PDA

Zobacz pełną wersję : Kowalczyk: Kosowski jest lepszy niż Roberto Carlos

ems
05-06-2003, 15:44
Znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, były legionista Wojciech Kowalczyk, na łamach „Tempa” wyraził opinię, że Kamil Kosowski jest lepszy niż gwiazda Realu Madryt, Roberto Carlos.

„Dla mnie to jeden z najbardziej przebojowych pomocników w Europie” – powiedział o pomocniku Wisły Kraków Kowalczyk.

„Jest lepszy niż Roberto Carlos. Tamten to dzik – rozpędzi się, uwalą go, znowu się rozpędzi i znowu go uwalą. A Kosa jeździ po skrzydle i wrzuca piłki. Jedyny taki zawodnik” – stwierdził Kowalczyk.

ja pierdole :fu: :fu: :fu: :fu: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: 8) :help: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

ps - nie przegladalem dokladnie forum, jakbym powtorzyl temat to sorczak

MaxyM
05-06-2003, 15:49
To co tam Jóźwiak mówił o Kowalczyku... :rotfl:

Mrk
05-06-2003, 16:05
....a łyżka na to - niemożliwe ! :buhaha:

legart
05-06-2003, 16:22
Kurcze z Kowala się prawdziwy człowiek renesansu robi - pisarz, felietonista, niedługo zostanie reżyserem i nakręci kolejnego piłkarskiego pokera 8-

MaxxxiM
05-06-2003, 16:33
ale 1 kwietnia juz byl :)

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif

Keleborn
05-06-2003, 17:17
Powiedział Kosa o Kosowskim? :*
A wiecie że w Ameryce murzynów męczą? :help:

Ostry
05-06-2003, 17:22
A Gusnić jest lepszy od Figo :buhaha:

Kawa
05-06-2003, 17:39
A Kosowski to nie gra przypadkiem w pomocy, a Carlos w obronie? Ta są jednak troche inne pozycje...

kamyk
05-06-2003, 17:54
chyab kowalowi polroczny urlop do glowy strzela ze takie bzdury gada!

bemowiak
05-06-2003, 18:53
Nie no ma racje ale musi pamiętać że Boruc jest lepszy niź Ronaldo.
Fajne se porównanie zrobił pomocnik z obrońcą :buhaha:

Chopin_Legionista
05-06-2003, 19:26
oj co tu dużo mówić , albo faceta pogibało , albo gada tak dla rozgłosu...

szczepan
05-06-2003, 19:32
albo gada tak dla rozgłosu...

przeciez to Kowal... jasne ze dla rozglosu... a najlepsze droga przez bycie kontrowersyjnym...

Unico
05-06-2003, 21:07
Gdyby tyle nie pił i nie gadał po pijaku to by głupot nie mówił 8-

Nazgul
05-06-2003, 21:51

Podejrzewam, że on po pijaku i tak jest przytomniejszy niż Ty czy ja na trzeźwo 8)

Unico
05-06-2003, 21:55

Podejrzewam, że on po pijaku i tak jest przytomniejszy niż Ty czy ja na trzeźwo 8)

Eeeee, może od Ciebie ;) :> bo ja swojej przytomności i trzeźwości nie mam nic do zarzucenia :oho:

Chopin_Legionista
05-06-2003, 22:54
heh po 1 browcu walasz sie po parku ;)

MrÓwA_1906
05-06-2003, 23:12
Musze sie zgodzic z panem Kowalczykiem :) :)
i jeszcze chce wam Zielinskiego na cypr ukrasc....... :> :>

leh71
06-06-2003, 16:00
I myślę że możecie przestać się dziwić dlaczego mówimy że Kowalczyk gada głupoty.Jedna mniej , jedna więcej-zadna różnica.
Do Kawy: Roberto Carlos to trzy w jednym - lewy obrońca,lewy pomocnik
i lewoskrzydłowy.Jak ma sie takiego gościa to cała lewa strona załatwiona.

szczepan
06-06-2003, 21:51
Do Kawy: Roberto Carlos to trzy w jednym - lewy obrońca,lewy pomocnik
i lewoskrzydłowy.Jak ma sie takiego gościa to cała lewa strona załatwiona.

no raczej nie... bo nie bedzie w 3 roznych miejscach naraz...

taki zawodnik to idealny zmiennik :P

krollek
08-06-2003, 09:34
Kosowski to może jedynie czyścić buty Carlosowi 8)

Gal_anonim
08-06-2003, 10:26
Coś mi się zdaje, że żal du.psko ściska warszwfce ! :buhaha:

szczepan
08-06-2003, 10:34
a mi cos sie wydaje ze krakus jak zwykle ma kompleks stolicy :D

