PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Widzew (kibicowsko)

Strony : 1 [2]

zuz
08-06-2004, 15:41
jak na ursynowie bedzie juz słonce to mozna wyjmowac olejki do opalania :D

Zajacc
08-06-2004, 15:46
Pierdole takie święta. :foch:

Kempes
08-06-2004, 15:47
No to k.... zajebiście ,zamiast spokojnie siedzieć przed meczem przy piwku, będe musiał sie zastanawiać ''zdąże wejść czy nie zdążę'' :/

ps. 1,5 tyś ludzi na żyLecie,pełen deszcz.... czuje wbrew pozorom ,że doping będzie lepszy niż na ostatnich paru meczach :>

ps. eee mam jeszcze profilaktyczne pytanie :D wchodze na karte kibica kumpla,nigdy z takowej nie korzystałem :mistrz:

Jak sie ją wkłada do czytnika ? Fotką do góry i bliżej czytnika ? :D

masz taką naklejke 'trybuna 0, miejsce 0' itp. to zdjeciem do góry, i tą naklejke wkładasz do czytnika :niedobry:

thank you :piwo:

ZoLtar
08-06-2004, 15:51
I jak ja taki mokry na mecz pojade :(

Iras
08-06-2004, 15:52
Wiatr jest zachodni, ja mieszkam na najdalszym zachodzie Warszawy, i informuje ze tak ladnych chmur idacych jeszcze nie widzialem, bedzie pogoda :D

Iras o ile sie nie myle ostatnio mowiles ze nie masz jak wejsc na mecz bo nie masz karnetu, a teraz gadasz co to nie bedzie dzis na meczu :co:

no właśnie o to chodzi ze niestety nie mam jak wejśc :nie: mówie tylko jak to wygląda z punktu widzenia kogos kto ma karnet...

Raffi
08-06-2004, 16:00
UWAGA!
Widzew wchodzi na mecz, w ilości takiej ilu ich będzie, a trochę ich będzie...
Skoro Widzewiaków nie obowiązuje limit 5%, to nas chyba też? :>
Innymi słowy, jeżeli ktoś ma np. bilet od Kolportera................

:> :> :>

PS To moja prywatna opinia :>

zuz
08-06-2004, 16:02
No to k.... zajebiście ,zamiast spokojnie siedzieć przed meczem przy piwku, będe musiał sie zastanawiać ''zdąże wejść czy nie zdążę'' :/

ps. 1,5 tyś ludzi na żyLecie,pełen deszcz.... czuje wbrew pozorom ,że doping będzie lepszy niż na ostatnich paru meczach :>

ps. eee mam jeszcze profilaktyczne pytanie :D wchodze na karte kibica kumpla,nigdy z takowej nie korzystałem :mistrz:

masz taką naklejke 'trybuna 0, miejsce 0' itp. to zdjeciem do góry, i tą naklejke wkładasz do czytnika :niedobry:

:piwo:

MaxyM_
08-06-2004, 16:13
LL

08.06. / 15:25 - Widzewiacy wejdą
Na dzisiejsze spotkanie zostaną jednak wpuszczeni kibice Widzewa. Jak się dowiedzieliśmy nie będzie obowiązywał ich nawet limit 5%, czyli 200 osób. Ci, którzy przyjadą najprawodpodobniej zasiądą na Łazienkowskiej bez żadnych problemów. O godzinie 15 z Łodzi wyruszyło kilkaset osób.

Nationalist
08-06-2004, 16:34
Kurcze nie mam karnetu.Można było by pojechać i pokombinować coś z karnetem kumpla ,ale jak ochroniarze się przywalą to do domu ze zjebanym humorem :zly:

foks
08-06-2004, 16:38

nieprawda. wkladasz do czytnika jak chcesz, to karta zblizeniowa jak do metra, czyli nie ma roznicy czy obrazkiem gore lub w dol.
foks

MaxyM_
08-06-2004, 16:38
Nationalist, widzisz twoje upragnione kilka tysiecy zamiast kilkunastu, wszyscy kumaci, a Ciebie zabraknie.

Mnie tez nie bedzie i dlatego bede zlosliwy. :bauns:

zuz
08-06-2004, 16:39

nieprawda. wkladasz do czytnika jak chcesz, to karta zblizeniowa jak do metra, czyli nie ma roznicy czy obrazkiem gore lub w dol.
foks

sorry, może i tak :dzieki:

ja za kazdym razem wkładam tak samo i wchodzi,ale moze na wszystkie sposoby sie da :piwo:

Paweł
08-06-2004, 17:30
Bednarz powiedział Radiu 94, że, owszem, karnetów jest dużo więcej niż 4000, ale będą liczyć na bramce ilość osób wchodzących

:pomylony:

Genialne... Po prostu genialne... Ja nie moge dzis byc wczesniej niz 15 min. przed meczem i jak nie wejde na stadion, to sie mocno wkurwie :wsciekly:. Jak to mialo byc? Przyjdzie ITI, nowy zarząd, to wreszcie beda myśleć o kibicach i nie traktować ich jak piątego koła u wozu? Takiego :cenzura:

Kiju
08-06-2004, 18:18
LL

08.06. / 15:25 - Widzewiacy wejdą
Na dzisiejsze spotkanie zostaną jednak wpuszczeni kibice Widzewa. Jak się dowiedzieliśmy nie będzie obowiązywał ich nawet limit 5%, czyli 200 osób. Ci, którzy przyjadą najprawodpodobniej zasiądą na Łazienkowskiej bez żadnych problemów. O godzinie 15 z Łodzi wyruszyło kilkaset osób.

dla odróznienia:

to jest ze strony www.legia.net:

"Na łamach róźnych stron w internecie można przeczytać, iż kibice Widzewa, których jedzie do Warszawy ponoć kilkuset osobowa grupa, zostaną wpuszczeni na stadion Legii. Jednak, jak przed chwilą poinformował nas rzecznik Legii Jacek Bednarz, żaden kibic łódzkiego zespołu bez ważnej karty chipowej nie zostanie wpuszczony na mecz.

PZPN przysłał do klubu odpowiednie pismo, w którym jasno sformułował warunki wpuszczenia kibiców przyjezdnych. Podał również ich maksymalną ilość, czyli 200. Na chwilę obecną decyzja w tej sprawie jest taka, że klub dostosuje się do wymogów PZPN-u."

-----------------------------------------------

:pomylony:

Tak czy siak ,na meczu nie będe :/

MaxyM_
08-06-2004, 18:24
Ja sobie spokojnie szamie ryż smażony z warzywami zakupiony u chinola, piję zimne piwo, oglądam Bobo Kaczmarka w C+ i mam elegancki chillout, bo nie mam karnetu.

Do dupy... Że spadliście przy zielonym, że taki mecz będzie jakby go nie było, że polska liga to syf, że rządzą syfem debile... A Knory w walizce $ przemycają.

I ciekawe czy ten kurczak w chinolu to kurczak, a nie np. pierdolony chory gołąb?

MaxxxiM
08-06-2004, 18:32
I ciekawe czy ten kurczak w chinolu to kurczak, a nie np. pierdolony chory gołąb?

obstawiam dzika kaczke z Saskiego :)

MaxyM_
08-06-2004, 18:34
:lol:

Pewno tak...

Ej, mam przeczucie, że ktoś dzisiaj spadnie z ligi. :lol:

MaxxxiM
08-06-2004, 18:38
Ej, mam przeczucie, że ktoś dzisiaj spadnie z ligi. :lol:

Widzew spadnie nawet jesli sie utrzyma, w co juz chyba nikt nie wierzy. Legia dzis musi wygac, po prostu sa granice do ktorych mozna psuc humor kibicom.
A zeby sezon nie byl do konca stracony poza dzisiejszym zwyciestwem, musi jeszcze KSP pozegnac sie z I liga.

MaxyM_
08-06-2004, 18:53
Kibice Widzewa dojechali na stację Powiśle... Ale zostali zatrzymani, policja przekazała, że mieli przy sobie siekiery, noże i pałki... Piłkarze Widzewa, powiedzieli, że nie zagrają jeżeli nie wpuszczą ich kibiców.
Pojechał delegat PZPN na stację i nic nie znalazł...
Kibiców i tak nie wpuścili, a piłkarze zmienili zdanie...

Burdel jak 150. :ksp:

Włóczykij
08-06-2004, 18:59
policja przekazała, że mieli przy sobie siekiery, noże i pałki... :

No to jednak sie szykowali na zrobienie u nas bardaszki :w_morde:

MaxyM_
08-06-2004, 19:03

A ja myślę, że to gówno prawda...
Pretekst jakiś musiał być do zatrzymania...
Zresztą napisałem, że delegat nic nie widział.

Kiju
08-06-2004, 19:04

Amba,zastanów sie co piszesz.
Czyli co.Od wyjazdu z Łodzi,policja nic nie widziala choc jechali w tym samym pociagu co kibice.
Druga sprawa,to jak by to wniesli na stadion,skoro na bramkach trzepie ochrona??

Prawda jest taka ze od poczatku nie chcieli nas wposcic i mysle ze dużą role odegrał tu zarząd Legii.Mają pełno w gaciach po meczu z Lechem i załatwili to po swojemu.

Włóczykij
08-06-2004, 19:05
Chyba ze tak, bo ja zrozumailem ze delegat nie zobaczyl nic, czyli ze juz ich zawrocili bo np chipow nie mieli.

yusta
08-06-2004, 19:09
Prawda jest taka ze od poczatku nie chcieli nas wposcic i mysle ze dużą role odegrał tu zarząd Legii.Mają pełno w gaciach po meczu z Lechem i załatwili to po swojemu.

I mysle Kiju, ze niestety masz racje. A rzady ITI wkurwiaja mnie co raz bardziej, jezeli chodzi o sprawy kibicowskie.
Jeszcze jakis czas temu nabijalismy sie z prezesa Arki, który sobie postanowil nie wpuszczac kibiców gosci, bo cos tam mu sie wydawalo. Teraz u nas takie kwiatki :/

Sharn
08-06-2004, 20:00
Yusta poznałem prezesa Arki i mówiąc uczciwie to jest bardzo zaangażowany facet, lata po całym obiekcie, wszystko stara się ogarnąć, mimo że akurat np. leje deszcz. Z kibicami (nie wszystkimi oczywiście) stara się żyć jak z równymi partnerami, a to że nie wpuścił na mecz Wiślaków jak grali w PP nie dziwota. Była sytuacja bardzo napięta (wiadomo) i na 100% miała być wielka awantura. Oczywiście może my kibice patrzymy na to inaczej, ale takie coś zniweczyło by pracę którą gość włożył, by Arka chociaż zaistniała 2 II lidze i aby frekwencja znamionowała modę na Arkę. Zauważ, że chyba nigdy nie było w Trójmieście spokojnych derbów, a ten mecz ze zgodą Lechii nie byłby inny. Potem nikt by nie pamiętał jak to się stało tylko gdzie...

