczepan
31-05-2004, 16:38
a ja mam juz serdecznie dosyc napiecia (i napinania) przedmeczowego.
kibice Legii wierza w zwyciestwo Legii, a kibice Lecha wierza w zwyciestwo Lecha
jasne i oczywiste.
ale czy z tego powodu w co drugim poscie trzeba pisac: wygra Lech !!!, wygra Legia!!!! ?
Jutro wygra lepszy, a najlepszy (w dwumeczu) zdobedzie puchar Polski. Proste i jasne.

wygra Legia!!!

:bauns:

mp
31-05-2004, 17:10
tylko lech kolejorz
legionisci mam nadzieje ze jutro sie na was nie zawiode zapowiadacie doping zycia zobaczymy , ja licze ze bedzie super atmosfera a po meczu bede swietowal :)

Jaco
31-05-2004, 17:13
tylko lech kolejorz
legionisci mam nadzieje ze jutro sie na was nie zawiode zapowiadacie doping zycia zobaczymy , ja licze ze bedzie super atmosfera a po meczu bede swietowal :)
A kto zapowiadał doping życia?? :glupi:
Mecz, jak mecz.. :tak:

marecki
31-05-2004, 17:13
tylko lech kolejorz

mp
31-05-2004, 17:19
tylko lech kolejorz

juz nie jedna osoba od was twierdziła ze da z siebie wszystko
i nie jest to zwykły mecz jak dla was jest to najwazniejsze spotkanie w tym roku

marecki
31-05-2004, 17:27
tylko lech kolejorz

juz nie jedna osoba od was twierdziła ze da z siebie wszystko
i nie jest to zwykły mecz jak dla was jest to najwazniejsze spotkanie w tym roku

dupa jasiu!
nie mow mi co jest dla mnie najwazniejsze.

ja tam bardziej nie moge doczekac sie na Widzew :bauns:

Kawa
31-05-2004, 17:47
mp chyba za duzo na czacie onetu siedzisz..

mp
31-05-2004, 17:53

czyz kibice legii by sobie zaprzeczali nawzajem. to nie dobrze

Tuzin
31-05-2004, 17:56
Podobno dzis konie sprzedawaly stare bilety z meczu w sierpniu... Tak przynajmniej czytam na Legialive w komentarzach.

arczi
31-05-2004, 18:07
Cos tam napisal...

Kuzwa. :glupi:

po pierwsze primo.
Mysle ze przez przypadek napisales Legia z małej literki. ale mimo to zwracam Ci na to uwage, bo drazni mnie to jak cholera.

po drugie primo...
Co z tego ze kolega Amba napisal ..cos tam... Z pewnoscia nie jest on reprezentantem wszystkich kibicow Legii.

Doping bedzie jaki bedzie.
Nie jest to najwazniejszy mecz w sezonie drogi kolego.
Jest juz dawno po nim.
I nikt tu sie nie spina. Po prostu chcemy Puchar :w_morde:

mp
31-05-2004, 18:14
po pierwsze primo.
Mysle ze przez przypadek napisales Legia z małej literki. ale mimo to zwracam Ci na to uwage, bo drazni mnie to jak cholera.

po drugie primo...
Co z tego ze kolega Amba napisal ..cos tam... Z pewnoscia nie jest on reprezentantem wszystkich kibicow Legii.

Doping bedzie jaki bedzie.
Nie jest to najwazniejszy mecz w sezonie drogi kolego.
Jest juz dawno po nim.
I nikt tu sie nie spina. Po prostu chcemy Puchar :w_morde:[/quote]

no w końcu konkretna odpowiedż postaram się pisać Legia z dużej litery :)

MaxxxiM
31-05-2004, 18:44
a ja sie ciesze, ze jeszcze tylko trzy dni (lacznie z dzisiejszym) i wszystko wroci do normy. z 25 Poznaniakow zostana dwie Poznanianki i bedzie spokoj.
bo niektorym to juz zylki popekaly :poddajesie

Bastion
31-05-2004, 18:54
Mam mam mam. Szwagier do mnie dzwonil ze qpil :dzieki: . Wolne w pracy juz zalatwione + dodatkowo na srode tak na wszelki wypadek, bo wiadomo ze feta :piwo: bedzie :klask:

dude
31-05-2004, 19:09
Wstyd mi za takich gości jak np. mp...Ludzie reprezentujecie tu kibiców Lecha, kontrolujcie trochę.

