PDA

Zobacz pełną wersję : Ośmieszki

spekulant78
26-04-2004, 15:55
Od jakiegoś czasu na stadionach w Polsce, nastała moda na sektorówki i transparenty, mające na celu deprymację i ośmieszenie rywala.
Chociaż na stadionach we Włoszech i Francji, ten rodzaj oprawy meczowej stosuje się od dawien dawna, u nas jest to zupełnym novum - zwłaszcza sektorówki.
Również nasi ultrasi nie stronią od tej formy oprawy meczowej i co warte podkreślenia, czynią to ze znakomitym skutkiem.
Wiekszość pomysłów pochodzi z VLEPEK, ale niektóre polskie ekipy są naprawde bardzo pomysłowe.
Postanowiłem stworzyć swój własny ranking najciekawszych moim zdaniem, OŚMIESZEK.
1. CAŁY POZNAŃ CHÓREM - mecz Lech-LEGIA.
2. METRO - mecz LEGIA-Górnik.
3. KIBICU POLONII, GDZIE JESTEŚ ? - derby StoLicy.
A jakby wyglądał wasz ranking OŚMIESZEK ?

Herman
26-04-2004, 17:10
"Osmieszki" :rotfl: ...nowum to to jakieś wielkie nie jest

1.VIP przerobione , z grubymi babami :rotfl:
2.Cały Poznań..
3.Pierwszy oficialny prostest...
4.Ludzie Humoru

Kosa
26-04-2004, 17:30
A ja dodał bym ośmieszki GieKSy:pierwsza przeciw Żabolom( barta-maskotke zabrzańskiej torcidy bije ojciec ubrany w barwy gieksy),druga przeciw Ruchowi Chorzów(koleś w bluzie ruchu donosi na ucho policjantowi).
Poza tym w/w Legii. ;) :)

Kiju
26-04-2004, 17:35
Jesteście naszym Stolcem 8-

Ośmieszki 8- 8- 8-

:oho:

Talar
26-04-2004, 17:55
A ja tak bardziej poza polskimi :]

ROMA MERDA :heee: :heee: :heee:

Adiq
26-04-2004, 18:09
Poza wyżej wymienionymi dobre pomysły ma również Górnik Zabrze:

"Ludzie Humoru" - parodia flagi Widzewa
"Gościnność" - parodia flagi Wisły

Grzywa
26-04-2004, 18:14

Z tym się zgodzić nie moge słabe wykonanie, i kompletnie nie trafiony text... zresztą sami Żabole przyznali że text jest niezbyt trafny ale ważne że nas to ruszyło, no sorry...

Talar
26-04-2004, 18:16
Ok a z polskich to...

bart simpson
bez kibicow bez honoru bez boiska...
caly Poznań chórem

Adiq
26-04-2004, 18:17

Z tym się zgodzić nie moge słabe wykonanie, i kompletnie nie trafiony text... zresztą sami Żabole przyznali że text jest niezbyt trafny ale ważne że nas to ruszyło, no sorry...
A ja się z tobą zgodzić nie mogę, bo nigdy nie byłeś obiektywny jeśli chodzi o Wisłę. :P

Ja np. uważam parodię naszej flagi wymienioną przez Kija za udaną. :>

Herman
26-04-2004, 18:17
ale niezłą parodia Wierności , jest vlepka craxy 'ODWAGA'.

Kiju
26-04-2004, 19:07
Mi sie wydaje ze sparodiowanie prze Górnik Wisły było zrobione na siłe i wiekszosc nie wiedziala o co chodzi.
Na mnie najwieksze wrazenie zrobiła flaga Ludzie Humoru,jak to wywiesili ,to myslalem ze nam skroili flage 8-

Grzywa
26-04-2004, 19:12
ale niezłą parodia Wierności , jest vlepka craxy 'ODWAGA'.

jest to projekt który z tego co wiem nie będzie zrealizowany, rzeczywiście jest dobra tylko że strasznie demagogiczna...

Adiq bo parodia Widzewa naprawdę była fajna :P Górnika też by była fajna gdyby miała sens a tu tak naprawdę nie wiadomo o czym jest ten transparent, do kogo, w jakim celu ważne żeby się rymowała było podobne do flagi i nam wbiło szpile... nie tędy droga ale oczywiście możesz się zemną nie zgadzać a obiektywny się staram być ale jest to trudne względem własnego klubu 8) :> Zresztą nie czuje z tego powodu dyskomfortu skoro taki pan mod kibice.pl w sprawach swojego zespołu może być nie do końca obiektywny to ja też mogę a co 8) :cheesy:

Grzywa
26-04-2004, 19:16
Zresztą nie czuje z tego powodu dyskomfortu skoro taki pan mod kibice.pl w sprawach swojego zespołu może być nie do końca obiektywny to ja też mogę a co 8) :cheesy:

A zacytuje samego siebie jeszcze tego nigdy nie robiłem :cheesy:

Chciałem zaznaczyć że nie chodziło mi o Kija 8) który akurat się wpisał kiedy ja pisałem posta :)

Kawa
26-04-2004, 19:17
Zresztą nie czuje z tego powodu dyskomfortu skoro taki pan mod kibice.pl w sprawach swojego zespołu może być nie do końca obiektywny to ja też mogę a co 8) :cheesy:

Chciałem zaznaczyć że nie chodzi mi o Kija 8) który akurat się wpisał kiedy ja pisałem posta :)To moze o RWD :>

Grzywa
26-04-2004, 19:20

Chciałem zaznaczyć że nie chodzi mi o Kija 8) który akurat się wpisał kiedy ja pisałem posta :)To moze o RWD :>

Nieeee o Apcio ;) :P Hehe

Adis
26-04-2004, 20:24
"Cały Poznań chórem"
"VIP" <---- tą flagę widziałem niedawno na Allegro 8- 8- 8-
"Ludzie Humoru"

ems
26-04-2004, 20:42
jestescie naszym stolcem <- prymitywne jak psia mac

sadist
26-04-2004, 20:51
Cały Poznań chórem - genialne
VIP
Ludzie humoru
Lech tu był (nie pamiętam już dokładnie, chodzi o Syrenkę w stanie błogosławionym)

nieudane (delikatnie mówiąc):
"Bo cała triada to jedna rodzina"
Stolec
"Protest" GKSu

arczi
26-04-2004, 21:02
ROMA MERDA :heee: :heee: :heee:

Ekhm :/

Marne.

