PDA

Zobacz pełn± wersję : Upał!

MaxyM
06-06-2003, 12:05
Wiadomo, ze to Polska, a nie elegancja Francja czy US, gdzie co 2 murzyn ma klime.

U nas jek jak jest, nagrzeje się asfalt z betonem i mamy piekło... jak sobie radzicie z tymi upalami, bo to juz sie wsciec mozna... Lody, zimny Redds i prysznic co 30 minut 8o '8 .

bemowiak
06-06-2003, 12:08
siedze przy otwarym oknie i nic nierobie i jako¶ wytrzymuje i jeszcze na moje okno pada cień .I jest luz!

_Bart
06-06-2003, 12:13
hehe gdzie sie nie obejrze to upał nawet na forum

Ja radze siobie tak
do 14 u mnie w domu jest cien, a pozniej az do zachodu jest sajgon, namwaiam starych chociaz na klimatyzator ale nie chca mi kupic (sknerusy :D).
Tak jak pisałem od 14 jest tragicznie wiec trudno wysiedziec w domu, wtedy jest grane jakies zimne pivko w cieniu w parku i odrazu robi sie czlowiekowi lżej.

Jednak najlepsze wyjscie to wyjazd gdzies nad wode (zalew np). Tam sobie mozna siedziec w wodzie saczac zimne pivo i jest zajebiscie.
Patrzac jednak na pogode na weekend co to ma byc w niedziele 32 stopnie stwierdziłem ze spieprzam na działencje.

austin_ts
06-06-2003, 12:17
na upał najlepsza jest herbatka z mięty '8

Afgan
06-06-2003, 12:22
kurwicy mozna dostac...dzisiaj sobie jechalem tramwajem od Feminy do Bankowego to sie tak spociłem w tym żelastwie ze nie wiem...

Kaczynski kup nam klime to autobanow... :oho:

Luk@s
06-06-2003, 12:23
chlodne pifko ze znajomkami na Sadach, fontanna na PW (zwlascza tu jest zajebiscie) , albo jakim innym miejscu :D - byle cien :D

legart
06-06-2003, 12:28
A u mnie w robocie nie do¶ć że duchota, to jeszcze w pokoju mam Xerokopiarkę (bydle jest większe odemnie 8- ) i grzeje jakby było na mazut a nie na pr±d 8- :help:

MaxyM
06-06-2003, 12:29
A weĽcie siedzice na kacu w tym pierdolniku... :kac:

Menel
06-06-2003, 12:36
W Krakowie tyż duchota jak skurczybyk...
W biurze jeszcze klimy nam nie zainstalowali... i nie sposób wytrzymać... jedyny plus, to taki, że koleżankom bluzki zaczynaj± coraz bardziej skłaniać się w stronę "miss mokrego podkoszulka" ;)

no i wreszcie... leje... leje i dudni i jaki¶ grad chyba pada... znaczy Cumulonimbus capilatus nade mn±...

Legart
Ja oprócz ksero mam jeszcze serwer koło siebie... to się nazywa pełen wypas cieplarniany :help:

Luk@s
06-06-2003, 12:44
A weĽcie siedzice na kacu w tym pierdolniku... :kac:

gdzies w cien, i klina :D
mi tam wczoraj przed poludniem dobrze zrobilo :>

Mazi
06-06-2003, 12:56
Od jakiego¶ czasu nie mieszkam już w bloku , tylko w domku jednorodzinnym , więc robię mniej wiecej tak: wychodze na 15 min. poleżeć sobie na słoncu ,a pozniej 30 min chłodzenia w domu :D .

BTW: mielismy własnie dzisiaj z klas± zerwać się ze szkoly i pojechać nad wodę .... cholera , rano padało i jak na zło¶ć akurat dzi¶ nie ma słońca :( . A taka mini imprezka się szykowała :).

c_zary
06-06-2003, 14:08
kurwicy mozna dostac...dzisiaj sobie jechalem tramwajem od Feminy do Bankowego to sie tak spociłem w tym żelastwie ze nie wiem...

