PDA

Zobacz pełną wersję : Legia-Wisła P. (kibicowsko)

Długi123
05-05-2004, 08:52
No,walka o mistrza wsumie cały czas trwa,a Płocka ekipa w tej rundzie jeszcze nie przegrała. Musi się nasza Legiunia zrewanżować za jesienną porażkę a my musimy pokazać znowu się z tak świetnej strony jak w Płocku. Tylko niech ktoś nie mówi,że nie będzie go bo matura we wtorek,ja też mam maturkę,ale Legia to podstawa '8 . Mam reklamówkę na ten mecz,wyślijcie mi maila na fckiepski@o2.pl a odrazu wam odeślę.

kamyk
05-05-2004, 16:08
nio ja się malduje na Estadio WP w sobotni wieczor dopingowac nasz kochany Klub!! musi byc pełny stadion wiec wszyscy walimy w sobote na mecz!

Kosa
05-05-2004, 23:53
Też mam nadzieję,że w sobotę będzie nas jak najwięcej.Legia To MY!!
Kto żyw na Łazienkowską 3 !!! (L) ;) :)

Wariat ef'03
06-05-2004, 14:58
Ludzie....jaka matura ...
jak ja w zeszlym roku mialem ( i to w dodatku w Lublinie) to bez problemu zdazylem na mecz z Lechem, takze wszyscy na stadion i znow dajemy mase! (chociaz sam sie zastanawiam czy nie jechac :> do Szczecina na Jage)

rolnik
06-05-2004, 22:25
Ciekawe ilu Nafciarzy sie pofatyguje do Wawki? :co:

ems
07-05-2004, 00:04
będzie ich 6 a potem 12..

rolnik
07-05-2004, 00:21
będzie ich 6 a potem 12..
dobra, nie pytałem...

MaxyM_
07-05-2004, 01:01
Panowie na temat, na temat.

Pawe(L)Wi(L)i
07-05-2004, 18:29
Sześciu to ich będzie na ławce rezerwowych razem z prezesem a ja dziś własnie kupiłem se bilecik przed 2 godzinkami i juz sie ciesze na sama myśl jaki to jutro będzie piekny mecz mam nadzieje ze doping takze :spoko:

Ostry
07-05-2004, 19:10
Sześciu to ich będzie na ławce rezerwowych razem z prezesem a ja dziś własnie kupiłem se bilecik przed 2 godzinkami i juz sie ciesze na sama myśl jaki to jutro będzie piekny mecz mam nadzieje ze doping takze :spoko:

A jakie było dzisiaj zainteresowanie?Czy duże kolejki były pod kasami?

Ja jestem optymistą i liczę jutro na bardzo dużo ludzi i świetny doping :D

Pawe(L)Wi(L)i
07-05-2004, 19:32
właśnie sie zdziwiłem bo przed kasami nie było nikogo :co: :co: wiec ludziska :
DO KAS MARSZ !!!!!! jutro mam nadziej cały stadionik :D :D :D :D :D :D

DeMon
07-05-2004, 19:51
Jak bedzie ładna pogoda to może nawet bedzie komplet (ale chyba sam w to nie wierze). Oby było nas jak najwięcej. :lol:
Ciekawe czy Płoczczanie bedą chcieli sie pokazać. Najazd na Warszawe? :niedobry:

Jawor_CDR
08-05-2004, 00:11
Ciekawe czy Płoczczanie bedą chcieli sie pokazać. Najazd na Warszawe? :niedobry:

Kiedys, chyba jak jeszcze "Petrochemia" byla, to chcieli zrobic wielki najazd na Warszawe. Ich haslem przewodnim bylo "Wezcie kije, palki, noze, Legia :cenzura: zyc nie moze!" :rotfl:. I przyjechalo ich... sto osob :lol:.