W temacie to powinni wpuścić Widzew, a ew. prowokatorów wysłać do domu... :herb:

yusta
08-06-2004, 20:05
Yusta poznałem prezesa Arki i mówiąc uczciwie to jest bardzo zaangażowany facet, lata po całym obiekcie, wszystko stara się ogarnąć, mimo że akurat np. leje deszcz. Z kibicami (nie wszystkimi oczywiście) stara się żyć jak z równymi partnerami, a to że nie wpuścił na mecz Wiślaków jak grali w PP nie dziwota. Była sytuacja bardzo napięta (wiadomo) i na 100% miała być wielka awantura. Oczywiście może my kibice patrzymy na to inaczej, ale takie coś zniweczyło by pracę którą gość włożył, by Arka chociaż zaistniała 2 II lidze i aby frekwencja znamionowała modę na Arkę. Zauważ, że chyba nigdy nie było w Trójmieście spokojnych derbów, a ten mecz ze zgodą Lechii nie byłby inny. Potem nikt by nie pamiętał jak to się stało tylko gdzie...

W temacie to powinni wpuścić Widzew, a ew. prowokatorów wysłać do domu... :herb:

Co nie zmienia faktu, ze jego decyzja odbila sie szerokim echem. Zreszta moim zdaniem, jaki z niego fumfel by nie byl, to jego sprawa jest takie zabezpieczenie obiektu by nic sie nie wydarzylo. Wiem, ze czasami to jest utopia, ale w koncu to on jest prezesem nie ja.

Co do Widzewa, to na C+ podali, ze delegat PZPN po wybadaniu sytuacji stwierdzil ze psiarski news nie ma pokrycia, mimo to decyzji nie zmieniono i Widzewiacy pojechali sobie spowrotem. Dla mnie jakies totalne nieporozumienie, nie pierwsze zwiazane z tym meczem :/

Kiju
08-06-2004, 20:20
Co do Widzewa, to na C+ podali, ze delegat PZPN po wybadaniu sytuacji stwierdzil ze psiarski news nie ma pokrycia, mimo to decyzji nie zmieniono i Widzewiacy pojechali sobie spowrotem. Dla mnie jakies totalne nieporozumienie, nie pierwsze zwiazane z tym meczem :/

Gdyby nibypiłkarze Widzewa nie wyszli na ten mecz,to choc kibice by mieli coś z tego,bo mysle ze odbiłoby sie to głosno w mediach,i moze choc troche inaczej by nas pzpn traktował.

A tak...zero ambicji.
Moze i lepiej ze nas tam nie ma,bo chyba nikt by na blamaz spokojnie nie patrzył.

mOFMC
08-06-2004, 20:24
Moze i lepiej ze nas tam nie ma,bo chyba nikt by na blamaz spokojnie nie patrzył.
Kiju a tak sczerze mowiac to czego ty sie spodziewales?

Talar
08-06-2004, 20:26
Kiju a tak sczerze mowiac to czego ty sie spodziewales?

moze powiem od siebie że spodziewałem sie od Widzeiwków troszke więcej walki i ambicjii, bo przeciez zawsze stawiali nam twarde warunki a to co oni wyprawiają to woła o pomste to nieba...poraz pierwszy w zyciu mi ich szkoda :/

yusta
08-06-2004, 20:26
A tak...zero ambicji.

No fakt, ambicji zero. Ja myslalam, ze mimo przesadzonego losu, wasi pilkarze zmobilizuja sie nieco na ten mecz, a tu mamy gole strzelane przez Boruca :o

Kiju
08-06-2004, 20:30
To jest ***** mać blamaż,a mecz nadal trwa.
Nie jestem za biciem pilkarzy,lecz po tym meczu powinni dostać po solidnym klapsie w ryj a i kop w dupe tez bylby wskazany.

Wszystko ma swoje granice.

Mariano,ja tylko chcialem wby choc troche powalczyli...chocby z szacunku dla nas i dlatego ze dopingowalismy ich do konca.

Chcialem aby okazali odrobine ambicji...odrobine...chyba sobuie na to zasluzylismy.

mOFMC
08-06-2004, 20:33
moze powiem od siebie że spodziewałem sie od Widzeiwków troszke więcej walki i ambicjii, bo przeciez zawsze stawiali nam twarde warunki a to co oni wyprawiają to woła o pomste to nieba...poraz pierwszy w zyciu mi ich szkoda

Ehh tamte stare dobre czasy ;(
Ale teraz tym bardziej zaluje ze musze siedziec w robocie :wsciekly:

Talar
08-06-2004, 20:34
nie takie stare, wystarczy przypomniec sobie mecz na jesieni....

Kawa
08-06-2004, 20:49
6-0 Raz a dobrze!

yusta
08-06-2004, 20:50
6-0 Raz a dobrze!

Chyba dwa razy :>

mOFMC
08-06-2004, 20:51
No!!! Jeszcze jedna i rekordzik :brawo: :brawo: :piwo:

Sharn
08-06-2004, 20:58
6-0 Raz a dobrze! :bauns:

Chciałem 0:9 zgłoś się ale... Nie bądźmy wybredni. :D

Chociaż troszkę sobie osłodziliśmy pamiętne 2:3 które dalej dobrze pamiętam... ;(

P.S. No i Boruc się doczekał... :klask:

Kawa
08-06-2004, 20:58
6-0 Raz a dobrze!

Chyba dwa razy :>Juz Ty wiesz ocb. :niedobry:

[ Dodano: 08-06-04, 20:59 ]
No własnie, jakrzeczytałem, ze Boruc strzela to sie wkurzyłem, nie mozna tak było jak full stadion był...

MaxyM_
08-06-2004, 21:07
6-0 Raz a dobrze! :bauns:

Chciałem 0:9 zgłoś się ale... Nie bądźmy wybredni. :D

Chociaż troszkę sobie osłodziliśmy pamiętne 2:3 które dalej dobrze pamiętam... ;(

Sharn... tak naprawdę, to tylko odwrotna sytuacja może być wendetą.
Teraz... Do dupy!

6:0 - ograliśmy trupa
Spuściliśmy do 2 ligi, 2 ligowca...
6-0, a nie 7-0 (rekord)

Pozytyw: bramka Boruca.
No i 100% pewności, że się nie utrzymają.

Ale tak naprawdę, to nie jestem jakoś bardzo ucieszony... Stało się to, czego wszyscy się spodziewaliśmy.

Sharn
08-06-2004, 21:16
Sharn... tak naprawdę, to tylko odwrotna sytuacja może być wendetą.
Teraz... Do dupy!

6:0 - ograliśmy trupa

Dlatego piszę "chociaż troszkę"... Mam nadzieję, że na tą prawdziwą wendettę nie poczekamy za długo... Nie pokiblują trochę i wracają. :)

MaxyM_
08-06-2004, 21:24
Marzę o tym od dawna, że gramy z Widzewem o mistrza i przegrywają go u siebie na swoim stadionie – to mi da satysfakcję 100%. :)

A dziś, fajnie dostali w dupę 6:0, wstyd im... Ale tak naprawdę, to nie mają czego się wstydzić, chyba tylko działaczy, co im taki los zgotowali.

Jedyne co mogłoby cieszyć, to gdyby ich losy w pierwszej lidze nie rozstrzygnęły się przy zielonym stoliku, przed meczem z nami.

Jest fajnie, 6:0, ale bez fajerwerków.

Pozdrawiam

jarcyś
08-06-2004, 21:31
nawert nie mam sumienia zapytać Kija czy się cieszy....

MaxyM_
08-06-2004, 21:33
Ja jestem w pijackim widzie...

Polegli...

Gdyby nie ITI (pomijam to co wyprawiają), to za rok,2,3(?), moglibyśmy skończyć tak samo... np. przegrywając z (tfu!) Wisłą.

Dlatego, mnie nie ciszy jakoś to zwycięstwo - napisałem gdzieś wcześniej, od zeszłej kolejki mam prywatny sezon ogórkowy.

Kiju
08-06-2004, 21:34
nawert nie mam sumienia zapytać Kija czy się cieszy....

ehhh....Jarcyś.
Napisałem juz na naszym forum swoje odczucia.
:/

MaxyM_
08-06-2004, 21:34
W Krakowie przynajmniej się rozpadało - by, się ***** zbytnio nie cieszyli. :D

mOFMC
08-06-2004, 21:38
ROTFL!

Stoją piłkarze na trybunie, kibice na boisku - wszyscy skaczą i śpiewają: Legła Warszawa.

No kurna! To trzeba mieć już najebane we łbie.

Piszę o Wiśle...

Wstyd!!!
Ale coz... sa ludzie i gamonie :glupi:

Sharn
08-06-2004, 21:42
ROTFL!

Stoją piłkarze na trybunie, kibice na boisku - wszyscy skaczą i śpiewają: Legła Warszawa.

No kurna! To trzeba mieć już najebane we łbie.

Piszę o Wiśle...

Wstyd!!!
Ale coz... sa ludzie i gamonie :glupi:

Dobrze, że nie napisałeś o kompleksach bo dopiero by się zaczeło... :niedobry:

mOFMC
08-06-2004, 21:44
Dobrze, że nie napisałeś o kompleksach bo dopiero by się zaczeło...

Zakompleksieni :bejsboll: :D

MaxyM_
08-06-2004, 21:56
:niedobry:

Raffi
08-06-2004, 21:59
a dyrygował Cantoro

....potem replay. I love this game :niedobry:

PS Podjąłem dziś 2 próby wbicia się na mecz :D Obie nieudane :wsciekly: Masa ludzi którzy stali pod stadionem nie weszła :wsciekly: :wsciekly:

mOFMC
08-06-2004, 22:05
A czy wiecie cos o oprawie tego meczu? Była? A jak była to jaka?

