PDA

Zobacz pełną wersję : CM4-kom bek:)

C_D_R
06-05-2003, 23:15
Były już takie dwa tematy na poprzednim forum, acz kolwiek ten założony przezemnie dominował :))) Korzystam wiec z sytuacji i założe znowu taki temat a po co to już wszyscy zainteresowani beda wiedzieć. Jednakże prosze adminow ze jakby cos zachowało sie ze starego forum z tego tematu to wklejcie to jakoś.
POZDRO. DAL CEMANIAKÓW :<)

MaxyM
07-05-2003, 00:41
Ja przestałem grać w CM4 po tym jak cudem dostałem się do LM wygrywając z Manchesterem (Legią gram), i jestem w LM ale w Polsce sezon nie wystartował :hmm: .

Fuck pazernych skurczybyków z Ediosa/SI Games :zly: .

Sinuhe
07-05-2003, 00:46
Ja przestałem grać w CM4 po tym jak cudem dostałem się do LM wygrywając z Manchesterem (Legią gram), i jestem w LM ale w Polsce sezon nie wystartował :hmm: .

A może to są wizjonerzy... Pewnie przewidzieli, że w naszym pięknym kraju, w naszej pięknej lidze, zostaną trzy lbu ctery zespoły z licencją upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach...

8)

MaxyM
07-05-2003, 00:49

A może to są wizjonerzy... Pewnie przewidzieli, że w naszym pięknym kraju, w naszej pięknej lidze, zostaną trzy lbu ctery zespoły z licencją upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach...

8)

Możliwe - możliwe też, że nie przewidzieli takiej opcji przez kolejne 20 lat i system zwariował.

M_I_G
07-05-2003, 16:31
widze ze wam zapal minal ,a mi wrecz przeciwnie zaczynam 3 sezon (2 Xmistrz) i coraz bardziej mnie to wciaga

obecnie jestem na etapie wykupienia wsystkich mlodych zdolnych zawodnikow z polskiej ligi

osobiscie polecam gorskiego i lorensa z pogoni i nowackiego z odry wodzislaw , po zaknczeniu pierwszego seoznu trafil mi sie zajebisty junior 16 latek ktory ma juz wystepy u mnie w pierwszym skladzie Legii i jest naprawde zajebisty :+:

gdyby to wszystko tylko troche szyvbciej dzialalo :/
no i te pieprzone mistrzostwa europy :fu:

Misieq
07-05-2003, 21:45
Ja własnie gram drugi sezon ( w pierwszym Mistrz) no i przed chwileczka wygralem z Widzewiakami 9-0 :) to sie nazywa piekło . M_I_G jak sie nazywa ten 16 latek? Bo ja tez mam takiego jednego, i tez wymiata.

Aureliusz
10-05-2003, 15:31
Wyszedł patch 4.0.5. oto link:
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,48,6408,4355#igbody
Jest w dwóch wersjach. Z aktualną baza danych, ale waży aż 45MB oraz bez 13MB.
Miłego ściągania.

Aureliusz
10-05-2003, 15:43
A ha, z powyższego linka raczej nie ściągniecie. Są jakieś kolejki. Polecam inny:
http://gamecopyworld.com/start.htm

Mrk
10-05-2003, 15:53
najnowszego patcha już mam. Lepiej by było jakby ktoś zapodał cracka do niego ;) szukałem trochę i nie mogłem znaleźć.

wafel
10-05-2003, 18:34
cracka znajdziesz tutaj
http://gcw.universe-board.de/games/files/idx-cm405.rar
pzdr.

