PDA

Zobacz pełną wersję : Plebiscyt LegiaF@ns na najlepszego pilkarza sezonu 02/03

c_zary
07-06-2003, 15:09
Ostatnio wysoka forma imponowal Marek Saganowski i to on byl sila napendowa calego zespolu. Jednak w przekroju calego sezonu najrowniejsza forma prezentowal Stanko, a co najwazniejsze byl bardzo stuteczny (korona krola strzelcow). Dlatego oddaje swoj glos na Svitlice.

crolick
07-06-2003, 15:23
svitlica bez dwoch zdan - w miare rowna forma przez caly sezon, no i korona strzelcow :)

Cipciuś
07-06-2003, 15:36
Stanko Svitlica Kocha Cie Cała Stolica....

Luqas
07-06-2003, 15:57
Podobnie jak przedmówcy, Stanko Svitlica 8)

krollek
07-06-2003, 16:25
Król Stanko :+:

Unico
07-06-2003, 17:16

Czemu nie Kucharski? :rotfl: :>
Niech ktoś na Cezarego zagłosuje bo wstyd. :rotfl:

[marcin]
07-06-2003, 17:17
Stanko Svitlica lub Marek Saganowski :+: ;)

Grochów
07-06-2003, 17:55
Stanko Svitlica za króla strzelców i chyba najrówniejszą formę w przekroju sezonu...Obyśmy za rok też mieli okazję na niego zagłosować ;)

C@mo
07-06-2003, 18:01
Gdyby Sagan grał regularnie już od września to...., a tak to glosuje na naszego króla Stanko Svitlice

Ostry
07-06-2003, 18:34
Na wiosnę zdecydowanie najlepszy był Saganowski,a w przekroju całego sezonu Svitlica i Zieliński,on dla mnie zawsze jest najlepszy ;)

Afgan
07-06-2003, 18:55
jak dla mnie Marek Saganowski...typ jest poprosu niekiepskim pilkarzem... '8 wroze mu zajebista pilkarska kariere... 8)

Mazi
07-06-2003, 19:07
STANKO SVITLICA ,KOCHA CIĘ CAŁA STOLICA !!!

oprócz tego , udany sezon mogą zaliczyć :Sagan ( nareszcie ! ) , Zielu ( jak zawsze ) , Kiełbik ( powyzej swojej przeciętnej ) , Boruc ( mam nadzieję ,że jego talent naprawde eksploduje w przyszłym sezonie ) .

bemowiak
07-06-2003, 20:58
Zielu,mimo nienajmłodszego wieku jak na piłkarza gra jak profesor!

Tomi
07-06-2003, 21:10
Dałem na Zielka bo Svitlica mimo tylu strzelanych bramek nie imponuje mi stylem gry tak jak Ziliński a Sagan...cóż w tej rundzie na pewno był najlepszy ale jesienią nie grał więc to go dyskwalifikuje.....

ange(L)
07-06-2003, 21:12
Sagan!
malo rozegral meczy,ale w kazdym pokazal naprawde wielka klase...jak dla mnie on teraz stanowi ponad polowe wartosci tej druzyny...i to wcale nie jest przesada

Keleborn
08-06-2003, 11:40
Głosuję na Zielka, Svitlica tuż za nim.

yusta
08-06-2003, 16:33
Zagłosowałam na Zielka bo trzeba brać pod uwagę cały sezon. Gdyby nie to to na głosik zasłużył Sagan. Svitlica zdobył koronę, ale troszkę sie zraziłam po wywiadzie w PS-ie. Zielek nie zdobywał bramek, ale również prezentował równą wysoką formę.

R@dek (L)
08-06-2003, 19:56
Stanko Svitlica :+: :+: do końca co kolwiek teraz zrobisz :)

Mrk
08-06-2003, 20:43
Mimo, że ostatnio Saganowski był najlepszy, ja zagłosowałem na Svitlicę, ponieważ są to wybory na najlepszego piłkarza całego sezonu. Svitlica został królem strzelców, poza tym nie zawiódł przy wykonywaniu karnych (wykorzystał wszystkie( i dlatego on zasługuje na zwycięstwo w plebiscycie.

Stanko ---> :+: :+: :+:

Mrk
08-06-2003, 21:41
yyyyeyy a Cezary wciąż zero głosów 8-
W tej rundzie Cezary prezentował się strasznie mizernie! Jeżeli ktoś na niego zagłosuje, to chyba tylko przez pomyłkę.

Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć, dlaczego skasowano posta Unico, którego powyżej cytuję? :hmm: Przecież nic złego nie napisał!