Kiju
08-06-2004, 22:06
Fragment wpisu kolesia z naszego forum..

"Byłem w grupie 15 osob ktore stały pod stadionem(nie jechalismy specjałem).Pseudodziałacze Legii oczywiscie nas nie wpuscili,nie pomogł tel do rzecznika legii J.Bednarza,[b]ktory po prostu powiedział ze nie zalezy mu aby nasza skromna grupka obejrzała,ostatni wyjazd!"

Bednarz,jesteś zwykła łajzą... :/

MaxyM_
08-06-2004, 22:07
Vuko = Pinokio

Vuko Wisła

Czy jakoś tak...

Info sprawdzone...

:rotfl:

Derles
08-06-2004, 22:07
jebac frajerow, ktorzy ropylaja polotki o 700 kibicach TRS-u jadacych na wojne i o siekierach,nozach, sprzcie w pociagu.

ostatni wyjazd w pierwszej lidze a tu jeden wielki ****

teraz zaczniecie to na Policje zwalac, ale dzialacze Legii puscili piekna plote i siali propagande dotyczaca kibicow Widzewa tydzien przed meczem Legiia-Widzew

jebac piłkarzy Widzewa, ktorzy wyszli na ten mecz zamiast solidaryzowac sie z wlasnymi kibicami

Adam-oldboy
08-06-2004, 22:08
Trochę białe kaski ganiały ludzi po Łazienkowskiej w trakcie I połowy - czyli tak jak przewidziałem. Na trybunach dziwaczny nastrój niby radość, bo bramki, akcje wychodza jak nigdy, ale jakoś to wszystko nie naprawdę.. :/ . Po kolejnych bramkach nie chce się nawet pupska ruszyć.
A niezła reprezentacja forum w "Źródełku", eh cóż, zatrabiłem na pożegnanie i do domu.

MaxyM_
08-06-2004, 22:09
jebac piłkarzy Widzewa, ktorzy wyszli na ten mecz zamiast solidaryzowac sie z wlasnymi kibicami

Bez przesady... To łapanka, nie piłkarze Widzewa... Brali hajs z walizki... :rotfl:

Wiem, to straszne... Ale nie przesadzajcie z tymi piłkarzami, to ni ich ***** wina, tylko działaczy Widzewa.

Bo jak może się ktoś identyfikować z Widzewem, kto gra tylko dlatego za marne grosze, bo by w ogóle nie grał.

My mamy polski dramat z Vukovicem... :rotfl:

mOFMC
08-06-2004, 22:09
jebac frajerow, ktorzy ropylaja polotki o 700 kibicach TRS-u jadacych na wojne i o siekierach,nozach, sprzcie w pociagu.

teraz zaczniecie to na Policje zwalac, ale dzialacze Legii puscili piekna plote i siali propagande dotyczaca kibicow Widzewa tydzien przed meczem Legiia-Widzew

Spokojnie chłopaku!!! :pomylony:

Joker
08-06-2004, 22:12
Zlaliśmy Widzew drugi raz a dobrze! Szkoda ze jakiegos rekordziku nie było np. 0:9 zglos sie czy cuś. No i szkoda ze Włodar ich nie pograzył. Chociaz na pewno to ze bramki im strzelał majacy ŁKS w sercu Saganowski tez jest bardzo optymistyczny.

Zatopilismy!

yasioch
08-06-2004, 22:13

Spokojnie. Wszyscy piłkarze Widzewa przed pierwszym gwizdkiem podeszli prawie pod sektor gości z zaczeli klaskać.

stonka69
08-06-2004, 22:14
Siedzialem na krytej i nie rozumialem co mam krzyczec, kiedy z żylety dochodziło: cała kryta krzyczy z nami.
Zresztą nikt na około nie rozumiał. Wie ktoś?

Tuzin
08-06-2004, 22:17
sssssssssssss.......

Adiq
08-06-2004, 22:18
:glupi:

mOFMC
08-06-2004, 22:21
No co?

zuz
08-06-2004, 22:21
sssssssssssss.......

szczerze to było srednie... delikatnie mówiąc :co2:

mój starszy [tez na krytej] powiedział tak samo: o co chodziło z tym liczeniem po niemiecku??

:nie_wiem: beznadziejne

a co do transparentu do Vuko - delikatne ale dosadne, o to chodziło.

[ Dodano: 8 czerwca 2004, 22:21 ]

:glupi:

oprawa - transparent skierowany do Vuko.
tyle.

Kiju
08-06-2004, 22:24
Spokojnie. Wszyscy piłkarze Widzewa przed pierwszym gwizdkiem podeszli prawie pod sektor gości z zaczeli klaskać.

Stary,ale ******* oni nie są od klaskania!!!
A jezeli potrafia tylko klaskać to niech znajdą prace w teatrze jako klakierzy!!!

Adiq
08-06-2004, 22:24
No co?
Była kartoniada na 5 sektorów. :co2:

Talar
08-06-2004, 22:25
No co?

łooo ciul jak mogła być oprawa przy prawie pustych trybunach ?

mOFMC
08-06-2004, 22:26
Była kartoniada na 5 sektorów.
Oprawa to nie tylko kartoniady!
Przeciez nawet 4 tysiace Legionistow potrafi cos zrobic... chocby serpentyny czy drobne racowisko. O to mi chodzilo, a nie o powalajacy na kolana spektakl :pomylony:

:D

Nationalist
08-06-2004, 22:27
No co?

gadasz jak hayns :bejsboll: :>

Talar
08-06-2004, 22:28
No co?

gadasz jak hayns :bejsboll: :>

tez....Polak :o

;)

Paweł
08-06-2004, 22:29
Mecz po maksie piknikowy, czyli tak jak musialo byc... A szkoda, bo gdyby nie bzdurna decyzja PZPN mielibysmy wielkie kibicowskie swieto. A tak to prawie caly mecz przesiedzialem na krzeselku. Wieksze emocje na trybunach wywolal tylko karny Boruca... No i nieuznana bramka Widzewa zaraz potem. Szkoda, ze nie padl rekord, bo nastepna okazja do jego pobicia szybko sie nie powtorzy...

Rohrau
08-06-2004, 22:31
Vuko = Pinokio

Vuko Wisła

Czy jakoś tak...

Info sprawdzone...

dokładniej- Vuko w Wiśle i rysunek ręki wystającej z wody ( zapewne zatonie :> )

Kempes
08-06-2004, 22:36
nie umiem pisać po niemiecku :D

było : aindz , cwai , drai ..SSsssssss aha i 'cała kryta syczy z nami' zarzucali.

Mecz na trybunach .... ogólnie ciekawe doświadczenie aczkolwiek nieporzadane w najblizszych latach :>
1 połowa totalny piknik , słońce upał , niekiedy ludzie po 10 , 15 minut oglądali mecz na siedząco - który nomen omen był nieciekawy , co prawda przewaga Legii i dwie brameczki cieszyły rzecz jasna ,lecz bez jakichkolwiek emocji ciężko było zmobilizować żyLetke do działania.
2 połowa zdecydowanie lepsza , szczególnie po rozpoczęciu strzelania jakie urządzili sobie nasi piłkarze ,a po Borucowym karnym na trybunach dopisał ludziom wiekszy humor i doping jako tako ruszył po ''normalnemu''

tak to moimi oczami było :)

ps. Vukovic został pożegnany brawami oraz skandowaniem ( pozytywnym ) z krytej ,ale w przeważającej ilości były gwizdy które uwieńczyło '' gts gts .. ''

dziwnie to podzielenie opinii wyglądało.

pozdrowienia dla źródełko-forum i szczególnie pana Ś z Lechii :D

Tupcia
08-06-2004, 22:41
ej no... wcale mi się nie wydaje żeby to wielki podstęp działaczy Legii był...Może jestem z deka subiektywna, ale nie wydaje mi się, zeby wpadli na taki plan.
Zwłaszcza, że... zwiększyli ochronę loży honorowej :rotfl: Więcej tych ochroniarzy chyba było niż 'honorowo siedzących'
W ogóle mecz jak nie mecz... Sparing?
Wydaje mi się, że było więcej niż 4 tysiące :> :>

A z tym krzyczeniem, to cóż... niektórzy wiedzą jaki jest mój stosunek do tego typu teksótw... eins zwei drei.. pssssssssss... delikatnie mówiąc nie przypadło mi do gustu. W sumei to nawet dobrze, że kryta nie zrozumiała o co be i co choo :)

BTw - Wam tez srpawdzali zdjęcia na kartach kibica?? :rotfl:

Derles
08-06-2004, 22:43

jebac to wszystko

po co jakis smieszny zakaz??? albo caly stadion zamykaja albo w ogole nie zamykaja, Prezes Legii 700 ludzi jadacych na wojne widzial juz tydzine temu :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: , jebac prowokacje, jebac krzywe akcje chlopkow ze Stolicy

ostatni mecz

zuz
08-06-2004, 22:45

taaa... :lol:
pies wziął moją, poniósł na wysokość twarzy i porównywał...
a potem tekst:
'przemalowałaś włosy' z usmiechem i oddaje.

a ja tam prawei nie padłam :ksp:

Karol_Goclaw
08-06-2004, 22:49
Ej a czemu nikt nie skomentuje tego co sie działa za Żyletą w pierwszej połowie? Otóż dla tych co nie wiedzą o co kaman, to było tak - W pewnym momencie (tuż przed pierwszym karnym czyli ok 20 min) na Żylecie padło hasło - wychodzimy! wszyscy pod brame! - to miał być taki protest przeciwko niewpuszczeniu kibiców z biletami. Ciężko mi w tej chwili oszacować jaka część trybuny została na miejscach, ale dość spora grupka poszła pod brame. Chwile tam staliśmy krzycząć to i owo, a ci skur***** z ochrony zamiast sie schowac i poczekac az wszyscy grzecznie wrócą (bo nie chodziło przeciez o bójke tylko o protest) zaczęli sie rzucac, wyjęli jakies pałki (wyglądały na metalowe) kilka osób pobili - ogólnie rzecz biorąc byli bardzo agresywni i rozjuszyli ludzi. Mogło dojść przez nich do poważnej rozróby. Ciesze sie ze Legia kończy współprace z tą firmą ochroniarską.... :w_morde:

Jaco_ACD
08-06-2004, 22:51
A ja pozdrawiam wszystkich tych, ktorym nie udalo sie wbic na mecz... :)
Kto sie nie dostal, a probowal to wie OCB...

