PDA

Zobacz pełną wersję : Final PP: Lech - Legia

Strony : [1] 2

c_zary
20-04-2004, 19:12
Jeśli Legia awansuje do finału PP zmierzy się w nim z Lechem Poznań. Dzisiaj w siedzibie PZPN, w obecności działaczy obu zainteresowanych drużyn, rozlosowano układ spotkań finałowych. Pierwszy mecz finałowy odbędzie się 18 maja w Poznaniu, natomiast rewanż 1 czerwca w Warszawie. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 19:30.
Terminy te będą obowiązywać tylko w przypadku awansu Legii do finału. A to okaże się już w czwartek, kiedy to Legia zagra drugi mecz z Jagiellonią.
Czyli losowanie po naszej mysli 8)

Adis
20-04-2004, 19:17
Jeśli Legia awansuje do finału PP zmierzy się w nim z Lechem Poznań. Dzisiaj w siedzibie PZPN, w obecności działaczy obu zainteresowanych drużyn, rozlosowano układ spotkań finałowych. Pierwszy mecz finałowy odbędzie się 18 maja w Poznaniu, natomiast rewanż 1 czerwca w Warszawie. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 19:30.
Terminy te będą obowiązywać tylko w przypadku awansu Legii do finału. A to okaże się już w czwartek, kiedy to Legia zagra drugi mecz z Jagiellonią.
A jak przegramy 4:0 z Jaga? :rotfl: Wtedy chyba pojdzie coś nie po naszej myśli ;)

A tak na serio to trzeba będzie się stawić na Estadio WP :+:

Nilmaker
20-04-2004, 19:25
A jak przegramy 4:0 z Jaga? :rotfl: Wtedy chyba pojdzie coś nie po naszej myśli ;)

A tak na serio to trzeba będzie się stawić na Estadio WP :+:
W Warszawie Jestem Na Bank!!! Mój Pierwszy Mecz Rundy Wiosennej ;) :]

Adis
20-04-2004, 19:40
NiLMaKeR - jesteś może w Squadron'ie?

Nilmaker
20-04-2004, 20:15
NiLMaKeR - jesteś może w Squadron'ie? nie... razem z kolegami z okolicstaramy sie stworzyć własny Fc... ze sqadronem nie znaleźlismy zadnego kontaktu... tak więc około 18 osób tworzy ten skromny Fc... ale na mecz pojedzie nas moze 5...
PS. pisz mnie z małej... ;)

pijak
20-04-2004, 21:47
mnie tam martwi dojazd do Poznania - te remonty na torach '8
na forum Leszka podali ceny biletów, 35 za msce siedzące... mam nadzieje że nasi działacze pomyślą zanim "wymyślą" ceny...
bo z tego co mi sie wydaje karnety nie obowiązują :hmm:
oczywiście nie dopuszczam do siebie myśli o jakimś katakliźmie z Jagą...

Nova
21-04-2004, 13:57
Nie bedzie mnie na rewanzu PP,nie zobacze go nawet w tivi...bede na obozie karnym ze studiow ;( :fu: :help: :zly:

Adis
21-04-2004, 18:46
NiLMaKeR - jesteś może w Squadron'ie? nie... razem z kolegami z okolicstaramy sie stworzyć własny Fc... ze sqadronem nie znaleźlismy zadnego kontaktu... tak więc około 18 osób tworzy ten skromny Fc... ale na mecz pojedzie nas moze 5...
PS. pisz mnie z małej... ;)
Hmm... jeśli chcesz to mogę dąc Ci "kontakt" ze Squadronem i mogli byscie sie jakos styknac bo razem stworzyli byście niezla paczke śląskich Legionistów. Z jakich miast jesteście (jesli mozna wiedziec)??

Sorka za rozmywanie tamatuuu 8o

Jawor_CDR
22-04-2004, 09:03
Jak dla mnie to lipa z tymi dwoma meczami. Fianł to finał i powinien być jeden mecz. Rozumiem te wszystkie wzgledy bezpieczenstwa i tak dalej, ale mimo wszystko to i tak lipa.

Raffi
11-05-2004, 15:53
Ej panowie, tylko tydzień do meczu, a tu tematu nie ma.

Od kiedy sprzedają bilety? Ile ich będzie? Będzie specjał?

Obiecałem sobie jechać! Wszak tego dnie będę miał urodziny. Nasza wygrana będzie dla mnie najlepszym prezentem.

No to swietujemy razem, bo ja mam 2 dni wczesniej i to w dodatku te chyba najwazniejsze

To już wiemy kto robi zaopatrzenie do specjala....

We wtorek też dacie rade przyjechać w ponad półtora klocka ??

uwaga:

http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=5011
mogę być modem?? mogę?? mogę ?? plizzzzz

ja bardzo ale to bardzo załuje ze nie pojade do Poznania na mecz poniewaz bede w pracy, ktos powie ze praca mozna się zerwac tylko ja nie dawno zaczełem prace (zostalem zatudniony) i nawet mi w tej chiwli nie przysługuje 1 dzien wolnego:( szkoda ale coz takie jest zycie ,bedzie nastepny wyjazd do Poznania ale nie w Finale ...

Bonhart
12-05-2004, 10:12
Moze ktos sie orientuje, czy karnety obowiazuja na meczu rewanzowym? :co:
Sorrki ze troche nie na temat, ale nie chce zakladac nowego.
Pozdr

Gruby
12-05-2004, 10:24
Podobno maja nie obowiazywac :zly:

W[L]A
12-05-2004, 11:09
Ciekawe czemu nie beda obowiazywac!? kupilem na mecze pucharowe to chce na ten mecz wejsc! pzdr

Gruby
12-05-2004, 12:13
http://legia.net/news.php?id=6340

Woytek
12-05-2004, 15:53
Ciekawe czemu nie beda obowiazywac!? kupilem na mecze pucharowe to chce na ten mecz wejsc! pzdr

powod jest śmiesznie prosty. ten mecz nie był wliczany w cenę karnetu, a to dlatego, że miał być jeden mecz finałowy na neutralnym boisku.
nie dziw się, że jak w trakcie rozgrywek zmienia sie zasady i ma być dodatkowy mecz na Legii, na którym można zarobić sporo pieniędzy - bo będzie komplet - to nie obowiązują karnety...

Tuzin
12-05-2004, 17:31
Dzis pytalem sie babki w kasie i to prawda. Ale na szczescie bedzie przedsprzedaz dla karneciarzy.

Kiub
12-05-2004, 20:29
Jak poinformował "Przegląd Sportowy" w Poznaniu sprzedano już 25 tysięcy biletów na finałowe spotkanie Pucharu Polski, w którym za tydzień spotkają się drużyny Lecha i Legii Warszawa.

Marschall
12-05-2004, 22:30
Tak dla formalności to bilety poszłyby już wszystkie, tyle że zwrócono do kas nieodebrane wejściówki dla firm itp. Mimo wszystko biletów pozostało jeszcze jakieś pół tysiąca. Reszta pooooszła dawno temu... :D

Poprawka: biletów nie ma. Z tym zapełnianiem stadionu to działa w dwie strony. Ostatnio coś macie problemy z kompletem, a 1 czerwca pewnie przyjdzie te 13 tysięcy :niedobry:

marecki
12-05-2004, 22:44
tylko my potrafimy zapelnic Wam stadion :fuckyou:

arczi
12-05-2004, 22:47
Dlatego lubia nam sie odwdzieczyc spiewajac gdzie sie da "wielbiace" Nas piesni

zuz
12-05-2004, 23:20
Dlatego lubia nam sie odwdzieczyc spiewajac gdzie sie da "wielbiace" Nas piesni

ale widzisz, satysfakja jest, i to taka maksymalna ;)
wszyscy zawsze myślą tylko o NAS.

a 1 czerwca GŁOŚNY, KULTURALNY I NIEUSTANNY DOPING TYYYLKOO DLA LEGII!!!

KTO WYGRA MECZ??? :D

Nova
13-05-2004, 00:13
wszyscy zawsze myślą tylko o NAS.
ROTFL :>

Tuzin
13-05-2004, 01:02
Poprawka: biletów nie ma. Z tym zapełnianiem stadionu to działa w dwie strony. Ostatnio coś macie problemy z kompletem, a 1 czerwca pewnie przyjdzie te 13 tysięcy :niedobry:

Ostatnio to u was chadza mniej ludzi niz u nas (Odra) :>

Q_(L)
13-05-2004, 08:52

Ostatnio to u was chadza mniej ludzi niz u nas (Odra) :>

To chyba nieprawda... tam wszyscy kibicują Lechowi, bez wzgledu na to z kim gra ;)

Ostry
13-05-2004, 16:22
Kibice Legii niestety nie zostaną wpuszczeni na stadion Lecha Poznań (18 maja na pierwszy mecz finału PP). Informację taką wydał zarząd poznańskiego klubu, w oparciu o decyzję prezydenta miasta Poznania. Decyzja władz Lecha jest tłumaczona...troską o bezpieczeństwo kibiców.
Przypomnijmy, że pierwotnie miało się odbyć tylko jedno spotkanie finału PP, na neutralnym terenie. PZPN wycofał się z tego w ostatniej chwili. Legia uzgodniła z Lechem, że obie strony wpuszczą po 1400 fanów drużyny przyjezdnej. Jak już się dowiedzieliśmy - Lech nie wpuści warszawskich fanów. Nasuwa się tylko pytanie - jaki jest sens rozgrywania spotkań bez kibiców. Pozostawmy je bez komentarza.
Autor: Bodziach

źródło:www.legialive.pl

:o :/

zuz
13-05-2004, 16:24
:o :pomylony:

eeeeeee ... ??

dude
13-05-2004, 16:26
Wy tu gadu gadu a okazuje się, że niestety mecz lukniecie sobie w tv. I nie piszę tego z jakąś radością. Wkurwiony jestem maksymalnie. Żeby było fair powinniście zrobić (a raczej Wasz klub i miasto) to samo. Tyle ode mnie. Naprawdę mi przykro...

"Zarząd WKP Lech Poznań informuje, że na mocy decyzji Prezydenta Miasta Poznania , w świetle ostatnich wydarzeń na stadionach piłkarskich oraz w trosce o bezpieczeństwo widzów na stadionie poznańskim, na mecz finałowy Lech - Legia ( 18 maj godzina 19:30) nie zostaną wpuszczeni kibice Legii Warszawa."

Glaca
13-05-2004, 16:28
SKANDAL!!!!! :cenzura:

Lolek
13-05-2004, 16:29
Debilizm zwyciężył nad rozsądkiem na długo przed dojściem Leppera do władzy. Po prostu jestem w szoku. Gdzie my żyjemy? :pomylony:

legart
13-05-2004, 16:29
Wy tu gadu gadu a okazuje się, że niestety mecz lukniecie sobie w tv. I nie piszę tego z jakąś radością. Wkurwiony jestem maksymalnie. Żeby było fair powinniście zrobić (a raczej Wasz klub i miasto) to samo. Tyle ode mnie. Naprawdę mi przykro...

"Zarząd WKP Lech Poznań informuje, że na mocy decyzji Prezydenta Miasta Poznania , w świetle ostatnich wydarzeń na stadionach piłkarskich oraz w trosce o bezpieczeństwo widzów na stadionie poznańskim, na mecz finałowy Lech - Legia ( 18 maj godzina 19:30) nie zostaną wpuszczeni kibice Legii Warszawa."

Zadaje się że Wasz prezydent miasta za dużo się ostanio telewizji naoglądał. Szkoda że nie wpuszczą naszych. Ciekawe czy Kaczyński zrobi coś podobnego, a tez bym mieszane uczucia jakby coś takiego nasz gospodarz miasta zmalował.

Woytek
13-05-2004, 16:30
prawda jest taka. policja powiedziala ze nie bedzie ochraniala tego meczu jak przyjada kibice Legii. :pomylony:

legart
13-05-2004, 16:31
prawda jest taka. policja powiedziala ze nie bedzie ochraniala tego meczu jak przyjada kibice Legii. :pomylony:

:pomylony: a miesiąc temu mogli :pomylony:

yasioch
13-05-2004, 16:32
Boja sie ze znowu pomyla naboje :/

Lolek
13-05-2004, 16:34
Mam nadzieję, że u nas nikt na podobny pomysł nie wpadnie. Niech to będzie jakaś forma protestu przeciwko postępującej imbecylizacji policji.

Lakers
13-05-2004, 16:37
debilizm :ciosy:
zawsze cos musza nam przeszkodzic !! :w_morde:
---------------------------------------------
Lolek mi się wydaje ze u nas bedze bez zadnych problemów zwłaszcza ze na Legii ciezko bedze o awanture no chyba ze sie naprawde bedzie chiało ...
Lecha powinno do nas przyjechac tak by wypełnili cały łuk i moze wtedy psy zobacza ze nie ma sie czego bac

wystarczy nam uidowtepnic droge na stadion w poznaniu i po krzyku ...
.............
ale zły jetem ... i tak sie pojedzie :D

zuz
13-05-2004, 16:38
bez przesady, ale jakoś wcześniej nie było problemu, a co za różnica czy mecz pucharowy czy ligowy??
kibice ci sami.
a Legia jak znam życie to wpuści Lecha. i powinni, mecze rogrywane są dla kibiców, a nie dla policji :cenzura:

Ostry
13-05-2004, 16:38
Mam nadzieję, że u nas nikt na podobny pomysł nie wpadnie. Niech to będzie jakaś forma protestu przeciwko postępującej imbecylizacji policji.

