PDA

Zobacz pełną wersję : Wakacje ! Znów bedą Wakacje !

Cipciuś
05-06-2003, 15:26
Gdzie wybieracie sie w tym roku na wakacje ?
Ja wybieram sie z kumplami do Władysławowa - jestesmy na etapie poszukiwań jakiegos taniego lokum bo w nim raczej bedziemy tylko spac :P Jeśli ktos zna takie kwatery/pensjonaty itp to bylbym bardzo wdzieczny za jakis kontakt

Afgan
05-06-2003, 15:31
Szerz Legijną wiarę na Pomorzu... 8)

dyha
05-06-2003, 15:32
Ja jade na Mazury (MIkołajki) zachaczam Warszawe i zaliczm jakiś meczyk

legart
05-06-2003, 15:35
Lato w mieście z pieluchami :fu: 8-

M_I_G
05-06-2003, 15:47
ja z kumplami uderzam na Leby pod koniec lipca

jutro (w piatek) bedziemy dzwonic rezerwowac sobie jakies ciekawe miejsca do spania (tylko do spania)
mozliwe ze jak nic nie bedzie ciekawego w lebie do sprobujemy wladyslowowo lub ustka czy cos - zreszta pewnie tam wpadne do kumpla

jak by ktos mial ciekawe oferty na kwatere do leby godne polecenia to bede bardzo wdzeiczny a jak ktos jedzie w tym samym terminie to mozemy sie ustawic na miejscu - im wiecej osob tym lepiej

Dżon Łejn
05-06-2003, 15:48
Ja raczej słowackie tatry--widoki , smadny mnich , korbacki no i te ceny.

kamyk
05-06-2003, 16:59
ja w lipcu w domciu jestem bo bede pracowal :( a w sierpniu domnie kobieta przyjedza do pulaw ba wypoczynek na 3 tygodnie wiec musze jej zapewnic godziwe warunki a pozniej z nia wyruszamy do niej do grudziadza a z tamtad nad morze juz nie daleko to pewnie wyskoczymy na jakies 3-5 dni tam :)

Mrk
05-06-2003, 17:04
Ja w lipcu jadę w góry, a potem nad morze! Oczywiście chodzi o polskie góry i polskie morze, ponieważ na "zagraniczne eskapady" mnie po prostu nie stać.

Legart - nie martw się! Przecież rodzi Ci sie dziecko, nie możesz z tego powodu być smutny!!! ;)

Cipciuś
05-06-2003, 17:33

jutro (w piatek) bedziemy dzwonic rezerwowac sobie jakies ciekawe miejsca do spania (tylko do spania)
mozliwe ze jak nic nie bedzie ciekawego w lebie do sprobujemy wladyslowowo lub ustka czy cos - zreszta pewnie tam wpadne do kumpla

jak by ktos mial ciekawe oferty na kwatere do leby godne polecenia to bede bardzo wdzeiczny a jak ktos jedzie w tym samym terminie to mozemy sie ustawic na miejscu - im wiecej osob tym lepiej

proponuje zajrzec tutaj : http://www.lato.and.pl
Można tutaj w łatwy sposob znalesc nocleg w wiekszości nadmorskich miejsc oraz kontakt i podstawowe info na temat danego obiektu :-

MaxyM
05-06-2003, 18:55
A ja mam zamiar całe lato leżeć na fokach...

Achtung:

Nie pić w upał, wali po łbie jak granat w stodole...

M_I_G
05-06-2003, 21:12

proponuje zajrzec tutaj : http://www.lato.and.pl
Można tutaj w łatwy sposob znalesc nocleg w wiekszości nadmorskich miejsc oraz kontakt i podstawowe info na temat danego obiektu :-

a w jakim terminie tam jedziecie??

ja jutro bede dzwonil po lebie , jak bedziecie dzwonic po kwaterach we wladyslawowie to napisz mi jak wyglada sytuacja - czy duzo owlnyhc miejsc zostalo jaka cena itd

Mrk
05-06-2003, 21:22
Władysławowa nie polecam - zjeżdża sie tam ponoć hołota z całej Polski. Tak przynajmniej słyszałem od kilku gości, bo sam we Władysłąwowie nie byłem. :D Ostatnio bowiem lądowałem w Łebie lub Ustce.

