PDA

Zobacz pełną wersję : Promocja klubu

Raffi
06-05-2004, 09:57
Gotuj z Saganem

Piłkarze stołecznej Legii wystąpili w roli kucharzy

Właściciele Grupy ITI chcą maksymalnie wykorzystać piłkarzy Legii. Zaczynają ich zapraszać do występów w stacji TVN. Marek Saganowski i Dariusz Dudek byli już gwiazdami w programie kulinarnym.

Ósmego maja na antenie TVN będzie można obejrzeć program kulinarny "Po prostu gotuj, Pascal" . Gośćmi będą dwaj piłkarze Legii - Marek Saganowski i Dariusz Dudek. Ich występ to m.in. efekt kupna KP Legia przez Grupę ITI, w skład której wchodzi TVN. Właściciele koncernu zaczynają powoli wykorzystywać swoich zawodników w celach marketingowych. - Było bardzo miło, choć to był mój debiut w takim programie - opowiada o nagraniu programu Marek Saganowski.

- Poznałem prowadzącego Pascala Brodnickiego, którego często oglądam z żoną w telewizji. Interesuję się kulinariami i czasami coś sam staram się ugotować. Na całym świecie wykorzystuje się piłkarzy do tego typu przedsięwzięć. Ważne tylko, by nie było to robione zbyt często. Musimy mieć dużo czasu na regenerację sił. Przecież są okresy, gdy gramy dwa razy w tygodniu. Jeżeli jednak całe przedsięwzięcie będzie rozsądnie zorganizowane, będziemy je traktować jako przyjemność - kończy "Sagan". Kolejną "ofiarą" będzie Jacek Magiera, który na antenie TVN postara się wyprowadzić w pole Tatianę Okupnik z Blue Cafe w programie "Mamy cię!".

Siedmiu legionistów brało już udział w wewnętrznym, prywatnym filmie reklamowym dla innego sponsora - Browarów Warszawskich "Królewskich". Artur Boruc uczestniczył w sesji zdjęciowej dla ogólnopolskiego dziennika. Od 2005 roku miał istnieć nowy tematyczny kanał TVNLegia. Ostatnio szefowie ITI wycofują się jednak z obietnicy jego utworzenia. - Wydaje się mało prawdopodobne, aby powstał kanał tylko o Legii, bo raczej by się nie zwrócił. Rozważamy natomiast utworzenie programu piłkarskiego. Wtedy zainteresowanie nim byłoby większe. Dopiero gdy grupa kanałów TVN znajdzie na ten cel pieniądze, wrócimy do tematu. To sprawa bardziej lat niż miesięcy - ogłosił niedawno prezes ITI Mariusz Walter. Tymczasem już dzisiaj o godzinie 19 w pubie na stadionie Legii (pod trybuną krytą) z kibicami spotkają się Dariusz Dudek i Tomasz Kiełbowicz.

Data: 2004-05-06

MACIEJ ROWIŃSKI

Legioniści - przed kamerę wystąp

Jak TVN może wykorzystywać piłkarzy Legii w swoich programach telewizyjnych? Mamy kilka propozycji:
1. Michał Wiśniewski znudził się już publiczności. Nowym gwiazdorem programu "Jestem, jaki jestem" może zostać Artur Boruc. Imponuje równie oryginalnymi fryzurami.
2. Ewę Drzyzgę prowadzącą "Rozmowy w toku" może zastąpić Radosław Wróblewski. To największy gaduła w zespole Legii.
3. Argentyńczyk Manuel Garcia może wystąpić w programie "Trzy serca". W Warszawie wciąż jest samotny. Może wreszcie znajdzie miłość swojego życia"
4. Kapitan Legii Łukasz Surma może zostać gwiazdą programu "Dla ciebie wszystko". Chciałby spełnić marzenie swojego przyjaciela Marka Saganowskiego. Jest w stanie zrobić coś ekstremalnego, by tylko korona króla strzelców spoczęła na głowie "Sagana".
5. W programie "Nie do wiary", opisującym zjawiska paranormalne Tomasz Sokołowski II, w zastępstwie prowadzącego Macieja Trojanowskiego, może wyjaśnić, w jaki sposób strzelił kuriozalną bramkę Jagiellonii.
6. Najlżejszy zawodnik Legii, Tomasz Kiełbowicz może udowodnić w programie "Siłacze", że nie mięśnie, a wola i umysł są najważniejsze.
7. W programie "Usterka" znany pasjonat wędkowania Jacek Zieliński może podważyć fachowość ekip remontujących łodzie i jachty.