Długi123
08-05-2004, 08:12

Kiedys, chyba jak jeszcze "Petrochemia" byla, to chcieli zrobic wielki najazd na Warszawe. Ich haslem przewodnim bylo "Wezcie kije, palki, noze, Legia :cenzura: zyc nie moze!" :rotfl:. I przyjechalo ich... sto osob :lol:.
Też to pamiętam,ale się wtedy uśmiałem :lol: ,myślę,że teraz się trochę zmobilizują,zwłaszcza,że Płcki klub niezle gra.

pc(ZKS)
08-05-2004, 10:48
Z pewnych względów niestety jakaś specjalna mobilizacja nie będzie możliwa - a szkoda.
Myślę że jak będzie ponad 100 to będzie dobrze. Na więcej niestety nie ma co liczyć i ta setka to szczyt naszych możliwości nawet jak na tak bliski wyjazd.
Z drugiej strony rok temu to Wy sobie wymyśliliście że mamy jakiś pociąg specjalny i będzie nas ponad 400 :o

poczekajmy do meczu

Raffi
08-05-2004, 11:18
Swoją drogą nieźle wam ustawili - 2 mecze o tej samej porze niemal. :pomylony:
No ale to nie nasza sprawa.

Niko
08-05-2004, 13:59

A jeszcze kiedyś przyjechali w 2 grupach - jeden to Klub Kibica a drudzy to niezrzeszeni. Bluzgali na siebie, i byli odgrodzeni pytami.

Teraz będzie ich 75.

pzdr

Kiub
08-05-2004, 17:03
mój ojciec kupował sobie i młodszemu bratu dziś o 12 bileciki na krytą i to były ostatnie dwa obok siebie miejsca na krytej, a oprócz tego było jeszcze kilkadziesiąt wolnych pojedyńczych miejsc pod dachem :klask:

Nilmaker
08-05-2004, 22:40
:piwo: Jacek! Magieraaa! :piwo: Szkoda że kompletu nie było... miałem nadzieje jednak... i szkoda karnego... Znowu Sagan... :glupi:

Talar
08-05-2004, 22:47
ooooo aaaaaeeee aeeeeee aeeee aeeee aaaa Jaaacek Maaaagieraaaa !!! :piwo: :legia_pogon: :legia_zaglebie: :klask: :bauns: zajbiscie sa tzry punkrty i gonimny Ts ni ma wuja !!! oooo aeee aee aeee aee aaa Jaaacek Magieeera !! :piwo: :brawo:

Adam Polak
08-05-2004, 23:47
Witam

21 fotek i 3 filmiki tym razem. Zapraszam.

A tak nawiasem mowiac - mam nadzieje, ze zwieksza moc jupiterow niedlugo. Porownujac do Wronek, to na Legii trzeba 2/3x dluzszej migawki uzywac, zeby zdjecie naswietlic w miare dobrze...

Tuzin
08-05-2004, 23:53
No Narciarze chyba pobili swoj rekord frekwencji na Lazienkowskiej :>

Lolek
09-05-2004, 00:34
W tej rundzie na Łazienkowskiej pojawił się komplet publiczności plus ok. 700 kibiców gości.

Z legialive.pl...

Czy ja jestem już wypity, czy byłem na innym meczu? :nie_wiem:

Endrju
09-05-2004, 00:53
W tej rundzie na Łazienkowskiej pojawił się komplet publiczności plus ok. 700 kibiców gości.

Z legialive.pl...

Czy ja jestem już wypity, czy byłem na innym meczu? :nie_wiem:

Do kompletu nie brakowało wiele ... tak na upartego mozna powiedzieć że był :) Co do gości .. od tych 700 odejmiemy 500 i gra gitara :)

Lolek
09-05-2004, 01:02
Do kompletu nie brakowało wiele ... tak na upartego mozna powiedzieć że był

Porównując do meczu z Konwiktorskimi do kompletu brakowało dużo... Ba! Chyba nikt mi nie powie, ze dzisiaj było WIĘCEJ ludzi, niż na meczu z Górnikiem? A Wisła faktycznie nieźle... Najlepsza ich wizyta na Estadio WP.

