PDA

Zobacz pełną wersję : sesja!

ange(L)
07-06-2003, 13:05
temat skierowany to tej czesci ludzi z forum ktorzy studiuja :) Jak Wam idzie ta sesja?ile macie jeszcze egzaminow do konca?Mi zostal juz ostatni-najgorszy z socjologii 20 czerwca.jedna poprawka jest juz na wrzesien z pieprzonej statystyki(musze poprawiac kolokwia a potem jeszcze egzamin poprakowy:( ) ....no i poprawka z filozofii(a raczej napisanie pracy na jakies 15 stron(tez na wrzesien)...poza tym czekam jeszcze na wyniki z psychologii (poniedzialek) z ktorej roznie moze byc,ale raczej jestem dobrej mysli(obym sie tylko nie przeliczyl)

Nazgul
07-06-2003, 13:11
Ucz się, ucz. Będziesz wykształconym bezrobotnym :D...

A na poważnie: Wiesz, jakie są obecnie obowiązujące kryteria naboru kadr w firmach?

ange(L)
07-06-2003, 13:15
Ucz się, ucz. Będziesz wykształconym bezrobotnym :D

po socjologii nie bede mial wyjscia ...ten kierunek slynie z tego ze ksztalci wlasnie przyszlych bezrobotnych lub 'ludzi od wszystkiego' :D

ange(L)
07-06-2003, 13:16
co do naboru kadr w firmach to niestety nie orientuje sie :hmm:

crolick
07-06-2003, 13:19
ange(l) --> a gdzie studiujesz socjo??

u mnie doopa blada i zbita, jeszcze mam 4 egzamy w tym najtrudniejszy z makroekonomii 3 16.vi :fu: a potem we wrzesniu 3 egzamy bo mi terminy sie pokrywaly :* :help:

Nazgul
07-06-2003, 13:20
co do naboru kadr w firmach to niestety nie orientuje sie :hmm:

Największe szanse mają ci z największego zadupia bo są najtańsi i najbardziej wystraszeni... :(

ange(L)
07-06-2003, 13:25
ange(l) --> a gdzie studiujesz socjo??

u mnie doopa blada i zbita, jeszcze mam 4 egzamy w tym najtrudniejszy z makroekonomii 3 16.vi :fu: a potem we wrzesniu 3 egzamy bo mi terminy sie pokrywaly :* :help:

crolick pytales mnie sie juz o to ze dwa razy na starym forum ;)
Studiuje(hehe-jak ladnie to brzmi) na Wyszynskiego-UKSW

crolick
07-06-2003, 13:27
sklreoza nie boli 8-

poza tym dobrze wiedziec ze ktos meczy sie nad tymi samymi glupotami co ja 8)

Dżon Łejn
07-06-2003, 13:48
Kolejniy socjolog się zgłasza. Z zalczenia miałem 4.5 i może zwolni mnie z egzaminu , tyle że powiedział że mu przeszkadzam tam na końcu. O co mu cho :hmm: :oho: .
Zostały mi jeszcze Psycho społeczna , Kultura jakaś tam :P , Mikroekonomia , Historia myśli społecznej . Przy dobrych wiatrach do lipca 10 się wyrobie.

Pozdrówki dla sesyjnych :D

Cipciuś
07-06-2003, 14:24
Ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz....
A jak bedziesz miał duzo kluczy to zostaniesz woźnym :]

Mrk
07-06-2003, 15:09
U mnie na razie w porządku. Ćwiczenia zaliczone (w sumie miałem 5 przedmiotów). Egzaminy - w sumie mam 4 + obronę pracy licencjackiej. 2 egzaminy zaliczone w zerówkach, czyli zostały mi jeszczre 2 w najbliższym tygodniu. No i 30 czerwca obrona pracy (to oczywiście tylko wtedy, jak zdam egzaminy).

