PDA

Zobacz pełną wersję : O Szczycie Gospodarczym w Genui /od 18 lat/ !!!!

Łysolek
21-04-2004, 20:05
jak to obejrzałem to po prostu boje sie pomyśleć , co moze wydarzyc sie w Warszawie już w przyszłym tygodniu 8- :help:

Zdjęcia-------------> http://vink.neostrada.pl/szczyt.htm

Opis + zdjęcia-----> http://www.antyglobalizacja.most.org.pl/index.php?a=05_g8

M_I_G
21-04-2004, 20:28
mam nadzieje ze ich przepedza....

szczepan
21-04-2004, 20:49
ja mam nadzieje ze pol;icja bedzie tak stanowcza jak na meczach... wara od miasta!

Gruby
21-04-2004, 20:55
a ja jestem przekonany o tym, ze bedzie niezly mlyn, z tego co slyszalem, to ladnie sie szykuja na tych antyglobalistow i nie mowie tu o policji.

Talar
21-04-2004, 21:01
W Pradze było podobnie :/ mam nadzieje ze nie zniszczą nam Warszawy :/ 8-

MaxyM_
21-04-2004, 21:07
Jak nie będą rozrabiać... ok

Jak zaczną rozwalać nam miasto to sam pójdę wpierdol któremuś spuścić...

A Miller z Kwachem niech sobie w dupę wsadzą ten szczyt... Pojebani!

Za te pieniądze wydane na jakichś kutasów pod krawatem, można by było odnowić 40% kamienic w Warszawie...

Palmę se jeszcze jedną ***** postawmy w środku miasta...

A za miesiąc zorganizujemy szczyt ONZet... I ***** kółko gospodyń wiejskich pod szyldem... Łączmy się baby z UE wsi.

Sezar
21-04-2004, 21:12
trzepie mnie na sama mysl o lewakach. Nie zdarza mi sie byc za policja, ale teraz robie wyjatek :]

Wasil
21-04-2004, 21:27
trzepie mnie na sama mysl o lewakach. Nie zdarza mi sie byc za policja, ale teraz robie wyjatek :]
A nie lepiej być za warszawiakami ? To wkońcu ich miasto. 8)

Kiju
21-04-2004, 21:34

lewactwo,punki ,anarchisci....fuj... :*

Herman
21-04-2004, 21:57
a ja jestem przekonany o tym, ze bedzie niezly mlyn, z tego co slyszalem, to ladnie sie szykuja na tych antyglobalistow i nie mowie tu o policji.

chyba myślimy o tym samym...heh ale ciężko w to uwierzyć do końca. 8-

Gruby
21-04-2004, 22:02

chyba myślimy o tym samym...heh ale ciężko w to uwierzyć do końca. 8-

Czas pokarze, ja mam nadzieje ze pogonia troche brudasow. :D

Raffi
21-04-2004, 22:21
znając możliwości Polaków to bęzdie ciepło, zwłaszcza 29.04... :/

PS Niektóre wpisy w temacie są tak na poziomie, że aż... :fu:

ems
21-04-2004, 22:23

:+:

jarcyś
21-04-2004, 23:00

ems
21-04-2004, 23:01

xeroboy!

marecki
21-04-2004, 23:03

xeroboy!

rehehehe :D

Jawor_CDR
22-04-2004, 08:22
Ło zesz ty ! Mam nadzieje, ze tak nie bedzie u nas, choc ze wszad dochodza glosy, ze bedzie nie wesolo. Obysmy nie musieli ogladac na ulicach :armia: 8-.

brevery
22-04-2004, 09:20
Ja pierdole.
Panowie wiecej sie nie zobaczymy...
Mój balkonik wychodzi centralnie na Hotel w którym będzie mieszkać cała masa tych baranów ( 800 ).
Mam go jakieś 40 m. od mojego bloku...
:help: :help: :help:

Jawor_CDR
22-04-2004, 09:41
To dawaj na Kabaty! Tutaj raczej nie dojda :rotfl:. Czyba, ze beda chcieli TESCO spladrowac :lepper: .