HWDP!!! :ciosy:

_Bart
08-06-2004, 22:52
Ej a czemu nikt nie skomentuje tego co sie działa za Żyletą w pierwszej połowie? Otóż dla tych co nie wiedzą o co kaman, to było tak - W pewnym momencie (tuż przed pierwszym karnym czyli ok 20 min) na Żylecie padło hasło - wychodzimy! wszyscy pod brame! - to miał być taki protest przeciwko niewpuszczeniu kibiców z biletami. Ciężko mi w tej chwili oszacować jaka część trybuny została na miejscach, ale dość spora grupka poszła pod brame. Chwile tam staliśmy krzycząć to i owo, a ci skur***** z ochrony zamiast sie schowac i poczekac az wszyscy grzecznie wrócą (bo nie chodziło przeciez o bójke tylko o protest) zaczęli sie rzucac, wyjęli jakies pałki (wyglądały na metalowe) kilka osób pobili - ogólnie rzecz biorąc byli bardzo agresywni i rozjuszyli ludzi. Mogło dojść przez nich do poważnej rozróby. Ciesze sie ze Legia kończy współprace z tą firmą ochroniarską.... :w_morde:

yhy tak było :glupi:

ogolnie ch.. panowal straszny i walic takie mecze

MaxyM_
08-06-2004, 22:55
Grajeski - "Czekają aż przyjdzie kolejny Grajewski, znaczy kolejny ***** i da pieniądze... Nigdy więcej nikt nie zobaczy Grajewskiego na Widzewie, ani w Łodzi." :lol:

Adam-oldboy
08-06-2004, 22:57
Grajeski - "Czekają aż przyjdzie kolejny Grajewski, znaczy kolejny ***** i da pieniądze... Nigdy więcej nikt nie zobaczy Grajewskiego na Widzewie, ani w Łodzi." :lol:
Zakaz stadionowy?
Wreszcie dobra wiadomośc dla Widzewa.

M_I_G
08-06-2004, 22:57
Za Zyleta nie powinno byc wylamki i tyle, a niestety bylo jak bylo....
Ale tego co psy wyprawialy w autobusie na Grochow to za to serdeczny **** im w dupe. Zebyscie do domu nie dotarly!!! HWDP!!!

PS: Czuje ze ida stare dobre(? - lepsze!) czasy!!

Kasja
08-06-2004, 23:05
w sumie to nie mam duzo do powiedzenia w tym temacie oprocz tego ze transparent na Vuko to porazka, podobnie jak niektore teksty pana R hehe
cewa wymiatala :rotfl: hahaha

Kiju
08-06-2004, 23:11
Hadaj sie wydzierał i piszczał??? :co2:

Prezes - stowarzyszenia N
08-06-2004, 23:12
mam pytanko - jak jest z biletami ?? Jak wszystkim wiadomo, aby oddać bilet do Kolpoltera trzeba było przedstawić paragon zakupu. Ja mam 2 takie bilety (44złote) i jak większość nie mam paragonu ( po co komu paragon za bilet na mecz ). Jeśli koś coś wie w tej sprawie to prosze pisać !!

posssssssssdro

kozer
08-06-2004, 23:12
Ochrona dziś była bardziej pojebana niż zawsze. Mój brat ma karnet na okaziciela (bez imienia i nazwiska) przy pierwszym wejściu zabrali mu karnet i wyrzucili ze stadionu. Przyjechał mój ojciec opierdolił parę osób i puścili brata... przez bramke. Po chwili znów opuścił stadion bez karnetu. Naszczęscie w końcu go wpuścili, ale to co się dziś działo to jakiś cyrk był.

foks
08-06-2004, 23:17
czemu transparent to porazka? dla mnie ten czlowiek sie skonczyl, rozumiem ze zmienia klub ale niepotrzebnie mowil o milosci do Legii i ze nigdzie indziej w Polsce nie zagra. z judaszem to moze byla przesada narazie, ale trans byl odzwierciedleniem opinii pewnych grup, oraz duzej czesci kibicow...
zauwazcie ze vuko za swoje deklaracje zyskal nasza przyjazn, laskawosc i milosc... teraz to wszystko okazuje sie nic nie warte...
jesli przejdzie do wisly, to wtedy mu powiemy co o tym myslimy, a teraz to byla tylko zapowiedz, by czul ze nie jest nadal idolem wszystkich kibicow...
foks

MaxyM_
08-06-2004, 23:18
Amen

_Bart
08-06-2004, 23:19
aa jeszcze jedno napisze

jak jest malo ludzi to widac mase fajnych panienek :) i to trzymalo mnie dzis przy zyciu

a tak seryjnie to podkresle to jeszcze raz bo jestem wkurviony pierdolic takie piknikowe mecze

mimo tego ze nie lubie Widzewa to pragne aby szybko sie odrodzili i zebysmy znow mieli takiego przeciwnika (na trybunach)

Kasja
08-06-2004, 23:22
czemu transparent to porazka? dla mnie ten czlowiek sie skonczyl, rozumiem ze zmienia klub ale niepotrzebnie mowil o milosci do Legii i ze nigdzie indziej w Polsce nie zagra. z judaszem to moze byla przesada narazie, ale trans byl odzwierciedleniem opinii pewnych grup, oraz duzej czesci kibicow...
zauwazcie ze vuko za swoje deklaracje zyskal nasza przyjazn, laskawosc i milosc... teraz to wszystko okazuje sie nic nie warte...
jesli przejdzie do wisly, to wtedy mu powiemy co o tym myslimy, a teraz to byla tylko zapowiedz, by czul ze nie jest nadal idolem wszystkich kibicow...
foks
Wiekszosci czy tez nie, ale nie wszystkich...
Jesli chodzi o transparent to jest moje zdanie- mi sie nie podobal (wiem ze nie tylko mi) i to nawet nie ze wzgledu na jego temat ale sam tekst 'Pinokio' :rotfl:
Co do Vuko to po pierwsze jeszcze nie odszedl i jak na moj gust do Wisly nie odejdzie... Do zagranicznego niech idzie- zycze mu powodzenia...
Duzo zrobil dla Legii i wiele razy pokazal ze mu na niej zalezy i mysle ze w calym tym zamieszaniu z Wisla duza role odegraly tez media...
Judasz, gwizdy, ***********... no dla mnie to przesada byla... moze jeszcze niech go ktos pobije bo to modne ostatnio... :/

zuz
08-06-2004, 23:23
troche nudno było, to fakt :/
zaprawa przed Dayna Cup? nieee, w lipcu bedzie fajniej :)
najgorsze to było chyba slonce, 3/4 meczu jebało p oczach :/

ps. Bart dzieki za vlepy :piwo:

MaxyM_
08-06-2004, 23:23
Kasja - nie ogarniasz...

To tak jakby facet ci powiedział - Kocham Cię, jesteś tą jedyną, chcę mieć z tobą 5 dzieci i dożyć przy twym boku ostatnich chwil... A po roku, powiedziałby ci... Może odejdę do Beaty, bo ma większe cycki.

arczi
08-06-2004, 23:26
Mi tez trans sie nie podobał. Ale coz...

A Widzewowi mowie papa.

zuz
08-06-2004, 23:27
ja co do Vuko to powiem tyle - dla mnie jego już nie ma.
transparent był dobry, bo nie jakiś przesadnie chamski. kulturalny i dosadny.
ze względu na to co zrobił dla klubu ja nie robiłam nic. ani nie pomagalam klaskac polowie krytej ani gwizdac...
najlepsze to było sie odwrócić plecami... to by poczuł najbardziej :poddajesie

Paolo'
08-06-2004, 23:28
z tymi gwiazdami na Vuko to mały niesmak pozostał, choć muszę przyznać, że sam gwizdałem, bo z tekstem o Wiśle strasznie się zeszmacił w moich oczach. Bardziej wymowne było "GTS... GTS..." podczas "pożegnania" i to powinno było wystarczyć, no ale cóż, takie życie... :D

:klask: Maaaaaaaaaaaariusz Zgaaaaaaaaaaaniacz :klask:

Kasja
08-06-2004, 23:28
Kasja - nie ogarniasz...

To tak jakby facet ci powiedział - Kocham Cię, jesteś tą jedyną, chcę mieć z tobą 5 dzieci i dożyć przy twym boku ostatnich chwil... A po roku, powiedziałby ci... Może odejdę do Beaty, bo ma większe cycki.
Moze to Ty nie ogarniasz... Przeciez normalne ze jak sie jest dobrym to sie szuka najkorzystniejszych rozwiazan... to jest pilkarz, tak zarabia pieniadze i musi sie ustawic na cale zycie- 'sentymenty' nie graja roli... dla mnie nie ma w tym nic dziwnego :/
Porownanie- jakos do mnie nie trafia :/

Kawa
08-06-2004, 23:32
Kasja to Ty jednak nie ograniasz:)
Vuko stwierdził, ze Polsce nie zagra w zadnym innym klubie.
Albo sie nie klapie geba na lewo i prawo, albo sie dotrzymuje obietnic.

Paolo'
08-06-2004, 23:34
aaa, no i ta akcja na Żylecie z perspektywy Krytej dziwnie wyglądała... niektórzy myśleli, że Widzew zrobił na pożegnanie wjazd po kasy :D
fajnie w tym kontekście zabrzmiało "Zaraz wracamy, hej Legio, zaraz wracamy" :klask:

MaxyM_
08-06-2004, 23:35
Kasja - nie ogarniasz...

Moze to Ty nie ogarniasz... Przeciez normalne ze jak sie jest dobrym to sie szuka najkorzystniejszych rozwiazan... to jest pilkarz, tak zarabia pieniadze i musi sie ustawic na cale zycie- 'sentymenty' nie graja roli... dla mnie nie ma w tym nic dziwnego :/
Porownanie- jakos do mnie nie trafia :/

Moze to Ty nie ogarniasz... Przeciez normalne ze jak sie jest dobrym to sie szuka najkorzystniejszych rozwiazan... to jest pilkarz, tak zarabia pieniadze i musi sie ustawic na cale zycie- 'sentymenty' nie graja roli... dla mnie nie ma w tym nic dziwnego
Porownanie- jakos do mnie nie trafia

Kochasz się w nim, czy jak?
To jak ci facet wmawia miłość i nagle oznajmia, że szuka lepszej to jest ok?