Mrk
10-05-2003, 18:46
cracka znajdziesz tutaj
http://gcw.universe-board.de/games/files/idx-cm405.rar
pzdr.
wafel, wielkie dzięki chłopie!!! :+: :+: :+:
ciekawy jestem tylko, jak Ty go znalazłeś, bo ja nie dałem rady. W każdym razie jeszcze raz dzieki :+:

C_D_R
10-05-2003, 20:28
tu jeszcze jeden link do ściągania przydatnych do Cemka rzeczy:
http://www.bygames.com/downloads.jsp

Aureliusz
14-05-2003, 17:26
Pod tym adresem jest Forum CM4 (i nie tylko tego).Można tam znaleść wiele ciekawych pomysłó na taktyk, ustawienia itp i podyskutować o tym. Zapraszam.
http://www.forum.cm4.pl//

_Bart
18-05-2003, 17:47
15.05. wyszła wersja PL. Niestety SI Games nie zamierza wydać "spolszczenia".
Podobno nie da sie też przegrać z oryginału giery (tak można przeczytać na liście dyskusyjnej gry.pirackie.pl) w związku z tym się pytam czy widział już ktoś to na stadionie bądź ktoś posiada jednak Pl wersje i próbował ją przegrywać ???
Lub czy ktoś ma oryginał (lub stadionową wersje PL) i próbował zrobić obraz płyty na dysk i odpalić gre z niego???

Z góry dzięki za odpowiedz na moje pytania.

Piratom mówimy stanowcze NIE :D

biotronic
18-05-2003, 23:33
mnie tam wersja PL nie jest potrzebna. Mojemu bratu owszem.

Aha. robie uaktualnienie do ligi polskiej na bazie bazy (ale glupio brzmi) danych z EP3. (dodaje zawodnikow, ktorych nie ma, rowniez tych z III ligi. Jak na razie dodalem okolo 950, a caly czas mam jeszcze do zrobienia 28 klubow III ligi).

Zawodnikom III ligowym daje ability i potential ability po 0. bo w sumie nigdy nie wiadomo gdzie wybuchnie jakis talent, a z kogo bedzie kupa.

Adiq
18-05-2003, 23:35
Ja grę ściągałem z netu i strasznie wolno chodzi. Wiem, że to nie wina kompa. Czy komuś coś takiego się jeszcze dzieje?

_Bart
18-05-2003, 23:39
mnie tam wersja PL nie jest potrzebna. Mojemu bratu owszem.

Mnie też nie jest potrzebna, ale chce sobie zobaczyć jak to wyglada, a moze nawet pograc w taka wersje. Moj angielski nie jest zły ale mogłby być lepszy :D i jakby było po poslku to kumał bym juz tam wszystko.

Adiq pociagnąłeś PL Version gdzieś z netu ???

Adiq
18-05-2003, 23:42
Nie, to była angielska wersja z Donkey.

Cipciuś
19-05-2003, 18:57
Ja własnie wsciekły wyłączyłem te gre !
Gram bardzo ważny mecz na wyjeżdzie pod koniec sezonu Barceloną przeciwko Realowi Madryt. Wystawiam najsilniejszy skład no i leca bramki.....
Saviola Hattrick +1 Kluivert i 2 nieuznane gole. 2 Bramki również dla Realu......
82minuta - stan meczu 2-4 zaglądam do taktyki, daje Xaviego w miejsce Riquelme wychodze z taktyki i cuda sie dzieja...
Stan mecz 1-2 dla mnie ! Wkurzony ale twardo Continue - nagle patrze a Raul cieszy sie ze strzelnej bramki :box: mija chwila 88minuta sedzia dyktuje karnego którego Hierro zamienia na gola i 3-2 konczy si emecz - czy to nie jest chamstwo :fu:

_Bart
19-05-2003, 19:20
To jest właśnie życie :D

Co do PL wersji to pojawiła się już na mułku. Mam nadzieje że jutro bedzie można ją już zassać z DC. Podobno jest dużo lepsza (pod względem wyeliminowania bugów niż łatka EP3 ).