Unico
08-06-2003, 21:57
yyyyeyy a Cezary wciąż zero głosów 8-
W tej rundzie Cezary prezentował się strasznie mizernie! Jeżeli ktoś na niego zagłosuje, to chyba tylko przez pomyłkę.

Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć, dlaczego skasowano posta Unico, którego powyżej cytuję? :hmm: Przecież nic złego nie napisał!

Też chciałbym to wiedzieć. To nie pierwszy raz :help: :fu: bo się pogniewamy :zly:
---------------
BIG BROTHER: żebyś dłużej czekał na drugą elkę :)
Tak bardziej serio, to przez pomyłkę. Sorczak :P
Tym bardziej, że też nie głosowałbym na Czarka

Aureliusz
09-06-2003, 07:35
Bezapelacyjnie Stanko, równa forma przez cały sezon. No i król strzelców mówi sam za siebie.

peyek
09-06-2003, 07:47
Zielek :+: - rowna forma, najmniej wpadek. Pozniej Stanko.

kamyk
09-06-2003, 09:10
stanko w ciagu calego sezonu gral naj rowniej i strzelal bramki jak na zawolanie :)! a drugi to bym oddal glos na sagana!

aaadamm
09-06-2003, 09:57
Stanko Svitlica za króla strzelców i chyba najrówniejszą formę w przekroju sezonu...Obyśmy za rok też mieli okazję na niego zagłosować ;)

dokladnie ....chodzi o caly sezon..a w nim Stanko byl najlepszy... moze nei byl super...ale w ty mroku..trudno zlalezc zawodnika rowno grajacego przez calutki sezon...Stanko ma najblizes..no pi prezent od nas za Korone

_Bart
09-06-2003, 11:58
Stanko choc miałem dylemat pomiedzy nim a Zielinskim. Jednak Stanko w przekroju całego sezonu strzelił wiele bardzo ważnych bramek, a niestety obrona która kierowł Zielu troszke czasami szwankowała.

biotronic
09-06-2003, 16:44
Ktos cos przeczytal w PS i sie tym sugeruje??? buhahahahaha no comment
Stawiam na Stanko, w koncu zostal krolem strzelcow, a gdyby to byl plebiscyt na najlepszego zawodnika wiosny to bez watpienia Sagan

BBB
09-06-2003, 22:11
Stanko Svitlica -korona krola strzelcow i wszystko jasne -co mial zrobic robil z bardzo dobrym efektem.

stfu!_kash
10-06-2003, 11:41
Stanka kocha stolica ale nigdy o sagaie nie wolno zapomniec!!!

Ewelina
10-06-2003, 18:11
zagłosowalam na Zielinskiego :) trzyma forme pomimo wieku, gra w reprezentacji, w ogole jest doskonaly :) oczywiscie nie umniejszajac zaslug innym zawodnikom :)

Jackos
10-06-2003, 18:43
Jak na mnie Stanko, utrzymywał mniej więcej równą formę przez cały sezon, co nie udało się ani Saganowi (Najlepszy moim zdaniem ale wiosną), ani Stanewowi (wyjechał) i Zielińskiemu (pare wpadek i kontuzje)

Nazgul
10-06-2003, 19:23
Mam pytanko: Skoro w ankiecie jest wyszczególniony Radek Stanew to czemu nie ma Sergieja? :D
I co w ogóle robi Radek w tej ankiecie? Testuje ilość jajarzy na forum??? :D :D :D :D

Unico
10-06-2003, 20:23
o Boruc jeden głos, a C.K. wciąż zero 8-

koLumb
10-06-2003, 23:03
Za całokształt Stanko Svitlica choć Marek Saganowski deptał mu po piętach!

bayo
11-06-2003, 11:28

jasne :/ Kucharski powinien sie znalezc ale w sondzie pt. 'Najwieksze rozczarowanie sezonu'. Dla mnie bylby tam bezapelacyjnym nr 1

Dorsz
11-06-2003, 15:47
Zagłosowałem na Marka Saganowskiego, od dawna chciałem by taki zawodnik grał w Legii Warszawa. Walczy, sam sobie wypracowuje sytuacje, najczęściej je wykorzystuje do tego. Nie boi się, wziąć na siebie odpowiedzialności. Widzi szanse to strzela. I o to właśnie chodzi. A tak jeszcze nie dawno wszyscy mu wrzucali, że podobno podwyżki chciał, powinien ją dostać kosztem obniżenia poborów kilku innych pracowników/kopaczy, którzy nie zasługują na te pieniądze, które obecnie zarabiają.