Najgorzej jest w Solarisach i tramwajach wlasnie :help: Tymi Solarkami to powinni za kare jezdzic Ci co je kupili. Moze jakby jeden z drugim przekonal sie na wlasnej skorze jak wyglada jazda w saunie to na przyszlosc by troche pomyslal :/ Przeciez tam w ogole nie ma cyrkulacji powietrza :help: Powinny byc chociaz jakies normalne okna a nie uchylane lufciki, ktore nic w ogole nie daja :help: Za taki autoban w lato bez klimy to powinni pomyslodawcow ubierac w biale fartuchy z gustownym wziazaniem na plecach :zly:

legart
06-06-2003, 14:21

Najgorzej jest w Solarisach i tramwajach wlasnie :help: Tymi Solarkami to powinni za kare jezdzic Ci co je kupili. Moze jakby jeden z drugim przekonal sie na wlasnej skorze jak wyglada jazda w saunie to na przyszlosc by troche pomyslal :/ Przeciez tam w ogole nie ma cyrkulacji powietrza :help: Powinny byc chociaz jakies normalne okna a nie uchylane lufciki, ktore nic w ogole nie daja :help: Za taki autoban w lato bez klimy to powinni pomyslodawcow ubierac w biale fartuchy z gustownym wziazaniem na plecach :zly:

W cywlizowanych krajach jak s± małe okienka w autobusikach, to jest klimatyzacja, a a u nas to kurde na wszystkim ZTM oszczędza 8- . Zim± się Kaczyński przejechał z termometrem w autobusie to właczyli ogrzewanie, może teraz też niech się przejedzie i by łaskawie właczyli klimę w solarisach. Jak widzę solarisa to do niego wogóle nie wsiadam zwłaszcza do 171.

_Bart
06-06-2003, 14:49
Najsmieszniejsze jest to ze ta klima w Solarisach jest (wracałem kiedys 506 z meczu w upał a ze kierowca był kibicem to nam właczył klime bo widzial ze umieramy), tylko kuva nie właczaja jej bo to benzyny chla i ZTM by zbanrutował. :fu:

Cipciu¶
06-06-2003, 14:52
Piwko piwko zimne napije wietrzenie pokoju prysznice no to mam za swoje - przeziebiłem sie :/ ale juz zdrowieje powoli a szkola zaliczona wiec juz w domu bede i snuł sie po Muranowie z piffkiem - ja juz najchetniej bym nad morzem siedział '8

^m@rcin^
06-06-2003, 14:55

Ale w zime jest cieplutko ;)

Kawa
06-06-2003, 15:46
Ja sobie raze piffkeim, przysznicem i wentylatorkiem '8 Da sie życ zwaszcza, że słonce swieci mi do pokoju tylko wczesnym rankiem.

Unico
06-06-2003, 16:22
W Krakowie tyż duchota jak skurczybyk...
[...]
no i wreszcie... leje... leje i dudni i jaki¶ grad chyba pada... znaczy Cumulonimbus capilatus nade mn±...

Legart
Ja oprócz ksero mam jeszcze serwer koło siebie... to się nazywa pełen wypas cieplarniany :help:

Burza była... ale krótka i nic nie pomogło, wci±ż jest 30st w cieniu... 8/

kamyk
06-06-2003, 16:38
a ja u panny siedze w domciu i mam okno na cala pare otwarte mam picie zmrozone jakiegos loda w zamrazalniku i co jakis ca biore sobie kompiel tak chlodniejsza i chodze w samych majtochach :P nio wiec nie nazekam w nocy padal troszke ale a w dzien znow duchota!

Wasil
06-06-2003, 16:40

Solarisy to jest masakra dzi¶ wracałem ze szkoły i mimo ,że to pare minut jazdy to i tak swkar ( na dodatek kto¶ się spocił i jechało ) :-(

Luk@s
07-06-2003, 08:32
Ja sobie raze piffkeim, przysznicem i wentylatorkiem '8 Da sie życ zwaszcza, że słonce swieci mi do pokoju tylko wczesnym rankiem.

Kuzwa, wstalem wlasnie, panna mi uciekla do siebie do domu, bo u mnie w pokoju jest jak w saunie...

Klimatyzator KUPIE :/

elvi
07-06-2003, 10:16
Co do jazdy autobusem to najgorzej mam we wtorki i w piatki. Akurat wtedy ide do szkoly pozniej i jak jade to mijam wolumen. Nie dosc, ze scisk jak cholera to jeszcze wokol smierdzi "starym dziadem" :fu: No, ale na szczescie, jako ze stopnie wystawione to juz nie jezdze do szkoly 8)

Dżon Łejn
07-06-2003, 11:05
Ja z domu nie wychodze ,no chyba że do cienia .W pokoju życie ratuje mi wentylator--poleca--kosztuje ok.100zł ale piękna sprawa :D .
Jeżeli chodzi o solarisy-to chyba sama nazwa mówi co czeka ludzi w ¶rodku :buhaha:

krollek
07-06-2003, 17:39
Ja tam mam wł±czony wentylator :) bez niego chyba bym się rozpu¶cił :buhaha: I jeszcze mam co¶ zimnego do picia ;)

szczepan
07-06-2003, 18:57
przynajmniej w metrze jest chlodno :P :D

Łysolek
08-06-2003, 09:36
ja tam zaraz na basenik jadę , na Moczydło , więc troche słoneczka złapię :D:D:D Jak co¶ to , jakby kto¶ był na tym baseniku dzi¶ to mnie poznacie po dziarach ( smok i pit bull ) ,a i po ¶licznej dziewczynie obok mnie :D

Ewelina
08-06-2003, 14:44
kurcze nie dosc ze upal to ja jeszcze ide zaraz do pracy a zeby bylo tego malo to teraz siedze w kafejce bo przez ostatnia burze nie mam internetu w domu :(((( Jutro moze bede miec.... to sie nazywa pech :(

MaxyM
09-06-2003, 14:47
Ja pierdole jaki upał...

Dzi¶ sobie pojechałem na kręgle i wracaj±c z nich wsty±pilismy z kumplem do slonu gier, była taka gra - rowery górskie, gdzie trzeba pedałować by się ¶cigać (na dwóch), ***** jak skończyli¶my niby virtualny wy¶cig - my¶lałem, że na zawał padne - dobrze, że trasa była na 6 minut, a nie na 20 bo bysmy teraz nie gadali '8 .

Pieprzone miasto, jak w piekle...

aaadamm
09-06-2003, 15:08
najlepsza zimna mieta jak ktos wspomnail - ja pije ja litrami....a dzis byla extra burza...w te jchwili na termo. 23 stopnie...wietrze mieszkanie.... duchota na maxa...ale przynajmnie popadalo..nie musze isc na dzialke podlewac warzywka i kwaitki :D:D:D....tak pare dni takiej temp. sie przyda....ochhlonac trzeba...a i sie lepie jprzy nie jdo egzaminow na studia uczy

_Bart
09-06-2003, 15:31
najlepsza zimna mieta jak ktos wspomnail - ja pije ja litrami....a dzis byla extra burza...w te jchwili na termo. 23 stopnie...wietrze mieszkanie.... duchota na maxa...ale przynajmnie popadalo..nie musze isc na dzialke podlewac warzywka i kwaitki :D:D:D....tak pare dni takiej temp. sie przyda....ochhlonac trzeba...a i sie lepie jprzy nie jdo egzaminow na studia uczy

Człowieku albo cos przeoczyłem albo na Bródnie nie padało :D.
Ja juz jebie ten upał, nie wychodze z domu wentylator lata i jeszcze żyje.
Po weekendzie musze wam powiedziec ze działka to jest jednak wypas, niby było 30 stopni ale nie było tam tego az tak czuć jak w Stolicy.