PDA

Zobacz pełną wersję : Mierzejewski & Mazurkiewicz

Gutek
12-04-2004, 14:51
Jako ze jestem b.młodym kibicem Legii (Dyszka wie coś o tym :]) - nie wiem jak Łukasz Mierzejewski prezentował się w poprzednich sezonach.W CM 01/02 razem z Mazurkiem byli wielkimi talentami - w przypadku Mazurkiewicza miało to przełożenie na rzeczywistość z tego co wiem - a jak było z Mierzejem ? Proszę o wypowiedzi i info co się z nimi teraz dzieje (tzn wiem ,że Łukasz jest w Świcie ale jak teraz się prezentuje i czy Mazur gra dobrze w Danii czy zgasł) ? Z góry wielkie dzięki

Adiq
12-04-2004, 14:57
Mazurkiewicz odszedł do duńskiego Aarhus, a nie do Austrii. Najpierw w formie wypożyczenia, ale spodobał się i niestety skorzystano z opcji transferu definitywnego. Z resztą chyba dobrze sobie tam ostatnio radził... Szkoda, ale nie każdemu piłkarzowi tak łatwo przewidzieć mniejszą czy większą karierę.

Gutek
12-04-2004, 14:59
Mazur i Mierzej to Warszawiacy czy inaczej Legioniści czy tacy jak większość = pójdą tam gdzie więcej płacą (tzn. czy Mazur na hop siup "ale w tej danii zajebiscie i ile kasy juz jade ******* się Legio" czy co ?)

Gutek
12-04-2004, 15:00
Macie jakieś filmiki z jego grą / bramkami / wywiadami itp ?

Marcin ZŻB
12-04-2004, 15:01
Oni gdyby nadal byli u ans to byli by bardzo dobzi teraz też są ale mamy nadzieję że wróća do nas

Adiq
12-04-2004, 15:03
Mazur i Mierzej to Warszawiacy czy inaczej Legioniści czy tacy jak większość = pójdą tam gdzie więcej płacą (tzn. czy Mazur na hop siup "ale w tej danii zajebiscie i ile kasy juz jade ******* się Legio" czy co ?)
Z tego co pamiętam to raczej Legia chciała na nim zarobić.

Gutek
12-04-2004, 15:05
A w których latach go sprzedali - za Daewoo czy juz za Zarajczyka i czy za jakiekolwiek godziwe pieniądze ?

Adiq
12-04-2004, 15:06
Oni gdyby nadal byli u ans to byli by bardzo dobzi teraz też są ale mamy nadzieję że wróća do nas
Gdyby Mazurkiewicz został u nas to równie dobrze mógłby nie dostać szansy i skończyć tak jak już skończył niejeden.

Raffi
12-04-2004, 21:16
Mazurkiewicz - chyba za 130 (230?)tys$

Kempes
14-04-2004, 00:41
Za Mierzejewskim nie tęsknie
natomiast Mazurkiewicz wykazywał autentyczny talent wg mnie.

nietek
14-04-2004, 23:06
Mazurkiewicz - nawet pytania do rzecznika słałem - nie rozumiem dlaczego pozbywa się gościa, który gra na środku pomocy, myśli, potrafi podać i uderzyć w tak młodym wieku. Ale wtedy nie było kasy, szkoda, szkoda. Mierzejewski nie zachwycił mnie nigdy.

Yevaud
15-04-2004, 09:40
Mazur i Mierzej to Warszawiacy czy inaczej Legioniści ?

Jeśli się nie mylę, to Legioniści z Pomorza.

legart
15-04-2004, 09:52
Mazur i Mierzej to Warszawiacy czy inaczej Legioniści ?

Jeśli się nie mylę, to Legioniści z Pomorza.

Nie wiem jak Mazurkiewicz, ale Mierzejwski jest z Ciechanowa (znam trochę jego ojca :) ) i zawsze chciał grać w Legii (przynajmniej pare lat temu).