Co do piłkarza, to jeżeli ma lepsza ofertę finansową i sportową i chce odejść – każdy to potrafiłby zrozumieć, ale są wyjątki... Tak jak z Vuko, jeżeli deklaruje się, że kocha Legię, i nigdy w życiu nie zagrałby dla Wisły, bo był/jest kibicem i wie o chodzi, to my jako kibice Legii zaczynamy mu ufać na swój sposób. Zaczynamy go bronić nawet wtedy kiedy gra jak Kunta Kinte... Bo jest z nami i przeciwko nim, jednym słowem – swój chłop. I nagle, co robi ten nasz „swój”, mówi że gadał bzdury i niepotrzebnie się deklarował, bo Wisła jest ok...

To nie nasz... Zwykły sprzedajny pajac... I fałszywy człowiek...

Czego nie ogarniam... Kurestwa i dwulicowości?

Kasja
08-06-2004, 23:36
Kasja to Ty jednak nie ograniasz:)
Vuko stwierdził, ze Polsce nie zagra w zadnym innym klubie.
Albo sie nie klapie geba na lewo i prawo, albo sie dotrzymuje obietnic.
nie nie no ja wiem o co Wam chodzi bo tez tak uwazam, zawiodlam sie bardzo na tym co powiedzial, ale uswiadomilo mi to ze faktycznie malo jest pilkarzy ktorzy szczerze deklaruja sympatie do jakiegos klubu (no chyba ze to rodzinne miasto ;)) wiec sie poprostu tym juz nie przejmuje... Dla mnie totalna olewka bylaby lepsza, a nie nazywanie go 'Pinokiem' hahaha no nie moge... rozjebal mnie ten tekst :rotfl:

arczi
08-06-2004, 23:36
Ok Kawa.
Tylko, ze On jeszcze nie jest w Wisle. I mimo wszystko nadal go nie widze w tym klubie.
Jak sie tam jednak wybierze, to podczas jego pierwszej wizyty z Wisła w Wawie przywitalibysmy go jak nalezy.
A tak. Ni to kaszanka.. ni to kielbasa...

Kawa
08-06-2004, 23:39
Kasja ja tez sie zbytnio nie przejmuje deklaracjami pikarzy, ale tan Vukovic jakos mi nie lezy teraz;)
Arczi tez uwazam, ze teraz nie czas zeby go jechac, ale i nie czas zeby go bronic.
Tak czy siak niechciałbym juz go nigdy widziec w Legii.

arczi
08-06-2004, 23:44
Ja tez nie.

I wcale go nie bronie :>

Pzdr.

Kasja
08-06-2004, 23:46
Ok Kawa.
Tylko, ze On jeszcze nie jest w Wisle. I mimo wszystko nadal go nie widze w tym klubie.
Jak sie tam jednak wybierze, to podczas jego pierwszej wizyty z Wisła w Wawie przywitalibysmy go jak nalezy.
A tak. Ni to kaszanka.. ni to kielbasa...
no dokladnie to mam na mysli...
po co mu teraz cos wygarniac? tez nie wierze ze on przejdzie do Wisly...
a deklaracje? jesli rzeczywiscie byly puste to po co sie w ogole nim przejmowac? Niech sobie idzie gdzie uwaza bo jest swiadomy tego co robi i to on poniesie tego konsekwencje...
Z reszta koncze polemike bo zaraz jeszcze wyjdzie ze go popieram ;)
Ja tylko chcialam napisac ze transparent mi sie nie podobal :P

MaxyM_
08-06-2004, 23:47
Saganowski - "Cieszą mnie trzy bramki, tym bardziej, że był to Widzew" - i każdy wie o co Markowi chodzi w tej wypowiedzi...

I szacunek, bo nie ******** bzdur tylko za każdym razem stawia sprawe jasno, czy z podtekstem czy bez...

I jak odejdzie do Polonii to nikt nie będzie się na niego wypinał, bo on nie całuje eLki, nie ******** jaki jest zakochany w Legii i Warszawie...

Kapisz...

Kawa
08-06-2004, 23:52
I wcale go nie bronie
A czy ja mowie, ze to do Ciebie :>

Zreszta dajmy juz temu spokój, poczekamy 2 tygodnie bedzie wiadomo.

Fizi
08-06-2004, 23:53
nie byłem na meczu , bo nie miałem karnetu, w ostatniej chwili da ł mi znać brat , że nie może iść na mecz choć karnet ma i może mi dać go, niestety nie byłem juz w stanie się z nim styknąc i oddał ten karnet jakiemus kumplowi.

na bramce okazało się , że sprawdzają dowody i czy się zgadza nazwisko w dowodzie z tym na karnecie

kolesiowi zabrali karnet i nie wszedł :o

swoją droga ten karnet został skonfiskowany przez ochronę już drugi raz w tej rundzie , pechowy jakiś :rotfl:

MaxyM_
08-06-2004, 23:55
Po co?

Wystarczy, że wiemy jaką jest pacynką - gdzie dobrze zagrają, tam już zaczyna tańczyć... To wystarczy... Może za 2 tygodnie grać nawet w lidze Dolnego Dorzecza Konga... Ważne jest to, co mówił przed tygodniem.

Sharn
09-06-2004, 00:04
Jak Vuko pójdzie do Wisły to i tam nie odnajdzie szacunku, przecież głupi nie są i wiedzą co mówił grając w Legii. Chyba, że nie zależy im na piłkarzach którzy identyfikują się z klubem, w co nie wierzę.... :glupi:

Krzpac
09-06-2004, 00:04

człowieku jakbys pojechal na ostatni wyjazd w I lidze na kilka najblizszych lat i bys się dowiedzial juz na samym miejscy ze nie wejdziesz na mecz dlatego ze jakis ******** sobie wymyslil ze masz tasak w kieszeni nie wkurwilbys się ?

[ Dodano: Sro cze 09, 2004 1:04 am ]

i co z tego ? niech ***********

Fizi
09-06-2004, 00:13
Kasja - nie ogarniasz...

co za frajer , przecież mógł mieć obie :rotfl:

MaxyM_
09-06-2004, 00:18

fizi

Mx, ci szkodzi... :D

Lolek
09-06-2004, 00:26
PS: Czuje ze ida stare dobre(? - lepsze!) czasy!!

Znaszy sie prorokujesz, ze w przyszlym sezonie mistrz?

c_zary
09-06-2004, 02:15
Nie tak to wszystko mialo wygladac. 6:0 nawet nie robi na mnie wiekszego wrazenia. Jedyne co, to ze obejrzalem sobie w koncu jakis mecz :)

Jak skonczylismy pic w Zrodle to spotkalem z Legartem na przystanku typow, ktorych zawineli za probe wejscia na stad. Mamy od nich info, ze powineli za to w sumie kilkadziesiat osob.

Mini
09-06-2004, 07:43
Ja tylko chcialam napisac ze transparent mi sie nie podobal :P

powiedz to S. :> :niedobry:

Aureliusz
09-06-2004, 08:17
nie byłem na meczu , bo nie miałem karnetu, w ostatniej chwili da ł mi znać brat , że nie może iść na mecz choć karnet ma i może mi dać go, niestety nie byłem juz w stanie się z nim styknąc i oddał ten karnet jakiemus kumplowi.

na bramce okazało się , że sprawdzają dowody i czy się zgadza nazwisko w dowodzie z tym na karnecie

kolesiowi zabrali karnet i nie wszedł :o

swoją droga ten karnet został skonfiskowany przez ochronę już drugi raz w tej rundzie , pechowy jakiś :rotfl:

Nie umie pewnie koleś dobrze ściemniać :lol:
Ja bojąc się, że nie wpuszczą mnie tylko na 2 połowę, zdecydowałem, ze oddam karnet kumplowi. Gdy wchodził on na stadion, poproszony o dowód sprzedał ściemę, ze mu portfel ostatnio ukradli i nie nie ma żadnych dokumentów, i o dziwo, jakoś go wpuślili. :) Musiał być niezwykle wiarygodny.

CywiL
09-06-2004, 08:20
Saganowski - "Cieszą mnie trzy bramki, tym bardziej, że był to Widzew" - i każdy wie o co Markowi chodzi w tej wypowiedzi...

I szacunek, bo nie ******** bzdur tylko za każdym razem stawia sprawe jasno, czy z podtekstem czy bez...

I jak odejdzie do Polonii to nikt nie będzie się na niego wypinał, bo on nie całuje eLki, nie ******** jaki jest zakochany w Legii i Warszawie...

Kapisz...

Pięknie ujęte , jak dla mnie to - Je... Vuko !!!
Ciekawe czy wislacy powitaja go transem "Vuko piczko"..... :rotfl:
Co do Widzewa to fajnego znaczenia nabrał nasz trans z Łodzi..."6:0 raz a dobrze" :>

janio z I A(L)ei
09-06-2004, 08:31

Ta sprawdzali smiesznie bylo. Piesior wzial oba dokumenty przyjrzal sie bystrym wzrokiem i stwierdzil z kalmuckim usmieszkiem: UTYŁEŚ:)) Taki bystry mis.

Porter
09-06-2004, 08:42
Co moge powiedzieć -> 6:0 - 2 razy a dobrze :prosze:
Wkurwienie na Vuko

Wkurwienie na C+ ze pokazywało 5 mecz naraz i najmniej z Legii
Ale goola Artura pokazali :bauns: :bounce:

MaxyM_
09-06-2004, 09:01

Kapisz...

Pięknie ujęte , jak dla mnie to - Je... Vuko !!!
Ciekawe czy wislacy powitaja go transem "Vuko piczko"..... :rotfl:
Co do Widzewa to fajnego znaczenia nabrał nasz trans z Łodzi..."6:0 raz a dobrze" :>

I jeszcze do tematu:

Marek Saganowski: Niespodziewałem się, że tak łatwo nam pójdzie. Sądziliśmy, że Widzew bardziej nam się przeciwstawi, ale oceniając cały mecz, to mówiąc szczerze Widzew zasługuje na tą drugą ligę. Natomiast jako kibic ŁKSu cieszę się, że w przyszłym sezonie będą derby Łodzi. Cieszę się również, że dziś udało się strzelić te trzy bramki. Tym samym pokazałem jak prawdziwi mężczyźni kończą. Do karnego nie podszedłem na luzie. Byłem bardzo zdenerwowany, tym bardziej że kibice skandowali nazwisko Artura Boruca. Jednak udało się zdobyć gola i mam nadzieję, że dzięki temu się przełamałem.

