PDA

Zobacz pełną wersję : Akcja Transparentowa!!!

Mrozik
06-05-2003, 21:57
Wiem że ten temat pojawił się już na innym forum Legii, ale nie wszyscy stąd tam piszą, więc chciałem się dowiedzieć kto z tego forum szykuje jakiś transparent????

Tomi
06-05-2003, 21:59
Emde i ja na pewno coś zrobimy

Cipciuś
06-05-2003, 22:07
Ja z Kirusem prawdopodobnie robimy transparencik

Łysolek
06-05-2003, 22:11
jaki transparent ?? :shock: czemu ja o niczym nie wiem ?? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Tomi
06-05-2003, 22:13
jaki transparent ?? :shock: czemu ja o niczym nie wiem ?? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Ładnie , widzisz musiało Cie nie być długo na starym forum zanim padło bo wszystko było opisane :wink: i teraz w NL jest. Ale spokojnie wszystko Ci wyjasnimy przy bro :)

Mrozik
06-05-2003, 22:16
To dobrze że troche osób to zrobi, bo żeby ta akcja miała sens to się musi pojawić z 200 takich transparentów. Jutro jade na Mazowiecką kupić farby, i napisze tu po ile są, chyba że ktoś wie, to niech napisze już teraz. Co po ambitniejszym polecam zrobienie więcej niż jednego transparentu to zawsze można pożyczyć komuś kto transparentu nie ma. Pamiętajcie im więcej tym lepiej ( co prawda ilość nie zawsze idzie w parze z jakością więc zadbajcie o jedno i drugie ) :lol:

dyha
06-05-2003, 22:18

no bo niektóży są 50 lat za murzynami :)) co ty praasy nie czytasz ?? anie stron www nie oglądasz ?? :D http://www.legialive.pl u góry z lewej ;D

Mrozik
06-05-2003, 22:32

no bo niektóży są 50 lat za murzynami :)) co ty praasy nie czytasz ?? anie stron www nie oglądasz ?? :D http://www.legialive.pl u góry z lewej ;D

A ty zamiat się nabijać z innych, to sam rób transparent, i jak będziesz w Warszawie to go komuś przekażesz :)

Grochów
07-05-2003, 08:52
No,ja tez z chlopakami chyba cos zrobimy,tylko czy nie lepiej byloby to malowac spryami???
Ps.Jak macie juz jakies pomysly,to wklejajcie tutaj,najlepiej po kilka,to moze ktos bez projektu sobie pozyczy :)

Lakers
07-05-2003, 08:57
y0 my mamy plany i projekt na 10 prostych podobnych w tej chwili jednak zbieramy $ na nie ale mysle ze na lech sie wyrobymy.

Mrozik
07-05-2003, 09:04
y0 my mamy plany i projekt na 10 prostych podobnych w tej chwili jednak zbieramy $ na nie ale mysle ze na lech sie wyrobymy.
To wklej tu te projekty bo jak ktoś ma $ to może je zrealizować :)

Lakers
07-05-2003, 11:21
dobra dobra nie mam pojąecia jak je wklejić ale wieczorem zeskanuje
i podam komuś na @

Mrozik
07-05-2003, 14:13
Byłem dzisiaj na Mazowieckiej. Farba 200 ml kosztuje 6 zł. Niestety w tej cenie są tylko czarne. Czerwona i zielona są po 7 zł w opakowaniu 15 ml :/. Ale jak tak spojrzałem to 200 ml czarnej bez problemu starczy na
5-10 transparentów.

dyha
07-05-2003, 14:44
ja bym coś skrobnoł z miłą chęcią , ale na moim zadupiu nie dostane ani farb , nie mowiąc o kijkach :/

foks
07-05-2003, 15:07
farba na mazowieckiej - jest w sklepie od storny metra. 6zl 200ml i wszystkie kolory potrzebne (mozliwy chwilowy brak, lecz 2-3 dni i sa nowe - wiem bo juz sam kupowalem tam okolo 12 kubelkow, wiec odwiedzalem ten sklep z 4 razy)
ja zrobilem juz 9 transparentow, nie wysylam ich nigdzie bo nie ma gdzie... jeden mogliscie ogladac w artykule z NL o transparentach.
malowanie sprayem to dobry pomysl pod warunkiem jak ktos ma sprawna reke. potzreba do tego umiejetnosci, farbami mozna latwiej zrobic, bo tylko popprawia sie kontur ktory moglismy przeciez malowac olowkiem 100 razy.. sprayem nie tak latwo, grube linie itp.
pozdrawiam i jakbyscie mieli jakies pytanie to pytajcie, bo my jako CF przed akcja transparentowa w NL juz wykonalismy czesc transow.
foks

Małolat
07-05-2003, 17:51
Ja oczywiscie robie transparent a moze uda mi sie zrobic wiecej? :) Juz mam chyba projekt ktory zrealizuje.
P.S. To forum baaardzo wolno chodzi :/

Ostry
07-05-2003, 18:24
Ja mam wielką ochotę na zrobienie transparentu :) Niestety nie mogę wciąż wymyślić jakiegoś naprawdę fajnego projektu :/ Poza tym ten transparent będę musiał zaprezentować na krytej.Ale tam też musi być kolorowo i ciekawie. ;)

peyek
07-05-2003, 18:39
www.peyek1.republika.pl/polegia.gif

Jesli kogos interesuje to moze zrobic cos w tym stylu. Projekt eLadamo.

SHIT! Czemu nie widac obrazka? Mam dola po matmie jeszcze mnie ten komputer wkurwia :fu: . Zaraz wyladuje za oknem :*

MaxyM
07-05-2003, 19:05
www.peyek1.republika.pl/polegia.gif

Jesli kogos interesuje to moze zrobic cos w tym stylu. Projekt eLadamo.

SHIT! Czemu nie widac obrazka? Mam dola po matmie jeszcze mnie ten komputer wkurwia :fu: . Zaraz wyladuje za oknem :*

Nie łam sie chłopaku, zobaczysz - każdemu się wydaje że mature spierdolił, a potem miłe rozczarowanie bo dobre stopnie - u mnie tak wszyscy mieli.

peyek
07-05-2003, 19:10
Nie łam sie chłopaku, zobaczysz - każdemu się wydaje że mature spierdolił, a potem miłe rozczarowanie bo dobre stopnie - u mnie tak wszyscy mieli.

Dzieki :+:
Mam nadzieje ze i tu bedzie podobnie ;)

PS. Tylko nadal nie wiem co mam wylaczone ze mi nic nie dziala :hmm:

Skywalker
07-05-2003, 19:26
A jakie te płótna mają mieć wymiary??

Jawor_CDR
07-05-2003, 19:52
Słuchajcie, a jest wogóle wyznaczony jakis komnkretny termin tej calej akcji? zeby nie bylo kichy jak na jednym meczu bedzie 5 tarnsparentow, na drugim 7... moze warto by ustalic jakis termin? co wy na to?

ange(L)
07-05-2003, 19:57
Słuchajcie, a jest wogóle wyznaczony jakis komnkretny termin tej calej akcji? zeby nie bylo kichy jak na jednym meczu bedzie 5 tarnsparentow, na drugim 7... moze warto by ustalic jakis termin? co wy na to?

jest z tego co wiem ustalony termin,ale nie wiem czy mozna o tym pisac(na jaki to mecz jest szykowane) bo pozniej nie bedzie kompletnie zadnego zaskoczenia :look:

Mrozik
07-05-2003, 20:09
farba na mazowieckiej - jest w sklepie od storny metra. 6zl 200ml i wszystkie kolory potrzebne (mozliwy chwilowy brak, lecz 2-3 dni i sa nowe - wiem bo juz sam kupowalem tam okolo 12 kubelkow, wiec odwiedzalem ten sklep z 4 razy)
ja zrobilem juz 9 transparentow, nie wysylam ich nigdzie bo nie ma gdzie... jeden mogliscie ogladac w artykule z NL o transparentach.
malowanie sprayem to dobry pomysl pod warunkiem jak ktos ma sprawna reke. potzreba do tego umiejetnosci, farbami mozna latwiej zrobic, bo tylko popprawia sie kontur ktory moglismy przeciez malowac olowkiem 100 razy.. sprayem nie tak latwo, grube linie itp.
pozdrawiam i jakbyscie mieli jakies pytanie to pytajcie, bo my jako CF przed akcja transparentowa w NL juz wykonalismy czesc transow.
foks

Część to znaczy ile?? JA dzisiaj kupiłem zielony i czerwony w tym małych opakowaniach po 7 zł :/ . Najwyżej będe musiał jeszcze raz pojechać. Ale za to mam 200 ml czarnego, wiec może na 2 transparenty mi starczy :)

Lewix
07-05-2003, 22:41
Proponuje zrobic tyle transparentow zeby cała Polska znowu była w szoku!Dlatego pełna mobilizacja na mecz z pyrusami. Poraz kolejny pokażemy kto jest the best w Polsce!!!! :) :cf1:

Małolat
08-05-2003, 08:11
Najprawdopodobniej na 21 maja, na mecz Legia - Lech.
pzdr

Adis
08-05-2003, 09:41
No właśnie... na jaki mecz to ma być zrobione?? Bo jak na mecz z Lechem to zrobię cos bo będe...