a ja sie ciesze, ze jeszcze tylko trzy dni (lacznie z dzisiejszym) i wszystko wroci do normy. z 25 Poznaniakow zostana dwie Poznanianki i bedzie spokoj.
bo niektorym to juz zylki popekaly

Muszę Cię zmartwić, ja nigdzie nie idę :)

MaxxxiM
31-05-2004, 19:15
Wstyd mi za takich gości jak np. mp...Ludzie reprezentujecie tu kibiców Lecha, kontrolujcie trochę.

bo niektorym to juz zylki popekaly

Muszę Cię zmartwić, ja nigdzie nie idę :)

Spoko, zostan, nie ma problemu.
Nie przeszkadza mi kolejny kibic Lecha na forum kibicow Legii, tylko napinacze/pokoemony. Ale to chyba wiekszosci przeszkadza...

Maku
31-05-2004, 19:22
{b]Do wiadomości wszystkich Lechitów:[/b]

- Skąd możecie wiedzieć, że mecz z wami jest dla nas najważniejszy w sezonie?! Dla mnie na przykład nie jest, wolę mecze z Widzewem, wszystko jedno o jaką stawkę.
- Skączcie wszyscy z tym napinaniem, mądrzyć się będziecie mogli po meczu. Nie jeden już zawczasu przepowiadał czyjeś zwycięstwo a potem bywało różnie.
- Wygra lepszy.
- To jest temat dotyczący spraw kibicowskich więc nie piszcie mi tu kto wygra :wsciekly:
- Lepiej napiszcie czy będzie was 1500 czy więcej :D
- Doping zycia :rotfl: Nie wydaje mi się żeby ktokolwiek o tym mówił, będzie jak na każdym meczu czyli damy z siebie maximum.
- Nazwy klubów piszemy z dużej litery...zdziwiło mnie, że niektórzy z was nawet nazwę własnego piszą z małej :glupi:
- Jutro wszystko będzie jasne...zarówno jeśli chodzi o sprawy kibicowania jak i o wynik.

Tyle w tym temacie...

marecki
31-05-2004, 19:43
Od której otwierają bramy?

zazwyczaj 2h przed meczem. Ale w tej rundzie otwierali juz wczesniej z powodu duzego tloku przed wejsciem.

szczepan
31-05-2004, 20:37
- Wygra lepszy.

czyli Legia :D :bauns: :bauns2: :bounce:

Sharn
31-05-2004, 20:44
Maxxxim - nie przesadzaj, dobra napinka świadczy zazwyczaj o randze meczu. Widać będzie głooośno we wtorek... Lech się napina na puchar zdobyty "na Legii", a my wiemy, że to dopiero pół meczu było... Będzie git. :bauns:

Dziś mój kolega kupował kilka sztuk na żylete i mówi że lux, bez kolejki.. Siakiś nowy rzut w kasach czy jak? :dziwne:

:wulkan: <==== :lol:

Fro_Lech
31-05-2004, 21:21
- Skąd możecie wiedzieć, że mecz z wami jest dla nas najważniejszy w sezonie?! Dla mnie na przykład nie jest, wolę mecze z Widzewem, wszystko jedno o jaką stawkę.

-ja nie wiem jaki mecz jest dla Was najważniejszy w sezonie. A , kolega po szalu mówił tylko za siebie.

- Skączcie wszyscy z tym napinaniem, mądrzyć się będziecie mogli po meczu. Nie jeden już zawczasu przepowiadał czyjeś zwycięstwo a potem bywało różnie.

-słuszna uwaga , zarówno do Nas jak i do Was.

- Lepiej napiszcie czy będzie was 1500 czy więcej

-Będzie tylu ilu będzie :]

- Doping zycia Nie wydaje mi się żeby ktokolwiek o tym mówił, będzie jak na każdym meczu czyli damy z siebie maximum.

-hm...zobaczymy ;-)

Włóczykij
31-05-2004, 21:46

Jest to tylko i wylacznie moje zdanie, moze tylko mi jednemu doping wydaje sie ze mzoe byc lepszy co chcialbym aby stalo sie moim marzeniem, to jest tylko moje zdanie, pamietaj o tym, a nie mowisz o mnie jako o liczbie mnogiej Legionistow :w_morde:

Lola
31-05-2004, 22:34
Jeden ,mojemu kumplowi już po 90 krzyknoł :strach:

O ja pier***!! Ale czego sie dla Legiuni nie robi!!

wa(L)dus_wilanów
31-05-2004, 22:51
taaaaa ten czerwony trans nalezy do mnie...
a kasy to chyba 3h przed meczem otwierają...
ZAJMUJE CALY TRZECI RZAD PRZED ROŻYKIEM....! DOKLADNIE...! :ciosy: BO BEDE BIL :ciosy:

Aureliusz
31-05-2004, 22:57
Gdzie dostane jeszcze bilecki??? Nawet cholera po 50 zl
Jak jeszcze nie masz, to ja mam jeszcze 1 zbędny na Żyletę. Mogę odsprzedać.

