PDA

Zobacz pełną wersję : Drzymała Wywalił Boba

MaxyM
07-06-2003, 15:17
Drzymała podziękował Kaczmarkowi!

Bogusław Kaczmarek nie poprowadzi Groclinu w europejskich pucharach. Jak dowiedział się „Super Express” prezes klubu Zbigniew Drzymała nie przedłuży z nim umowy na następny sezon.

Kaczmarkowi umowa kończy się wraz z ostatnim dniem czerwca. Następcą „Boba” ma być Słowak Duszan Radolsky, który trenował ostatnio Slovan Bratysława.

Prezes Drzymała uznał, że Kaczmarek nie jest już w stanie więcej wykrzesać z zespołu. Poza tym Drzymała nie może darować trenerowi, że Groclin nie wywalczył mistrzowskiego tytułu. Zdecydowała o tym porażka z Wisłą Płock i remis z Widzewem. Już po tych potknięciach mówiono o zmianie na ławce trenerskiej, ale na szczęście dla Kaczmarka prezes nie zdecydował się na chirurgiczne cięcia. Zapewne bał się, że może to nie przynieść poprawy i zmarnowane zostaną wielkie nakłady na budowę zespołu.

Więcej w "Super Expressie"

Głupi czy co... :hmm:

szczepan
07-06-2003, 15:23
SE... nie wiem czy im wogole mozna ufac... :/

c_zary
07-06-2003, 15:39
Jesli to prawda to widac upaly niektorym nie sluza :D

C@mo
07-06-2003, 18:29
drzymal chce z siebie chyba zrobic Jesusa Gila(byly juz prezez Atletico)
choc nie zabardzo mi sie chce wiezyc w cos tak debilnego jak zwalnianie trenera w ngrode za wicemaistra polski i mistrza wiosny :hmm:

ale to Polska jest i tutaj sie pije.... :pijany:

szczepan
07-06-2003, 18:49
a co do samego Boba :P to uwazam ze sie wypalil... ta druzyna przy takiej taktyce nic by nie zrobila w PU... no ale z drugiej strony czemu ten slowak... czy Drzymala z kasa nie mogl cos lepszego wymyslec...

Mazi
07-06-2003, 19:51
no cóż , nie nasz problem , ale nie wydaje mi się ,zeby Groclin powtórzył wynik z tego sezou za rok .

Luqas
07-06-2003, 20:22
Heh taka decyzja choć nas na szczęście nie dotyczy może wydawać się dziwna.Grociln będzie grał w pucharach (:rotfl:) a ty Drzymała zwalnia trenera ... :hmm: ale cóż może się o coś pożarli albo coś :oho:

c_zary
08-06-2003, 02:47
Drzymala wywalil Boba, w pucharach graja tez Gieksa z Petra. Zaczynam sie powaznie obawiac o nasz ranking klubowy :help: Jak do tego mozna bylo k :* a doprowadzic?! Przypominam sobie Odre, Ruch, Szczake i mnie znowu c :* j strzela :fu:

MaxyM
08-06-2003, 03:00
I nie zapomnij kto wlazł do Ekstraklasy... 8o

R@dek (L)
08-06-2003, 07:12
8- No niewiem czy mu to wyjdzie na dobre mam nadzieje że nie :>

krollek
08-06-2003, 14:50
Chyba niedługo w I lidze będą grały ekipy z małych miasteczek,bo jak ludzie mają kase na inwestycje to pchają się właśnie w małe kluby zamiast wejść w pożądne kluby z ogromnymi tradycjami :hmm:
Szkoda aby grały w II i niższych ligach

kamyk
09-06-2003, 11:42
nio niezle trener zdobywa wice mistrza i mistrza jesieni a w nagrode dostaje wymowienie z pracy! to tylko w w polsce sie moze zdarzyc!

Klusek
10-06-2003, 10:01
A ja się Drzymale nie dziwię. Przecież Bobo jest trenerem piłkarzy, którzy otwarcie mówili (np. Wieszczu), że ten zespół nie dorósł do mistrza. I to po ograniu całej czwórki pretendentów!!!
Poza tym Bobo wg. mnie jest trenerem wiecznych obrońców przed spadkiem i słabeuszy. Czy zrobił kiedyś wynik z przeciętnym zespołem? Nie.