To tak jak bysmy ułożyli z kartonow napis: "Polonia kur.." (za przeproszeniem '8 )

Mało wyszukane.

Ośmieszki... hehe
Dobre

Mini
26-04-2004, 21:07
dla mnie numer jeden na świecie z wiadomych powodów jest sektorówka Milanu z pisakownica gdzie dzieci ubrane w barwy Milanu się bawią a w barwach Interu leżą/siedzą i płaczą !! to jest genialne :+:

a u nas wiadomo. nasze :> :D

http://www.fdl.it/image/foto/02-03/foto471.htm

Dżon Łejn
26-04-2004, 23:12
pijcie mleko będziecie wielcy+ kartoniki---> Zagłębie w Bytomiu

Wisła--co?-Oslo nie wiem kto ale zajebioza :rotfl:

Kiub
26-04-2004, 23:24
sektorówka Atletico Madryt na Real (można ją było zobaczyć w To my kibice+), motyw prymitywny ale dosadny (w końcu nie lubie Realu '8 ) ;)

Grzywa
26-04-2004, 23:37

To Pastiż (;)) naszego Legia--co?-Valencja tylko że to na nas się rymuje :/

A z tą syrenką to pierwsi my zrobiliśm mały transparent a nie Lech a pomysł wzięty jest z pewnego rysunku Mleczki gdzie jest Syrenka w ciąży i podpis bodajże "byłem tu - Lajkonik"

spekulant78
27-04-2004, 09:33
Dzięki za odpowiedzi, mam nadzieję że nadal będziemy kontynuować temat OŚMIESZEK, np. po każdej ligowej kolejce.
Pozdrawiam wszystkich biorących udział w rozmowie i tych co się podłączą.
Ps.
Obiektywnie uważam że pomysł z Syrenką był Wisły nie Lecha.
No i nasz KRZYK w Łodzi też był zarąbisty.

Adiq
27-04-2004, 10:53
DNo i nasz KRZYK w Łodzi też był zarąbisty.
A kogo on miał ośmieszyć? :co:

spekulant78
27-04-2004, 11:10
Krzyk, miał raczej zdeprymować, zaskoczyć odpowiedzią na Łódzkiego Krygera.
Zreszta już na wstepie pisałem że OŚMIESZKI mogą też deprymować rywala.
Liczę się z twoją opinią, wszak temat sektorówek może być różnorodny :)

MTP
27-04-2004, 12:59
Moze troche wulgarne ale pomysłowe
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/03_04/0304_derbi_kup_3.jpg
Sektor Partizana na derbach.

Jaco
27-04-2004, 14:59
Moze troche wulgarne ale pomysłowe
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/03_04/0304_derbi_kup_3.jpg
Sektor Partizana na derbach.
Trzeba koniecznie dodać, że "banerek" nad tą trybuną zainstalowali fani Zvezdy. Lamia pewnie wyjaśni, co oznacza napis ;)

Mazi
27-04-2004, 21:28
My na Raj Taki Sramy :>

fajny był Krakoff też :]

natomiast głupi kolejarz z koziołkami

Raffi
27-04-2004, 21:36
"Jesteśmy największymi pizdami" chyba :P

Jaco
27-04-2004, 21:39
"Jesteśmy największymi pizdami" chyba :P
Lamia, nie podszywaj się pod Raffiego :rotfl: Perfect! :+:

Raffi
27-04-2004, 21:46
muszę przestać słuchać Elektrićni Orgazam i Čao Pičke :oho: w swoim czasie poszukiwałem materiałów do artykułu o muzyce jugolskiej co wymagało przekopania się przez 'parę' stron oczywiście nie po angielsku bynajmniej :)

Jaco
27-04-2004, 21:52
muszę przestać słuchać Elektrićni Orgazam i Čao Pičke :oho: w swoim czasie poszukiwałem materiałów do artykułu o muzyce jugolskiej co wymagało przekopania się przez 'parę' stron oczywiście nie po angielsku bynajmniej :)
:+: Bjelo Dugme :+:

Prezes - stowarzyszenia N
27-04-2004, 23:52
My na Raj Taki Sramy :>

fajny był Krakoff też :]

natomiast głupi kolejarz z koziołkami

Nie wiem co ty chcesz od koziołków ?? Były niezłe :)

No i Krakoff też nieźle wyszedł :)

yusta
28-04-2004, 00:21

To Pastiż (;)) naszego Legia--co?-Valencja tylko że to na nas się rymuje :/

A z tą syrenką to pierwsi my zrobiliśm mały transparent a nie Lech a pomysł wzięty jest z pewnego rysunku Mleczki gdzie jest Syrenka w ciąży i podpis bodajże "byłem tu - Lajkonik"