Ja również mam nadzieję,że nie będzie żadnych problemów z wpuszczeniem Lecha.Może nasza policja będzie nieco mądrzejsza,jeżeli można tak w ogóle powiedzieć :o

PS.A to miał być mój pierwszy wyjazd.Załamać się można :w_morde:

Włóczykij
13-05-2004, 16:42
Najgorsze jest to ze oglosili ta informacje po tym jak na Lechu rozeszly sie wszystkie wejsciowki na final 18 maja, uniemozliwiajac wiekszosci konsumentom wyjazdow nawet tam gdzie nas nie chca wyjazd na final (nie mowie tu o sobie, zeby nie bylo) :pocalujmniew: :zly: :w_morde: tak nie mozna ;(

juzes
13-05-2004, 16:46
Witam

Pierwszy raz sie wypowiadam na Waszym forum.
Uwazam ze mecze powinny byc rozgrywane dla kibicow i powinni zostac wpuszczeni na ten mecz kibice Legii. Niestety niektory twierdza inaczej.
Wyglada na to ze psy boja sie i chronia swoje dupy wszelkimi srodkami.

Stadiony dla KIBICOW a nie dla psow.

ps. dlaczego mam pod nickiem Legionista ? i L

kud(L)aty68
13-05-2004, 16:47
Gratulacje dla kretynow za kretynizm.

Glaca
13-05-2004, 16:49
czy czasem nie jest tak, ze policja nie ma prawa odmowic "ochraniania" imprezy?

kud(L)aty68
13-05-2004, 16:50
Witam

Uwazam ze mecze powinny byc rozgrywane dla kibicow i powinni zostac wpuszczeni na ten mecz kibice Legii. Niestety niektory twierdza inaczej.

bos jest na legijnym forum acan....

legart
13-05-2004, 16:50
Witam

Witaj na forum, szkoda że w takich okolicznościach, masz już Lechita rangę.

kud(L)aty68
13-05-2004, 16:52

wiesz mam wrazenie, ze po ostatnich wypadkach nasza "kochana" policja jest obsrana na maksa i sama nie wie co ma robic.....

Glaca
13-05-2004, 16:58

wiesz mam wrazenie, ze po ostatnich wypadkach nasza "kochana" policja jest obsrana na maksa i sama nie wie co ma robic.....

to na pewno, pytanie, czy oni moga sobie tak wybierac?
jak zauwazyl moj kumpel: "a co to kur**, firma jakas, czy co?"

i w tym sek, ze IMO, nie moga zabronic nam przyjazdu sami z siebie, moga na wniosek np. klubu badz.... prezydenta miasta, ale samodzielnie?

juzes
13-05-2004, 16:58
Witaj na forum, szkoda że w takich okolicznościach, masz już Lechita rangę

Dzieki

Nie lubie Legii, ale jestem zatym aby KIBICE Legii byli na tym meczu i przypuszczam ze sadzi tak wiekszosc KIBICOW Lecha.

Lakers
13-05-2004, 17:02
mozna sie domyslc ze nie kochasz naszego klubu ...
-------------------------------------------------------------

Pogoni nie wpuszacza do krakowa na Cracovie ...
ja pierdziele to sa jakies jaja ... :w_morde:

MrÓwA_1906
13-05-2004, 17:06
Do wam lekko dojebali, w sumie jeden z lepszych wyjazdow w roku jak dla was.

Tak sie zastanawiam co u nas wymysla jak bedzia opcja swietowanai mistrza na meczu z Polonia (jesli sie oczywiscie pojawia) ??
W tamtym roku na Widzewie byl Bush, .. :/

A Craxa to nikogo nie wpuszcza :) taki folkrol :glupi: :glupi:

Domino23
13-05-2004, 17:08
Ja myślę że działacze Lecha nie są bez winy,dla nich to idealne wyjście,i tak będzie pełen stadion i będzie święty spokój z kibicami gości.Dla mnie to jest wogóle skandal,bo jeśli policja i działacze nie są w stanie zabezpieczyć meczu to chyba mecz wogóle nie powinien być rozgrywany przy Bułgarskiej...Przepisy UEFA chybą są jasne.....mam nadzięje że nasi dzialacze nie zostawią tego tak bez żadnej interwencji i że nie pojdą w ślad działaczy Lecha i kibice Lecha nie będą mieli problemów z przyjazdem do Warszawy.

rolnik
13-05-2004, 17:11
Powód jest prosty! Boją się następnej okazjonalnej sektorówki :niedobry:

a tak poważnie to żenada :pomylony: :glupi: :wsciekly: :ciosy: :w_morde:

kud(L)aty68
13-05-2004, 17:11
Jestem ciekaw co na ten temat organ organizujacy rozgrywki czyli PZPN.

[ Dodano: Czw maja 13, 2004 5:40 pm ]

Jestem ciekaw co na ten temat organ organizujacy rozgrywki czyli PZPN.

Juz wiem...nieoficjalnie, ale zawsze.
z "drzewkowego":

Napisane przez MNS at 13 May 2004 16:27:38:
W odpowiedzi do Czy uwierzycie napisane przez KALI at 13 May 2004 16:23:26:
Tak to prawda.
Nie ma w tym winy ani Lecha, ani tym bardziej Legii, ani Związku
Władze miast mają takie prawa i z nich korzystają, a po zabójstwie chłopaka przez policję wszyscy są w strachu...
To pojebany kraj i tyle.
Aha, jakby był jeden finał, to by go nie było wcale....
Czas umierać.

Czyli organizator ma CH.... do gadania.

korniszon
13-05-2004, 18:12
A ja zastanawiam się czy takie decyzje o zamykaniu sektora gości, czy zawracanie kibiców jadących na mecz nie są czasem łamaniem swobód obywatelskich...? Zastanawiam się czysto teoretycznie, bo wiem, że naszych "stróżów prawa" to nic a nic nie obchodzi.
Ja również jestem zdania, że poznaniacy powinni u nas wejść bezproblemowo.

Prezes - stowarzyszenia N
13-05-2004, 18:14
brak mi słów na to wszystko :(

Mini
13-05-2004, 18:35
wczoraj padła propozycja zakazu wyjazdów dla wszystkich wszędzie(chyba w sejmie) a to już by było pojebane na maksa bo po co w takim razie wogóle mecze rozgrywać.

zobaczymy czy w weekend podczas kolejki ligowej ktoś znou przejedzie pół Polski jak Górnik ostatnio :/

Aigel
13-05-2004, 18:44
To jest smieszne, ciekawy jestem reakcji PZPNu, jezeli w Poznaniu nie sa wstanie zabezpieczyc meczu, to niech graja go przy zamknietych trybunach, badz niech odbedzie sie jeden finalowy mecz w Warszawie.
:nie:

b3nito
13-05-2004, 18:46
Szkoda ale jedno jest pewne...takie dzialania przyniosa odwrotny skutek...

Aigel
13-05-2004, 18:57
Ciekawy jestem co na ta decyzje powie nowy prezes oraz rzecznik prasowy na dzisiejszym spotkaniu. Prosil bym osobe ktora wroci z tego spotkania o zdnie relacji.
P.S. Reakcji PZPNu pewnie nie bedzie :bejsboll:

Młody
13-05-2004, 19:03
Ja nie mam pretensji do kibiców Lecha (no może z wyjątkiem pikników którzy pewnie sie radują) ale do działaczy bo napewno w tym maczali palce (pewnie ci wyzej postawieni kibice wiedzieli co sie szykuje). Nie chodzi tutaj tylko o to że musimy postąpić tak samo bo wtedy bedzie fer i my i oni nie wejdziemy ale o to że Lech zarobi dzięki temu o wiele więcej pieniędzy. Bo zobaczcie ile pieniędzy trzeba wydać na ochrone i organizacje takiej imprezy z kibicami gości. Napewno do kieszeni wpadnie im dużo więcej grosza. A no i jeszcze nie wiadomo bo może na nasze miejsca bilety zaraz zaczną sprzedawać.
Ehh szkoda słów. Żeby krajem rządziła policja. Wogóle to wydaje mi sie że to jest nie zgodne z prawem (dzisiaj akurat miałem 2 godzinne spotkanie z Sędzią TK :D). No mam nadzieje że ci co mają coś do gadania zrobią z tą sprawą bo to jest nie do pomyślenia. Niedługo będzie tak że policja będzie nam wybierac na które wyjazdy bedziemy mogli jechać np: Łęczna, Wodzisław, Grodzisk Wlkp, Wronki, Nowy Dwór (jeśli sie utrzyma), Płock ??. A: Poznań, Kraków, Łódź, Katowice, K**iktorska ZAKAZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! QU** oni mają pełne gacie że znowu naboje pomylą. Nie strzelajcie tam gdzie nie trzeba a jeśli musicie (co raczej sie nie zdarza) to po nogach. Tylu wypadków by nie było.

HWDP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

domber
13-05-2004, 19:12
Dzien dobry :)
po przeczytaniu tej widomosci zastanawialem sie czy dzisiaj nie jest jakies pryma aprylis , niezle namieszali szkoda bo fajny wyjazd sie szykowal sciemy juz zapodane chajsik tez uzbierany a tu nagle taka widomosc :wsciekly: no ale co porodzic?

szczepan
13-05-2004, 19:20
nie to zebym byl zlosliwy ale Lech napewno nie straci... zaplaci mniej pieniedzy za ochrone a do tego pewnie zwieksza pojemnosci i bedzie wiekszy dochod z biletow...

apcio
13-05-2004, 19:23
Ochrona bedzie taka sama. Zauwaz ze Was "ochraniala" policja.

W ogole to zenada ... na bank odpuszczamy oprawe a teraz myslimy co dalej. Zobaczymy co z tego wyjdzie :/

Mrozik
13-05-2004, 19:24
Lipa :(

Tylko żeby jeszcze nam na zakończenie sezonu nie zabronili do Katowic jechać :/

[ Dodano: Czw maja 13, 2004 7:26 pm ]

bez przesady, ale jakoś wcześniej nie było problemu, a co za różnica czy mecz pucharowy czy ligowy??
kibice ci sami.
a Legia jak znam życie to wpuści Lecha. i powinni, mecze rogrywane są dla kibiców, a nie dla policji :cenzura:
Ale po wydarzeniach z Katowic, Chorzowa, Białegostoku i Łodzi zmieniło się na jeszcze gorsze nastawienie do nas...

szczepan
13-05-2004, 19:29
Ochrona bedzie taka sama. Zauwaz ze Was "ochraniala" policja.

sadze ze policja pozniej i tak chyba wystawia rachunek... chociaz moge sie mylic

W ogole to zenada ... na bank odpuszczamy oprawe a teraz myslimy co dalej. Zobaczymy co z tego wyjdzie :/

tak jak mowilem to nie byla zlosliwosc ale sama decyzja jest tak zenujaco glupia ze az nie chce jej komentowac...

zuz
13-05-2004, 19:34
Lipa :(

Tylko żeby jeszcze nam na zakończenie sezonu nie zabronili do Katowic jechać :/

kibice ci sami.
Ale po wydarzeniach z Katowic, Chorzowa, Białegostoku i Łodzi zmieniło się na jeszcze gorsze nastawienie do nas...

niestety :/
teraz przez to wszystko my, chociaż w niczym nie uczesniczyliśmy, musimy na swój sposób ponosić odpowiedzialność :w_morde:

bo każdy kibic to morderca :bauns: :/

rolnik
13-05-2004, 19:50
Za LegiaLIVE!:
Lech niewinny, winny prezydent
Wcześniejsza informacja, na temat niewpuszczenia kibiców Legii na stadion Lecha, jest przez Was różnie odbierana.
Informujemy, że winą za nieobecność fanów Legii nie można obarczać działaczy Lecha [ci doszli już dużo wcześniej do porozumienia z Legią]. Tę - ponosi prezydent miasta. Zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Poznania klubowi zmieniono decyzję na organizację meczów na własnym stadionie. Wg naszych informacji, Lech nie miał w tej kwestii nic do powiedzenia i został postawiony przed faktem dokonanym.

kud(L)aty68
13-05-2004, 20:01
Znam ten tekst, poczytaj sobie forum Lecha w temacie.
I wcale nie jestem taki pewien, ze zarzad Lecha nie maczal "paluszkow", a ze te sa lepkie, wiec wiecej kaski zarobia.
Straci na tym: polska pilka nozna oraz oczywiscie (co nikogo poza nami - i mam tu na mysli tak kibicow Lecha jak i nas) my.

Viola
13-05-2004, 20:12
To co zrobił nasz prezydent to kpina, wogóle nie wiem co to za cyrk obecnie jestem za tym żeby pana prezydenta też nie wpuścić na ten mecz i powiedzieć ze to dla bezpieczeństwa :/

Adam-oldboy
13-05-2004, 20:26
A mi się zawsze wydawało, że bezpieczeństwo poprawia niewpuszczanie na stadion bojówek z bronią. Panie prezydencie z szalika trudno kogoś zastrzelić.

kamyk
13-05-2004, 20:36
no i stało się ktos tam kiedys mowił ze jedna z opci jest taka zeby finały rozegrac bez kibiców gosci! i niestety jesli działacze Lecha naparwde chcieli zeby zasiedli kibice Legii na ich stadionie to powini sie jakos dogadac lub probowac dogadac! a Tak chyba Łatwo odpuscili....a co do Policij to ona sama nie wie co jest teraz grane nie umia tłumu zabespieczyc strzelaja do kogo popadnie niestety to jest Kures.... z ich strony a Prezydent miasta i Policja poszła na łatwizne .Łatwiej tego sie nie dała zrobic..... mam nadzieje ze Kibice Lecha wejda na stadion u nas i pokazemy jak sie bawia dwie ekipy 'nie nawidzace sie" ale bawia się pod wzgledem dopingu i oprawy meczu bo to jest sens kibicowania..

rolnik
13-05-2004, 20:46
mam nadzieje ze Kibice Lecha wejda na stadion u nas
Nasz nowy prezes już się na ten temat wypowiedział i możemy sobie to z glowy wybić ;(

Mam nadzieję, że Stowarzyszenie ostro na to zareaguje i nasi działacze się do tego protestu przyłączą... :poddajesie

Mini
13-05-2004, 21:09
ja jestem za wpuszczeniem Lecha ale jak wtedy zorganizować ew. fete w obecności kibiców gości :nie_wiem:

Aigel
13-05-2004, 21:26
Ja jak kazdy wolal bym by mecz u nas odbyl sie z udzialem poznaniakow, jednak decyzja wladz Legii jest w 100% poprawna. Tak sie robi: Panstwo X wprowadza wizy dla panstwa Y, to Y rewanzuje sie tym samym, analogiczna sytuacja jest teraz nasi dzialacze walcza w naszym imieniu.
Swoja droga czy to nie jest dyskryminacja, Polonia w sobote moze pojechac do Poznania.