IGOR
31-05-2004, 23:00
ZAJMUJE CALY TRZECI RZAD PRZED ROŻYKIEM....! DOKLADNIE...! :ciosy: BO BEDE BIL :ciosy: hehe jak będziesz pierwszy to e zajmiesz :> (nie myśl że ja tam chce stać:glupi:) a nie wiecie ile godzin przed meczem otwierają bramki? :co:

loopic
31-05-2004, 23:01
Oj Legionisci, dumny z Was narod. Na innym Waszym forum wypisuja, ze to najwazniejszy macz sezonu. Ale dobra, wazniejszy jest mecz z Widzewem, trzeba dobic lezacego....
Ja napisze, chyba w imieniu wszystkich kibicow Lecha, ze to bedzie dla nas najwazniejszy mecz sezonu....
...dlatego zwyciezymy.
pozdro i do zobaczenia jutro.

Maku
31-05-2004, 23:06
ZAJMUJE CALY TRZECI RZAD PRZED ROŻYKIEM....! DOKLADNIE...! :ciosy: BO BEDE BIL :ciosy: hehe jak będziesz pierwszy to e zajmiesz :> (nie myśl że ja tam chce stać:glupi:) a nie wiecie ile godzin przed meczem otwierają bramki? :co:

Już na 2,5 - 3h przed meczem powinny być otwarte :D

marecki
31-05-2004, 23:07
ZAJMUJE CALY TRZECI RZAD PRZED ROŻYKIEM....! DOKLADNIE...! :ciosy: BO BEDE BIL :ciosy:

Adiq
31-05-2004, 23:09

Zapewniam cię, że standardowo 2h.

Maku
31-05-2004, 23:09
Oj Legionisci, dumny z Was narod. Na innym Waszym forum wypisuja, ze to najwazniejszy macz sezonu. Ale dobra, wazniejszy jest mecz z Widzewem, trzeba dobic lezacego....
Ja napisze, chyba w imieniu wszystkich kibicow Lecha, ze to bedzie dla nas najwazniejszy mecz sezonu....
...dlatego zwyciezymy.
pozdro i do zobaczenia jutro.

Eh Ci napinacze... :wsciekly:

Mecz z Widzewem nie jest ważniejszy ze względu na aspekt sportowy, tu chodzi raczej o kibicowską stronę spotkania no i oczywiście o tradycję.

mp
31-05-2004, 23:10

oj Leszek tu sie z toba nie zgodzę ,jezeli chodzi o moją osobę to w ani jednym post nie stwierdziłem zwycięstwa Lecha , wrecz przeciwnie uważam ze Legia jest faworytem .Jezeli chodzi o oprawe i doping powiedziałem zebyscie mnie nie zawiedli gdyz byłem dwa razy z Lechem na Legii i mialem na mysli abyscie nie zeszli ponizej poziomu z poprzednich spotkań.Iwcale się nie napinam

c_zary
31-05-2004, 23:24
Oj Legionisci, dumny z Was narod. Na innym Waszym forum wypisuja, ze to najwazniejszy macz sezonu.
No jesli tak tam pisza, to jest juz argument nie do przebicia.

Adiq
31-05-2004, 23:38
Na innym Waszym forum wypisuja, ze to najwazniejszy macz sezonu.
Dla jednego meczem sezonu może być mecz z Wisłą Kraków ze względów sportowych, dla drugiego mecz z Polonią o udowodnienie wyższości w Warszawie, dla innego mecz z wami, a dla mnie najważniejszy jest mecz z Widzewem.

U was wybranie najważniejszego meczu w sezonie jest o wiele prostsze.