Tia... ładnie to podsumowali w NL. Ma drewniany interes to sobie tylko pomarzyć może :D
Btw, jest też zdjęcie waszego smoka. Ciekawe kto jego zahaczył, bo wygląda jakby też był w stanie odmiennym '8

szczepan
28-04-2004, 00:24
Szewczyk Dratewka? a moze ten Niemiec co chcial Wande a jako ze Wanda byla przeciwna integracji europejskiej i wolala poplywac i jej nie bylo no to Niemiec jako ze slyszal ze Wandzia nie jest za ladna pomylil ja ze Smokiem :P

Grzywa
28-04-2004, 09:38
Szewczyk Dratewka? a moze ten Niemiec co chcial Wande a jako ze Wanda byla przeciwna integracji europejskiej i wolala poplywac i jej nie bylo no to Niemiec jako ze slyszal ze Wandzia nie jest za ladna pomylil ja ze Smokiem :P

Zboczek ;) Ze smokiem to my po każdym meczu na browara skaczemy i jeszcze gostek lubi wypić coś z siarką 8) :cheesy: no i mu bebech urósł :>

Francuz_
28-04-2004, 09:45
jesli chodzi o "koziolki" to byly zajebiscie wykonane, co do "krakoff" to tez byl niezly. a ile bylo smiechu podczas malowania :buhaha:

najlepszym pod wzgledem wykonania wg. mnie byl szepczacy na ucho kibic Ruchu

spekulant78
28-04-2004, 09:54
I tak nic nie pobije Poznańskiego Chóru i ta cisza na stadionie Leszka, po rozwinięciu naszej sektorówki z dyrygentem....

Mini
28-04-2004, 10:32
do tego transparent "Powrót Króla - Nigdzie się stąd nie ruszam (czy coś takiego) - Zygmunt" oraz z dziesięć flag KSP "na płot"

skądś to znam

Kawa
28-04-2004, 11:10
do tego transparent "Powrót Króla - Nigdzie się stąd nie ruszam (czy coś takiego) - Zygmunt" oraz z dziesięć flag KSP "na płot"

skądś to znam
bo to chyba odp na nasz trans miała być :>

MTP
28-04-2004, 14:26
Powrót Króla?Nigdzie sie stąd nie ruszałem -Zygmunt.Wg komentatora tvp3 jest to odp Polonistów na tytuły medii dolnoślaskich na temat mistrzostwa w koszykówke tzn że Ślask po rocznej banicji wraca na tron.Oj żeby ten komentator znał kompleksy Poloni to by wiedział do kogo to trans(nie mówiąc juz że pisany chyba markerem :rotfl: )
PS Kolejny raz Polonia kłamie mówiąc że fani piłki nie chodzą na kosza.

spekulant78
28-04-2004, 14:44
A gdzie mają chodzić.....hehehe
Na konwiktorską się boją....hehehe

MaxxxiM
28-04-2004, 14:47
Powrót Króla?Nigdzie sie stąd nie ruszałem -Zygmunt.Wg komentatora tvp3 jest to odp Polonistów na tytuły medii dolnoślaskich na temat mistrzostwa w koszykówke tzn że Ślask po rocznej banicji wraca na tron.Oj żeby ten komentator znał kompleksy Poloni to by wiedział do kogo to trans(nie mówiąc juz że pisany chyba markerem :rotfl: )

mediów chyba :>

Adiq
28-04-2004, 15:46
I tak nic nie pobije Poznańskiego Chóru i ta cisza na stadionie Leszka, po rozwinięciu naszej sektorówki z dyrygentem....
A wg mnie największym ośmieszeniem dla przeciwnika były nasze "natychmiastowe" :> riposty na hasła z oprawy Widzewa w meczu z nami, czyli...
"Jesteśmy waszym największym koszmarem" - "Legia - wasz koszmar z ul. Łazienkowskiej"
Daty i wyniki zwycięstw Widzewa nad Legią - "6:0! Raz, a dobrze!"

'8

Talar
28-04-2004, 15:53
''Arebeit Macht Frei'' co chyba nie było zbyt trafione :hmm:

Adiq
28-04-2004, 15:55
''Arebeit Macht Frei'' co chyba nie było zbyt trafione :hmm:
To po co o tym tu piszesz?

Talar
28-04-2004, 15:57
No bo to chyba miał być rodzaj ''osmieszki'' ale jak juz napisalem nie trafiony.

spekulant78
28-04-2004, 15:57
Zgadzam się z Adiqiem.
Dobra też była odpowiedz na płótno Leszka o Dniu Prawdy na Wolskiej.
No i VII - nie kradnij.

arczi
28-04-2004, 16:29
jesli chodzi o "koziolki" to byly zajebiscie wykonane (...)

No chyba zartujesz.

Talar
28-04-2004, 16:33

No chyba zartujesz.

No wykonanie dość kiepskie.Takie to wszystko niewymiarowe :rotfl: '8

spekulant78
28-04-2004, 16:34
Ale jakie dosadne przesłanie.....

Kiju
28-04-2004, 18:23
Dobre wykonanie i spore gabaryty miał Krecik Lecha 8o

ems
28-04-2004, 19:17
njom ale siakos nie dotarlo do mnie przeslanie ;P

Mini
28-04-2004, 19:22
jeszcze co do króla bo z powodu ataku antyglobalistów ;) nie mogłem się dostać na forum wcześniej to jeżeli to miałabyć odp na nasz trans to znowu pokazali jak są beznadziejni. pies z kulawą nogą nie skojarzy ocb bo i co to za odpowiedź? to tak jak ja bym zrobił jakiś trans na kogoś i powiesił go u siebie na balkonie.

ems
28-04-2004, 19:25
no coz

Sympatycy Kolejowego Klubu Sportowego "Polonia" nigdy nie przejawiali zbyt wysokich lotów jeżeli chodzi o logiczne rozumowanie i wyobraźnię.

szczepan
28-04-2004, 19:40
Zgadzam się z Adiqiem.
Dobra też była odpowiedz na płótno Leszka o Dniu Prawdy na Wolskiej.
No i VII - nie kradnij.

te dwa transy chyba nie mialy ze soba nic wspolnego...