Mini
13-05-2004, 21:31
no własnie tak nie jest jak ww sprawa z wizami :/
ale jaki rząd takie przepisy itp. :/

Wasil
13-05-2004, 21:42
Co to za mecze bez kibiców gości ? :nie_wiem: Liczyłem na wielkie emocje w dwumeczu ,a tu lipa ,ech szkoda gadać :cenzura:

MaxyM_
13-05-2004, 21:43
To u nas też nie będzie kibiców Lecha?

No *****!

To po **** jest ten 2 mecz!?

Jaco
13-05-2004, 21:45
Może teraz powrócą do koncepcji rozegrania meczu finałowego w USA??? :glupi: :pocalujmniew:

Viola
13-05-2004, 21:52
pod wpływem emocji stworzyłam mały felieton na ten temat

http://www.lechpoznan.pl/4.php

Tuzin
13-05-2004, 21:55
http://www.platforma.poznan.pl/kontakt.htm

mOFMC
13-05-2004, 22:00
Tak nie moze byc! Ja mam wolnosc zagwarantowana w Konstytucji! :w_morde: :D

A tak na powaznie to musimy liczyc na kibicow Lecha ze sie postawia i wymoga na swoich dzialaczach wpuszczenie nas na ten mecz...

A teraz wszyscy hitem!
PZPN PZPN... :fuckyou:

Kiub
13-05-2004, 22:07
a ja już mame wkręciłęm że na cały dzień na turniej siatki idę :D , parodia...po prostu parodia :o

kud(L)aty68
13-05-2004, 22:14
Ogladajcie - TVP1 - Tygodnik Polityczny Jedynki o polskiej policji.....

Niektorzy mowia niezle brednie.....

MaxyM_
13-05-2004, 22:18
Ogladajcie - TVP1 - Tygodnik Polityczny Jedynki o polskiej policji.....

Niektorzy mowia niezle brednie.....

Mi się już nie chce nic oglądać w tym temacie. Przez cały tydzień naoglądałem się tyle debili, którzy mieli coś do powiedzenia, że mówię - pas.

Wczoraj przebił wszystkich Dziewulski:

Chcielibysmy, żeby nasza policja była silna jak Schwarzeniger, strzelała jak Max Gaiwer, była przystoina jak James Bond i uczciwa jak Dziewica orleańska, ale ona tylko dlatego jest dziewicą, bo jest z brązu, a policja to ludzie.

seboshow
13-05-2004, 23:28
No Lechitka1985 :tak: Bardzo dobry felieton :brawo: Jakbym ja był prezydentem Poznania, to po jego przeczytaniu bym wpuścił ze 3000 Legionistów.
Szkoda że to nie realne :zly:

szczepan
13-05-2004, 23:39
A tak na powaznie to musimy liczyc na kibicow Lecha ze sie postawia i wymoga na swoich dzialaczach wpuszczenie nas na ten mecz...

dzialacze nie maja nic do gadania... Lech nie jest w zbyt dobrej sytuacji finansowej sadze ze liczy tez na miasto a jezeli teraz wda sie w wojne z prezydentem miasta (bo to jego a nie dzialaczy decyzja) to ta wspolpraca moze sie okazac nie wypalem...

kud(L)aty68
13-05-2004, 23:42
No Lechitka1985 :tak: Bardzo dobry felieton :brawo: Jakbym ja był prezydentem Poznania, to po jego przeczytaniu bym wpuścił ze 3000 Legionistów.
Szkoda że to nie realne :zly:

Dalas do pieca.
Kulturalnie ale i dosadnie.

pzdr. :)

rolnik
13-05-2004, 23:45
Już się tłumaczą...

Policja wydała opinię: "Po ostatnim meczu Lecha z Legią, gdzie musieliśmy interweniować, bo jednak było niespokojnie, wskazaliśmy na wiele niedociągnięć na stadionie, które miały zostać usunięte. Dotyczyły one m.in. zbyt małej liczby ochroniarzy w stosunku do liczby widowni, a także zabezpieczenia sektora gości. Organizator meczu nie wziął sobie naszych uwag do serca i nie usunął niedociągnięć. W tej sytuacji musieliśmy wydać taką opinię. Wpłynęły na nią także ostatnie wydarzenia w naszym kraju. To wszystko spowodowało, że uznaliśmy, iż niebezpieczeństwo jest realne. Klub otrzymał zatem tylko warunkową zgodę na zorganizowanie tego meczu, ale bez udziału kibiców gości." - powiedział "Gazecie Poznańskiej" rzecznik prasowy poznańskiej policji Andrzej Borowiak.

Ale uwaga! Nie dość że ogranicza się prawa obywatelskie to jeszcze są równi i równiejsi! W prawdzie stadion Lecha ma "wiele niedociągnięć", jednak jakoś nikomu nie przeszkadza to, że już jutro przyjadą tam kibice innej warszawskiej drużyny - Polonii.
"To czy mecze Lecha w lidze mogą się nie odbyć to zależy od tego, jaki to mecz i z kim. Ale może tak być." - "zgrabnie" tłumaczy pan rzecznik. Bez komentarza...

Oryginalnością nie popisał się wiceprezydent Poznania Maciej Frankiewicz: "Niestety, tak. Wiemy, że taka decyzja ma wpływ na jakość widowiska, że obniża jego atrakcyjność. Musieliśmy jednak dokonać bilansu pewnych wartości. A priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo obywateli. Dlatego nie mogliśmy zlekceważyć opinii policji. Zbyt wielki wysiłek włożyliśmy w zbudowanie w Poznaniu bezpiecznej piłki, w zapełnienie stadionu przy ul. Bułgarskiej i likwidację ekscesów kibiców w naszym mieście. nasza decyzja może byłaby inna, gdyby nie ostatnie wydarzenia w Polsce. Gdyby nie zadymy w Białymstoku, Chorzowie, gdyby wreszcie nie tragedia w Łodzi. A nawet podczas tego względnie bezpiecznego meczu Lech - Legia w kwietniu policja interweniowała i strzelała gumowymi pociskami. Jak Pan sobie wyobraża taką interwencję teraz, gdyby we wtorek policja musiała użyć broni gładkolufowej? Bo ja sobie nie wyobrażam. Zostałoby to odebrane inaczej niż miesiąc temu. Myślę, że stadion w Poznaniu i tak będzie we wtorek zapełniony, a widowisko atrakcyjne. To będzie triumf, ale prawdziwych kibiców i sportu."

Prezes Lecha Radosław Majchrzak nie jest zadowolony:
"Ubolewamy nad tą sytuacją. Ta decyzja jest związana z ostatnimi wybrykami chuligańskimi w Polsce. Podjęto ją z myślą o zwykłych kibicach, by chronić ich przed agresją na stadionie. Nie mieliśmy na nią żadnego wpływu, pozostaje nam tę decyzję przyjąć do wiadomości i uznać za mniejsze zło".

Ani rzecznik prasowy Legii Jacek Bednarz:
"Zrobiliśmy to z bólem serca, bo wiemy, że takie widowiska, czy to w Poznaniu, czy w Warszawie tracą wiele, jeśli nie ma na nich kibiców gości. My musimy jednak dbać o to, aby nasi kibice nie byli dyskryminowani i mogli oglądać mecze Legii nie tylko w Warszawie. W sprawie poznańskiej interweniowaliśmy wszędzie i nic to nie dało. Stąd taki nasz rewanż. Jest mi niezmiernie przykro, bowiem jeśliby zdarzyło się, że to jednak Lech zdobyłby Puchar Polski, nikt z Poznania tego w Warszawie nie obejrzy." - powiedział Bednarz.

No i jeszcze dwie wypowiedzi kibiców obu drużyn:
Damian Wojna (Lech): "Jestem zdruzgotany tą wiadomością. Cały czar meczu prysł jak bańka. Wszystko szlag trafił. Ktoś nam wszystkim po prostu zepsuł święto. Gdyby było trzeba, moglibyśmy zawrzeć z Legią układ gwarantujący bezpiezeństwo na stadionie"
Bosman (Legia): "Poznań to cykory. Złożymy w tej sprawie protest, bo jesteśmy oburzeni. Ale i tak szykujemy dla Poznania niespodziankę."

szczepan
13-05-2004, 23:51
Prezes Lecha Radosław Majchrzak nie jest zadowolony:
"Ubolewamy nad tą sytuacją. Ta decyzja jest związana z ostatnimi wybrykami chuligańskimi w Polsce. Podjęto ją z myślą o zwykłych kibicach, by chronić ich przed agresją na stadionie. Nie mieliśmy na nią żadnego wpływu, pozostaje nam tę decyzję przyjąć do wiadomości i uznać za mniejsze zło".

Niestety tak jak sadzilem zarzad Lecha nie bedzie sie staral zmienic decyzji miasta bo jak sadze jest to im na reke...

MaxyM_
13-05-2004, 23:58
Dupa nie finał!

Nasz kraj jest ewenementem na skale światowa... *****, we wszystkich dziedzinach.

kud(L)aty68
14-05-2004, 00:00
Zalosne i tyle.

Woytek
14-05-2004, 00:04
każdy pilnuje swojej ciepłej posadki... gdyby cokolwiek sie wydarzyło to przecież pan przydent razem z komendantem by polecieli z miejsca na zbity pysk...

DeMon
14-05-2004, 00:05
Najlepszy wyjazd w sezonie i oczywiście nie jedziemy. Bomba. polucja sie nie zgodziła bo sobie nie będą mogli postrzelać, a przynajmniej bedą musieli się z tego tłumaczyć :wsciekly:
Zwróćcie uwagę na wypowiedź jednego z Poznańskich leśnych ludków, że ostatnio to strzelali (nikt do dziś nie podał dokładnej decyzji) a teraz to on sobie tego nie wyobraża. To znaczy, że z góry jest założenie, iż do kibiców się strzela - inaczej się nie da. Jeszcze im TVN audycje po meczu zrobi "live" ze stadionu. Strach się bać.
A co do Poznaniaków to powinni być wpuszczeni na Legię. Inaczej sobie tego nie wyobrażam. A tłumaczenie o wizach jest trochę nie trafione. Jak Polak chce jechać do Bushlandu to nie może, ale jak Bushmen chce przyjechać do Polski to proszę bardzo - wiza to formalność jak pieczątka na Słowackiej granicy.
Niech Leśne ludki z naszego miasta nie zbłaźnią się dostatecznie na wzór tych z Poznania. Trzeba wpuścić kibiców Lecha chociażby żeby pokazać, iż jesteśmy na tyle poważni, że potrafimy zapanować nad pewnymi rzeczami.
Jeszcze raz serdeczne pozdrowienia dla Prezydenta miasta Poznań i dla jego plucyjnej świty. :fuckyou:

Skanda(L)
14-05-2004, 00:37
zenujace :cenzura:
w polsce bardzo duzo rzeczy jest nie tak jak powinno byc.
psiary zabijaja ludzi a gada sie o "kibicach"
do tego nie wpuszczaja kibicow na stadiony co to ma ***** byc
to moze odwolaja wogole mecz po tym jak sie wczoraj pilkarze napieprzali w meksyku no bo jak przez chorzow itd. nas nie wpuszczaja na mecz. logika taka sama
az mi sie nie chce wiecej o tym myslec i dobrze ze nie moge ogladac polskiej tv bo bym sie chyba pozygal po ostatnich dniach
a co do wiz to brazylia chyba wprowadzila wlasnie dla amerykancow i tez musza oddawac odciski palcow na lotnisku! i tak powinno tez byc u nas! ale nasi im niestety liza dupy

:sex: policje

c_zary
14-05-2004, 01:17
A ja jak zwykle w takich sytuacjach jestem ciekaw po **** w ogole jest ten mecz? Myslalem, ze dla kibicow...

vivacee
14-05-2004, 01:18
Ja jak kazdy wolal bym by mecz u nas odbyl sie z udzialem poznaniakow, jednak decyzja wladz Legii jest w 100% poprawna. Tak sie robi: Panstwo X wprowadza wizy dla panstwa Y, to Y rewanzuje sie tym samym, analogiczna sytuacja jest teraz nasi dzialacze walcza w naszym imieniu.
Swoja droga czy to nie jest dyskryminacja, Polonia w sobote moze pojechac do Poznania.

hm... a to ciekawe... nie pamietam, zeby amerykanie potrzebowali wiz wjazdowych do Polski...

viv

szczepan
14-05-2004, 01:22
hm... a to ciekawe... nie pamietam, zeby amerykanie potrzebowali wiz wjazdowych do Polski...
viv

o matko...

czy od razu jak jest rozmowa o panstwach to musi chodzic o USA? to byl tylko przyklad dzialania... akcji i reakcji...
ja dam jako przyklad ze panstwo X wydala ze swojego kraju 5 dyplomatow panstwa Y podejrzanych o szpiegostwo to za jakis czas panstwo Y robi cos podobnego z dyplomatami
panstwa X...
i co teraz nasuwa sie skojarzenie z USA? czy moze z Rosja?

a tak wogole to jest temat o meczu z tego co wiem wiec po cholera wkladana tu jest polityka i teksty o wizach dla USA czy cos podobnego :co:

Raffi
14-05-2004, 07:25
Finał PP w Poznaniu bez kibiców Legii. Kibice Legii złożą protest

mac, rb 13-05-2004, ostatnia aktualizacja 13-05-2004 22:50

Prezydent Poznania pokazał, jaki jest nieudolny. Szykujemy im niespodziankę - zapowiadają kibice Legii. To ich reakcja na decyzję władz stolicy Wielkopolski, które postanowiły nie wpuszczać fanów z Warszawy na pierwszy finałowy mecz Pucharu Polski zaplanowany we wtorek

Stowarzyszenie Sympatyków Legii na 18 maja zorganizowało do Poznania dwa pociągi specjalne. Legia uzgodniła z Lechem, że na oba mecze będzie mogło przybyć po 1400 kibiców strony przeciwnej. Władze poznańskiego klubu zamierzały dotrzymać obietnicy. Prezydent Poznania postanowił inaczej. Po meczu ligowym, który Legia 3 kwietnia wygrała w Poznaniu 1:0, policjanci ostrzelali sektor kibiców przyjezdnych gumowymi kulami. Teraz to podobno policjanci mieli duży wpływ na decyzję władz, grożąc, że jeżeli przyjadą fani z Warszawy, to oni nie podejmą się ochrony.

