PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Widzew (kibicowsko)

Strony : [1] 2

yusta
19-05-2004, 23:13
Do meczu jeszcze kawał czasu, ale założyłam topic, żeby Was poinformować, że bilety są już od jakiegoś czasu do nabycia w Kolporterach. Jeżeli ktoś nie ma karnetu, albo ma, a chce zabrać na mecz znajomych to niech leci i kupuje, bo schodzą już po trochu i w dniu sprzedaży na (L) może okazać się, że jest ich baaaardzo malutko.

Radzyn
19-05-2004, 23:27
a mnie ciekawi jedna rzecz czy kibice Widzewa stawią się u nas licznie po tym jak wiedzą że spadną

Kawa
19-05-2004, 23:28
a mnie ciekawi jedna rzecz czy kibice Widzewa stawią się u nas licznie po tym jak wiedzą że spadną
O to bym sie nie martwił, beda chcieli godnie sie pozegnać z 1 liga.

Krzpac
19-05-2004, 23:31

bedzie nas tyle ile dostaniemy biletów + kilku co gratisowo wejdą........ innej opcji nie przewiduje........

MaxyM_
19-05-2004, 23:31
A jak jest teraz z biletami w sieci kolportera - są w każdym? Czy nadal w kilku?

yusta
19-05-2004, 23:42
A jak jest teraz z biletami w sieci kolportera - są w każdym? Czy nadal w kilku?

Na pewno są w Metrze-Centrum, ale nie polecam, bo pracuje tam wredna suka, której drukować się nie chce :pocalujmniew:
Do końca maja działa Kolporter pod Galerią Centrum. Trzeba zjechac na dół do takiego spożywczaka "Albert", przejść przez ten sklep i w rogu jest taki punkcik. Pracuje normalna kobieta i dzisiaj miała blankiety na wszystkie trybuny, a np. w Metrze nie mieli blankietów wcale.

MaxyM_
19-05-2004, 23:43
Dzięki Yusta. :)

Beny
19-05-2004, 23:45
Na pewno są w Metrze-Centrum, ale nie polecam, bo pracuje tam wredna suka, której drukować się nie chce :pocalujmniew:

Ciekawe co ma wspólnego z tą w Kolorterze na Górczewskiej? :w_morde:
Znaczy się tą starszą, bo ta młodsza to, ten..., tego..., drukuje znaczy się te bilety. ;)

mOFMC
20-05-2004, 06:20
Widzewiacy! Przyjezdzajcie w jak najwiekszej liczbie!!!
To moze byc nasze ostatnie "spotkanie" w ciagu nastepnych kilku sezonow!
Czekamy! :niedobry: :herb: :klask:

Norbas
20-05-2004, 09:09
[Na pewno są w Metrze-Centrum, ale nie polecam, bo pracuje tam wredna suka, której drukować się nie chce :pocalujmniew:

To ja z przyjemnoscia przejde sie do tej bladzi i troche jej dupe zawroce ;)

Jaco
20-05-2004, 09:52
[Na pewno są w Metrze-Centrum, ale nie polecam, bo pracuje tam wredna suka, której drukować się nie chce :pocalujmniew:

To ja z przyjemnoscia przejde sie do tej bladzi i troche jej dupe zawroce ;)
Bardzo miła pani. :D Ursyn świadkiem. Namawiamy ją, żeby wybrała się na rewanż z Lechem. :klask:

Kiju
20-05-2004, 12:13
O to bym sie nie martwił, beda chcieli godnie sie pozegnać z 1 liga.

Wiesz,jezeli przegramy z Płockiem w takim stylu jak z Wronkami ,to ludziom moze sie odechciec wszystkiego.

Na obecna chwile nie mam najmniejszego pojecia ilu nas bedzie,czy to 200 osób czy moze 800 :nie_wiem:

Kempes
20-05-2004, 15:41
Ja raczej nie obawiam sie ,że będzie ich nikła liczba i ,że nie zaprezentują sie godnie na ostatnim i jakże prestiżowym 1 ligowym wyjeździe...

Do tej pory mogliśmy sie przekonać ,że są razem z klubem na dobre i złe.

Iras
20-05-2004, 15:54
bilety drukują w 3kolpolterach na centralnym....tylko u jednego takiego gościa nieradziłbym kupować gdyż poprostu niechce mu się drukować i mówi poprostu że nie ma biletów :glupi:

batijo86
20-05-2004, 15:57
mysle ze bedzie max z naszej jak i z ich strony ale skzoda ze takie mecze jak Legia-Lech czy Legia-Widzew sa we wtork :ciosy: i ....... a ciekawe czy Widzewm bedzie chcial sie pozaegnac pozasportowo?? :chuligani: ostatni mecz z Widzewem u nas wiadomo jak bylo a ostatnie 2 w Łodzi tez z emocjami :D

Lakers
20-05-2004, 15:57
Widzew w 200 oso nie wieże :dziwne:
na bank bedze konkretna ekipa Widzew to Widzew nie nawidzimy sie izawsze bedzemy na swoje mecze stawiac sie w okraglej licznie kolo tysiaca

Kiju
20-05-2004, 16:32
na bank bedze konkretna ekipa Widzew to Widzew nie nawidzimy sie izawsze bedzemy na swoje mecze stawiac sie w okraglej licznie kolo tysiaca

Wez pod uwage,ze mozemy byc juz pewni spadku i ze jest to wtorek(dopiero teraz zauwazylem ze mecz jest we wtorek :/ )

Tuzin
20-05-2004, 16:33
bilety drukują w 3kolpolterach na centralnym....tylko u jednego takiego gościa nieradziłbym kupować gdyż poprostu niechce mu się drukować i mówi poprostu że nie ma biletów :glupi:

Moze polonista? :lol: :bejsboll:

Herman
20-05-2004, 19:03
koniec i bomba...
...kogo nie będzie...
...ten trąba !

yusta
20-05-2004, 20:21
Bardzo miła pani. :D Ursyn świadkiem. Namawiamy ją, żeby wybrała się na rewanż z Lechem. :klask:

Tia... wkopaliscie mnie z premedytacją :wsciekly:

Potem znajomi mieli niezły ubaw jak im opowiadałam co tam się działo...
A zresztą, przybliżę i Wam sytuację:
Wchodzę i pytam o bilety na Widzew.. Ale ja mam tylko blankiety na krytą - słyszę. No i bardzo dobrze, bo tam własnie chcę kupić - odpowiadam. Na pytanie ile? Mówię, że siedem... Miła pani odpowiada mi że muszę wziąść osiem bo ona ma blankiety w pakietach po cztery sztuki :dziwne:
Myslę sobie.. dobra, biorę osiem. Nie będzie przecież problemu z odsprzedaniem komuś sztuki.
Wyświetla się plan sektora i widzę wolne miejsca zaznaczona na żółto. Więc gadam: Poproszę te dwa z drugiego rzędu i sześć z pierwszego. No i co? Okazało się, że za wiele wymagam, bo mogę wziąść tylko osiem obok siebie, albo cztery w jednym miejscu i cztery w innym. Ta pani była tak miła, że nawet znalazła mi te cztery miejscówki obok siebie... nieważne że dziesięć rzędów wyżej i po drugiej stronie sektora...
Heh.. zrobiłam oczy i walczę dalej... Co mi pani wciska, jak ja widzę, że te miejsca są wolne i na te własnie chcę kupic bilety!
Nie rozumie pani, że ja nie będę tyle drukować? Bierze pani czy pani rezygnuje? słyszę :co2:
No to ja gadam, że nie rezygnuję i chcę kupic na miejsca które ja chcę, a nie te które ona mi wciska i jak nie chce mi sprzedać, to niech pisze mi kartkę, że odmawia sprzedaży biletów na wolne miejsca.
Pani się zdenerwowała i wyłączyła komputer. Miałam co prawda przeprowadzić blokadę lady, ale nie miałam zbyt wiele czasu więc tylko trzasnęłam starej rurze drzwiami, a co! :D

Generalnie akcja, jak z "Misia".... czyli " Nie ma takiego miasta Londyn..."
Nie wiem kto odpowiada za dystrybucję biletów w Kolporterach, ale ludzie tam pracujący traktują tę sprzedaż jako zło konieczne. Nie mam pojecia, czy ktoś to kontroluje, ale się dowiem na bank :wsciekly:

Tak czy siak, próbujcie bo to jedyna szansa na nabycie bileciku bez stania od 6 rano w kolejce ;)

Sosen
20-05-2004, 20:23
Widzew napewno się stawi w konkretna ekipa no bo wiadomo to raczej ich ostatni ciekawy wyjazd...taki wyjazd się może jush niepowtórzyć...

p.s. A kiedyś na forum była mowa o zebraniu przed meczem z Widzewem wszystkich fc Legii czy nadal to jest aktualne czy pomysł padł wie ktos może cos ?? :co:

Nilmaker
20-05-2004, 20:27
W sumie to Widzewa nienawidze wyjątkowo ale szkoda klasyku w lidze... musicie ich godnie ale gooodnie przegnać... chciał bym wreszczie usłyszc zdanie "Na Łazienkowskiej Tego Dnia Zjawił Się Kompet Widzów...." :bauns:

yusta
20-05-2004, 20:31
W sumie to Widzewa nienawidze wyjątkowo ale szkoda klasyku w lidze... musicie ich godnie ale gooodnie przegnać... chciał bym wreszczie usłyszc zdanie "Na Łazienkowskiej Tego Dnia Zjawił Się Kompet Widzów...." :bauns:

A masz jakiekolwiek wątpliwości?
To, że będzie komplet to jest pewne. Dlatego zaczęłam ten temat i wrzuciłam info o biletach, żeby jakieś pikniki wszystkiego nie wykupiły :>

Adiq
20-05-2004, 20:32
chciał bym wreszczie usłyszc zdanie "Na Łazienkowskiej Tego Dnia Zjawił Się Kompet Widzów...." :bauns:
To chyba raczej życzenie do komentatora C+, a nie kibiców... :co2:

Nilmaker
20-05-2004, 20:34
chciał bym wreszczie usłyszc zdanie "Na Łazienkowskiej Tego Dnia Zjawił Się Kompet Widzów...." :bauns:
To chyba raczej życzenie do komentatora C+, a nie kibiców... :co2:
ale jeżeli kompetu nie bendzie to komentator tego nie powie nie? :>

Herman
20-05-2004, 23:06
rzeczywiście masz problem :pomylony:

Tuzin
21-05-2004, 00:12
Tia... wkopaliscie mnie z premedytacją :wsciekly:

Potem znajomi mieli niezły ubaw jak im opowiadałam co tam się działo...
A zresztą, przybliżę i Wam sytuację:
Wchodzę i pytam o bilety na Widzew.. Ale ja mam tylko blankiety na krytą - słyszę. No i bardzo dobrze, bo tam własnie chcę kupić - odpowiadam. Na pytanie ile? Mówię, że siedem... Miła pani odpowiada mi że muszę wziąść osiem bo ona ma blankiety w pakietach po cztery sztuki :dziwne:
Myslę sobie.. dobra, biorę osiem. Nie będzie przecież problemu z odsprzedaniem komuś sztuki.
Wyświetla się plan sektora i widzę wolne miejsca zaznaczona na żółto. Więc gadam: Poproszę te dwa z drugiego rzędu i sześć z pierwszego. No i co? Okazało się, że za wiele wymagam, bo mogę wziąść tylko osiem obok siebie, albo cztery w jednym miejscu i cztery w innym. Ta pani była tak miła, że nawet znalazła mi te cztery miejscówki obok siebie... nieważne że dziesięć rzędów wyżej i po drugiej stronie sektora...
Heh.. zrobiłam oczy i walczę dalej... Co mi pani wciska, jak ja widzę, że te miejsca są wolne i na te własnie chcę kupic bilety!
Nie rozumie pani, że ja nie będę tyle drukować? Bierze pani czy pani rezygnuje? słyszę :co2:
No to ja gadam, że nie rezygnuję i chcę kupic na miejsca które ja chcę, a nie te które ona mi wciska i jak nie chce mi sprzedać, to niech pisze mi kartkę, że odmawia sprzedaży biletów na wolne miejsca.
Pani się zdenerwowała i wyłączyła komputer. Miałam co prawda przeprowadzić blokadę lady, ale nie miałam zbyt wiele czasu więc tylko trzasnęłam starej rurze drzwiami, a co! :D

Generalnie akcja, jak z "Misia".... czyli " Nie ma takiego miasta Londyn..."
Nie wiem kto odpowiada za dystrybucję biletów w Kolporterach, ale ludzie tam pracujący traktują tę sprzedaż jako zło konieczne. Nie mam pojecia, czy ktoś to kontroluje, ale się dowiem na bank :wsciekly:

Tak czy siak, próbujcie bo to jedyna szansa na nabycie bileciku bez stania od 6 rano w kolejce ;)

Mamy 15 lat kapitalizm, weszlismy do Europy - trzeba walczyc o swoje:
http://www.kolporter.pl/rzecznik.htm
info@legia.pl

yusta
21-05-2004, 00:42
info@legia.pl

Już ja ją załatwię :D
Dzięki.

Kempes
21-05-2004, 00:48
Cholera przestraszyliście mnie , chyba będe musiał pierwszy raz pofatygowac sie do kolportera :poddajesie

Krzpac
21-05-2004, 10:53
Ja raczej nie obawiam sie ,że będzie ich nikła liczba i ,że nie zaprezentują sie godnie na ostatnim i jakże prestiżowym 1 ligowym wyjeździe...

Do tej pory mogliśmy sie przekonać ,że są razem z klubem na dobre i złe.

jakby mecz był w weekand to bym był pewny ze bedzie nas komplet, tylko szkoda ze mecz jest we wtorek, przez to moze byc nas mniej, ale mysle ze i tak bedzie dobrze :D

ja tam bede choc mam we wtorek trzy egzaminy :fuckyou:

ode mnie np. jedzie koles co był ostatnio na meczu.... Legia - Widzew rok temu :D, ale kilku mlodych z Alexa nie pojedzie bo nie powiedzą w domu ze idą na impreze, jak to zawsze bywało.... :zly:

Lakers
21-05-2004, 16:11

Wez pod uwage,ze mozemy byc juz pewni spadku i ze jest to wtorek(dopiero teraz zauwazylem ze mecz jest we wtorek :/ )

no nei wiem na taki mecz to na problem wtorku powinno sie srac ...
bo taskie go wtorku moze brakowac przez kilka lat ...

poza tym nie jest w koncu daleko ...

Kempes
21-05-2004, 16:13
hmm więc może ,nie będzie kompletu ale jest i dobra strona tego wtorku poniekąd :>
przynajmniej przyjadą osoby nieprzypadkowe którym będzie zależało na pokazaniu sie...
tak przypuszczam

pijak
21-05-2004, 18:26
info@legia.pl

Dzięki.
chyba załatwiłaś... w Albercie, babka oczywiście z nutą zniechęcenia, ale 2 na odkrytą są :)
kulturalnie wszedłem, prosze, czy są, czy można prosić na odkrytą :D
jeszcze coś tam miała... swoją drogą jestem ciekawy co sie dzieje z biletami które im nie "zejdą"... wracają do kas... :co:

a dla specjalisty z Łodzi od 3 egzaminów - :brawo: wszystko ma swoje priorytety...

Młody
21-05-2004, 23:04
Ehh a ja to sie martwie bo pewnie dopiero będe miał hajs na Widzew 1 czerwca (dzień dziecka :niedobry: ). A tu widze że trzeba sie śpieszyć bo mi wszystko na przed krytą wyqpią i co będzie ?? Będe bardzo nie pocieszony ehh : :co2:

Sharn
22-05-2004, 14:36
info@legia.pl

Dzięki.
Tylko nie waż się kapować. Kto kapuje ten nie śpiewa czy jakoś tak... :D

Rzeczywiscie podejście i dystrybucja biletów powinna się poprawić. Dajmy czas nowemu szefuniu. Im napewno zależy na kwestii sprzedaży, zaufajcie...

Pozdr. M.

yusta
22-05-2004, 18:49
Yusta jeżeli uda się chłopakom ją namówić na jakiś mecz to może będziecie siedziały obok siebie ... :D

I znowu będzie, że na Krytej biją :bejsboll:

blue
23-05-2004, 19:30
Hm a kiedy beda bilety w kasach moze ktos wie?

Mrozik
25-05-2004, 18:00
Kuuuuuuuuuurwa...

Tego samego dnia na godzinę 18 wypadło mi bierzmowanie... I chyba będe musiał z niego zrezygnować i mieć mega kosę z rodzicami, bo przecież meczu nie mogę stracić :/

MaxyM_
25-05-2004, 18:11
Po co ci? :foch:

Zajacc
25-05-2004, 18:17
Po co ci? :foch:

O to samo go zapytałem.

Mrozik bierzmowanie mozesz sobie wziąć za rok, a na mecz z Widzewem za rok już raczej nie pójdziesz... co sie odwlecze to nie uciecze...

Jaco
25-05-2004, 18:23
Bądź sobą! Wybierz mecz!! mama
P.S. Max! Dzięki za : :foch:

MaxyM_
25-05-2004, 18:25
P.S. Max! Dzięki za : :foch:

No problem... To nie orginał, orginał ma być tylko na Mx. :P

PDK

el majoneze
26-05-2004, 19:20
ej,ktos sie pewnie zaraz wkurzy ze nie czytam dokładnie postow :w_morde: ,ale wyjatkowo nie ma dzis na to czasu :/ ..wiec chciałbym sie dowiedziec kiedy jest dokładnie ten mecz bo ja mam sprzeczne informacje,tzn.raz ze 6 w niedziele a raz ze 8 we wtorek..to jaak?

Mrozik
26-05-2004, 19:57
Niestety 8 we wtorek :/

Maku
26-05-2004, 19:59
ej,ktos sie pewnie zaraz wkurzy ze nie czytam dokładnie postow :w_morde: ,ale wyjatkowo nie ma dzis na to czasu :/ ..wiec chciałbym sie dowiedziec kiedy jest dokładnie ten mecz bo ja mam sprzeczne informacje,tzn.raz ze 6 w niedziele a raz ze 8 we wtorek..to jaak?

8 we wtorek :D

jareq
26-05-2004, 20:03
mecz z Widzewem na 13 dni :DDjuz niedługo!!! moge tylko zapewnic ze z socho wybiera sie ponad 100 osób:D

a tak przy okazji ciekaw jestem czy Widzew cos wykreci :chuligani:

Kiju
26-05-2004, 20:07
mecz z Widzewem na 13 dni :DDjuz niedługo!!! moge tylko zapewnic ze z socho wybiera sie ponad 100 osób:D

No to z Socho w sumie wybiera sie 130 osób :D

Maku
26-05-2004, 20:19
mecz z Widzewem na 13 dni :DD juz niedługo!!! moge tylko zapewnic ze z socho wybiera sie ponad 100 osób:D

No to z Socho w sumie wybiera sie 130 osób :D

Oczywiście razem autokarami jedziecie? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Beny
26-05-2004, 20:20
Oczywiście tym samym autokarem jedziecie? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A może specjalem? :>

Maku
26-05-2004, 20:28
Zreflektowałem się, że muszą wziąść więcej niz jeden autokar :lol:
Specjal też może być...taka wspólna inicjatywa :bejsboll:
W każdym razie na pewno się dogadacie :rotfl:

jareq
26-05-2004, 20:41
mysle ze raczej osobno:D choc na sytuacje w socho nie ma co narzekac, bo Kiju przyzna mi chyba racje -dawno juz nie było jakiegos dymu :trach: no moze poza Chodakowem ale to juz inna bajka.

Mam nadzieje ze na ten mecz nie wybieraja sie te osoby z 600-lecia co pisza (W) W w kółeczku:D powinniscie ich eliminowac :rotfl:

Zap
27-05-2004, 14:12
W tym PZPN to straszne debile pracują. Takie mecze na wtorek dawać. To kompletny idiotyzm.Czy ta nasza liga jest tak wielka że weekendów im zabrakło ??
Ale nie ważne kiedy, we wtorek, czwartek czy sobote. I tak będe. Jade po bilet bo przed meczem może być ciężko.

rolnik
27-05-2004, 15:40
Jade po bilet bo przed meczem może być ciężko.

Topol zawiń się do Kolportera na Górczewskiej tam powinny być :>

niedzwiedz
27-05-2004, 17:03
Jade po bilet bo przed meczem może być ciężko.

Topol zawiń się do Kolportera na Górczewskiej tam powinny być :>

Sorry za pytanko ale nie bardzo w temacie jestem chyba.Czy są juz w kolporterach bilety na żylete na Widzew?

Adiq
27-05-2004, 18:03
Sorry za pytanko ale nie bardzo w temacie jestem chyba.Czy są juz w kolporterach bilety na żylete na Widzew?
Tak.