Adam-oldboy
29-04-2004, 07:36

Eksponowanie kolumny to chyba kompleksy na tle fallicznym.

Francuz_
29-04-2004, 09:02

No chyba zartujesz.

z ta zajebistoscia troche przesadzilem, ale biorac pod uwage ze byl to spontan na ostatnia chwile, nie bylo to takie zle

Kawa
29-04-2004, 09:09

No chyba zartujesz.

z ta zajebistoscia troche przesadzilem, ale biorac pod uwage ze byl to spontan na ostatnia chwile, nie bylo to takie zle
Zeby cos uznac za dobre musi to miec przynajmniej ciekawy pomysł, a ten jest na poziomie napisu Roma(Milan, Inter etc.) merda. W prostacki sposób kazdy umie "dojebac"

Francuz_
29-04-2004, 09:35
nie bylo na nim zadnego hasla w stylu j.. Lecha. zreszta mozemy juz sobie dac spokoj z tym transparentem.

Nova
30-04-2004, 12:31
Bo wszyscy byli w szoku jak zobaczyli biało-niebieskiego pasiaczka na szyi dyrygenta...nie wiedzieliśmy o jaki klub chodzi :>

Włóczykij
30-04-2004, 13:15
Wydaje mi sie ze do tych osmieszek mozna etz zaliczyc akcje transparentowa poloni z Asteriksami na derbach w zeszlym sezonie, mi ogolnie sie to podobalo, i nie osmieszylo a raczej rozbawilo :oho:

marecki
30-04-2004, 14:20
Bo wszyscy byli w szoku jak zobaczyli biało-niebieskiego pasiaczka na szyi dyrygenta...nie wiedzieliśmy o jaki klub chodzi :>

tja ...jasne :>

yeah! Kill Bill vol.2 :+:

szczepan
30-04-2004, 18:16

eee tam vol.1 o niebo lepszy... vol.2 ma zwalona koncowke... tak samo jak LOTR 3 trwa ona o polgodziny za duzo!!

Nova
30-04-2004, 20:50

Jasne :>

eee tam vol.1 o niebo lepszy... vol.2 ma zwalona koncowke...
Dopiero w łikend zobacze 2 cześc wiec ani mi sie waż gadac o końcówce filmu... :grr:

Herman
30-04-2004, 21:04
Nova co to za avatar ? 8-

Nova
30-04-2004, 21:53
Nova co to za avatar ? 8-
Umy nie poznejesz ? ;)

Sie szykuje na Kill Billa 2 :]

marecki
01-05-2004, 10:10

Jasne :>

eee tam vol.1 o niebo lepszy... vol.2 ma zwalona koncowke...
Dopiero w łikend zobacze 2 cześc wiec ani mi sie waż gadac o końcówce filmu... :grr:

albo przeprosisz za te krzyki ...albo gdzies z zaskoczenia napisze ,jaki jest koniec filmu :>

kud(L)aty68
01-05-2004, 19:34
Dobre wykonanie i spore gabaryty miał Krecik Lecha

Podobno, tyle tylko, ze sens prezentacji tego typu - osmieszajacych itd - sektorowek i transparentow na meczu bez kibicow gosci (w tym wypadku nas) jest zaden. Po co to robic?

[ Dodano: Sob Maj 01, 2004 7:36 pm ]

tak, tak "dyzurna" Pyrko, tak to sobie tlumacz jesli Ci z tym dobrze, ale wiesz "...bujac to my ale nie nas..."

disco
01-05-2004, 21:47
No faktycznie, "Cały Poznan chórem!" wygrywa. A ile bylo smiechu przy tworzeniu ;)

Mi sie zajebiście podoba przerobienie "Ludzi honoru" i "Wierności" przez Górnika...niezla smiechawe mialem jak to zobaczylem. Ale historyczny bedzie mecz gdzie 3 razy Widzew dostawał odpwiedz ;)
Ogólnie jak macie pomysły co do osmieszek ( ;) ) to na prv. A z reszta wiecie to . ;)

pozdr

CywiL
04-05-2004, 08:23

No chyba zartujesz.

Zeby cos uznac za dobre musi to miec przynajmniej ciekawy pomysł, a ten jest na poziomie napisu Roma(Milan, Inter etc.) merda. W prostacki sposób kazdy umie "dojebac"

Chyba trochę pojechałeś z tym niskim poziomem ,poza tym pokaż mi na innych polskich stadionach takie transparenty jak "Kolejarz" i "Krakoff" ,z reguły jest to przescieradło pomazane sprayami także najpierw pomyśl póżniej pisz..... :/

Kawa
04-05-2004, 08:33
Krakoff był bardzo ładny to przyznaje, ale obrazek z kilkoma posuwającymi sie kozłami mnie nie zachwyca, a ze ktos moze miec inne zdanie- trudno :)

Nova
04-05-2004, 11:17
albo przeprosisz za te krzyki ...albo gdzies z zaskoczenia napisze ,jaki jest koniec filmu :>
A pisz....juz widziałam drugą cześc :P2

Prezes - stowarzyszenia N
05-05-2004, 00:28

No chyba zartujesz.