Pozdrawiam Legijną brać!! :cf0:

Sergii
08-05-2003, 09:43
Według mnie to musi byćwszystko lepiej zorganizowane w sklepiku Bosmana powinny być kijki i płótna do kupienia . A tak jak każdy będzie sam robił to dużo tych transparentów nie powstanie ( co to by było gdyby każdy na Żylecie miał swój transparent- marzenie :)) aha jestem nowy na tym forum więc WITAM . Sergii

^m@rcin^
08-05-2003, 10:19
http://www.ultraszaglebie.boo.pl/galerie_strony/g_transparenty.htm

Kilka naszych transparentow !! Mielismy ok 50 ale troche bylo malo widocznych a czesc sie zniszczyla :( :/

emde
08-05-2003, 11:23

jest z tego co wiem ustalony termin,ale nie wiem czy mozna o tym pisac(na jaki to mecz jest szykowane) bo pozniej nie bedzie kompletnie zadnego zaskoczenia :look:

Spox ange(L) juz CF pisal na roznych forach ze transparenty maja byc gotowe NA MECZ Z LECHEM

Mrozik
08-05-2003, 12:54
Byłem tam dzisiaj, dokupiłem 200 ml zielonej i 16 ml czerwonej. Najbliższa dostawa dopiero za tydzień :/ . A co do płótna - to wystarczy Ci chyba zwykłe prześcieradło. Ja robie 2 transparenty o wyymiarach 120cm na 100 cm ale jeszcze bede musiał wszyć kijki więc troche mniej wyjdzie. Rurki - możesz kupić w każdym sklepie budowlanym

kamyk
08-05-2003, 16:35
nio pannowie moze akcja transparet poniesie nas i ebdzie na lechu zajebisca oprawa dloczajac pewnie inne atrakcje heh :) wiec robimy robimy jak bym mial fudusze toi ja bym skrobnol cos ale ma dziecwyzne dalkeo od siebi wiec musze miec na bilety do niej i chce tez na lecha zajechac jak bede od niej wracal! :)))

Michał89
08-05-2003, 16:55
Mi bardzo podoba się pomysł z gościami z South Park.Barwy Legii pasują im. ;)

Toudi
08-05-2003, 18:31
Witajcie wszyscy ;)
Co do transparentów to oczywiście że będą pokazywane na lechu.A jak ktoś ma duże zdolności to może zrobić coś takiego jak na stronie głownej forum(taka niby maskotka forum czy coś takeigo)
Pozdro dla znajomych z .....(nie będę robił reklamy) dla Emdego,Małolata i wszystkich innych ;)

Łasuch
09-05-2003, 14:57
Ja to robię transpatent przedstawiający date powstania NASZEGO klubu z eLką w środeczku... " Czana eLka w kółeczku sie mieni..."

turi
09-05-2003, 15:08
no mobilizacja mobilizacja, zeby sie znow nie okazalo ze na sieci kazdy gada a efektr bedzie taki sam jak przy rozdawaniu ulotek
jeden na glowe to juz jest duzo w tym moemnecie jest zarejestrowanyn 200 oosb kazdy jeden i ... git .

Ader_ZS
09-05-2003, 15:13
witajcie my mamy okolo 50 transparentow ale na stronie fb sa tylko tepierwsze
ps.moze zrobicie jak myszkowianie mieli POKEMONY jesli nie wierzycie wejdzie na www.zaglebie.sosnowiec.pl/galeria/myszkow260403.php3
rowniez tam na zdjeciach powinny byc widoczne inne transparenty ;)

dyha
09-05-2003, 15:40
a moze ziomki z sosnowca przywiozłyby na lech kilka swoich transparentów :) fajnie by wyglądało . A tak właściwie to zrobil już ktos transparent , i lie jest już wykonanych ??

Mrozik
09-05-2003, 21:07
. A tak właściwie to zrobil już ktos transparent , i lie jest już wykonanych ??
Ja zrobiłem. Róbcie ludzie róbcie :)

amilo
09-05-2003, 22:24
ja mam jeszcze pytanie odnosnie tych kijkow bo nie wiem jakie nabyc... a farby jakie maja byc ?

Mrozik
09-05-2003, 22:48
ja mam jeszcze pytanie odnosnie tych kijkow bo nie wiem jakie nabyc... a farby jakie maja byc ?

Kijek - rurka pcv 3m podzielona na 2 części . W OBI zapałciłem za taką 13 zł. Farba - do malowania po materiale

amilo
09-05-2003, 22:57

Kijek - rurka pcv 3m podzielona na 2 części . W OBI zapałciłem za taką 13 zł. Farba - do malowania po materiale

ok thx zrobie pewnie kilka transparentow bo juz mam projekty...dzis w szkole wymyslilem

Mrozik
10-05-2003, 15:41
Zastanawiałem się , czy nie przynieść swojego transparentu na mecz w niedziele, co by było testem min. dla ochrony na Legii, i kibiców którzy narzekają że im flagi zasłaniają :/ . Co o tym myślicie??

amilo
10-05-2003, 21:19
Zastanawiałem się , czy nie przynieść swojego transparentu na mecz w niedziele, co by było testem min. dla ochrony na Legii, i kibiców którzy narzekają że im flagi zasłaniają :/ . Co o tym myślicie??
Transparenty maja byc po raz pierwszy zaprezentowane na Lechu... ale wlasnie ciekawe jak sie ochrona zachowa....

Mrozik
10-05-2003, 21:24
Transparenty maja byc po raz pierwszy zaprezentowane na Lechu... ale wlasnie ciekawe jak sie ochrona zachowa....

Właśnbie chciałem to sprawdzic, bo jak mi teraz by zabrali rurki to można to do meczu z Lechem jakoś z ochroną załatwić. A tak to przypał będzie

Adis
10-05-2003, 21:35
Właśnbie chciałem to sprawdzic, bo jak mi teraz by zabrali rurki to można to do meczu z Lechem jakoś z ochroną załatwic.

I co sprawdziles?? Na jutro ktos by mógl wziasc transparent i by sie zobaczylo. Chyba ze sprawa bedzie obgadywana z ochrona dopiero przed Lechem... :hmm:

Mrozik
10-05-2003, 21:41
Właśnbie chciałem to sprawdzic, bo jak mi teraz by zabrali rurki to można to do meczu z Lechem jakoś z ochroną załatwic.

I co sprawdziles?? Na jutro ktos by mógl wziasc transparent i by sie zobaczylo. Chyba ze sprawa bedzie obgadywana z ochrona dopiero przed Lechem... :hmm:

no właśnie chce jutro wziąć żeby to sprawdzić !!

amilo
10-05-2003, 21:56

no właśnie chce jutro wziąć żeby to sprawdzić !!
to mozesz jutro sprawdzic i jak cos to daj znac na forum...

Aureliusz
12-05-2003, 11:26
No i sprawdził ktoś, bo żadnego transpatentu nie zauważyłem.

aaadamm
12-05-2003, 14:38
jesli ktos nie ma pomyslu to:

- trensparent z data 20 czerwca 1993 - Pamietamy
- moza ten ustawic w kolejnosci trnasparenty zktore utworza nazwe LEGIA
- trnasparenty z wipisanymi datami mistrzostw Polski Legii
- mistrzoska patera lub puchar
- żymski legionista
- buldog
- pokemon w obcych barwach
- herby Legii, Pogoni, Zaglebia, Olimpii, Haagi,

narazie tyle....pomysly proste i latwe w wykonaniu :)))

marecki
12-05-2003, 14:48
- pokemon w obcych barwach

eeee nieee:] Nie podoba mi sie ten pomysł :)

Lakers
12-05-2003, 15:04
20 czerwca - pamiętamy

my zrobimy ! mamy juz projekt zreszt a włsnie eLdamo jest jego autorem lecz z małymi przerobkami ;P

Ultra LW
12-05-2003, 15:54
My zrobiliśmy już 4 transparenty, a będziemy ich mieli 12. Wymiary 1,6/1,4 m. Robimy je sprayami ale jest wporządku. Duzo roboty ale sadysfakcja gwarantowana. :cf1:

Zajacc
12-05-2003, 15:58
Nie jestem w temacie, wiec pytanie moze sie wydac glupie ale... gdzie mozna kupic potrzebne do zrobienia transparentu materialy? i mniej wiecej w jakiej cenie??

