PDA

Zobacz pełną wersję : Legia-Świt (kibicowsko)

Ostry
11-05-2004, 12:03
Mecz już w piątek,więc zakładam temat :)

MaxyM_
11-05-2004, 12:49
Zabieram dziewczynę na ten mecz... Mam nadzieję, że jej się spodoba. Dobrze, że na bieżąco tłumacze jej, z czego media robią aferę i jak to się ma do realiów.

Coraz więcej osób popada w paranoje... Choć się nie dziwię. Tydzień temu ludzie bali się, że na stadionie może coś złego stać się im, bądź ich bliskim ze strony chuliganów, a po ostatnich wydarzeniach, boją się chuliganów i policji.

Endriu
11-05-2004, 13:08
Bedzie dobrze ja tez zabieram swoja dziewczyne na ten meczyk a co do psow to szkoda slow po ostatnich wydarzeniach poprostu pokazali ze sa tepi i bezmyslni :pomylony: to zwykli bandyci i mordercy :ciosy: nie dosc ze strzelaja w glowe to jeszcze z ostrej trzeba bedzie chyba w kamizelkach chodzic i jakis chelmach :w_morde:

MaxyM_
11-05-2004, 13:10
Bedzie dobrze ja tez zabieram swoja dziewczyne na ten meczyk a co do psow to szkoda slow po ostatnich wydarzeniach poprostu pokazali ze sa tepi i bezmyslni :pomylony: to zwykli bandyci i mordercy :ciosy: nie dosc ze strzelaja w glowe to jeszcze z ostrej trzeba bedzie chyba w kamizelkach chodzic i jakis chelmach :w_morde:

I to w kamizelkach z napisem PRESS, bo i tak strzelają w twarz. :tanczy:

legart
11-05-2004, 13:12
Zabieram dziewczynę na ten mecz... Mam nadzieję, że jej się spodoba. Dobrze, że na bieżąco tłumacze jej, z czego media robią aferę i jak to się ma do realiów.

Coraz więcej osób popada w paranoje... Choć się nie dziwię. Tydzień temu ludzie bali się, że na stadionie może coś złego stać się im, bądź ich bliskim ze strony chuliganów, a po ostatnich wydarzeniach, boją się chuliganów i policji.

Na żyletę Maciek? :D

MaxyM_
11-05-2004, 13:18

Nie, bo znając życie to pierwszą wizytę przypłaciłaby przypalonymi włosami. :o
Pójdę na Krytą tam będę jej wpajał zasady i tajniki kibicowania. :brawo:

Ostatnio gram z nią w Pro Evolotion Soccer, to podstęp, jak nie rozumiała przepisów tak załapała. :D

Czego człowiek nie wymyśli, żeby życie prywatne i uczuciowe nie kolidowało z kibicowskim. :niedobry:

Pozdro.
:bauns:

Jaco
11-05-2004, 14:09

Nie, bo znając życie to pierwszą wizytę przypłaciłaby przypalonymi włosami. :o
Pójdę na Krytą tam będę jej wpajał zasady i tajniki kibicowania. :brawo:

Ostatnio gram z nią w Pro Evolotion Soccer, to podstęp, jak nie rozumiała przepisów tak załapała. :D

Czego człowiek nie wymyśli, żeby życie prywatne i uczuciowe nie kolidowało z kibicowskim. :niedobry:

Pozdro.
Idźcie na górną A. Przekonacie się o potędze głosu Adama-Oldboya :klask:

Japanes
11-05-2004, 14:18
:legia_pogon: ~!!!!!![/b]

MaxyM_
11-05-2004, 14:24
:legia_pogon: ~!!!!!![/b]

Witaj na forum...

Next time nie ograniczaj wpisu tylko do ikonek. :D

Pozdro.

Adam-oldboy
11-05-2004, 14:39
Idźcie na górną A. Przekonacie się o potędze głosu Adama-Oldboya :klask:

:dziwne:

Iras
11-05-2004, 16:36
mnie niestety nie będzie najprawdopodobniej w piątek na meczu :zly: nie mam kasy, a póki co to sam musze na mecze kase zbierać ...a już chciałem całą wiosnę zaliczyc... :(

Mazi
11-05-2004, 16:37
jak tak wszyscy zabierają swoje dziewczyny na mecz , to może i ja tak zrobię ?

A tak wogole to zastanawiają mnie kibice Świtu - jak było ostatnio ? 40 siedziało na Żylecie ? I chyba Legię dopingowali ? Pytam się , bo mnie nie było ,a nie miałbym nic przeciwko ,gdyby znowu tak było.

mOFMC
11-05-2004, 16:47
Moja dziewczyna byla na trzech meczach... zadnego nie obejrzala do konca. A to deszcz, a to zimno, a to M jak Milosc... :pomylony:
Wiecej jej nie zabiore :nie:

Niko
11-05-2004, 18:33
Ja też chce zabrać dziewczynę na mecz! Która chętna? :niedobry: :>

A tak serio, to wydaje mi się,że mecz będzie najnudniejszy z nudnych. Chyba,że komuś przyszło do głowy zakosić jakieś lewe złotówki :strach:

pzdr

Ce
11-05-2004, 18:51
A tak serio, to wydaje mi się,że mecz będzie najnudniejszy z nudnych. Chyba,że komuś przyszło do głowy zakosić jakieś lewe złotówki :strach:

pzdr

od strony piłkarskiej to nudniejszego niż z Jagą nie było i chyba nie będzie.