Chyba trochę pojechałeś z tym niskim poziomem ,poza tym pokaż mi na innych polskich stadionach takie transparenty jak "Kolejarz" i "Krakoff" ,z reguły jest to przescieradło pomazane sprayami także najpierw pomyśl póżniej pisz..... :/

w takim razie jestem prostakiem bo pomysł na "koziołki" mi się podobał :)

Raffi
05-05-2004, 09:20
8o

mOFMC
31-05-2004, 07:05
A mi sie podobal trans "hej suczki znamy wasze sztuczki" w wykonaniu Belchatowa
na meczu z Radomskiem (w asyscie roznokolorowych swiec dymnych, takich jakich zazwyczaj uzywaja fani RKSu) :lol:

Sharn
31-05-2004, 21:53
Mnie rozjebała sektrówka na Widzewie do góry kołami. Ośmieszka samobójcza można rzec... Sektor lał jak na kabarecie... :rotfl2:

Talar
31-05-2004, 22:00
Mnie rozjebała sektrówka na Widzewie do góry kołami. Ośmieszka samobójcza można rzec... Sektor lał jak na kabarecie... :rotfl2:

http://www.lodz.mm.pl/~jizah/kibice/widzew_sektorowka.jpg :D :rotfl:

mOFMC
01-06-2004, 06:32
Sharn napisał:
Mnie rozjebała sektrówka na Widzewie do góry kołami. Ośmieszka samobójcza można rzec... Sektor lał jak na kabarecie...

http://www.lodz.mm.pl/~jizah/kibice/widzew_sektorowka.jpg

Ja niestety za mlody bylem wtedy na wyjazdy ;(
Ale musiala byc polewka :lol:

Sharn
02-06-2004, 01:16
Była... :D

Fan z Wo(L)i
08-06-2004, 18:43
Z 'Krakoff' był spoko ale z koziołkami mniej. Zresztą mi naj podobal się 'Cały Poznań chórem i z Bartem. :herb:

mOFMC
08-06-2004, 21:47
churem
:co:

Nilmaker
09-06-2004, 17:34
Z 'Krakoff' był spoko ale z koziołkami mniej. Zresztą mi naj podobal isę 'Cały Poznań churem[ i z Bartem. :herb:
Nie rozumie :rotfl:

Snopi_
10-06-2004, 19:10
1. Cały Poznań Chórem
2. Różowa flaga VIP
3. Najśmieszniejsi

Zgred
13-06-2004, 16:12
:lol: miałem bekę z flagi w Poznaniu,wg mnie pomysł kapitalny,Górnik popisał się inwencją twórczą a i flaga Gieksy z kolesiem z Ruchu i psem fajna

pusty
13-06-2004, 16:21
Chyba mimo wszystko "Cały Poznań chórem" jest najlepsze!

Fan z Wo(L)i
30-06-2004, 19:18
Ma ktoś jakieś zdjęcie albo link tej ośmieszki Ruchu 'vip'? z góry dzieki :)

Krzysieklegia
01-07-2004, 13:13
A mi sie najbadziej podobał Tekst na meczu z wisła "Kamil Kosowski z rodu kraka ciągnie LEGII codzień ptaka"!!!!!!!!11 dobre no nie ale to i tak pobił "cały poznań chórem no itez hujem mogło by byc.

Czy [glow=darkred:a5d46cedd7]wygrywasz czy nie, ja i tak KOCHAM Cię[/glow:a5d46cedd7]

Q_(L)
01-07-2004, 13:40
A mi sie najbadziej podobał Tekst na meczu z wisła "Kamil Kosowski z rodu kraka ciągnie LEGII codzień ptaka"!!!!!!!!11 dobre no nie ale to i tak pobił "cały poznań chórem no itez hujem mogło by byc.

:ucieka: Wierze, że jesteś jednym z niewielu :/

Rohrau
01-07-2004, 15:56

:ucieka: Wierze, że jesteś jednym z niewielu :/

:rotfl:

Q_(L)
04-11-2004, 09:48
Takie cos mi sie trafiło... konstrukcje rozwaliła ankieta/sondaż :leze:

http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,55141,2326244.html

MaxyM
04-11-2004, 09:52
"Jak oni nas "Samsonem" ty my ich "Kroloppem". Kibice rozpoczeli wojnę na skandale i symbole. Bohaterami haseł kibiców coraz częściej stają się kontrowersyjne postaci z pierwszych stron gazet."

Zobaczyłęm ankiete... Przeczytałem pierwszy akapit - kłamstwo na samym początku, nie czytam dalej. :foch:

Sushe
04-11-2004, 15:32
:lol:
panowie dziennikarze jak zwykle zorientowani :zlosliwy:

marian__
04-11-2004, 18:19
Takie cos mi sie trafiło... konstrukcje rozwaliła ankieta/sondaż :leze:

http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,55141,2326244.html

dobre hehe :hyhy:
zdawało mi się że bedą inne wyniki głosowania w tej sondzie ale wygrywa moja opcja :chytry:

Ci dzienikarze to powini brać korepetycje u kibiców...

Basbob
05-11-2004, 10:57
"Albert Jawłowski z Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, badacz zjawiska kibicowania w Polsce."