Kawa
15-04-2004, 09:54
Mazurkiewicz chyba z Sopotu.

Yevaud
15-04-2004, 10:42
Czyli jeden z Pomorza.
Z Pomorza byli chyba też Szamo i Mięciel?

legart
15-04-2004, 10:50
Czyli jeden z Pomorza.
Z Pomorza byli chyba też Szamo i Mięciel?

Acha zapomiałem - Mierzejewski grał w Lechii stąd może te skojarzenie z Pomorzem, a Szamo i Mięciel za młodu grali też w Lechii, a dokładnie skąd są to nie wiem :)

Raffi
15-04-2004, 11:43
Tak, Mierzejewski grał w Lechii bodajże pół roku, a wcześniej w Ciechanowie. Mieciel urodził się w Gdyni a jest wychowankiem Wisły Tczew, a Szamo jest z Gdańska i jest wychowankiem Lechii, o ile pamiętam to jego brat mocno udziela(ł) się kibicowsko na Lechii
No i Zganiacz jest z Wodzisławia,z tych młodych .

VANAHAIM72
12-05-2004, 11:53
Byłem na meczu Świtu z Polonią. W MKS-ie grają Mierzej i Mario - obaj zagrali świetny mecz: Łukasz miał asystę i strzelił bramkę, Mariusz przy Wójciku to "superrezerwowy" i za każdym razem (kiedy wchodzi) wprowadza kupę zamieszania; jego prostopadłe podania to mistrzostwo świata! Obaj zagrali jak prawdziwi Legioniści! Mario już niedługo powinien być podstawowym graczem Legii, a Mierzej na pewno nie jest piłkarzem gorszym od Manuela Garcii. a to że wcześniej nie dostawał szansy, to już inna sprawa - teraz trochę się ograł i, dla większości klubów w Polsce, jest bardzo groźnym napastnikiem.

master of dragons
12-05-2004, 12:22
Obaj Ci zawodnicy zapiowiadali sie na wielkie gwiazdy!~! Niestety moim zdaniem jak szybko zablysnely tak szybko zgasly!! ;( To chyba taka juz nasza rzeczywistosc ze dobzi modzi pikalrze marnuja sie jak jasny ****!! POLSKA- tylko tu tak jest!! :poddajesie

MaxxxiM
12-05-2004, 18:19
a Mierzej na pewno nie jest piłkarzem gorszym od Manuela Garcii.

Trudno byc gorszym od Manuela G. W jakis sposob on nie strzelil Jadze to do dzis nie rozumiem. Z reszta to nie pierwszy, choc mam nadzieje ostatni raz byl.
Pytalem swego czasu o fedoruka juniora i Yusta odpowiedziala, ze gwiazdorzyl. Troche mi trudno w to uwierzyc, bo on grajac w Olimpii mial swiadomosc roznic miedzy dolem III ligi a topem pierwszej. No ale moze stary Fedoruk mu naopowiadal historii ;)

Z jednej strony wiem (i ciesze sie, ze prezes nowy tez o tym wie), ze szkolenie mlodziezy to podstawa. Z drugiej, kiedy gramy takie mecze jak ostatnio (teoretycznie szansa na mistrza jest), a wlasciwie kiedy Legia gra zawsze o najwyzsze cele, to nawet rozumiem trenera, ze woli postawic na sprawdzonych zawodnikow niz juniorow bez doswiadczenia. Ale tu sie zamyka kolo. Bez gry w pierwszej druzynie raczej trudno bedzie zdobyc pierwszoligowe doswiadczenie (pozostaje opcja wypozyczenie), a bez tego doswiadczenia trudno przebic sie do 1. Gra w rezerwach to chyba troche za malo.
Szkolenie i wypozyczanie na rok lub dwa lata do druzyn typu Swit jest chyba dobrym rozwiazaniem. Podobnie zrobila w tym sezonie Wisla z Brozkiem i dla niego (a w perspektywie dla Wisly) bylo to chyba najlepsze rozwiazanie.

yusta
14-05-2004, 00:27
a Mierzej na pewno nie jest piłkarzem gorszym od Manuela Garcii.