Arni
11-05-2004, 19:26
Ja ponownie zasiąde na zakolu, tylko żeby frekwencja była w miarę przyzwota. A od strony sportowej to jakiś specjalnych emocji sobie nie obiecuję. Chociaż rzeczywiście chyba gorszego meczu niz tego z Jagiellonią to nie może być. A zresztą to się zobaczy.

cfc
11-05-2004, 19:52
a ja sie ciesz ze bede :) przylatuje dzien wczesnieji przy okazji na mecz pojde:)

Herman
11-05-2004, 23:47
ja ide

może być smiesznie..

Długi123
12-05-2004, 07:13
Stawiamy się jak najliczniej :D ,reklamóweczka gotowa jak zwykle: fckiepski@o2.pl ,piszcie i odsyłam

VANAHAIM72
12-05-2004, 10:30
:D Chłopaki - tylko żebyście shocka nie załapali, jak zobaczycie (i usłyszycie) fanów Świtu śpiewających wraz z wszystkimi "Mistrzem Polski jest Legia..." :D Na sektorze też proporcje szali Legii do szali Świtu to będzie 50%/50%...

Mini
12-05-2004, 11:05
że jak ? :o

Niko
12-05-2004, 11:51
Kolega mówi oczywiście o sektorze gości. Ale z tego co słyszałem od znajomego Nowiaka, to Świt nie chce siedzieć na zakolu. I słusznie.

pzdr

VANAHAIM72
12-05-2004, 12:23
No, nie bardzo... to nie jest tak. Jasne, że chcielibyśmy siedzieć ze wszystkimi - ale to nie jest takie proste. Prawdą jest, że Legii w Nowym Dworze kibicuje 95% ludzi interesujących się piłką (jak to wygląda od środka napisałem w dziale kluby warszawskie i podwarszawskie), a na każdym meczu na Łazienkowskiej jest spora grupa ludzi z Nowiaka. Ale nie jesteśmy oficjalną zgodą Legii (i na razie chyba tak pozostanie, bo dlaczego będąc kibicem Legii mam być Jej zgodą? czy tylko dlatego, że jestem też fanem Świtu?) a chcemy zabrać ze sobą nasze płótna. Dlatego (na razie) wygrywa opcja aby usiąść na zakolu - tam będziemy widoczni. W sumie może to być interesujące: kibice Gości na Estadio WP śpiewają, wraz ze wszystkimi, "Mistrzem Polski jest Legia..." :D Poza tym nie wiem, jaka by była reakcja chłopaków widzących gromadę kolesi w barwach Świtu na "Żylecie" (sam wdziewam koszulkę Świtu i zabieram szal Legiuni), a niezniósłbym, gdyby ktoś próbował obrażać mnie na stadionie, na który chodzę od 18 lat. Myślę, że nic takiego by się wydarzyło - wracając z meczów Świtu (w barwach) często spotykam ziomków z Łazienkowskiej i zawsze są to miłe spotkania, ale nie było żadnych oficjalnych uzgodnień.
Jesteśmy młodą ekipą (niekoniecznie wiekiem - np mój pierwszy mecz na Łazienkowskiej to 1986r) i jeszcze wiele przed nami; dopiero od pewnego czasu coś się ruszyło w Nowym Dworze. Dlatego może się zdarzyć tak, że część nowodworzan zasiądzie tam gdzie zawsze, a część na zakolu (ja, chociaż posiadam karnet, zamierzam kupić bilet i usiąść "pod zegarem").
Mam nadzieję, że kiedyś zostanie dogadany jakiś układ (z drugiej strony, co tu jest do dogadywania się - sprawa jest jasna, kibice Świtu to kibice Legii), bo trochę głupio to teraz wygląda i K6 będzie szczekać - ale kto tam na to zważa...

muran
12-05-2004, 15:14
VANAHAIM72 ale o ile mnie pamiec nie myli to jesienia siedzielismy wszyscy razem i nie bylo problemu nawet ekipka Nowiakow zarzucala Swit Swit... i cala zyleta sie przylaczyla wbijajcie z nami i tyle na pewno sie zmiescimy a fany jesli sie nie zmieszcza powiescie na luku i zrobcie transparent "Siedzimy Tam ---->" ze strzalka w kierunku Zylety :) pozdrawiam

ems
12-05-2004, 20:14
wasza flaga zawisnie na meczu, nie bedzie z tym problemu

blue
13-05-2004, 00:07
Troche sie wstyd przyznac ale mecz piatkowy bedzie moim pierwszym meczem obejrzanym z trybun... Miales isc wczesniej ale starzy mi nie pozwolili, wiec teraz im walne scieme ze ide do qmpla pograc w EURO 2004.
Bedziecie mogli mnie znalezc na sektorze D dolnym ;)

Norbas
13-05-2004, 02:33
mnie niestety nie będzie najprawdopodobniej w piątek na meczu :zly: nie mam kasy, a póki co to sam musze na mecze kase zbierać ...a już chciałem całą wiosnę zaliczyc... :(