Labec
12-05-2003, 18:41
Ja mam dwa pytania.
Czy te transparenty będą podniesione przez cały mecz czy tylko w chwilach emocjonalnego uniesienia?
I jakiego materiały można użyć i gdzie go ewentualnuie kupić?

Raffi
12-05-2003, 19:12
1. To się okaże....
2. Patrz strona 1 i 3 tego tematu

amilo
12-05-2003, 22:18
to jak sprawdzil ktos wczoraj czy normalnie da rade wejsc na stadion z transparentem... ??

marecki
12-05-2003, 22:20
Najprawdopodobniej bedzie organizowana zbiorka transparentow przed meczem ,tzn dzień ,dwa dni wcześniej. I pamietajcie TYLKO rurki PCV :)

Sergii
13-05-2003, 09:05
Ekstra coraz więcej ludzi robi transparenty . Ja jestem w trakcie robienia dwóch. Rurki PCV kupiłem w OBI ( 7 zł za 3 metrową rurkę). Zastanawiam się ile powstanie transparentów. Przydałoby się, aby NL o tym więcej napisała zeby wszyscy przynieśli na mecz z Lechem . Jak sądzicie ile powstanie transparentów? ja obstawiam około 200.

aaadamm
13-05-2003, 10:17
Ekstra coraz więcej ludzi robi transparenty . Ja jestem w trakcie robienia dwóch. Rurki PCV kupiłem w OBI ( 7 zł za 3 metrową rurkę). Zastanawiam się ile powstanie transparentów. Przydałoby się, aby NL o tym więcej napisała zeby wszyscy przynieśli na mecz z Lechem . Jak sądzicie ile powstanie transparentów? ja obstawiam około 200.

rurki moza tez kupic w Castoramie....o ile sie nie myle...zreszta wy macie w Warszawie duzy wybor..ja nawet ostatnio znalazle mcos takiego u nas w sklpeie...:)))

nie bede typowal ile bedzie transparentow..ale chcialbym zeby bylo ich bardzo duzo !!!

Lolek
13-05-2003, 10:45
to jak sprawdzil ktos wczoraj czy normalnie da rade wejsc na stadion z transparentem... ??

Na dniach powinno się wyjaśnić, ale chyba nie będzie potrzeby robienia zbiórki dzień przed meczem - prawdopodobnie każdy kto przyniesie ze sobą transparent, będzie mógł wnieść go na stadion.

marecki
13-05-2003, 10:53

Na dniach powinno się wyjaśnić, ale chyba nie będzie potrzeby robienia zbiórki dzień przed meczem - prawdopodobnie każdy kto przyniesie ze sobą transparent, będzie mógł wnieść go na stadion.

eee ...ale Ty bedziesz biegał za ludzmi na stadionie i zbierał od nich transy :P

eee...nie...musze to odwołać ...przecie bedzie mozna zrobic ,jakis pkt na stadionie gdzie bedzie sie zbierać transy :P

Labec
13-05-2003, 13:26
To z tymi transparentami bedzie tak że zostaną zebrane najpierw i potem rozdane np.na jednym sektorze? Czy raczej kto sobie przyniesie ten bedzie sobie go trzymał(niezależnie od miejsca)?

E_L_K_T_R_Y_K
13-05-2003, 13:40
JA nie rozumiem bedą zbierane transparent ? to znaczy ze transparentu który ja zrobiłem nie bede trzymał ? ne rozumiem

marecki
13-05-2003, 14:04
Widze ,ze niektórych zmartwie. Ale tak własnie bedzie :/ tzn. transparenty beda zbierane...no chyba ,ze bedzie ich z 500 :D ;)

Jackos
13-05-2003, 14:19
Czemu mogą tylko być rurlki PCV??? Drewniane są tańsze i łatwodostępne

Raffi
13-05-2003, 14:20
....ale zapewne ciężej je wnieść na stadion......

Jackos
13-05-2003, 14:23
ja tam i tak wjeżdżam na stadion samochodem, bo mój starszy ma załatwoine miejsce na parkingu :) więc ja to moge nawet jakąs bombe wnieść na stadion :P

legart
13-05-2003, 14:29
ja tam i tak wjeżdżam na stadion samochodem, bo mój starszy ma załatwoine miejsce na parkingu :) więc ja to moge nawet jakąs bombe wnieść na stadion :P

Wystarczy jak zrobisz transparent :>

Labec
13-05-2003, 14:41
Widze ,ze niektórych zmartwie. Ale tak własnie bedzie tzn. transparenty beda zbierane...no chyba ,ze bedzie ich z 500
Mnie w sumie takie rozwiązanie wcale nie przeszkadza anie nie martwi.Tylko co po meczu z nimi sie stanie ?domagazynu wszystkie czy jak?

Mazi
13-05-2003, 14:43
Widze ,ze niektórych zmartwie. Ale tak własnie bedzie tzn. transparenty beda zbierane...no chyba ,ze bedzie ich z 500
Mnie w sumie takie rozwiązanie wcale nie przeszkadza anie nie martwi.Tylko co po meczu z nimi sie stanie ?domagazynu wszystkie czy jak?

Magazyny ??? Myślę ,ze byłby to najlepszy pomysl , tak samo jak samo zebranie ich w kupę przed meczem :) .

Ader_ZS
13-05-2003, 14:51
na lecha raczej nie przyjade ale mam pytanko czy jakby mozna jakies zdjecia transparentow (do moderatorow)bardzo prosze

Grochów
13-05-2003, 14:52
Nie rozumiem sensu zbierania tych transparentów...??Moze chodzi o to,zeby wszystkie je skupic na jednym sektorze(srodek zylety :> :) )??Czy jest w tym moze jakis inny,ukryty cel???

marecki
13-05-2003, 14:55
Nie rozumiem sensu zbierania tych transparentów...??Moze chodzi o to,zeby wszystkie je skupic na jednym sektorze(srodek zylety :> :) )??Czy jest w tym moze jakis inny,ukryty cel???

pomyśl :)

Mazi
13-05-2003, 14:59

Jezeli nie będzie ich w magazynie , transparentowanie u nas na pewno zniknie . Dlaczego tak sądzę ? Patrz przykład ---> tysiąca małych flag - kibice rozniesli je w swoje strony i tyle je było widać :P . Natomiast ,jezeli będą w jednym miejscu i bedą nimi rozporządzać Cyberf@ni, akcja ta może przynieść jeszcze lepsze skutki ( np moze co poniektorzy by donosili na inne ,kolejne mecze - kto wie? ) .
Pzdr

Niko
13-05-2003, 15:05
Na wstępie witam wszystkich forumowiczów.
Moje 3 grosze do dyskusji: Wydaje mi się, że składanie transparentów do magazynu było by głupie. Transparent powinien być takim atrybutem kibica jakim jest szalik. Bo to głupie , że ja się namęcze przy moim transparencie a machać nim będzie ktoś inny. Nie mówiąć już o tym, że ludzie nie będą o nie dbać, a i nie jeden pojedzie do domu(czyjegoś). Myślę, że najlepszą opcją jest trzymanie transparentów w magazynie, ale każdy mógłby wziąć tylko swój. Tylko, że przy dajmy na to 300 osobach jest to niewykonalne.

Pzdr

Ader_ZS
13-05-2003, 15:12
do cyberf@now czy zrobicie jakies zdjecia tych transparentow bo polonia po meczu z wami dala na swoja stronke zdjecia transparentow?

legart
13-05-2003, 15:22
Na wstępie witam wszystkich forumowiczów.
Moje 3 grosze do dyskusji: Wydaje mi się, że składanie transparentów do magazynu było by głupie. Transparent powinien być takim atrybutem kibica jakim jest szalik. Bo to głupie , że ja się namęcze przy moim transparencie a machać nim będzie ktoś inny. Nie mówiąć już o tym, że ludzie nie będą o nie dbać, a i nie jeden pojedzie do domu(czyjegoś). Myślę, że najlepszą opcją jest trzymanie transparentów w magazynie, ale każdy mógłby wziąć tylko swój. Tylko, że przy dajmy na to 300 osobach jest to niewykonalne.

