PDA

Zobacz pełną wersję : Wsparcie dla MW '03 w oprawach

yasioch
21-04-2004, 14:23
Zanjomy z MW napisal :
Witam, - mam WIELKĄ prośbę...
Dzisiaj pojawiła się nowa opcja wspierania naszej ekipy.
Prosiłbym o klikanie w banner na naszej stronie ==>> www.mw03.boo.pl
Za każde kliknięcie na nasze konto wpada 10gr. Klikać można raz na 24 godziny z jednego IP. Więc do roboty. Uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną oczywiście w całości zostaną przeznaczone na oprawę meczów Pogoni.
W miare możliwości staraj się klikać codziennie - niech Ci to wejdzie w nawyk :) i namów kolesi / koleżanki .
Pozdro.

Prześlij to swoim znajomym!

No to do dziela. :)

Kawa
21-04-2004, 14:34
Duzo nie da się z tego uzbierac 8o

Luk@s
21-04-2004, 15:34
jak by sie postarac , ja jak mialem banner na allegro to mi zablokowali bo mialem przychody okolo 10PLN dziennie (klikala jedna osoba z neostrady :D )
po 4 dniahc takiego klikania rozwiazali ze mna umowe :D

Marcin_
21-04-2004, 18:50
No czy ja wiem... Jeśli w ciągu dnia kliknęłoby na taki banner około 1000 osób to kwota jest równa 100 zł. Jeśli taka sytuacja byłaby codziennie(czyt. 1000 osób by kliknęło) to niesą to małe pieniądze :]
PS: czy mogę prosić admina(albo moderatora) o to żebym zamiast podpisu pod nikiem "Legionista" miał "Pogoniarz" albo coś takiego??

Adis
21-04-2004, 18:52
Ale kliknąć zawsze można '8

Kawa
21-04-2004, 20:11
Ale kliknąć zawsze można '8
No, ale czy ja napisałem ze nie klikłem '8

helmut
21-04-2004, 21:18
Dzięki dla yasiocha za rozpowszechnienie tego info :+:

I dla wszystkich którzy klikają :+:

Co do zarobku to po niespełna 24 godzinach nazbierało nam się ok 300 kliknięć. Pięniądze (jeśli zostaną wypłacone - bo doszły mnie słuchy że firma przycina '8 ) napewno nie małe jak na nasze warunki. Chwytamy się każdej możliwości.

Pozdro dla Legionistów.

Norbas
22-04-2004, 02:02
klikanie rozpoczęte :)

yasioch
22-04-2004, 08:23
Mam pytanko do modów: Czy jest mozliwosc przylkejenia tego tematu??.

^m@rcin^
22-04-2004, 20:33
Klikajcie tez na baner allegro na www.fb03.prv.pl

Grzywa
26-04-2004, 18:09
Sorry że to powiem ale ile raz już widziałem podobne akcje z banerami i żeby ktoś klikał... a jeszcze nigdy nie słyszałem żeby wypłacono tą kasę... z tego co się orientuje oni mogą rozwiązać umowę pod byle jakim pretekstem np. takim że za dużo kasy by musieli wam płacić...

Adiq
26-04-2004, 18:12
Sorry że to powiem ale ile raz już widziałem podobne akcje z banerami i żeby ktoś klikał... a jeszcze nigdy nie słyszałem żeby wypłacono tą kasę... z tego co się orientuje oni mogą rozwiązać umowę pod byle jakim pretekstem np. takim że za dużo kasy by musieli wam płacić...
Dokładnie. Swego czasu na tym forum również coś takiego przeprowadzaliśmy i gdy po pierwszej godzinie zanotowano ponad 50 kliknięć na baner, zablokowano mi konto, mimo, że wszystko odbywało się zgodnie z regulaminem...

^m@rcin^
26-04-2004, 18:46

Nam wyplacono :)

Grzywa
26-04-2004, 19:21

Nam wyplacono :)

Dużo? :>