Jesli zaliczasz sie do mlodziezy szkolnej to masz mozliwosc wejsc na luk za friko z grupa ;)
Odezwij sie do mnie to cos Ci poradze

legart
13-05-2004, 09:03
Troche sie wstyd przyznac ale mecz piatkowy bedzie moim pierwszym meczem obejrzanym z trybun... Miales isc wczesniej ale starzy mi nie pozwolili, wiec teraz im walne scieme ze ide do qmpla pograc w EURO 2004.
Bedziecie mogli mnie znalezc na sektorze D dolnym ;)

Mam nadzieję że już niedługo rodzice będą Cię puszczać na mecze bez żadnych ściem :)

PS Nie przejmuj się, każdy kiedyś musiał być po raz pierwszy na Łazienkowskiej :)

Lakers
13-05-2004, 15:13
mozna przeciesz by tak zrobic ze kibice Legii mogli by rowniez zasiasc na sektorze gosci wraz ze switem zakladajac ze był by komplet publicznosci wtedy ... ni było by przoblemów a na bank było by miło

Ce
13-05-2004, 16:02
mozna przeciesz by tak zrobic ze kibice Legii mogli by rowniez zasiasc na sektorze gosci wraz ze switem zakladajac ze był by komplet publicznosci wtedy ... ni było by przoblemów a na bank było by miło

że będzie komplet na meczu ze Świtem, przy obecnej pogodzie to nie ma co zakładać

Lakers
13-05-2004, 16:53
dobra dobra jeszcze jeden dzien jest moze sie polepszy :> ale o komplet bedzie ciezko ...

------------------------
pomysł z transparentem siedzimy tam i strzałka na żylete jest genialny ... :brawo:

blue
13-05-2004, 17:36
przed chwila wrocilem z kas, to Jezu, lalo ze szok :dziwne:

VANAHAIM72
13-05-2004, 18:22
Z pewnego źródła wiem, że w piątek ma nie padać - będzie tylko chłodno, tak więc nie widzę przeszkód aby zapełnić Łazienkowską. Do miłego zobaczenia w dniu jutrzejszym.

domber
13-05-2004, 19:17
przed chwila wrocilem z kas, to Jezu, lalo ze szok :dziwne:
pytales ile biletow zostalo ???
pogada to wiemy jaka jest :D

Mrozik
13-05-2004, 19:47
Dzisiaj praktycznie caly dzień pyusto było pod kasami (deszcz) wiec bilet spokojnie dostaniesz

domber
13-05-2004, 19:54
Dzisiaj praktycznie caly dzień pyusto było pod kasami (deszcz) wiec bilet spokojnie dostaniesz
ja to karnecik mam :D a pytalem z czystej ciekawosci (widze liczniki wrocily trzeba sobie postow troche nabic :D :D )

blue
13-05-2004, 21:01
jak poprosilem o bilet to looknalem ze duzo tam ejszcze zostalo ;)

Iras
13-05-2004, 21:18

Jesli zaliczasz sie do mlodziezy szkolnej to masz mozliwosc wejsc na luk za friko z grupa ;)
Odezwij sie do mnie to cos Ci poradze

wiem ze jest takie coś ze z opiekunem wpuszczają ale my byśmy opiekuna nie mieli i wtym problem..da się jakoś bez opiekuna na łuk wejść...oczywiście "legalnie" ? tak to zawsze chodzę na przed krytą ale nie zdążyłem przez 6dni kasy uzbierać ;(

Endriu
14-05-2004, 10:02
Sloneczko swieci :) wiec nie sciemniac przychodzic ale juzzzzz!! :klask:

Norbas
14-05-2004, 12:56
Niestety bez opiekuna wchodzi sie za kase, bez biletu wchodza tylko zorganizowane grupy. Jezeli nie ma sie opiekuna czy tez grupy zawsze istnieje mozliwosc dolaczenia do innej grupy

[ Dodano: Pią maja 14, 2004 1:01 pm ]

wiem ze jest takie coś ze z opiekunem wpuszczają ale my byśmy opiekuna nie mieli i wtym problem..da się jakoś bez opiekuna na łuk wejść...oczywiście "legalnie" ?

Niestety musicie miec opiekuna, ale jesli go nie macie zawsze ktos z "Bractwa" moze wam sluzyc swoja osoba :)

Adam-oldboy
14-05-2004, 14:08
A ja już za godzinkę z hakiem wyskakuję z roboty, jakiś kebab po drodze i kierunek "Żródełko" :piwo: , a potem :klask: .
Juz nie mogę wysiedzieć.

Tuzin
14-05-2004, 15:03
wiem ze jest takie coś ze z opiekunem wpuszczają ale my byśmy opiekuna nie mieli i wtym problem..da się jakoś bez opiekuna na łuk wejść...oczywiście "legalnie" ? tak to zawsze chodzę na przed krytą ale nie zdążyłem przez 6dni kasy uzbierać ;(

Mysle ze spokojnie mozesz sie pod jakas "zorganizowana grupe" stojaca pod lukiem podlaczyc.

Pawełek
14-05-2004, 15:16
Adam-Oldboy - trzymaj dla mnie mjescówę - pomogę Ci w konsupcji :D:D:D

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa będzie trzy zerooo aeaeaoooooooooooooooo.............. !!!

OLD FASHION MAN CLUB

Adam-oldboy
14-05-2004, 15:18
No to trzeba większe zapasy zrobić :piwo:

Q_(L)
14-05-2004, 15:25
Rozmywacze :bejsboll:

blue
14-05-2004, 16:00
Juz za 3 godizny moj pierwszy mecz!!! :klask:
NIE MOGE SIE DOCZEKAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :klask: :rotfl: :bauns:

tylko ze sam ide :( :(

Nilmaker
14-05-2004, 22:28
Eeee zdążyłem na c+ na drugą połowe... była jakaś oprawa? Piotrek Włodarczyk!!!!Piotrek Włodarczyk!!!!Piotrek Włodarczyk!!!! :rotfl:

kamyk
14-05-2004, 22:36
mecz ogładałem na Canalu niestety.... co do oprawy to chyba czesc Ludzi myslała ze na wyjscie piłkarzy podnosza transparety i kartony,i herb LegiI i Elke w kołku, ale zorietowali się za wczasu ze to pozniej ma byc! i wrescie jak Kici dostawal kwiety i puchar to wszyscy równo ułozyli to i ta sektorówka z jego podobobizną poprostu zajebiscie wyszło a po bokach herb i elka w kołeczku, bardzo dobry pomysł i ten transparent dla Kiciego i flaga na płocie brawo :) pozniej to wsumie chyba tylko były odpalone na rozpoczecie 2 połowy jakies petardy co wystrzeliwały w gore, z tyłu Zylety? (chyba) ale co mi sie najbardziej podobało to doping naparwde w dniu dzisiejszym w tv było słychac zajebiscie cały czas spiewy i to głosne najlepsze bylo ,CCCEWKSSSSS LEGGIAAAAA CCCEWKS Legia, pzrez pare dobrych minut bardzo głosno to było krzyczane! Swit pod zegarem nie wiem czemu ale jesli chcieli tam siedziec ich flaga z tego co zauwazyłem wisiała tez na Zylecie :)doping był naparwde zajebisty!

Mazi
14-05-2004, 22:48
Zgadza się - wspaniały pomysł z choreografią dla Pana Lucjana !!! W TV wyszło pięknie :-) .

I zgodze się również ,że swietnie wyszedł doping C C CWK CWKS ---> LEGIA !!! :) ( mówię o tv rzecz jasna ) .

Bonhart
14-05-2004, 22:51
Juz w domku :D
Super sektorowka! Rozmiar adekwatny do zaslug Pana Lucka :dzieki:
Mam nadzieje ze od teraz bedzie rozwijana na kolejnych meczach.
Doping - slaba 1 polowa, ale w drugiej pokazalismy ze jestesmy z pilkarzami szczegolnie wtedy kiedy im nie idzie. W kazdym razie kryta spiewala bardzo fajnie, nakrecana przez spoconego Tulipana (gosc wygladal jakby przed meczem przebiegl maraton).

Jaco
14-05-2004, 22:56
Tak się składa, że tym zwycięstwem Legia zapewniła sobie już bezapelacyjnie co najmniej tytuł v-ce Mistrza Polski. Serdeczne gratulacje! Gratulacje również dla pomysłodawców pięknej flagi z Panem Lucjanem ( vide RICARDO :dzieki: ).
A oprawa "na wejście" i sektorówka z "KICIM" spowodowała, że uroniłem łezkę ( serio). Brawo CF+UB. Jesteście wielcy!!! :klask:

blue
14-05-2004, 23:15
z krytej to zajebiscie wygladala sektorowka!!
te ognie sztuczne to tez wypas na maxa!!!!!!!
GRATULACJE!!!!!

PIOOOOOOOOOOTREEEEEK WLOOOOOOODAAARCZYK!!!!!!!!!!!!!!!!!

pijak
14-05-2004, 23:22
R. ładną brame sieknął... sie naszamie za te 100 zygla, ale zasłużył
fajny motyw z tym C C CWK... ale troche trwało nim sie ludzie nauczyli, przyzwyczajenia brały góre. Mimo licznych posądzeń o handel wędlinami wynik po naszej myśli, łatwo nie było, ale naprawde wielka radość po tym trudnym meczu dla naszych grajków :dzieki:

Ostry
14-05-2004, 23:40
Choreografia z sektorówką wyszła świetnie :D Kto jak kto,ale Pan Lucjan zasłużył sobie na to :dzieki:

Wrony odpalone na początku drugiej połowy również wyszły bardzo fajnie.Jeżeli się nie mylę,to na G było jeszcze chyba odpalone kilka stroboskopów :)

Doping był dzisiaj dobry.Badzo się cieszę,że gdy na tablicy widniał wynik 1:1,to wszyscy bardzo wspierali naszych piłkarzy :D Fenomenalnie wyszło to C C CWK CWKS LEGIA :D Teraz ten motyw będzie się na pewno pojawiał na każdym meczu.