MaxyM_
09-06-2004, 09:10
Ponad 250 kibiców Widzewa, którzy wczoraj pod eskortą stu policjantów pojechali do Warszawy na mecz Widzewa z Legią, nie zostało wpuszczonych na mecz - podaje "Dziennik Łódzki".

"Skandal, potraktowali nas jak śmieci, bydło" - krzyczeli kibice, którzy wrócili do Łodzi.

"W Warszawie mówili, że mamy siekiery, noże i kije bejsbolowe. To jakiś absurd".

Kibice nie zostali w Warszawie nawet wypuszczeni na dworzec. Po półtorej godziny oczekiwania w pociągu, odjechali z powrotem do Łodzi - informuje dziennik.

Policjanci, którzy jechali z kibicami potwierdzali, że ci zachowywali się bez zarzutu.

"Dostaliśmy informację, że organizatorzy meczu, klub Legia Warszawa, nie zgadzają się, żeby łódzcy kibice byli na meczu, ani nawet żeby weszli do miasta" - poinformował Witold Kozicki, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

"Kibice nie byli pijani, nie mieli ostrych narzędzi, zachowywali się spokojnie. Informacje, jakoby mieli siekiery czy noże są nieprawdziwe. Nie wiem, dlaczego podjęto taką decyzję. Sporządzimy raport, w którym cała sytuacja będzie opisana" - dodał - pisze gazeta.

Kibice mają zamiar domagać się zwrotu kosztów podróży za przejazd pociągiem.

"Zapłaciłem 20 zł, niech mi teraz oddadzą pieniądze" - domaga się Krzysiek, kibic Widzewa. Kibice zapowiadają wystąpienie na drogę cywilnoprawną o pomówienie.

"Jak można nas tak bezpodstawnie oskarżać? Ktoś musi za to odpowiedzieć, tym bardziej że łódzcy policjanci tym razem są po naszej stronie i potwierdzają, że zachowywaliśmy się w porządku" - zapowiedział "Kolec" z widzewskiego klubu kibica.

Na Dworcu Fabrycznym na kibiców czekało kilkanaście wozów policyjnych. Kibice nie wszczynali awantur, czekali na przyjazd rzecznika policji, żeby ten potwierdził ich nienaganne zachowanie w pociągu - informuje "Dziennik Łódzki".

MaxxxiM
09-06-2004, 09:21
I jeszcze do tematu:

Marek Saganowski: Niespodziewałem się, że tak łatwo nam pójdzie. Sądziliśmy, że Widzew bardziej nam się przeciwstawi, ale oceniając cały mecz, to mówiąc szczerze Widzew zasługuje na tą drugą ligę. Natomiast jako kibic ŁKSu cieszę się, że w przyszłym sezonie będą derby Łodzi. Cieszę się również, że dziś udało się strzelić te trzy bramki. Tym samym pokazałem jak prawdziwi mężczyźni kończą. Do karnego nie podszedłem na luzie. Byłem bardzo zdenerwowany, tym bardziej że kibice skandowali nazwisko Artura Boruca. Jednak udało się zdobyć gola i mam nadzieję, że dzięki temu się przełamałem.

Marek jestes zajebisty :dzieki:
Plus za szczerosc i drugi plus za pokazanie jak prawdziwi mezczyzni koncza :rotfl:

Q_(L)
09-06-2004, 09:45
mam pytanko - jak jest z biletami ?? Jak wszystkim wiadomo, aby oddać bilet do Kolpoltera trzeba było przedstawić paragon zakupu. Ja mam 2 takie bilety (44złote) i jak większość nie mam paragonu ( po co komu paragon za bilet na mecz ). Jeśli koś coś wie w tej sprawie to prosze pisać !!

posssssssssdro

:co2:
:czytaj: http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=5478

aaadamm
09-06-2004, 09:49
Marek jestes zajebisty :dzieki:
Plus za szczerosc i drugi plus za pokazanie jak prawdziwi mezczyzni koncza :rotfl:

nie wszystkim Łodzianom to wychodzi....zwłaszcza to drugie :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Mecz ze Switem był bardziej emocjonujący niż histroyczne 6:0 z Widzewem :(

arczi
09-06-2004, 10:51
człowieku jakbys pojechal na ostatni wyjazd w I lidze na kilka najblizszych lat i bys się dowiedzial juz na samym miejscy ze nie wejdziesz na mecz dlatego ze jakis ******** sobie wymyslil ze masz tasak w kieszeni nie wkurwilbys się ?

Pewnie, ze kazdy z Nas by sie wkurwił. Nie dziwie sie waszym reakcjom.
Choc z drugiej strony... To było pewne, ze nie wejdziecie.

Kawa
09-06-2004, 11:01
Cos mi sie skasowało wiec powtórze :tak:
Smiesznie wygladaja zale Widzewiaków wobec niewpuszczenia na mecz w Łodzi kibicow Górnika.

Mini
09-06-2004, 11:05
hehe a ja mu powiuedziałem żeby mi pokazał gdzie na karnecie jest napisane o obowiazku noszenia dokumentow...niebyło,on zgłupiał i kazał mi iść :]

jest tekst że mają Cie prawo wylegitymować....
tylko musza mieć z czego :niedobry:

kud(L)aty68
09-06-2004, 11:28
Mam jakies straty po wieczorze w Zrodelku - jakie? Nie wiem, musze oszacowac.
BTW - Marecki - THX :dzieki: wiesz za co, problemow nie bylo zadnych :)

Adam-oldboy
09-06-2004, 11:32
A ja jestem ciekawy jak prosię, co miało być na oprawie. Może ktoś na privie zdradzić?

szczepan
09-06-2004, 11:42

wrzuc na luz dobra? bo ok ponajezdzaj sobie na dzialaczy ale od Nas to sie odwal...

[ Dodano: Sro cze 09, 2004 11:45 am ]

jebac prowokacje, jebac krzywe akcje chlopkow ze Stolicy

tak tak a jednak boli...

[ Dodano: Sro cze 09, 2004 11:49 am ]

Wiekszosci czy tez nie, ale nie wszystkich...
Jesli chodzi o transparent to jest moje zdanie- mi sie nie podobal (wiem ze nie tylko mi) i to nawet nie ze wzgledu na jego temat ale sam tekst 'Pinokio' :rotfl:
Co do Vuko to po pierwsze jeszcze nie odszedl i jak na moj gust do Wisly nie odejdzie... Do zagranicznego niech idzie- zycze mu powodzenia...
Duzo zrobil dla Legii i wiele razy pokazal ze mu na niej zalezy i mysle ze w calym tym zamieszaniu z Wisla duza role odegraly tez media...
Judasz, gwizdy, ***********... no dla mnie to przesada byla... moze jeszcze niech go ktos pobije bo to modne ostatnio... :/

Kasja ale ***** co ma do tego fakt ze jeszcze nie wiadomo gdzie pojdzie?

koles cos obiecuje a potem w gazecie mowi ze zaluje tych deklaracji! czyli jednym slowem leci sobie w gume!

jestem ciekaw jakbys ty reagowala jakby Cie przyjaciel oklamal? cieszyla bys sie? bila mu brawo?

a nie jest judaszem?

legart
09-06-2004, 12:04
Hadaj sie wydzierał i piszczał??? :co2:

taa stały zestaw

DeMon
09-06-2004, 12:41
Znajomy z Małkini wychodził ze stadionu 30 minut przed końcem meczu. Bilet miał na pociąg przy sobie, karnet w ręku. Przeszedł obok ochroniarzy i gdy wychodził przez bramę nagle go dopadli w dziesięciu krzycząc To ten skur...!
Powykręcali mu ręce, wrzucili w kałużę i oddali go psom. Dwie godziny w suce, godzina na Muranowskiej komendzie i 100 PLN-ów za zakłucanie porządku. Czekając pod komendą trochę sobie podyskutowałem z strażnikami i polucjantami. Najpierw chcieli mi mandat dać za wyrzucenie papierosa na chodnik - powiedziałem, że nie palę bo mam wade płuc (mała ściema - pale jak lokomotywa), to nastepny kazał mi dmuchać - wyszło 0,00 %. Na koniec sprawdzali jeszcze czy przypadkiem nie jestem jednym z kolesi którzy zwiali z jakiegoś radiowozu :D Strażnicy Miejscy tak się wozili jak jeszcze nigdy - ale hitem miesiąca była rozmowa jednego ze strażników z komendantem:
- Panie komendancie można na słówko?
- No wal, o co chodzi?
- Bo my słyszeliśmy, że oni się przez internet się już trzy dni temu umawiali. Bo podobno nam te baraki chcieli splądrować i podpalić.
- No i co z tego, co mam zrobić?
- No może my tam pojedziemy?
- Co Ty mi tu o barakach pieprzysz?! Wy wolne już chcecie sobie zrobić! Zapomnij, siedzisz na komendzie!
:D :fuckyou: :D :fuckyou: :D :fuckyou: :D :fuckyou: :D

A zapomniał bym... C.H.W.D.P. :bejsboll:

Krzpac
09-06-2004, 12:59
Pewnie, ze kazdy z Nas by sie wkurwił. Nie dziwie sie waszym reakcjom.
Choc z drugiej strony... To było pewne, ze nie wejdziecie.

ja wole pojechac i wiedziec ze próbowałem, ale nie udało się, bo jakbym siedzial w domu i okazałoby się ze jednak pojawili się od nas ludzie na sektorze nie byłbym z tego zadowolony... i kazdy z nas jadąc pociągiem miał promyk nadziei ze jednak nas wpuszczą..........

marecki
09-06-2004, 13:13
A ja jestem ciekawy jak prosię, co miało być na oprawie. Może ktoś na privie zdradzić?zobaczysz w przyszles rundzie :tak:

Kiju
09-06-2004, 14:00
Smiesznie wygladaja zale Widzewiaków wobec niewpuszczenia na mecz w Łodzi kibicow Górnika.