Lolek
31-05-2004, 23:50
Żeby internetowi lechici nie poszli spac smutni, napisze - dla mnie z uwagi na zaszlosci historyczne, moj osobisty stosunek do tego klubu i mieszkancow Poznania jest to zdecydowanie mecz sezonu. :tak:

Ale gusta sa rozne. A o tych, jak wiadomo, sie nie dyskutuje.

ems
01-06-2004, 00:13
Oj Legionisci, dumny z Was narod.

w koncu ktos zrozumial :)

DUMA I SŁAWA - LEGIA WARSZAWA !!! :brawo:

a na jutro :

DO BOJU LEGIO MARSZ, DO BOJU LEGIO MARSZ! MARSZ! MARSZ ! MAARSZZ!!! DOOO BOJU MARSZ !! ZWYCIESTWO CZEKA NAS !

mp
01-06-2004, 00:38
Żeby internetowi lechici nie poszli spac smutni

isc spac smutna to powinna wiekszosc tego forum :D
a jutro wielka bitwa :boks:

Herman
01-06-2004, 02:01
czemu mamy iść spać smutni?

Pir3
01-06-2004, 08:00
Na innym Waszym forum wypisuja, ze to najwazniejszy macz sezonu.
Dla jednego meczem sezonu może być mecz z Wisłą Kraków ze względów sportowych, dla drugiego mecz z Polonią o udowodnienie wyższości w Warszawie, dla innego mecz z wami, a dla mnie najważniejszy jest mecz z Widzewem.

U was wybranie najważniejszego meczu w sezonie jest o wiele prostsze.

A wcale ,że nie dla mnie najwążniejszy jest mecz a Groclinem i Amica :niedobry:

Do zobaczenie za około 10 godzin :mistrz:

Adam Polak
01-06-2004, 09:28
Generalnie biletow nie kolekcjonuje, ale ten sobie zachowam, najdrozszy w historii mojego chodzenia na Legie - 110 zeta za sektror A. Trudno, nowy telefon poczeka :D Mecz trzeba zobaczyc i relacja byc musi, aight? :)

A konikow to powinno sie wszystkich :ciosy:

marecki
01-06-2004, 09:30
Żeby internetowi lechici nie poszli spac smutni

isc spac smutna to powinna wiekszosc tego forum :D
a jutro wielka bitwa :boks:

hyyyyyy ...czyli bedziecie zbici? :fuckyou:

zlookaj ,tylko jedna strona tutaj bije :D

niedzwiedz
01-06-2004, 13:19
Jako ciekawostkę napisze iz na stronie Lech wyczytałem że do Warszawy wybiera sie ponad 1800kibiców kolejorza.Oj będzie ciekawie :D

IGOR
01-06-2004, 13:39
bedzie, bedzie! oprawa bedzie także wyjątkowa ale nie chce zdradzać szczegółów ;] do zobaczenia!

Radzyn
01-06-2004, 14:47
No niedługo będzie godzina prawdy :D.Już się nie mogę doczekać.Za godzinę już wyruszam na stadion :-).Najpierw muszę się doprocentować :P.I dzisaj dajemy czadu.LEGIA LEGIA WARSZAWA!!!!!!!!!

IGOR
01-06-2004, 15:02
no raczej nie inaczej! jeśli ktoś nie śpiewa to zwracamy mu uwage! :D a ja martwie się że ledwo obiad zjadlem... :pomylony:

Herman
01-06-2004, 15:33
luz panowie...

...ide na piwello i na estadio...

...do zobaczenia :mistrz:

Wasil
01-06-2004, 15:41
Ja też spadam ,ale narazie na angielski. Na szczęście w pore kończe i o 18 mam zamiar być już na stadionie.
Obym mój następny post pisał szczęśliwy.
Jaaaaadem.
:herb: :klask:

IGOR
01-06-2004, 15:46
ja też zaraz wyruszam po kolege a wraz a nim i 15kg fonfetti udajemy się na estadio! :niedobry: :D

MaxxxiM
01-06-2004, 16:25
no a ja tak za 1.5 moze 2 h wyruszam do lokalu :)

:legia_zaglebie:
:legia_pogon:
:legia_olimpia: <<< dlaczego takiej opcji nie ma, he??

beda emocje :transparent: :herb: :piwo:

Raffi
01-06-2004, 17:05
:legia_olimpia: <<< dlaczego takiej opcji nie ma, he??