Luk@s
07-06-2003, 15:18
ehh... mi sie zaczyna 16. 6 egzaminow. i w we wrzesniu jeszcze dwa na 100% a pewnie bedzie wiecej :D nie jest lekko...
najgorsza jest matma... pod wszystkimi postaciami :D

Łysolek
07-06-2003, 15:38
ja jak narazie do przodu o dwa przedmioty :)
System Prawa w Polsce - 5
Prawo Pracy - 3 :D
jeszcze mam w tej sesji egzaminy 13, 14 oraz 21 , 22 , 23 czerwiec 8)

yusta
07-06-2003, 22:06
Ja narazie jeden do przodu - Rozliczenia w HZ, dzisiaj miałam ekonomię matematyczną i zagadnienia instytucjonalno-prawne z UE, jutro sieczka z Integracji i OTH, potem zostaną mi jeszcze tylko dwa :help:

Walek_C.Z.K
07-06-2003, 22:09
Ja mam jeszcze 4 egzaminy, ale raczej szykuje sie "Kampania Wrzesniowa", bo mam "ustny" z Matmy(!!!)...a byłem moze trzy razy na wykładach,chociaz z czego jak z czego, ale z matmy to raczej powinien byc pisemny, potem zostaje jeszcze Pascal, Architektura Komputerow i Wspolczesny sprzet komputerowy! Bedzie ciezko...

yusta
08-06-2003, 20:15
OTH zaliczone na 4 :D Jeszcze troszkę i looozzz

crolick
08-06-2003, 20:20
Kolejniy socjolog się zgłasza. Z zalczenia miałem 4.5 i może zwolni mnie z egzaminu , tyle że powiedział że mu przeszkadzam tam na końcu. O co mu cho :hmm: :oho: .
Zostały mi jeszcze Psycho społeczna , Kultura jakaś tam :P , Mikroekonomia , Historia myśli społecznej . Przy dobrych wiatrach do lipca 10 się wyrobie.

a ty gdzie socjo??

ja wlasnie sie mecze nad klasycznymi teoriami klasycznymi :/

Dżon Łejn
08-06-2003, 21:50

a ty gdzie socjo??

jeżeli chodzi ci o miejsce to Dąbrowa Górnicza.
znowu czeka mnie praca
qltura globalna
sytuacja na bliskim wschodzie
konfuzjonizm i towizm :hmm:
zdeżenie cywilizacji

Mrk
08-06-2003, 22:23
Ja właśnie powinienem się uczyć, ale się za ch..a nie mogę skupić! :hmm:

Aureliusz
08-06-2003, 23:43

a ty gdzie socjo??

A Ty w końcu studiujesz socjologię czy ekonomie? A może męczysz dwa kierunki? Bo wydaje mi się, że widziałem Cie na forum WNE.

Dżon Łejn
09-06-2003, 00:08

a ty gdzie socjo??

A Ty w końcu studiujesz socjologię czy ekonomie? A może męczysz dwa kierunki? Bo wydaje mi się, że widziałem Cie na forum WNE.

Jestem przyszłym socjologiem. A na forum mnie nie widziałeś na bank bo nawet nie wiem co to za skrót.

pzdr

Dżon Łejn
09-06-2003, 00:10
Qrde najpierw gadałem z Crolikiem , a później z Zajączkiem :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kto następny?? :D:D:D

Aureliusz
09-06-2003, 08:28

a ty gdzie socjo??

Jestem przyszłym socjologiem. A na forum mnie nie widziałeś na bank bo nawet nie wiem co to za skrót.

pzdr
Bo tu zaszło pewne nieporozumienie. Pytanie było skierowane do crolicka!

crolick
09-06-2003, 09:23
meccze dwa kierunki :)
a ty zajac sie jakos tam na forum wne udzielasz?!? [a tamten crolick to off korz moi 8) ]

Aureliusz
09-06-2003, 09:30
a ty zajac sie jakos tam na forum wne udzielasz?!? [a tamten crolick to off korz moi 8) ]Nie udzielam się, ale raz je przejrzałem i zauważyłem, że jest tam znama mi z forum Legii osoba. Bo ja też jestem z WNE. A jesli można spytać, to na którym roku jesteś na ekonomii i na socjologii.

crolick
09-06-2003, 09:38
a ty zajac sie jakos tam na forum wne udzielasz?!? [a tamten crolick to off korz moi 8) ]Nie udzielam się, ale raz je przejrzałem i zauważyłem, że jest tam znama mi z forum Legii osoba. Bo ja też jestem z WNE. A jesli można spytać, to na którym roku jesteś na ekonomii i na socjologii.

haaa od razu razniej :)

spytac zawsze mozna gorzej z odpowiedza :buhaha:
no dobra, na socjo jestem chyba na 2 roku [chyba bo jednoczesnie robie zajecia z 1, 2, 3 i 4 roku, wiec teraz jestem niby na 2 a za rok moge na 4 wiec, trudno stwierdzic...], na wne na 4 na miedzynarodowej. a ty??

