PDA

Zobacz pełną wersję : Dbają o kibiców.

spekulant78
05-05-2004, 09:35
,, LECH POZNAŃ chce zafundować swoim kibicom mozliwość oglądania drugiego meczu finału PUCHARU POLSKI na stadionie w ... Poznaniu, mimo że spotkanie w rzeczywistości będzie rozgrywane w stolicy.
Zarząd klubu chce, aby pierwszego czerwca na stadionie przy ulicy Bułgarskiej stanął duży telebim, na którym fani Kolejorza, którzy nie pojadą do Warszawy, będą mogli obejrzeć potyczke Legii z Lechem.
Bardzo entuzjastycznie na ten pomysł zareagowali kibice Kolejorza, są gotowi zapłacić za wejście nawet 15 zł.''
zródło - ,,Przegląd Sportowy''

A my co ? :hmm:
Już wczesniej wychodziłem z taką inicjatywą, aby pierwsze spotkanie
finału PUCHARU POLSKI, kibice Legii, którzy nie pojadą do Poznania, mogli obejrzec na trybunach Estadio W.P.
Może nowy prezes w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Kibiców, zorganizuje coś podobnego, fajniej jest obejrzeć mecz z telebimu na stadionie Legii, niz latać i szukać miejscówek po warszawskich pubach...... :help:
Przeciez do Poznania pojedzie tylko ok. 1500 kibiców, a co z resztą fanatyków Legii.
Jest okazja by klub zarobił tak jak przy okazji meczu na Legii, a my wszyscy razem, zebrani na stadionie, moglibyśmy wspólnie przeżywać pierwszy mecz finałowy :)
Przeciez gołym okiem widać, że działacze Lecha wiedza na czym najlepiej się zarabia......wiadomo na kibicach.
Poznaniacy zarobia i przy okazji pierwszego meczu u siebie jak i przy okazji rewanżu, skupiając podobna liczbę kibiców na stadionie chcących obejrzeć mecz z telebimu....
Niestety nasi działacze, nastawiają się tylko na rewanż i zyski z frekfencji..... :fu:
Przeciez podobnie mozna zarobić przy okazji pierwszego meczu w Poznaniu, organizując wspólne ogladanie meczu na telebimie.
Kibice zareagujmy............. :hmm:

Duch
05-05-2004, 10:04
15 złoty to troche dużo ale 10 lub 5 by wystarczyło , aby na Legię przyszło z 6 tys. więc niech działacze się zastanowią czy chcą zarobić czy nie.

Kosa
05-05-2004, 10:13
Po ich zachowaniu to raczej nie chcą zarobić !! A potem pieprzą dyrdymały,że niema skąd wziąść kase.Niech na mecz przy telebimie przyjdzie 5000 i każdy da po 10zł.Wychodzi 50000ZŁ. Czy to mało? Dla prezesów chyba tak :/

Sosen
05-05-2004, 10:13
Pomysł jest dobry ale ciekaw jestem czy władze miasta wyraża zgodę na zorganizowanie imprezy masowej...ostatnio nie wyraziły...a 15 zeta to nie jest wygórowana cena...

Kawa
05-05-2004, 10:37
Mozna wiedziec czemu najezdzacie na działaczy? Dopiero wczoraj weszła nowa ekpia wiec spokojnie.

spekulant78
05-05-2004, 10:57
Nowy zarząd ma okazję pokazania się kibicom :)
Taka inicjatywa mogła by przyspozyc nowym pryncypałom tylko samych plusów.
Przy okazji meczu z Wisłą w Krakowie, pomysł z telebimem niewypalił, tylko dla tego, że za pózno zaczęto wszystko załatwiać :), ale jest okazja nie mniej wyborna, by wszyscy kibice, wreście coś od klubu dostali :)
Należy się to nam jak nikomu innemu :)
Pozatym nasz klubik może przy takiej okazji tylko zarobić :).
Najlepiej jakby patronat nad całą imprezką przejeły Błogosławione Browary Warszawskie :), ale bezalkoholowo tez może być, byle byśmy mogli wszyscy wspólnie zasiąść na stadionie Legii :)
Należy tez dodać, że pomysł z telebimem wyszedł od serwisu Legialive :), ja osobiście uwazam że własnie poprzez reklamowanie takiej opcji w internecie,
mozna coś zdziałać w tym temacie :box:

