PDA

Zobacz pełną wersję : Groclin wzmocni Legię ?!

michal-k
05-05-2004, 12:28
SUPER! ;)

ZoLtar
05-05-2004, 12:36
[glow=red:10eedadb6a][/glow:10eedadb6a] Fajnie by było z tym że trzeba pokaźną sumke wyłożyc a niejestem pewien czy Legia powinna wykladac tyle kasy są przecież (chyba są ) lepsi zawodnicy :lalala: :pic: [/b]

MaxyM_
05-05-2004, 12:39
SUPER! ;)

Co to za temat? I w ogóle o co chodzi.

1 punkt karny.

ZoLtar
05-05-2004, 12:39
Fajnie by było z tym że trzeba pokaźną sumke wyłożyc a niejestem pewien czy Legia powinna wykladac tyle kasy są przecież (chyba są ) lepsi zawodnicy :lalala: :pic: [/b]

[ Dodano: Sro Maj 05, 2004 12:41 pm ]
No i sie 2 razy napisało :>

legart
05-05-2004, 12:42
CO tu się kurna dzieje 8- , a co prezes Drzymała chce nam oddać Liberdę i Pawlaka ;)

Jarman
05-05-2004, 12:55
CO tu się kurna dzieje 8- , a co prezes Drzymała chce nam oddać Liberdę i Pawlaka ;)

Może sam się chce Legii oddać? '8
Podobno macie wakat na stanowisku członka zarządu d/s marketingu 8)

c_zary
05-05-2004, 13:34
Przez ostatnie dni głośno było o "aferze koszulkowej" nie tylko we Wronkach, ale również i Grodzisku Wielkopolskim. W efekcie kilku piłkarzy pożegnało się z Groclinem, a kilku innych zostało ukaranych wysokimi karami pieniężnymi. Wśród nich znaleźli się m.in. Tomasz Wieszczycki, Grzegorz Rasiak oraz Ivica Kriżanac. Działacze Legii nie próżnują i chętnie sprowadziliby dwóch ostatnich piłkarzy na Łazienkowską. Jednak kwota odstępnego za Chorwata wynosi aż 650 tysięcy euro. "Pieniądze, które w tej chwili trzeba byłoby zapłacić za Ivicę są zbyt duże. Oczywiście to, że ściągnąłem go do Polski mogłoby mieć jakieś znaczenie przy transferze, ale nie decydujące. Najważniejsze byłoby ustalenie możliwej do przyjęcia kwoty, jaką trzeba za niego zapłacić" - powiedział menedżer Janusz Olędzki.
Inaczej sprawa wygląda z Grzegorzem Rasiakiem. Reprezentacyjny napastnik jest teraz wolnym piłkarzem, więc nic dziwnego, że podjęto działania by sprowadzić tego zawodnika do Legii. Pytany Dariusz Kubicki o ewentualne pozyskanie "Rossiego" do drużyny, stwierdził: "Nie chciałbym w tej chwili mówić o sprawie ewentualnego pozyskania Rasiaka. Mogę powiedzieć tylko tyle, że wszystko co dotyczy kwestii sportowych w klubie, uzgadniamy wspólnie z panem Sochą."

Rasiak zbyt drewniany jest, poza tym mentalnie do Legii zupelnie nie pasuje. Tak naprawde to poza Mila nie ma zreszta w Grodzisku z czego wybierac.

MaxyM_
05-05-2004, 13:37
Przecież Rasiak ma podpisany wstępny kontrakt z klubem Serii A, jeżeli drużyna się utrzyma we włoskiej ekstraklasie, to nie ma sprawy Rasiaka.

Gdyby nie to, to Rasiak mógłby przyjść, im więcej zawodników w Legii, tym lepiej. Załóżmy, że dostaniemy się do grupy w pucharze UEFA – szeroka kadra jest jak najbardziej potrzebna.

C_zary nie wybrzydzaj. :]

Adam-oldboy
05-05-2004, 13:41
A 30.000 tapicerowanych fotelików w barwach to pies?

Nazgul
05-05-2004, 14:34
Rasiak zbyt drewniany jest, poza tym mentalnie do Legii zupelnie nie pasuje. Tak naprawde to poza Mila nie ma zreszta w Grodzisku z czego wybierac.

Piechniak i Kriżanac - a poza tym chyba jest już topic o transferach...

Sopranos
05-05-2004, 14:56
Bierzcie Rasiaka, my zgarniemy Jelenia. '8

MaxyM_
05-05-2004, 15:01
Bierzcie Rasiaka, my zgarniemy Jelenia. '8

No tak, macie wakat po Czerwcu. :)

szczepan
05-05-2004, 16:08
ja cos czuje ze pilkarzy Amici przejmie Wisla a Groclinu Legia... pytanie czy to dobrze...

ps
moze niech mody przeniosa ten temat do Transferow

Aureliusz
05-05-2004, 16:27
ja cos czuje ze pilkarzy Amici przejmie Wisła a Groclinu Legia... pytanie czy to dobrze...

ps
moze niech mody przeniosa ten temat do Transferow

No właśnie ja też to chciałem zauważyć, po co zakładać kilk atematów o transferach. Jeden już jest i tam powinno się pisać.

Co do tematu. Oba tranfery mało realne. Między innymi dlatego:

Rasiak zagra we Włoszech

Po rozstaniu z Groclinem Grzegorz Rasiak trenuje z rezerwami Lecha Poznań. Ale od lipca będzie piłkarzem Sieny. Taką informację z pewnego źródła otrzymali w środę dziennikarze "Przeglądu Sportowego".

"Nie komentuję" - odpowiedział piłkarz, zapytany o transfer do włoskiego klubu. Umowa zawiera klauzulę nieważności, jeśli Siena spadnie z Serie A, co jest bardzo prawdopodobne.

"Nie powiem, czy i gdzie mam coś podpisane. Negocjuję z kilkoma klubami" - uparcie powtarza Rasiak, który ma także propozycję z 1. FC Nuernberg.

AC Siena zajmuje obecnie 13. miejsce wśród osiemnastu klubów Serie A. Ma jednak tylko punkt przewagi nad zajmującymi spadkowe miejsca - 15. Modeną i 16. Empoli oraz trudny terminarz. Do końca sezonu zostały dwie kolejki. W najbliższej Siena gra mecz o życie na wyjeździe z Modeną. W ostatnim meczu gości u siebie Juventus.

"Na pewno do drugiej ligi nie pójdę" - zastrzega Polak.

"Jednak cokolwiek więcej powiem za półtora tygodnia" - dodał.

Więcej szczegółów w "Przeglądzie Sportowym"

Nor
05-05-2004, 16:47
No nie wiem.... Groclin niby dobry zespół ale ostatniego czasu stracił "pare" bramek. 650tys piechotą niechodzi zwłaszcza że w perspektywie jest budowa stadionu.... ale może mało wiem... ITI ma kase.... jak będzie i to ( nowi zawodnicy ) i to ( stadion ) to bedzie super.

Mini
05-05-2004, 18:43
przecież stadionu nie buduje klub

Swierzy
05-05-2004, 21:59
Rasiak jest za wolny i zbyt drewniany zeby na ten moment nam sie przydac. Co z tego ze gra dobrze glowa jak u nas nikt nie jest w stanie celnie dosrodkowac..
Natomiast jesli zespol wzmocni sie jeszcze o dobrych skrzydlowych to w perspektywie wystepow w PUEFA Rasiak by sie przydal...tylko ze pewnie chcialby 'fajnego' kontraktu ($$$)

Nor
05-05-2004, 22:33
przecież stadionu nie buduje klub

Jak znam zycie pewno beda jakies wydatki , a to na łapówke :P a to na cos innego ale faktycznie Legii przydała by sie swieża krew.

DeMon
05-05-2004, 23:23
Za takie hajsy jakie Foteliki Drzymały chcą za Kriżanaca to moża kupic kogos lepszego, młodszego i bardziej perspektywicznego. Ivica nie jest rozwojowy. Od kiedy jest w Polsce gra to samo w każdym meczu. Nic ciekawego...

crolick
05-05-2004, 23:48
krizanac by sie przydal, tylko nie za 650 a troche mniej.
rasiaka bym bral, zawsze dluzsza lawka rezerwowych. noi mile, ale na niego to nie ma co liczyc :(