Swierzy
09-05-2004, 01:07
Szkoda tylko ze bijac rekord frekwencji zapomnieli pobic swoj wspoczynnik IQ bluzgajac podczas minuty ciszy. :wsciekly: :cenzura: Co za bydlo :pomylony: ( oczywiscie nie wszyscy, zeby nie bylo ;) )

Lolek
09-05-2004, 01:16
Szkoda tylko ze bijac rekord frekwencji zapomnieli pobic swoj wspoczynnik IQ bluzgajac podczas minuty ciszy. Co za bydlo ( oczywiscie nie wszyscy, zeby nie bylo )

Nie chce być niczyim adwokatem, ale - primo, czesc z nich miała prawo nie słyszeć, bo dopiero wchodzili na sektor, a jak weszli trwał koncert na dwie trybuny. Secundo - jeżeli szukamy winnych u innych, rozejrzymy sie kolo siebie. Chetnych do "dialogu" na Żylecie było nadspodziewanie wielu... A myślełem ze ten etap mamy juz za sobą.

Swierzy
09-05-2004, 01:28
Jakos inni co do nas przyjezdzali (Lech) potrafili sie jakos zachowac podczas minuty ciszy. Zreszta trzeba sie niezle starac zeby nie skojarzyc pilkarzy stojacych w kolku w bezruchu i totalnej ciszy na stadionie z minuta ciszy... no coz najwyrazniej u nich sie tego nie praktykuje. Chociaz cos wyniosa z tej wycieczki do stolicy.
Z naszej strony rzeczywiscie sporo bylo chetnych do konwersacji ale czesc z nich zostala sprawnie uciszona.

Endrju
09-05-2004, 09:19
Do kompletu nie brakowało wiele ... tak na upartego mozna powiedzieć że był

Porównując do meczu z Konwiktorskimi do kompletu brakowało dużo... Ba! Chyba nikt mi nie powie, ze dzisiaj było WIĘCEJ ludzi, niż na meczu z Górnikiem? A Wisła faktycznie nieźle... Najlepsza ich wizyta na Estadio WP.

Było na pewno porównywalnie do meczu z Górnikiem. Może troche mniej może troche więcej. Dzisiaj pełno było zarówno na krytej jak i przed nią czego nie było na Górniku. Za to po bokach były minimalnie większe prześwity na Żylecie. Na pewno na obu meczach było ok. 11 000 :) To jest oczywiście tylko moje zdanie :D

PS. Wiesz mecz z Konwiktorskimi to inna ranga, jeszcze sie o mistrza walczyło. A chciałbym tylko przypomnieć że rok temu na Wiśle Płock u nas było jakies 7.000 maksimum :>

Wasil
09-05-2004, 09:53
PS. Wiesz mecz z Konwiktorskimi to inna ranga, jeszcze sie o mistrza walczyło.
Walczy się do końca.... :>
Co do meczu to było nieźle. Doping głośny i równy ,czasem troche ciszej ,ale ogólnie bardzo dobrze. Co do minuty ciszy to niestety nie wszyscy rozumieją sens tego gestu :glupi:

Ostry
09-05-2004, 10:34
Doping był wczoraj całkiem niezły,na początku było naprawdę bardzo głośno :) Później było już nieco gorzej,ale mimo to można było być zadowolonym :D

Oprawa jak zwykle ciekawa :dzieki: Konfederatka z herbem wyszła bardzo elegancko. Zimne ognie + race też wyglądały ekstra,lubię takie połączenia :)

Co do minuty ciszy,to szkoda słów :poddajesie Wisła nie zachowała się do końca w porządku,ale u nas też było spro osób,które nie umiały zachować się jak należy :(

Goston
09-05-2004, 10:42
Ehh panowie trzeba bylo pilnowac swoich tzn paru malolatow ktorzy zawisli na plocie od naszej strony czyli przyjezdnych i zaczeli słać jakies wrzuty. A we wlasciwym momencie tzn kiedy tych paru łebków sie uspokoiło zapanowala i u nas minuta ciszy. Takze patrzcie wiecej na to co sie u was dzieje bo potem wychodza takie sytuacje ze to niby przyjezdni sa wszystkiemu winni.