Adam Polak
14-05-2004, 23:41
Jest juz reportaz z meczu (24 fotki) i 2 krotkie filmiki. Zapraszam, pozdrawiam i ide :piwo:

Crammer
14-05-2004, 23:42
choreografia i sektorowka dla pana Lucjana mistrzostwo siwata :dzieki:
to strzelajace cos (wrony?) w 2 polowie tez wyszly extra
doping co najmniej dobry (mecz ogladalem w c+)

wielkie :dzieki: dla naszych Ultrasow! tak trzymac! :prosze:

Bonhart
14-05-2004, 23:48
Tak się składa, że tym zwycięstwem Legia zapewniła sobie już bezapelacyjnie co najmniej tytuł v-ce Mistrza Polski. Serdeczne gratulacje! Gratulacje również dla pomysłodawców pięknej flagi z Panem Lucjanem ( vide RICARDO ).
A oprawa "na wejście" i sektorówka z "KICIM" spowodowała, że uroniłem łezkę ( serio). Brawo CF+UB. Jesteście wielcy!!!

Kurde, myslalem ze tylko mnie cos w gardle scisnelo...
"Snu o Warszawie" tez nie moglem spiewac, jakis nastrojowy dzisiaj jestem :tak:

Raffi
14-05-2004, 23:50
Swit pod zegarem nie wiem czemu ale jesli chcieli tam siedziec ich flaga z tego co zauwazyłem wisiała tez na Zylecie :)

oj nie wszyscy siedzieli pod zegarem :D tylko część z nich, ok 175 osób na oko. Po prostu Szymański tak bilety zamówił i już. Reszta siedziała po całym stadionie
http://movies.home.pl/swit/22.jpg

M_I_G
14-05-2004, 23:55
Nie wiem....czy to ja bylem na innym meczu czy moze Wy ?? :nie_wiem:

Doping byl tak chujowy ze przysypialem........

Lucek - respekt!!

pijak
15-05-2004, 00:04
Jest juz reportaz z meczu (24 fotki) i 2 krotkie filmiki. Zapraszam, pozdrawiam i ide :piwo:
stary, w co ja mam tam kliknąć żeby coś zobaczyć :) bo patrze w nowości i dupa... thx za pomoc :co:

Sharn
15-05-2004, 00:05
To trzeba było śpiewać a nie spać... :herb:

b3nito
15-05-2004, 00:09
1 polowa zajebiscie nudna.Spac sie na meczu raczej nie da na tzrezwo ale poszedlem przed przerwa na boczne sektorki , wygodnie sie rozsiadlem, nozki na barierke i pelen lajcik...
Po przerwie juz duzo lepiej-mecz ciekawszy a i doping o niebo lepszy chociaz rewelacji nie bylo...z tym ze nie jest to pretendsja do nikog bo w 1 polowie sam sie opierdalalem zdrowo a w 2 poprawilem sie nieznacznie... :D Oprawa spoko tylko qrwa mowisz ludziom ze sektorowka ma byc naciagnieta a ci faluja... :wsciekly:

Aureliusz
15-05-2004, 00:12
stary, w co ja mam tam kliknąć żeby coś zobaczyć :) bo patrze w nowości i dupa... thx za pomoc :co:
Wydarzenia, wyjazdy, relacje - masz po lewej, drugie od góry.
Jaśniej nie umiem :)

Adam Polak
15-05-2004, 01:24

Hmm jest w newsach... juz drugi raz sie spotykam z tym, ze u wszystkich dziala a komus nie. Nie wiem czym to jest spowodowane - moze wyrzuc pliki tymczasowe z IE, bo prawdopodobnie twoja przegladarka korzysta z tych, ktore masz juz na dysku..

--------------

Do okolo 10/11 rano strona moze nie chodzic. Home.pl serwery aktualizuje, ale obiecuja, ze poniej bedzie szybciej, sprawniej i w ogole:)

Gruby
15-05-2004, 10:51
http://grogra.com/legia/pliki/MVI_0870.AVI
http://grogra.com/legia/pliki/MVI_0880.AVI
http://grogra.com/legia/pliki/MVI_0887.AVI
http://grogra.com/legia/pliki/MVI_0896.AVI

Tu jest kilka filmikow z wczorajszego meczu.

Rzeka_LP
15-05-2004, 11:41
Mam trochę żal, że kibicom zabrakło trochę cierpliwości oraz zaufania do nas. Po serii wygranych trochę zaufania nam się należy. Tym bardziej, że od wielu lat nie było przypadku, aby na Legii były jakieś układy. To troszeczkę nas zabalało. Tym bardziej, że wierzymy w naszych kibiców i tego samego oczekujemy od nich.

Jacek Zielinski uwaza ze chyba jednak nie wszystko bylo takie kolorowe, pewnie ma racje, nie bylo mnie wczoraj, ale jesli jego wypowiedz ma jakies sensowne podstawy no to ... troche wiecej cierpliwosci, zaufania i lojalnosci ... Czyzby kolejny negatywny skutek akcji "pelny stadion"? :nie_wiem:

Kawa
15-05-2004, 11:55
Zeby ty widział jak oni graja, zreszta tylko raz było "walczyc Legia walczyc" i zaraz brame walneli :P

Kempes
15-05-2004, 12:40
Nie będe narzekał , było sporo dobrych momentów natomiast mnie dziś to troche podrażniło
,że wzorem wcześniejszych spotkań żyLeta niie mogła wejść w ten''amok'' długiego i równego śpiewania ''Legiaaa Warszawa'' lub ''Ja kocham Legie'' - siedziałem na E , może na G było lepiej tego nie wiem ,ale wiele razy było tak ,że po głośniejszym wejściu w którąs z danych piosenek szybko decybele spadały jak i ilość śpiewających gardeł ...

ps. ''Zawsze i wszędzie..'' wyszło tak ,jak powinno sie śpiewać również dla Legii :bejsboll:

pozdr :D

kozer śpioch
b3nito leń

Adam Polak
15-05-2004, 15:46
Strona juz dziala, musialem od poczatku robic relacje - home.pl nie umial zrobic porzadnej kopii :ciosy: bezpieczestwa.. w kazdym razie - zapraszam. Wszystko juz jest na swoim miejscu - relacja ze Switu to 24 zdjecia i 2 filmy.

pozdrawiam

Maku
15-05-2004, 16:05
Nie wiem....czy to ja bylem na innym meczu czy moze Wy ?? :nie_wiem:

Doping byl tak chujowy ze przysypialem........