Fizi
22-04-2004, 10:01
To dawaj na Kabaty! Tutaj raczej nie dojda :rotfl:. Czyba, ze beda chcieli TESCO spladrowac :lepper: .

metrem dojadą :>

M_I_G
22-04-2004, 10:37
Ja pierdole.
Panowie wiecej sie nie zobaczymy...
Mój balkonik wychodzi centralnie na Hotel w którym będzie mieszkać cała masa tych baranów ( 800 ).
Mam go jakieś 40 m. od mojego bloku...
:help: :help: :help:

zapewne mowisz o felixie??

Hmm to znaczy ze wieczorem beda paletac sie po Grochowie ,a z tego co slyszalem to na osiedlu tez szykuje sie komitet powitalny.

ems
22-04-2004, 12:18

korrrrrrwa nie damy!!!!

NIEEEEEE RZUUUUCIIM ZIEEEEEMIIII GDZIEEE NASZE PIWOOOOO
NIEEEEEE DAMY ZABRAC WÓDDDYYYYYYY
POOOLSKII MYY NAAAROOOD POOOLSKII ROOOD
KABACKO URSYNOOOWYYYY!!!!

Mrozik
22-04-2004, 22:22
http://vink.neostrada.pl/szczyt_pliki/26.jpg
Co to ***** jest... Jeszcze nam tego na meczach brakuje...

Adis
22-04-2004, 22:25

MaxyM_
22-04-2004, 22:26
Co to k...a jest... Jeszcze nam tego na meczach brakuje...

Granatnik! 8-

Wąglik! 8-

Lord Vaider :rotfl:

Fizi
22-04-2004, 22:26
ostatnio widziałem na mieście plakaty, z których wynikało jakoby antyglobalistów popierał Jan Paweł II :help:

nie maja sobie już kim mord wycierać nawiedzeni zadymiarze :/

Mrozik
22-04-2004, 22:27
Co to k...a jest... Jeszcze nam tego na meczach brakuje...

Granatnik! 8-

Wąglik! 8-

Lord Vaider :rotfl:
Robocop! 8-

Jawor_CDR
22-04-2004, 22:53

korrrrrrwa nie damy!!!!

NIEEEEEE RZUUUUCIIM ZIEEEEEMIIII GDZIEEE NASZE PIWOOOOO
NIEEEEEE DAMY ZABRAC WÓDDDYYYYYYY
POOOLSKII MYY NAAAROOOD POOOLSKII ROOOD
KABACKO URSYNOOOWYYYY!!!!

Do bojuuuuuuuuuu!!! Sie zabarykadujemy przy fryzjerze, to ich bedziemy mieli centralnie na widelcu :rotfl: , a wozkami drzwi zastawimy !!!

Łysolek
23-04-2004, 20:26
a tu stronka o alterglobalistach
http://www.wa29.org/wa29-pl.html 8-

Łysolek
23-04-2004, 20:27
i coś dla nieobeznanych w tym pierdzielniku

Poszczególne strefy i zamknięte ulice oraz wzmożona czujność policji
http://www.wa29.org/pub/mapa-strefy.gif

lub bardziej szczegółowa :>

http://www.wa29.org/pub/mapapol.jpg

Łysolek
23-04-2004, 20:42
i tu co nieco do pośmiania :rotfl: :rotfl: :rotfl:

http://www.przepisy.e-box.pl/phpbb/viewtopic.php?t=2015

shad
23-04-2004, 20:45
8- :fu: W Krakowie geje, u nas antyglobale :*
Ja wyjeżdżam...
PS Oby Wam stadionu nie uszkodzili w ramach protestu przeciw ITI 8)
PS2 Prowadzimy w Grodzisku 5:1
PS3 Podobno Kempes będzie trenerem w Polsce :rotfl: pzdr Kempuś '8

Mini
24-04-2004, 09:59
już dawno mówiłem ze trzeba patrol obywatelski zrobic na każdym osiedlu i iść napierdalać tych debili jak będą cos chcieli uszkodzić

Kawa
24-04-2004, 10:02
już dawno mówiłem ze trzeba patrol obywatelski zrobic na każdym osiedlu i iść napierdalać tych debili jak będą cos chcieli uszkodzićto ten patrol musiałby sie składac z 20 osób przynajmniej :/

Mini
24-04-2004, 10:21
myśle że znajdzie sie spokojnie nawet wiecej :>

M_I_G
24-04-2004, 10:53
już dawno mówiłem ze trzeba patrol obywatelski zrobic na każdym osiedlu i iść napierdalać tych debili jak będą cos chcieli uszkodzićto ten patrol musiałby sie składac z 20 osób przynajmniej :/

i bedzie.. :>

Kawa
24-04-2004, 11:01

i bedzie.. :>
U mnie na osiedlu to tylko 4 osoby sa w wieku odpowiednim ;) iwec nie bedzie

MaxyM_
24-04-2004, 12:53
Ta...

W Polsce przyjeła się akcja straszenia ludzi prze media... Zrobili z tych antyglobalistów bandytów i morderców tak skutecznie, że pani Krystyna lat 80 boi się, że przyjadą do niej na Ursynów i pobiją jej doniczki.

pijak
24-04-2004, 13:02
Ta...

W Polsce przyjeła się akcja straszenia ludzi prze media... Zrobili z tych antyglobalistów bandytów i morderców tak skutecznie, że pani Krystyna lat 80 boi się, że przyjadą do niej na Ursynów i pobiją jej doniczki.
tzn. Maxiu cycki że jej pobiją :> że ją zgwałcą niby? hmm to i ja sie musze przyłączyć
POK=partia ochrony Krysi

MaxyM_
24-04-2004, 13:05
Ta...

Zrobią jej lej po bombie z tyłu.

PCKDP

Po co ***** doniczek pilnowałaś.

pijak
25-04-2004, 08:52
często na TVP 3 pokazywali jakieś urywki ostatnio ze szkolenia policji, były też materiay AG, pokazywali też kilka "chwytów" jak odciagnąć swojego od psiarskich...
a wqrwiło mnie jak pokazali zajęcia z psychologiem, "nasza policja odreagowuje stres" - myślałem że robią to na stadionach :?
a co do tematu to też jakiś typ sie wypowiadał o broni gładkolufowej... standardowy slogan, "poniżej pasa"...

jade na Pola Mok. szczyt ziemi jest, zamienie baterie na drzewko :> :D

Adis
25-04-2004, 12:21

hehe! Bardzo ciekawe forum '8

Ale śmiać to mi się chce najbardziej jak patrze na avatara zomola :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha:

shad
25-04-2004, 12:33

Ale śmiać to mi się chce najbardziej jak patrze na avatara zomola :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha:
Chłopak ma marzenia, jak każdy...

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Adis
25-04-2004, 12:38

Chłopak ma marzenia, jak każdy...

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:
Niestety chyba już nie do spełnienia :buhaha:

shad
25-04-2004, 12:59
Niestety chyba już nie do spełnienia :buhaha:
Przyjdzie wujek Andrzej L., wróci dawna nazwa, nie widzę problemu :>
A i dojdzie do nacjonalizacji ITI i Telefoniki :> Zgody klubowę będą narzucane odgórnie: Wojsko Ludowe(dawniej Legia) Warszawa & Gwardia(dawniej Wisła) Kraków zawsze razem 8- :oho:

Ładnie się rozmyło... samo... 8)