[ Dodano: 9 maja 2004, 10:44 ]
Aha i tylko mala poprawkaGOSTON nie legionista tylko NAFCIARZ !!

Marcinos
09-05-2004, 10:51
A mi się jeszcze jeden motyw z wczorajszego wieczora podobał, mianowicie moment kiedy Hadaj przed meczem jeszcze zarzucił "Ja kocham Legię...". Niesamowity kocioł, aż mi ciary po plecach przeszły :)

kamyk
09-05-2004, 11:00
Oprawa kozaczek, fajny pomysł ta flaga z foli połączona z wycietym herbem malowanym brawo za to dla CF I UB, i zimne ognie rozdane nawet dobrze i odpalone na raz w połaczeniu z racami wyszły naparwde super , dopig tego dnia nie był zły czasem naparwde niezly kociał sie robil , Rozyk jak zwykle zapodał nowa piesn...."Orlen złodzieje przezwaz bezyna drozeje " hehe ten to ma pomysły heh:P naparwde wrato bylo wczoraj sie pojawic na Łazienkowskiej kto nie był niech załuje :)

szczepan
09-05-2004, 12:23
oprawa super! nie wiem dlaczego ale mi sie podobal :D konfederatka z herbem wyszla idealnie! no i na koncu te biegajace race naprawde fajna sprawa :D

co do minuty ciszy to poprostu sadze ze Wisla troche nie uslyszala (czesc wchodzi na sektor) a i u Nas paru osobom poszly nerwy...

Endrju
09-05-2004, 12:26
PS. Wiesz mecz z Konwiktorskimi to inna ranga, jeszcze sie o mistrza walczyło.
Walczy się do końca.... :>

No fakt :) Walczymy do końca. Tylko jakoś ciężko realnie patrzeć że Legia może być mistrzem chociaż ja bede w to wierzył zawsze :)

"Mistrzem Polski jest Legia ... "

wa(L)dus_wilanów
09-05-2004, 12:44
kurde kupilem w buldogu race za 35 zeta, ale bylo warto- bardzo dlugo sie jarala. kurde pól żylety przed nia spierdalalo... :D (ja to ten typ zransparentem czerwonym przed Różykiem :> )

Włóczykij
09-05-2004, 13:25
oprawa super! nie wiem dlaczego ale mi sie podobal :D konfederatka z herbem [glow=green:1e3cfbaf73]wyszla idealnie[/glow:1e3cfbaf73]! no i na koncu te biegajace race naprawde fajna sprawa

A przez pare chwil balem sie czy wyjdzie to tak jak powinno, z powodu typa ktory puscil kobre na cale krzeselko a nikt nie chcial tam usiasc (w sumie sie nie dziwie) :cenzura:

Naszczescie wyszlo tak jak piszesz Szczepan, pelen kozak, (jak to powiedzial kolezka ktoremu wyslalem link do oprawy, powiedzial co Ty mi jakies Jamajki przesylasz :rotfl: )

Mrozik
09-05-2004, 13:52
Ma ktoś filmik z biegających rac bo musiało to super wygladać :P

Tylko gdyby nie tyle tego syfu w oczach ;)

MTP
09-05-2004, 22:00
Co do oprawy to nie widziałem folii(podniesionych bo wdziałem rozłozone na krzesełkach)
Wiec ocena na podstawie fotki 9
Zimne ognie + race 8 troche mało zimnych ognii
Bieg z racami 10(kto to wymyslił :dzieki: )
Piłkarze z flagą fajny pomysł ale przez moment mieli ja do gory kołami dopiero Boruc zajarzył ocb)
Minuta ciszy to cisza absolutna a nie połowa ludzi gada zciszonym głosem wiec koledzy Kamila :w_morde:
tych co gadali.
Doping chyba najlepszy w tej rundzie 8 szczególnie przy zimych ogniach i racach.
Goscie
Najlepsza ekipa w tej rundzie.
PS ile kasy zebrano??