- Złożymy protest. Jeżeli nie poskutkuje, to przygotowujemy niespodziankę w Poznaniu - ostrzega prezes Stowarzyszenia Sympatyków Legii Andrzej Piórkowski, szerzej znany jako "Bosman". - My jesteśmy nawet bardziej wkurzeni, że was nie będzie - odpowiadają kibice Lecha.

Tymczasem na wtorkowe spotkanie w Poznaniu już prawie sprzedano komplet - ponad 25 tys. biletów. Rewanż w stolicy 1 czerwca. Pewnie też będzie komplet. I pewnie też wyłącznie przy udziale miejscowych sympatyków.

Zapowiedział to zresztą na wczorajszym spotkaniu z kibicami w pubie pod trybuną kamienną prezes Legii Piotr Zygo. - Rozmawialiśmy z prezesem PZPN Michałem Listkiewiczem, żeby była jakaś reakcja. Rozmawialiśmy z działaczami Lecha, ale nie możemy nic wskórać. W takim razie kibice Lecha nie wejdą na mecze w Warszawie. Będziemy sprzedawali bilety na obydwa łuki. Oznacza to, że karnety będą też ważne na finał - powiedział Zygo.

edddie
14-05-2004, 09:41
Ktoś tutaj złośliwie wspomniał, że nie wpuszczają LEgii ze względu na prawdopodobne pomyłki przy przeładunku amunicji. Cholera może coś w tym jest...

Generalnie to szkoda tych meczów, ale zdaje się, że znalazł się nowy sposób na kiboli. Mam obawy co do tego, ze za jakiś czas będą wszystko i wszystkich odwoływać. Wystarczy jedno zdanie, jedna uwaga i zaraz zamykają nam kibicom drzwi.

Prezydent Poznania będzie pierdolił, że nie wpuścił bo policja się skarżyła

Policja będzie biadolić o tym, że nic nie wiedzą o tym wszystkim i wszystko w rękach prezydenta

i tak każdy każdemu.

Zasłaniając się różnymi duperelkami mogą faktycznie utrudnić wielu kibicom przemieszczanie się, mogą wprowadzać niezdrowe emocje, żywe często negatywne, ale czy o to chodzi???...

sorry za odejście troche od bezpośredniego pojedynku między L a L

Hej Śląsk! :bauns2:

pijak
14-05-2004, 09:52
nie porównujcie wizyty ksp, do naszej, bo to jest niebo i ziemia... albo jeszcze bardziej skrajne planety...

plus za karnety, choć wolał bym zapłacić za bilet. Leszki by przyjechały, i pamiątkowy bilet by sie miało... nadal nie rozumiem stanowiska klubu "jak kuba Bogu..." przecierz takie zachowanie jest :pomylony:
jestem ciekawy co tam B. wymyślił z tą niespodzianką... czas pokarze

kud(L)aty68
14-05-2004, 09:54
sorry za odejście troche od bezpośredniego pojedynku między L a L
Hej Śląsk! :bauns2:

Nic nie szkodzi, bo sprawa zdaje sie miec szerszy wymiar.
Precedens zostal stworzony. Wystarczy policzyc ile ekip nie moglo w tym sezonie wejsc na jakis stadion bo ich nie wpuszczono.
Jesli chodzi o lige to takie cos moze przejsc bez echa.
W tym przypadku trzeba o tym trabic jak najglosniej, wszedzie, gdzie sie tylko da.

pzdr.

Endriu
14-05-2004, 10:16
A ja proponuje zeby wydac zakaz wstepu na stadion pilkarzom!!to bylby swietny pomysl jak juz zabraniac to wszystkim a co i kibicom i pilkarzom i policji.Mi sie wydaje ze temu baranowi co jest prezydentem Poznania :pomylony: ktos wydal zakaz myslenia!! :glupi:

kud(L)aty68
14-05-2004, 10:23
Wiesz jak to jest...
Myslenie boli :glupi:
Glupota nie :glupi:

Mini
14-05-2004, 11:01
szkoda ze tak późno jest decyzja tego debila bo można by wtedy np zbojkotować mecze. dogadać się z Lechem i nei przyjść. kluby stratne o jakieś kilkaset tysięcy zloty od razu podniosłyby raban :D

a Grobelny chyba już wiecej prezydentem nie bedzie :ciosy:

i jak do kurwy nedzy można polegać na opinii policji która nie jest w stanie nic porządnie zrobić. pojebany ten kraj coraz bardziej :w_morde:

szczepan
14-05-2004, 11:04
a Grobelny chyba już wiecej prezydentem nie bedzie :ciosy:

a ja watpie zeby to mialo jakis decydujacy wplyw na wybory

Cezdor
14-05-2004, 11:07
Na forum Lecha wyszła inicjatywa posadzenia Nas razem z kibicami gopsodarzy (tak jak kiedyś na Śląsku Wrocław). Zobaczymy jak się dyskusja rozwinie...

Mini
14-05-2004, 11:07
ale mu zapamiętają że jest frajerem :bejsboll:

szczepan
14-05-2004, 11:09
ale mu zapamiętają że jest frajerem :bejsboll:

i co z tego... wystarczy ze przed wybroami (jezeli wogle ebdzie startowal) naparwi pare kilometrow ulic wyremontuje ze dwie szkoly i da troche hajsu na zabezpieczenie stadionu Lecha...

Aigel
14-05-2004, 11:35

viv
Wiec pamiec masz dobra :), z amerykanami to troche inna historia, ale to jest nie wazne.
Ja uwazam ze reakcja naszych dzialaczy mogla byc tylko taka jaka jest i popieram ja w 100%, chodz mecz bez kibicow gosci jest bezsensem.

Minolta
14-05-2004, 11:52
Dla Rysia Grobelnego obecna kadencja jest ostatnią (jest prezydentem po raz drugi).

---
Pyrlandia

Q_(L)
14-05-2004, 12:10
Na forum Lecha wyszła inicjatywa posadzenia Nas razem z kibicami gopsodarzy (tak jak kiedyś na Śląsku Wrocław). Zobaczymy jak się dyskusja rozwinie...

Wydaje mi się, ze pomysł nie do zrealizowania.

Z drugiej strony gdyby sie udało... policja, politycy i wszyscy, którzy widzą wszelkie zło w kibicach zostaliby "wydymani jak ta lala" (że takiego wylgaryzmu użyję)

Mini
14-05-2004, 12:15
no nie wiem czy takie nierealne....

Viola
14-05-2004, 13:19
Na chwile obecna większosc z nas jest za tym rozwiazaniem pytanie tylko co z tego gadania wyjdzie bo zakładając że damy rade i wygospodarujemy wam miejsce na stadionie to jak chcecie przyjechac niezauważeni?? Przy tym chce zaznaczyć, że równiez jestem za taka opcją bo wkur :cenzura: mnie niemiłosiernie

arczi
14-05-2004, 13:44
Marne szanse.
Jak to mawiaja francuzi...

Adam-oldboy
14-05-2004, 13:51
Marne szanse.
Jak to mawiaja francuzi...

Świetna myśl - przebieramy się za francuskich policjantów, albo za wieśniaków handlujących cebulą :) .

Jakoś mi się humor poprawia...

zezik
14-05-2004, 15:35
Przyznam ze jakby to doszlo do skutku to bym byl pod wrazeniem.

Kiub
14-05-2004, 16:01
pomysł dobry bo jakby to wyszło to wszystkim (czyt politykom, policji, radiu Maryja, mediom) szczęka by opadła, jest tylko jeden problem......szansa zrealizowania takiego czegoś jest jak 6 w totolotka

Nilmaker
14-05-2004, 16:20
Na forum Lecha wyszła inicjatywa posadzenia Nas razem z kibicami gopsodarzy (tak jak kiedyś na Śląsku Wrocław). Zobaczymy jak się dyskusja rozwinie...Jak Sobie to Wyobrażasz? Jakoś Tego Nie Widze... :/ a Lech bendzie wpuszczony do Wawy?

Cezdor
14-05-2004, 16:57
Na forum Lecha wyszła inicjatywa posadzenia Nas razem z kibicami gopsodarzy (tak jak kiedyś na Śląsku Wrocław). Zobaczymy jak się dyskusja rozwinie...Jak Sobie to Wyobrażasz? Jakoś Tego Nie Widze... :/ a Lech bendzie wpuszczony do Wawy?

Jeżeli zostaniemy wpuszczeni do Poznania to odpowiedź jest chyba oczywista...

Wypięlibyśmy się na tych wszystkich pajaców, którzy myślą, że będą decydować za nas który mecz mamy oglądać i w którym miejscu.

korniszon
14-05-2004, 19:22
Pomysł, aby usiąść z kibicami Lecha byłby rewelacyjną ripostą na działania władz Poznania i policji, ale mówiąc szczerze wydaje mi się zupełnie nierealany. Lech to nie Śląsk, zupełnie inny klimat... Poza tym nie sądze żeby do użytkowników forum Lecha należała taka decyzja. I myślę, że mimo wszystko to by się źle skończyło.
A rewanż pana Zygo bez sensu.

Crammer
14-05-2004, 23:28
Już się tłumaczą...

Myślę, że stadion w Poznaniu i tak będzie we wtorek zapełniony, a widowisko atrakcyjne. To będzie triumf, ale prawdziwych kibiców i sportu."
"
on jest pomylony :pomylony:
:poddajesie

Fro_Lech
14-05-2004, 23:46
Dziś na meczu z Polonią miała miejsce akcja protestacyjna przeciwko decyzji o nie wpuszczeniu kibiców Legii na mecz w P-niu.
Przez pierwszych 10 minut spotkania nie było flag na płotach,dopingu , a "kocioł" był pusty. Jedyne co można było w Nim zobaczyć to transparent "I TEGO CHCECIE?".

Podczas meczu wiele przyśpiewek specjalnie na okazje protestu. m.in. "My chcemy Legię Frankiewicz(v-ce prezydent P-nia) My chcemy Legię" "będzie spokojnie Frankiewicz będzie spokojnie"......czy to coś da zobaczymy....

Jaco
14-05-2004, 23:49
Dziś na meczu z Polonią miała miejsce akcja protestacyjna przeciwko decyzji o nie wpuszczeniu kibiców Legii na mecz w P-niu.
Przez pierwszych 10 minut spotkania nie było flag na płotach,dopingu , a "kocioł" był pusty. Jedyne co można było w Nim zobaczyć to transparent "I TEGO CHCECIE?".

Podczas meczu wiele przyśpiewek specjalnie na okazje protestu. m.in. "My chcemy Legię Frankiewicz(v-ce prezydent P-nia) My chcemy Legię" "będzie spokojnie Frankiewicz będzie spokojnie"......czy to coś da zobaczymy....
Doceniam. Dzięki :brawo:

Ostry
14-05-2004, 23:54

Ładny gest z Waszej strony :dzieki: W dzisiejszych czasach kibice powinni być solidarni,w ten sposób łatwiej będzie walczyć z takimi bzdurnymi decyzjami.

juzes
15-05-2004, 00:19
Fotka z Naszego protestu.

http://juzes.w.interia.pl/itego.jpg

W 10 min powrot do kotla ze spiewem zawsze i wszedzie ...........

Sharn
15-05-2004, 00:29
Brawa dla kibiców Lecha. Może wreszcie te barany przy władzy się czegoś nauczą, że to nie oni kreują państwo tylko społeczeństwo. A wymówka policji dla mnie żałosna. Skoro nie umieją zabezpieczyć bezpieczeństwa jednej, standardowej imprezie sportowej jakich w Polsce w ciągu roku wiele, to jak chcą chronić nas przed czymś poważniejszym (chociażby terroryzm?). Teraz wiadomo czemu na szczyt zamieniono centrum miasta w bunkier. Tak Polacy wierzą w skuteczne działania polskiej policji...