Tupcia
25-04-2004, 22:33
POwróce na moment jeszcze do tematu..
Gdzies czytalałm, że same "wazne głowy" wypowiadają sie, że cały ten szczyt eni ma sensu. Warszawa traci kupę kasy, będzie gignatyczna rozpierducha, a do W-wy eni przyjedzie NIKT "ważny"... Kilka głów państw 2-ligi europejskiej, jacys tam sobei przedstawiciel innych krajów i szajs,... Więszką popularnością nas zszczyt cieszy sie u alter i anty.
Siet no :oho:

ems
26-04-2004, 18:57
w Centrum juz ludzie zabijaja okna deskami, widzialem tez mnooostwo radiolek jadacych sobie Marszalkowska...

bedzie sie dzialo :(

Mini
26-04-2004, 19:03
własnie wróciłem z zachodniego bo siostre odwoziłem to pełno psiarni i już troche się zjeżdza akurat dwa pociągi jakies przyjechały jeden pusty w drugim troche towarzystwa na zadyme by się znalazło. na pokojowo nastawionych to oni nie wyglądali :/

Talar
26-04-2004, 19:26
Forum Gospodarcze: Terroryści ukradli karetkę?

Policja obawia się, że podczas Europejskiego Forum Gospodarczego w Warszawie terroryści mogą wykorzystać karetkę pogotowia do przeprowadzenia zamachu. W ostatnich dniach z jednego ze stołecznych ZOZ-ów skradziono samochód pogotowia.

W związku z tym przygotowano plan specjalnego oznaczenia karetek pogotowia na czas Forum.

Elżbieta Daniewska ze stołecznej policji powiedziała IAR, że funkcjonariusze nie wykluczają, iż furgonetka mogła zostać skradziona przez terrorystów przygotowujących zamach.

"Szukamy sprawców i musimy ustalić motywy ich działania, bo bierzemy pod uwagę, że ten pojazd może być wykorzystany podczas szczytu do celów przestępczych" - mówiła Daniewska.

Edyta Grabowska ze stołecznego pogotowia powiedziała IAR, że zgodnie z planem przygotowanym w porozumieniu z MSWiA, Europejskie Forum będzie zabezpieczane przez karetki pogotowia, którymi na pewno nie będą poruszać się niepowołane osoby.

"Pojazdy będą specjalnie oznakowane, by łatwo można było zidentyfikować nie tylko samochód, ale także załogę karetki" - dodała Grabowska. Ze względów bezpieczeństwa nie ujawniła szczegółów.

Zastępca komendanta głównego policji, inspektor Henryk Tokarski, poinformował, że policja nie posiada żadnych sygnałów o bezpośrednim zagrożeniu terrorystycznym Warszawy w związku z organizowanym w tym tygodniu szczytem ekonomicznym.

"W kategoriach potencjalnych przyjmujemy zagrożenie jako istniejące, ale nie wiemy o niczym konkretnym" - powiedział inspektor Tokarski.

Tokarski stwierdził, iż nie wiadomo, czy kradzież karetki pogotowia ma związek z jakimiś planami zakłócenia obrad spotkania ekonomicznego. "Będziemy ją monitorowali, gdziekolwiek miałaby się pojawić" - podkreślił Tokarski dodając, że pojazdy uprzywilejowane również będą kontrolowane.

Europejskie Forum Gospodarcze w Warszawie rozpocznie się pojutrze i potrwa trzy dni. Przewiduje się, że porządku w stolicy będzie pilnować około 10 tysięcy umundurowanych i nieumundurowanych policjantów.

Czy to nie terrorysci czy tylko uspokajają ? 8-

Joker
28-04-2004, 16:04
W zwiazku z tym ze do Wawy przyjechało duzo ludzi, zwłaszcza z zachodnej Europy (choc mimo wszytsko podobno wiecej ze wschodniej :rotfl: ) ciekawe jak beda sie miały w te dni agencje towarzyskie. jednym słowem czy dziwki zarobia??? Bo całe to forum odstraszyc moze przecietnych obywateli od korzystania z ich usług. ;) za to panowie dyplomaci moga sobie teraz orgietki poorganizowac :) Ciekawe czy ważniaki beda szalec :)?