Pzdr

Witaj na forum ;)

Labec
13-05-2003, 15:54
Mam nadzieje że razem z tymi transparentami wyjęte zostaną flagi na kijach bo same transparenty będą wyglądały jakby bez życia choćby byłu niewiem jak zajebiste a flagi na kijach napewno tchną w to troche życia.Podobno dużych flag jest około 30 więc to chyba najlepsz okazja zeby przywrócić je do użytku.dużo ludzi będzie trzymało transparenty więć napewno znajdą się też chętni do machania flagami.

Mrozik
13-05-2003, 15:54
To mnie Obi przycięło bo zapłaciłem 13 zł za 3 m :), ale ważne że PCV. Co do zbierania transparentów przed meczem to powinny one być rozdane na "I","G","A" , przynajmniej moim zdaniem. Ale osoby które tam siedzą niech biorą ze sobą. Co do składowania w magazynie, pomysł jest dobry, ale co z ich praniem itp ?? :/

Grochów
13-05-2003, 16:07

Jezeli nie będzie ich w magazynie , transparentowanie u nas na pewno zniknie . Dlaczego tak sądzę ? Patrz przykład ---> tysiąca małych flag - kibice rozniesli je w swoje strony i tyle je było widać :P . Natomiast ,jezeli będą w jednym miejscu i bedą nimi rozporządzać Cyberf@ni, akcja ta może przynieść jeszcze lepsze skutki ( np moze co poniektorzy by donosili na inne ,kolejne mecze - kto wie? ) .
Pzdr
A po co ktos by mial krasc swój transparent :lo: ??Wlasnie jak rozda sie je byle komu,to wtedy moga poginac....
Wiec powiedz Marecki,po co je zbieracie??Nie chce mi sie myslec :lo: ...

Adiq
13-05-2003, 16:21
Co do zbierania transparentów przed meczem to powinny one być rozdane na "I","G","A" , przynajmniej moim zdaniem.
Możesz wyjaśnić czemu akurat tak? :hmm:

Ja wypatrzyłem w sklepie "Żak" na Natolinie farby do malowania na płótnach za 8,90 zł bodajże 75 ml. W kolorach jest duży wybór, a koleś powiedział, że jednym pojemnikiem można zamalować 1,5 m materiału.

Co do magazynowania tego, to wolałbym opcję taką jaką przedstawił Nikos.

dyha
13-05-2003, 16:28
Co do zbierania transparentów przed meczem to powinny one być rozdane na "I","G","A" , przynajmniej moim zdaniem.

a L,E zostanie puste ?? jak coś to rozdać je na E,G,I , albo niech bedą na całej otwartej , bedzie fajnie , zobaczycie byle z tymi 30 na sztycach.

E_L_K_T_R_Y_K
13-05-2003, 16:58
TO JEST GŁOPOTA ZEBY JE ZBIERAC, BO JESLI JA GO ZROBIE TO MYSLAŁEM ZE JA BEDE MIAŁ SATYSFAKCJE Z JEGO TRZYMANIA A NIE KTOS INNY !

Adiq
13-05-2003, 17:00
TO JEST GŁOPOTA ZEBY JE ZBIERAC, BO JESLI JA GO ZROBIE TO MYSLAŁEM ZE JA BEDE MIAŁ SATYSFAKCJE Z JEGO TRZYMANIA A NIE KTOS INNY !
Elektryk ja też tak uważam, ale po raz kolejny prosimy cię, żebyś przestał pisać drukowanymi literami!

Lolek
13-05-2003, 17:03
Skoro nie można prościej - chcieliśmy użyć transparenty do przygotowanej choreografii. Ale skoro ich właściciele nie chcą się z nimi rozstać, pomysł uznaje za niebyły.

amilo
13-05-2003, 17:07

Pzdr

no tak wszystko spoko to jest nienajgorszy pomysl...tylko jest jeden myk... kazdy wydal troche kasy jak rowniez poswiecil swoj czas ... i ja bym np. chcial trzymac swoj bo mialbym lepsza frajde, niz trzymajac inny albo zaden. Wiec jadnak przystal bym przy tym aby mozna bylo samemu wniesc na stadion jak rozniez jak ktos by chcial zostawic swoj w magazynie to luz...

E_L_K_T_R_Y_K
13-05-2003, 17:22
Skoro nie można prościej - chcieliśmy użyć transparenty do przygotowanej choreografii. Ale skoro ich właściciele nie chcą się z nimi rozstać, pomysł uznaje za niebyły.

jaką choreografie chcieliście robić ?

Mrozik
13-05-2003, 17:40
Możesz wyjaśnić czemu akurat tak? :hmm:

To znaczy chodziło mi o to że lepiej by bylo jakby wszystkie były nagromadzone w jednym miejscu, ale jak się teraz zastanowiłem to to troche bezsensu mi się wydaje, bo wszędzie musi być kolorowo. Lolek - jaka choreografia, to może przekonasz ludzi zeby oddawali transparenty pod opiekę CF. Zresztą zobaczymy jak to będzie na dzisiejszych derbach Mediolanu wyglądało, bo w kwestii transparentów, to Włosi nie mają sobie równych ( jeszcze tylko do meczu Legia-Lech ) :)

Lolek
13-05-2003, 17:42
Lolek - jaka choreografia, to może przekonasz ludzi zeby oddawali transparenty pod opiekę CF.

Napradę chcecie żebyśmy ujawniali nasze pomysły na tydzień przed meczem? 8-

Mrozik
13-05-2003, 17:44
Lolek - jaka choreografia, to może przekonasz ludzi zeby oddawali transparenty pod opiekę CF.

Napradę chcecie żebyśmy ujawniali nasze pomysły na tydzień przed meczem? 8-

To znaczy nie mówie żebyście ujawnili, tylko pytam o co tak mniej więcej chodzi :/

marecki
13-05-2003, 18:09
bosz... z niektórymi to jak z małymi dziećmi :P

Zróbmy tak. Jeżeli masz do nas CF zaufanie ,to na czas nieokreslony oddajesz nam swoj transparent(y) do dyspozycji. oka? moze tak byc? :)

Ja np. mam gleboko w dupie kto bedzie trzymal "moje" transparenty! Liczy sie dla mnie efekt koncowy. I to aby nikt ich nie ukradł.

Mrozik
13-05-2003, 18:24
Nie bierzesz pod uwage, że nie którzy są dziećmi :D. Mam do Was zaufanie. Dla mnie też się liczy efekt końcowy, i to żeby niepoginęły, ale nie chciałbym ( znowu dziecinne podejście do sprawy ) wyladować na meczu z LEchem bez jakiegokolwiek transparentu :)

marecki
13-05-2003, 18:26
ale nie chciałbym ( znowu dziecinne podejście do sprawy ) wyladować na meczu z LEchem bez jakiegokolwiek transparentu :)

Bede trzymał za Ciebie kciuki ;) :)

emde
13-05-2003, 22:01
Do CF. Nie sluchajcie tych glosow tutaj tylko zbierajcie transparenty i robcie oprawe ktora znow zadziwi cala Polske. Po wszystkim ludzie beda wam dziekowac ze tak zrobilisice.

Grochów
13-05-2003, 22:29
No i o to mi chodzilo!Nie mozna bylo odrazu powiedziec,ze robicie choreografie,chociaz z jednej strony dobrze,ze nie chcialiscie powiedziec(element zaskoczenia)...I oczywiscie jestem jak najbardziej za!!
Róbmy jak najwiecej transparentów i niech CF robia swoje!!!

M_I_G
13-05-2003, 22:45
no i oczywscie niech zabioro transparenty zajebisty pomysl

wyobrazcie to sobie tak - ty robisz transparent wkladasz w to prace czas i pieniadze i ci ktos go podpierzy (nie czarujmy sie beda takie akcje) ale poaptrz tak:
serpetyna ktora rzucasz , konfetti ktore dostje ze free to tez czyjes pieniadze czas i praca - to nie jest latwe kupic a\lub zrobci przywiezc i rozdac - a wiec ci ludzie rozniwe dobrze mogli by powiedzec - ****! to kazdy z nas rzuci sobie 100 serpentyn i bujajcie sie - ale liczy sie efekt koncowy!!

dla mnie to zajebisty pomysl ulozenia z czegos transpranetow (sam mam kilka cikeawych pomyslow na choreografie) i postawcie sprawe tak:
- oddasz , moze nie odzyskasz
- nie oddasz , odzyskasz ale nie wejdziesz
:D:D:D

ems
13-05-2003, 23:19
zobaczymy jak to bedzie, wiadomo ze najwazniejsze jest dobro Legii, ale...
moje zdanie jest takie ze powinniscie je jednak miec jako "osobisty wklad" w oprawe... to wasza praca, po prostu wasza "flaga"...