Tfu... :zly:

Adam-oldboy
15-05-2004, 07:43
Felieton z dzisiejszej "Gazety Wyborczej" :brawo:
http://sport.gazeta.pl/sport/1,35336,2073912.html

Lips(L)n
15-05-2004, 09:34
Moim zdaniem wladze Legii powinny wpuscic kibicow Lecha!! Przez jednego jakiegos sołtysa i jakiegos zasranego psa nie bedzie wielkiego swieta... Moim zdaniem Legia powinna dac przyklad i wpuscic kibicow z Poznania. Ja jestem za tym calym sercem szczegolnie, ze napewno wtedy bylby komplet i na 100% duzo lepszy doping niz jak caly stadion wypelni sie Legionistami... i jeszcze szacunek dla Lecha za to co zrobili... u nas ograniczylo sie to wszystko do kilku okrzykow na temat policji i jednej piesni przy wyjsciu ze stadionu... a szkoda ze nie pomyslelismy :(
http://bemowofans.webpark.pl/4.jpg
http://bemowofans.webpark.pl/2.jpg

Jaro
15-05-2004, 10:29
http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36006,2075142.html

Na 1 stronie krótki opis postawy kibiców na meczu z Polonią.

MaxxxiM
15-05-2004, 10:33
http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36006,2075142.html

Na 1 stronie krótki opis postawy kibiców na meczu z Polonią.

Kibice krzyczeli:

My chcemy Legii, Frankiewicz, my chcemy Legii

Wpuśćcie Legię

Rozne juz rzeczy widzialem w zyciu, ale tym jestem zaskoczony. Pozytywnie.
Brawo panowie... i panie ;)

Domino_Legia
15-05-2004, 11:13
Ja słyszałem że do poznania nie wpuszczą kibiców Legii. czy to prawda. Odpiszcie na forum. PLEASE. :herb:

Raffi
15-05-2004, 11:16
i owszem. :nie:
Swoją drogą wystarczyło przeczytać powyższy temat :wsciekly:

skalpel
15-05-2004, 11:16
Słyszałem taką wieść że będziemy siedzieć jakoś z Kolejorzem. Bossman podobno się dogadał z Lechitami że jakoś razem wejdą na stadion! Mam nadzieje że to nie jest jakaś fama. :co:

Nilmaker
15-05-2004, 11:18
Ja słyszałem że do poznania nie wpuszczą kibiców Legii. czy to prawda. Odpiszcie na forum. PLEASE. :herb:
Ja pier :cenzura: Cały czasz o tym piszą... prawda... :glupi:

MaxxxiM
15-05-2004, 11:28

znowu bedzie, ze sie czepiam lub ewentualnie jak jedna pani napisala "pucuje sie", ale mam wrazenie, ze cos sie zlego dzieje ostatnio (to baaardzo delikatne stwierdzenie) na forum.

Nie wiem czy to poczatki Legiomanii (o ktorej skutkach swego czasu pisal Andrzejzb) ale jesli tak, to pora na kolejny dlugi urlop.

Coraz czesciej czytanie postow mnie irytuje (to tez delikatne stwierdzenie). jak widze nie tylko mnie...

Domino_Legia
15-05-2004, 11:29
Raffi mowi:

i owszem.
Swoją drogą wystarczyło przeczytać powyższy temat

Tak ale przeczytałem to po napisaniu. Sorra ;)

vivacee
15-05-2004, 11:30
Przygotowuje program na tem mecz i chciałbym wykorzystać fotki ze strony legialive.pl, potrzebuje jednak do tego zgody redakcji tejże. Jeśli nie byłoby to problemem, to proszę o kontakt
605 897 518

vivacee
Ultras Lech dwatysiącejeden

Kawa
15-05-2004, 11:34
A my spiewalismy "sołtys Poznania to kawał ku... i drania"- bez obrazy za tego sołtysa,ale tylko tak sie rymowało :)

Domino_Legia
15-05-2004, 11:37
A jaki według was będzie wynik meczu Lech - Legia, ja stawiam Lech 1-3 Legia
Gole dla Legii Włodarczyk, saganowiski, Vukovic a dla Lecha Madej

Mini
15-05-2004, 11:38
vivacee jak chcesz czegoś to moze sam się odezwij do redakcji LL :>

vivacee
15-05-2004, 11:45
pisałem do Woytka - bez odzewu...

vivacee
UL '01

MaxxxiM
15-05-2004, 12:03

vivacee
UL '01

daj mu chwile czasu, na pewno sie odezwie

szczepan
15-05-2004, 12:25

vivacee
UL '01

spokojnie odezwie sie....

co do protestu to u Nas w czasie meczu oberwalo sie parokrotnie policji a takze prezydentowi (wice?) z Poznania...

arczi
15-05-2004, 12:33

:poddajesie

Wróżę Ci kariere na tym forum

żyła
15-05-2004, 12:41
niech SSLW zagada z prezesem, żeby lechici byli u nas wpuszczeni. to będzie lepiej dla widowiska, rywalizacji, i pokażemy wszystkim, że legioniści są najlepsi! :piwo:

[ Dodano: 15 maja 2004, 12:58 ]

"...Więc kimże w końcu jesteś?
-Jam częścią tej siły,
Która zła pragnąc,
Wiecznie czyni dobro."
szczepan:
sprytne to było, Coelho pasuje nawet :piwo: do naszego forum:)

Henio
15-05-2004, 13:24
Pamietacie jak wygladal sektor gosci w Łodzi, gdy grała Legia? Strefa buforowa miała kilkadziesat metrow. Gdy grał Lech na stadion weszlo kilkaset kibicow wiecej i sziedzieli pod samym sektorem gosci. Ponieważ kibice obu druzyn umowili sie ze bedzie kulturalne zachowanie i kulturalny doping. Wtedy kibicom uwierzono, ze bedzie spokojnie. Teraz obie strony chcą kibiców Legii w Poznaniu, obie strony deklaruja, ze mecz odbedzie sie bez zadnych problemow a i tak zapadaja takie durne decyzje. PZPN nie chce Legii, w Poznaniu. W tamtym sezonie przed meczem z Lechem wymislili zakaz wyjazdowy. Pretekstem mialo byc nieodpowiednie zachowanie widzewa w Warszawie :dziwne: Inn sprawa ze Polonia wczoraj bez zadnych problemow weszla na stadion Lecha. :pomylony:

Adiq
15-05-2004, 13:31
Ze zródeł Forum kibiców Lecha Poznań :

Informacja dla kibiców, ogłoszona w kotle na meczu z Polonią.

Pikieta w sprawie zmiany decyzji o niewpuszczeniu kibiców Legii na finał Pucharu Polski w Poznaniu - poniedziałek 17 maja, godz. 15:00, pod Urzędem Miasta na Placu Kolegiackim.

Domino_Legia
15-05-2004, 13:47
arczi napisał:

Domino_Legia napisał:

Thanks, dzięki

apcio
15-05-2004, 14:11
Słyszałem taką wieść że będziemy siedzieć jakoś z Kolejorzem. Bossman podobno się dogadał z Lechitami że jakoś razem wejdą na stadion! Mam nadzieje że to nie jest jakaś fama. :co:

Negocjacje trwaja ale to nie takie proste i o wiele trudniejsze do zrealizowania niz kiedys Wasz wyjazd do Wroclawia.

Inn sprawa ze polonia wczoraj bez zadnych problemow weszla na stadion Lecha.

Polonia weszla bez policji. Wczoraj w ogole policji nie bylo na stadionie a w jego okolicach tylko szczatkowe ilosci.

Mini
15-05-2004, 14:27
arczi napisał:

Domino_Legia napisał:

Thanks, dzięki

Ty moze idź już spać co ?

:rotfl:

[ Dodano: Sob maja 15, 2004 2:33 pm ]

niech SSLW zagada z prezesem, żeby lechici byli u nas wpuszczeni. to będzie lepiej dla widowiska, rywalizacji, i pokażemy wszystkim, że legioniści są najlepsi! :piwo:

Stowarzyszenie może jedynie przedstawić swój punkt widzenia.
decyzje i tak podejmie prezes.

z jednej strony mecz bez kibiców gości to jakby pol meczu a z drugiej jeśli byśmy chcieli świętować puchar to nie zostaniemy wpuszczeni na murawę jeśli na sektorze będą kibice gości.

IGOR
15-05-2004, 15:28
w jakich dniach bileciki na ten mecz będą w sprzedaży?? (zapomniałem) :P

Maku
15-05-2004, 16:14
arczi napisał:

Domino_Legia napisał:

Thanks, dzięki

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pir3
15-05-2004, 17:37
Cały czas mam nadzieje, że jednak zobaczycie ten mecz na żywo z Poznania :D

Tupcia
15-05-2004, 17:38
Szacunek dla Lecha.
Za te pierwsze dziesięc minut meczu z KSP. Normalnie jestem w szoku :dzieki: :dzieki: :dzieki:

Szkoda tylko, że pewnie to nic nie da..
Ja pierniczę... i tak się zastanawiam przy okazji tego pierniczenia..
I dla Lecha, i dla LEgii publicznośc jest bardzo ważna, tzw. 12 zawodnik.
W związku z czym, skoro POznań (nie Lech) nie chce wpuścić naszych kibiców, niestety może się to odbić na wyniku. I w takim razie, czy sprawieliwe dla 'zawodów sportowych' bedzie jak Lech będzei mógł przyjechać do Warszawy...

Kurna...szkoda gadać..moze to i dobrze, że nie jedziemy, bo jeszcze by mnie zastrzelili :glupi: :pomylony: :wsciekly: :zly:

Viola
15-05-2004, 17:40
-Jam częścią tej siły,
Która zła pragnąc,
Wiecznie czyni dobro."
szczepan:

Cos mnie mówi że to nie jest Coelho tylko Goethe i że to fragment "Fausta" wykorzystany jako Motto w "Mistrzu i Małgorzacie" Bułhakowa

co do samego protestu to efekt jaki dał śpiew powstały z ciszy był niesamowity :-)

Foxx
15-05-2004, 21:03
-Jam częścią tej siły,
Która zła pragnąc,
Wiecznie czyni dobro."
szczepan:

Cos mnie mówi że to nie jest Coelho tylko Goethe i że to fragment "Fausta" wykorzystany jako Motto w "Mistrzu i Małgorzacie" Bułhakowa

:o :lol2: Coelho to pasuje... :pocalujmniew: Mógłby się spinać przez całe życie, a nie wymyśliłby namiastki takiego genialnego textu. Mistrz świata w konkurencji 100% formy, 0% treści. Jak można było przypisać mu taką perełkę? :nie_wiem:

Co do Lecha - bez podnieceń, ale OK.

Herman
15-05-2004, 21:14
Lech zachował sie ok, może bez jakiś wielkich "szacunów" ale na pewno pokazali,że kibice są solidari w takich sprawach.
Dla mnie jak najbardziej, jeśli to będzie możliwe to powinni zostać wpuszczeni w Warszawie.

Raffi
15-05-2004, 22:21
Czy kibice Lecha wejdą na mecz w Warszawie?

Sporo kontrowersji wywołało oświadczenie prezesa Legii Piotra Zygo, że w przypadku nie wpuszczenia kibiców Legii na finałowy mecz Pucharu Polski z Lechem, fani "Kolejorza" nie obejrzą rewanżowego spotkania w Warszawie. Okazuje się, że decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. Jak nas poinformował rzecznik prasowy klubu Jacek Bednarz, władze klubu cały czas zastanawiają się, co z tym problemem zrobić

el majoneze
16-05-2004, 00:22
[quote="Tupcia"]

W związku z czym, skoro POznań (nie Lech) nie chce wpuścić naszych kibiców, niestety może się to odbić na wyniku. I w takim razie, czy sprawieliwe dla 'zawodów sportowych' bedzie jak Lech będzei mógł przyjechać do Warszawy...

mam mnostwo watpliwosci w tej sprawie..z jednej strony jak mowi Tupa-sprawiedliwosc taka sportowa,jak mowi Mini-ewentualna feta bedzie mozliwa ale z drugiej strony mozna by pokazac ze jestesmy ponadto, ze sramy rowno na tych ktorym sie wydaje ze maja nad nami władze.a co do pomysłu z posadzeniem nas koło Pyrrusów to to normalnie marzenie..akcja z zajeistym przekazem by była :D ..ale wydaje mi sie ze szanse za zerowe :boks: ..po prostu wystarczy jedna sytuacja na boisku,jakis najebany kolezka czy cos takiego i to sie wtedy skonczy ogromna awantura a społeczenstwo uwierzy w policyjne sciemy..wielki szacunek dla Lecha za prostes :dzieki: :dzieki:

CywiL
16-05-2004, 00:43
Po raz kolejny ktoś nas w ***** robi... :cenzura:
Mimo iż jeszcze wczoraj miałem inne zdanie ,to mam nadzieję że kibice Kolejorza wejdą na mecz na Estadio WP . Duże wrażenie zrobił na mnie ich protest....po raz kolejny udowodnili że są ekipą z klasą której niestety wielu ekipom w Plsce brakuje.....daleko szukać nie trzeba... :/

Nie ma meczy bez kibiców !!!!

KRS
16-05-2004, 01:16
:boks: na zawsze :ciosy: !!!,ale kolejorz zachował się bardzo w porządku ,Mi się wydaje,że kks i tak nie przyjedzie ,bo psy Warszawskie się nie zgodzą .lech zobaczył dzisiaj jaką siłą jest polonia :lol: :lol: :lol:

c_zary
16-05-2004, 01:21
KRS - nazwy klubow piszemy z duzej litery :czytaj:

Cezdor
16-05-2004, 02:50
[quote=Tupcia]

mam mnostwo watpliwosci w tej sprawie..z jednej strony jak mowi Tupa-sprawiedliwosc taka sportowa,jak mowi Mini-ewentualna feta bedzie mozliwa ale z drugiej strony mozna by pokazac ze jestesmy ponadto, ze sramy rowno na tych ktorym sie wydaje ze maja nad nami władze.a co do pomysłu z posadzeniem nas koło Pyrrusów to to normalnie marzenie..akcja z zajeistym przekazem by była :D ..ale wydaje mi sie ze szanse za zerowe :boks: ..po prostu wystarczy jedna sytuacja na boisku,jakis najebany kolezka czy cos takiego i to sie wtedy skonczy ogromna awantura a społeczenstwo uwierzy w policyjne sciemy..wielki szacunek dla Lecha za prostes :dzieki: :dzieki:

Najebany koleżka dostaje w tej sytuacji bęcki od swoich kibiców, żeby nie prowokował. Innej sytuacji w tym wypadku sobie nie wyobrażam i jestem pewien, że tak nie będzie.