MaxxxiM
06-05-2004, 14:09

2. Ewę Drzyzgę prowadzącą "Rozmowy w toku" może zastąpić Radosław Wróblewski. To największy gaduła w zespole Legii.

Chyba raczej program o grach na Playstation :)

5. W programie "Nie do wiary", opisującym zjawiska paranormalne Tomasz Sokołowski II, w zastępstwie prowadzącego Macieja Trojanowskiego, może wyjaśnić, w jaki sposób strzelił kuriozalną bramkę Jagiellonii.

Taaa. Podanie od Sagana i lob. Zaraz program robic. Krotka pilka byla.

master of dragons
08-05-2004, 08:48
A moze cos w stylu "Tydzien na dzialce" Prowadzacy Marek Jozwiak opowie o wojazach z kolezanka SMirnoff!! :rotfl: :bauns:

kud(L)aty68
08-05-2004, 10:54
A moze cos w stylu "Tydzien na dzialce" Prowadzacy Marek Jozwiak opowie o wojazach z kolezanka SMirnoff!! :rotfl: :bauns:

Wiesz zajmij sie Ty lepiej Sypniewskim, bo promocja Wisly w jego wykonaniu jest majstersztykiem marketingu.

szczepan
08-05-2004, 10:59
Wiesz zajmij sie Ty lepiej Sypniewskim, bo promocja Wisly w jego wykonaniu jest majstersztykiem marketingu.

:piwo: :prosze: :dzieki: :dzieki:

Kudlaty rzadzisz :P

ps
mam nadzieje ze dzisiaj po meczu na piwku sie spotkamy :D

kud(L)aty68
08-05-2004, 12:17
Zobaczymy....malo kasy kruca bomba :(

Sopranos
08-05-2004, 13:33

Sypniewski najlepiej promuje sam siebie bo tylko utwierdza wszystkich w kraju, że ma nierówno pod sufitem a jego liczne depresje i problemy z nałogami tylko to potwierdzają.

A wam się powoli robi reality show. Najlepszą promocją są wyniki a nie propaganda.

Dobrze, że pod artykułem w ŻW dotyczącym Jelenia nie napisali "artykuł sponsorowany".

Bo to mimo wszystko troche dziwnie brzmi...jego siostra kibicuje Legii, jego brat mówi, że lepsza Wisła a pewnie kuzynka dziesiątego stopnia będzie namawiać Jelenia do gry w Groclinie. Ponadto artykuł w ŻW jest wyraźnie napisany jako odpowiedź na informacje PS. A przecież PS to nie jest gazeta małopolska.

master of dragons
08-05-2004, 13:51

Sypniewski to chory czlowiek!! Powienien sie nim psychiatar zajac a nie Ja!! A powinien to zrobic tak :chuligani: bo kolo strasznie bredzi!!

szczepan
08-05-2004, 14:17
A wam się powoli robi reality show. Najlepszą promocją są wyniki a nie propaganda.

spokojnie zobaczysz co bedzie u Was jak kosowska wroci do Wisly...

(prosze nie bulwersujcie sie pisownia ex/idola Krakowa ale ja go poprostu nie trawie zeby nie powiedziec gorzej)...

Sopranos
08-05-2004, 14:29

Ja wiem co będzie...

...Liga Mistrzów będzie.

kud(L)aty68
08-05-2004, 14:32

a co? stesknila sie za krakowskimi frytkami???

Sopranos
08-05-2004, 14:37

a co? stesknila sie za krakowskimi frytkami???

No popatrz...to zupełnie tak jak wasza Svitlica stęskniła się za warszawskimi.

Sorki ale dziś mam taki dzień na prowokacje :D

szczepan
08-05-2004, 14:51

raczej na gadanie glupot... i naprawde wierzysz ze kosowska jest jeszcze w stanie grac na takim samym poziomi? tak od razu? :pomylony: :glupi: :co:

master of dragons
08-05-2004, 15:24

raczej na gadanie glupot... i naprawde wierzysz ze kosowska jest jeszcze w stanie grac na takim samym poziomi? tak od razu? :pomylony: :glupi: :co:

A co nogi mu urwali zeby nie mogl?? Tak samo jak my w Kosowskiego wy wierzycie w Svietlanego!! Jedne i drugi nic nie pokazal za granica i pewnie wroca do Polski predzej czy pozniej!! No KOSA moze nie bo ambicje ma tylko czy ktos go zechce!!?? :w_morde:

szczepan
08-05-2004, 15:29
ja juz osobiscie nie wierze zeby Stanko wrocil do poprzedniej formy... stracil polroku... jest coraz starszy znow bedzie musial wlaczyc o forme... a w tej chwili w Legii wyraznie dominuje koncepcja szybkosci...