Kawa
05-05-2004, 11:02
O zgode na organizacje imprezy masowej trzeba sie ubiegac się na 2 tygodnie wczesniej czyli...dzis. Watpie zeby ktos zgodził sie na sprzedaz alco na takiej imprezie.

spekulant78
05-05-2004, 11:15
Z tym alco to przesadziłem :)
Chodzi o sam fakt stworzenia takiej imprezki :)
Zresztą co, w Poznaniu mogą zrobić cos takiego na kilkanascie tysiaków, a nas na to nie stać ?
Teraz prosba do moderatorów Legialive :)
Ja jak pewnie wiekszość kibiców nie pojedzie do Poznania ze względu na ograniczoną ilość biletów :(
Nawet nie mam po co iść stać w kolejce, pozatym do kas jak zwykle trafi smieszna ilość w/w. biletów :(
Mam prośbę.....reaktywujcie ten pomysł.
Spróbójcie zrobić coś w tym temacie, tylko wy macie siłę przebicie w necie, u chłopaków ze Stowarzyszenia itp.
I nie chodzi tu o zadne spekulacje z mojej strony, tylko o dobro,
nas kibiców Legii Warszawa.
Jeżeli wy na stronie Legialive, wyjdziecie z takim pomysłem, napewno zostanie on wogóle rozpatrzony, inaczej niż w przypadku takiego szaraczka ja ja :fu:
Inaczej stracimy szanse na coś co na długo pozostało by w naszej pamięci '8

Herman
05-05-2004, 15:32
na alco nie ma szans.

Jak piszecie 5-6 tysięcy - nierealne jak dla mnie.

spekulant78
05-05-2004, 16:14
Słuchaj, na brak zainteresowania to bym nie liczył :)
Frekwencja napewno przerosła by organizatorów.
Tylko załatwic to musi ktoś kto ma posłuch wsród kibiców, czyli ja odpadam :)

pavlini
05-05-2004, 16:18
To jedź to Poznania 8)

Luk@s
05-05-2004, 16:21
na alco nie ma szans.

Jak piszecie 5-6 tysięcy - nierealne jak dla mnie.

dokladnie, wydaje mi sie ze przyszlo by gora 2-3tysiace, i to przy niewysokiej cenie za wstep.

Duch
05-05-2004, 16:39
Ja jak pewnie wiekszość kibiców nie pojedzie do Poznania ze względu na ograniczoną ilość biletów
Nawet nie mam po co iść stać w kolejce, pozatym do kas jak zwykle trafi smieszna ilość w/w. biletów

Wiara czyni cuda a jeśli przyjdziesz z 5 godzin wcześniej i staniesz w kolejce to bilet masz prawie w kieszeni, więc wystarczą chęci i czas pozdrawiam.

łasic
05-05-2004, 16:54
Pomysł naprawde dobry :) tylko z wykonaniem moze być problem :/ :lech:

:lp:

Adiq
05-05-2004, 17:18
Po ich zachowaniu to raczej nie chcą zarobić !! A potem pieprzą dyrdymały,że niema skąd wziąść kase.Niech na mecz przy telebimie przyjdzie 5000 i każdy da po 10zł.Wychodzi 50000ZŁ. Czy to mało? Dla prezesów chyba tak :/

Zejdźcie na ziemię. Liczysz na 5 tys kibiców, którzy zaplacą 10 zl za bezakoholowe oglądanie meczu transmitowanego w ogólnodostępnej TVP? Gdyby przyszło 10 razy mniej to byłoby dobrze.