Cipciuś
19-05-2003, 19:36
No co racja to racja - wersja PL jest - niespełna 295Mb wiez że tak powiem ssijcie ile wlezie :D

_Bart
19-05-2003, 19:42
Problem tylko taki że na mułku nie zabardzo mam transferki. Ja sie wstrzymam jeszcze może jutro bedzie na dc już. A narazie walcze z Vice City

Struna
19-05-2003, 21:35
witam! 8)

też sobie grałem ligę polską (Widzewem ) i sezon nie wystartował. spowodowane jest to błędem w pokrywaniu się baraży o jakiś tam eliminacji, dokładnie nie wiem...

wkurzyłem się, wyłączyłem gre - za pół godzinki wracam i rozpoczynam grę Saint Etienne. dlaczego tym klubem? bo chciałem rozpocząć jakimś słabszym klubikiem, zacząć grę od zera - no więc po pierwszym sezonie awans do 1 Ligi - aktualnie po 22 meczach 7 miejsce. ale lipa jest bo mału ludzi przychodzi na stadion - po 15 tysięcy, tylko na PSG , Marsylie Lyon ponad 20 tys. - więc kase trace z miesiąca na miesiąc, niektórych piłkarzy musiałem wywalić żeby jakoś dać sobie radę. Jedyna szansa w P UeFA...

a jakie odkryliście talenty poza ligą polską??

ja Wam polecam:

Diego (Santos - BRazylia) - 17 lat

Robinho (Santos - BRazylia) - 18 lat

Mancini - Brazylia - 22 lata - nie pamiętam klubu, znajdźcie go w search

Mido - Ajax - 19 lat

cały Ajax :/

Kaka - Brazylia - 20 lat - nie pamiętam klubu

Bosnjak - Chorwacja - 21 lat - śmieszna cena... (jak nie gracie polskimi klubami) :/

paru ich jeszcze było - szukam dalej.

pozdro 8)

Tomi
19-05-2003, 22:09
Kaka - Brazylia - 20 lat - nie pamiętam klubu

Kaka to FC Sao Paulo, a od przyszłego sezonu najprawdopodobniej AC Milan, a on Robihno i Mido to już raczej nie są piłakrze anonimowi ;)

Pozdro

yusta
19-05-2003, 23:29
ja Wam polecam:

Diego (Santos - BRazylia) - 17 lat

Robinho (Santos - BRazylia) - 18 lat

heh, w realu już sie o tych gości leją europejskie potęgi:) Prezes Santosu powiedzial, że rozmowy w sprawie transeru Robinho zaczyna od 35 milionów zielonych.

biotronic
20-05-2003, 00:38
Diego tez dostal powolanie. Jest nawet lepszy od Kaki.

Stan mecz 1-2 dla mnie ! Wkurzony ale twardo Continue - nagle patrze a Raul cieszy sie ze strzelnej bramki mija chwila 88minuta sedzia dyktuje karnego którego Hierro zamienia na gola i 3-2 konczy si emecz - czy to nie jest chamstwo

latka EP3 powinna rozwiazac problem.

Co do PL wersji to pojawiła się już na mułku. Mam nadzieje że jutro bedzie można ją już zassać z DC. Podobno jest dużo lepsza (pod względem wyeliminowania bugów niż łatka EP3 ).

no nie wiem. Podobno jest oparta na czyms posrednim miedzy ep2 i ep 3
A gdyby bylo nawet tak jak mowisz, to czemu wypuszczaliby na dniach EP 3 PL ?

_Bart
20-05-2003, 00:43
pośrednio masz racje, jednak EP3 pl podobno bedzie miało naprawione wiecej błedów niż zwykle EP3

Struna
20-05-2003, 15:31
no właśnie, to oznacza że dobrze szukam talentów ;)

na Eurosporcie widziałem jak grają Diego i Robinho itp w Copa Libertadores

młodzi są i radzą sobie nieźle :)

Mrk
29-05-2003, 12:56
ci którzy sobie ściągnęli już łatkę EP3 teraz mogą sobię ściągnąć dodatkowy plik http://www.cm4.pl/download/cm4/ep3_inj.zip który poprawia stan kontuzji w zespole (plik nazywa się EP 3 injury fix). podobno jest lepiej. Jest jednak problem - potrzebuję do tego cracka!!!!! ;)

_Bart
29-05-2003, 20:51
ci którzy sobie ściągnęli już łatkę EP3 teraz mogą sobię ściągnąć dodatkowy plik http://www.cm4.pl/download/cm4/ep3_inj.zip który poprawia stan kontuzji w zespole (plik nazywa się EP 3 injury fix). podobno jest lepiej. Jest jednak problem - potrzebuję do tego cracka!!!!! ;)

Marko a nie działa Ci z poprzednim krakiem (tym od łatki ep3) ??? Mi zadziałało własnie w ten sposob.

