PDA

Zobacz pełną wersję : Polska - Kazachstan (kibicowsko)

c_zary
06-06-2003, 19:24
Na trybunach piknikowo, czego mozna bylo sie zreszta spodziewac po randze spotkania i przeciwniku. Wg tvp2 sprzedano 5000 biletow.

Raffi
06-06-2003, 19:33
No, od 10. minuty wreszcie trochę się ruszyło, ale najgłośniej wyszła chyba przyśpiewka o ..Legii :/

yusta
06-06-2003, 20:08
heh, a ja to uwielbiam :> Te emocje jakie wzbudza Legia Warszawa. Nieważny klub któremu się kibicuje, nieważne jaki mecz, zawsze trzeba zaakcentować swoje uczucia do Legii. Legia to wielki klub.......... :+:

kud(L)aty68
06-06-2003, 20:09
heh, a ja to uwielbiam :> Te emocje jakie wzbudza Legia Warszawa. Nieważny klub któremu się kibicuje, nieważne jaki mecz, zawsze trzeba zaakcentować swoje uczucia do Legii. Legia to wielki klub.......... :+:

Przypomnial mi sie Drago przed meczem z Widzewem "Legie trzeba kochac" ;)

^m@rcin^
06-06-2003, 20:57
Na poczatku meczu wisiala flaga Gornika Walbrzych klubowa obok POLSKA SWIDNICA ale powisiala jakies 5 minut, zdjeli ja i powiesili w barwach polski flage Walbrzych.

Keleborn
06-06-2003, 21:49
Słabo, słabo, ale jaka gra taki doping.

elvi
06-06-2003, 22:58
A rozkminil ktos co oni tam na Legie krzyczeli? Bo mi sie wydawalo, ze cos z pucharami ale co dokladnie? :hmm:

szczepan
06-06-2003, 23:03
ktos w temacie o tym meczu tylko od strony pilkarskiej pisal ze cos w stylu:
-Legia
-Co?
-Gdzie puchary!?

Unico
07-06-2003, 08:12
Piknik na trybunach, ale nie ma sie co dziwić.

:pic: :pic: :pic: :pic: :pic: :pic: :pic: :pic: :pic:

Chopin_Legionista
07-06-2003, 09:34
ja bymw zioł tym palantom te wszystkie trombki i spalił w pizdu ! zamiast śpiewu to na okragło dmuchaliw te trabki juz mnie uszy boały ... 8-

Ostry
07-06-2003, 09:46
Było bardzo piknikowo,widzów też nie za dużo-6-7 tysięcy.Ale nie ma się co dziwić,Kazachstan to mało atrakcyjny rywal.Te trąbki były bardzo denerwujące,ale na całe szczęście było ich mniej niż w Ostrowcu.
A co do przyśpiewki na nas-tylko to im wychodziło.Ja to nawet lubię,w całej Polsce wywołujemy największe emocje. ;)

kud(L)aty68
07-06-2003, 10:32
Niezly artykulik w SE "Co w "Pyrze" piszczy" i tak:
'...Lepiej bylo wracac do "Pyry". A tam omal nie doszlo do zadymy. Wszystko przez aktorke z serialu "Klan" Kaje Paschalska, ktora akurat wystepowala w telewizji Viva. A telewizor ryczal na cala sale: Ostatnio bylam na meczu Legii z Lechem i nauczylam sie jednej piosenki: "Mistrzem Polski jest Legia" - zanucila Paschalska.
- Kur....wylaczcie ten telewizor, bo go roz....-irytowali sie kibice Lecha
..."
Szkoda, ze tylko jednej :)

Raffi
07-06-2003, 10:47
CZyli to jednak ona była na zdjęciu w "Naszej Legii" :buhaha: :buhaha: :buhaha:

*PRZEMO*
07-06-2003, 11:06
:buhaha: jacy kibicenam rosna :buhaha: troche to zalosne ze taki ktos sobie tak zartuje z Legii
ale to moje zdanie
co do meczu polski z kazahstanem to sie wqrwilem
piknij jak wuj :picnic: nic sie nie dzialo i jeszcze te okrzyki na Legie..
co do gry to uwazam ze jescze jakis poziom reprezentowalismy jak engel prowadzil teama teraz to juz nie to...

szczepan
07-06-2003, 11:11
a ja watpie ze te okrzyki byly przez piknikow... sadze ze poprostu gurpa frustratow ktora chce byc uwazana za "prawdziwych wiernych kibicow Lecha" dorwala sie go glosu bo normalnie na meczach swojej druzyny siedza cicho jak na kazaniu...

Grochów
07-06-2003, 11:14
'...Lepiej bylo wracac do "Pyry". A tam omal nie doszlo do zadymy. Wszystko przez aktorke z serialu "Klan" Kaje Paschalska, ktora akurat wystepowala w telewizji Viva. A telewizor ryczal na cala sale: Ostatnio bylam na meczu Legii z Lechem i nauczylam sie jednej piosenki: "Mistrzem Polski jest Legia" - zanucila Paschalska.
..."

..."
:rotfl: Ka-ja Kaja Paschalska ... :rotfl:

Toudi
07-06-2003, 12:28
To ona była w NL?Też ją widziałem ale nie byłem pewien że to ona.

MaxyM
07-06-2003, 13:43
To ona była w NL?Też ją widziałem ale nie byłem pewien że to ona.

http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=193&postdays=0&postorder=asc&start=285

Ona, Ona, Detektyw MaxyM dał cynka... :]