Trudno byc gorszym od Manuela G. W jakis sposob on nie strzelil Jadze to do dzis nie rozumiem. Z reszta to nie pierwszy, choc mam nadzieje ostatni raz byl.
Pytalem swego czasu o fedoruka juniora i Yusta odpowiedziala, ze gwiazdorzyl. Troche mi trudno w to uwierzyc, bo on grajac w Olimpii mial swiadomosc roznic miedzy dolem III ligi a topem pierwszej. No ale moze stary Fedoruk mu naopowiadal historii ;)

Tak to odczytałam ze słów Gawary w NL. Opisujac jego użył bodajże stwierdzenia: "Myśli, że wszystko już umie"... czy cos w tym stylu.

DeMon
14-05-2004, 00:39
To ja sie włącze do przeterminowanej dyskusji :D
Z Mazurkiewiczem "Giggsem" miałem przyjemność chodzić do szkoły. Gość był autentycznie zauroczony Warszawą i Legią. Chciał tu grać ale klub go nie chciał. Duńczycy się szybko zorientowali i zrobili na nim złoty interes. Zobaczycie, że ten chłopak jeszcze wypłynie.
Co by złego nie mówić o Smudzie to on dał szanse Mazurkiewiczowi i Mierzejowi. Inny trener raczej by ich nie wpuścił nawet na minute. Smuda odszedł to i Mazurkiewcz już nie pograł długo. A świetnie się zapowiadał :/

VANAHAIM72
14-05-2004, 01:02
Jego Chrzestny mieszka i pracuje w Grójcu - stąd też mam na bieżąco wszystkie wiadomości o Jego występach. Miał jeszcze niedawno problemy ze zdrowiem. Ale jest tam podstawowym graczem, na nim opierają swą grę. Oglądałem mecze na VHS - muszę przyznać, że robi wrażenie: świetny przegląd pola, niezły drybling. Brakuje tylko strzału z daleka i odrobiny takiej przebojowości, ciągu na bramkę. Ale to w końcu pomocnik. Problemem jest tylko to, że gra w drużynie z drwalami (coś w stylu Polonii) - nie bardzo ma tam z kim grać, no i przeciwnicy też raczej są mięśniakami. Ale taki już urok ligi duńskiej...
Ale porównując go do Mariusza Zganiacza, to uważam że Mario jest lepszym graczem - po prostu ma zmysł do gry kombinacyjnej, szybkiej, pełnej polotu i takiej "radosnej". Już się wyleczył z manii robienia tych jego słynnych "kółeczek"... A Tomek Mazurkiewicz jest bardziej statyczny, woli prowadzić piłkę i dopiero potem ją odegrać.

Yevaud
14-05-2004, 10:23
To ja sie włącze do przeterminowanej dyskusji :D
Z Mazurkiewiczem "Giggsem" miałem przyjemność chodzić do szkoły. Gość był autentycznie zauroczony Warszawą i Legią. Chciał tu grać ale klub go nie chciał. Duńczycy się szybko zorientowali i zrobili na nim złoty interes. Zobaczycie, że ten chłopak jeszcze wypłynie.
Co by złego nie mówić o Smudzie to on dał szanse Mazurkiewiczowi i Mierzejowi. Inny trener raczej by ich nie wpuścił nawet na minute. Smuda odszedł to i Mazurkiewcz już nie pograł długo. A świetnie się zapowiadał :/

Z tego, co pamiętam, to Legia miała wtedy duże zaległości płacowe i sprzedaż Mazurkiewicza przyniosła trochę bardzo wtedy Legii potrzebnych pieniędzy. Szkoda.

Bartek_MKS
07-08-2004, 10:11
Mierzejewski jest słaby !! Obecnie gra w Zagłębiu. Narazie nic nie prezentuje ciekawego !!!