Kawa
08-05-2004, 15:33
Svitlicy łatwiej wrócic doformu niz Kosowskiemu z prostej przyczyny- Stanko musi tylko trafiac w swiatło bramki, a Kosiara jeszcze biegac, dryblowac i troche w obronie pracowac. :D

szczepan
08-05-2004, 15:35
i troche w obronie pracowac. :D

i tu bedzie problem bo skoro ma wrocic do dawnej formy to gra w obronie odpada... on nigdy nie umial grac w obronie? moze za delikatny jest?

Kawa
08-05-2004, 15:37
pedał, pedał :lol:

Sopranos
08-05-2004, 15:40
Widze, że gdy kończą się argumenty zaczyna się najeżdżanie...narazie takie delikatne, że wypisuje głupoty, że w szkole mnie nie nauczono czytać ze zrozumieniem.

Oj Szczepan...też mógłbym Cię zwyzywać ale nie zamierzam się zniżać do takiego poziomu.

A Kosowski? Owszem wierzę w to, że bardzo szybko odzyska formę bo umiejętności się nie zatraca ot tak. Kondycyjnie również powinien być dobrze przygotowany bo od dłuższego czasu trenuje normalnie w Kaiserslautern i nawet wchodzi na 15-20 minut. W meczu reprezentacji z Irlandią Kosa pokazał, że z jego formą wcale nie jest aż tak źle. Więc chyba mój optymizm jest uzasadniony.

szczepan
08-05-2004, 15:50
Obrazac? Ty stwierdziles ze masz dzien na pisanie prowokacji a ja stwierdzilem ze to nie prowokacje tylko glupoty :co:

gdzie Cie zwyzywalem?

master of dragons
08-05-2004, 15:56

Wydaje mi sie ze Sopranosowi chodzilo o tego posta!! :zly:

R@dek (L)
08-05-2004, 15:57

Ale ten post dotyczy chyba pana K

szczepan
08-05-2004, 15:57

ale napisal Szczepan (btw szczepan z malej :P) a po drugie potwierdza sie to o czym pisalem bo te slowa Kawy:

"pedal pedal" byly zartem apropo tego co ja napisalem o:
"delikatnosci kosowskiej"

Sopranos
08-05-2004, 15:59
Obrazac? Ty stwierdziles ze masz dzien na pisanie prowokacji a ja stwierdzilem ze to nie prowokacje tylko glupoty :co:

gdzie Cie zwyzywalem?

Podałem powyżej dwa przykłady. Na moje argumenty odpowiadasz najeżdżając na mnie. Skończmy może już tą dyskusję bo odbiegła od tematu (z mojej winy - przyznaję) i nie ma sensu jej kontynuowanie. Gdybym był zwykłym napinaczem to już dawno by bluzgi poleciały...

Pozdrawiam.

ARTURCOM
08-05-2004, 15:59
:czytaj: KRAK. A jeśli chodzi o uprzejmości to pozdrawiamy / smoka wawelskiego /.
Czemu?
Krążą plotki, że lajkoniki tylko, dlatego jeżdżą na drewnianych koniach, bo wszystkie inne połknął smok :)
Majdanowi pewnie też się to przytrafiło, bo zapomniał o naszej zgodzie z POGONIĄ niedobry, popsuliście go krakusy.
:legia_pogon:

szczepan
08-05-2004, 16:02
Podałem powyżej dwa przykłady.

gdzie? :co:

Na moje argumenty odpowiadasz najeżdżając na mnie.

gdzie najechalem? powiedzialem tylko ze Twoje prowokacje to dla mnie raczej glupoty? bo nie obras sie wkurza mnie jak ktos pisze "dzis mam dzien na prowokacje" bo znaczy ze nie pisze swojego zdania tylko pisze tak zeby wkurzyc innych :czytaj:

Gdybym był zwykłym napinaczem to już dawno by bluzgi poleciały...

ale jestes przeciez niezwyklym napinaczem :P (to zart wiec sie nie obrazaj)

master of dragons
08-05-2004, 16:03
:czytaj: KRAK. A jeśli chodzi o uprzejmości to pozdrawiamy / smoka wawelskiego /.
Czemu?
Krążą plotki, że lajkoniki tylko, dlatego jeżdżą na drewnianych koniach, bo wszystkie inne połknął smok :)
Majdanowi pewnie też się to przytrafiło, bo zapomniał o naszej zgodzie z POGONIĄ niedobry, popsuliście go krakusy.