Mrk
30-05-2003, 03:05

Marko a nie działa Ci z poprzednim krakiem (tym od łatki ep3) ??? Mi zadziałało własnie w ten sposob.
Nawet nie próbowałem. Ale z tego co wiem jest inny crack. To się pewnie na pierwszy rzut oka nie da określić, czy działa.

MaxyM
30-05-2003, 10:36
Ja w Liverpoolu, chyba mam SARS 8- .

Mrk
29-06-2003, 13:51
Wyszła już najnowsza łatka 4.0.6
Tylko potrzeba do niej cracka!!!! ;) Jak ktoś go znajdzie w sieci to niech zapoda tutaj.

Beny
30-06-2003, 10:07
Słuchajcie, gram sobie w CM4pl i w pewnym momencie gierka jakoś dziwnie mi się "wiesza" :hmm:, tzn. przy przechodzeniu do kolejnego meczu pojawia się okno zgłaszania nowych numerów zawodników, ale nie ma tam żadnych zawodników :hmm: :hmm:, po ponownym przejściu do meczu, znów pojawia się okno zgłaszania nowych numerów :hmm: :hmm: :hmm: ... i tak w koło... już mnie to zajeża :box: Spotkaliście się z czymś takim?
PS. Gierka ściągana z netu, chyba przez emula.

Aureliusz
01-07-2003, 22:29
Żródło: www.cm4.pl

Wersja UNICODE już dziś! [autor: Manort @ 14:47]

Taki wniosek można wysnuć po skomentowaniu na SI Forum posta jednego z moich kolegów redakcyjnych solitha przez samego Marca Duffego. Jak możemy przeczytać wersja UNICODE zostanie wydana przez zespół SI już dzisiaj. Efekt podejścia do zadania przez nich zobaczymy już niebawem. Dla wszystkich którzy posiadają oryginalną (sklepową) wersję CM4 jest to na pewno wiadomość tygodnia, jak nie miesiąca, gdyż będa mogli zainstalować oficjalnie pierwszą do niej łatkę. Jak tylko SI opublikuje ww. wersję na swoich serwerach, możecie jej oczekiawć na naszym serwerze. Nie zapomnimy oczywiście o podaniu mirrorów.

A teraz mi coś wytłumaczcie!
Mam wersję angielską (stadionową a jakże) i już zacząłem ściągać polską, ale mi neta przyblokowali na 2 tygodnie. Ale już mi odblokowali, więc mógłbym dalej ściągać tę polską wersję. Ale się wstrzymuję, bo mam wątpliwość. Czy ze względu na wyżej wymienioną wiadomość będę mógł grać z polskimi literami na tej angielskiej wersji, a może ta wersja UNICODE jest tylko dla wersji polskiej oryginalnej. Jeśli tak to znowu zabieram się za ściąganie CM4pl.

I prosiłbym Luk@sa od którego ściągałem by się ewentualnie skontaktował.

szczepan
03-07-2003, 00:02
:fu: :* :zly: :box: :fu: :* :zly: :box: :fu: :* :zly: :box:

mialem sobie pograc troche w CM4 przed wyjazdem ale okazlo sie ze musze wstac i dupa... cholera jasna bedzie 10 dni na glodzie...
a gierka mi sie podoba... jedyny wkurzajacy bug to ten ze moge iec 5 obcokrajowcow ale w ogolnym skladzie meczowym a nie na boisku :/

emde
03-07-2003, 11:50
A mnie ta gra troche denerwuje bo strasznie slabo mi idzie. W kazdej poprzedniej wersji Legią bez problemu zdobywalem mistrza i rzadzilem w kraju a w cm4 nie moge wygrac nawet paru spotkan, dostaje becki od wszystkich. Wszelkie moje zmany nie maja odzwierciedlenia na boisku. :help:

Jak wy gracie Legią? Napiszcie cos o skladach, transferach, taktykach, treningu...

krollek
03-07-2003, 12:22
A mnie ta gra troche denerwuje bo strasznie slabo mi idzie. W kazdej poprzedniej wersji Legią bez problemu zdobywalem mistrza i rzadzilem w kraju a w cm4 nie moge wygrac nawet paru spotkan, dostaje becki od wszystkich. Wszelkie moje zmany nie maja odzwierciedlenia na boisku. :help:

Jak wy gracie Legią? Napiszcie cos o skladach, transferach, taktykach, treningu...
Dzwoń do Okuki on wiedział jak się gra Legią i miał wyniki. '8
Teraz to chyba Drago musi się na Champa przeżucić aby składzik Legiuni wystawić ;)

Aureliusz
04-07-2003, 21:50

Mialem jakiś miesiąc temu taki sezon Legią że się w pale nie mieści. Sam nie wiem jak to mogło się stać. Może przypadkiem, a może z pomocą bożą. W lidze mymiatałem aż miło. Na 30 meczy 22 zwycięstwa, 8 remisów i 0 porażek. Miałem opracowaną na poróz defensywną taktykę. Stanew na bramce to była rewelka. Większośc meczy wygrywałem do zera, miałem serie meczy bez straty gola. W sumie miałem zajebiście bilans bramkowy.
Na prawej stronie szalał mi Babangida, jest on za darmo, nie było problemu ze ściągnięciem go. Taktyka była ustawiona pod niego. Miał średnią ponad 8 dryblingów w meczu oraz fenomenalne dośrodkowanie. A bramki to była już formalniość mając kwartet bardzo dobrych napastników: Kucharski, Svitlica, Saganowski i Kowalczyk (także przyszedł za darmo). A tak wogóle to grałem systemem 4-4-2 z bardzo ofensywnymi bocznymi pomocnikami. Na prawej Babangida, a na lewej jakaś perełka z Kotoko. W środku grali na zmianę Majewsk, Piekarski i Szewczyk, który w CeeMie jest nawet niezły. Rozczarowywał trochę mnie Vuković.
Grał u mnie praktycznie cały skład, a efektem tego było to, że pod konieć sezonu prawie każdy zawodnik miał morale "super". Nikt nie chciał odejś po sezonie.
I kiedy juz myślałem, że tak będę żądził i dzielił Legią rozjebal mi się komputer. Trzeba było zrobić format c i ten save poszedł się jebac. Teraz jak chciałem wszystko powtórzyć, to juz nici z tego. Po zainstalowaniu łatki z aktualnymą datą bazych nic mi nie wychodzi. Nie ma juz Stanewa, próbowałem go nawet dokupć, ale on chyba wyparował, bo jak biorę search, to on mi go nie znajduje :hmm: Boruc i Załuska są mało doświadczeni, w wyniku czego tracę sporo bramek. I to juz nie jest to. Na każdym meczu jest strasznie nerwowo. No ale cóż, muszę znaleść dobrego bramkarza.

dyha
04-07-2003, 21:52
a ja niemam CM4 i bardzo zaluje . Sciągałem Kazą 4 razy i za kazdym razem sciągało mi sie jakies gówno tylko nie CM , a moze ktos zgra i mi podeśle ??

Aureliusz
04-07-2003, 21:57
a ja niemam CM4 i bardzo zaluje . Sciągałem Kazą 4 razy i za kazdym razem sciągało mi sie jakies gówno tylko nie CM , a moze ktos zgra i mi podeśle ??
Ja mam wersje angielską, ale zacząłem ściągać od Luk@sa wersje polską, ale problemy z kompem uniemozliwiły mi ściągnięcia do końca tej gry. A teraz Luk@sa jakoś nie widzę na forum, na gadu-gadu jest też ciągle niedostępny, więc myślę, że gdzieś sobie na wakacje pojechał. Ma może ktoś inny polską wersję? To bym sobie sessał, na przykład przez DC.