Sie obaczy ;)

BTW spotkałem o 16. pod Legią kilkunastu chłopaków ze Świętokrzyskiego FC, którzy już są pod łukiem :)

Włóczykij
01-06-2004, 17:15
jesli informacje ktore sa zawarte w komentarzach o liczbie jadacych Lechitow na mecz (okolo 1800) to zapowiada sie niezly kociol spiewu

zajebsicie

zmykam na mecz :bounce:

DJ1910
01-06-2004, 22:27
Troszke was poniosło....aby piłkarzy gosci napierdalać....uuuu....no to już żenada.... :wsciekly:

Mery
01-06-2004, 22:39
Troszke was poniosło....aby piłkarzy gosci napierdalać....uuuu....no to już żenada.... :wsciekly:
Ja pierniczę , bo ludzie którzy to organizują są bez wyobraźni
Dobrze wiadomo jakie są stosunki pomiędzy Legią a Lechem
i takiego czegoś można było się spodziwać :/
Wręczanie Lechowi Pucharu na Łazienkowskiej jest samobójstwem :strach:
Ale fakt lanie piłkarzy to przegiecie,już bardziej się spodziewałam że między kibicami coś będzie
Ps. mimo wszytsko gratuluję tej bramki :)

Unico
01-06-2004, 22:44
[...] takiego czegoś można było się spodziwać [...]

Spodziewałaś się? :co:

[...]Wręczanie Lechowi Pucharu na Łazienkowskiej jest samobójstwem :strach:
[...]

A gdzie mieli go wręczać? Na księżycu?

Pan Artysta
01-06-2004, 22:51
kopacze biją dziennikarzy :pomylony:
kibole leją kopaczy :glupi:
to taka Polska samoobrona :fuckyou:

WSTYD

Kiju
01-06-2004, 22:54
Ja pierniczę , bo ludzie którzy to organizują są bez wyobraźni
Dobrze wiadomo jakie są stosunki pomiędzy Legią a Lechem
i takiego czegoś można było się spodziwać :/
Wręczanie Lechowi Pucharu na Łazienkowskiej jest samobójstwem :strach:
Ale fakt lanie piłkarzy to przegiecie,już bardziej się spodziewałam że między kibicami coś będzie
Ps. mimo wszytsko gratuluję tej bramki :)

Mery,piłkarzy Legii w Poznaniu przywitały brawa,sami to podkreslali w prasie ze niesamowicie zadziwilo ich przywitanie w Poznaniu.O Postawie kibiców Lecha wzgledem kibicow Legii nie bede pisał.
Częsc Legionistów sie nie popisała.Cóz,ich sprawa.

Raffi
01-06-2004, 22:58
[...] takiego czegoś można było się spodziwać [...]

Spodziewałaś się? :co:

[...]Wręczanie Lechowi Pucharu na Łazienkowskiej jest samobójstwem :strach:
[...]

A gdzie mieli go wręczać? Na księżycu?
MAtołów którzy to zrobili, najchętniej wysłałbym na Księżyc :ciosy: :w_morde:

miejsce wręczenia na pewno nie było najlepiej dobrane, lepsza byłaby np. płyta boiska..ktoś kto je tak wybrał, naprawdę bez wyobraźni.........

Ale co tu mówić, po prostu debilizm czystej wody, skąd się tacy biorą?
W ogóle już po 1. połowie miałem dosyć....

Bonhart
01-06-2004, 23:00
Wręczanie Lechowi Pucharu na Łazienkowskiej jest samobójstwem

:co: :co: :co:
A myslalem ze to normalne, ze po zakonczonym meczu zwyciezca odbiera puchar na stadionie na ktorym go wywalczyl...

Ci panowie, ktorzy bili pilkarzy, dzialaczy czy kogo tam jeszcze nigdy nie powinni juz zostac wpuszczeni na mecz.
To byla zenada rodem z Konwiktorskiej. :pomylony:

Ale pewnie zaraz sie okaze ze ktos ich sprowokowal, ze sie nie znam, ze oni bronili by barw a ja nie... i tak dalej... :wsciekly:

DJ1910
01-06-2004, 23:03
z pewnością dupy dała ochrona....

lecz chyba ta akcja pokaże ze w warszawie nie jest tak IDEALNIE jak sie ciagle pisze...
ciekawe co teraz powie pan Michał Kamiński http://www.widzew.home.pl/forum/phpBB2/images/smiles/icon_lol.gif

emde
01-06-2004, 23:11
Mery,piłkarzy Legii w Poznaniu przywitały brawa,sami to podkreslali w prasie ze niesamowicie zadziwilo ich przywitanie w Poznaniu.O Postawie kibiców Lecha wzgledem kibicow Legii nie bede pisał.