[ Dodano: Nie maja 16, 2004 2:54 am ]

I w takim razie, czy sprawieliwe dla 'zawodów sportowych' bedzie jak Lech będzei mógł przyjechać do Warszawy...

Chodzi tu o coś więcej, niż zawody sportowe... ;)

IGOR
16-05-2004, 10:09
tnijcie konfetti na Lecha!!! starajcie się pociąć jaknajwięcej bo efekt jest wspaniały! powiedźcie to znajomym i tnijcie! najlepiej konfetti wnosić na stadion w dużych siatkach i tam je pakować ochrona sprawdza siatki i puszcza bez problemu a więc nie zwlekajcie tylko tnijcie... najlepiej ciąć kwadraciki ok. 5 cm X 5 cm to naprawde przyjemnośc popatrzeć jak kilkaset kilogramów konfetti unosi sie nad trybunami w jednej chwili a także przyjemnie jest ciąć! sróbujcie nie pożałujecie! POWDZENIA !!! do zobaczenia na Lechu ! :bauns:
PS: sory za nowy temat (zablokowany) z tą wiadomością... więcej się nie powtórzy :)

DeMon
16-05-2004, 20:16
Legia.net

Jednocześnie, pan Bedanarz poinformował, że w zwiazku z wieloma mailami, które napłynęły ostatnio do klubu od kibiców Legii, w których zawarte są prośby o wpuszczenie fanów Lecha na rewanżowy mecz Pucharu Polski, rozważana jest decyzja zaproszenia ich na Łazienkowską. Zarząd klubu chce pokazać, że święto piłkarskie, jakim jest finał Pucharu Polski, nie powinno odbywać się bez kibiców zarówno jednej, jak i drugiej drużyny. W końcu to właśnie dla kibiców grają piłkarze. Wierzymy, że tak właśnie będzie i 1 czerwca, w stolicy, odbędzie się wielkie piłkarskie święto.

Brawo Panie Zygo. Rozsądna decyzja :brawo:

rolnik
16-05-2004, 20:21
Jak przecztytałem, ze w klubie wahają się jeszcze odnośnie wpuszczenia Lecha na mecz bo dostali masę maili od kibiców z prośbą żeby Lech wszedł to sam też posłałem jednego od siebie. Innych też namawiam do tego! To symboliczne gesty ale może jednak władze zmienią decyzję.

zuz
16-05-2004, 20:23
zajebiście dzisiaj wypowiedział sie na ten temat Borek w 'tylko futbol'.
PP już i tak podupada, a podobno leżacego sie nie kopie :nie_wiem:

teraz, kiedy w tym roku spotkały sie dwie takie drużyny jak Legia i Lech, zapowiadało sie wyjątkowo wspaniałe widowisko, a po co robić oprawy gdy nie ma kibiców gości?? i to szczególnie lechitów?? :co:
bez prawy jaka miała być, oba spotkania wiele stracą.
a co jak Legia wygra w Poznaniu? pobiegną pod ich młyn i zaczną się cieszyć??
paranoja :w_morde:

rolnik
16-05-2004, 20:29
tnijcie konfetti na Lecha!!! starajcie się pociąć jaknajwięcej bo efekt jest wspaniały! powiedźcie to znajomym i tnijcie! najlepiej konfetti wnosić na stadion w dużych siatkach i tam je pakować ochrona sprawdza siatki i puszcza bez problemu a więc nie zwlekajcie tylko tnijcie... najlepiej ciąć kwadraciki ok. 5 cm X 5 cm to naprawde przyjemnośc popatrzeć jak kilkaset kilogramów konfetti unosi sie nad trybunami w jednej chwili a także przyjemnie jest ciąć! sróbujcie nie pożałujecie! POWDZENIA !!! do zobaczenia na Lechu ! :bauns:
PS: sory za nowy temat (zablokowany) z tą wiadomością... więcej się nie powtórzy :)

Jak Lech nie wejdzie na finał to konfetti będziesz mógł sobie sypać na Widzewie.

Mazi
16-05-2004, 21:36
Ja również wysle im zaraz mejla !

MECZE SĄ DLA KIBICÓW !!!

Lola
16-05-2004, 22:03
JASNE ZE WYSLALAM MAILA!! Ten caly pomysl z nie wpuszczaniem kibicow na stadion to paranoja :glupi: :pomylony:

CywiL
17-05-2004, 09:10

Jak Lech nie wejdzie na finał to konfetti będziesz mógł sobie sypać na Widzewie.

Dokładnie..... :/
Jak Leszki nie wejda na mecz to oprawy nie będzie !

Raffi
17-05-2004, 15:15
Ceny biletów na finał PP
Znane już są ceny biletów na mecz finałowy Pucharu Polski Legia - Lech, który odbędzie się 1 czerwca o godz. 19:30 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej.
Łuk "Łazienkowska" - 20 zł
Trybuna otwarta - 30 zł
Trybuna "przed krytą" - 40 zł
Trybuna kryta:
Sektory A i F - 50 zł
Sektory B i E - 60 zł
Sektory C i D - 80 zł
Jeśli chodzi o Łuk "Kanałek" decyzja o sprzedaży biletów na ten sektor nie została jeszcze podjęta. W ciągu najbliższych dni Zarząd klubu podejmie decyzję o tym, dla których kibiców będzie prowadzona sprzedaż w tym sektorze.
Kasy Legii będą otwarte w czwartek i piątek (20-21.05) w godz. 10:00 - 17:00.
Przypominamy, że na powyższy mecz abonamenty na rundę wiosenną sezonu 2003/2004 na trybunę otwartą, krytą i przed krytą zachowują swoją ważność.

17.05. / 14:05 - Lech zaprasza kibiców Legii do Poznania
Dziś w Poznaniu odbyła się konferencja prasowa poświęcona jutrzejszemu spotkaniu pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa.
Warszawianie są zapraszani do Poznania w niezorganizowanych grupach. Nad ich bezpieczeństwem będzie czuwała spora liczba ochroniarzy. Fani Lecha liczą na przybycie legionistów. Według kibiców "Kolejorza", spotkanie bez kibiców z Warszawy nie ma sensu [czemu lechici dali wyraz podczas meczu Lech-Polonia]. Za niecałą godzinę rozpocznie się pikieta pod Urzędem Miasta.
Autor: Bodziach

PZPN odwołał się od decyzji prezydenta Poznania
Polski Związek Piłki Nożnej złożył odwołanie do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Poznaniu od decyzji Prezydenta Poznania, na mocy której zakazał on wpuszczenia kibiców gości na pierwszy mecz finałowy Pucharu Polski.

- Uważamy, że jest to decyzja zła i godzi w prawdziwych kibiców. Tą drogą daleko nie zajdziemy, a już na pewno nie rozwiążemy problemu chuligaństwa. Fani obu zespołów pokazali podczas niedawnego meczu ligowego, że potrafią wznieść się ponad klubowe podziały i stworzyć wspaniałe widowisko – powiedział prezes PZPN Michał Listkiewicz.

PZPN zapowiedział ponadto, iż będzie domagał się od Prezydenta Poznania gwarancji wpuszczenia na sierpniowe spotkanie reprezentacji Polski z Danią kibiców z całego kraju. W przeciwnym razie Związek dopuszcza możliwość zmiany lokalizacji meczu.

- Decyzja w sprawie meczu Lech - Legia dała nam sporo do myślenia. Na mecze kadry przyjeżdżają ludzie z różnych regionów Polski i my musimy zapewnić im możliwość wejścia na stadion. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że decyzją administracyjną zakaże się wstępu na mecze reprezentacji – dodał prezes Listkiewicz.

źródło: PZPN
szkoda że tak późno się PZPN zorientował......

Minolta
17-05-2004, 15:43
K...., ale w tym PZPN-ie mają refleks.

IGOR
17-05-2004, 17:03
haha! w pore zmądrzeli :tak: a Lechicjiusza do nas wpuszczą na bank! więc jednak będzie piłkarskie święto ;) moge dalej bez obaw ciąć konfetti :niedobry:

JacekBah
17-05-2004, 17:08
Mistrzowski był komentarz Pawła Zarzecznego w lidze plus extra
"Liga na minus dla prezydenta Poznania Grobelnego, który pod hasłem 'Poznań miasto otwarte' zalegalizowali paradę gejów i lesbijek, a tego samego dnia zamknął stadion przed kibicami z Warszawy. Dla Grobelnego mam piosenkę "są tacy, to nie żart, dla których jesteś wart, mniej niż zero!!!'

Nie będe oryginalny ale ciągle mam nadzieję że pojedziemy do Poznania, a Poznań przyjedzie do nas.

Pir3
17-05-2004, 17:31
Właśnie wracam z Poznańskiej manifestacji.
Pod budynkiem Urzędu miasta Poznania zgromadziło się nas, kibiców Lecha około 600. Ultrasi przygotowali transparent "Chcemy Legii" który był trzymany w ich rękach dobrą godzinę. Prezydent Poznania ubrany w szal Lecha wyszedl porozmawiac z kibicami, ale niestety nauczył się on kilku regułek na pamięć które co chwile powtarzał i rzadko udzielał odpowiedzi na konkretne pytanie. Gdy odchodził kibice Kolejorza zaczeli skandować "Zciągnij ten szalik frankiewicz zciągniej ten szalik".
Ponadto poznańscy kibice wile razy skadowali:
-"Chcemy tu Legii, Frankiewicz chcemy tu Legii"
-"Wpuście Legie, wpuśćie Legie"
-"Przyjedzie do nas hej Legia przyjedzcie do nas"
-"Koniec kariery Grobelny koniec kariery"
Odchodziły tam także bardziej brutalne teksty w kierunku obu prezydentów :D

Aha dodam że były tam obecne TV takie jak Polsat, TVN, TVP czyli bedziecie mogli zobaczyc jak wyglądała cała Pikieta.

Pozdro, do zobaczenia juto.

Adiq
17-05-2004, 17:47
Szacunek. A taki prezydent w szaliku klubu to rzeczywiście obciach. :dziwne:

Nova
17-05-2004, 17:49
A taki prezydent w szaliku klubu to rzeczywiście obciach. :dziwne:
Obciach jak obciach...Nasz prezydent czesto na meczach bywa i w szalu siedzi...Ale jak widac niewiele z tego wynika :/

Mrozik
17-05-2004, 17:54
Lech zaprasza kibiców Legii do Poznania
Dziś w Poznaniu odbyła się konferencja prasowa poświęcona jutrzejszemu spotkaniu pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa.
Warszawianie są zapraszani do Poznania w niezorganizowanych grupach. Nad ich bezpieczeństwem będzie czuwała spora liczba ochroniarzy. .
Szkoda ze nie napisali tego wogóle jutro :wsciekly:

ems
17-05-2004, 18:15
nasz prezydent szlaja sie w szalach obydwu klubow, ale dofinansowal jak do tej pory tylko jeden...

Sosen
17-05-2004, 19:38
Lech spoko postąpił i szacunek :dzieki: dla nich za to, ale ciekawe jak sie zachowaja jak wynik niebędzie dla nich korzystny?? :nie_wiem: ale mam nadzieje ze bedzie okiej...

Pir3
17-05-2004, 20:09
Lech spoko postąpił i szacunek :dzieki: dla nich za to, ale ciekawe jak sie zachowaja jak wynik niebędzie dla nich korzystny?? :nie_wiem: ale mam nadzieje ze bedzie okiej...

Ci co mają poukładane w głowie zachowają się odpowiednio. Do jutra :mistrz:

Sosen
17-05-2004, 20:17

A Ci co mają niepoukładane??

Legia Warszawa Zdobywca PP 2004

Pir3
17-05-2004, 20:32

Ci co mają niepoukładane nigdy nie wiadomo co zrobią.

Lech Poznań Zdobywca PP 2004

Rzeka_LP
17-05-2004, 21:37
Pozostaje jeszcze pytanie jakby mialo sie odbyc wpuszczanie tych ewentualnych "niezorganizowanych grup", bo nie sadze zeby ktos kto sie tam wybierze zastal jeszcze jakis bilet.

MaxxxiM
17-05-2004, 21:41

Ci co mają niepoukładane nigdy nie wiadomo co zrobią.

Lech Poznań Zdobywca PP 2004

niezle tytul do filmu SF :niedobry:

Lakers
17-05-2004, 21:42
CZY KTos jedzie jutro do Poznania ?

Jaco
17-05-2004, 22:04
Filmiki z pikiety w Poznaniu:

www.icpnet.pl/~mkawka/pikieta/1.mpg

www.icpnet.pl/~mkawka/pikieta/2.mpg

www.icpnet.pl/~mkawka/pikieta/3.mpg

www.icpnet.pl/~mkawka/pikieta/4.mpg

:brawo: :prosze:

ems
17-05-2004, 22:12
:o :brawo:

Kawa
17-05-2004, 22:14
Szacunek dla Lechitów.

kamyk
17-05-2004, 22:26
Szacunek za ta manifestacie!!!! :dzieki: :dzieki: :brawo: :brawo:

muran
17-05-2004, 22:44
Jestem w szoku :o
Szacunek dla Lecha za manife :dzieki: :brawo:

Herman
17-05-2004, 23:13
no no jestem pod wrażeniem... :brawo:

Adam-oldboy
17-05-2004, 23:19
Jako pijak, zlodziej i prowokator pozwolę sobię wyjść przed orkiestrę i zapytać: a może i układ na reprę nie jest tak całkiem nierealny?