M_I_G
05-05-2004, 17:19
Troche dziwne jak dla mnie. Biletow jest ponad 1000 ,nie wiadomo jeszcze kiedy beda sprzedawane i jak to bedzie wogole wygladalo.
A Ty juz zakladasz ze nie dostaniesz biletu wiec nie masz co stac i nie jedziesz.
Dla mnie jest to poprostu marna wykretka zeby nie pojechac.
Bylem w tym sezonie w Poznaniu , bilet dostalem ,a nie jestem ze Stowarzyszenia ani tez nie mialem swojego czlowieka w tlumie o 8 rano.
Nie rozumiem dlaczego przy odrobinie wysilku nie mialbys dostac biletu.
Chyba ze jest inny powod...

Pozdrawiam

Talar
05-05-2004, 17:25
Dobrze Adiq mówi kto ci przyjdzie na bezalkoholowy picnic nawet nie wiadomo jaka będzie pogoda, no i najważnieszym czynnikiem jest to że transmisja nie w C+ tylko TVP3. Takie cos moglo wypalic na Wiśle ale napewno nie teraz

Mini
05-05-2004, 18:48
na impreze z udziałem ponad tysiaca osób trzeba juz ściągać psiarnie :/ tak miało być podczas sparnigu z Łksem ale ostatecznie Legia wtedy się jakoś bez policji obeszła a ludzi i tak było wiecej '8

spekulant78
06-05-2004, 08:29
Dobra spoko, widzę że niekturym nie da sie nic przetłumaczyć......
W Poznaniu nie martwią sie o pogodę, o to że transmisja będzie z TVP3 itp.
Pomimo faktu, że w ultrasowaniu są jeszcze od nas w tyle, jednego możemy się od nich nauczyć.........organizacji.
Proponuję zamknąć temat, który widzę że nie potrzebnie poruszałem :(

Q_(L)
06-05-2004, 10:20
Dobra spoko, widzę że niekturym nie da sie nic przetłumaczyć......

Pisząc to masz też na mysli siebie? :hmm:
Bo odnoszę wrażenie, że swoje zdanie uważasz za "jedynie słuszne" :>

W Poznaniu nie martwią sie o pogodę, o to że transmisja będzie z TVP3 itp.

Skąd wiesz? Uczestniczysz w przygotowaniach :]

Pomimo faktu, że w ultrasowaniu są jeszcze od nas w tyle, jednego możemy się od nich nauczyć......... organizacji.

Ale nie organiazacji w ultrasowaniu 8)

spekulant78
06-05-2004, 11:32
Szanuję twoją wypowiedz, gdyż jest to forum, gdzie każdy wygłasza swoje zdanie.
Pozatym na jakiej podstawie wysuwasz wniosek, że miałem na myśli złą organizację ultrasów Legii ?
Przecież stoi ona niezmiennie na najwyższym poziomie od kilku lat :)
Chodziło mi raczej o organiozację innego rodzaju, ale to nie temat na forum:(
Więc jeśli masz takie uprawnienia, zamkinij ten temat, bo nim chciałem uzyskać inny efekt, i nie miał on prowadzić do forumowych sporów :(

Z wyrazami szacunku, spekulant78

DeMon
06-05-2004, 12:34
A Ty juz zakladasz ze nie dostaniesz biletu wiec nie masz co stac i nie jedziesz.
Dla mnie jest to poprostu marna wykretka zeby nie pojechac.
Bylem w tym sezonie w Poznaniu , bilet dostalem ,a nie jestem ze Stowarzyszenia ani tez nie mialem swojego czlowieka w tlumie o 8 rano.
Nie rozumiem dlaczego przy odrobinie wysilku nie mialbys dostac biletu.
Chyba ze jest inny powod...

Pozdrawiam

Ja byłem w takiej samej sytuacji i pojechałem. Na dzień dzisiejszy nic sie nie zmieniło i też pojadę. Wystarczy być wcześniej pod kasami, dobrze się rozglądać no i być czujnym. Na Wisłę zaliczyłem trzy różne miejsca sprzedaży zanim udało mi się kupić bilet.

A tak trochę z innej beczki to może ktoś z was wie czy jest planowany jakiś wspólny przejazd czy może każdy sobie rzepke... Bo niedawno słyszałem, że specki w tamtą strone są już "be". :hmm:

ems
06-05-2004, 13:36
http://www.ate.pl/~tomek/wlepki/w5.gif

nie pierdolcie ze takie wlepki są ?! przeciez to sa barwy Slaska Wroclaw

MaxyM_
06-05-2004, 13:54
Obrazek (http://www.ate.pl/~tomek/wlepki/w5.gif)

Usterka!