Lucek - respekt!!

Stary ale Ty wymagający jesteś... Dobrze było!!! :klask:
Motyw CCCEWKSSSS LEGIAAAAA genialny :dzieki:
Nie mogę się już doczekać na Lecha :)
A na razie idę na :piwo:

shad
15-05-2004, 16:14
Jak już napisąłem w topicu o samym meczu: oprawa taka jak i gra :niedobry:
Dopin trochę lepiej ale momentami siadał kompletnie, do tego stopnia, że jakieś 10 minut było dupnie cicho. Kryta dorównywała chwilami Żylecie. Duże mieliście kłopoty ze zsynchronizowaniem, albo się nawt rozbiegaliście, Kryta swoje, Żyleta swoje. Świtowcy, jak ich było słychać bo Wasz doping siadał, to tylko "Świt, Świt, Nowy Dwór" krzyczeli, coś tam jeszcze, ale słabo było słychać. A jak poważnie na murawie gra nie szła i poszło "walczyć Legia, walczyć" to od razu bude strzelili :o Moja rada: nigdy więcej "walczyć Legia, walczyć", to będziecie przegrywać :rotfl:

kamyk
15-05-2004, 16:19
Dopin trochę lepiej ale momentami siadał kompletnie, do tego stopnia, że jakieś 10 minut było dupnie cicho. Kryta dorównywała chwilami Żylecie. Duże mieliście kłopoty ze zsynchronizowaniem, albo się nawt rozbiegaliście, Kryta swoje, Żyleta swoje. Świtowcy, jak ich było słychać bo Wasz doping siadał, to tylko "Świt, Świt, Nowy Dwór" krzyczeli, coś tam jeszcze, ale słabo było słychać. A jak poważnie na murawie gra nie szła i poszło "walczyć Legia, walczyć" to od razu bude strzelili :o Moja rada: nigdy więcej "walczyć Legia, walczyć", to będziecie przegrywać :rotfl:

chyba ogładałes inny mecz a i chyba niezle zakomple...... bo ja nie słyszałem 10 minutowej przerwy ciszy na naszym stadionie!!!

shad
15-05-2004, 16:29
chyba ogładałes inny mecz a i chyba niezle zakomple...... bo ja nie słyszałem 10 minutowej przerwy ciszy na naszym stadionie!!!
było cicho a nie nastała groba cisza, jest różnica. 10 minut było na dużo niższym poziomie.
PS Z Wami nie wygram :poddajesie :>

Tupcia
15-05-2004, 16:31
A mi się nie podobało.
Najpierw na I byl falstart (wstyyyd ;( )
Potem nareszcie udało sie dobrze zrobić...
Sektorówka mistrzowa, ale te boczne niespecjlanie wyglądały na białym tle..
Pirotechnika bardzo mi się podobała, wreszcie stroboskopy!

Ogółem ludziom się bardzo podobało, więc moze wybrzydzam :>
CWKS - Legia fajne... pewnie zagości na dłużej...
A doping? Dobry... ale nie moge się doczekać meczu z Widzewem :> :>

[ Dodano: Sob maja 15, 2004 4:34 pm ]

Ja niestey bylam na tym meczu, adresy mi się nie pomyliły.. i też slyszałam kilkuminutowe przerwy :nie_wiem: Moze nie dziesiecio, ale dwu-trzy to raczej były... Poza tym nie za specjalnie mi się podoba "zgodowanie" nas ze Świtem na siłę..."Świt świt Nowy Dwór" nei śpiewałam... :dziwne:

b3nito
15-05-2004, 17:01
noo ja tez Switu nie spiewalem...luzik brawa dostali ale bez przesady...to moze pospiewamy jeszcze Naprzod Brwinow... :pomylony:

ems
15-05-2004, 17:14
zgodowanie ? :dziwne: :nie_wiem:

zgodowanie to bylo z Partizanem, tutaj nie widze nic nienaturalnego w wyrazaniu sympatii do preznego podwarszawskiego FC Legii.