Ostry
05-06-2003, 21:23
Dwa tygodnie na Mazurach,pożeglować trochę trzeba :P A później...jeszcze się zobaczy ;)

ange(L)
05-06-2003, 21:26
Polskie morze-Karwia lub Jastrzebia na przynajmniej dwa tygodnie...pewnie tez jakies wypady na mazury....ale to sie dopiero okaze

Kawa
05-06-2003, 21:30
No Marko do Łeby i Ustki też sie troche polski zjezdza.
ps.jak byłem we Władku to straszie się tam lechia bujała.

Mazi
05-06-2003, 21:36
Jak wszystko dobrze pójdzie ... Chorwacja czeka :> . to w lipcu

w sierpniu gdzieś tam w góry do Polańczyka .

Oczywiście odwiedzę również moją babcię w Wołominie ( hehe , to kieruje do Peyka ;) )

Oczywiście wszędzie zabiorę ze sobą ukochany ,legijny szaliczek :) .

Cipciuś
05-06-2003, 21:43
Władysławowa nie polecam - zjeżdża sie tam ponoć hołota z całej Polski. Tak przynajmniej słyszałem od kilku gości, bo sam we Władysłąwowie nie byłem. :D Ostatnio bowiem lądowałem w Łebie lub Ustce.

We Władku jeszcze nie byłem - ale z drugiej strony to wiekszosc ludzi jedzie albo w góry albo nad morze a jak morze to najbardziej znane np Jastrzebia, Władek , Łeba itp wiec człowiek jest skazany na ludzi zewsząd :P

c_zary
05-06-2003, 21:57

We Władku jeszcze nie byłem - ale z drugiej strony to wiekszosc ludzi jedzie albo w góry albo nad morze a jak morze to najbardziej znane np Jastrzebia, Władek , Łeba itp wiec człowiek jest skazany na ludzi zewsząd :P
A ja Wladka polecam - 2 lata temu wybawilem sie tam jak nigdy :piwo4: i wrocilem tam w zeszle wakacje na pare dni :piwo4: W zeszlym roku bylem tez w Lebie i tez byl git :piwo4:

szczepan
05-06-2003, 22:09
a dla mnie w Lebie sa nudy... maja jedna pizzernie... chociaz na plus to zorganizowanie na placyku posrodku miasta (tej czesci turystycznej) przedpremierowego DARMOWEGO pokazu "poranku kojota"...

M_I_G
05-06-2003, 22:23
a dla mnie w Lebie sa nudy... maja jedna pizzernie... chociaz na plus to zorganizowanie na placyku posrodku miasta (tej czesci turystycznej) przedpremierowego DARMOWEGO pokazu "poranku kojota"...

oj nie zgadzam sie!!
fakt pizzeria jeden ale za to za 8 zl ma duza pizze , porzadnie mozna sie najesc !!

na plazy przy tej niebieskiej budce ratownikom rok temu graly "nocne marki" i zabawa po pijaku byla przednia
zawsze mozesz pojsc do broka chociaz tam jest chujowka moim zdaniem wole te za 5 blach naprzeciwko monopolowego :D

w centrum jest tez taka fajna knajpka gdzies sa konkursy karaoke , po pijaku zabawa przednia !!!

fakt jest to mala miescina , wzgledem innych turstycznych metropoli wypada blado ale moim zdaniem leba na zajebisy klimat !!

szczepan
05-06-2003, 22:31
ja tam wole Ustke i caly Hel :P a szczegolnie jak sie jedzie pociagiem z 2 kumplami i 2 babciami i jak babcie wysiadaja we Wladku a Wy macie 20 minut na wypicie po 2 na lebka :P

c_zary
05-06-2003, 22:39
a dla mnie w Lebie sa nudy... maja jedna pizzernie...
...i 5 klubow jesli dobrze pamietam 8)

M_I_G
05-06-2003, 22:45
a tak wogole to byl ktos w lebie rok temu???

paru kolesi z Legii tam zapoznalem - moze z kims sie znam a nie wiem o tym :oho:

szczepan
05-06-2003, 22:49
ja bylem dwa lata temu...

piec klubow? c_zary? gdzie? czekaj tam byl taki jeden? california? czy cos w tymstylu plus viva?