Herman
27-05-2004, 22:57
byłem dzis w koloprterze w centrum - nabyłem. Jeszcze są , ale dosłownie kilka sztuk.

mOFMC
28-05-2004, 14:57
Pytanko... :niedobry:

Znalazlem niedawno flage Widzewa (mala, ale zawsze :P ) ktora kiedys dostalem itd (nie chce mi sie tlumaczyc :D )

Chodzi o to czy moge ja wniesc na stadion, jak to zrobic zeby nie zostac posadzonym o wiadoo co, i do kogo sie z nia zglosic
PZDR
ps. Jak niapisalem cos nie tak to kasujcie :tak:

Lulek
28-05-2004, 15:01
Skoro tę flagę dostałeś a nie zdobyłeś to jej w żadnym wypadku nie przynoś na stadion...

Kiju
28-05-2004, 15:07
Mariano,zgłos sie z ta flagą do nas jak nie wiesz co zrobić :co2:

legart
28-05-2004, 15:08
Pytanko... :niedobry:

Znalazlem niedawno flage Widzewa (mala, ale zawsze :P ) ktora kiedys dostalem itd (nie chce mi sie tlumaczyc :D )

Chodzi o to czy moge ja wniesc na stadion, jak to zrobic zeby nie zostac posadzonym o wiadoo co, i do kogo sie z nia zglosic
PZDR
ps. Jak niapisalem cos nie tak to kasujcie :tak:

trzymaj w domu na pamiątkę

mOFMC
28-05-2004, 16:31
Sorry...
Nie orientuje sie, tylko dlatego zadlem to pytanie :nie_wiem:

Kiju jak chcesz to jakos sie dogadamy :D ;)

Adam-oldboy
28-05-2004, 19:27
No jasne, Kiju pewnie "Ożarów" przywiezie :/

Kiju
29-05-2004, 02:03
:co2:

Derles
30-05-2004, 18:57
czy to prawda ze dzialacze Legii zamierzaja wyslac nam tylko 600 biletow??

podobno tlumacza to tym, ze na ostatnie dwa mecze Widzew-Legia bostali odpowiednio 550 i 800 biletow :/

to jakas plota czy faktycznie Zarzad Legii wysle nam tylko 600 biletow??

jareq
30-05-2004, 19:06
kolego Derles- czegos tu nie rozumiem??

1. Skoro sami mocno zanizacie pule biltów dla Nas niespodziewajcie sie ze damy wam nie wiadomo ile biletów.

2. Dlaczego pod nickiem masz napisane Legionista??

zezik
30-05-2004, 19:32
:o :/

Kawa
30-05-2004, 19:50
jareq napisał:

ot problem...
przeca "legionista" dawane jest z urzędu, dopierona zyczenie moze byc zmienione...

Raffi
30-05-2004, 20:03
Nie wiem czy 600 czy jakaś inna liczba, ale powiem, że sektor ma zgłoszoną do PZPN teoretyczną pojemność 800 osób - a na większą musiałaby wyrazić zgodę policja, miasto i Pan Bóg na wyjątkowo upierdliwą prośbę kibiców ->klubu. Ciężko którejkolwiek z tych opcji się spodziewać.

Mrozik
30-05-2004, 20:37
Nie wiem czy 600 czy jakaś inna liczba, ale powiem, że sektor ma zgłoszoną do PZPN teoretyczną pojemność 800 osób - a na większą musiałaby wyrazić zgodę policja, miasto i Pan Bóg na wyjątkowo upierdliwą prośbę kibiców ->klubu. Ciężko którejkolwiek z tych opcji się spodziewać.
Fajnie... Bo w praktyce krzesełek jest 1555

Derles
30-05-2004, 22:02

1. Skoro sami mocno zanizacie pule biltów dla Nas niespodziewajcie sie ze damy wam nie wiadomo ile biletów.

teraz juz rozmiesz?

600 to troche malo ale fakt 550 dostaliscie za pierwszym razem co w duzym stopniu bylo spowodowane tym jak nas przyjeto-"wpuszczano" na stadion(bylismy pod stadionem juz 10 minut po pierwszym gwizdku sedziego a wchodzilismy przez jedna bramke 1500 chlopa co zaowocowalo, tym ze 70% ludzi weszlo na mecz w drugiej polowie) ZENADA.

to moze byc nasz ostatni mecz wyjazdowy w pierwszej lidze na kilka lat i bzdura by bylo wyslanie tak malej ilosci biletow bo staraci na tym tylko widowisko ale to niestety sprawa zarzadu waszego

arczi
30-05-2004, 23:12
Straci na tym widowisko?

Nie wydaje mi sie.
Juz my sie o to postaramy :bauns:

Beny
30-05-2004, 23:26
Juz my sie o to postaramy :bauns:

Napinacz. :>

I niepoprawny optymista. ;)

to moze byc nasz ostatni mecz wyjazdowy w pierwszej lidze na kilka lat i bzdura by bylo wyslanie tak malej ilosci biletow bo staraci na tym tylko widowisko ale to niestety sprawa zarzadu waszego

Hmm, z naszego puktu widzenia, to że to Widzewa ostatni mecz w pierwszej lidze na kilka lat, to jakby nie nasza dupa...
Większość z nas żałuje, że spadacie, ale chyba nie myślisz, że mamy Wam jakieś prezenty robić na tą okoliczność?!

marecki
31-05-2004, 00:35

teraz juz rozmiesz?

600 to troche malo ale fakt 550 dostaliscie za pierwszym razem co w duzym stopniu bylo spowodowane tym jak nas przyjeto-"wpuszczano" na stadion(bylismy pod stadionem juz 10 minut po pierwszym gwizdku sedziego a wchodzilismy przez jedna bramke 1500 chlopa co zaowocowalo, tym ze 70% ludzi weszlo na mecz w drugiej polowie) ZENADA.

a Ci jak przezywaja ... :D

a mnie to ...malo obchodzi :bauns: ...trza bylo walczyc jak my chcielismy wiecej biletow

Arczi nie napinaj sie tak! ...oprawa bedzie przyzwoita ,ale bez przesady :pomylony:

c_zary
31-05-2004, 01:23
Juz dziesiec minut po pierwszym gwizdku sedziego? No to rzeczywiscie zajebiscie wczesnie :poddajesie 1500 osob, przymujac ze wchodziliscie na mecz przez godzine, daje wynik 25 osob na minute. Pomijajac wjazdy z brama, oscyluje to wokol sredniej wyjazdowej spotykanej na wszystkich polskich stadionach. A gdybyscie dojechali o tej porze do Krakowa to czesc z Was nie zalapala by sie nawet na koncowy gwizdek. Zrzucanie na nas winy za to, ze tak pozno dotarliscie na stadion jest dla mnie lekko mowiac niezbyt powazne.

marecki
31-05-2004, 01:25
Juz dziesiec minut po pierwszym gwizdku sedziego? No to rzeczywiscie zajebiscie wczesnie :poddajesie 1500 osob, przymujac ze wchodziliscie na mecz przez godzine, daje wynik 25 osob na minute. Pomijajac wjazdy z brama, oscyluje to wokol sredniej wyjazdowej spotykanej na wszystkich polskich stadionach. A gdybyscie dojechali o tej porze do Krakowa to czesc z Was nie zalapala by sie nawet na koncowy gwizdek. Zrzucanie na nas winy za to, ze tak pozno dotarliscie na stadion jest dla mnie lekko mowiac niezbyt powazne.

ziomek ,chce Ci sie pisac takie wywody :]

c_zary
31-05-2004, 01:53
Chce i nie widze powodu, zeby tego nie robic. I nie chodzi nawet o to, ze jestem po paru bro :legia_zaglebie:

Poza tym nie jestem msciwy i dla mnie nie ma przeciwskazan, zeby dostali te 1500. I tak spadaja z ligi, to niech sobie chlopaki raz jeszcze popatrza jak to sie robi na Lazienkowskiej, bo zanosi sie na to ze niepredko znow bedzie ku temu okazja. Przynajmniej beda mieli potem co wspominac :mistrz:

marecki
31-05-2004, 01:56
Chce i nie widze powodu, zeby tego nie robic. I nie chodzi nawet o to, ze jestem po paru bro :legia_zaglebie:

Poza tym nie jestem msciwy i dla mnie nie ma przeciwskazan, zeby dostali te 1500. I tak spadaja z ligi, to niech sobie chlopaki raz jeszcze popatrza jak to sie robi na Lazienkowskiej, bo zanosi sie na to ze niepredko znow bedzie ku temu okazja. Przynajmniej beda mieli potem co wspominac :mistrz: :glupi: ...a z reszta PDK ...wiesz o co chodzi ...a jak nie ,to sie niedlugo dowiesz.

Lech Lech ! szacunek!

2 liga 2 liga RTS!

Dla chcacego nic trudnego :)

c_zary
31-05-2004, 02:09
Marecki, nie lubie sie ogladac na innych.

cfc
31-05-2004, 02:19
niech bedzie ich z 1500 , przynajmniej bedzie lepsze widowisko :)
tylko niech tym razem dokladnie kraty sprawdza :)
u mnie w domu bedzie male zgrupowanie i pewnie ostre dopingowanie :P hehe , bedziemy z wami duchem :D
pzdr

Raffi
31-05-2004, 08:21
hehe, tym razem kraty są nie tylko poskręcane ale też pospawane :D

Kiju
31-05-2004, 11:22
hehe, tym razem kraty są nie tylko poskręcane ale też pospawane :D

:D

Juz sie nie moge doczekac tego meczu. :co2:

kud(L)aty68
31-05-2004, 11:38
czy to prawda ze dzialacze Legii zamierzaja wyslac nam tylko 600 biletow??

podobno tlumacza to tym, ze na ostatnie dwa mecze Widzew-Legia bostali odpowiednio 550 i 800 biletow :/

to jakas plota czy faktycznie Zarzad Legii wysle nam tylko 600 biletow??

A czego sie spodziewales?
Wodki, chleba i soli?

Matematycznie sprawe ujmujac to i tak macie lepsza srednia z dwoch ostatnich spotkan.
Jakby nie patrzec 550+800, a 1500+600 to jednak spora roznica.

Kiju
31-05-2004, 12:23
Moze dajmy juz sobie spokoj z wielokrotnie przerabianym problemem biletów?Juz wielokrotnie bylo o tym pisane i stanowiska obu ekip raczej sie nie zmieniły :/

szczepan
31-05-2004, 16:51

a co my kibice z tym mamy wspolnego?

Legia bedzie grac? to widowisko nic nie straci... a ze Wasz ostatni mecz? to juz nie Nasz interes...

Sharn
31-05-2004, 21:24
Miało tak być już po meczu u Was. Nie nam teraz walczyć za Waszą (w sumie to co niektórych osobników) głupotę. Nie dziwuj.