Tupcia
15-05-2004, 17:42
wybaczm ale takie odniosłam wrażenie..
bo to w sumei dziwnie wyglądało.. najpierw jak zwykle Pogón, potem Zagłebie, Olimpia, Den Haag a potem Swit :nie_wiem:

Raffi
15-05-2004, 18:04
mnie tam to wcale nie przeszkadzało

ems
15-05-2004, 18:17
wybaczm ale takie odniosłam wrażenie..
bo to w sumei dziwnie wyglądało.. najpierw jak zwykle Pogón, potem Zagłebie, Olimpia, Den Haag a potem Swit :nie_wiem:

dziwnie to wygladalo jak Czerniakiewicz zapraszal na mecze Gwardii

yusta
15-05-2004, 19:14
Ja mam trochę mieszne uczucia po tym meczu... Do wczorajszej prezentacji mam szczególne podejście i chciałam, żeby wyszło szczególnie. Ten mecz wybralismy, bo Pan Lucek miał być jego głównym bohaterem i własnie to spotkanie wydawalo się być najlepszym momentem. O ile sama prezentacja wyszła poprawnie, mimo małych zgrzytów, o tyle sama sytuacja na murawie lekko mnie wnerwiła.
Panny z hasało stanęly sobie w kółku skutecznie zasłaniając wszystko co tam się działo, a "Pół wieku z Legią" zeszło za moment na dalszy plan, bo Zielek zaczynał czterysetny mecz, a Wójcik dostał koszulkę. O ile wręczenie pucharu dla Zielka jestem w stanie zrozumieć, choć przy tak szczytnym wydarzeniu można było z tym poczekac do przewy, bądź zakończenia spotkania, o tyle szopka z Wójcikiem była dla mnie żenadą maksymalną. Na domiar złego ktos dał mu mikrofon i popłynęła taka słodycz, że momentami zbierało mi się na bełta... Ktoś chciał się wysunąć na pierwszy plan, tyle że była to osoba najmniej, tego dnia, odpowiednia......

Co do samego meczu, to doping momentami siadał, ale było to adekwatne do wydarzeń na murawie. Uprzejmości jak dla mnie było troszkę zbyt dużo, brakowało by Hadaj poprosił jeszcze o naszą radość po bramce strzelonej przez Świt, a już skandowanie w pewnym momencie Świt, Świt Nowy Dwór! osłabiło mnie totalnie. Przyjazne stosunki z kibicami z Nowego Dworu to jeszcze nie powód do takich zachowań.

Paweł
15-05-2004, 20:56
Uprzejmości jak dla mnie było troszkę zbyt dużo, brakowało by Hadaj poprosił jeszcze o naszą radość po bramce strzelonej przez Świt, a już skandowanie w pewnym momencie Świt, Świt Nowy Dwór! osłabiło mnie totalnie. Przyjazne stosunki z kibicami z Nowego Dworu to jeszcze nie powód do takich zachowań.

Poza tym nie za specjalnie mi się podoba "zgodowanie" nas ze Świtem na siłę...

Przesadzacie. Swit zgoda Legii raczej nigdy nie bedzie(chociaz na pewno nie mnie o tym decydowac) - to nasz FC, na ktorego mecze chodza przede wszystkim kibice Legii. Jesli gralismy z nimi mecz i nadarzyla sie taka okazja, to mozna bylo im poswiecic pol minuty naszego dopingu. Zadne zgodowanie, tylko mily gest i tyle.

Fizi
15-05-2004, 21:20
a mi zgody są w zasadzie obojętne, rzadko kiedy coś krzyknę jesli chodzi o ten temat.
nie znam nikogo z Hagi, nie znam nikogo ze Szczecina, nie znam nikogo z Sosnowca - czemu więc miałbym coś o tych klubach krzyczeć ?
czasem coś tam krzyknę, ale z reguły mam to w nosie

tylko z Elblągiem jestem związany emocjonalnie i to jest taka moja również ,,prywatna zgoda,, :D , więc okrzyki na cześć Olimpii wnoszę z zapałem :)

Bonhart
15-05-2004, 21:30
a mi zgody są w zasadzie obojętne, rzadko kiedy coś krzyknę jesli chodzi o ten temat.
nie znam nikogo z Hagi, nie znam nikogo ze Szczecina, nie znam nikogo z Sosnowca - czemu więc miałbym coś o tych klubach krzyczeć ?

Chocby dlatego ze kibice tych klubow nierzadko jezdza kawal drogi zeby dopingowac Legie, czy to w Warszawie, czy tez na naszych wyjazdach krajowych i zagranicznych.

CywiL
16-05-2004, 01:04

Chocby dlatego ze kibice tych klubow nierzadko jezdza kawal drogi zeby dopingowac Legie, czy to w Warszawie, czy tez na naszych wyjazdach krajowych i zagranicznych.

Dokładnie tak :cenzura: jak masz w nosie to się kurna nie chwal......i pamietaj że wielu kibiców Pogoni ,Zagłębia i Olimpii wspiera nas na naszych wyjazdach !!!!
Niektórzy to jak coś napiszą to się rzygać chce.... :/

Gruby
16-05-2004, 02:01
http://grogra.com/legia/swit.php Bonus od wujka Grubania :D

yusta
16-05-2004, 02:52
Przesadzacie. Swit zgoda Legii raczej nigdy nie bedzie(chociaz na pewno nie mnie o tym decydowac) - to nasz FC, na ktorego mecze chodza przede wszystkim kibice Legii. Jesli gralismy z nimi mecz i nadarzyla sie taka okazja, to mozna bylo im poswiecic pol minuty naszego dopingu. Zadne zgodowanie, tylko mily gest i tyle.

Mi w zupełności wystarczyło powitanie ich drużyny brawami, brak gwizdów i innych "uprzejmości".
Generalnie nie przepadam za meczami przyjaźni, bo są jakieś takie nijakie. Może stąd moje odczucia. Rozumiem, że kibice Świtu w sporej części kibicują też Legii, ale to nie znaczy, że mam cukrować ich drużynie.