Łysolek
05-06-2003, 22:54
ja niestety większośc wakacji spędze w Wawie w ... pracy :( , ale na 4 dni planuje wyrwać się na Mazury do Swojej Kobiety !! do jakiegoś Staniewa , to gdzies koło Świętej Lipki :D

c_zary
05-06-2003, 23:14
a tak wogole to byl ktos w lebie rok temu???

paru kolesi z Legii tam zapoznalem - moze z kims sie znam a nie wiem o tym :oho:

Ja bylem ok 10.08 ale tylko we dwojke ze swoja kobieta.

ja bylem dwa lata temu...

piec klubow? c_zary? gdzie? czekaj tam byl taki jeden? california? czy cos w tymstylu plus viva?

Klubu to moze w niektorych przypadkach troche za mocno powiedziane ;) Nazwy juz troche pozapominalem :/ ale z tego co pamietam: Sasiaduja ze soba Amadeus i jakis drugi, przy kinie jest nastepny (nazwa cos z pieklem) i przy porcie czwarty, no i jest jeszcze dicho na plazy w namiocie :)

szczepan
05-06-2003, 23:22
ale z tego co pamietam: Sasiaduja ze soba Amadeus i jakis drugi,

o tych nie wiedzialem

przy kinie jest nastepny (nazwa cos z pieklem)
to jest Viva! przynajmniej 2 lata temu! a na dole za spozywczym pod Viva jest hurtownia alkoholi :P ktora tez dobrze pamietam :P ah ta Seniorita.... ten rum syntetyczny :P

i przy porcie czwarty,

to jest to wlasnie co nazwy nie pamietam... California, Acapulco, Rio... cos takiego dziwnego...
ale pewne wspomnienia mam... rozne... i takie + i takie - (te drugie to jak jakas siksa wylala mi na koszule caly moj browar... grrr)

no i jest jeszcze dicho na plazy w namiocie :)
tez pamietam... tylko ze to kila straszna... na nocne dicho sie nie nadaje... chociaz jak powiedzial moj kumpel z racji otaczajace plazy i nocnych ciemnosci w sam raz na wypad z dziewczyna. :P

ems
05-06-2003, 23:37
bylem rok temu na Helu i w Ustce :PP
na Helu fajnie, tylko ze zolto niebiesko :)
(fajne karki tam laza w koszulkach "TYLKO ARKA GDYNIA" :) )

szczepan
05-06-2003, 23:55
ja w ustce i jastarni nie widzialem zadnego :D

ems
06-06-2003, 00:00
no w Ustce luzik, lazilem z "wytatooowana" Lka w koronie na plecach (henna, ale niedlugo leci real) i tylko zadziwilem pewnych marynarzy...

lezelismy sobie na plazy, a marynarze smarzyli sie w sloncu w swoich mundurach
w koncu stwierdzilem - *****, zal chlopakow, kupie im po browarku
jak pomyslalem tak zrobilem, podchodze i mowie - macie browary, od Warszawiakow
oni - 8) od kogo ?
ja - no od Warszawiakow :>
oni - aha... pozdrawiamy Warszawe ! :]
po czym sie odwrocilem i musieli zobaczyc moj "tatuaz"
usiadlem, patrze na nich a tam ciezki szok....
potem dowiedzialem sie ze jeden to Poznaniak, drugi Krakus a trzeci Hanys, kibice Lecha, Cracovii i Gornika :D

szczepan
06-06-2003, 00:02
potem dowiedzialem sie ze jeden to Poznaniak, drugi Krakus a trzeci Hanys, kibice Lecha, Cracovii i Gornika :D

no to sie dobrali :D

ems
06-06-2003, 00:04
tja, Lech z Craxa podobno chcieli lac tego hanysa, ale powiedzial "ale babcie mam z Poznania" :rotfl: :rotfl:

szczepan
06-06-2003, 00:08
dobre typy... lol! a jak znam zycie to jednostke mieli naprzyklad w Szczecinie :P

Dżon Łejn
06-06-2003, 00:41
No Marko do Łeby i Ustki też sie troche polski zjezdza.
ps.jak byłem we Władku to straszie się tam lechia bujała.

Lechia we władku???
ja tam widziałem tylko arke no i Legie :D
władek to syf---mieszkałem na tym głównym deptaku---qrrrrrrrwa wakacje jak w NY **** ciszy i spokoju
a trzeba tego po 5 dniach robienia rzeczy '8

JASTARNIA Rulezzzz---zajefajna miejscówka---polecam na maxa

Yankes
06-06-2003, 01:40
Ja tam przez caly lipiec zaliczam gdynie 8o a sierpien to juz pewnie zergrze J.czerniakowskie i inne bardziej czyste akweny wodne w okolicach warszawy

Q_(L)
06-06-2003, 12:38
Lato w mieście z pieluchami :fu: 8-

:piwo5: :ronaldo:
I powiem Ci, że śmierdzą straszliwie... :rotfl:

legart
06-06-2003, 12:53
Legart - nie martw się! Przecież rodzi Ci sie dziecko, nie możesz z tego powodu być smutny!!! ;)

Marko ale ja z przyszłych (jeszcze) narodzin dziecka się cieszę, tylko całe lato będę w Warszawie kiblował 8-

Afgan
06-06-2003, 13:57
ja juz jestem wolny...klade lache na szkole...ten rok szkolny mnie tak wyczerpal ze ja pierdole... 8)

Witajcie moje kochane wakacje
:+:

c_zary
06-06-2003, 23:00
przy kinie jest nastepny (nazwa cos z pieklem)
to jest Viva! przynajmniej 2 lata temu! a na dole za spozywczym pod Viva jest hurtownia alkoholi :P ktora tez dobrze pamietam :P ah ta Seniorita.... ten rum syntetyczny :P

Przypomnialo mi sie - w zeszlym roku to sie nazywalo Mefisto :) Klubik akurat nic specjalnego. Mialem tylko tam kiedys z Iga fajna akcje jak weszlismy tuz przed zamknieciem i za chwile zostalismy tam sami w calym klubie, a DJ gral zamowienie tylko dla nas :]

szczepan
06-06-2003, 23:15
a ja musze przypomniec sobie jak nazywal sie ten w porcie... :hmm:
wiem ze obok byla budka z frytkami :P

aaadamm
09-06-2003, 10:03
ja powiem ze na wakacje wybieram sioe do stolicy i licze na brawarka z forumowiczami.... nie wiek kiedy przyjade, bo nie lubie tak planowac, ale tak sobei mysle , ze fajnie byloby wpasc na kilka do do wawki :)))

a tak ogolnie..to wakacje w domu...jezioro, drugie jezioro, trzecie...jezior ci u nas dostatek :))))

c_zary
09-06-2003, 19:46
Ja wlasnie sie dowiedzialem, ze jutro mam odebrac wize. A to oznacza ze wybywam do US :)

Afgan
09-06-2003, 21:42
hmmm wybierasz sie na Work & Travel ??? 8)

c_zary
09-06-2003, 22:28
hmmm wybierasz sie na Work & Travel ??? 8)
Zgadza sie :)

Tomi
09-06-2003, 22:36
Czarek na ile tam jedziesz ?? I pamiętaj żeby do nas wrócić !!!! ;) :pijany: :piwo5:

Afgan
09-06-2003, 22:44
Pewnie do pazdziernika...C_zary gdzie bedziesz pracowal??? Pewnie jako kelner albo szuler... '8 8)

c_zary
10-06-2003, 02:18
Czarek na ile tam jedziesz ??
2-3 miechy

I pamiętaj żeby do nas wrócić !!!! ;) :pijany: :piwo5:
Taki mam plan :piwo4:

Pewnie do pazdziernika...C_zary gdzie bedziesz pracowal??? Pewnie jako kelner albo szuler... '8 8)
Gdzie popadnie 8)

M_I_G
11-06-2003, 23:11
odswiezam temat bo jest godny uwagi

ja wlasnie z kumplami sobie zarezerwowalismy miejsca i wplaicilismy zaliczke - niestety pensjonat ,domkow juz nie bylo :fu: :fu: :fu:

ale za to mamy calkiem godziwe warunki :
30 zl za dzien , w pokoju mamy TV , lodowke i wlasna lazienke i jest w centrum leby ,a do tego osrodek jest zadbany i spprawdzony bo rok temu byl moj znajomy

jakby ktos jechal i chcial sie ustawic to chetnie i jak ktos chce namiary to rowniez podam bo troche miejsc jeszcze zostal bo osrodek sie nie reklamuje