Svitlica wporządku, sęp, czasem aż za duży i do tego masa nie wykorzystanych sytuacji, a na wyniki głosowania zapewne zaważyły też jego wypowiedzi o miłości do Legii - kolejny miłośnik, rzygać się chce.

*PRZEMO*
11-06-2003, 21:25
bardzo lubie Czarka Kucharskiego jest moim ulubionym zawodnikiem ale niestety nie moge mu dac dobrej oceny poniewaz nie spisal sie najlepiej a szkoda :/
saganowski jak dlamnie super! bezdyskusyjnie najlepszy zawodnik szczegolnie pod koniec sezonu :+: :+:
svietlica bramkostrzelny, dobry ale jak dlamnie zawolny,, ;) bardzo spodobal mi sie artykul z nim w NL :look: to jak sie wyraza o Legii naprawde milo..
ale glos oddalem na Boruca, nie raz nie dwa ratowal legie z opałow..
super zawodnik mam nadziejze ze w przyszlym sezonie bedzie eksplozja talentu i zadnej bramki nie pusci! Artur :+: Boruc ;)

modiq
12-06-2003, 09:24
SAGAN!

Yevaud
13-06-2003, 09:30
Bardzo dobrą rundę jesienną miał Stanew. Bardzo dobrą rundę wiodenną miał Boruc. Genialnie wręcz na wiosnę grał Saganowski. Całkiem dobrze spisywał się Jarzębowski (4 strzelec Legii, jeśli się nie mylę i to jako obrońca, przez jeną tylko rundę).
Jednakże wkład tych zawodników to rzeczywiście tylko jedna runda.
A cały sezon grali w miarę równo i miare dobrze tylko Surma, Svitlica i Zieliński. Za tą trójką gdzieś plasuje się Kucharski potem Kiełbowicz, Jóźwiak, Majewski, Vukovic.

A więc Surma, Svitlica, czy Zieliński?
Surma pewnie najdłużej jeszcze w LEgii pogra i pewnie jeszcze zasłuży na miano piłkarza sezonu.
Svitlica, jako król strzelców, zebrła już jakieś laury. Dlatego głos oddalem na Zielińskiego (gdybybyo można oddałbym na wszystkich trzech).

Szymus
15-06-2003, 17:43
Moim zdaniem niewątpliwie piłkarzem sezonu i najwiekszym odkryciem w Legii był Marek Saganowski. Następnie Stanko Svitlica, puzniej za przepiekna bramke Tomasz Kiełbowicz, a takrze Artur Boruc za dobra gre...

Yevaud
16-06-2003, 09:39
Boruc trzy głosy?
Chłopak jest naprawdę niezły, ale grał przez pół sezonu! I to też nie całe, bo zastępował go Mijanovic. Może w przyszłym sezonie....
A dlaczego żadnego głosu nie dostał Surma? Wszedł do Legii bez problemów. Już samo to bardzo dobrze o nim świadczy. Był pewnym punktem zespołu, a przynajmniej tym najmniej niepewnym. Nie przeżywał aż takich wahań jak Stanko.

Lakers
17-06-2003, 10:46
Artur boruc !
bez kitu był w trudnej sytuacji ale mimo to zaliczył wiele meczów z czystym kontem !! szkoda ze Okuka wczesniej na niego nie postawił bo wtedy moze byśmy z Wisłą w Krakowie ... wygrali

matmi
18-06-2003, 10:19
Jacek Zieliński - za całokształt

Nazgul
19-06-2003, 09:17
Artur boruc !
bez kitu był w trudnej sytuacji ale mimo to zaliczył wiele meczów z czystym kontem !! szkoda ze Okuka wczesniej na niego nie postawił bo wtedy moze byśmy z Wisłą w Krakowie ... wygrali

Wygralibyśmy i bez Boruca gdyby Kiełbowiczowi nie zachciało się zostać gwiazda meczu... :fu: :fu: :fu:

Unico
19-06-2003, 13:25
Czarek nie dostał żadnego głosu w tej ankiecie :> więc się obraził i odszedł z drużyny :> :rotfl:

Nazgul
19-06-2003, 13:44
Czarek nie dostał żadnego głosu w tej ankiecie :> więc się obraził i odszedł z drużyny :> :rotfl:

A kto mu zabraniał grać tak, żeby ludzie na niego głosowali? ;)

Unico
19-06-2003, 13:53

A kto mu zabraniał grać tak, żeby ludzie na niego głosowali? ;)

Chyba nikt mu nie zabrania :> A może ostatni sezon pokazał, że jednak on nie potrafi grać tak żeby ludzie mogli na niego zagłosować :> :rotfl:

PS a'propos podpisu to ja też kocham gołe baby :rotfl:

Luk@s
19-06-2003, 13:57
Ostatnio wysoka forma imponowal Marek Saganowski i to on byl sila napendowa calego zespolu. Jednak w przekroju calego sezonu najrowniejsza forma prezentowal Stanko, a co najwazniejsze byl bardzo stuteczny (korona krola strzelcow). Dlatego oddaje swoj glos na Svitlice.

z tych samych powodow, STANKO :+:

dominik23
20-06-2003, 21:57
Dla mnie najlepszy był Sagan,chociażby za gol strzelony Polonii,a jesli można byłoby głosować na drugie miejsce to postawiłbym na Stanko

yakuza
21-06-2003, 09:08
W całym sezonie Stanko Svitlica. Wszyscy mieliśmy mu za złe ze nie umie biegać ale jak na tą szybkość ktorą posiada strzelił przeciez bardzo duzo bramek. I to sie liczy.

Ale w tej rundzie najlepiej grał marek Saganowski. Już w meczu poprzedniej rundy z Zaglębiem kiedy Okuka dał mu w koncu szanse, pokazal sie z bardzo dobrej strony. Potem bylo juz tylko lepiej. Legia o ile go gdzieś nie sprzeda bedzie miała wielki pożytek z Sagana.

Wyroznic można jeszcze Boruca, mimo ze na początku nie bronił najlepiej i puszczał sporo bramek. To też jest materiał na świetnego reprezentacyjnego bramkarza.

Aigel-ka
21-06-2003, 10:20
dla mnie Marek Saganowski....gral wprawdzie malo...ale jak zagral .....
:)

Ps. witam wszystkich na forum

Mazi
21-06-2003, 10:29
dla mnie Marek Saganowski....gral wprawdzie malo...ale jak zagral .....
:)

Ps. witam wszystkich na forum

Witamy serdecznie 8) :cfa: :picnic2:

Egzekutor
21-06-2003, 11:43
Sagan - wielka forma, ale przez jedną rundę (a to jest głosowanie na najlepszego piłkarza SEZONU, czyż nie?); Boruc - może i zaliczył parę udanych występów, ale czy był najlepszy? Nie róbta se jaj!!! Z niego może i będzie dobry bramkarz (wierzę!), ale dajmy mu czas zanim zaczniemy na niego głosować. Może będzie pierwszym od dawna, który nie odejdzie zimą przy pierwszej okazji. A STANKO? nap**** bramy przez cały sezon, kto ich ostatnio tyle strzelił? Dlatego on. A za rok Sagan - on ma największy potencjał.

Uff... ale się rozpisałem ;)

MaxyM
21-06-2003, 11:46
Egzekutor witaj na forum :piwo: , mam jedna prosbe - pisz nie pogrubiona czcionka, bo wtedy wszystkim latwiej jest czytac.

Egzekutor
21-06-2003, 11:49
Egzekutor witaj na forum :piwo: , mam jedna prosbe - pisz nie pogrubiona czcionka, bo wtedy wszystkim latwiej jest czytac.

Okej, tak se dla jaj napisałem grubo. A może lubię być widoczny... :)

Aigel-ka
21-06-2003, 11:51
A może ostatni sezon pokazał, że jednak on nie potrafi grać tak żeby ludzie mogli na niego zagłosować

oj jeden slabszy sezon i juz nie umie grac.... 8-
ciekawe ze w zeszlym jak zdobywalismy Mistrza to wszyscy go kochali....

nie wyszedl mu sezon i tyle :>
kazdemu sie zdarza...

Ps. Sagan tez mial gorsze dni i ja teraz gra...az milo popatrzec :)

adi260
22-06-2003, 17:40
To co "asy" robiły w tym sezonie było mało efektywne, ale Sagan odwalił niezłą robotę, oby tak dalej!

Yevaud
23-06-2003, 14:12
Kurde! Tych, co głosu nie oddali jeszcze i się wahają proszę: oddajcie przynajmniej jeden głos na Surmę! Dobrą postawą przez cały sezon na przynajmniej jeden głos sobie chłopak zasłużył!

jełop
25-06-2003, 11:21
:+: Stanko :+: nasz król (strzelców)
nr.2 Sagan

Kawa
25-06-2003, 11:38

Co sie tak przyjebałes do tego Kucharskiego. Grał chujowo to czemu mamy na niego głosowac? Rozumiem,że jak wy macie konkurs u siebie to głosujesz na Frankowskiego?