Aha... szacun dla fanów Świtu, którzy zdecydowali się siąść razem na sektorze dla gości, chociaż mogli skorzystać z lepszych miejscówek na stadionie, no i jeszcze za falę :D

Adam-oldboy
16-05-2004, 08:53
"Pół wieku z Legią" zeszło za moment na dalszy plan, bo Zielek zaczynał czterysetny mecz, a Wójcik dostał koszulkę. O ile wręczenie pucharu dla Zielka jestem w stanie zrozumieć, choć przy tak szczytnym wydarzeniu można było z tym poczekac do przewy, bądź zakończenia spotkania, o tyle szopka z Wójcikiem była dla mnie żenadą maksymalną.

Nie wiem czy nagromadzenie jubileuszy jest jakimś wytłumaczeniem, ale "Magic" z Wisłą Płock rozegrał dwusetny mecz w Legii (i strzelił bramkę), więc spodziewałem się, że ktoś o tym przypomni na Świcie. A tu lipa, nawet złamanego goździka od klubu nie było.

Endrju
16-05-2004, 12:13

Bonus nie dziala :(

Fizi
16-05-2004, 12:36

Dokładnie tak :cenzura: jak masz w nosie to się kurna nie chwal......i pamietaj że wielu kibiców Pogoni ,Zagłębia i Olimpii wspiera nas na naszych wyjazdach !!!!
Niektórzy to jak coś napiszą to się rzygać chce.... :/

no tak zapomniałem że to mój obowiązek ;(

nie denerwuj się tak, to szkodzi na ciśnienie, młodo zejdziesz i po co Ci to :)

Szuwar
16-05-2004, 12:52

Zajebiste fo(te)czki :D

M_I_G
16-05-2004, 13:01

Madafaka!!!

Ja tam jestem w jednej z glownych rol!! :co:

Gruby
16-05-2004, 16:07
Ja tez jestem na kilku :piwo:

VANAHAIM72
17-05-2004, 12:05
Może i nie wszystko było OK, ale myślę że troszkę przesadzacie. Po raz pierwszy w życiu siedziałem pod zegarem i muszę powiedzieć, że wszystko to, co widziałem robiło duże wrażenie. Druga połowa - doping powalał na kolana! Zapewne nikt nie wie, że na sektorze gości słychać takie fajne, specyficzne echo. Nie dziwię się, że inne ekipy wyjeżdżają z Łazienkowskiej pełne kompleksów :) Niedługo na oficjalnej stronie Świtu pojawi się opis tego spotkania "okiem kibica" - zapraszam do przeczytania.
Inna kwestia - wielu osobom nie podobało się skandowanie nazwy Świtu. Nikt przecież Ich nie zmuszał; nie chcę nie krzyczę, ale wysłuchajcie jednej rzeczy: szacunek należy się każdemu, kto kibicuje Legii - niezależnie od tego skąd jest. Jeśli można ten szacunek wyrazić poprzez wymienienie nazwy klubu z Ich miejscowości (w czasie kiedy gra on z Legią) to jest to bardzo OK. Nie zapominajmy, że istnieje coś takiego jak patriotyzm lokalny - łatwo jest urazić kogoś, kto obok Legii ma w sercu też klub ze swego miasta. A Legionista nie powinien obrażać Legionisty.

ems
17-05-2004, 13:04
Może i nie wszystko było OK, ale myślę że troszkę przesadzacie. Po raz pierwszy w życiu siedziałem pod zegarem i muszę powiedzieć, że wszystko to, co widziałem robiło duże wrażenie. Druga połowa - doping powalał na kolana! Zapewne nikt nie wie, że na sektorze gości słychać takie fajne, specyficzne echo. Nie dziwię się, że inne ekipy wyjeżdżają z Łazienkowskiej pełne kompleksów :) Niedługo na oficjalnej stronie Świtu pojawi się opis tego spotkania "okiem kibica" - zapraszam do przeczytania.
Inna kwestia - wielu osobom nie podobało się skandowanie nazwy Świtu. Nikt przecież Ich nie zmuszał; nie chcę nie krzyczę, ale wysłuchajcie jednej rzeczy: szacunek należy się każdemu, kto kibicuje Legii - niezależnie od tego skąd jest. Jeśli można ten szacunek wyrazić poprzez wymienienie nazwy klubu z Ich miejscowości (w czasie kiedy gra on z Legią) to jest to bardzo OK. Nie zapominajmy, że istnieje coś takiego jak patriotyzm lokalny - łatwo jest urazić kogoś, kto obok Legii ma w sercu też klub ze swego miasta. A Legionista nie powinien obrażać Legionisty.

Dokladnie - korona nikomu z glowy nie spadnie od tego ze krzyknie Swit, skoro jego kibice sa glownie kibicami Legii. Nie wiem co tak was bulwersuje - ja lubie od czasu do czasu miec taki lajtowy, piknikowy, sympatyczny mecz. Zycze Switowi utrzymania w lidze, najlepiej kosztem [tutaj wstawic odpowiedni klub, ktorego butnosc i teorie spisku doprowadzaja wszystkich do szewskiej pasji] :ksp: :D