marecki
09-05-2004, 23:31
Co do oprawy to nie widziałem folii(podniesionych bo wdziałem rozłozone na krzesełkach)
Wiec ocena na podstawie fotki 9
Zimne ognie + race 8 troche mało zimnych ognii
Bieg z racami 10(kto to wymyslił :dzieki: )
Piłkarze z flagą fajny pomysł ale przez moment mieli ja do gory kołami dopiero Boruc zajarzył ocb)
Minuta ciszy to cisza absolutna a nie połowa ludzi gada zciszonym głosem wiec koledzy Kamila :w_morde:
tych co gadali.
Doping chyba najlepszy w tej rundzie 8 szczególnie przy zimych ogniach i racach.
Goscie
Najlepsza ekipa w tej rundzie.
PS ile kasy zebrano??

poszlo 10000szt :dziwne:

Arczi :)

Fro_Lech
10-05-2004, 02:07
Jakos inni co do nas przyjezdzali (Lech) potrafili sie jakos zachowac podczas minuty ciszy. Zreszta trzeba sie niezle starac zeby nie skojarzyc pilkarzy stojacych w kolku w bezruchu i totalnej ciszy na stadionie z minuta ciszy... no coz najwyrazniej u nich sie tego nie praktykuje. Chociaz cos wyniosa z tej wycieczki do stolicy.

Po prostu z Waszego sektora dla gości prawie nic nie widać...

Włóczykij
10-05-2004, 07:44

Co wy wogole gadacie o tym ze z sektora dla przyjezdnych nic nie widac, widac i to bardzo duzo a twierdze tak na podstawie tego ze zasiaduje czasem na zakolu a to jest identyczny sektor jak ten pod zegarem, przestac sie tlumaczyc takimi glupimi tetami ze nic nie slychac, jesli sie chce uslyszec to uslyszycie :wsciekly:

Adam-oldboy
10-05-2004, 09:20
Uprzejmie wyjaśniam, że nie jestem burmistrzem Zielonki. Zbieżność imion i miejsca zamieszkania przepadkowa. Zbieżność zainteresowań jak najbardziej zamierzona. :D

Fro_Lech
10-05-2004, 11:58

Co wy wogole gadacie o tym ze z sektora dla przyjezdnych nic nie widac, widac i to bardzo duzo a twierdze tak na podstawie tego ze zasiaduje czasem na zakolu a to jest identyczny sektor jak ten pod zegarem, przestac sie tlumaczyc takimi glupimi tetami ze nic nie slychac, jesli sie chce uslyszec to uslyszycie :wsciekly:

Czy identyczny nie wiem nie byłem :]. Sektor gości dodatkowo ma dosyć płot ,w który wielkość szpar nie należy do dużych. Dodając do tego niskie położenie sektora , mogę spokojnie stwierdzić ,iż Wasz sektor dla gości należy do jednych z najmniej widocznych w lidze.

Mini
10-05-2004, 12:01
w Wodzisławiu jest gorszy więc na ostatnim miejscu nie jesteśmy :D

Fro_Lech
10-05-2004, 12:35

No prezentacji tam praktycznie nie zrobisz żadnej , ale więcej zobaczysz tego co się dzieje na boisku :].

Swierzy
10-05-2004, 13:07
Panie daj Pan spokoj... nie wmowisz mi ze z tego luku nie widac 22 chlopow stojacych w kole. Czesto tam wlaze, i jak dla mnie te wszystkie wyrzuty ze jest tam kiepska widocznosc sa bezsensowne.

amigo
10-05-2004, 13:58
Niestety nie wszystkim bylo dane zobaczyc mecz Legia-Wisła (Petrochemia) Płock...
zawrócono nas w sile 250 osob z dworca w warszawie...

dzieki dla Pana B. za pomoc, wszakze nie skuteczna ale próbował.