Aureliusz
09-06-2003, 09:44

haaa od razu razniej :)

spytac zawsze mozna gorzej z odpowiedza :buhaha:
no dobra, na socjo jestem chyba na 2 roku [chyba bo jednoczesnie robie zajecia z 1, 2, 3 i 4 roku, wiec teraz jestem niby na 2 a za rok moge na 4 wiec, trudno stwierdzic...], na wne na 4 na miedzynarodowej. a ty??Ja jestem dopiero na 1. :/

kamyk
09-06-2003, 10:42
to ja mam zaliczone tak:
kolos z matmy na 3:) ( trzeba miec koles zaliczony zeby do egzaminu dopuscila a egzamin 14 czerwca:) i zapowiada sie chyba poprawka we wrzesniu!
podstawy informatyki- praca kontrolna 3+, a wyklady i cwieczenia 4,4
podstawy techniki cyfrowej -egzamin i cwiczenia na 5-!:)
zostaly mi tak podstawy elektroehniki w terminie zerwowym nie zliczylem a teraz mam termin 14 czerwca
nio i 15czerwca fizyka egzamin:)
bedzie cieszko:)

kamyk
14-06-2003, 16:01
wlasnie wrocilem z egzaminow ! i matma zaliczona na 3:)
podstawy elektrotechniki tez na 3:)
podstawy techniki cyfrowej 5:)
podstawy informatyki 4:)
I JESZCZE ZA tydzien fizyka i bedzie gittttt!

yusta
14-06-2003, 23:02
Jeszcze dwa egzaminki i loozzzz '8 Narazie idzie lepiej niż się spodziewałam. Średnia cztery z hakiem, hehe im dalej tym lepiej :)

crolick
14-06-2003, 23:22
Jeszcze dwa egzaminki i loozzzz '8 Narazie idzie lepiej niż się spodziewałam. Średnia cztery z hakiem, hehe im dalej tym lepiej :)

respect
ja sie wyrabiam gdzies na 4 z hakiem malutkim.

w poniedzialek ostatni egz i laba :) 8) do wrzesnia kiedy mam 4 egz, z czego tylko 1 oblany a reszta pokrywajace sie terminy :fu:

yusta
15-06-2003, 00:05
Jak to pokrywające się terminy??? Studiujesz na dwóch kierunkach, czy tym od planowania za mało płacą??? 8-

Ewelina
15-06-2003, 10:58
Ja juz jestem po egzaminach. Ostatni napisalam w tamten piątek, ale czekam jeszcze na wyniki bo cos tym ludzia nie spieszno jest ze sprawdzeniem naszych prac :( Jak narazie lepiej jeden jest na wrzesien :)

język angielski - wstyd sie przyznac :)
język francuski - ?
język hiszpański - 5
przedsiębiorczość grup etnicznych w USA - 4
rasa i etnicznosc w USA - chyba 4 ( nie poszlam na wyniki, tak mi powiedziano)
wolnosci i prawa obywatelskie w USA - ?
Miedzynarodowe organizacje gospodarcze - ?
ONZ i organizacje miedzynardowe - na wrzesien :) punktu mi zabraklo :(
strategia promocji na rynku amerykanskim - 5
seminarium dyplomowe - zaliczone

chyba tyle... czegos mi tu brakuje... ale nie pamietam teraz :)

crolick
15-06-2003, 12:07
Jak to pokrywające się terminy??? Studiujesz na dwóch kierunkach, czy tym od planowania za mało płacą??? 8-

tak robie dwa kierunki '8

yusta
15-06-2003, 14:53

tak robie dwa kierunki '8

Ambitna bestia '8

Aureliusz
15-06-2003, 22:11
Ale jestem dzis wkurwiony. Niedość, że jakiś jebnięty człowiek wymyślił egzamin w niedzielę o 17:00 (czyli dzisiaj) i to z najtrudniejzego przegmiotu, to tak dzisiaj cieli, że ze ściągania były nici. No to sobie oblałem egzamin, skoro na 10 zadań oddałem 6 kartek pustych. :fu: :fu: :fu: ***** mać.

crolick
15-06-2003, 22:47
Ale jestem dzis wkurwiony. Niedość, że jakiś jebnięty człowiek wymyślił egzamin w niedzielę o 17:00 (czyli dzisiaj) i to z najtrudniejzego przegmiotu, to tak dzisiaj cieli, że ze ściągania były nici. No to sobie oblałem egzamin, skoro na 10 zadań oddałem 6 kartek pustych. :fu: :fu: :fu: ***** mać.