Endrju
11-06-2003, 23:36
ja po raz 12 zapylam do Kuźnicy (między chałupami a jastarnią) :) i tam za bardzo nie nosze się z tym że jestem kibicem Legii bo kiedyś poszedłem sobie do portu i chciałem iść w koszulce Legii ale akurat była brudna. Wchodzę do portu a tam zaraz widzę gościa 2x2 z koszulką "Arka Gdynia Hooligans" 8-

szczepan
11-06-2003, 23:41
ej co Wy wszyscy z tym helem i pomorzem macie ze ciagle tam spotykacie typow z arki!? ja chyba mamduze szczescie bo bylem w ostatich latach i w Lebie i w Ustce i w Pucku i na calym Helu i ani razu nie widzialem nikogo :/ chociaz moze to i lepiej :D

emde
12-06-2003, 09:45

ja wlasnie z kumplami sobie zarezerwowalismy miejsca i wplaicilismy zaliczke - niestety pensjonat ,domkow juz nie bylo :fu: :fu: :fu:

30 zl za dzien , w pokoju mamy TV , lodowke i wlasna lazienke i jest w centrum leby ,a do tego osrodek jest zadbany i spprawdzony bo rok temu byl moj znajomy

jakby ktos jechal i chcial sie ustawic to chetnie i jak ktos chce namiary to rowniez podam bo troche miejsc jeszcze zostal bo osrodek sie nie reklamuje

M_I_G w jakich terminach tam sie wybieracie? Daj jakies namiary na ten pensjonacik, moze byc na priv

Q_(L)
12-06-2003, 10:52

M_I_G w jakich terminach tam sie wybieracie? Daj jakies namiary na ten pensjonacik, moze byc na priv

Ja również poproszę, też może być na priv...

*PRZEMO*
13-06-2003, 15:35
no a wiec ja sie wypowiem jakoz ze mieszkalem na wybrzezu przez 14 lat 8) 8)
jezdze do gdyni co roku (tam mieszka moj stary)
wiec lepiej sie nie obnosic z legia oni tam jej strasznie nie lubia.. chociaz jak mieszkalem tam to sie do mnie i do mojego kumpla przyzwyczaili choc trwalo to troche dlugo cale 4 lata :P ale jakos przezyli ze mozna kibicowac innej druzynie.. dwa tygodnie to troche za malo zeby sie im legia spodobala ;) ;) :] :]
arka nie ma takich dobrych "normalnych" kibicow, oni to glownie Hools. W zeszlym roku szał robily bluzy i koszulki lech.arka.cracovia. united hooligans :) b,charakterystyczne :P
co do kontaktow kibicowskich to raczej unikac..
ja sie z legia nie obnosze ;( chociaz w nocy mozna cos walnac jakis napisik Legia MIstrz ;)

ja sam wyjezdzam do Mikolajek na dwa tyg na jachty i do pracy pod wschodnia granice ;) ;) ale na budownie a nie na granicy ;)

arczi
13-06-2003, 16:22
ja sam wyjezdzam do Mikolajek na dwa tyg na jachty

Echhh... stary tylko pozazdrościć... Nie ma jak łódka bools :>
Też mam nadzieję że w tym roku sobie trochę pożegluję. No a w lipcu zamierzamy z kumplami przejechać na rowerach przez Bieszczady. Nie ma jak aktywny wypoczynek. Polecam!

*PRZEMO*
13-06-2003, 17:18
arczi podzielam twoje zdanie! aktywny wypoczynek! piwo, jachty, piwo ;)
tyle ze lipa bedzie bo jak zostane w warszawie to nie bedzie z kim w pillke pokopac.. :(

Zajacc
14-06-2003, 22:18
Jezeli ktos jeszcze nie wie gdzie sie wybierze na wakacje to serdecznie polecam Zamosc... wlasnie z tamtąd wrocilem 8- ladne to miasto nie powiem 8- i rynek i reszta sliczna... pizza na rynku wysmienita ;) no i fajne pupy sie kreca 8- zyc nie umierac... ;)

Mazi
14-06-2003, 22:36
hehe , wakacje 2003 uważam za oficjalnie rozpoczęte !
Dzis miałem egzaimn z FCE i juz sie nie musze na nic uczyć i i tak juz wszystko mam w dupie :D .Wrcoillem z kumplem z malej przechadzki po zielonym Bróku i tak sie 4 bro zahaczyło ;) . hehe , to dopiero początek :D.