Yevaud
25-06-2003, 12:37
Hehe! Apel poskutkował! Dostał Surma dwa głosy i bardzo mnie to cieszy, bo uważam, że źle by się stało, gdyby w tej ankiecie Surma wylądował w tym samym miejscu, co dołujący przez caly sezon Vuko, Kiełbik, czy kucharski.

Unico
25-06-2003, 21:18

Co sie tak przyjebałes do tego Kucharskiego. Grał chujowo to czemu mamy na niego głosowac? Rozumiem,że jak wy macie konkurs u siebie to głosujesz na Frankowskiego?

Dopytywałem się bo to mój ulubieniec i żal mi było waszego kapitana (teraz już byłego kapitana) na którego nie zagłosował nikt. Zero głosów na kapitana drużyny 8-

Porównanie do T.Frankowskiego nieco chybione - on leczył kontuzję przez większą część sezonu w przeciwieństwie do Kucharskiego, który grał cały czas. A i tak napewno ktoś zagłosowałby na niego.

PS Już nie czepiam się go, nie interesuje mnie ta ankieta. :>

Kawa
26-06-2003, 08:56
Dopytywałem się bo to mój ulubieniec i żal mi było waszego kapitana (teraz już byłego kapitana) na którego nie zagłosował nikt. Zero głosów na kapitana drużyny 8-

Porównanie do T.Frankowskiego nieco chybione - on leczył kontuzję przez większą część sezonu w przeciwieństwie do Kucharskiego, który grał cały czas. A i tak napewno ktoś zagłosowałby na niego.

No wiem ze Frankowski był lekko chybionym przykładem, ale malo interesuje się wszym krakowskim bagienkiem wiec ciezko było mi znalesc lepsze porównanie.
psJak tam kosowski? Gdzie bedzie grał? Real czy Barca :buhaha:

dyha
26-06-2003, 10:29
no dla mnie SAGAN . Przebudził sie i błysnął formą . Ma u mnei plus

Szymus
26-06-2003, 11:13
SAGANS !!! to co pokazal pod koniec sezonu to bylo cos pieknego!

Unico
26-06-2003, 14:54
No wiem ze Frankowski był lekko chybionym przykładem, ale malo interesuje się wszym krakowskim bagienkiem wiec ciezko było mi znalesc lepsze porównanie.
psJak tam kosowski? Gdzie bedzie grał? Real czy Barca :buhaha:

Niby mówisz, że nie bardzo interesujesz się Wisłą, a jednak dopytujesz się o Kosowskiego 8-

Nie trafiłeś, masz jakieś stare info :> Kosowski zagra w Boca Juniors Buenos Aires :> :buhaha:

Nazgul
26-06-2003, 15:04

No ale już ktoś na Kucharza zagłosował, nie płacz :D

Kawa
27-06-2003, 12:43
Niby mówisz, że nie bardzo interesujesz się Wisłą, a jednak dopytujesz się o Kosowskiego 8-

Nie trafiłeś, masz jakieś stare info :> Kosowski zagra w Boca Juniors Buenos Aires :> :buhaha:Przeciez kosowski tojest dobro narodowe, nawet babcie w kościele o nim rozmawiaja więc jak ja fan piłki noznej smieałbym się nie nie interesować :rotfl:

Łysolek
29-06-2003, 16:55
widzę , ze bezkonkurencyjnie wygrywa Stanko Svitlica , czyli tak samo jak ja obstawiłem ... jakby nie grał to zawsz ebramkę potrafił strzelic , szkoda że go zabraknie w przyszłym sezonie :(

legart
03-07-2003, 10:04
Stanko, ale w przyszłym sezonie coś czuje że Sagan będzie najlepszy w Legii

SIREJA78
04-07-2003, 19:08
Wybierałem między Stanko a Zielkiem !!!!
Wybałem jednak Jacka Zielińskiego ,bo wydaje mi się że grał najrówniej !!!

c_zary
07-07-2003, 02:31
Chyba juz czas oglosic wyniki:

1. Stanko Svitlica 55% [ 53 ]
2. Marek Saganowski 21% [ 20 ]
3. Jacek Zielinski 14% [ 14 ]
4. Artur Boruc 3% [ 3 ]
5. Lukasz Surma 3% [ 3 ]
6. Radostin Stanew 1% [ 1 ]
7. Cezary Kucharski 1% [ 1 ]

Ps. Pozdro dla wszystkich :piwo4: Brakuje mi Was tutaj - szkoda, ze tak rzadko moge tu zagladac :(

bemowiak
07-07-2003, 02:42
Kurde C_zary a myślałem że już wróciłeś a tu niestety :(

Czekamy!