Ojej chyba sie rozplacze z tego powodu!! :/

szczepan
08-05-2004, 16:03
Czemu?

ze co? :co: moze lepiej juz nie pij dzisiaj?

master of dragons
08-05-2004, 16:06
Czemu?

ze co? :co: moze lepiej juz nie pij dzisiaj?

Autyzm sie nie da wyleczyc!! PRZYKRO MI !! No chyba ze faktycznie ciezka noc byla i w drodze powrotnej do domu ktos nie chcacy :chuligani: po glowce dostal!!

szczepan
08-05-2004, 16:15
a moze on juz swietuje Nasze zwyciestwo nad Wisla z Plocka?

master of dragons
08-05-2004, 16:23
a moze on juz swietuje Nasze zwyciestwo nad Wisła z Plocka?

Tak sobie to tlumacz!! Wybral;bym jedna z moich opcji !! :pomylony:

szczepan
08-05-2004, 16:24

moze??

master of dragons
08-05-2004, 16:56

moze??

Zreszta nieznam kolesia i nie wiem czy ma slinotoki w nocy czy tez 100 guzow na glowie!! Zobaczymy jak 2 posta napisze!! :prosze:

kud(L)aty68
09-05-2004, 09:18
Czemu?

Oni tam dziwne rzeczy pilkarzom robia. Sypniewski powiedzial... :rotfl:, a jak WSZYSCY wiemy typ wie co mowi.... :rotfl:

ARTURCOM
09-05-2004, 11:28
LEGIA WARSZAWA
Jasne, że świętuję, bo każdy mecz LEGI to dla mnie wyjątkowa sprawa.
Ale to mogą zrozumieć tylko prawdziwi kibice pozdrawiam, jeśli tacy tu są.
A pozatym to krakusów nie lubię i tyle.
Może wy robicie jakieś dziwne układy choćby tylko tutaj, ale to nie dla mnie.
Dziwię się, że taki drobny żart chcecie od razu spalić na stosie.
Krakusy, które tutaj się czują lepiej jak u siebie na forum powinni być zadowoleni, że praktycznie im nie jedziemy i to za darmo.
Dla mnie i tak najważniejsza jest LEGIA.
Przeważnie zajmuję się tylko dopingowaniem naszej drużyny a nie jechaniem na wrogą ekipę gdyż nie posiadam żadnych kompleksów.
(L) Wszyscy znamy nasze możliwości i nasze słabości życie mnie nauczyło żeby przyjmować wszystko, co nam los przyniesie, bo to jest nasza historia i na inną bym ją nigdy nie zamienił. :herb:
CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY (L) to mój klub strzałka. :mistrz:

szczepan
09-05-2004, 11:36
A pozatym to krakusów nie lubię i tyle.
Może wy robicie jakieś dziwne układy choćby tylko tutaj, ale to nie dla mnie.
Dziwię się, że taki drobny żart chcecie od razu spalić na stosie.

nikt nie chcial Cie palic na stosie ale raczej chodzi o to co Twoj post wniosl do dyskusji... i tyle...

Krakusy, które tutaj się czują lepiej jak u siebie na forum powinni być zadowoleni, że praktycznie im nie jedziemy i to za darmo.
Dla mnie i tak najważniejsza jest LEGIA.

troche sobie przeczysz bo raz mowisz tak jakbys zalowal ze nie jedziemy im a za chwile piszesz ze dla Ciebie najwazniejsza jest Legia?

Przeważnie zajmuję się tylko dopingowaniem naszej drużyny a nie jechaniem na wrogą ekipę gdyż nie posiadam żadnych kompleksów.

eee?

ogolnie wiecej luzu :prosze: poprostu Twoj post byl:
a)troche zakrecony
b)zdeycowanie nic nie wnosil do dyskusji...

i tyle...