Sergii
14-05-2003, 08:16
Mi też sie wydaje że transparenty powinny być trzymane przez osoby, które je zrobiły. Powinno być tak że każdy trzyma swój transparent ale np Cyberfani rozdają transy, które zrobili na Srodku Żylety ( jeśli zrobili) . Najlepszy efekt dadzą transparenty + małe flagi ( trochę ich jest pokażmy je !! ) + Duże flagi do tego białe świece dymne + konfetti + serpentyny . TO da niesamowity efekt pzy śWietle dziennym.
Dość drogie ale dobrej jakości farby akrylowe ( 13 zł) można kupić w Papierniczym na Ursynowie ul Surowieckiego przy Megasamie.
Pamiętajcie, żeby utwardzić farbę i była wodoodporna trzeba przeprasować transparent !!!!!!!WIĘCEJ, WIĘCEJ TRANSPARENTÓW!!!!! ;)

Labec
14-05-2003, 08:44
To w końcu transparenty będą zbierane dzień wcześniej czy bezpośrednio przed meczem już na stadionie?

marecki
14-05-2003, 08:58
To w końcu transparenty będą zbierane dzień wcześniej czy bezpośrednio przed meczem już na stadionie?

Spokojnie ,jeszcze jest kupa czasu :) Konkretne decyzje jeszcze nie zapadły. Jeżeli bedzie juz coś wiadomo ,to ktoś Was napewno powiadomi. Pewnie ukaże sie notka na LL może w NL :) Czekajcie cierpliwie i róbcie transparenty. :)

Aureliusz
14-05-2003, 09:09
Tu nie jest ważne kto trzyma taki transparent, liczy się efekt końcowy. Osobiście nie miałbym nic przeciwko gdyby mój transparent trzymał kto inny. Bo albo sie robi transparent aby samemu zaistnieć na tej scenie, albo dla wyższego celu.
I jeszcze inna kwestia. Jeśli te transparenty nie zostana złożone w magazynie, to niedługo się okaże że była to jednorazowa akcja, bo każdy przyniósł na Lecha, a niekoniecznie przyniesie na taką Szczakowiankę czy Groclin. A jeśli będą one na miejscu, to będzie prościej je wykorzystywać w każdym następnym meczu.

kamyk
14-05-2003, 09:31
nio nie ujawniac zadnych pomyslow ma byc pelne zaskoczenie a nie wszyscy bede wiadziec i po chuju oprawa bedzie ! wiec nic nie mowic jeszcze kazdy wytrzyma ten tydzien! :)

l_u_k_a_s_z
14-05-2003, 16:21
choreografia,transparenty,pirotechnika i jeszcze nasz zajob doping ahhh...cóż to bedzie za mecz!!! Jak najwiecej transparentów!!

Walek_C.Z.K
14-05-2003, 16:36
Zgadzam sie zeby nie ujawniac jaka bedzie oprawa na Lechu, bo to moze odwrócić się przeciwko nam! Ale byśmy zrobili oczy jakby Lech wyjął sektorówke z Panoramą Poznania! Dlatego wydaje mi sie że pomysły na tym forum można przedstawiać, ale nie pisać co będzie. To jest temat dotyczący transparamentów i ja uważam że kazdy powinien oddać je Cyberfanom, ponieważ oni prawdopodobnie mają dopiętą już tą oprawę na ostatni guzik i wiedzą kiedy te transparamenty mamy pokazać! A jeśli zostałyby rozdane w miare regularnie, to efekt będzie większy niżby w przypadku gdy każdy bedzie trzymał swój, bo jak bedzie to wyglądało, gdy powiedzmy na G bedzie multum transparentów, a na E będą pustki, efektu nie bedzie.A tak Cyberfani policzą transparenty i rozdadzą je tak, aby efekt był zajebisty!

Ultra LW
15-05-2003, 11:02
Z jednej strony najlepiej było by oddać je Cyberfanom. Wiadomo, choreografia, podniesienie w odpowiednim momencie itp.:
Ja dla dobra sprawy mogę oddać swoje transparenty tyle tylko, że mam ich już siedem, do meczu z ziemniakami zrobię następne siedem lub więcej '8 . Zebrałem od ludzi z którymi chodzę na Legię pieniądze i robie. Siedze od pięciu dni w piwnicy i daje mi to zajebistą sadysfakcję, była by jeszcze większa gdybym mógł zaprezentować chociaż jedną ze swoich "prac". Staram się być skromny ale jak narazie wychodzą mi rewelacyjnie, po prostu przebłysk geniuszu :rotfl:
Reasumując "jestem za a nawet przeciw"

sweter_cf
15-05-2003, 12:05
Chłopaki, nie dygajcie, przecież to nie jest tak, że będziemy podchodzić, brać transparenty i już nigdy ich nie zobaczycie. Nie wiadomo jeszcze, jak będziemy je wnosili na stadion, ale po prostu w pewnym momencie wszyscy ludzie z transparentami zostaną _ustawieni_ w odpowiednich miejscach - czyli będą musieli do nich przejść. Wszystko jasne?

Józek
15-05-2003, 12:38
Tak jest.
Spoko, ostatecznie nie bedzie żadnego odbierania transparentów. Tak jak pisze sweter, możecie być w pewnym momencie poproszeni o zmianę miejsca, jeżeli choreografia będzie tego wymagała. Transparenty są Wasze od początku do końca - Wasz trud, czas i pieniądze. Jeżeli znajdą sie takie osoby, które będą chciały transparent zostawić w magazynie - pod opieką CF - to nie będzie takich przeszkód. Wystarczy podejść i zagadać.
Pozdrawiam
Józek
PS. Chciałem tez napisać "Witam wszystkich na forum"!

legart
15-05-2003, 12:45
Witaj Józek :szal:

Mrozik
15-05-2003, 16:13
Tak jest.
Spoko, ostatecznie nie bedzie żadnego odbierania transparentów. Tak jak pisze sweter, możecie być w pewnym momencie poproszeni o zmianę miejsca, jeżeli choreografia będzie tego wymagała. Transparenty są Wasze od początku do końca - Wasz trud, czas i pieniądze. Jeżeli znajdą sie takie osoby, które będą chciały transparent zostawić w magazynie - pod opieką CF - to nie będzie takich przeszkód. Wystarczy podejść i zagadać.
Pozdrawiam
Józek
PS. Chciałem tez napisać "Witam wszystkich na forum"!

I moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie :) Dobrze że wszyscy doszliśmy do porozumienia :)

Walek_C.Z.K
15-05-2003, 23:56
A co bedzie, jesli CF ułoża choreografie z transparamentów, a znajdą się osoby które nie pokażą swoich wcześniej i w momencie podniesienia transparentów podniosą swoje i nic nie wyjdzie z choreografii. Dlatego oddajemy nasze prace CF i znowu udowadniamy że jesteśmy najlepsi!

Walek_C.Z.K
16-05-2003, 01:01
Aha, czy zrobił ktoś transparent z Warszawską Syrenką, która trzyma Herb Legii?? Pytam, bo nie chce aby się powtarzały? :]

peyek
16-05-2003, 07:21
Mysle ze napewno ktos cos takiego zrobil ale rob i ty - przy takich ilosciach nikt nie zauwazy ;)
Pozdr.

Adis
16-05-2003, 07:58
Ja planuję zrobić kontury polski w barwach Legiuni... :tra:

A to, że transparenty będa się powtarzały to chyba normalka!

