PDA

Zobacz pełną wersję : Flaga Legii - haft krzyzykowy

michal_sc
01-05-2004, 17:41
Jesli temat lamie regulamin, przepraszam. Nie wiem, czy przy temacie moze byc ten emot, wstawilem go, ale nie ma emotow przy zadnym innym.

Chcialem zaprosic na aukcje flagii Legii wyszytej haftem krzyzykowym. To chyba dosc niespotykana rzecz, i dosc ciekawa. Zobaczcie aukcje - jest tam sporo zdjec.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=24688891

Mery
03-05-2004, 00:31
Ja Kempesowi na urodziny zrobiłam coś podobnego tylko nie takim haftem.
Na białym tle była elka, a na okolo szła zielono-czerwona ramka :] i
oczywiście tak oprawione jak na tej fotce :P

Aureliusz
03-05-2004, 10:16
:fu: 8-
Wielki Legionista. Nawet nie wie, że ma odwtotnie barwy Legii natej stronie Allegro. i w banerku. Wyglągają jak barwy... Włoch.
Naciągacz :box:

dyha
03-05-2004, 11:02
A pozatym nieźle się cenisz , mam herb , eLke robione podobnym sposobem , i napewno koszty nie są takie jak na allegro .

michal_sc
03-05-2004, 11:39
:fu: 8-
Wielki Legionista. Nawet nie wie, że ma odwtotnie barwy Legii natej stronie Allegro. i w banerku. Wyglągają jak barwy... Włoch.
Naciągacz :box:

Nigdy nie zastanawialem sie, z ktorej strony jest czerwony, a z ktorej zielony. Spojrzalem na flage i na niej po lewej jest wlasnie zielony :) Ale chyba wiekszosci kojarzy sie dobrze, a nie z Wlochami.

A pozatym nieźle się cenisz , mam herb , eLke robione podobnym sposobem , i napewno koszty nie są takie jak na allegro .
A kto powiedzial, ze na allegro sprzedaje to po cenie kosztow? Zreszta spojrz sobie dokladnie na aukcje. Ja wystawilem ja za 1zl. To nie ja ustalilem cene na taka jaka jest, tylko po prostu niektorym sie to podoba. I chca flage kupic.

Mini
03-05-2004, 11:47
Nigdy nie zastanawialem sie, z ktorej strony jest czerwony, a z ktorej zielony. Spojrzalem na flage i na niej po lewej jest wlasnie zielony :) Ale chyba wiekszosci kojarzy sie dobrze, a nie z Wlochami.

co z Ciebie za kibic?
większość wie jakie mamy barwy i kojarzy sie własnie tak jak napisał Zajączek.

Kempes
03-05-2004, 12:11
W sumie on nie powiedział ,że jest kibicem.

Raffi
03-05-2004, 12:28
dobra, powiem krótko - Michał, bannerek i barwy na stronie do poprawki :look: :)

michal_sc
03-05-2004, 12:43
dobra, powiem krótko - Michał, bannerek i barwy na stronie do poprawki :look: :)

Baner juz wywalilem, plik z tlem na aukcji podmienilem, juz dziala :D
Wszystkich przepraszam, bo jestem kibicem, wiec wstyd sie przyznac, ze mi sie tak popier.... .

Kawa
03-05-2004, 12:45
, plik z tlem na aukcji podmienilem, ale chyba zaladowal im sie na ich serwer i nie da sie tego zmienic.

Odswiez strone to sie zmieni:)

Talar
03-05-2004, 12:46
Dajcie spokój kazdemu moze sie pomylić. Ważne że nie pomylił barw tylko kolejność ;)

MaxyM_
03-05-2004, 13:21
Dajcie spokój kazdemu moze sie pomylić. Ważne że nie pomylił barw tylko kolejność ;)

Dokładnie...

Wyluzujcie!

Kiub
04-05-2004, 14:46
przeżywacie tak jakby michał uszył flage na płot z barwami w złej kolejności.....a to chodzi tylko o tło na aukcji '8

foks
04-05-2004, 17:46
niezla zmasowana promocja tej aukcji.. ja nawet nie wiadomo skad dostalem mejla na swoj adres z info o aukcji i namowa do uczestniczenia w niej... ;)
foks
legionista-maturzysta

Crammer
04-05-2004, 22:19

ja takie cos i bryloczek do kluczy sobie zrobilem na lekcji techniki w 5 klasie podstawowki 8) ... za darmo i dobra ocena za to byla '8