Niezły z niego mosiądz

ems
05-11-2004, 11:11
UW=KGB! :]

Herman
06-11-2004, 01:12
:slucha:

moody85
10-11-2004, 19:53
Dla mnie najlepsze było w derbach z Polonią trasparent"Ale głupi Ci Legioniści"wziety z komiksu rewelacja :zlosliwy: :zlosliwy: :zlosliwy:

Kawa
11-11-2004, 12:13
Dla mnie najlepsze było w derbach z Polonią trasparent"Ale głupi Ci Legioniści"wziety z komiksu rewelacja :zlosliwy: :zlosliwy: :zlosliwy:
I wykonanie super, ogolnie super akcja, + za sprzęt, + za wykonanie, + za ambicje, + za chęci, + za pomysł :ucieka:

Żuku
12-11-2004, 05:01
"kibicu Polonii,gdzie jesteś?"

mecz Polonia - Legia, kiedy to Polonia była gospodarzem na Łazienkowskiej

DeMon
12-11-2004, 07:38
A mój number one to remont trybuny kamiennej... "z lekkim wałkiem(..)" :chytry:

WY
13-11-2004, 01:59
kamienna ,a raczej k*rwienna przebija wszystko !!! :brawo:

Porter
13-11-2004, 10:21

kamienna to jest akcja roku :hyhy: :hyhy: :hyhy:

BTW a mi osobiście bardzo podoba sie odpwiedź KSP na "Kibicu Polonii gdzie jesteś..."

WY
14-11-2004, 23:01
BTW a mi osobiście bardzo podoba sie odpwiedź KSP na "Kibicu Polonii gdzie jesteś..." ???!!!

Creator
15-11-2004, 02:22

BTW a mi osobiście bardzo podoba sie odpwiedź KSP na "Kibicu Polonii gdzie jesteś..."

O tak, remont kamiennej na wypasie :hyhy:

A jaką Ksp miała odpowiedź na 'Kibicu Poloni, gdzie jesteś...' ??????? :roll:

Porter
16-11-2004, 21:02

O tak, remont kamiennej na wypasie :hyhy:

A jaką Ksp miała odpowiedź na 'Kibicu Poloni, gdzie jesteś...' ??????? :roll:

taka vlepa (z czego widziałem tylko projekt :oczko: ) z gostkiem celującym w oglądającego z pistoletu "Kibicu Legii tu jestem"

sebek77
29-12-2004, 20:05
Chodzi o takiego typka w garniturku?? :hmm:

Mrozik
29-12-2004, 21:14
Co twój post wnosi do dyskusji ? Myśl dwa razy zanim coś napiszesz. Co za różnica czy w garniaku czy nie :/ ??

sebek77
29-12-2004, 22:03
Taka różnica ze rozkminiam bo widziałem dwa rodzaje tej vlepki jedna to ten typek w garniaku z bronią a drugi w typowym dresie co mnie zwaliło trosze z nóg :ucieka: podobne tyle ze panowie zupełnie inni :hmm:a Hasło to samo ''Kibicu Legii tu jestem'' :hmm: no ale typek w dresie :hmm: i charakterystyczne ''P'' W kółeczku,Poloniści mnie coraz bardziej zadziwiają :ucieka: :kurde:

Fizi
29-12-2004, 23:33
Taka różnica ze rozkminiam bo widziałem dwa rodzaje tej vlepki jedna to ten typek w garniaku z bronią a drugi w typowym dresie co mnie zwaliło trosze z nóg :ucieka: podobne tyle ze panowie zupełnie inni :hmm:a Hasło to samo ''Kibicu Legii tu jestem'' :hmm: no ale typek w dresie :hmm: i charakterystyczne ''P'' W kółeczku,Poloniści mnie coraz bardziej zadziwiają :ucieka: :kurde:

:chytry: mamy tu do czynienia z walką dwóch tendencji w światku polonistów :

Fred: Grucha, nie chcesz o tym mówić to nie ale po prostu ciekawi mnie czym się kierowałeś zakładając na siebie ten wieśniacki sweter.
Grucha: Weź na wstrzymanie Fred. Nie dałeś mi zapalić a to był mój ostatni fajek.
Fred: Wypatrzyłeś ten sweter w jakimś nowym katalogu mody.
Grucha: Dostałem go, w prezencie.
Fred: A może do końca nie wiesz co na siebie założyłeś, czujesz że się wygłupiłeś ale teraz nie chcesz się do tego przyznać.
Grucha: nie wiem co do mnie mówisz Człowieku. jak chcesz mi coś powiedzieć to mów tak żebym cie zrozumiał.
Fred: Chodzi mi o ten sweter, który masz na sobie. Zajebałeś go z pomocy dla powodzian. Pies ci go wszamał a potem zwrócił? Chciałbym poznać historię tego swetra. jak byłem w technikum to nam takie na warsztatach dawali.
(...)

Grucha: Ty Fred dlaczego przypierdoliłeś się do tego swetra.
Fred: Spójrz na mnie. Widzisz jak jestem ubrany. Wiesz ile kosztowała mnie marynarka, 1500 papierów.
Grucha: I chcesz sobie zrobić zdjęcie.
Fred: Nie, Grucha, kupiłem sobie ten garniak na takie chwile jak ta. Zapłaciłem 1500 baksów za to żeby koleś którego mam rozwalić zapamiętał sobie dobrze jak wyglądam. Żeby opowiedział kolegom aniołkom w niebie, że kulkę posłał mu facet z klasą. Kapujesz. A ty w swoim sweterku wyglądasz jak kmiot.
(...)

Grucha: Może i ten sweter jest wieśniacki ale taki właśnie ma być. Bo mnie w przeciwieństwie do ciebie gówno obchodzi co sobie o mnie myśli facet, którego mam rozwalić. nie uważam też żeby to miało, *****, jakiekolwiek znaczenie czy się kogoś rozwala z klasą czy nie. A poza tym nie wierze w aniołków, reinkarnację, podwodne cywilizacje i świętego Mikołaja. Ale wiem jedno. Jak się strzela do faceta z odległości 10 cm to może ci obryzgać krwią marynarkę za 30 000 baksów.