Sergii
16-05-2003, 11:00
Ja robię dwa transparenty chciałem nie ujawniać swoich pomysłów ale nie moę się powstrzymać.( sory) :) na jednym jest koleś z racą na drugim gościu trzymający flagę są " NIEZŁE" Mam nadzieję że to nie będzie jednorazowy wyskok i akcja będzie kontynuowana po meczu z Lechem
Pametajcie że kolory można łączyć np zielony + czerwony daje brązowy itd

Zajacc
16-05-2003, 12:53
Czyli wszystkie transparenty oddajemy CF... a kiedy i gdzie? Dla tych co nie chca - nie bojcie sie, napewno trafia w dobre rece i nic im sie nie stanie... ;) a wlasnie... potem dostaniemy je z powrotem??
Ja juz mam pomysl na swoj... :)

Walek_C.Z.K
16-05-2003, 13:05
Czyli wszystkie transparenty oddajemy CF... a kiedy i gdzie? Dla tych co nie chca - nie bojcie sie, napewno trafia w dobre rece i nic im sie nie stanie... ;) a wlasnie... potem dostaniemy je z powrotem??

Myślę ze to bez sensu, żeby CF oddawali transparenty po meczu, bo, po pierwsze: Na następny mecz, będzie ich o wiele mniej i z każdym meczem mniej. Po drugie: Gdyby zostały w klubie, to komplet można by rozdawać na co drugi mecz i później zbierać. Po trzecie: Jeśli wszyscy pozabierają te transparenty, to nie ukrywajmy nie da sie później kontynuować naszej akcji, a tak można by systematycznie donosić je i automatycznie robiłoby sie ich jeszcze więcej. Po ostatnie: Robimy to dla naszego klubu, naszego całego życia, więc nie widzę nic złego żeby zostawić transparenty w klubie, a dobrze wiecie że one sie nie zmarnują, a będą służyły nam przez lata a nie tylko na jeden mecz! ;)

Grochów
16-05-2003, 13:18

Myślę ze to bez sensu, żeby CF oddawali transparenty po meczu, bo, po pierwsze: Na następny mecz, będzie ich o wiele mniej i z każdym meczem mniej. Po drugie: Gdyby zostały w klubie, to komplet można by rozdawać na co drugi mecz i później zbierać. Po trzecie: Jeśli wszyscy pozabierają te transparenty, to nie ukrywajmy nie da sie później kontynuować naszej akcji, a tak można by systematycznie donosić je i automatycznie robiłoby sie ich jeszcze więcej. Po ostatnie: Robimy to dla naszego klubu, naszego całego życia, więc nie widzę nic złego żeby zostawić transparenty w klubie, a dobrze wiecie że one sie nie zmarnują, a będą służyły nam przez lata a nie tylko na jeden mecz! ;)
Popieram w 100%!!!Zostawiamy je w klubie i zeby nam sluzyly nie tylko na tym meczu.Do tego mozna systematycznie donosiac te transparenty,tak,jak powiedzial Walek...Tylko zeby nie bylo jak z tysiacem flag!! 8)

Ultra LW
16-05-2003, 13:43
Ja jednak wolę po meczu zabrać transparenty które zrobiłem ze sobą. Powodów jest wiele. Po pierwsze ja będe przed każdym meczem prasował je i ogólnie o nie dbał :picnic: . Naniose może jakieś porawki itp.: Po za tym mam zamiar dorabiać kolejne w miare możliwości (kasa i czas). Ja już o "transach" myślałem ponad rok temu ale wiadomo, że dają one efekt dopiero jak jest ich dużo.
Pomysł z tym aby kolesi z trasparentami rozstawić w odpwiednie miejsca na czas układania choreografii jest chyba najbardziej logiczny. "Wilk syty i owca cała".
Rozumiem tak zwane dobro ogólne ale trudno mi sobie wyobrazić (np.: po deszczu) suszenie na raz, dajmy na to 100 transparentów (mam nadzieje, że będzie ich więcej :tra: ).

Życzę wszystkim aby dobrze się bawili na środowym meczu!!!

"I niech śpiew nasz będzie slychać w całej Warszawie a nawet na całym Mazowszu" (Wojtek Hadaj) :lol:

P.S.: Jak trybik mógł zrobic Wojtkowi :ban: . Skandal. Ten facet jest głupszy niż ustawa przewiduje. :zly:

Walek_C.Z.K
16-05-2003, 13:51
Ja jednak wolę po meczu zabrać transparenty które zrobiłem ze sobą. Powodów jest wiele. Po pierwsze ja będe przed każdym meczem prasował je i ogólnie o nie dbał :picnic: . Naniose może jakieś porawki itp.: Po za tym mam zamiar dorabiać kolejne w miare możliwości (kasa i czas). Ja już o "transach" myślałem ponad rok temu ale wiadomo, że dają one efekt dopiero jak jest ich dużo.
Pomysł z tym aby kolesi z trasparentami rozstawić w odpwiednie miejsca na czas układania choreografii jest chyba najbardziej logiczny. "Wilk syty i owca cała".
Rozumiem tak zwane dobro ogólne ale trudno mi sobie wyobrazić (np.: po deszczu) suszenie na raz, dajmy na to 100 transparentów (mam nadzieje, że będzie ich więcej :tra: ).

"I niech śpiew nasz będzie slychać w całej Warszawie a nawet na całym Mazowszu" (Wojtek Hadaj) :lol:

P.S.: Jak trybik mógł zrobic Wojtkowi :ban: . Skandal. Ten facet jest głupszy niż ustawa przewiduje. :zly:
W porządku, tyle że osób takich może być niewiele. Niektórzy moga sobie po Lechu powiesić ten transparent w domu i tyle go zaobaczysz na meczu. A sam mówisz że będziesz robił więcej, i co wtedy? Będziesz targał je za każdym razem na mecz? Wątpie, jak będziemy grali z jakimś słabeuszem, to pomyslisz sobie że nie potrzeba brać na ten mecz transparetnów, ale własnie one będą potrzebne na mecze ze słabszymi kibicowsko rywalami, bo transparenty to koszt jednorazowy ale wielokrotnego użytku! Co zaś sie tyczy suszenia transparentów, to skoro kibice suszą flagi wiszące na płocie to i wyszuszą transparamenty!
ps.A może by tak zrobić ankietę w związku z tymi transparentami?

Sergii
16-05-2003, 14:12
Moje zdanie jest takie ze na meczu z Lechem kazdy trzyma swój jeden transparent a resztę rozdaje a po meczu oddajemy wszyskie transy CF i oni się nimi zaopiekują. Na tym meczu kazdy pochwali się swoim transparenten a potem go może oddać . Mam nadzieję że teraz ludzie nie będą zabierać transparentów do domów ( powinnien być apel w NL aby tak nie było, można też ponumerować transy i zbierac je w czsie meczu jak któregoś zabraknie cf przejdą siępo trybunach i znajdą - onee nie są tak małe jak flagi i trudno je schować pod np kurtkę)

Sergii
16-05-2003, 14:15
Czy zostało wreszcie ustalone czy można będzie wchodzić z transparentami na mecz czy trzeba je będzie oddać Cyberfanom przed spotkaniem

Walek_C.Z.K
16-05-2003, 14:24
A jaka pieśń powinna być odśpiewana gdy podniesiemy te transparenty w góre?? Czy "Mistrzem Polski jest Legia"? , chociaż ja chciałbym aby wszyscy ryknęli "Dziś zgodnym rytmem..." ;)

kamyk
16-05-2003, 15:24
chujowa pogode zapowiadaja na srode 14 stopni w dzien i deszcz ma padac przez caly dzionek ! chujowo troche ale wszytko do srody moze sie zmienic !!! mecz z lechem juz nie dlugo i bedzie kozacko!

Aureliusz
16-05-2003, 15:40
Moje zdanie jest takie ze na meczu z Lechem kazdy trzyma swój jeden transparent a resztę rozdaje a po meczu oddajemy wszyskie transy CF i oni się nimi zaopiekują. Na tym meczu kazdy pochwali się swoim transparenten a potem go może oddać . Mam nadzieję że teraz ludzie nie będą zabierać transparentów do domów ( powinnien być apel w NL aby tak nie było, można też ponumerować transy i zbierac je w czsie meczu jak któregoś zabraknie cf przejdą siępo trybunach i znajdą - onee nie są tak małe jak flagi i trudno je schować pod np kurtkę)
To jest dobry pomysł ponumerować transparenty. CF powinni zrobić jakieś bilety z numerkami. Kto przynosi transparent dostaje numerek i jego jego dziełu też zostaje przydzielony ten sam numerek. W ten sposób każdy będzie mógł w każdym czasie odzyskać swój transparent i wyeliminuje się zjawisko kradzierzy. Kto nie pokaże numerka ten z powrotem nie dostanie transparentu.