Skanda(L)
17-05-2004, 23:23
tez tak sie nad tym zastanawiam. bylo by to dobre dla wszystkich zainteresowanych. popatrzmy na angoli jak oni sie trzymaja razem na reprezentacji!

Kiub
17-05-2004, 23:24
mnie zatkało, jestem pod WIELKIM wrażeniem

Nationalist
17-05-2004, 23:52
Hmmm czy nie za dużo tego cukrowania? Może zgode jeszcze zrobimy? Również podziwiam Lecha za ich postawe ,ale panowie wróg to jest wróg.To jest chyba normalne ,że kibice w stosunku do PZPN,policji itp. są jednością i nie powinno to nikogo dziwić.

Z szczacunkiem i pozdrowieniami dla Leszków.Smacznej wódki po przegranej :niedobry:

Lech_Poznań
18-05-2004, 00:31
mam nadzieję, ze tym razem wawa okaże się mądrzejsza i nas wpuści jednak na stadion! to nie poznań was nie chce- tylko pie...one psy, które sie boją i z tej okazji zepsuli to wielkie święto piłkarskie- NASZE ŚWIĘTO! Przeczytajcie też to: http://www.lech.poznan.pl/index.php?action=news&id=800

Marcinos
18-05-2004, 01:16
Wielki szacunek dla Lechitów!

Jednym zdaniem: Lech pokazał klasę.

Foxx
18-05-2004, 07:04
Jako pijak, zlodziej i prowokator pozwolę sobię wyjść przed orkiestrę i zapytać: a może i układ na reprę nie jest tak całkiem nierealny?

Adam - Ty się nie kreuj na personę z półświatka ( ;) ), tylko przyznaj, że masz ambicje literackie w kierunku SF :niedobry:

Do czegoś takiego potrzeba, by ALC i ŚLW usiedli przy jednym stole... No więc, jak w starym dowcipie o mistrzostwie Widzewa: fantastyka już nie piętro wyżej, ale... powiedzmy... w świecie równoległym :>

Pzdr.

Raffi
18-05-2004, 07:08
Lech wejdzie w Warszawie!
Kibice Legii Warszawa nie obejrzą meczu Pucharu Polski w Poznaniu. Za to kibice Lecha będą mogli wejść na stadion w Warszawie podczas rewanżu.
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=1623
jest jeszcze element niepewności, ale na dzień dzisiejszy sytuacja jest taka właśnie

Adam-oldboy
18-05-2004, 08:16
Foxx - rozkminiłeś mnie.
Chciałem po przebrnięciu działu fantastyki zająć się korespondencjami z "Bitwy o Anglię".

Dość rozmywania
Pozdro

pijak
18-05-2004, 09:08
Kibice Legii Warszawa nie obejrzą meczu Pucharu Polski w Poznaniu. Za to kibice Lecha będą mogli wejść na stadion w Warszawie podczas rewanżu.
jest jeszcze element niepewności, ale na dzień dzisiejszy sytuacja jest taka właśnie
no i qrwa po przeczytani tego że Leszki do nas wejdą mi sie qrwa płakac chce... co to qrwa jest że banda debili psuje coś co jest kurewsko magiczne i unikalne!!! ehh jak oni do nas dojadą, to w czym był problem żebyśmy my tam dojechali... :zly: :zly: :zly:
jak Leszki dziś sie powstrzymają od jechania na nas, to będe impressed
wielka szkoda bo WCALE tak to nie musiało wyglądać... :poddajesie

Lola
18-05-2004, 09:59
Ja dzis w radiu slyszalam ze nasz prezydent tez jednak sklania sie do tego zeby kibice Lecha nie weszli na Lazienkowska!!???? Chore!! :pomylony:

Raffi
18-05-2004, 10:31
prezydent? :co: :wsciekly:

Lola
18-05-2004, 10:34
NO TAK W RADIU POWIEDZIELI!! A CZY TO TYLKO JEGO DECYZJA CZY MOZE PIESKI MU POMAGALY TO JUZ NIE MOWILI!!!

Adis
18-05-2004, 10:37
Racja, wielki szacuneczek dla Lechitów za to co zrobili... :brawo:

Jaco
18-05-2004, 10:40
prezydent? :co: :wsciekly:
Prezydent zawsze był kontrowersyjny :

Dodatkowe pieniądze dla Polonii

Dodatkowy milion zł na modernizację stadionu Polonii obiecał przeznaczyć prezydent Warszawy Lech Kaczyński. Dzięki wsparciu miasta „czarne koszule" nadal będą mogły rozgrywać swoje mecze na stadionie przy Konwiktorskiej.

Zgodnie z wymogami Polskiego Związku Piłki Nożnej, od nowego sezonu wszystkie kluby pierwszoligowe muszą mieć na swoim stadionie minimum 1000 zadaszonych miejsc. Aby dostać licencję, władze Poloni zamierzają zmodernizować trybunę kamienną.

Już wcześniej Rada Warszawy przeznaczyła na tę inwestycję 300 tys. zł. Resztę mieli pokryć sponsorzy. Niestety nie udało się. Większa pomoc finansowa władz miasta stała się więc koniecznością. Dzięki obiecanym pieniądzom będzie można ogłosić przetarg wykonanie przebudowy stadionu. Polonia dysponuje już bowiem pozwoleniem na budowę.

Władze miasta omawiały też z przedstawicielami klubu plany modernizacji trybuny głównej stadionu. Prezydent Kaczyński zapowiedział wpisanie tej inwestycji do wieloletniego planu inwestycyjnego i budżetu Warszawy na 2005 r.

2004-05-18, Metropol

http://um.warszawa.pl/v_syrenka/new/index.php?dzial=aktualnosci&ak_id=494&kat=2
:o

Lola
18-05-2004, 10:41
A WOGOLE TO MOGLI BY OD RAZU POWIEDZIEC WPROST CZY WPUSZCZA KIBICOW LECHA CZY NIE A NIE TAK KRECIC!! RZECZNIK LEGII SWOJE A WLADZA SWOJE!!!!

Kawa
18-05-2004, 10:43
A ja na tego goscia głosowałem :glupi:

Raffi
18-05-2004, 10:54
No tak, to teraz już wiemy czemu miasto nie chce dać na podgrzewaną murawę....

pijak
18-05-2004, 11:35
i co z tego że kaczka da pieniądze Polonii na remont tego ich estadio...
to będą nieporównywalne kwoty w stos. do tego co wybudują Legii, a robić podgrzewaną murawę tylko po to zeby potem ją zdemontować :>
nasz obiekt pociągnie do momentu powstania (?) tego nowego

co do tematu meczu, browar sie chłodzi, tera tylko "odbębnić" szkołe, i VHS nastawić, bo kiedyś dzieciakom pokaże.
ciężko bedzie o ten puchar, ale musimy to wywalczyć

Tuzin
18-05-2004, 11:38
Ale obecna boisko bedzie potem boiskiem treningowym dla rezerw i sparingow.
Dosc rozmywania :>

Raffi
18-05-2004, 13:47
Kibice Lecha obejrzą finał w Warszawie

Zarząd K.P. Legia Warszawa S.S.A. pragnie powiadomić, że na mecz rewanżowy finału Pucharu Polski w Warszawie kibice Lecha Poznań otrzymają 1200 biletów. Jest To zgodne z wcześniejszymi ustaleniami Klubów w tej sprawie. "Swoją decyzje konsultowaliśmy ze Stowarzyszeniem Sympatyków Legii, oraz zawodnikami i trenerem naszej drużyny. Otrzymaliśmy także bardzo wiele e-maili w tej sprawie od naszych kibiców. Wszyscy zgadzamy się, że Finał Pucharu Polski powinien być wielkim piłkarskim świętem, w którym powinni uczestniczyć kibice obu drużyn." – powiedział Piotr Zygo Prezes Zarządu K.P. Legia Warszawa SSA. Jednocześnie Zarząd Legii wyraża po raz kolejny żal i protestuje przeciwko dyskryminacji kibiców Legii przez władze Poznania. Mamy nadzieję, że władze stolicy oraz stołeczna policja wyrażą zgodę na organizację meczu z kibicami z Poznania dla dobra rozwoju polskiej piłki nożnej.
Zarząd KP Legia Warszawa SSA

Źródło: Legia.pl :brawo:

IGOR
18-05-2004, 13:49
no i wreszcie coś z tym zrobili :tak: będzie święto :) a Legia zdobędzie puchar :niedobry:

Aigel
18-05-2004, 14:48
No i fajnei bedzie ze Lech wejdzie, na poczatku bylem za tym by ich nie wposcic, ale pokazali iscie iscie legijna :D

ems
18-05-2004, 15:00
no i qrwa po przeczytani tego że Leszki do nas wejdą mi sie qrwa płakac chce... co to qrwa jest że banda debili psuje coś co jest kurewsko magiczne i unikalne!!! ehh jak oni do nas dojadą, to w czym był problem żebyśmy my tam dojechali... :zly: :zly: :zly:
jak Leszki dziś sie powstrzymają od jechania na nas, to będe impressed
wielka szkoda bo WCALE tak to nie musiało wyglądać... :poddajesie

.. co ?

co do tego Kaczynskiego, to ja swojego zdania nie zmieniam od dluzszego czasu. Ciekawe, co na to jego fanatyk na tym forum... ?

[ Dodano: Wto maja 18, 2004 3:02 pm ]

i co z tego że kaczka da pieniądze Polonii na remont tego ich estadio...
to będą nieporównywalne kwoty w stos. do tego co wybudują Legii, a robić podgrzewaną murawę tylko po to zeby potem ją zdemontować :>
nasz obiekt pociągnie do momentu powstania (?) tego nowego

taaaaa :w_morde: gowno wybuduja, on obiecuje od dosc dlugiego czasu, a jakos hajsu na to nie widze...

Jaco
18-05-2004, 18:17
A jednak! Chcieć, to móc. Chociaż jak zwykle po fakcie :

tutaj (http://www.90minut.pl/news.php?id=148697)

:lol:

Aigel
18-05-2004, 18:40
juz by mogli sobie darowac bo takimi decyzjami tylko sie osmieszaja. Szkoda ze 19.20 nie uchylili :)

pijak
18-05-2004, 18:55
Emsior fanatyka kaczki nie znam chyba, i mam go w dupie (kaczke)
a co do jego kadencjii i budowania w tym czasie stadionu, to nie napisałem że to sie musi pokryć, ale chodziło o hajs którym miasto gospodaruje.

i po co to całe zamieszanie było :wsciekly: :pomylony: :glupi:

MaxyM_
18-05-2004, 19:14
Za LL!

Niespełna godzina pozostała do pierwszeg gwizdka sędziego. Kibice Lecha wywiesili bardzo długi transparent: LEGIO NIENAWIDZIMY CIĘ LECZ Z NASZYCH WSZYSTKICH WROGÓW WAS SZANUJEMY NAJBARDZIEJ. Stadion zapłenił się niemal w połowie. Pogoda dopisuje, gdyż jest ciepło i słonecznie. Na trybunach da się zauważyć sympatyków z Warszawy, którzy nie kryją swej sympatii. Gdy piłkarze Legii wyszli na murawę początkowo przywitały ich gwizdy, ale po chwili usłyszeli brawa. Po chwili kibic Lecha zaapelował przez mikrofon o kulturalny doping i nie bluzganie na Legię oraz przywitał fanów stołecznej ekipy, którzy zostali przywitani brawami.
Więcej informacji z Poznania oraz relację na żywo, znajdziecie w naszej relacji live, do śledzenia której serdecznie zapraszamy.

Fizi
18-05-2004, 19:17
i oto w ten sposób dzięki głupawej decyzji wydanej przez prezydenta Poznania, ,,w trosce o prawidłowe zabezpieczenie imprezy masowej,, policja dostała całe dwie godziny na jej zabezpieczenie :rotfl:

a tak poza tym to ta decyzja kolegium odwoławczego może mieć jako casus znacznie dalej idące skutki niż dzisiejszy mecz pucharowy - wynika z niej jednoznacznie , że bezprawne są zakazy wchodzenia na mecze wydawane kibicom jednego klubu :>

możliwe że to właśnie jest poczatek końca wydawania zakazów uczestniczenia w meczach zorganizowanych grup kibiców :)

Nationalist
18-05-2004, 19:17
Za LL!

Niespełna godzina pozostała do pierwszeg gwizdka sędziego. Kibice Lecha wywiesili bardzo długi transparent: LEGIO NIENAWIDZIMY CIĘ LECZ Z NASZYCH WSZYSTKICH WROGÓW WAS SZANUJEMY NAJBARDZIEJ. Stadion zapłenił się niemal w połowie. Pogoda dopisuje, gdyż jest ciepło i słonecznie. Na trybunach da się zauważyć sympatyków z Warszawy, którzy nie kryją swej sympatii. Gdy piłkarze Legii wyszli na murawę początkowo przywitały ich gwizdy, ale po chwili usłyszeli brawa. Po chwili kibic Lecha zaapelował przez mikrofon o kulturalny doping i nie bluzganie na Legię oraz przywitał fanów stołecznej ekipy, którzy zostali przywitani brawami.
Więcej informacji z Poznania oraz relację na żywo, znajdziecie w naszej relacji live, do śledzenia której serdecznie zapraszamy.

Szacunek! :tak:

MaxyM_
18-05-2004, 19:22
Szacunek

P.S.