Kawa,znasz całą sprawe???
Kibice Górnika nie mieli pretensi do nas tylko do Kozminskiego,to chyba o czyms swiadczy,skoro on nie dopilnowal pewnych spraw to co my mamy do tego???
Nas podobnie wystawili dzialacze na mecz wyjazdowy z Gieksą.

Nie iwem dlaczego nasze żale Cie śmieszą,lecz ide o zaklad ze to wszystko to spręzyna waszego prezeza,niezbyt rozgarnietego Zygo.

Od początku zarząd Legii nie chcial nas wpuscic wymyslając co raz to nowe przeszkody i głupoty.
Tak jak napisalem wczesniej,mogli sobie na to pozwolic,bo wiedzieli ze spadamy i nie bedziemy mogli odwdzięczyc sie w przyszłym sezonie tym samym.
Gadki Bednarza tylko mnie w tym uswiadczyły.
Mam nadzieje ze przyjdzie jeszcze czas,ze bedzemy mogli odwdzięczyc se tym samym.
Zrobiono nas w jajo dla zwyklego widzimisie i nie dziw sie naszej złosci.

Q_(L)
09-06-2004, 14:09

Kawa,znasz całą sprawe???
Kibice Górnika nie mieli pretensi do nas tylko do Kozminskiego,to chyba o czyms swiadczy,skoro on nie dopilnowal pewnych spraw to co my mamy do tego???
Nas podobnie wystawili dzialacze na mecz wyjazdowy z Gieksą.

Nie iwem dlaczego nasze żale Cie śmieszą,lecz ide o zaklad ze to wszystko to spręzyna waszego prezeza,niezbyt rozgarnietego Zygo.

Od początku zarząd Legii nie chcial nas wpuscic wymyslając co raz to nowe przeszkody i głupoty.
Tak jak napisalem wczesniej,mogli sobie na to pozwolic,bo wiedzieli ze spadamy i nie bedziemy mogli odwdzięczyc sie w przyszłym sezonie tym samym.
Gadki Bednarza tylko mnie w tym uswiadczyły.
Mam nadzieje ze przyjdzie jeszcze czas,ze bedzemy mogli odwdzięczyc se tym samym.

:co2:
Kiju, najpierw krytykujesz swoich działaczy, potem naszych... masz pretensje a jednoczesnie piszesz... "Mam nadzieje ze przyjdzie jeszcze czas, ze bedzemy mogli odwdzięczyc se tym samym."

:dziwne:
Masz w końcu pretensje o widzimiesie do działaczy, czy do kibiców, bo nie ogarniam :nie_wiem:

kamyk
09-06-2004, 15:29
teraz ja cos napisze! tak, przed kasami juz sparwdzali karnety - podchodzi do mnie palkarz i pyta sie karnet masz? mam pokazuje; mowi masz dowod? mowie nie mam dokumetow bo z pracy prosto wale tu!a on do mnie - idziemy do starszego aspiranta i zaczeli mnie przeszukiwac i dokumety znalezli i wyjalem i sie nie zgadzalo karnet z dowodem; nic, ale dogadalem sie i mnie puscili i powiedziali ze jak na bramkach kasowych mnie nie zatrzymaja to wejde! wchodze i sprawdzaja mnie karnet i komumety mowie im ze to kuzyna karnet i ze to nie moj a tu jest brat nawet tego kuzyna i potwierdzil to a on :cenzura: do mnie "cos sie ***** tak ubral jak choinka obwiesza szalami (mialem 3 szaliki uwiazane) i mowi do mnie co ***** zimno ci" , nic sie nie odzywalem, nagle zabral karnet i ch..e mnie wyprowadzili i przekazali Policji i mnie spisali i chcieli wywiezc na Czerniakowska zebysmy sie niekrecili tu! ale mowie mu ze samochod moj stoi na parkingu to poszedl ze mna na parking musial zobaczyc i odprowadzic mnie czy prawde mowie , meczu nie widzialem przesiedzialem caly mecz w samochodzie,widzialem jak Policja gania pod wejsciami Zylety ludzi ktorzy sie tam zebrali wszystkich wyganiali spd stadionu ! Nabiora mlodych szczyli do Policii i cwaniakuja ku..y!Mam nadzieje ze cos sie zmieni w nastepnym sezonie ja wiem ze to nie byl moj karnet ale ... coz w nastepnym kupuje karnet! co do dopingu to z tego co slyszalem na ulicy bylo raz cicho raz glosno i z tego co czytam to widze ze piknikowo bylo;) pozdrawiam tych ktorzy nie weszli wczoraj na stadion....

Ostry
09-06-2004, 15:45
Mimo bardzo korzystnego wyniku,radość nie była pełna.

Atmosfera w ogóle była nieco piknikowa,zwłaszcza w pierwszej połowie.W drugiej doping się nieco poprawił,ale i tak stać nas na więcej :)

Co do ochrony,to widać było,że teraz kontrolowali wszystko dwa razy dokładniej.Na Krytej nie pozwolili,aby ojciec z dzieckiem wnieśli transparent,problemem były oczywiście rurki PCV. Przy honorowej i prasowej ustawiło się sporo ochroniarzy,mieli nawet jakieś tarcze i pałki :D

Ja żadnego dowodu tożsamości nie musiałem pokazywać,nawet nie porównywali mojego zdjęcia ze mną :D

Mazi
09-06-2004, 16:45
Znajomy z Małkini wychodził ze stadionu 30 minut przed końcem meczu. Bilet miał na pociąg przy sobie, karnet w ręku. Przeszedł obok ochroniarzy i gdy wychodził przez bramę nagle go dopadli w dziesięciu krzycząc To ten skur...!
Powykręcali mu ręce, wrzucili w kałużę i oddali go psom. Dwie godziny w suce, godzina na Muranowskiej komendzie i 100 PLN-ów za zakłucanie porządku.

:o

O cholera :/ , znam go dobrze . Gadałem z nim jeszcze podczas meczu i mówił ,że musi wcześniej wyjść ,ale po tym co się stało myślałem ,że sobie odpuści ... :/ . ehhh...

szczepan
09-06-2004, 17:26

1)sprecyzuj do kogo masz pretensje

2)i nie mow nic o odwdzieczaniu sie bo to troche smiesznie brzmi patrzac na to jakie nam sie problemy robie przy wyjazdach do was...

Derles
09-06-2004, 18:02
PAP/09 czerwca 2004 07:05

Kibice Widzewa: Potraktowali nas jak śmieci, bydło!

Ponad 250 kibiców Widzewa, którzy wczoraj pod eskortą stu policjantów pojechali do Warszawy na mecz Widzewa z Legią, nie zostało wpuszczonych na mecz - podaje "Dziennik Łódzki".

"Skandal, potraktowali nas jak śmieci, bydło" - krzyczeli kibice, którzy wrócili do Łodzi.

"W Warszawie mówili, że mamy siekiery, noże i kije bejsbolowe. To jakiś absurd".

Kibice nie zostali w Warszawie nawet wypuszczeni na dworzec. Po półtorej godziny oczekiwania w pociągu, odjechali z powrotem do Łodzi - informuje dziennik.

Policjanci, którzy jechali z kibicami potwierdzali, że ci zachowywali się bez zarzutu.

"Dostaliśmy informację, że organizatorzy meczu, klub Legia Warszawa, nie zgadzają się, żeby łódzcy kibice byli na meczu, ani nawet żeby weszli do miasta" - poinformował Witold Kozicki, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

"Kibice nie byli pijani, nie mieli ostrych narzędzi, zachowywali się spokojnie. Informacje, jakoby mieli siekiery czy noże są nieprawdziwe. Nie wiem, dlaczego podjęto taką decyzję. Sporządzimy raport, w którym cała sytuacja będzie opisana" - dodał - pisze gazeta.

Kibice mają zamiar domagać się zwrotu kosztów podróży za przejazd pociągiem.

"Zapłaciłem 20 zł, niech mi teraz oddadzą pieniądze" - domaga się Krzysiek, kibic Widzewa. Kibice zapowiadają wystąpienie na drogę cywilnoprawną o pomówienie.

"Jak można nas tak bezpodstawnie oskarżać? Ktoś musi za to odpowiedzieć, tym bardziej że łódzcy policjanci tym razem są po naszej stronie i potwierdzają, że zachowywaliśmy się w porządku" - zapowiedział "Kolec" z widzewskiego klubu kibica.

Na Dworcu Fabrycznym na kibiców czekało kilkanaście wozów policyjnych. Kibice nie wszczynali awantur, czekali na przyjazd rzecznika policji, żeby ten potwierdził ich nienaganne zachowanie w pociągu - informuje "Dziennik Łódzki".

info z www.onet.pl

panie Szczepan dostaliscie 550 biletow wiosna 2003 a na jesieni 800, a co do problemow przy wyjazdach to smieszny jestes(jesien 2002-1600 Widzewiakow wpuszczanych tak szybko, ze 75% ludzi weszlo na stadion w drugiej polowie a pod sektorem gosci bylismy 10 minut po pierwszym gwizdku sedziego)

Nilmaker
09-06-2004, 18:07
"Zapłaciłem 20 zł, niech mi teraz oddadzą pieniądze" - domaga się Krzysiek, kibic Widzewa. Kibice zapowiadają wystąpienie na drogę cywilnoprawną o pomówienie]
Oddajcie Krzyskowi 20zł!!! :D

Mac
09-06-2004, 18:12
Panowie z Widzewa dajcie na zuz,prawdziwi kibice was romieją,więc nie ma sensu gadać z kolesiami,któży byli może na jednym wyjeżdzie.

_Bart
09-06-2004, 18:18
Panowie z Widzewa dajcie na zuz,prawdziwi kibice was romieją,więc nie ma sensu gadać z kolesiami,któży byli może na jednym wyjeżdzie.