ARTURCOM
09-05-2004, 12:15
(L) :mistrz:
Niczego nie wniósł to przecież był żart.
Ale każdy ma prawo do widzenia świata w sposób, jaki chce go zobaczyć.
Najważniejsze, że jest kolejne zwycięstwo na koncie.
Dobra to tyle, bo wy się tu tematów trzymacie.
/ Żart / :)
Strzałka

szczepan
09-05-2004, 12:20
(L) :mistrz:
Niczego nie wniósł to przecież był żart.
Ale każdy ma prawo do widzenia świata w sposób, jaki chce go zobaczyć.
Najważniejsze, że jest kolejne zwycięstwo na koncie.
Dobra to tyle, bo wy się tu tematów trzymacie.
/ Żart / :)
Strzałka

chodzi o to ze nic nie wnosilo do dyskusji a do tego byl do podjazd do Krakowiakow niewiadomo w tym momencie za co :P

ale ogolnie to dobrze ze wygralismy i to jest najwazniejsze! :prosze: :piwo:

Henio
10-05-2004, 09:12
Sagan zupy Pascal gotował i tyle było Sgana w programie.

Raffi
30-05-2004, 22:04
Legioniści nad Dolinką

Wczoraj, na terenie SP nr 46 przy ulicy Wałbrzyskiej 5, na "Osiedlu nad Dolinką" odbyła się ciekawa impreza. Grano o "Puchar Służewa", a także obchodzono jubileusz 10-lecia Klubu Sportowego "SM Foliax Dolinka". O godzinie 13.30 odbył się mecz finałowy o "Puchar Służewa" (grali chłopcy z 16 szkół podstawowych z całej Warszawy). Gośćmi imprezy byli piłkarze Legii: Andrzej Krzyształowicz, Tomasz Jarzębowski, Jacek Magiera, Dariusza Dudek, Tomasz Sokołowski II, Tomasz Kiełbowicz, Radosław Wróblewski i Piotr Włodarczyk. Na oczach kilkuset widzów legioniści rozegrali pokazowy mecz ze zwycięzcą turnieju (pokonali drużynę Siuks`ów 5-2). Mecz trwał 10 minut. Chwilę później legioniści zagrali z drużyną złożoną z piłkarzy z Dolinki oraz organizatorów i sponsorów imprezy (tym razem wygrała Legia 4-0 - bramki: Włodarczyk 2, Dudek i Sokołowski II). Jednym z organizatorów i sponsorów był tygodnik NASZA LEGIA. Piłkarze z Łazienkowskiej rozdali setki autografów a po turnieju otrzymali pamiątkowe statuetki.
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=11147
poznajecie to boisko? :niedobry: jeszcze niedawno było areną zaciętej walki :D

Marek Saganowski, Wojciech Szala i Dickson Choto byli gośćmi honorowymi finałowej gali Piłkarskich Mistrzostw Warszawy Szkół Niepublicznych. Na stadionie Ambry w Ołtarzewie niemal wszyscy chcieli robić sobie z nimi zdjęcia. Piłkarze Legii rozdali też mnóstwo autografów.
Źródło: Gazeta Wyborcza

Raffi
07-06-2004, 21:29
Hadaj w Radio 94, NOW!!! :czytaj:

Nazgul
07-06-2004, 21:35
Hadaj w Radio 94, NOW!!! :czytaj:

Własnie Hadaj mówił o meczu z Lechem...

Beny
07-06-2004, 21:39
Wystarczy, że Go muszę słuchać ma (L). :/

Co powiedział ciekawego? :>

Fizi
07-06-2004, 21:43

kto był ten wie :rotfl:

Beny
07-06-2004, 21:47

kto był ten wie :rotfl:

A to nic nowego. :D

Raffi
07-06-2004, 21:48
trwa toto cały czas

Raffi
19-06-2004, 13:51
Legioniści dla Kamila

Jutro na stadionie Rominty w Gołdapi odbędzie się duży festyn charytatywny z udziałem zawodników klubów pierwszoligowych. Z Legii będą to Jacek Zieliński, Wojciech Szala, Andrzej Krzyształowicz i Tomasz Sokołowski. Będzie także eks legionista Dariusz Czykier. Piłkarze zagrają w spotkaniu towarzyskim z Mazurem Ełk o 18:30. Oprócz meczu będą spotkania juniorów, licytacje koszulek i pamiątek sportowych. Dochód ze spotkania zostanie przeznaczony dla Kamila Kowalewskiego piłkarza Rominty, który ratując ofiary wypadku został najechany przez nadjeżdżający pojazd. Stracił nogę.
:brawo: