PDA

Zobacz pełną wersję : kibicki

nina
21-04-2004, 09:35
czesc
czy sa tu jakies kibicki?
pisze reportaz o kibickach legii i poszukuje dziewczyn, ktore zechcialyby ze mna pogadac, czekam na info na privie
:help: :help: :help:
pozdrawiam
nina

MaxyM_
21-04-2004, 09:47
8-

To przez tą od najsłabszego ogniwa. :>

Jaco
21-04-2004, 10:00
czesc
pisze reportaz o kibickach legii i poszukuje dziewczyn, ktore zechcialyby ze mna pogadac, czekam na info na privie
pozdrawiam
nina
Dzień dobry!! A do jakiego pisma ten reportaż,jeśli to nie tajemnica ?

MaxyM_
21-04-2004, 10:02
czesc
pozdrawiam
nina

Legii - jeżeli już.

P.S.

Kibicki... hehe

c_zary
21-04-2004, 12:51
Moze sie nie znam ale wypadaloby sie najpierw przedstawic i powiedziec gdzie i w jakim celu ten reportaz ma byc.

Fizi
21-04-2004, 13:12
kibicki to znaczy kobiety kibiców, kobiety o smukłej kibici, czy może o coś innego ? :oho:

Mini
21-04-2004, 14:01
nie !!! policyjnej prowokacji !!!

arczi
21-04-2004, 18:47
Przeczytałem: Kubicki

ehh.. arczi. Za dużo soku jabłkowego.

yusta
21-04-2004, 22:58
Przeczytałem: Kubicki

ehh.. arczi. Za dużo soku jabłkowego.

Nie martw się. Ja też :D

Btw, wracając do tematu to wypadałoby napisać, co to za reportaż, gdzie zostanie umieszczony itd.

nina
22-04-2004, 09:27
cze kibice i kibicki Legii!!!
ok, spiesze z danymi: reportaz do mlodziezowej gazety "cogito", forma udzialu dowolna, ze zdjeciami lub bez, moze byc tez anonimowo, jak kto a raczej ktora woli,
ja nazywam sie karolina domagalska
plis plis odzywajcie sie,

a tak btw jak myslicie jaka czesc kibicow to dziewczyny?

pozdro
k

Mini
22-04-2004, 09:29
7,723937292372937293797 % '8

pozdr dla wszystkich co czytali Kubicki i wkurzali się że mała literą ;) :D

yasioch
22-04-2004, 09:48
Thx za pozdro '8 :)

legart
22-04-2004, 11:34
Nie nabijać się z Pani Redaktor 8-

foks
22-04-2004, 14:00
dzieki mini za pozdrowienia:)

ooo to niech te kibicki udzielajac wywiad wezma dla mnie powtorki lektur tej gazety:P hyyyy
ej za rok maturaaaaaaaaaaa
foks

Nilmaker
22-04-2004, 15:46
Thx za pozdro '8

Unico
22-04-2004, 15:56
[...]a tak btw jak myslicie jaka czesc kibicow to dziewczyny?
[...]

Na Legii? Tam są same dziewczyny :>

ems
22-04-2004, 16:03
a na Wisle same smoki 8o

Fizi
22-04-2004, 16:07
a na Wisle same smoki 8o

i smoczyce :rotfl:

pijak
22-04-2004, 23:13
eee ja sie zastanawiałem co ma Kubicki do forum "kibice" :D

Viola
22-04-2004, 23:36
a ta pani to na legia.net tez szuka "kibicek" i wogóle czemu o zenskich kibicach Legii a nie wogóle kibicujcych kobietach?? i pytanie jaki jest stosunek pani redaktor do kibicowania??

yusta
23-04-2004, 01:16
a ta pani to na Legia.net tez szuka "kibicek" i wogóle czemu o zenskich kibicach Legii a nie wogóle kibicujcych kobietach?? i pytanie jaki jest stosunek pani redaktor do kibicowania??