:lol3:

KRA
01-01-2005, 18:56
Mój numer jeden to bezapelacyjnie "Cały Poznań chórem" :leze: Strasznie pyrusy się zgarbili wtedy! Widać, że zabolało ich to mocno, bo się zmotywowali i odpowiedź o psychologu też nieźle im wyszła. Dobre też było "Kibicu Polonii gdzie jesteś?" No i oczywiście akcja z Kamienną. :brawo:

WY
03-01-2005, 00:18
Jak ktoa moze bardzo prosze o wlepienie zdjecia kamiennej. Najlepiej to fote co trybuna jest pokazana z boku
Hit roku 2004 ,moze nie kazdy go widzial

Smetny
03-01-2005, 08:05
prosze bardzo chociaz gdzies to juz na forum jest
http://img136.exs.cx/img136/7316/ksp8jj.jpg

Junior_Mokotow
03-01-2005, 12:03
"Cały poznań chórem" oraz ośmieszka Cracovi na derbach transparent ze świnią a na nim hasło: "Wybacz ojcze wybacz mamo wyjebało nas dynamo... :lol: "

Żmijka
03-01-2005, 16:54
Junior tam nic nie było ojcu ... :roll:

A co do akcji ogólnie to kamienna napewno (chociaż czuje pewnien niesmak po całości tej akcji ...), Cały Poznań chórem, VIP. I nasz "Cracovi gratulujemy Skalniaka" też nawet ...

A co do nietrafionych to "Gościnność" Górnika Z.

Pozdrawiam

Mrozik
03-01-2005, 17:10
Junior tam nic nie było ojcu ... :roll:

A co do akcji ogólnie to kamienna napewno (chociaż czuje pewnien niesmak po całości tej akcji ...), Cały Poznań chórem, VIP. I nasz "Cracovi gratulujemy Skalniaka" też nawet ...

A co do nietrafionych to "Gościnność" Górnika Z.

Pozdrawiam
Czemuż to :> ??

Grzywa
03-01-2005, 17:32
Buhehehehehehehehe

Gratulacje :brawo: :brawo: :brawo: od Wiślaka

Jakim ja cudem tego wcześniej nie widziałem to sam nie wiem... :hmm:

Żmijka
03-01-2005, 17:59
Czemuż to :> ??

A temuż, że nie chodzi mi o pomalowanie trybuny (akcja fajna owszem), ale o inną sprawe która miała wtedy miejsce lub w bardzo zbliżonym czasie :roll:
(gadka raczej nie na net)

Pomalowanie krzesełek - pomysł, wykonanie i w ogóle na +.
O co innego mi chodzi poprostu ... Mniejsza z tym.

Pozdrawiam

Włóczykij
03-01-2005, 18:56
Buhehehehehehehehe

Gratulacje :brawo: :brawo: :brawo: od Wiślaka

Jakim ja cudem tego wcześniej nie widziałem to sam nie wiem... :hmm:

sam się zdziwiłem, że nawet w TMK o tym nie napisali :hmm:
czyżby uważali to za fałsz :hyhy:

szkoda bo akcja zostanie w głowach na dłuuugie lata 8)

Sokol
04-01-2005, 17:04
Mój numer jeden to bezapelacyjnie "Cały Poznań chórem" :leze: Strasznie pyrusy się zgarbili wtedy! Widać, że zabolało ich to mocno, bo się zmotywowali i odpowiedź o psychologu też nieźle im wyszła. Dobre też było "Kibicu Polonii gdzie jesteś?" No i oczywiście akcja z Kamienną. :brawo:

:O :O :O no chyba zartujesz? co w tym bylo niezlego? strasznie naciagane... :roll:

KRA
04-01-2005, 18:07

:O :O :O no chyba zartujesz? co w tym bylo niezlego? strasznie naciagane... :roll:

Według mnie to było dobre. Takie jest moje zdanie, nie musisz się z tym zgadzać. Na pewno jest to lepsze od transparentu "Legia tirówka". A że motyw był podobny do naszego "Cały Poznań chórem" to od razu musi być to naciągane?!

sebek77
04-01-2005, 20:31

Według mnie to było dobre. Takie jest moje zdanie, nie musisz się z tym zgadzać. Na pewno jest to lepsze od transparentu "Legia tirówka". A że motyw był podobny do naszego "Cały Poznań chórem" to od razu musi być to naciągane?!

Ciekawe Czy w tej rundzie będzie dalszy ciąg wyliczanek...... :chytry:

Jaco
04-01-2005, 20:34
Ciekawe Czy w tej rundzie będzie dalszy ciąg wyliczanek...... :chytry:
Tak! To niewątpliwie pasjonujące. Ja przez to nie mogę zasypiać.. :zly:

Sokol
05-01-2005, 19:17

No wlasnie sie nie zgadzam z Toba, dla mnie bylo to wymyslone na sile tylko po to by jakos odpowiedziec ale wszytko co bylo na na temat juz zostalo powiedziane w temacie pomeczowym
ps. 100razy lepszy wg mnie byl ich krecik

legart
06-01-2005, 08:42
Przypomniał mi się pierwszy "ośmieszek" (?) Polonii na Legię jaki widziałem (bodajże na meczu Świtem z Polonią w 1996) "Legia Pogoń dwa ped...y cały sezon (rundę? - dopisek mój) się je...ły" - Pogoń wtedy chyba leciała z ligi :zly: , muszę przyznać że takiemu piknikowi jak ja ten mecz wiele wyjaśnił.