a co dzisiaj pisaliscie anala?? znam ten bool. co do sciagania, to wzieli sie za to na serio, wiec naprawde teraz trudno bedzie sciagac [i w sumie dobrze]. a jak reszta, mikro, makro i historia??

yusta
16-06-2003, 00:33

Mnie dzisiaj wk...ienie też nie ominęło. Z Marketingu międzynarodowego kazał nam qtas napisac na zaliczenie dwa referaty, w tym jeden do zreferowania na zajęciach. 300 osób, sześć zjazdów z tego przedmiotu, ponad połowa w tym ja nie zdążyła. Oczywiście praze w terminie dostał i dzisiaj powiedział, że praca wprawdzie jest na 5 ale nie referowana i on postawi mi 2 a na poprawce wpisze mi tą 5. Doszło do małej wymiany zdań, po czym zabrałam indeks i powiedziałam, że nie dam mu wpisac tej 2. Teraz czeka mnie avanti w dziekanacie, jak nie pomoże to jeszcze gdzies wyżej :zly:

szczepan
16-06-2003, 00:35
język hiszpański - 5

hehehe ja mam w szkole 3 ale w sumie to nie wiem czemu i chociaz od 3 lat mam 6 godzin hiszpana tygodniowo to zatrzymalem sie na como te llamas... :P

crolick
16-06-2003, 00:41

Mnie dzisiaj wk...ienie też nie ominęło. Z Marketingu międzynarodowego kazał nam qtas napisac na zaliczenie dwa referaty, w tym jeden do zreferowania na zajęciach. 300 osób, sześć zjazdów z tego przedmiotu, ponad połowa w tym ja nie zdążyła. Oczywiście praze w terminie dostał i dzisiaj powiedział, że praca wprawdzie jest na 5 ale nie referowana i on postawi mi 2 a na poprawce wpisze mi tą 5. Doszło do małej wymiany zdań, po czym zabrałam indeks i powiedziałam, że nie dam mu wpisac tej 2. Teraz czeka mnie avanti w dziekanacie, jak nie pomoże to jeszcze gdzies wyżej :zly:

no qrde jasne, walcz o swoje, co cie palant robil w konia. bylas przygotowana a ze on nie umial tego zorganizowac to jego wina. nei pekaj i idz do dziekana ds studenckich.

swoja droga marketing miedzynarodowy, to jeden z debilnijesyzh przedmiotow jaki przyszlo mi na nieszczescie zdawac na studiach. glupszego juz chyba nie bylo...

Aureliusz
16-06-2003, 12:21

a co dzisiaj pisaliscie anala?? znam ten bool. co do sciagania, to wzieli sie za to na serio, wiec naprawde teraz trudno bedzie sciagac [i w sumie dobrze]. a jak reszta, mikro, makro i historia??

No jasne, że z anala. A zadania wyjebane w kosmos. A ja nawet nie znałem niektórych definicji, nie mówiąc już o twiedzenia i wzorach. :fu:
Do historii nie podchodziłem, bo Lisiecka nie zaliczyła mi ćwiczeń, bo miała jakieś obiekcje co do mojego referatu. Macro zaliczyłem i to bezproblemu, a na wyniki z micro jeszcze czekam, ale powinno być dobrze. Tak więc, we wrześniu 2 (raczej) lub 3 poprawki.

yusta
16-06-2003, 23:51
no qrde jasne, walcz o swoje, co cie palant robil w konia. bylas przygotowana a ze on nie umial tego zorganizowac to jego wina. nei pekaj i idz do dziekana ds studenckich.

swoja droga marketing miedzynarodowy, to jeden z debilnijesyzh przedmiotow jaki przyszlo mi na nieszczescie zdawac na studiach. glupszego juz chyba nie bylo...

Nie dość, że przedmiot debilny to jeszcze wykładowca jakiś wykręcony. Nomen omen służył kiedyś na łodzi podwodnej :rotfl:

Luk@s
20-06-2003, 16:15
eee zaliczylem exam z Prawa, w poniedzialek mialem z analizy II ale kuzwa nie bylo swiatla na auli :rotfl: wiec mi sie przesunol o 2h.
ale poszedl dobrze.
ogolnie jaknarazie jestem zadowolony...
a najgorsze przedemna :(