Nie pchaj się.... z Tobą nie kce wywiadu :P

ems
23-04-2004, 02:35
a ta pani to na Legia.net tez szuka "kibicek" i wogóle czemu o zenskich kibicach Legii a nie wogóle kibicujcych kobietach?? i pytanie jaki jest stosunek pani redaktor do kibicowania??

u siebie jestes ? :hmm:

takiowaki
23-04-2004, 09:02
a na Wisle same smoki 8o

i smoczyce :rotfl:

pogadaj z Kempesem :zly:

8)

Nova
23-04-2004, 11:13

To juz nie moze sie spytac? :hmm:

Viola
23-04-2004, 15:20

a co to ma do rzeczy pytac nie wolno??

Yusta zdemaskowalas mnie ;)

Trush
23-04-2004, 15:41
Nie moge....kobiety. Jak siedza w second-handzie to sobie wyrywaja kiecki. ciekawe czy Panai redaktor tesh tak sobie wyrywac bedziecie. a propos-ile wazy Pani redaktor? ustalimy cene za klogram-przemnozymy. to bedzie nasza wyjsciowa cena. potem licytacja, kto da wiecej (pieniedzy, nie kartofli, poznaniaczki!) i mamy juz casting do wywiadu za soba!
:)

Fizi
23-04-2004, 18:17
ustalimy cene za klogram-przemnozymy. to bedzie nasza wyjsciowa cena. potem licytacja, kto da wiecej (pieniedzy, nie kartofli, poznaniaczki!) i mamy juz casting do wywiadu za soba!
:)

to chyba zły pomysł z marketingowego punktu widzenia... nie wziąłeś pod uwagę, że kobiety z reguły podają mniejszą wagę niż rzeczywista... możemy być stratni !!! 8) :>

nina
23-04-2004, 19:21
proponuje Trushowi zeby zajal sie swoimi wybitnie meskimi zajeciami i zostawil organizowanie castingu..szczegolnie, ze nikomu nie jest on potrzebny
planuje napisac o kibickach Legii bo niestety nie mam czasu ani funduszy aby pisac o wszystkich kibicujacych kobietach
moj stosunek do kibicowanie ciezko okreslic, nigdy nie bylam fanka pilki noznej, ani zadnej druzyny, ale to chyba nie oznacza, ze nie moge napisac o tym tekstu?bo jakos tak odnosze wrazenie, ze takie tu panuje przekonanie, moze sie myle
no ale oczywiscie nie napisze go jesli nikt nie zechce mi pomoc, dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkie dziewczyny

pozdro

Mini
24-04-2004, 11:02
moj stosunek do kibicowanie ciezko okreslic, nigdy nie bylam fanka pilki noznej, ani zadnej druzyny, ale to chyba nie oznacza, ze nie moge napisac o tym tekstu?bo jakos tak odnosze wrazenie, ze takie tu panuje przekonanie,

no jak sie nie znasz to może lepiej nie pisz bo znowu sie okaże ze stadion to mordownia a kibice to bandyci

pijak
24-04-2004, 12:05
pozdro nina, pozdro yoł elo ziom pozdro

to ja napisze o sadzeniu truskawek "podręcznik dla rolników" :>
choć na polu to tylko bywam jeżdżąc za Legią :D

Kiub
24-04-2004, 12:11
proponuje Trushowi zeby zajal sie swoimi wybitnie meskimi zajeciami i zostawil organizowanie castingu..szczegolnie, ze nikomu nie jest on potrzebny
planuje napisac o kibickach Legii bo niestety nie mam czasu ani funduszy aby pisac o wszystkich kibicujacych kobietach
moj stosunek do kibicowanie ciezko okreslic, nigdy nie bylam fanka pilki noznej, ani zadnej druzyny, ale to chyba nie oznacza, ze nie moge napisac o tym tekstu?bo jakos tak odnosze wrazenie, ze takie tu panuje przekonanie, moze sie myle
no ale oczywiscie nie napisze go jesli nikt nie zechce mi pomoc, dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkie dziewczyny

pozdro

sądze że 23 zł możesz poświęcić na napisanie tego artykułu . proponuje więc wziąć w niedzielke aparacik i dyktafonik i wybrać się na Estadio WP(o 17:15 zaczyna się mecz), zakupisz sobie w kasie bilecik i wtedy spotkasz się z wielooooooma "kibickami' , pogadasz z nimi w cztery oczy popstrykasz foty, i przede wszystkim zobaczysz co to atmosfera Łazienkowskiej ;) :rotfl:

Kiub
24-04-2004, 12:12
pozdro nina, pozdro yoł elo ziom pozdro

to ja napisze o sadzeniu truskawek "podręcznik dla rolników" :>
choć na polu to tylko bywam jeżdżąc za Legią :D

:rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha:

Raffi
24-04-2004, 12:17
właśnie nina - wpadnij na mecz, tam spotkasz największą rzeszę kibicek, do wyboru do koloru i będziesz miała materiału na 3 artykuły

PS Do osób które chcą sobie w tym temacie popierdolić coś bez sensu - darujcie sobie, bo zaczyna to być denerwujące :zly:

Kawa
24-04-2004, 12:26
, do wyboru do koloru
murzynek u nas nie widziałem :>
sory, nie mogłem sie powstrzymac.

Kiub
24-04-2004, 19:09
, do wyboru do koloru
murzynek u nas nie widziałem :>
sory, nie mogłem sie powstrzymac.

może niedługo przyleci do nas żona Dicksona ;)

yusta
24-04-2004, 20:07
Yusta zdemaskowalas mnie ;)

:idollo:

Kawa
24-04-2004, 20:09
Bys Justyna pomogła w pisaniu :>

Grzywa
26-04-2004, 18:26
No i co pani readktor się pojawiła?

Ja to bym na waszym miejscu napisał ten artykuł i dal pani żeby dała jako swój przynajmniej było by wiadomo że będzie na poziomie i prawdziwy.

Herman
26-04-2004, 18:33
znajac poziom Cogito nie spodziewajcie się czegoś obiektywnego i zbytnio na temat.

Talar
26-04-2004, 18:39
znajac poziom Cogito nie spodziewajcie się czegoś obiektywnego i zbytnio na temat.

Ja nie znam :hmm:

Wole ''Victora'' :rotfl: :buhaha:

yusta
26-04-2004, 20:16

Przypomniało mi się, jak swego czasu leciał sobie którys tam "Rower Błażeja". Program był akurat o kibicach, więc trochę posłuchałam.... do momentu jak jakaś dupa zaczęła gadać jak to jest strasznie na stadionie i że ona tam nie pójdzie bla bla bla... Któreś z prowadzacych pyta: "a kiedy byłaś ostatni raz na meczu?", dupa na to: "eee.. jeszcze nie byłam nigdy" :help:

Tupcia
26-04-2004, 20:26
Ostatni czytal o "kibicce" POLONII!! 8-
Normalnei w gazecie ajkeijs kobiecej mej mamy 8-
I wiecie co?? Je jkolega ultras polonijny oswiadczyl sie jej na meczu! Jakei to bylo wzruszające...
Adiq, czekam na oswiadczyny :rotfl:

Co do tematu, to Panowie Kibice sa chyba zazdrośni, że Pani Redaktor nie chce robic artykułu o nich :>

ems
26-04-2004, 21:03
I wiecie co?? Je jkolega ultras polonijny oswiadczyl sie jej na meczu! Jakei to bylo wzruszające...

Co do tematu, to Panowie Kibice sa chyba zazdrośni, że Pani Redaktor nie chce robic artykułu o nich :>

lol pozdro dla kumatych...

MaxxxiM
26-04-2004, 21:13
Je jkolega ultras polonijny oswiadczyl sie jej na meczu!

Urzekła mnie Jej historia :buhaha:

O nas to chyba nie ma sensu pisac. A poza tym zbieranie materialu o kibicach (L) jest proste. Wchodzisz na forum Polonii i masz pelny obraz. :>

BBB
26-04-2004, 21:22

pozdro

a tak z ciekawosci ,jesli artykul juz by sie pojawil to w ktorym numerze -jesli bylabys tak mila i mogla poinformowac?

nina
26-04-2004, 22:53
a kto powiedzial ze sie nie wybiore na mecz? zreszta...

yusta
27-04-2004, 01:45
a kto powiedzial ze sie nie wybiore na mecz? zreszta...