W sumie troche bylibyście zdziwieni gdyby na stadion weszlo 250 kibiców Górnika wspierających swoją zgode 300 km od domu:)

..............................................
Będziemy z Tobą Aż Do Śmierci

szczepan
10-05-2004, 14:01
W sumie troche bylibyście zdziwieni gdyby na stadion weszlo 250 kibiców Górnika wspierających swoją zgode 300 km od domu:)

no ale i chyba by byla to taka pierwsza jazda w Polsce...

:prosze:

ems
10-05-2004, 15:14

No prezentacji tam praktycznie nie zrobisz żadnej , ale więcej zobaczysz tego co się dzieje na boisku :].

nonsens - mysmy zrobili baloniade, a na boisku bylo g. widac :P

amigo
10-05-2004, 15:24
no coz Szczepan jakis tam rekord poprawilismy (w ilosci zawrocen w jednym dniu):)

troche szkoda ze nas nie wpuszczono, taki los niestety moze teraz kibicow spotykac coraz czesciej:( po ostatnich wydarzeniach.

Kosiasz
10-05-2004, 15:27
PS ile kasy zebrano??

3500 zł

szczepan
10-05-2004, 15:57
troche szkoda ze nas nie wpuszczono, taki los niestety moze teraz kibicow spotykac coraz czesciej:( po ostatnich wydarzeniach.

a na Widzew czemu tak wogole Was nie wpuszczono?

Kamil-Foto
10-05-2004, 20:06
Prosba do Normalnych Kibicow Z Żylety-Uciszajcie tych chamow,prostakow i debili co probuja wszystkich uciszyc a sami krzycza na Minucie ciszy!!!!!Zero Szacunku!!!!! :>

Zajacc
10-05-2004, 21:39
Arczi sie wczuł i w berka grał... chciał złapać zająca... :>

CywiL
11-05-2004, 08:18
...i prawie mu się udało.... :rotfl: ...a tak poważnie to my z Arczim w tchórza graliśmy....i wygrałem ,rewanz wkrótce!!! :bauns:

arczi
11-05-2004, 17:45
Hyyyyy...

Filmów sie naoglądałes panie kolego ;)

amigo
12-05-2004, 09:46

wiesz szcepan na widzewa nas nie wpuszczono bo wg dziennika łodzkiego wraz z ruchem ch. mielismy sie zemscic na widzewie:)

fakt faktem ze robi sie teraz wszedzie straszna nagonke na kibicow, u nas juz sugeruja ze wraz z gieksa bedziemy sie awanturowac na meczu w zabrzu....

szkoda gadac, zle sie dzieje

szczepan
12-05-2004, 19:17

wiesz szcepan na widzewa nas nie wpuszczono bo wg dziennika łodzkiego wraz z ruchem ch. mielismy sie zemscic na widzewie:)

aha... :glupi: :pomylony: :co:

co za pojebane czas!

pc(ZKS)
13-05-2004, 12:57
Nieźle nas zjechaliście w :czytaj: przynajmniej w relacji z samego meczu

No cóż może nie powinienem się wypowiadać bo mnie jeszcze na sektorze nie było
ale wiarygodne osoby twierdzą że nie dość że się nie zorientowali z powodu braku nagłośnienia, to jeszcze kilka osób przy siatce najbliższego do nas sektora - chyba "A" na żylecie (te same osoby co po meczu zostały i do nas krzyczały" orlen złodzieje" itp) prowokowało nas chamskmi okrzykami samemu nie potrafiąc uszanować minuty ciszy. A że kilka osób u nas postanowiły wdać się "w dialog" to wyszo tak jak wyszło. Chociaż to dziwne tłumaczenia.

W każdym razie powinniśmy być cicho podczas tej minuty więc mogę tylko za to przeprosić że stało się to co się stało niezależne od okoliczności powinniśmy godnie uczcić pamięć człowieka, Waszego kibica.

A co do meczu, to już historia. Postaramy się w następnym sezonie wypaść u Was... lepiej niż w tym.

Do zobaczenia.