A widowisko bardzo nie ucierpi. :piwo:

zezik
02-06-2004, 21:45
Sory jesli ktos juz te wypowiedz podal, ale ciekaw jestem co o tym sadzicie....
o to wypowiedz prezesa Zygo:

Natomiast na wtorkowy mecz z Widzewem być może w ogóle nie wpuścimy kibiców. Tzn. decyzję podejmie zarząd, ale moja osobista opinia jest taka, że stadion powinien zostać zamknięty. Musimy oczywiście skonsultować się z PZPN, mam jednak wrażenie, że po tych zajściach odczucia wszystkich są podobne. Do najbliższego meczu wiele zmienić się nie da, a tu trzeba zmian gruntownych.
A to prezesa PZPN Listkiewicza

Jestem przeciwny zamykaniu stadionu Legii, bo w ten sposób ukaralibyśmy większość kibiców Legii, którzy zachowywali się spokojnie - mówi Michał Listkiewicz. - Nam chodzi o wyeliminowanie grupki bandytów, a nie stosowanie odpowiedzialności zbiorowej.

pelne wywiady dostepne tu:
wywiad z Zygo (http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2108562.html)
wywiad z Listkiewiczem (http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2108568.html)

Jak dla mnie full szok :dziwne: :o :/

Kawa
02-06-2004, 21:54
Powinni na zawsze zamknąc stadion i robic transmisje w multikinie :glupi:
Zygo chyba dostał mocna reprymende od przełozonych po wczorajszej wpowiedzi o tym, ze na stadionie nic niezwykłego sie nie działo.

cg
02-06-2004, 22:02
jestem bardzo ciekawy jakie decyzje podejmie wydzial dyscypliny pzpn ...
moje typy zamkniety stadion Legii do konca sezonu , kary finansowe dla obu klubow i zakaz wyjazdow dla Lecha w tej rundzie ...
jesli moje typy sie sprawdza to Legia na tym wyjdzie o wiele gorzej ...
a nawiasem mowiac oberwie Widzew ....

kamyk
02-06-2004, 22:12
a ja mam pytanie jesli stadion bedzie zamkniety to co z kupionymi juz biletami bedzie mozna zrobic kasa zostanie zwrocona?

yusta
02-06-2004, 22:16
jestem bardzo ciekawy jakie decyzje podejmie wydzial dyscypliny pzpn ...
moje typy zamkniety stadion Legii do konca sezonu , kary finansowe dla obu klubow i zakaz wyjazdow dla Lecha w tej rundzie ...
jesli moje typy sie sprawdza to Legia na tym wyjdzie o wiele gorzej ...
a nawiasem mowiac oberwie Widzew ....

O czym Ty tu sie w ogóle produkujesz?
Nie kracz... moim zdaniem nie bedzie tak zle.. Listkiewicz juz cos wspominal o niezamykaniu stadionu.
Poza tym mecz nie zostal przerwany i to jest juz jakis plus.
Ewentualnie Wy dostaniecie kare za rzucanie rac :P

marecki
02-06-2004, 22:17
a ja mam pytanie jesli stadion bedzie zamkniety to co z kupionymi juz biletami bedzie mozna zrobic kasa zostanie zwrocona?

Dlatego nie zamkna stadionu :>

kuuurwa i znowu trza bedzie robic oprawe ...ehhhh ...a myslalem ze juz wakacje beda :fuckyou:

kamyk
02-06-2004, 22:28

Dlatego nie zamkna stadionu :>

kuuurwa i znowu trza bedzie robic oprawe ...ehhhh ...a myslalem ze juz wakacje beda :fuckyou:

hehe nio to mam tak nadzieje ze tak bedzie :)) bo naparwde chcialbym zeby ten mecz odbyl sie z kibicami obydwu druzyn!! pomimo tych ekscesów na meczu PP!

ps. to juz ostatnia oprawa wasza w tej rudzie i bedziecie mieli upragnione wakacje :P :bauns:

Herman
03-06-2004, 00:57
ja z niecierpliwością czekam na wielkiego czerwonego *****

marecki obiecałeś :w_morde:

Cipciuś
03-06-2004, 00:59

i na tego Olisadebe :mistrz:

a co do meczu to faktycznie bilety juz w sprzedarzy wiec nie powinni takich numerów teraz robic chociaz wcale sie nie zdziwie :w_morde:

c_zary
03-06-2004, 01:00
Wileki czerwony byl juz na meczu miedzyforumowym.

marecki
03-06-2004, 01:02

c_zary ma racje :( bylo minelo :/

;)

Herman
03-06-2004, 01:09
:foch:

cg
03-06-2004, 08:58
yusta napisala

O czym Ty tu sie w ogóle produkujesz?
Nie kracz... moim zdaniem nie bedzie tak zle.. Listkiewicz juz cos wspominal o niezamykaniu stadionu.
no moze sie pomylilem co do pzpnu ... oni pewnie stadionu Wam nie zamkna , ale zwroc uwage co mowia dzialacze Twojego klubu ... :(
sadze , ze przedstawiciele iti pragna uwazac sie za osoby porzadne i wiarygodne i to pewnie one wplynely na zmiane stanowiska prezesa Zygo ...
jego ustami wypowiedzieli swoje zdanie ... oby nie ostateczne ....
jesli chodzi o zamykanie to jestem temu przeciwny :tak: ale chyba nie mam na to wplywu :>

Q_(L)
03-06-2004, 09:00
Natomiast na wtorkowy mecz z Widzewem być może w ogóle nie wpuścimy kibiców. Tzn. decyzję podejmie zarząd, ale moja osobista opinia jest taka, że stadion powinien zostać zamknięty. Musimy oczywiście skonsultować się z PZPN, mam jednak wrażenie, że po tych zajściach odczucia wszystkich są podobne. Do najbliższego meczu wiele zmienić się nie da, a tu trzeba zmian gruntownych.

A na jakiej to qrwa podstawie :w_morde:

zezik
03-06-2004, 09:44
Mnie najbardziej udezylo to ze Listkiewicz w tej sytuacji ma zdanie bardziej prokibicowskie niz prezes naszego klubu :dziwne: w ogole pomysl o zamknieciu stadionu :glupi: jakby to cos mialo zmienic.

DeMon
03-06-2004, 09:58
Niech Pan Piotr zadzwoni do L.Miklasa. On mu coś powie o skutkach zamykania stadionów w formie samosądu. Efekt piorunujący. Jak widać na naszym stadionie od tego czasu są same matki z dziećmi i klasa średnia o w miare wysokich zarobkach. Przypomne, że mniej wiecej takich efektów spodziewał się Pan M.
Powodzenia Panie Piotrze... a możej ej Piotrek?

Kawa
03-06-2004, 10:15
Zygo! Co? Ty wiesz co!
A tak na poważnie ciekawe o jakis gruntownych zmianach w infrastrukturze mowi prezesunio :co: Bo z tym stadionem niewiele ciekawego da sie zrobić. Zreszta i tak dobrze, ze tylko postanowił nas nie wpuścic bo mogł przeciez oddac odrazu walkowera Widzewowi.

Raffi
03-06-2004, 10:33
Osoby które wparowały na honorową zrobiły nam nieziemską lipę w kontekście najbliższego sezonu (być może meczu z Widzewem też) a mam wrażenie, że część osób uważa, że nic się nie stało. Otóż stało się (niezależnie od powodów-niestety dla włądz klubu istotny jest skutek, a on i MUSZĄ coś zrobić, czy tego chcą czy nie), i to stanowczo utrudni kbicom rozmowy z władzami klubu na różne tematy.

Beny
03-06-2004, 10:38
Osoby które wparowały na honorową zrobiły nam nieziemską lipę w kontekście najbliższego sezonu (być może meczu z Widzewem też) a mam wrażenie, że część osób uważa, że nic się nie stało. Otóż stało się (niezależnie od powodów-niestety dla włądz klubu istotny jest skutek, a on i MUSZĄ coś zrobić, czy tego chcą czy nie), i to stanowczo utrudni kbicom rozmowy z władzami klubu na różne tematy.

Czekałem, aż ktoś to napisze.

Ewentualne zamknięcie stadionu (które i tak na niewiele się w przeszłości zdawało) to będzie pryszcz, przy tym, co mogą zrobić władze klubu, aby niedopuścić do sytuacji z wtorku. I dotyczyć to będzie wszystkich kibiców. I dlatego stało się bardzo wiele...

Kiju
03-06-2004, 11:32
*****,ten głupi Zygo naprawde zamknie stadion lub nas nie wpusci :glupi:

Gdybysmy nie spadali to naszym argumentem byłoby nie wpuszczenie Was do Łodzi...a tak nie mamy nawet jak sie bronić :pocalujmniew:

Krzpac
03-06-2004, 12:54
jak moze prezes własnej druzyny chcieć zeby zamknęli mu stadion... nie rozumiem... myslałem ze juz mnie nic nie zdziwi w polskiej lidze... a jednak...

Fizi
03-06-2004, 13:35
jak moze prezes własnej druzyny chcieć zeby zamknęli mu stadion... nie rozumiem... myslałem ze juz mnie nic nie zdziwi w polskiej lidze... a jednak...

u nas już taki prezes kiedyś był - Miklas się nazywał, więc to żadna nowość

Raffi
03-06-2004, 13:39
To taki lokalny obyczaj :D :/

Kopnij się sam, zanim ktoś ciebie kopnie

Mrozik
03-06-2004, 19:22
Jak nie Zygo to PZPN :ciosy:

Herman
03-06-2004, 19:28
już sobie poszliśmy na mecz ...nawet już bilcik mam

PZPN :fuckyou:

ODKUPIE KARNET NA TO OSTATNIE SPOTKANIE, JEŚLI KTOŚ Z JAKIEGOŚ POWODU NIE MÓGŁ BY IŚĆ ! ! !
DAM DUŻO KABONY !
GG: 3693194

Sosen
03-06-2004, 20:02
Ja tez odkupie karnet na ten jeden mecz!!!!

Pzpn pzpn je :cenzura: je :cenzura: pzpn

marecki
03-06-2004, 20:06
ja sie zastanawiam czy isc na ten mecz :/ Nie wiem czy chce ogladac mecz z Widzewem przy pustych trybunach :(

To moze napisze jaka miala byc oprawa? ;)

Radzyn
03-06-2004, 20:09
No i zajebiście nie obejrzę sobie meczu :/,Nie mam karnetu i dupa.Obejrzę sobie na canale +.Ale ja mam propozycję ci co nie mają karnetu robią wjazd ja bym się włączył :wsciekly:

Fester
03-06-2004, 20:09
a co z Widzewem??? wejda?

Sosen
03-06-2004, 20:11
A moze zrobia znow w Multikinie dla pozostalych ??