Zresztą... wrócimy do tematu po meczu. Najbliższy jest bodajże 8 maja.
Nie zrozum mnie źle, ale naprzykład mi nie chce się gadać z kims kto nie ma pojęcia o czym mówię? Jaki to ma sens?

b3nito
27-04-2004, 04:24
taaaaaak Yusta brawo z buta ja '8 To bylo szczere ;)

Sorka Raffi ale mam dobry humor '8

Adiq
27-04-2004, 10:34
Nie ma opcji, przecież na meczu siedzimy na różnych trybunach. 8)

Beny
27-04-2004, 11:27

Jak zrobisz numer, o której wspomniała Nova, to akurat różne trybuny będą wskazane. :P Tylko co na to M.? '8

Adiq
27-04-2004, 11:35

Jak zrobisz numer, o której wspomniała Nova, to akurat różne trybuny będą wskazane. :P Tylko co na to M.? '8
Nie rozmywaj. :P

c_zary
27-04-2004, 12:43
Kancik jedziesz, postawilem na Ciebie hajs. 8o

yusta
27-04-2004, 22:36

Ejjj... benito, ja nie miałam zamiaru nikogo równać z glebą. Poprostu nina, jeżeli chce napisać rzetelny artykuł, powinna zaliczyć choć jeden mecz, żeby w ogóle kumac ocb....

el majoneze
28-04-2004, 11:26

Ejjj... benito, ja nie miałam zamiaru nikogo równać z glebą. Poprostu nina, jeżeli chce napisać rzetelny artykuł, powinna zaliczyć choć jeden mecz, żeby w ogóle kumac ocb....

taa..ale w naszych(chyba nie tylko naszych :/)mediach to taki zwyczaj zeby pisac o czyms o czym nie ma sie pojecia..vide wiekszosc artykułów o subkulturach.. :/ wiec ja bym sie nie dziwił Pani Redaktor.Temat jest w modzie, ona nie ma o nim zielonego pojecia i sie wscieka ze nie przyjmujemy jej(ktora chce z zrobic z legijnych dziewczyn gwiazdy)z otwartymi ramionami i wdziecznoscia..

el majoneze
28-04-2004, 11:27
a jeszcez apropos gwiazd :> Tupa, ja bym upatrywał w tym całym zamieszaniu szanse na poskaznie swojej wybitnej osobowosci szerszemu gronu społęczenstwa :rotfl:

Tupcia
28-04-2004, 15:19
Bartuś...A myslsiz ze po co sie wypowiadam w tym temacie?? Myslisz że po co chodze na LEgię :> Czekam tylko na to aż jakis redaktor zrobi ze mnie gwiazdę 8) i "pokaże mą wybitną osobowośc szerszemu gronu społeczeństwa" ;)
PS - Poza tym nie mów, że byś sobie nie powiesił wielkiego plakatu ze mną w roli głównej :rotfl: '8 :buhaha:

el majoneze
28-04-2004, 21:58
kto by nie powiesił?? :rotfl:

Duch
09-05-2004, 21:50
I jednak nina wybrała się na mecz :D :D

Kawa
09-05-2004, 21:55
I jednak nina wybrała się na mecz ??

czesiek
09-05-2004, 21:58
I jednak nina wybrała się na mecz :D :D
No zuch dziewczyny..... :dzieki:
Czyli mamy jedną legionistkę więcej? :niedobry: Co nina mówiła?

Duch
09-05-2004, 22:01
Była chyba ze swoim chłopakiem i robiła zdjęcia nic więcej nie moge powiedzieć , bo ja jej tam nie zaprosiłem ale wyglądała na zadowoloną.

Mini
09-05-2004, 22:06
eeee panowie
ona ma chłopaka
:lol:

Raffi
09-05-2004, 22:15
poprzednim razem było:
"lipa panowie
ona ma chłopaka" :(

Pamiętacie? :niedobry:

Mini