*PRZEMO*
19-06-2003, 07:01
wyjechalem do mikolajek na wielka bibe..
polywam sobie po jeziorkach pare dni i znofjestem spowrotem. ;)
podobno w mikojlajkach rowniez sa kibice legii :> wiec zobacze,, juz wyprasowalem moje koszulki legii i tylke je zabieram ze soba ;) 8)
papap dozobaczenia/

yakuza
19-06-2003, 08:31
WAKACJE :D :D :D :D

Ja narazie zostaje w Warszawie aby w spokoju przygotować się do 11 dniowego melanzy w Pasymiu na ktory wyjezdzam 21 lipca :D
a potem...to sie zobaczy ;)

Luk@s
19-06-2003, 08:38
no i fajne pupy sie kreca 8- zyc nie umierac... ;)

:rotfl: :rotfl:
ladnie, ladnie, ty tam grac chyba jechales a nie za pupami sie ogladac...
a co do wakacji to beda, od 4 lipca... ech pieprzona sesja... kto to kuzwa wymyslil? :fu:

szczepan
19-06-2003, 09:11
nio juz teraz luz :D (jakby przez caly rok nie bylo 8) ) :D a od 3 lipca wyjazd :D

aaadamm
20-06-2003, 21:00
nio juz teraz luz :D (jakby przez caly rok nie bylo 8) ) :D a od 3 lipca wyjazd :D

jaki kurde luz - 25 ma mpierwszy egzamin an studia, 26 lub 27 drugi.....a 31 lub 1 lipca rozmowe na drugi kierunek.... kurde :fu: :fu: 8- 8- :fu: :fu: 8o 8o :zly: :zly: :box: :box:

Cipciuś
20-06-2003, 21:14
Mi sie posypał wyjazd z powodu policji :box: (dozór policyjny dla wiekszosci osob ktore mialy jechac) ale naszczescie zlapalem sobie jakas robotke na lipiec wiec moze sierpien bedzie weselszy.

:box: HWDP :box:

aaadamm
20-06-2003, 21:19
Mi sie posypał wyjazd z powodu policji :box: (dozór policyjny dla wiekszosci osob ktore mialy jechac) ale naszczescie zlapalem sobie jakas robotke na lipiec wiec moze sierpien bedzie weselszy.

to co wy takiego zrobiliscie ze macie dozor ????

ange(L)
25-06-2003, 12:29
a jednak jade do Wladka :) Ostatni egzamin poszedl zajebiscie(to znaczy na styk ale zaliczylem ;) ) i wreszcie prawdziwe wakacje :) No wiec od niedzieli nie ma mnie przez poltora tygodnia na forum.Oj bedzie sie dzialo.Nie moge sie juz doczekac :D :pijany: :sex: :pijok:

Luk@s
25-06-2003, 13:57

moze chcieli Cipciusiac - znacz ciupciac w/z gimazjum :rotfl:

dyha
25-06-2003, 16:24
Co do Mazur . Bedzie Ktos moze tam w terminie bodajze 27.07 - 11.08 ?? jak tak to dajcie info

Cipciuś
25-06-2003, 16:30

Naszczescie mnie ta przyjemnosc ominela - ale 4 inne osoby zostały złapane na gracym uczynku - radia samochodowe - kretyni :fu:
Maja dozór az do sprawy - wiekszosc z nich ma juz wyroki w zawiasach - bedzie niewesolo :fu:

Łysolek
02-07-2003, 20:59
ja koledzy wyjeżdżam w sobotę z samego rana na Mazury i wracam jakioś wczwartek , więc pilnujcie się i wpisujcie się w temat OGNISKO , bo warto wpaśc ... ;) 8)
pozdrawiam

Luk@s
03-07-2003, 23:18
Chcialem sie pozegnac na przynajmniej tydzien, moze 4 :) zalezy to od roznych spraw, juz jestem wkrecony solidnie, jutro ostatni exam i na mazury daje kolo poludnia, moze jak znajde dostep do sieci to cos skrobne....
jakby co to glosowac za mnie na brunetki :> i ogolnie bawcie sie dobrze
heh... szkoda ze na ognisku nie bede :(
Pozdro. Jutro 10:30 zaczynaja mi sie wakacje....
:] ;)