Aureliusz
05-07-2003, 17:41
EP 4 Unicode [autor: Profesor @ 12:48]

Tak więc doczekaliśmy się - polska wersja łatki EP 4 trafiła właśnie na net i jest do ściągnięcia stąd. Znajduje się ona też i w naszym dziale Patches, a ja dodam jeszcze tylko, że jest ona pełnowartościową łatką EP 4, zawierającą wszystko to, co wersja zachodnioeuropejska. Mam nadzieję, że teraz wreszcie będziemy mogli w spokoju pohulać w Championship Managera 4 w ojczystym języku, oczywiście oczekując na zapowiedzianą już... polską wersję łatki EP 5.

A teraz uwaga!!! Pomocy!!! Mam angielską wersję (czyli piracką)! Ściągnąłem tę łatkę unicode i zainstalowałem! Wchodzę do gry i jest rzeczywiście język polski, ale nie ma polskich liter ą, ę, ń itp. Czy ta łatka jest przeznaczona tylko dla posiadaczy polskiej oryginalnej wersji CeeMa? A może mam nieodpowiedniego cracka? Bo ściągnąłem jakiegoś do tej łatki, ale nie jest napisane, że to crack do wersji unicode.

qwerty1234
14-08-2003, 17:57
Znacie jakichś dobrych,tanich obrońców-stoperów?
Kto gra z forumowiczów w CeeMka 4? :>

Mrk
14-08-2003, 19:09
Ja na razie robie sobię przerwę bo ostatnio dostałem szału. Gralem PSG i miałem po 2 sezonach juz na prawdę bardzo dobry skład (na pewno nalepszy w lidze francuskiej). Niestety te mośki przegrywały mecz za meczem i nie wytrzymałem. Nie rozumiem tej gry. Miałem na prawdę zajebistych zawodników, a grali jak cioty. Nie chce mi się już grać w to badziewie.

qwerty1234
14-08-2003, 19:10
To chyba jedyna gra na którą człowiek się obraża przy nazajutrz do niej powrócić... :>
Może zła taktyka?

szczepan
14-08-2003, 19:52
Znacie jakichś dobrych,tanich obrońców-stoperów?
Kto gra z forumowiczów w CeeMka 4? :>

Stasiak... w tej chwili jest mam 5 sezon (06/07) i Stasiak gra do tego reprezentacji :P aha no i walcze o 3 tytul z rzedu :P a wogle sklad mam fajny...
aha i od razu mowie Jozwiak sie nie nadaje (chyba Kuba powinnien zagrac w CM4) a Dudzio na pierwszy sezon jest ok...

Krotki jakbys chcial cos jeszcze to daj na priv lub maila...

baraka
14-08-2003, 19:59
siemanko
a nie wiecie jak sie nazywa skrakowana najnowsza latka bo nie wiem co sobie sciagnac?

szczepan
14-08-2003, 20:00
sprawdz ostatnio wersje na oficjalnej stronie i poszukaj cracka do tej wersji...

qwerty1234
14-08-2003, 20:21
Uprzedziła mnie Wisła i nie chce go sprzedać :*
Ja polecam atak: Jafet Soto & Moke
Pomoc Grzelak Piekarski Surma Jaques
Obrona :* :* :* :* ==== Obrony praktycznie nie mam :fu:
Bramka Stanev

Ja zaczelem grac od nowa niedawno.... :>

szczepan
14-08-2003, 20:43
ja mam tak:

srodek Stasiak i Sablik skrzydla lewe Szala prawa "Jarza" do tego Wasilewski i "Rataj"...

i co najfajniejsze "Bury" tez jest libero wiec mozna takze jego sciagnac...

