PDA

Zobacz pełną wersję : Movies created by Legialive.

spekulant78
30-04-2004, 17:52
Cały czas zastanawia mnie fakt, w jaki sposób można finansować oprawy meczowe na Legii, itp.
Pomysł z seriami vLepek jest znakomity :+:
Każdy fanatyk Legii, wskutek braku marketingu naszego klubu, jest chłonny na tego rodzaju bajerki.
Kibice dla Kibiców - tak wygląda na dzisiaj dział marketingowy Legii Warszawa.
Napewno wielkim magnesem, który przyciaga na Łazienkowską, są pokazy uLtras :)
Fajnie by było gdyby serwis Legialive, pomyślał nad stworzeniem płytki CD lub VHS, z filmikami opraw meczowych kibiców Legii :)
Dlaczego mam płacić państwu Smagacz ( takie małżeństwo które śmiga po kraju z kamerą i kręci oprawy itp. ) :fu: ,
za to by obejżeć coś w czym uczestniczę, wraz z tysiącami Stołecznych kibiców.
Interesują mnie klimaty uLtras w naszym wykonaniu, ale żeby zobaczyć jak to wygladało, muszę korzystać z internetu ( wielu kibiców poprostu go nie posiada ),
albo płacić obcym ludziom ( Smagacze ).
To już wolę zapłacić serwisowi Legialive, mając pewność jakości ze strony technicznej,
i tego że uzbieraną kwotę przeznaczy się np.
na Wielką Panoramę Warszawy bądz oprawy meczów przy Łazienkowskiej :)
Co o tym myślicie ?

szczepan
30-04-2004, 17:56
nie chce sie wypowiadac za Woytka ale jak dla mnie to wyglada tak ze poprostu wiele osob sciga filmiki z serwisow (najrozniejszych) i poczesci to stanowi o ich popularnosci, a zrobienie takiego filmiki na plyte i do sprzedazy to nie jest latwa rzecz... poniewaz szmelcu za przeproszeniem nie co sprzedawac... a wiec potrzebny jest pozadny montaz, muzyka itd...
a z wlasnego doswiadczenia wiem ze to nie jest taka prosta sprawa zmonotwac taki material... <- pdk '8

Herman
30-04-2004, 20:57
spekulant załóż sobie topik z pomysłami na poprawę dopingu/sposobami na zarobienie hajsu na oprawy/inne pomysły i tam dawaj upust swojej twórczości , bo zakładanie do każdego (czasami wątpliwego ) pomysłu jest bez sensu chyba.

no offens

KoNsUmEnT
01-05-2004, 00:34
nie chce sie wypowiadac za Woytka ale jak dla mnie to wyglada tak ze poprostu wiele osob sciga filmiki z serwisow (najrozniejszych) i poczesci to stanowi o ich popularnosci, a zrobienie takiego filmiki na plyte i do sprzedazy to nie jest latwa rzecz... poniewaz szmelcu za przeproszeniem nie co sprzedawac... a wiec potrzebny jest pozadny montaz, muzyka itd...
a z wlasnego doswiadczenia wiem ze to nie jest taka prosta sprawa zmonotwac taki material... <- pdk '8

pozatym podejrzewam ze dzieki programom typu p2p (kaza dc+ itp.) takowe filmy blyskawicznie rozpowszechnialby sie po sieci, a malo kto kupowalby je u sprzedawcy. sam widzisz co dzieje sie z divixami, mp3 itp.

Aureliusz
01-05-2004, 10:36
pozatym podejrzewam ze dzieki programom typu p2p (kaza dc+ itp.) takowe filmy blyskawicznie rozpowszechnialby sie po sieci, a malo kto kupowalby je u sprzedawcy. sam widzisz co dzieje sie z divixami, mp3 itp.

Tak a'propos. Kiedyś zacząłem przez DC++ ściągać mecz Legia-Panathinaikos. Nie zdążyłem ściągnąć całego. A teraz tego gościa nie mogę znaleść na DC++. Czy ktoś ma może ten meczyk? Byłbym baaaaardzoooo wdzięczny. Pliiiz. Albo za przegranie, albo za udostępnienie mi do ściągnięcia.