Pilkarzy Lecha rowniez przywitalismy brawami, wogole atmosfera byla b.dobra i chyba az za bardzo skoro Lech musial ją przerwac pewna piosenka o nas... Chlopaki z krytej nie wytrzymali jak pilkarze stojacy 3 metry od nich swietowali nasza porazke, to wszystko. Kazdy moze sam sobie ocenic takie zachowanie.

juzes
01-06-2004, 23:12
Przykro mi to pisac ale My w Poznaniu potrawilismy zapanowac nad szowinistycznym nastawieniem do Legii, w NIESTETY nie.
Z drugiej strony ciekawe jak by to wygladalo w Poznaniu gdyby puchar by wreczany Legii.

Sorry za wszystkie literowi ale jestem juz naje......
ten puchar jest nast ten puchar do Lecha nalezy

Bonhart
01-06-2004, 23:12
Chlopaki z krytej nie wytrzymali jak pilkarze stojacy 3 metry od nich swietowali nasza porazke,

Zaczyna sie. :pomylony:

A przegrywac tez trzeba umiec.

Talar
01-06-2004, 23:14

Pilkarzy Lecha rowniez przywitalismy brawami, wogole atmosfera byla b.dobra i chyba az za bardzo skoro Lech musial ją przerwac pewna piosenka o nas... Chlopaki z krytej nie wytrzymali jak pilkarze stojacy 3 metry od nich swietowali nasza porazke, to wszystko. Kazdy moze sam sobie ocenic takie zachowanie.

dokładnie mogli nie prowokować....ja Hadaj krzyczał ''kto wygrał mecz...'' darli mordy ze Lech. Ja tu nikogo nie bronie :D ale taka prawda

Zajacc
01-06-2004, 23:14
Niestety. Stało się i się nie odstanie. Teraz się modle o to by Nas wpuścili na mecz z Widzewem...

Red Devil
01-06-2004, 23:16
Ci panowie, ktorzy bili pilkarzy, dzialaczy czy kogo tam jeszcze nigdy nie powinni juz zostac wpuszczeni na mecz.
To byla zenada rodem z Konwiktorskiej. :pomylony:

Prawda jest taka ze to juz wam w krew weszlo jak przyjdzie swietowac innej druzynie na waszym stadionie jakis sukces. To wam teraz sie to wytyka i sorry panowie, ale trudno sie z tym nie zgodzic. Jak nie trener Wisly dostanie kamieniem, to pobici wracaja zawodnicy Lecha. Nie chce uogolniac, ale sami musicie nad tym zaczac panowac, bo jak nie to zostanie wam przyszyta łatka buraczanych obyczajow, logo sieczkobrzeków zawisnie nad wami juz do konca zycia. Tak sie dziekuje lechowi za miejsca na stadionie? ehhh... Warszawo....wstyd!

emde
01-06-2004, 23:17
Chlopaki z krytej nie wytrzymali jak pilkarze stojacy 3 metry od nich swietowali nasza porazke,

Zaczyna sie. :pomylony:

A przegrywac tez trzeba umiec.

co sie zaczyna? i uwazaj jakie emoty wstawiasz

Mery
01-06-2004, 23:19
Jezuu spokojnie :o
Chodziło mi o to że wręczanie Pucharów powinno
odbywać się na stadionie wygranej drużyn, bo potem właśnie są
takie sytuacje jak dzisiaj
To tak jakbyśmy odbierali Puchar Polski na stadionie Cracovii,
przecież każdy
dobrze wie czym by się to skończyło i
takie sytaucjie można przewidzieć tylko
trzeba trochę pomysleć :/

DJ1910
01-06-2004, 23:19

dokładnie mogli nie prowokować....ja Hadaj krzyczał ''kto wygrał mecz...'' darli mordy ze Lech. Ja tu nikogo nie bronie :D ale taka prawda

Trzeba umieć trzymać nerwy na wodzy....

pozatym pare flugów to nie powod by napierdalać i krasć medale(podali w RMF FM) piłkarzom Lecha....

w łeb niech sie pierdolną Ci to usprawiedliwiają cos takiego...

ZERO I DNO....i nie wazne czy by ktos to zrobił u nas czy u Was....bydło będzie bydłem....i widać nie wypleniliście tego tak jak o tym szumnie mówiono w mediach....

takie życie...nic sie nie ukryje...

Fizi
01-06-2004, 23:20
scenka wyjęta żywcem z wioskowej dyskoteki

wstyd, żenada i prostactwo

mam nadzieję, że nigdy więcej nie wejdą na stadion :/