Kempes
14-08-2003, 20:44
Zganiacz po 8 latach gry w 1 składzie - liga i lm nie chce przedluzyc kontraktu :fu:

szczepan
14-08-2003, 20:47
ja narazie (2006) przedluzylem ze Zganiaczem (swiezo upieczonym reprezentantem Polski) kontrakt do 2010 :D

qwerty1234
14-08-2003, 20:50
Jaki Bury?
Chyba ściągnę Sablika!
Naprawdę Moke to debeściak,polecam! :+:
A Sagan gra u mnie bez kontraktu... :rotfl:

szczepan
14-08-2003, 21:19
Bury = taki maly z Amici = Burkhardt

qwerty1234
14-08-2003, 21:56
I wszystko jasne....Ma ktoś moze cracka do wersji 4.07???
Pilne! :rotfl:

baraka
14-08-2003, 23:34
sprawdz ostatnio wersje na oficjalnej stronie i poszukaj cracka do tej wersji...
no dobra ja wiem ze musze znalezc cracka do najnowszej laty ale jak to mam zrobic? nie wiesz jak sie ten plik nazywa bo np na kaazie jest cienko z tymi crackami do cm4

szczepan
14-08-2003, 23:40
ja bym szukal pod nazwa "CM4 crack nuemr wersji"

poszukaj tez w goglach moze sie uda...

Luqas
15-08-2003, 12:35
A ja mam dla was niespodziankę, szczególnie dla "fanatyków Boskiej Renatki" (chyba wiadomo o co chodzi :rotfl: )
No więc teraz, grając w CM4 macie niepowtarzalną możliwość wpartywania się w nią, dzięki menubarowi który możecie znaleść tu:
http://cyberball.fans.pl/cm/grafikacm4.php?szczegoly=99

myślę że niektórzy z was będą zadowoleni '8 :buhaha: :buhaha: :buhaha: :rotfl: :rotfl: :buhaha: :rotfl:

PS.Jest także menubar Legiuni:
http://cyberball.fans.pl/cm/grafikacm4.php?szczegoly=95

z resztą na stronie www.cmr.prv.pl jest wiele ciekawych dodatków do różnych wersji CeeMów.

szczepan
15-08-2003, 15:14
aha z tego co wiem to jest tez mozliowsc troche zmieniajac jeden z plikow *.ini (bodajze) spowodowac zeby pilkarze mieli prawdziwe cechy (np.: zlosliwy albo marudny itd) bo w orginale nie mozna tego zrobic poniewaz pilkarz moglby oskarzyc producenta gry...

jak znajde jeszcze raz info o tym to wrzuce...

M_I_G
16-08-2003, 01:11
wlasnie skombinowalem sobie O R G I N A L N A polska wersje cmka i zobaczymy jak to sie prezentuje :>

gralem w angielska ale po osiagnieciu totalnej dominacji Legia w polsce postawnowilem zaczac od nowa , a swoja droga to fajne sie robi polski real madryt - co rok kupowalem jakas gwiazde za conajmniej 20 milionow zlotych :D

i po zdobyciu 6 mistrzostw polski , polfinale i cwiercfinale LM wzialem dla zabawy sprawdzilem czy mnie przyjma do roboty w piascie gliwice (akurat wchodzil do 2 ligi) i wybrali zamiast mnie kurasa 8-

qwerty1234
16-08-2003, 21:37
Ja niedawno też zaczełem od nowa...Gram drugi sezon i jestem pierwszy,niestety poprzedni skończyłem na 2 miejscu :fu:
Polecam Rafała Grzelaka,niezły jest,można go wziąść po roku za darmo :]

Wasil
19-08-2003, 11:06
Mam do Was takie pytanie. Czy czasem gdy zapiszecie gre i chcecie ją odtworzyć to w czasie ładowania pojawia się taki zonk "The save game could not be loaded" ? Jeśli macie na to jakąś radę