Posypuję głowę popiołem... Za to, co nie tak dawno temu, napisałem o kibicach Lecha.

yusta
18-05-2004, 20:06
A WOGOLE TO MOGLI BY OD RAZU POWIEDZIEC WPROST CZY WPUSZCZA KIBICOW LECHA CZY NIE A NIE TAK KRECIC!! RZECZNIK LEGII SWOJE A WLADZA SWOJE!!!!

Nie wrzeszcz tak ok? W razie problemów z kumacją odsyłam do regulaminu forum, który wyraźnie coś mówi o używaniu Caps Locka :czytaj:

Wracając do meczu, to szacun dla Leszków, a decyzja PZPN-u hmm.... niby słuszna ale dlaczego tak późno? A to Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Poznaniu, szkoda że jutro się nie zebrali, chociaż pewnie wpływ na ich refleks miał refleks miśków z Miodowej :/

No i brawa dla zarządu Legii za podjęcie słusznej decyzji :brawo:

Herman
18-05-2004, 20:28
szacunek to dla tych, którzy pojechali :dzieki:
Lech respecta :prosze:

Nilmaker
18-05-2004, 21:37
;( 0:2...

Sharn
18-05-2004, 21:56
Można by było nagłośnić całą sytuację. Dla nas oczywiście szacunek ble ble ble, ale dla mediów za mało Mossbergów... Pokażmy, że nie tylko debilna policja tworzy dzisiaj mecze piłkarskie i wizerunek kibica... :transparent:

Grzywa
18-05-2004, 21:59
Szacunek dla Lecha i w ogóle dobrze że tak to się skończyło... wielki **** w dupę tym którzy chcieli zablokować i z ubożyć takie widowisko... w końcu od wielu dobrych lat w finale spotykają się 2 dobre ekipy i to nie tylko piłkarsko ale także kibicowsko godne siebie ekipy i to jest ważne ekipy które potrafią w trudnych chwilach podejść do siebie z respektem i szacunkiem ponad podziałami... Dlatego i dla was ode mnie wyrazy szacunku... A tak w ogóle pierwszy raz w życiu kibicowałem Lechowi :D Dziwne uczucie :tanczy:

Jaco
18-05-2004, 22:02
Szacunek dla Lecha i w ogóle dobrze że tak to się skończyło... wielki **** w dupę tym którzy chcieli zablokować i z ubożyć takie widowisko... w końcu od wielu dobrych lat w finale spotykają się 2 dobre ekipy i to nie tylko piłkarsko ale także kibicowsko godne siebie ekipy i to jest ważne ekipy które potrafią w trudnych chwilach podejść do siebie z respektem i szacunkiem ponad podziałami... Dlatego i dla was ode mnie wyrazy szacunku... A tak w ogóle pierwszy raz w życiu kibicowałem Lechowi :D Dziwne uczucie :tanczy:
Grzywa! Zdrajco! :D Jeśli tak, to ja też będę kibicował Lechowi, gdy spotkacie się w PUEFA :klask:

Grzywa
18-05-2004, 22:02
Można by było nagłośnić całą sytuację. Dla nas oczywiście szacunek ble ble ble, ale dla mediów za mało Mossbergów... Pokażmy, że nie tylko debilna policja tworzy dzisiaj mecze piłkarskie i wizerunek kibica... :transparent:

Prosze mi tu nie mówić "ble ble ble" bo cholera takie słodzenie łatwo nie przychodzi :D :P

aaadamm
18-05-2004, 22:03
Legii ok 80-100 z flaga Legia(repra). Doping bardzo dobry, slyszalny pod Kotlem, gdzie stalem incognito z 3 Legionistami.

W drugiej polowie caly stadion bije brawo, jak kibice Legii podnosza transy o policji, ale napsow dokladnei nie widzialem.

Grzywa
18-05-2004, 22:06
Grzywa! Zdrajco! :D Jeśli tak, to ja też będę kibicował Lechowi, gdy spotkacie się w PUEFA :klask:

Wybór był prosty Groclin albo Lech :poddajesie A wy i tak już macie P. Uefa :D Poza tym zawsze się kibicuje temu "słabszemu" :P

No nie do czego to dochodzi tłumacze się Legioniście czemu kibicowałem Kolejarzowi... :dziwne: ;)

Jaco
18-05-2004, 22:09
Wybór był prosty Groclin albo Lech :poddajesie A wy i tak już macie P. Uefa :D Poza tym zawsze się kibicuje temu "słabszemu" :P
Masz rację! Ja też będę kibicował Łecznej w najbliższej kolejce :klask:

No nie do czego to dochodzi tłumacze się Legioniście czemu kibicowałem Kolejarzowi... :dziwne: ;)
Ja też Cię lubię :lol:

Jaro
18-05-2004, 22:54
Mecz super pod każdym względem :)
Waszych kibiców jak na moje oko kolo 200. Zasiedli na rogu piętra 4 trybuny.
W 2 połowie wywiesili transparent "Poznan - Warszawa - dzieli nas wszystko, łączy nas jedno.." Burza oklasków na stojąco.
Doping porowadzony przez Was głównie w małych chwilach ciszy, ale głośno.
Nasz dopisg super - cały stadion się bawił, Lech wygrał i oto chodzi. :D

marecki
18-05-2004, 23:01
Mecz super pod każdym względem :)
Waszych kibiców jak na moje oko kolo 200. Zasiedli na rogu piętra 4 trybuny.
W 2 połowie wywiesili transparent "Poznan - Warszawa - dzieli nas wszystko, łączy nas jedno.." Burza oklasków na stojąco.
Doping porowadzony przez Was głównie w małych chwilach ciszy, ale głośno.
Nasz dopisg super - cały stadion się bawił, Lech wygrał i oto chodzi. :D

zajebiscie! szczegolnie ,ze JEDNA osoba robila ten trans! :piwo:

Pir3
18-05-2004, 23:04
Legii ok 80-100 z flaga Legia(repra). Doping bardzo dobry, slyszalny pod Kotlem, gdzie stalem incognito z 3 Legionistami.

W drugiej polowie caly stadion bije brawo, jak kibice Legii podnosza transy o policji, ale napsow dokladnei nie widzialem.

Jakim cudem dotarłeś szybciej do domu odemnie ? :>

Co do meczu super, super i jeszcze raz super doping z naszej strony, takiego czegos u nas jeszcze nie było.
Brawa dla Boruca który jako pierwszy skierował oklaski w stronke kotła :D

arczi
18-05-2004, 23:06
zajebiscie! szczegolnie ,ze JEDNA osoba robila ten trans! :piwo:

... i to o 6 rano ;)

DeMon
19-05-2004, 00:26
Szacunek dla Lecha. To było coś. Mimo wyniku jeszcze bardziej optymistycznie patrzę w przyszłość... Ale u nas będzie kocioł. Wkońcu. Mecz o stawkę a nie o punkty których i tak brakuje. Wyniku nie podam :rotfl: ... bo to nie ten temat, ale będzie dobrze.

Puchar Polski 2004 - LEGIA WARSZAWA

Bonhart
19-05-2004, 00:30
Czyli jednak niekoniecznie kibice gosci musza siedziec w klatce, oddzieleni kordonem policjantow z palami i strzelbami? Czyzby na stadion przyjechali sami "niekumaci"? Bo jeszcze niedawno ktos pisal ze takie rzeczy sa w Polsce niemozliwe...

Nova
19-05-2004, 00:32
http://www.lech.poznan.pl/zdjecia/mecze/2004-05-18/4.jpg

Wy :)

Fotka z naszej oficjalnej....Pozniej bedzie wiecej.

Viola
19-05-2004, 00:55
Hmmm doping cóż można powiedzieć nigdy wcześniej tak nie było, cały stadion tyłem i tańec radości poprostu fiesta. Nikomu nie udało sie popsuć tego świeta było doskonale. Gardło mnie boli cały stadion śpiewał i sie bawił to było niezapomniane przeżycie.

MaxyM miło, że zmieniłes zdanie na nasz temat nawet jeśli to tylko tymczasowa zmiana.

c_zary
19-05-2004, 03:24
Szacunek dla Lecha. Jestem pod wrazeniem, akcja mistrzowska - PDK ;) W sumie bylo nas okolo 200 osob. Na trybunach pelne s-f, obok nas przewijaly sie typy w szalach Lecha i nie bylo mowy o jakiejs krzywej akcji. Z naszej strony pare razy LECH, LECH SZACUNEK i pare tekstow o slusznej sprawie (tak samo u Lecha) Oczywiscie zero jazd na siebie, a w pewnym momencie dolaczamy sie do fali zapoczatkowanej przez Poznaniakow. Dodatkowo pojawia sie tez u nas wspomniany juz trans "Warszawa - Poznan, wszystko nas dzieli, łączy nas jedno..." z przekreslona postacia bialego kaska strzelajacego do kibicow. Lech wywiesza "Pilka nozna dla kibicow".
Pozostaje miec tylko nadzieje, ze media naglosnia odpowienio temat i dzieki tej akcji zmieni sie troche postrzeganie przez spoleczenstwo relacji na linii kibice - policja. Udowodnilismy w koncu wszystkim, ze potrafimy sie zjednoczyc ponad animozje miedzyklubowe w slusznej sprawie i to powinno dac do myslenia niektorym osobom.

Jeszcze raz szacunek za zajebista akcje. W rewanzu i tak Was 3:0 powieziemy :> :D

Rzeka_LP
19-05-2004, 08:49
Niezły klimat, nie spodziewalem sie ze wszystko wyjdzie az tak dobrze, wogole nie spodziewalem sie ze kiedykolwiek dozyje takiej sytuacji jaka miala miejsce wczoraj - wzajemne brawa, szacunki i nawet wspolna fala :P Pozatym cala akcja zwiazana z naszym wejsciem na stadion rowniez perfekcyjnie przeprowadzona. Szacunek dla Lecha i oby nie zepsuc tego co sie wczoraj stworzylo w rewanzu.

Porter
19-05-2004, 09:29
Czyli jednak niekoniecznie kibice gosci musza siedziec w klatce, oddzieleni kordonem policjantow z palami i strzelbami? Czyzby na stadion przyjechali sami "niekumaci"? Bo jeszcze niedawno ktos pisal ze takie rzeczy sa w Polsce niemozliwe...

jw w pełni sie zgadzam :dzieki:

Hmmm doping cóż można powiedzieć nigdy wcześniej tak nie było, cały stadion tyłem i tańec radości poprostu fiesta. Nikomu nie udało sie popsuć tego świeta było doskonale. Gardło mnie boli cały stadion śpiewał i sie bawił to było niezapomniane przeżycie.

zobaczysz co sie bedzie działo w Warszawie jak dostaniecie 4:1 :klask: :>

BTW Trans "Wszystko nas dzieli" :piwo:

Q_(L)
19-05-2004, 10:39

Wydaje mi się, ze pomysł nie do zrealizowania.

Jestem chyba kibicem małej wiary :/

Z drugiej strony BARDZO się cieszę, że kibicom się udało :brawo:

Z drugiej strony gdyby sie udało... policja, politycy i wszyscy, którzy widzą wszelkie zło w kibicach zostaliby "wydymani jak ta lala" (że takiego wylgaryzmu użyję)

:fuckyou:

Nova
19-05-2004, 10:40
W rewanzu i tak Was 3:0 powieziemy :> :D
Napinacz :> ;)

apcio
19-05-2004, 10:54
Pozdrawiam typa od flagi Legia, ktory byl caly mecz zdenerwowany i dopiero po meczu idac na tramwaj i do samochodow sie uspokoil :)

Raffi
19-05-2004, 11:02
Hehe... Jeżeli mama kolegi Manfreda oglądała ten mecz to nie będzie miała przeciwwskazań :D
http://www.legianet.com/foto/04lech_legia_pp/04lech_legia_pp_16.jpg
zwróćcie uwagę na klienta w niebieskim szalu - prawie w samym środku grupy :D

Adam-oldboy
19-05-2004, 11:07
Podsumuję to tak:
O ile sportowo losy PP nie są jeszcze rozstrzygnięte :> , to pewne jest, że kibicowsko zdobywca Pucharu nie przyniesie wstydu i będzie potrafił się pokazać w Europie.

MaxxxiM
19-05-2004, 11:09
"Jak wiadomo, oficjalnie, kibice Legii nie mogą być wpuszczeni na stadion - zaczął, godzinę przed meczem przemowę do kilkunastu tysięcy fanów Lecha mężczyzna z mikrofonem na środku boiska. Rozległy się gwizdy. - Nie gwiżdżcie, k... jestem jednym z Was (aplauz). Pokażmy policji i innym decydentom, że jesteśmy od nich lepsi. Kibice Legii będą na stadionie, niedługo się na nich pojawią. Nie gwiżdżmy, nie wyzywajmy ich. Powitajmy ich brawami (burza oklasków)" Pokażmy, że umiemy się zachować. Proszę o niewszczynanie awantur także po meczu i rozejście się do domów (oklaski).

A kiedy na rozgrzewkę wychodził Artur Boruc, został powitany oklaskami... To bodaj pierwszy w historii piłkarz Legii powitany na Bułgarskiej oklaskami

Jestem pod ogromnym wrazeniem. :dzieki:
Wierze, ze kibice Lecha beda po meczu w Warszawie mowili to samo co my dzis.
Ciekawe jak pan prezydent Poznania dzis sie czuje?

shad
19-05-2004, 11:42
Lechici zagrali władzom na nosie :dzieki: Szkoda, że GW zamiast walnąć wielki tytuł "Kibice potrafią" dała to jakąś pogrubioną 16 pod artem o samym finale. W dodatku jest tam z 5 linijek textu. Jak się lali w Chorzowie to był cały wielki art na ostatniej stronie, a jak Pyry biją brawo Legionistom to się robi coś takiego :nie_wiem: