PDA

Zobacz pełną wersję : Organizacja kibicow w Kujawsko Pomorskim

TwarogBrodnica
07-05-2004, 09:06
Witam, po dosc długiej przerwie postanowiłem sie troche przypomniec forumiakom(zmieniłem nicka ,wczesniej byłem jak fc-legii-z-brodnicy),mała czesc z was poznałem juz osobiscie wiec mysle ,ze nie dostanie mi sie jak przypadkiem załozyłem drugi taki temat(z tego co widziałem był juz kiedys taki ale jakos go nie mogłem znalezc wiec wpisuje sie tutaj).Jak niektorzy z was zauwazyli we Wronkach zadebiutowała nowa flaga-KUJAWSKO POMORSCY LEGII FANATYCY,na tym meczu nasza Brodnica tez wisiała,ale nie o tym chchiałem mowic,konkretnie chodzi mi o to ,ze od pewnego czasu z Wojtkiem z Grudziadza prowadzimy stronke o fanach z Kujaw- www.lfn2004.glt.pl -to adres tej stronki.Stronka cały czas sie rozwija,ale jednak cały czas czegos brakuje,własnie dlatego mam do was prosbe abyscie w tym temacie wpisywali rzeczy jakie by mozna dodac do stronki aby była bardziej atrakcyjna,zachecam przy okazji do jak najczestszego jej odwiedzania a takze do wpisywania sie do ksiegi gosci!!! Na koniec zdjecie z flaga fanow z Kujaw,ja tez jestem na tym zdjeciu na samej gorze gdzie sie zaczyna nasza flaga,ja sie opieram o płot -ten w białej bluzie-oto link- http://www.lfn2004.republika.pl/kuj-pom.jpg
Pozdrawiam i do zobaczenia w sobote na Łazienkowskiej!!!! :D

wolsz17
07-05-2004, 22:34
Ja również zapraszam wszystkich na stronę. Piszcie co wam się na stronie nie podoba,co można zmienić lub co dodać :klask: Chcemy, aby strona się rozwijała i wchodziło na nią jak najwięcej kibiców. Wkrótce pojawi się konkurs!!!:D

[ Dodano: Sob maja 08, 2004 1:38 pm ]
Szukamy osób z województwa, które by chciały w jakiś sposób pomóc przy budowie strony. Prosze o kontakt na GG. Na stronie pojawił się konkurs na najlepszy projekt flagi:D

[ Dodano: Sob maja 08, 2004 2:25 pm ]
chcę również poinformować,że strona nie jest tylko dla kibiców z kuj-pom. Chcielibyśmy ją rozszeżyć -chociaż troche poza województwo. ale do tego potrzebujemy nadsyłanie informacji o fan klubach z tych rejonów, zdjęć itp.