Beny
19-08-2003, 11:13
Mam do Was takie pytanie. Czy czasem gdy zapiszecie gre i chcecie ją odtworzyć to w czasie ładowania pojawia się taki zonk "The save game could not be loaded" ? Jeśli macie na to jakąś radę

1. Spróbuj jeszcze raz zaload'ować.
2. Zrestartuj kompa i zaload'uj ponownie.
.
3. A nie skasowałeś save'a? :)

Wasil
19-08-2003, 11:33
Niestety nic nie pomaga.

szczepan
19-08-2003, 16:15
ja nigdy nie mialem czegos takiego ale poszukaj po stronach o cm o napisz do autorow bo pewnie znaja sie lepiej na cm niz my...

Beny
19-08-2003, 16:19
No to dupa!
Spróbuj wejśc na Forum www.wgk.waw.pl, tam jest pokój Gier i powinien być temat o CM'ie, poczytaj, albo zarzuć temat z Twoim problemem. Może ktoś odpowie. Powodzenia! :)

Wasil
19-08-2003, 16:31
Dzięki za pomoc ,napewno skorzystam. Ten błąd jest troche wku..ący ,grasz zapisujesz ,a potem ZONK !! narazie tak miałem w 2 save`ach m.in Legii :fu:

Kempes
19-08-2003, 17:54
Ja miałem tak już nie raz że load mi sie psuł.... kumpel mówil ze nic z tym zrobić sie nie da :hmm:

a najlepszą radą jest kopiowanie co jakis czas ''sejwów'' 8o

ja przez te pieprzony manewr juz 2 razy zaczynałem gra az .. w nawyk mi weszło kopiowanie co jakis czas :/

Wasil
19-08-2003, 18:55
Co rozumiesz przez kopiowanie sejwów ? To ,żeby mieć dwa takie same czy posiadać dwa pliki na które na zmianę sejwujemy ?

Endrju
19-08-2003, 19:08
mógłby mi ktoś udzielić informacji która łatka jest najnowsza bo przez pare tygodni nie miałem dostęu do neta i nie jestem zbyt na bierząco a granie bez łatek w cmka to prawdziwy sajgon 8- :/

Kempes
19-08-2003, 19:14
ja robiłem tak że np co pół roku ( oczywiscie czasu w grze ) kopiowałem sobie aktualnego sejwa i gdzies to wszystko trzymalem te kopie i jak w pewnym momencie wyskoczylo mi to co Tobie czyli ze nie moze odtworzyc ... przekopiowałem najnowsza kopie jaką sobie zrobiłem do folderu gdzie są sejwy no i grałem dalej od tego momentu z przed pół roku ..

Wasil
19-08-2003, 19:26
Acha , czaje . Dzięki za pomoc w radzeniu sobie z dziadem.

Kempes
19-08-2003, 20:07
wiadomo że loada niestety nie odzyskasz no ale... to kopiowanie pózniej przynajmniej da ci pewność że nie stracisz CAŁEJ gry

Jackos
29-08-2003, 14:22
Młodzi dobrzy gracze to:

Stasiak-Widzewa

Cristiano Ronaldo-Sporting

Rafał Grzelak-Piotrkovia

Marcin Wasilewski-Wisła Płock

Kazimierczak-Zagłebie Lubin

Ireneusz Kowalski-Zagłebie Lubin

znam jeszcze paru z zagranicy ale nie pamietam ich

Moj first squad to: Stanev-Szala("Jarza") Dudek Zielu Siadaczka-Wasilewski Vuko (defensywny) Zganiacz (ofensywny) Kiełbik-Kucharz Svitlica (Sagan)

M_I_G
29-08-2003, 22:50
moj pierwszy sklad nastepujacy :

Stanev- Jarzebowski , Golanski , Stasiak , Dudek - Zienczuk , Surma, Piekarski , Dawidowski - Svitlica , Jelen

rezerwowi to:
Przyrowski , Andracic, Zielinski, Szala, Kielbowicz, Vukovic, Rachwal , Nowacki, Kucharski , Blazejewski