MK
06-01-2005, 09:14
Pamiętam, że kiedyś na jednym z meczy Amica-Legia, Amica wywiesiła jakieś prześcieradło z herbami Legii i Pogonii do góry nogami i jakimś dopiskiem do tego (nie pamiętam już jakim) który był do góry nogami wzgledem obu herbów. :lol2:

Grzywa
06-01-2005, 12:25
A to taka internetowa ośmieszka, czyli po prostu pastiż nowej flagi Cracovii myśle że ładnie zrobiony. :)

http://www.lol.za.pl/FLAGA.JPG

legart
06-01-2005, 13:02
Graficznie fajnie, tylko tekst mnie się za bardzo nie podoba

legart
06-01-2005, 13:37
http://www.iobologna.net/img/011125bo-roma.jpg

To jest chyba ośmieszek, ale pewności nie mam 8)

Dżon Łejn
06-01-2005, 13:47
oberscheisse
autora znacie :)

Sokol
06-01-2005, 23:51
DEN HAAG - PSV

http://www.epuls.pl/members/pictures/1033/1033922_l.jpg

79art
15-02-2005, 13:04
Bez apelacyjnie na pierwszym miejscu "Cały Poznań chórem" na drugim dałbum "LUDZIE HUMOR", a na trzecim (mała reklama) :oczko: "Hej suczki znamy wasze sztuczki" GKSu Bełchatów w meczu z RKS Radomsko. 8)
http://www.gnf.friko.pl/foto/RKS/3r.jpg

http://www.gnf.friko.pl w dziale foto 03/04 RKS - GKS.

juras
15-02-2005, 13:18
Pamiętam, że kiedyś na jednym z meczy Amica-Legia, Amica wywiesiła jakieś prześcieradło z herbami Legii i Pogonii do góry nogami i jakimś dopiskiem do tego (nie pamiętam już jakim) który był do góry nogami wzgledem obu herbów.

Legia Pogon CFELE (pisownia oryginalna)

Adam-oldboy
15-02-2005, 13:33
Bez apelacyjnie na pierwszym miejscu "Cały Poznań chórem" na drugim dałbum "LUDZIE HUMOR", a na trzecim (mała reklama) :oczko: "Hej suczki znamy wasze sztuczki" GKSu Bełchatów w meczu z RKS Radomsko. 8)

Ale nie leń się i opisz całą akcję osadzoną w kontekście, bo była niezgorsza, a samo hasło niewiele wyjaśnia :chytry: .

79art
15-02-2005, 13:46

Ale nie leń się i opisz całą akcję osadzoną w kontekście, bo była niezgorsza, a samo hasło niewiele wyjaśnia :chytry: .

Od leni mi się dostało :hyhy: . Było to nasz odpowiedź na często spotykaną oprawę RKS-u (świece i charakterystyczne czarne styropiany). Tak więc prezentujemy i my 50 kolorowych świec dymnych w asyście łudząco podobnych do ich liter, tworzących hasło „HEJ SUCZKI ZNAMY WASZE SZTUCZKI”. Wiele osób po tym meczu dopatrywało się, że mamy jakiegoś informatora w szeregach radomszczanski a wcale tak nie było poprostu bylismy pewni, że oni coś takiego zrobią.
Npisze jeszcze tylko, że dostęp do ich "tajnego forum" zdobiliśmy troszke pózniej.
Oczywiścię i tą kwstie wykorzystalismy na następnym "derbowym" meczu oto takim transparentem “Świat bez tajemnic, Forum: Szturmowcy, Login: Marcin, Hasło: Marcin ”. Miny mieli nietęgie, a szczególnie bohater w/w transparentu . :hyhy: 8)

79art
15-02-2005, 14:02
Jeszcze dorzuce fotki z tego spotkania.
http://www.gks.pl/foto/mecze/gks_rks_0405j/2.jpg
http://www.gks.pl/foto/mecze/gks_rks_0405j/4.jpg

P.S. Nie wiecie może jak przez internet skontaktować(email) się z redakcją Nasza Legia??

m84
15-02-2005, 14:21
P.S. Nie wiecie może jak przez internet skontaktować(email) się z redakcją Nasza Legia??

Może spróbuj na nasza-legia@post.pl ?

A ta akcja z Radomskiem niezła. Chciałbym zobaczyć ich miny..

pavel89
18-03-2005, 16:27
Najlepsza osmieszka na Meczu z Górnikiem sektorwoka przedstawia Gornika kopiacgo metro w wawie !! I cały stadion spiewa "Hej k... Chamie kopałes metro w Warszawie..."

Damian-Ochota
18-03-2005, 17:32
a tak dokładnie to o co chodzilo Lechowi z tym psychologiem? bo nie bardzo zrozumiałem :hyhy:

Flip
18-03-2005, 18:45
O to samo o co nam ze słowikami.

Jakiś tam niby znany psycholog okazał się być pedo. :O

Nic specjalnego 8)

Sharn
18-03-2005, 21:29

Jednak napisali w następnym.
TMK nr 2 (41) str. 6 Tytuł "Malarze na kamiennej".

8)

Włóczykij
18-03-2005, 23:00

Jednak napisali w następnym.
TMK nr 2 (41) str. 6 Tytuł "Malarze na kamiennej".

8)

widziałem :oczko:

ale się spoźnili - taka informacja z takim spoźnieniem, sam rozumiesz ;)

janich
23-03-2005, 19:11
Dla mnie najlepsze było na meczu derbowym z Polonia na nszym obiekcie gdzie gralismy jako gości.
Bez kibiców bez honoru bez boiska własnie dzisiaj szmato przyszłaś

Wasil
23-03-2005, 19:41
Dla mnie najlepsze było na meczu derbowym z Polonia na nszym obiekcie gdzie gralismy jako gości.
Bez kibiców bez honoru bez boiska własnie dzisiaj szmato przyszłaś
Troche to jednak inaczej szło. :efoch:
Transparent (http://archiwum.legialive.pl/photos4/04polonia1_f32.jpg)