Mazi
16-05-2003, 15:40
A jaka pieśń powinna być odśpiewana gdy podniesiemy te transparenty w góre?? Czy "Mistrzem Polski jest Legia"? , chociaż ja chciałbym aby wszyscy ryknęli "Dziś zgodnym rytmem..." ;)

jejku ...transparenty będą podnoszone przy hymnie na pewno ,ale również i przy innych "okazjach" ( ja tak myślę :P ) .

Walek_C.Z.K
16-05-2003, 15:59

jejku ...transparenty będą podnoszone przy hymnie na pewno ,ale również i przy innych "okazjach" ( ja tak myślę :P ) .

A mi sie wydaje, że przy planowanych innych atrakcjach, transparamenty nie beda przez cały mecz eksponowane. Zresztą pewnie słyszałeś że ma powstać jakaś choreografia z transparentów, więc myślałem żeby w tym czasie wszyscy ryknęli "Dziś zgodnym rytmem, biją nam", i tu rada dla Cf, jeśli macie w palnach kartoniade, to uważajcie, żeby w czasie grania hymnu, komus nie zamarzyło sie zamiast podnieść karton, to podniesie transparent. Dlatego zbierajcie transparamnety i rozdajcie je w odpowiedniej chwili. Pozdro ;)

peyek
17-05-2003, 08:48
Pytanie do CF: czy w jakis sposob oznaczacie swoje transparenty (jakis napis maly czy cos) ?

emde
17-05-2003, 23:01
Czy sa w koncu materialy na transparenty w sklepiku u Bosmana? Tak cos dzisiaj slyszalem...

Sergii
19-05-2003, 09:34
PROSZĘ O PODANIE OFICJALNEGO STANOWISKA CF : czy transparenty wnosimy sami czy jest zbiórka przed meczem jeśli tak to kiedy proszę o możliwie szybką odpowiedź. 2 czy ochrona wpuszcza z serpentynami- chcę przynieść około 200 ?

foks
19-05-2003, 13:56
Sprawa z ochrona bedzie dogadana. bedziecie mogli wniesc samodzielnie transparenty. nie musicie ich oddawac. jedyne o co mozecie byc poproszenie przez nas to ustawic sie na pewien czas w jakims miejscu, by np 2 transy sie nie zakrywaly.
jesli chcecie zobaczec co ja zrobilem to obejrzyjcie ten link.
http://www.legialive.pl/wydarzenie.php?WydarzenieID=7013
pozdro

Ultra LW
19-05-2003, 15:30
Bardzo fajne te prace (pod linkiem).
Tyle, że ja też zrobiłem motyw Den Haag-u oraz "japońskiego słońca" :rotfl:
Ale będzie zabawnie - zobaczycie!!!
Musimy dać z siebie wszystko co najlepsze aby już żaden ***** nie pisał na łamach prasy, że w poznaniu lub betlejem jest najlepsza atmosfera.

:cf0: :cf2: :zyleta: :ml: :tra:

E_L_K_T_R_Y_K
19-05-2003, 16:13
foks zajebiście ci to wyszło, qurde załuje ze ja nic nie zrobiłem :fu:
ale duzo konfetti bede miał

Jackos
20-05-2003, 11:02
mam pytanko czym robicie transparenty??? Ja robiłem farbami akrylowymi (5 transparentów, na każdym jedna litera |L| |E| |G| |I| |A| oraz jeden sprayem czarnym

Adis
20-05-2003, 12:14
Noo fajoskie te transparenty :) Noo ciekawe ile tego łącznie może byc...?

Ja miałem robić Polske w barwach Legii i sama "eLkę" ale... nie zrobie :/

Jackos
20-05-2003, 12:44
Czemu nie zrobisz???

Walek_C.Z.K
20-05-2003, 20:38
Mam kilka uwag, raczej do młodszych kibiców! Jak pewnie zauważyliscie, fani KSP czytają NL! (i dobrze niech sie uczą od najlepszych!), ale niestety mają też informacje o naszych ekipach z flagami! I tak ostatnio dowiedzieli się że flagę Radość zrobiło kilku młodych chłopaków, więc wielkie kozacki uderzyli na tą grupe i skroili im flage! Dlatego proponuje żebyście zostawili swoje transparenty w klubie, bo wiadomo że partyzantka Polonii będzie działać, a szkoda żeby Wasze transparenty (Wasza praca) wisiały do góry kołami na Polonii. Dlatego jeśli mało Was wraca zostawcie te transparenty w klubie. Pozdrawiam i do jutra!

Mrozik
20-05-2003, 21:38
Mam kilka uwag, raczej do młodszych kibiców! Jak pewnie zauważyliscie, fani KSP czytają NL! (i dobrze niech sie uczą od najlepszych!), ale niestety mają też informacje o naszych ekipach z flagami! I tak ostatnio dowiedzieli się że flagę Radość zrobiło kilku młodych chłopaków, więc wielkie kozacki uderzyli na tą grupe i skroili im flage! Dlatego proponuje żebyście zostawili swoje transparenty w klubie, bo wiadomo że partyzantka Polonii będzie działać, a szkoda żeby Wasze transparenty (Wasza praca) wisiały do góry kołami na Polonii. Dlatego jeśli mało Was wraca zostawcie te transparenty w klubie. Pozdrawiam i do jutra!

Trafna uwaga :/

Jackos
20-05-2003, 22:07
Tą Radość będzie trzeba odbić jakoś! Nie wiem śledzić tych co ją zajebali albo coś takiego.

Adiq
20-05-2003, 22:07
A ja apeluję o zdrowy rozsądek i nie panikowanie! 8-

Wyobrażacie sobie, że bojówka Polonii kroi w Warszawie po meczu Legii ludzi z transparentów? :hmm:

BTW: Jackos nie uważasz, że masz ciut za duży podpis!?

Jackos
20-05-2003, 22:09
A co to za problem, nas jest więcej potem my im to samo zrobimy!!!

HOOLSHWDP
20-05-2003, 22:21
Podobno to krojenie tej fany to byl odwet Poloni za akcje TB. Nie dojechali na wyjazd :oho: :hmm:

Adiq
20-05-2003, 22:38
Podobno to krojenie tej fany to byl odwet Poloni za akcje TB. Nie dojechali na wyjazd :oho: :hmm:
To nie był odwet.

Jackos! Powtarzam. Usuń podpis, ponieważ jest zdecydowanie za duży.

aaadamm
21-05-2003, 10:00
To nie był odwet.

ej chlopaki dajcie sobei spokoj z tym tematem....to forum Ultras ....a ty Jacos nie napinaj sie przez internet i nie moc co kto ma zrobic...

Lakers
21-05-2003, 11:57
zrobiliśmy transparencik :) 2.7wysokości na 1.8 długościi zastanawiamy sie gdze zawisnie mysle ze na yorku tak jak swego czasu nasza
k-omeda
s- stoleczna
p- polocji

Adams_
22-05-2003, 01:19

Przepraszam, ze nie na temat ale kurna olek... moderatory!!! Takie info na PRIVA wysylac!!!!!

Małolat
27-05-2003, 10:58
Moj transparent jest nie podpisany, jest (chyba) w magazynie. Wzial go jakis koles z CF co zbieral transparenty i powiedzial zebym go na jakims meczu poznal ale... zapomnialem jak wyglada :P
Transparent wygladal mniej wiecej tak:
http://republika.pl/szuwarwwa/vlepki2/vlepkaa.gif
P.S. Mam nadzieje ze Szuwar nie obrazi sie ze projekt jego vlepy zrealizowalem jako transparent

aaadamm
27-05-2003, 12:02
Moj transparent jest nie podpisany, jest (chyba) w magazynie. Wzial go jakis koles z CF co zbieral transparenty i powiedzial zebym go na jakims meczu poznal ale... zapomnialem jak wyglada :P
Transparent wygladal mniej wiecej tak:

P.S. Mam nadzieje ze Szuwar nie obrazi sie ze projekt jego vlepy zrealizowalem jako transparent

a juz myslalem że juz...hmm... 8-

emde
27-05-2003, 19:32
eladamo, milo to to nie zabrzmialo... :oho:

swoja droga to tez moglbys zmniejszyc obrazek w podpisie

E_L_K_T_R_Y_K
27-05-2003, 19:34
małolat: wg mnie twój był najlepszy ;)

Adams_
28-05-2003, 00:25

No to bylem ja :D
Pozdro!