:lol:

Adiq
06-05-2004, 14:37
Pomimo faktu, że w ultrasowaniu są jeszcze od nas w tyle, jednego możemy się od nich nauczyć.........organizacji.
Stary o czym ty piszesz... Dla mnie może być ich nawet 30 tys przy tym telebimie, a i tak liczy się w ile osób przyjadą do Warszawy. A uczyć to na razie się mogą oni od nas... wyjazdów.

CywiL
06-05-2004, 15:38

Spoko emsior podobno tylko w fazie projektu był błąd ,z drukarni wyszły już poprawne poLitycznie.... 8)

ems
06-05-2004, 15:58
no!

łasic
06-05-2004, 18:50

Spoko emsior podobno tylko w fazie projektu był błąd ,z drukarni wyszły już poprawne poLitycznie.... 8)

spoko tak jak mówisz to były tylko projekty, ale nie ważne jak te barwy są poukładane bo wiadomo o co chodzi:)
:lp:

_Bart
06-05-2004, 21:10
spekulant a jak tak bardzo zalezy Ci na telebimie to proponuije wejsc na stronke http://www.legia.pl i tam masz KONTAKT z klubem i do nich napisz gdyz tak naprawde to same serisy nic nie wskuraja

a najlepiej jedź do Poznania o bilety sie nie martw bo mam przeczucie ze nawet te 1200 nie pojedzie :/

niedzwiedz
06-05-2004, 21:30
Jeśli o telebim mówie stanowcze NIE.Nie ma sensu robic czegoś gdy przyjdzie góra 3tys osób bo mecz jest w tvp3.Co do lecha,moze i u nich bedzie parenaście tysiecy oglądac mecz na telebimie ale jak poczytacie ich forum to większość z nich tez krytykuje ten pomysł bo wiedzą że w ten sposób spadnie frekwencja w wawie i moga nie zapełnic 1200 miejsc.A była by to troche dla nich kicha jak na mecz w wawie nie przyjedzie komplet a na stadionie tłumy.

DeMon
06-05-2004, 23:19
a najlepiej jedź do Poznania o bilety sie nie martw bo mam przeczucie ze nawet te 1200 nie pojedzie :/

A co kieruje Twoim przeczuciem? :hmm:
Do Poznania na finał Pucharu Polski nawet na 7 rano stawił by się komplet i nie ważne, że mecz jest w tygodniu. A tak wogóle to rzeczywiście finał PP w środku tygodnia to kolejny rewelacyjny pomysł Lesnych ludków :puknijswl:

Jaro
07-05-2004, 09:58
Dziś w GW napisali, że ustawienie telebimu na stadionie to koszt 350 tys. zł. Trwają negocjacje z Kompanią Piwowarską.

Kawa
07-05-2004, 10:52
Dziś w GW napisali, że ustawienie telebimu na stadionie to koszt 350 tys. zł. Trwają negocjacje z Kompanią Piwowarską.
To ja dziekuje, wole obejrzec w domu :transparent:

marecki
07-05-2004, 11:06

:pomylony:

strasznie drogo u Was jest ...albo gigantyczny bedzie ten telebim ... GIGANTYCZNY :co:

Sharn
07-05-2004, 19:03
Poznańska gospodarność. :cheesy:

Imprezka z telebimem powinna mieć miejsce na Agrykoli połączona z piknikiem piwnym i meczami na boisku np. rezerw albo Młodych Wilków. Turnieje dla dzieci i takie tam. Tylko na takie akcje chyba poczekamy z rok...

:)

Jaro
08-05-2004, 13:22
Z telebimami jest pewnie jak z telewizorami można kupić za 700 zł i za 20 tys. zł., różnica jest wiadoma.
Sharn: Żeby się czasem nie okazało, że będzie telebim w Warszawie i koszt 500 tys. zł. :>