PDA

Zobacz pełną wersję : % na stadionie

zuz
13-05-2004, 15:19
Kibic rekordzista, który w tym roku został wpuszczony na stadion Pogoni, miał w wydychanym powietrzu 3,6 promila alkoholu - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Ochroniarze odpowiedzialni za bezpieczeństwo podczas meczów Pogoni zapowiedzieli, że jeszcze bardziej zaostrzą kontrolę antyalkoholową na bramkach.

nieźle...
u nas to często nawet jak sie jest trzeżwym to mają wąty :/
kumplowi nie pozwolili wniesć kukrydzy w puszcze ;) może i dobrze bo sędziował wtedy Marczyk :o

Tuzin
13-05-2004, 15:20
Sory... ale po co mu byla na meczu kukurydza w puszce? :>

CywiL
13-05-2004, 15:37
Ostatnio ochrona u nas to jakiegoś SARSA dostała....jeden to próbował mnie przeszukiwać tam gdzie tylko moja niewiasta ma dostep.... :niedobry:

legart
13-05-2004, 15:43
Kibic rekordzista, który w tym roku został wpuszczony na stadion Pogoni, miał w wydychanym powietrzu 3,6 promila alkoholu - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Ochroniarze odpowiedzialni za bezpieczeństwo podczas meczów Pogoni zapowiedzieli, że jeszcze bardziej zaostrzą kontrolę antyalkoholową na bramkach.

nieźle...
u nas to często nawet jak sie jest trzeżwym to mają wąty :/
kumplowi nie pozwolili wniesć kukrydzy w puszcze ;) może i dobrze bo sędziował wtedy Marczyk :o

Pewnie się bali że Twój kolega użyje puszki jako wyrazu dezaprobaty dla pracy sędziego, lub będzie próbował nią zdeprymować najbliżej biegającego skrzydłowego druzyny przeciwnej.

Adiq
13-05-2004, 15:46
Ostatnio ochrona u nas to jakiegoś SARSA dostała....jeden to próbował mnie przeszukiwać tam gdzie tylko moja niewiasta ma dostep.... :niedobry:
Nie tylko ciebie. :o

BTW: Marecki... :D

mOFMC
13-05-2004, 15:49
:D Heh.. nowy trend w ultrasowaniu. Kukurydza zamiast confetti, marchewki zamiast rac...
Centralny Warzywny Klub Sportowy? :D :mistrz: :D

zuz
13-05-2004, 16:08
Sory... ale po co mu byla na meczu kukurydza w puszce?

kolega sie zdrowo odżywia, nie miał co innego z domu wziąść do jedzienia ... :rotfl:

Heh.. nowy trend w ultrasowaniu. Kukurydza zamiast confetti, marchewki zamiast rac...
Centralny Warzywny Klub Sportowy?

hehe, a jak :piwo:

marecki
13-05-2004, 16:31
Nie tylko ciebie. :o

BTW: Marecki... :D

:>

Mery
13-05-2004, 19:03
A co on by był w stanie zrobić z taką ilość % we krwii ??
Facet się pewnie ledwo na nogach trzymał :D
więc znowu takim dużym zagrożeniem nie był ;)
Brat opowidał kiedyś ze na jakimś wyjeździe był taki nawalony typek
i jeden ochroniarz mówi że tego pana nie wpuszczamy,
a koleś co go trzymał mówi : panie a cóż on moze zrobić złego?
Przeciez jak my go puścimy to on się przewróci :P
I przekimał cały mecz na trawie za sektorem

zuz
13-05-2004, 19:07
A co on by był w stanie zrobić z taką ilość % we krwii ??
Facet się pewnie ledwo na nogach trzymał :D
więc znowu takim dużym zagrożeniem nie był ;)

dziwne że go wogóle wpuścili, bo 'raczej' musiało być widąc, że jest 'troche niedysponowany' ;)

Mery
13-05-2004, 19:10
Hehehe sorrki potem dopisałam przykładową sytuację :)
Pozdro. :alkoholik:

Tuzin
13-05-2004, 21:27

kolega sie zdrowo odżywia, nie miał co innego z domu wziąść do jedzienia ... :rotfl:

Zjada kukurydze razem z woda? Twardy jest :rotfl:

zuz
13-05-2004, 21:31
nikt nie powiedział że jest do końca normalny ;)

kud(L)aty68
13-05-2004, 21:32

Zjada kukurydze razem z woda? Twardy jest :rotfl:

A jak :)
Trzeba byc twardym, a nie mietkim :)

mOFMC
13-05-2004, 21:39
Eeeeeeeee! Zaraz, zaraz. MarianoItaliano tego nie powiedzial :D
Prosze nie wkladac mi w usta :lol: cudzych wypowiedzi :w_morde: :D :D

zuz
13-05-2004, 22:06
a przepraszam, przepraszm :P
w całym zamieszaniu pomyliłam wypowiedzi ;) :D

Fizi
13-05-2004, 22:12

nowy element oprawy : kukurydziane wulkaniki - cała trybuna praży kukurudzę i ziarenka tak pięknie wyskakują w górę - zayebisty efekt :dzieki: no i nikt tego jeszcze nie robił :>

pojęcie piknika z popcornem nabiera nowego , jakże ultrasowskiego znaczenia :niedobry:

aha no i po takiej oprawie nie ma problemów ze sprzątaniem jak np z serpentynami czy konfetti - całą oprawę po wykorzystaniu można zeżreć :rotfl:

zuz
13-05-2004, 22:18
warzywa bonduelle opanują stadiony na całym świecie, i to my będziemy przodownikami tego patentu :D
no to mamy już pomysł na mecz-bez-kibiców-lecha :/ :o

mOFMC
13-05-2004, 22:21
A moze cebula zamiast swiec dymnych... przy wejsciu na zylete kazdy dostanie pol kilo cebuli, zezre na sygnal dany przez mikrofon i nad zyleta bedzie unosil sie jeden wielki cebulowy opar :D

Ewwentualnie zielona "kartoniada" z lisci salaty - oczywiscie rozne odcienie zielonego wiec mozna jakies bardziej skomplikowane wzory ulozyc ;) :D :D

kud(L)aty68
16-05-2004, 19:23

nowy element oprawy : kukurydziane wulkaniki - cała trybuna praży kukurudzę i ziarenka tak pięknie wyskakują w górę - zayebisty efekt :dzieki: no i nikt tego jeszcze nie robił :>

pojęcie piknika z popcornem nabiera nowego , jakże ultrasowskiego znaczenia :niedobry:

aha no i po takiej oprawie nie ma problemów ze sprzątaniem jak np z serpentynami czy konfetti - całą oprawę po wykorzystaniu można zeżreć :rotfl:

pop corn fans chuligans
:rotfl:

zuz
16-05-2004, 19:29
co tam wrony, stroboskopy, zimne ognie...
NAJLEPSZY POPCORN :rotfl:

włoscy tifosi mogą nam buty lizać ;) :P

łasic
26-05-2004, 23:28
eh skończyło sie juz u nas to dobre :pijak: ale musze podkreslić że ostatni dym z psiarnia u nas zaczął sie właśnie od tego ze jeden koleś elegancko pił se bosmana i oczywiscie nie spodobało sie to panom policjantom którzy lubia szukać dziury w całym
a tak odnośnie tematu :legia_pogon: :D

Porter
29-05-2004, 10:18
Hehehe sorrki potem dopisałam przykładową sytuację :)
Pozdro. :alkoholik:

koleżka wchodząc na wasz stadion miał 2,41 :piwo:

eh ta warszawska gościna :bauns:

Sosen
29-05-2004, 12:20
eh skończyło sie juz u nas to dobre :pijak: ale musze podkreslić że ostatni dym z psiarnia u nas zaczął sie właśnie od tego ze jeden koleś elegancko pił se bosmana i oczywiscie nie spodobało sie to panom policjantom którzy lubia szukać dziury w całym
a tak odnośnie tematu :legia_pogon: :D

To hyba byl ochroniarz a nie policjant z tego co wiem i widzialem :> Bylem na tym meczu ale siedzialem na 2 a to troche daleko ale wzrok mam dobry...

Fan z Wo(L)i
09-06-2004, 17:22
He he he he. O to moje trendy:
Kukurydza = konfetti
Selery = Serpentyny
Marchewki = Race
Wulkany = Jabłka

He he he. Żarcik oczywiście!! :lol:

Bonhart
09-06-2004, 18:51
Wczoraj kolo na Krytej (dokladnie na E dolnej) co chwila wstawal z pelnym kielonkiem krzyczal "zdrowko!" czy cos w tym stylu i wlewal w siebie zawartosc - i raczej nie byla to Muszyniaka czy inny Zywiec Zdroj. :D

mOFMC
10-06-2004, 07:24
Wulkany = Jabłka

:co: qrwa no nie moge :rotf3:

superneo
10-06-2004, 17:11
Wczoraj kolo na Krytej (dokladnie na E dolnej) co chwila wstawal z pelnym kielonkiem krzyczal "zdrowko!" czy cos w tym stylu i wlewal w siebie zawartosc - i raczej nie byla to Muszyniaka czy inny Zywiec Zdroj. :D

Nie powinno się pić na meczu. Można pić po nim aby upić smutek porażki albo wypić za wygraą. Na meczu zdzieramy gardła dla naszej kochanej drużyny.

Harcerz
15-06-2004, 05:34

Nie powinno się pić na meczu. Można pić po nim aby upić smutek porażki albo wypić za wygraą. Na meczu zdzieramy gardła dla naszej kochanej drużyny.

Pic mozna , ale z umiarem ,nie trzeba sie zaraz nachlac do nieprzytomnosci :piwo:

Luk@s
15-06-2004, 13:41

nie mowie zeby sie spijac, ale browar w rozsadnej ilosci moglby pomoc, swietny na zdarte gardlo :) mi brakuje chocby w przerwie piwka.