Adiq
28-05-2003, 08:21

Przepraszam, ze nie na temat ale kurna olek... moderatory!!! Takie info na PRIVA wysylac!!!!!
Nie wysłałem na priva, ponieważ to co zacytowałeś nie było całym postem, reszta dotyczyła tematu. :P

Sergii
28-05-2003, 10:40
Adams taki sam obrazek gościa z piąchą jest w intrze strony TB

Adams_
28-05-2003, 14:35

YY ale czemu mi to mowisz? :]

Mrozik
28-05-2003, 18:29
A mój transparent znalazł się ( nie wiem w jaki sposób ) po prawej stronie zaraz prz Yorku. Taki zielono czerwony krzyż z (L) w środku

Sergii
29-05-2003, 08:33
Dlatego ci to mówię zeby ktoś nie przypisywał sobie tego projektu że to niby jego rozumiesz ? Fajnie by było gdyby CF zrobili zdjęcia wszystkim transparentom. Może NL ogłosi konkurs na najlepszy transparent ? Co o tym sądzicie ?

Mrozik
29-05-2003, 10:16
Dlatego ci to mówię zeby ktoś nie przypisywał sobie tego projektu że to niby jego rozumiesz ? Fajnie by było gdyby CF zrobili zdjęcia wszystkim transparentom. Może NL ogłosi konkurs na najlepszy transparent ? Co o tym sądzicie ?

|Z tym konkursem to nie byłby zly pomysł. Moim zdaniem najlepszy był transparent z kolesiami z South Parku

emde
29-05-2003, 12:32
No konkurs na najlepszy transparent to nieglupia sprawa. Jakies skromne nagrody i samo 1 miejsce napewno zmobilizowaloby wiele osob do tworzenia nowych dziel...

Szuwar
29-05-2003, 12:41
http://republika.pl/szuwarwwa/vlepki2/vlepkaa.gif

Sergii - Adams nie ma nic do tego (transa zrobil Malolat). Jak widzisz to byl projekt "mojej" vlepki. A dlatego w "", ze faktycznie tego gostka wzialem ze stronki TB, z czym sie wcale nie krylem i pisalem o tym juz na starym forum. Po prostu fajna graficzka i tyle.

turi
29-05-2003, 12:44
a mi sie bardzo podobaly trasy foksia i peyka . peyek podal nam swoje transparenty przez murawe i musze przyznac ze zlodziej w barwach leszka zrobil prawdziwa furore. szacunek :-)
pozdrowka

peyek
29-05-2003, 12:48
a mi sie bardzo podobaly trasy foksia i peyka . peyek podal nam swoje transparenty przez murawe i musze przyznac ze zlodziej w barwach leszka zrobil prawdziwa furore. szacunek :-)
pozdrowka
Dzieki :) Tak z ciekawosci pytam - czy te transy podalem jakiemus CF z tego forum?

turi
29-05-2003, 13:12
szczerze mowiac nie pamietam , ale nie sadze bo chyba dales je daimosowi ( a on nie jest cf ale na sieci bywa ) jak mi go krotko opiszesz to moze zdolam rozkminic kto to. na murawie jednak cf nie bylo, wiec nie sadze zeby to byl ktos od nas. pozniej od razu podalismy transparenty na Zylete, nooo wczesniej wyszli na murawe pilkarze lecha ktorzy wlasnie przyjechali do wawy i ogladali trawe i w ich kierunku skierowany zostal jeszcze z murawy twoj zlodziejaszek :-)

peyek
29-05-2003, 13:19
Nie pamietam az tak dobrze tego chlopaka zeby go opisywac - ale moment byl swietny, faktycznie transparenty poszly na murawe i zaraz lech wyszedl. Tak, jakby to wszystko bylo zaplanowane ;)

dyha
29-05-2003, 14:04
jednej rzeczy nie moge rozkminić , jak podales te transy przez murawe ?? tzn . ze mecz byles na murawie ? zcy co ? Ja na wakacje zrtobie z 2 tranaprenciki .

turi
29-05-2003, 14:20
:-) tzn ze byl na luku or krytej i podal je ludziom ktorzy byli na murawie a my przenieslismy je na Zylete.

Adams_
29-05-2003, 15:20

Cooooooo? Masz problemy z czytaniem i rozumieniem tekstu zarazem? Gdzie ***** napisalem, ze to moj projekt. Napisalem do kolesia i nicku "Małolat", ze to ja wzialem jego transparent i to ja z nim rozmawialem, kapujesz?

Ultra LW
29-05-2003, 18:24
A jak wam się podobały moje transparenty? :)
1. Herb Legii z 1916 na tle flagi Warszawy
http://www.legialive.pl/photos3/03lech2_f266.jpg
2. Herb Legii z 1918(?) również na tym samym tle
http://www.legialive.pl/photos3/03lech2_f265.jpg
3. Herb Legii używany do lat 60-tych z tej samej serii
4. Herb Legii w kształcie Polski (w kańciastych kształtach)
5. Coś na wzór flagi brytyjskiej (ale tylko w częsci) w barwach Legii
6. Ptasiek z herbu Den Haag na tle pasów w barwach Legii
http://www.legialive.pl/photos3/03lech2_f261.jpg
7. Duża, czarna "eLka" z sercem po prawej stronie
8. Napis "Ultra" na tle pasów w barawach
9. coś na wzór "japońskiego słońca" w barwach Legiuni

P.S.: Byłem jednym z największych przeciwników oddawania transparentów CF a oddałem. Powinniście być ze mnie dumni :rotfl:

Ultra LW
29-05-2003, 18:27
Niech ta akcja nie ustaje bo pomysł jest świetny a jeżeli będzie przybywać transów zrobi się u nas prawdziwe "San Siro". :zyleta:

KabaL
29-05-2003, 23:00
Akcyjka jest wyjebista, sam robiłem transparent.

Ten z kolesiami z South Parku wymiata.

Sergii
02-06-2003, 09:20

Cooooooo? Masz problemy z czytaniem i rozumieniem tekstu zarazem? Gdzie ***** napisalem, ze to moj projekt. Napisalem do kolesia i nicku "Małolat", ze to ja wzialem jego transparent i to ja z nim rozmawialem, kapujesz?Przepraszam. A gdzie ja napisałem że to twój projekt, użyłem niefortunnego stwierdzenia "ktoś" , które mogło być różnie odebrane, ale nikogo nie oskarzałem. Mój błąd polegał na tym, że skierowałem swoją wypowiedz do ciebie za co PRZEPRASZAM. Dla mnie temat jest skończony.

Mrozik
07-06-2003, 14:14
Róbmy transparenty przez wakacje!! Niech na nowy sezon nasz stadion będzie bardziej kolorowy niż kiedykolwiek

Ostry
07-06-2003, 14:20
Róbmy transparenty przez wakacje!! Niech na nowy sezon nasz stadion będzie bardziej kolorowy niż kiedykolwiek

Ja na mecz z Lechem transparentu niestety nie zrobiłem,ale w wakacje dołożę wszelkich starań,aby go zrobić.Wtedy będę już miał dużo czasu :)

krollek
07-06-2003, 14:47
Jak weźmiemy przykład z MILANU to naprawdę będzie cool :D
:look: MILAN FOREVER

Adams_
07-06-2003, 18:15

Cooooooo? Masz problemy z czytaniem i rozumieniem tekstu zarazem? Gdzie ***** napisalem, ze to moj projekt. Napisalem do kolesia i nicku "Małolat", ze to ja wzialem jego transparent i to ja z nim rozmawialem, kapujesz?Przepraszam. A gdzie ja napisałem że to twój projekt, użyłem niefortunnego stwierdzenia "ktoś" , które mogło być różnie odebrane, ale nikogo nie oskarzałem. Mój błąd polegał na tym, że skierowałem swoją wypowiedz do ciebie za co PRZEPRASZAM. Dla mnie temat jest skończony.

:piwo5:

Walek_C.Z.K
07-06-2003, 20:45
Zbliżają sie wakacje i zapewne każdy znasz znajdzie czas na wypoczynek, dlatego apeluje do kazdego aby w tym wolnym czasie kazdy zrobil chociaz jeden transparent i wtedy Zyleta bedzie wygladac zajebiscie!

Mrozik
07-06-2003, 21:39
Zbliżają sie wakacje i zapewne każdy znasz znajdzie czas na wypoczynek, dlatego apeluje do kazdego aby w tym wolnym czasie kazdy zrobil chociaz jeden transparent i wtedy Zyleta bedzie wygladac zajebiscie!
:look: czytaj wcześniejsze postu

Jackos
08-06-2003, 17:55
A mnie zdenerwowało to że na meczu z Ruchem na Żylecie nie było wogóle transów, czemu? Ludzie to nie jest akcja jednorazowa