Sharn
03-06-2004, 20:12
Może zróbmy jednak tego wielkiego, czerwonego? :lub:

Herman
03-06-2004, 20:13
Nie wie ktoś może jak to w końcu z tymi już kupionymi biletami ? :nie_wiem:

Radzyn
03-06-2004, 20:28
kurna wejdę jakoś za darmo albo rzeczywiście wjazd zrobię z innymi.Bo ja nie wytrzymam!!!!!!!!!!!

A, jeszcze jedno pytanie - ma być z Widzewa 200 osób??

wa(L)dus_wilanów
03-06-2004, 20:41
no to kolego marecki nie wniesiesz nam tych 20 rac... AKCJA ODWOŁANA ***** MAĆ...! :wsciekly:

marecki
03-06-2004, 20:43
no to kolego marecki nie wniesiesz nam tych 20 rac... AKCJA ODWOŁANA ***** MAĆ...! :wsciekly:

oooo to byles Ty :D

Raffi
03-06-2004, 20:46
A jeszcze jedo pytanie ma być z Widzewa 200 osób??
Tak. 5% czyli 200 osób.

Kawa
03-06-2004, 20:53
Spoko, przed chwila Bednarz w TVN24 powiedział,ze maja sygnały, ze na mecz wybiera sie grupa pseudokibiców którzy chca zrobic dym, wiec zastanawiaja sie czy nie lepiej wogole zamknąc stadion.

kamyk
03-06-2004, 20:56
***** niech mi powiedza teraz jak odebrac kase za bilet ktory juz mam kupiony!!!!!!! :w_morde:

marecki
03-06-2004, 20:56
Spoko, przed chwila Bednarz w TVN24 powiedział,ze maja sygnały, ze na mecz wybiera sie grupa pseudokibiców którzy chca zrobic dym, wiec zastanawiaja sie czy nie lepiej wogole zamknąc stadion.

:ksp:

zezik
03-06-2004, 20:57
Qrde.... gadalem dzis rano z qmplem i wykrakalem ze pewnie wposzcza tylko karneciarzy:/ Ja mam karnet, na mecz pojde.... ale i tak jestem :w_morde: Mial byc taki zajebisty meczyk na koniec sezonu a tak to meczyk przy 1/3 pojemnosci ech... szkoda :/

Kawa napisal:
O taaaaak !! super!! :pomylony:

ems
03-06-2004, 20:58
zajebiscie, to ja sie psychologii poucze :prosze:

Domino23
03-06-2004, 21:04

:glupi: Niech odrazu zamkną stadion na przyszły sezon,wtedy napewno nie będzie żadnych burd, :pomylony:

Krzpac
03-06-2004, 21:06

*****, jak się czyta takie bzury to chce się żygać !

Kiju
03-06-2004, 21:07

Taaaa...i talibowie maja być i Al-kaida :poddajesie

W ***** niech sobie wsadzą te 200 biletów,najlepiej głeboko.

MaxyM_
03-06-2004, 21:09
Ehh... ***** mać. :(

Iras
03-06-2004, 21:24
ODKUPIE KARNET..........dobrze ze jesze w kolpolterze nie kupiłem bo miałem zamiar w poniedziałek ostatni :wsciekly:

Herman
03-06-2004, 21:25
w "Fakcie" też.Twarze centarlnie powiekszone w kółkach.

Ale Oni niekumaci te redaktory :mistrz:

Sokol
03-06-2004, 21:28
Nie wie ktoś może jak to w końcu z tymi już kupionymi biletami ? :nie_wiem:

no właśnie, dobre pytanie! ja kupilem kumplom 2 i nie wiem czy
wejda ne te bilety czy maja kase odebrac czy jak. Moz ktos wie :nie_wiem:

Duch
03-06-2004, 21:35
już sobie poszliśmy na mecz ...nawet już bilcik mam

PZPN :fuckyou:

ODKUPIE KARNET NA TO OSTATNIE SPOTKANIE, JEŚLI KTOŚ Z JAKIEGOŚ POWODU NIE MÓGŁ BY IŚĆ ! ! !
DAM DUŻO KABONY !
GG: 3693194
U nas na eLegia jeden pacan chce karnet sprzedać bniejaki raźny za 60 złoty ale jak Ciebie interesuje odkupienie od tego pacana karnetu to możesz z nim zagadać.

wa(L)dus_wilanów
03-06-2004, 21:41
marecki, TE MARECKI GDZIE W WILANOWIE MIESZKASZ? JAKA MIALA BYĆ OPRAVKA NA rts??? pozdrO

marecki
03-06-2004, 21:46
marecki, TE MARECKI GDZIE W WILANOWIE MIESZKASZ? JAKA MIALA BYĆ OPRAVKA NA rts??? pozdrO

oszalal :niedobry:

ems
03-06-2004, 21:47
JAKA MIALA BYĆ OPRAVKA NA rts???

zzzajebista ! :}

Włóczykij
03-06-2004, 21:49
oj no powiedzcie jaka :co:

:lol: :rotfl:

marecki
03-06-2004, 21:52
JAKA MIALA BYĆ OPRAVKA NA rts???

zzzajebista ! :} :adi:

Aureliusz
03-06-2004, 23:38
Ale co za paradoks. Historia zatoczyła koło.

Półtora roku temu, po sławnym meczu z Widzewem nie mogliśmy wejść na Lecha, z którym miał to być pierwszy mecz po dwuletniej przerwie spowodowanej grą Lecha w 2 lidze.

Teraz sytuacja jest odwrotna. Po meczu z Lechem, to mecz z Widzewem będzie praktycznie bez publiczności (praktycznie, bo co to jest te 4000).

Wtedy nie mogliśmy wejść na pierwszy mecz po długiej przerwie, teraz na ostatni przed długą przerwą.

Co za przewrotność losu.

:>

M_I_G
03-06-2004, 23:46
Marzy mi sie akcja zeby wszyscy obsrali i nie przyszli na mecz.

Herman
03-06-2004, 23:59
nie lepiej było by przyjść i dać głośno do zrozumienia co o tym sądzimy?

marecki
04-06-2004, 00:03
Marzy mi sie akcja zeby wszyscy obsrali i nie przyszli na mecz.

to nie jest zle ...

ale po ilosci pokow ,chocby na tym forum ...stwierdzam ,to nie jest mozliwe :/

Włóczykij
04-06-2004, 07:05
ale klubu raczej by ten protest nie ruszyl, wkoncu na mecz sa tylko wpuszczani karneciarze, a wiec ci co juz na samym poczatku zakupili karnety, a wiec jesli nie przyjda na mecz tarca tylko oni, bo klub dostal juz piniadze z karnetow, a wiec protest chodz sluszny, jest raczej nie realny, lub malo skuteczny jak kto woli :(

Domino23
04-06-2004, 08:19
Tym bardziej że działacze Legii zastanawiają się czy wogóle nie zamknąć stadionu :glupi: więc taki protest byłby im tylko na ręke.....

Raffi
04-06-2004, 08:22
Domino = masz jakieś nowe wiadomości czy opierasz się na tym co mówiono wczoraj przed posiedzeniem?

_Bart
04-06-2004, 09:43
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=1802&PHPSESSID=19e573d3d80fd476d8ccf5761b32a2f3

Domino23
04-06-2004, 10:40
Domino = masz jakieś nowe wiadomości czy opierasz się na tym co mówiono wczoraj przed posiedzeniem?

Bednarz wypowiadał się już po posiedzeniu i stwierdził że dochodzą do nich głosy jakoby pseudokibice szykowali zadymę na meczu Legia-Widzew i w związku z tym działacze Legii mogą podjąć decyzję o całowitym zamknięciu stadionu

DeMon
04-06-2004, 14:18
Ja osobiście nie mam karnetu więc moge sie mądrzyć ale... uważam, że bojkot spotkania był by "dość" mocnym daniem do zrozumienia, iż to "trochę" nie fortunna decyzja. No ale cóż, wiadomo, że nie dojdzie do skutku bo za dużo ludzi myśli w trochę inny sposób niż ja. Przypomnę tylko słowa Listka o tym, że nie ma sensu karać rzeszy zwykłych kibiców za przewinienia małej grupy. No ale cóż... to już nie pierwszy raz się zdarza, że ktoś puszcza słowa na wiatr. Ale muszę podkreślić, że ja osobiście nie rozdzielam grupy "zwykłych" od "nie zwykłych" kibiców. Wszyscy jesteśmy Legionistami czy się to komuś podoba czy nie.
po raz kolejny pozbawiono nas widowiska w imię medialnego przypodobania sie... tylko komu?

Tylko Bielany

M_I_G
04-06-2004, 14:25
Dla mnie jedyne normalne opcje sa takie:

- puste trybuny
- idziemy na mecz ,ale z wyraznym protestem ...ech.... marzy mi sie ciuchcia jak na vardarze :D

Zajacc
04-06-2004, 14:44
Puste trybuny raczej się nie udadzą, więc raczej ta druga opcja...

jareq
04-06-2004, 16:10
taaa i nie zapomniane Miklas!! Co?? ty wiesz co.....

pamiętam bilet za 40 złotych drużyna amatorów z Luxemburga i 800 osób na żylecie robi "węża".:)

mecz był taki beznadziejny ze szok ale chociaz dla samej atmosfery warto go powtórzyc:D

a swoją drogą to pzpn specjalnie chyba daje takie mecze pod rzad zeby zakazy dac.......

żyła
04-06-2004, 19:38
to, że mieli powód dać kary to chyba nie wina PZPN-u? (akurat w tym przypadku)

Herman
04-06-2004, 20:43
złodzieje,pedały i komuniści :zly:

co ja zrobie z tym biletem ?

Raffi
04-06-2004, 22:20
Bilety na Widzew nie będą ważne
Jak wiemy na mecz z Widzewem zostaną wpuszczone osoby tylko z karnetami. PZPN ograniczył ilość osób do 4 tysięcy. Część kibiców kupiła wcześniej bilety w Kolporterach, jednak jak się dowiedzieliśmy te wejściówki nie bedą ważne na to spotkanie. Klub zapowiedział, że otwarte zostaną dwie trybuny. Nie wiadomo co z kibicami Widzewa. Maksymalnie będzie mogło wejść 200 łodzian, ale prawdopodobnie nie wejdzie nikt.
Autor: Woytek

Mazi
04-06-2004, 22:31
ehh ... ja mam karnet ... już bilet kupiłem dziewczynie w kolporterze , chciałem by był to jej pierwszy mecz ... cholera jasna :/ ... **** bombki strzelił .

Jeśli pojawi się na stronach Legii jakieś ogłoszenie na temat bojkotu / strajku / protestu - dostosuję się do tego w 100% .

Kempes
04-06-2004, 23:04
Niejaki Tertus o ile dobrze pamiętam wypowiedział sie na legianet ,że przy karnetach będą sprawdzali dowód toższamości - ktoś , coś wie czy to prawda ?

Bo jeśli tak to chujnia dla mnie osobiscie ... nie mam ,a kumpel chciał odstapić.

el majoneze
04-06-2004, 23:24
ja mam karnet ale sie dostosuje do kazdego prostestu,moge nie isc na mecz..ale ta opcja z wypietmi tyłkami jest mistrzowska..przeciez jak bedzie mecz w c+(a pewnie bedzie) to oni tam pierdolna bo przecez kamery sa na zylete ustawione :rotfl: ej,bez kitu to by była akcja.. :D a tak swoja droga..to **** im w dupe..za przeproszeniem..ostatni taki mecz,nastepny jezeli wogole go dozyje bedzie za wieeeeeele lat..

ems
04-06-2004, 23:32
ja tez mam ten fart, że mam karnet. może faktycznie powinniśmy jakoś zaprotestować? np. zejść za Żyletę na powiedzmy 20 minut. alebo coś ciekawszego, odwrócić sie tyłem do murawy i wypiać nagie tyłki :D napewno zrobiłoby to wrażenie i wymowne też by było;)

lepiej poczekajcie do 11 czerwca... Boze... :glupi:

DeMon
05-06-2004, 01:01
Każda forma protestu bedzie dobra.. no ale z wyłączeniem tych tyłków. Trochę się nie którzy zagalopowali. Wypięty tyłek na pewno coś symbolizuje ale chyba nie to o co nam chodzi.
Co do nie wchodzenia na Żylete przez 20 min. to i tak się nikt nie zorientuje. Bo ile na Odkrytą jest sprzedanych karnetów... 800, może 1000? Jak już mówiłem ja nie mam biletu ale uwazam, że opcja z nie przyjściem na mecz jest najodpowiedniejsza i najbardziej wymowna. Chyba, że ktoś wymyśli naprawde cos przekozackiego z udziałem tej garstki szcześliwców z Żylety.

Raffi
05-06-2004, 01:31
oj, karnetów na żyletę jest chyba dużo więcej.....

Kempes
05-06-2004, 10:47
To wkońcu ktoś ma informacje : Czy bez problemu będzie można wejść na nieswój karnet ?

kud(L)aty68
05-06-2004, 10:55
Niech Pan Piotr zadzwoni do L.Miklasa. On mu coś powie o skutkach zamykania stadionów w formie samosądu. Efekt piorunujący. Jak widać na naszym stadionie od tego czasu są same matki z dziećmi i klasa średnia o w miare wysokich zarobkach. Przypomne, że mniej wiecej takich efektów spodziewał się Pan M.
Powodzenia Panie Piotrze... a możej ej Piotrek?

tu dobrze dales, bo ta jak ja nazywasz klasa srednia od kilku dobrych lat jest w naszym kraju skutecznie niszczona. A skoro tak to skad sie oni biora na stadionie? Import jakis czy co?

Duch
05-06-2004, 11:01
To wkońcu ktoś ma informacje : Czy bez problemu będzie można wejść na nieswój karnet ?
A niby jak Ci sprawdzą czy wchodzisz na swój karnet czy nie..... :nie_wiem:
Nigdy nie sprawdzali to i teraz nie będą......

kud(L)aty68
05-06-2004, 11:07

Jak to jak? Wchodzi 4000, wiec bedzie czas, zeby kazdemu sprawdzic dowod tozsamosci. Pytanie tylko, czy bedzie taka decyzja i czy beda to robic.

Kempes
05-06-2004, 11:32

Jak to jak? Wchodzi 4000, wiec bedzie czas, zeby kazdemu sprawdzic dowod tozsamosci. Pytanie tylko, czy bedzie taka decyzja i czy beda to robic.

No właśnie - takie info ktoś sypnoł na legianet ,w dodatku mój kumpel ( który mi odstępuje ) ma karte kibica ze swoja fotką więc tym bardziej sie boje ,że sie przyjebią :D

Raffi
05-06-2004, 11:33
Tak tylko informacyjnie: Widzew wchodzi, 200 biletów.

kud(L)aty68
05-06-2004, 11:43

I z tego co czytalem - tylko z chipami

Ostry
05-06-2004, 13:18
No właśnie,wie ktoś może ile karnetów jest na Żyletę?

Bardzo jestem ciekaw atmosfery i dopingu na tym meczu. Czy gdy nie będzie pikników, a jedynie kibice, którzy są na każdym meczu(szkoda,że nie będzie tych,którzy także chodzą na każdy mecz,a nie mogli kupić karnetu :( ), to doping będzie stał na wysokim poziomie? :)

MateO
05-06-2004, 14:09
Witam!
Może mi ktos odpowiedziec czy Wybieramy się na mecz czy robimy protest nieidąc czy jeszcze w inny sposob? :nie_wiem:
Mam karnet ale jęsli chcęcie w jakis sposób zaprotestowac dostosuje sie. :>

el majoneze
05-06-2004, 14:25
ej nie wiem mi sie wydaje ze robienie normalnego dopingu w takiej sytuacji to jest troche bezsensu..fajny byłbyu jakis prostest..rzeczywiscie na zylecie chyba jest niewiele karnetow skoro w sumie jest 4000 a jednak spoooora czesc krytej to karneciarze..

Kiju
05-06-2004, 16:15

I z tego co czytalem - tylko z chipami

z chipami??????

Przeciez u nas nikt nie ma chipów,zreszta w tym sezonie chipy ie obowiązują :co2:

c_zary
05-06-2004, 16:21
z chipami??????

Przeciez u nas nikt nie ma chipów,zreszta w tym sezonie chipy ie obowiązują :co2:

Taki wlasnie maja plan:

Mecz Legii Warszawa z Widzewem Łódź odbędzie się 8 czerwca z udziałem publiczności. Zezwolił na to w czwartek Wydział Dyscypliny, rozpatrujący sprawę awantury po rewanżowym spotkaniu w finale Pucharu Polski, zdecydował się na to również sam klub.

Działacze z Łazienkowskiej zastanawiali się bowiem "czy nie zamknąć stadionu do momentu zagwarantowania na Łazienkowskiej odpowiednich warunków bezpieczeństwa" - napisało "Życie Warszawy".

"Poważnie rozpatrywaliśmy tę sprawę, ale w końcu podjęliśmy decyzję o rozegraniu spotkania z udziałem widzów. Przeciwna temu była policja, która nie wyraziła zgody na wpuszczenie sympatyków Widzewa" - powiedział w "ŻW" prezes KP Legia SSA Piotr Zygo.

"Dla fanów tego klubu będzie to pożegnalny występ wyjazdowy w ekstraklasie. Dotarło do nas, że zamierzają stoczyć na naszym stadionie bitwę z policją. Dlatego wobec łodzian zastosujemy najostrzejsze środki bezpieczeństwa. Na stadion wejdą tylko ci, którzy będą dysponowali ważnymi kartami chipowymi wydanymi przez PZPN. Każdy posiadacz karty zostanie imiennie zarejestrowany w Łodzi. Gośćmi zaopiekują się wzmocnione oddziały policji. Moglibyśmy nie wpuścić łódzkich fanów, ale zgodnie z decyzją PZPN, musimy" - dodał prezes Zygo.

Spotkanie obejrzy 4200 fanów obu drużyn.

(INTERIA.PL/Życie Warszawy)

Kiju
05-06-2004, 19:21
Bum tarirarara.

Jedziemy do Was i spalimy krytą :D

I żylete :D

I sami siebie podpalimy na koniec :D

arczi
05-06-2004, 19:38
Ooo...

Za to, to nawet beda jakies dodatkowe pkt w lidze ultras ;)

Fizi
05-06-2004, 19:45
Bum tarirarara.

i nikt nie będzie mógł powiedzieć że jesteście kseroboje :D

ems
05-06-2004, 20:00
Bum tarirarara.

Fakir Fans Hooligans ?

MateO
05-06-2004, 23:48
A może pokazac jak sie umie bawić stolica nawet przy tak ograniczonej liczbie kibiców... domyslam się ze niewypali protest w formie nieobecnosci bo zawsze sie ktos wylamie... Mecz niedlugo ja mam karnecik na zylete i niewiem czy iśc czy nie czy sie bawic czy nie :piwo: Mam nadzieje że znajdzie sie osoba co przedstawi plan działania.

Chyba powinnismy sie pokazac tak mi sie wydaje... Aby pokazac im jak sie potrafimy bawic... a może protest ale w jakiej formie? ehhh..... Szkoda gadac o tej sytuacji jeszcze te UEFA może nam zamknąc stadion na pół roku to jakas kpina kuzwa ;(

Pozdrawiam i czekam na konkretne odpowiedzi :herb:

marecki
05-06-2004, 23:53
co masz na mysli przez "pokazanie sie" ?

pijak
06-06-2004, 00:05
no przecie Kiju napisał jasno że sie podpalą... OCB :co:

DeMon
06-06-2004, 00:30
no przecie Kiju napisał jasno że sie podpalą... OCB :co:
:grrrrr:
W formie protestu przeciwko krzywdzącym decyzjom PZPN-u karzącego Legię :D

c_zary
06-06-2004, 01:06
Mało ludzi fajnie, nie trzeba będzie tak wcześnie przychodzić, żeby zająć sobie dobre miejsca :D
*****, zajebiscie smieszne.

DeMon
06-06-2004, 01:11
Raekwon99, przybrałeś barwy narodu buntującego się. Zbuntuj się i Ty :lol: Mnie jest łatwiej bo nie mam karentu ale też się buntuje - a to się liczy :D

MateO
06-06-2004, 10:57
co masz na mysli przez "pokazanie sie" ?

Innymi słowami chodziło mi o to czy na meczu z Widzewem dopingujemy normalnie czy ukazujemy jakis protest, jesli tak to w jakiej formie? :co:

Pozdrawiam
:mistrz:

marecki
06-06-2004, 11:47
na chwile obecna pewne jest tylko to ,ze nie bedzie zadnej oprawy.

_Bart
06-06-2004, 11:58
na chwile obecna pewne jest tylko to ,ze nie bedzie zadnej oprawy.

bedzie !!!

mam woreczek konfetti :D

PRASKI
06-06-2004, 12:11
:/
takie pieprzenie.... :wsciekly:
polska piłka umarła wiec niech kazdy sie ubierze na czarno, bez zadnych barw, tak bedzie najlepiej

_Bart
06-06-2004, 12:22
polska piłka umarła wiec niech kazdy sie ubierze na czarno, bez zadnych barw, tak bedzie najlepiej

po pierwsze to zadne swieto bedzie
po drugie nie wiemy nawet ilu ludzi ma karnet na żylete
po 3 osob bedzie na tyle mało ze nie ma sensu nic robić

olac to ... znowu są wakacja napewno mam racje... jeszcze tylko to Kotwic trza jechac :D

OOO Kotwice OOO Kołobrzeg :bauns2:

Szuwar
06-06-2004, 13:16

po pierwsze to zadne swieto bedzie
po drugie nie wiemy nawet ilu ludzi ma karnet na żylete
po 3 osob bedzie na tyle mało ze nie ma sensu nic robić

olac to ... znowu są wakacja napewno mam racje... jeszcze tylko to Kotwic trza jechac :D

OOO Kotwice OOO Kołobrzeg :bauns2:

:) :) :)

Bart - Szacun za podpis ;)

zlef
06-06-2004, 18:26
hehe, gdyby mecz byl troche wczesniej to mozna by sie poopalac i bysmy ustanowili rekord w masowym opalniu na stadionach piłkarskich w Polsce ;)

jak nie to mozemy wszyscy połozyc sie (usiąść) na krzesełkach i słuchac relacji z meczu w studio S-13

tak na powaznie to mam nadzieje ze poprostu przyjdziemy i zabawimy sie w widzów czyli posiedzimy, popatrzymy, zero flag, jakis transparencik by nie bylo za miło, moze chwile poklaszczemy i po meczu pojdziemy do domu bo chyba nikt nie chce sie bawic w dopingowanie gdy wiekszosc naszych kolegów w najlepszym razie obejrzy mecz w TV

Porter
06-06-2004, 19:30
hehe, gdyby mecz byl troche wczesniej to mozna by sie poopalac i bysmy ustanowili rekord w masowym opalniu na stadionach piłkarskich w Polsce ;)

:pomylony: czytam te twoje posty i jakos nie rozumiem czasem po co je piszesz ? :co2:

zlef
06-06-2004, 19:59
czytam te twoje posty i jakos nie rozumiem czasem po co je piszesz ?

tak sobie pisze żebyscie mieli co czytac i pisac :) tak uwaznie czytasz moje posty? milo mi :)

tak to napisałem bo wg mnie mecz z Widzewem bedzie komiczny wiec dlaczego my nie mielibysmy sie dopasowac do tej sytuacji? spuszczamy ich do 2 ligi czego wiekszosc żaluje ale nie bedą mogli tego okazac na stadionie bo zasiądzie na nim grupka szcześliwców która ma karnety, mecz na który wszyscy czekali i elektryzuje wszystkich kibiców bedzie mial znamiona sparingu rozgrywanym przy zachodzącym słoneczku

yusta
06-06-2004, 20:17
tak to napisałem bo wg mnie mecz z Widzewem bedzie komiczny wiec dlaczego my nie mielibysmy sie dopasowac do tej sytuacji? spuszczamy ich do 2 ligi czego wiekszosc żaluje ale nie bedą mogli tego okazac na stadionie bo zasiądzie na nim grupka szcześliwców która ma karnety, mecz na który wszyscy czekali i elektryzuje wszystkich kibiców bedzie mial znamiona sparingu rozgrywanym przy zachodzącym słoneczku

Heh... ja mam podobne odczucia, nie wiem chmie(L)o czemu sie czepiasz. Z kibicowskiego swieta bedzie sparing i tyle. Jeszcze jak sobie pomysle, ze Vuko moze grac w pierwszym skladzie to mi sie na belta zbiera.
Typuje, ze powtórzy sie atmosfera z meczu z Jaga u nas, czyli maksymalny piknik.

IGOR
06-06-2004, 20:32
dokładnie! ;( ja wyjeżdżam we wtorek rano na 2 dni więc karnecik pożyczam koleżce ale z dopingiem chyba nie będzie najlepiej... bo na te 4000 osób 2500 to zwykłe pikniki którzy nawet boją się pomyśleć o śpiewaniu... :pomylony: :(

rolnik
06-06-2004, 20:39
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26415672

:o

Jaco
06-06-2004, 20:40

No to wysyłamy do pana SMSy z pozdrowieniami :fuckyou:

yusta
06-06-2004, 21:10

No to wysyłamy do pana SMSy z pozdrowieniami :fuckyou:

Cos mu sie popierdolilo z tym wspanialym widowiskiem :/
Eh... to nie pierwszy i nie ostatni pewnie który chce na tym fakcie zarobic. Nie ma to jak "eLka" w sercu.

zuz
06-06-2004, 21:27
jak dla mnie prostest z nieprzyjściem nie przejdzie.
bo nie wszyscy sie zgodza i wyjdzie z tego gówno nie prostest. zresztą bez sensu, robimy szkode tylko pilkarzom, a pzpn i tak ma nas głęboko gdzieś.

przyjdziemy, troche pośpiewamy, krzyżyk Widzewowi na droge i do domu na piwo.
kiedyś święto piłkarskie, tera zpoczekamy sobie kilka lat na powtórkę z rozrywki :/ :poddajesie :ksp:

Mazi
06-06-2004, 23:08
Przypominam ,że na ten mecz przyjeżdza 200 osobowa grupa kibiców RTS-u i z pewnością to oni będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony - mimo tak małej liczby kibiców. Dlatego , jeśli nie będzie protestu , niech każdy nie myśli o wakacjach , tylko skupia się na wokalnym dopingu naszych piłkarzy ( bo takowy raczej będzie ) . Rozumiem ,że mecz sparingowy byłby wtedy , gdyby nie przyjechali goście ,ale takowi będą ... mam nadzieję ,że ta nieliczna grupa fanów Widzewa pozna jak smakuje gorycz porażki/degradacji do II ligi po klęsce z Legią :) .

_Bart
06-06-2004, 23:12
bo nie wszyscy sie zgodza i wyjdzie z tego gówno nie prostest. zresztą bez sensu, robimy szkode tylko pilkarzom, a pzpn i tak ma nas głęboko gdzieś.

kiedyś święto piłkarskie, tera zpoczekamy sobie kilka lat na powtórkę z rozrywki :/ :poddajesie :ksp:

no no dobrze mowi moze tez przychodzisz bedzie malo osob to sie poznamy moze :>

tak lubie takie mecze :mistrz:

zuz
06-06-2004, 23:30

ja napewno przyjdę :)
nie mogę ominąc takiego meczu [chociaż przy tak małej liczbie publiczności] muszę zobaczyć jak spuszczamy Widzew do drugiej ligi...
może znowu będziemy mogli zaśpiewać 'jeszcze jeden - bedzie siedem' :niedobry:

marecki
06-06-2004, 23:39

ja napewno przyjdę :)
nie mogę ominąc takiego meczu [chociaż przy tak małej liczbie publiczności] muszę zobaczyć jak spuszczamy Widzew do drugiej ligi...
może znowu będziemy mogli zaśpiewać 'jeszcze jeden - bedzie siedem' :niedobry:

i ... Jacek Magiera! i bedzie 10 do zera! :bauns:

ja licze na to ,ze towarzystwo CF i UB bedzie w dobrym :piwo: nastroju :bauns2:

Szuwar
06-06-2004, 23:43
ja licze na to ,ze towarzystwo CF i UB bedzie w dobrym :piwo: nastroju :bauns2:

I niezrzeszeni tez ;).

muran
06-06-2004, 23:49
Wlasnie marecki nie zapominaj o bezpartyjnych :P :D

marecki
06-06-2004, 23:53
mowi o tej bandzie debili co stoi zawsze razem :D

A Ty Szuwar sie do nich nie zaliczasz :P

zuz
06-06-2004, 23:55
pozwole sobie reprezentować silną ekipę około 10 osób ;)
napewno będziemy w dobrym :piwo: nastroju :klask:

Endriu
06-06-2004, 23:56
Troche przesadzili z tym pomyslem ze tylko karnety na mecz z Widzewem :pomylony: ale co my ich obchodzimy :nie_wiem: na szczescie mam karnecik :bauns2: i pojawie sie pospiewac z reszta szczesliwych posiadaczy karnetow :klask:

marecki
06-06-2004, 23:58

10 osob? ...aco to ***** jest ?! a co to ***** jest?! ;) ;) ;)

Szuwar
07-06-2004, 00:00
A Ty Szuwar sie do nich nie zaliczasz :P

Z wlasnego wyboru zreszta :).
Ale tak czy siak :piwo:

zuz
07-06-2004, 00:04

10 osob? ...aco to kurna jest ?! a co to kurna jest?! ;) ;) ;)

to sie nazywa około-dziesięcio-osobowe-zrzeszenie-żyleciarskich-abonentów :bauns: :lol:

reszcie nie chciało sie zaopatrzyć przed sezonem, to teraz mają niedzielniaki :fuckyou:

marecki
07-06-2004, 00:05

10 osob? ...aco to kurna jest ?! a co to kurna jest?! ;) ;) ;)

to sie nazywa około-dziesięcio-osobowe-zrzeszenie-żyleciarskich-abonentów :bauns: :lol:

reszcie nie chciało sie zaopatrzyć przed sezonem, to teraz mają niedzielniaki :fuckyou:

:fuckyou: :piwo:

_Bart
07-06-2004, 10:18

ee Szuwar to nie mamy szans
no chyba ze to bedzie 10 panienek :niedobry:

kud(L)aty68
07-06-2004, 10:23
Sorry, ze OT ale dales Bart do pieca podpisem, nie moglem sie powstrzymac
:dzieki: :dzieki:

zuz
07-06-2004, 10:32

na twoje szczeście tylko jedna panienka jest. :fuckyou:

_Bart
07-06-2004, 10:39

to jak Nas jest dwoch to chyba ona bedzie szczesliwa :> :hyhy:

zuz
07-06-2004, 10:47

zaczynam czuć się oblężona :dziwne: :strach:

:lol:

Radzyn
07-06-2004, 10:51
Nie mam karnetu nie pójdę na mecz.Zajebiście. :-(.4000 kibiców będzie.Będzie z trybun i z boiska wiać nudą.Zajebiście..... :wsciekly:

Bonhart
07-06-2004, 10:59
Eeee... Ja sie tam nudzic nie zamierzam. Bedzie po prostu troszke ciszej niz zwykle.

Btw. moze wreszcie uda sie zgrac Kryta z Zyleta :lol:

zuz
07-06-2004, 11:02
Btw. moze wreszcie uda sie zgrac Kryta z Zyleta :lol:

z tym będzie cięzko, szczególnie gdy R. najpierw sie pluje 'to co kryta, spiewamy to co kryta' a za chwile zarzuca coś zupełnie innego, albo krytej w tym momencie wogóle nie słychac i nie wiadomo co spiewają... heh :poddajesie

Fan z Wo(L)i
07-06-2004, 21:37
Kibiców Widzew będzie 200. Ciekawe ile bedzie nas w młynie :co: na żylecie.[shadow=darkred:8b4be87e2a][/shadow:8b4be87e2a]

Dżon
07-06-2004, 22:05
Mam nadzieję, że wszyscy, którzy się pojawią na Żylecie staną się młynem :herb: A ile nas będzie - a kto to wie? Podobno większość z 4 tys. karnetów jest na Krytą więc myślę że Żyleta będzie liczyć ok. 1,5 tys.

A tak w ogóle to może po tym meczu jełopy wszystkie ruszą dupy i kupią na następny sezon karnety, bo się z nas mają prawo śmiać wiślacy, u których karnetów jest ponad 2 razy więcej... Chyba Łęczna sprzedała na tę rundę więcej karnetów niż my.. A u nas ludzie chodzą na pojedyncze mecze: płacą więcej a oglądają mniej :pomylony: :glupi:

Kawa
07-06-2004, 22:10
A tak w ogóle to może po tym meczu jełopy wszystkie ruszą dupy
Kto sie przezywa tak sie sam nazywa :lol:

zuz
07-06-2004, 22:11
A tak w ogóle to może po tym meczu jełopy wszystkie ruszą dupy i kupią na następny sezon karnety, bo się z nas mają prawo śmiać wiślacy, u których karnetów jest ponad 2 razy więcej... Chyba Łęczna sprzedała na tę rundę więcej karnetów niż my.. A u nas ludzie chodzą na pojedyncze mecze: płacą więcej a oglądają mniej :pomylony: :glupi:

nie porównuj nas do Łęcznej. u nich ogólnie przychodzi 4 tys. widzów, a u nas na każdym meczu stadion zapełnia sie do 12. chociaż karnetów jest 4 tys. :poddajesie

el majoneze
07-06-2004, 22:55
ja tam kupuje karnet od jakiegos czasu przedewszystkim z jednego powodu-i choc to oczywiste to napisze-to sie po prostu opłaca :D heh,jakos dziwnie dobry humor tu panuje przed meczem, ktory miał byc swietem a a nie bedzie.ale to dobrze.moze zamiast swieta bedzie chociaz smiesznie?? :niedobry:

Raffi
07-06-2004, 23:04

nie porównuj nas do Łęcznej. u nich ogólnie przychodzi 4 tys. widzów, a u nas na każdym meczu stadion zapełnia sie do 12. chociaż karnetów jest 4 tys. :poddajesie

Hmmm; na Łęcznej jest ok . 7100 karnetów; stąd nawet jesli nie wszyscy przychodzą, to i tak frekwencja w tej rundzie oscylowała i między 6000 a 7500.
A po drugie, to u nas sprzedano więcej niż te 4000 karnetów :> Ale że sprzedaż przerwano w pół gwizdka nie wiedzieć czemu, to... Cóż, chyba ktoś wpadł na pomysł, że i tak będą +/_ komplety i po co tracić pieniążki (wiele się nie pomylił :D :/ ) i sporo osób odeszło z kwitkiem, zwłaszcza w dniu meczu z Polonią.

zuz
07-06-2004, 23:08
Hmmm; na Łęcznej jest ok . 7100 karnetów; stąd nawet jesli nie wszyscy przychodzą, to i tak frekwencja w tej rundzie oscylowała i między 6000 a 7500.

oddaje honor w takim razie :dzieki:
mój błąd :poddajesie

Aureliusz
08-06-2004, 07:57
Słuchajcie, czy na mecz można wejść w dowolnym momencie? Bo coś mi wypadło, mogę się późnić nawet godzinę. :poddajesie A chciałbym zobaczyć chociaż 2 połowę.
Bo jak by zamykali bramki po jakimś czasie, to ja oddałbym jednak ten karnet komuś.

Raffi
08-06-2004, 10:08
Słuchajcie, czy na mecz można wejść w dowolnym momencie? Bo coś mi wypadło, mogę się późnić nawet godzinę. :poddajesie A chciałbym zobaczyć chociaż 2 połowę.
Bo jak by zamykali bramki po jakimś czasie, to ja oddałbym jednak ten karnet komuś.

Bednarz powiedział Radiu 94, że, owszem, karnetów jest dużo więcej niż 4000, ale będą liczyć na bramce ilość osób wchodzących :/

pijak
08-06-2004, 10:19
ja pierdole... co za burdel!!!
żeby zarobić na dwa bilety musiałem zapierdalać cały dzień, nie pozwole żeby to tak zostało!!! i co to ma być że qrwa wchodzą tylko karnety, a jednak sie okazuje że trzeba będzie "warować" pod kasami... ***** LUDZIE!!!

MaxyM_
08-06-2004, 10:21
To bedzie sie dzis :cenzura: dzialo... :glupi:

Adam-oldboy
08-06-2004, 10:21
Bednarz powiedział Radiu 94, że, owszem, karnetów jest dużo więcej niż 4000, ale będą liczyć na bramce ilość osób wchodzących :/

A to bardzo poprawi bezpieczeństwo imprezy :glupi: . Na stadion będą chcieli dostać się podkur.... ludzie z biletami z "Kolportera", bo czemu nie, skoro zapłacili i nikt im kasy nie zwrócił, karneciarze, których mogą nagle przestać wpuszczać, towarzystwo "na Jana" i jeszcze prawdopodobnie Widzew bez kart chipowych.

Radzyn
08-06-2004, 10:36

A to bardzo poprawi bezpieczeństwo imprezy :glupi: . Na stadion będą chcieli dostać się podkur.... ludzie z biletami z "Kolportera", bo czemu nie, skoro zapłacili i nikt im kasy nie zwrócił, karneciarze, których mogą nagle przestać wpuszczać, towarzystwo "na Jana" i jeszcze prawdopodobnie Widzew bez kart chipowych.

Masz rację.Może być taka sytucja jak nie oddadzą kasy za bilety.I ja bym się nie dziwił gdyby tak było.Zamiast jak to chcą organizatorzy że było spokojnie będzie wręcz odwrotnie.Kto wie czy nie wejdą z bramką :lol: .Gdybym miał taką sytuację że miał bym bilet z kolportera i by mi nie oddali kasy to napewno bym poszedł na stadion.**** mnie obchodzi że nie będe mógł wejść.

legart
08-06-2004, 10:36

:pomylony: ło ciulik może jeszcze każą mi chuchnąć, a chciałem se wypić 2 browarki przed meczem

Kiju
08-06-2004, 10:52
i jeszcze prawdopodobnie Widzew bez kart chipowych.

A wyobrazales to sobie inaczej?Skoro chipy nie obowiązja do konca sezonu,to dlaczego raptem maja być wazne w tym meczu??

Jeden wielki pierdolony burdel!!!!!!!!

Ci wszyscy dzialacze zasługują na wielkiego ***** w dupsko!

Co do Kolportera.Myslalem ze to powazna firma,a widac ze tez maja wszystkich w dupie.....lub to wasi dzialacze namieszali.

Szuwar
08-06-2004, 14:37

Heh... No jak nie jak tak?

legart
08-06-2004, 14:42
Oberwanie chmury nad Warszawą :nie:

_Bart
08-06-2004, 14:45

na Bródnie juz swieci słonko :D

el majoneze
08-06-2004, 14:51
leje jak sku. :wsciekly: syn..ej..to jak to w koncu jest to nawet jak mam karnet to musze jechac wczesniej zeby wejsc??przeciez to paranoja jakas jest :pomylony: :poddajesie

legart
08-06-2004, 14:55

na Bródnie juz swieci słonko :D

nie bój nie bój zabiorą, a ja mam blizej na Łazienkowską z roboty niż Ty z Bródna

Adam-oldboy
08-06-2004, 14:58
Na Żoliborzu już też O.K., (tylko w windzie jeszcze pada :o )

Raffi
08-06-2004, 15:02
meldunek ze strefy zero: (600 m od stadionu) - właśnie skończyli lać z wiadra i teraz "tylko" pada :D

Iras
08-06-2004, 15:02
znowu pada... ciekaw jestem ilu nas będzie na tym meczu...co będą liczyć " o jest juz 4tysiące. przykro mi masz karnet ale i tak nie wejdziesz..." bo co po przyszedlem 20 min przed meczem?

Raffi
08-06-2004, 15:05
Korekta: zasuwa jeszcze gorzej niż przedtem :D

Zniowu będzie: "Drugi parasol odpowiada! " :D

jarcyś
08-06-2004, 15:13
niebo płacze nad Widzewem

Kempes
08-06-2004, 15:14
No to k.... zajebiście ,zamiast spokojnie siedzieć przed meczem przy piwku, będe musiał sie zastanawiać ''zdąże wejść czy nie zdążę'' :/

ps. 1,5 tyś ludzi na żyLecie,pełen deszcz.... czuje wbrew pozorom ,że doping będzie lepszy niż na ostatnich paru meczach :>

ps. eee mam jeszcze profilaktyczne pytanie :D wchodze na karte kibica kumpla,nigdy z takowej nie korzystałem :mistrz:

Jak sie ją wkłada do czytnika ? Fotką do góry i bliżej czytnika ? :D

Włóczykij
08-06-2004, 15:16
Wiatr jest zachodni, ja mieszkam na najdalszym zachodzie Warszawy, i informuje ze tak ladnych chmur idacych jeszcze nie widzialem, bedzie pogoda :D

Iras o ile sie nie myle ostatnio mowiles ze nie masz jak wejsc na mecz bo nie masz karnetu, a teraz gadasz co to nie bedzie dzis na meczu :co:

Raffi
08-06-2004, 15:17
Joł! nie pada i świeci słońce :dzieki:

zuz
08-06-2004, 15:22
No to k.... zajebiście ,zamiast spokojnie siedzieć przed meczem przy piwku, będe musiał sie zastanawiać ''zdąże wejść czy nie zdążę'' :/

ps. 1,5 tyś ludzi na żyLecie,pełen deszcz.... czuje wbrew pozorom ,że doping będzie lepszy niż na ostatnich paru meczach :>

ps. eee mam jeszcze profilaktyczne pytanie :D wchodze na karte kibica kumpla,nigdy z takowej nie korzystałem :mistrz:

Jak sie ją wkłada do czytnika ? Fotką do góry i bliżej czytnika ? :D

masz taką naklejke 'trybuna 0, miejsce 0' itp. to zdjeciem do góry, i tą naklejke wkładasz do czytnika :niedobry:

legart
08-06-2004, 15:36
Śródmieście słoneczko :)

_Bart
08-06-2004, 15:41
Śródmieście słoneczko :)

no widzisz

bedzie dobrze dzieciak ;)