:prosze:

Foxx
09-06-2004, 18:54
Panie Szczepan dostaliscie 550 biletow wiosna 2003 a na jesieni 800, a co do problemow przy wyjazdach to smieszny jestes(jesien 2002-1600 Widzewiakow wpuszczanych tak szybko, ze 75% ludzi weszlo na stadion w drugiej polowie a pod sektorem gosci bylismy 10 minut po pierwszym gwizdku sedziego)

Ojejej, jakbym miał liczyć ile razy doświadczyłem tego na Widzewie... :niedobry: (jak jeszcze był stary sektor dla przyjezdnych)

szczepan
09-06-2004, 19:31
Panie Szczepan dostaliscie 550 biletow wiosna 2003 a na jesieni 800, a co do problemow przy wyjazdach to smieszny jestes(jesien 2002-1600 Widzewiakow wpuszczanych tak szybko, ze 75% ludzi weszlo na stadion w drugiej polowie a pod sektorem gosci bylismy 10 minut po pierwszym gwizdku sedziego)

Ojejej, jakbym miał liczyć ile razy doświadczyłem tego na Widzewie... :niedobry: (jak jeszcze był stary sektor dla przyjezdnych)

dziekuje Panie Foxx :piwo: :bauns:

Wasil
09-06-2004, 19:42
Nie wiem czy jest sens dalej roztrząsać tą sprawę . Widzew niestety nie został wpuszczony na nasz stadion z przyczyn bezpieczeństwa (kto o tym zadecydował: pzpn ,nasi działacze czy policja trudno powiedzieć). Jedno jest pewne, nie kibice Legii nie wpuścili gości ,więc jakieś pretensje do nas są conajmniej dziwne :nie_wiem: .

buba(L)a
09-06-2004, 19:48
bylem na meczu, mialem swoj karnet, moj kolega mial kolegi ale wszedl bez wiekszych problemow.atmoswera piknikowa, zaluje ze nie wzialem jakiegos reczniczka to bym sie poopalal. po golach taka radosc wymuszana, pare piatek i tyle, nie to co zawsze. widno jak skur :cenzura: syn, myslalem ze jest poludnie. z tym wyjsciem pod bramki to byly chyba 2 takie akcje, raz jak ludzie pod bramkami zaczeli biec w strone czerniakowskiej?? to myslelismy ze widzew jedzie, duzo ludzi zucilo sie na siatki ale tak cicho to sie uspokoilismy. potem przyszedl R i tuz przed karnym powiedzial ze w **** ludzi stoi pod bramkami i idziemy. z tym ze ja (inaczej jak moj przedmowca) myslalem ze idziemy negocjowac z psami i ochrona :D ale ze oni nas dezodorantmi jakimis babskimi zaczeli pryskac to na chwile musielismy przestac negocjowac i od tamtej pory porozumiewalismy sie z nimi droga lotnicza :D ale ze oni jakos nie chcieli z nami rozmawiac to dalismy spokuj. tak na serio to jakby zyleta i ci Legionisci przed bramkami sie jakos zgrali to moze by weszli. fakt ze tyle psow, wiecej niz kibicow. droga powrotna tez z przygodami (520) 2 razy z autoba wylatywalem. potem jakis typ na przystanku powiedzial mi ze w autobie byl pies po cywiu z radiem (chociarz nie wiem czy to cos zmienialo). straszna chujnia ten mecz. tyle. pzdr

Derles
09-06-2004, 20:01

ale sam dobrze wiesz, ze nie chcialbys wyjazdowo w taki sposob zegnac 1-ej ligi w dodatku z odwiecznym rywalem

bylo jak bylo jak jedne z waszych zauwazyl nie ma co juz o tym pisac bo chyba wszystko zostalo powiedziane

p.s. podobno pilkarze Widzewa odwolali strajk i wyszli tylko dlatego, ze C+ zagrozil ciezka grzywna za ewentualnego walkowera i w efekcie odwolanie transmisji w TV tak wiec niby chcieli ale nie do konca wyszlo

szczepan
09-06-2004, 20:23
ale sam dobrze wiesz, ze nie chcialbys wyjazdowo w taki sposob zegnac 1-ej ligi w dodatku z odwiecznym rywalem

no ok ale po co w takim razie odreagowujecie swoja zlosc atakujac nas?

buba(L)a
09-06-2004, 20:30
a no i jeszcze takst R.
"teraz to samo, tylko co innego"
:rotfl2:

zuz
09-06-2004, 20:32
a no i jeszcze takst R.
"teraz to samo, tylko co innego"
:rotfl2:

taaaa albo '*********** do PGR-u'
:rotfl: :bounce:

Krzpac
10-06-2004, 01:34
Derles nie 1600 tylko 1800 :)

i nikt nie ma do kibiców Legii pretensji [no moze do tych co pobili piłkarzy Lecha ;)].........

aaadamm
10-06-2004, 14:19
a moj kumpel dzis mi napisal ze wszedl na zwyczajny bilet :nie_wiem: :nie_wiem: :nie_wiem:

Gruby
10-06-2004, 16:52
Wujek Grzesiek jak zwykle ma dla Was zdjecia :D http://grogra.com/legia/widzew/

Jastrząb
10-06-2004, 18:08
droga powrotna tez z przygodami (520) 2 razy z autoba wylatywalem. potem jakis typ na przystanku powiedzial mi ze w autobie byl pies po cywiu z radiem (chociarz nie wiem czy to cos zmienialo). straszna chujnia ten mecz. tyle. pzdr

No to pozdrawiam, bo ja tez jechałem tym autobusem i też 2 razy spieprzałem z niego. Tyle, że za drugim razem zdążyłem zebrać dwie pały zanim sie rozpędziłem :zly: . Ale i tak najlepsza była jakaś pani w wieku ok 50 lat. Krzyczała do nas - "panowie uciekajcie bo was wszystkich wyłapią" szacunek dla niej :dzieki:

Fizi
11-06-2004, 06:00
,,GW,,:

Kto nie chciał kibiców Widzewa w Warszawie ?

Bartłomiej Derdzikowski 11-06-2004, ostatnia aktualizacja 10-06-2004 18:25

Noże, tasaki i siekiery znalazła policja przy kibicach Widzewa - poinformowano przed wtorkowym meczem Legii z Widzewem. Tymczasem policja twierdzi, że nie miała żadnych zastrzeżeń do fanów z Łodzi i że to Legia nie chciała ich wpuścić na stadion

We wtorek 350-osobowa grupa kibiców zdegradowanego już Widzewa wybrała się pociągiem na mecz z Legią w Warszawie. - Rano uzyskaliśmy od PZPN zgodę na przyjazd - twierdzi Robert Potargowicz, organizator wyjazdu. - Daliśmy słowo honoru, że będzie spokój. - Łódzcy kibice mogli wejść na mecz po kupieniu biletów i na podstawie imiennej listy - mówi Marcin Stefański, dyrektor Departamentu Rozgrywek PZPN. Fani Widzewa doszli też do porozumienia z Andrzejem Grajewskim, menedżerem generalnym klubu, który zagwarantował, że pokryje straty na stadionie, gdyby spowodowali je kibice z Łodzi. Zaostrzenia wprowadził PZPN, po tym jak stołeczni chuligani pobili działaczy związku i piłkarzy Lecha Poznań po finałowym meczu Pucharu Polski w Warszawie.

W pociągu wiozącym kibiców Widzewa do Warszawy byli łódzcy policjanci. - Rozmawiałem z dowódcą. Twierdził, że nie pamięta tak spokojnej podróży z sympatykami klubu. Nie możemy powiedzieć o nich złego słowa: nie byli pijani i nie mieli przy sobie niebezpiecznych narzędzi - mówi nadkomisarz Dariusz Krawczyk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

- Kilka minut przed końcem podróży zadzwonił do mnie kolega i powiedział, że w telegazecie przeczytał, iż nie wejdziemy na stadion, bo policja znalazła przy nas tasaki, siekiery i noże - opowiada Potargowicz. - To bzdura.

Kibice z Łodzi przyjechali na stację kolejową Warszawa Powiśle, stołeczna policja pozwoliła im wyjść na peron, ale po chwili kazała wrócić do pociągu. - Stwierdzili, że PZPN i Legia nie zgadzają się na wpuszczenie nas na stadion - opowiada Potargowicz. - Zadzwoniłem do pana Eugeniusza Kolatora [wiceprezes PZPN - red.], który powiedział, że to nieprawda.

Do kibiców przyjechał Stanisław Wzorek, delegat PZPN odpowiedzialny za bezpieczeństwo podczas meczu Legii z Widzewem. Nie znalazł żadnych niebezpiecznych narzędzi, więc zgodził się, żeby wpuścić sympatyków Widzewa na stadion.

Jednak stołeczna policja nie zmieniła zdania. Potargowicz ma do niej ogromne zastrzeżenia. - Potraktowali nas jak bydło. Na peronie i w pociągu użyli gazu łzawiącego. Chcieli nas sprowokować, ale im się nie udało - mówi. Klimczak: - Mam informację od naszych funkcjonariuszy, że kibice do końca zachowywali się właściwie.

Piłkarze Widzewa w ramach protestu zamierzali nie wychodzić na boisko. Zmienili zdanie dopiero na prośbę PZPN. - Dobrze, że ten mecz się odbył. Obiecuję, że poprosimy o wyjaśnienia organizatorów - twierdzi Stefański.

- Chcemy otrzymać raport z PZPN i łódzkiej policji. Od policji w Warszawie będziemy domagać się przeprosin. Chcemy też odzyskać pieniądze za wyjazd. Od PZPN i Legii, bo to oni byli organizatorem meczu. Za przejazd pociągiem kibice musieli zapłacić po 20 zł. W sumie wydali 7 tys. zł

Mrozik
11-06-2004, 07:40
Wzorek po raz kolejny pokazał się z bardzo dobrej strony jako delegat PZPN-u . Szkoda jednak że po raz któryś wstawia się za kibicami,ale niewiele to zmienia ... :(

Jaco
14-06-2004, 18:30
Epilog:

http://serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,2128976.html?as=1&ias=8

:o

marecki
14-06-2004, 20:11
no coz ...bylo prawie tak jak ta mila Pani napisala :/ bez paru detali.
a na pomysl z krotka linia zycia na transie "Vuko w Wisle" wpadla wlasnie ona :D

z drugiej strony ,koles ktory jechal z Widzewem niezle narobil RB kolo piora :dziwne:

trzecia wersja z psami ,to wybitnie watek komediowy :D

Paolo'
17-06-2004, 22:41
parodia ten artykuł, szczególnie cytaty z kibicowskich piosenek... "My czterej pancerni, powrócimy wierni, nakarmimy psa, psa, psa..." :co:
rozwaliła mnie ta wersja :poddajesie