R@dek (L)
08-06-2003, 11:01
:* tym tekstem to mnie rozwalił :buhaha: Kowal daj sobie na luzz

yusta
08-06-2003, 17:46
heh, o co wam chodzi :hmm: Przecież Carlos na pewno nie potrafi dośrodkować tak, żeby piłka leciała na wysokości czwartego piętra, no i nie widziałam nigdy, żeby z rogu wybił piłkę na aut. To jest sztuka, Kosowskiemu nie schodzi piłka z nogi, on to wszystko ma doskonale opanowane. A tak na marginesie Carlos nie jest człowiekiem, przecież każdy głupi się domysli że to cyborg :]

szczepan
08-06-2003, 18:00
heh, o co wam chodzi :hmm: Przecież Carlos na pewno nie potrafi dośrodkować tak, żeby piłka leciała na wysokości czwartego piętra, no i nie widziałam nigdy, żeby z rogu wybił piłkę na aut. To jest sztuka, Kosowskiemu nie schodzi piłka z nogi, on to wszystko ma doskonale opanowane. A tak na marginesie Carlos nie jest człowiekiem, przecież każdy głupi się domysli że to cyborg :]

"no i glowka pracuje" :P to apropo Carlosa :P i nowej reklamy z nim :P

emde
08-06-2003, 18:18
Ciekawe ile promili mial Kowal jak to mowil (jesli wogole to powiedzial)...

krollek
09-06-2003, 14:56
Kowal chyba wtedy śrubował swój rekord promili :rotfl:
A znając jego wyczyny musiał być już spory ;)

Keleborn
09-06-2003, 15:51
Kowal chyba wtedy śrubował swój rekord promili :rotfl:
A znając jego wyczyny musiał być już spory ;)

Spoko spoko, Bereta nikt nie pobije.

biotronic
09-06-2003, 17:51

"no i glowka pracuje" :P to apropo Carlosa :P i nowej reklamy z nim :P

Na zachodzie reklam z Carlosem jest 5x wiecej niz w Polsce, a swoja droga, to ciekawe czemu jeszcze nikt nie zaczal wykorzystywac wizerunku Kosowskiego w reklamach. (tak jak np. bylo z Olisadebe). Moze sie nie chce Legionistom narazac. (ktorych jest w Polsce wg. badan jakiejs bardzo powaznej firmy 6 mln :> )

krollek
09-06-2003, 18:29
Na zachodzie reklam z Carlosem jest 5x wiecej niz w Polsce, a swoja droga, to ciekawe czemu jeszcze nikt nie zaczal wykorzystywac wizerunku Kosowskiego w reklamach. (tak jak np. bylo z Olisadebe). Moze sie nie chce Legionistom narazac. (ktorych jest w Polsce wg. badan jakiejs bardzo powaznej firmy 6 mln :> )
Kto by chciał robić z nim reklamy.
Chyba jakiś chirurg plastyczny który chciałby się pochwalić jak upięknił mu nochala :rotfl:
:look: Jest nas dużo a będzie jeszcze więcej
:cf1: :cf1: :cf1:

Raffi
09-06-2003, 18:35
Wyluzuj trochę Crollek....Ale do takiej reklamy nadawałby się niewątpliwie "Gigi" Wiśniewski z Górnika..ten to ma aparycję...I ten łysy łeb ... 8- Postać charakterystyczna... :oho:

Jawor_CDR
09-06-2003, 18:36
buaaaaaaaaa Kosowski lepszy od Carlosa buahahaha Nie no bez kitu, tu nie chodzi o sympatie i antyopatie klubowe, ze sie tak smieje, ale bez przesady. Po pierwsze nie ta pozycja a po drugie Kowal sie tak podniecil tym wyjazdem na Cypr ze pieprzy trzy po trzy. To moze porównajmy Świerczewskiego i Roya Keana? W lidze i pucharach Kosowski gra moze i dobrze ale w reprezentacji cos mu nie idzie. A zeby porownac go z zawodnikiem takim jak Carlos to jeden dobry sezon raczej nie wystarczy. Carlos gra na swoim poziomie juz pare ładnych lat.

krollek
10-06-2003, 17:04
Ale do takiej reklamy nadawałby się niewątpliwie "Gigi" Wiśniewski z Górnika..ten to ma aparycję...I ten łysy łeb ... 8- Postać charakterystyczna... :oho:
On powinien maszynki jednorazowe Wilkinson Sword - te które reklamuje Agassi :D

Ewelina
10-06-2003, 19:16
e no po takiej opinii to Kosowskiemu sie przewroci w glowie i zacznie jeszcze bardziej marudzic i wybrzydzac :) hehhe... ciekawa jestem czy kowalczyk trzezwy byl jak to wyglaszal.. :) :) :buhaha: :buhaha: :buhaha:

biotronic
14-06-2003, 00:28
ostatnio widziano go trzezwego na pokaldzie Il-a lecacego do barcelony

dyzieq
14-06-2003, 14:55
Cicho bylo wokol Kowalczyka...za cicho...wiec Wojtus walna kolejna bzdure...no i znowu jest szum...

Yevaud
15-06-2003, 08:21
Jak dla mnie to sposób Kowala na autopromocję. Sokoro porównuje obrońce z pomocnikiem, to może i pomocnika z napastnikiem. A więc siebie z Kosowskim. Wiadomo, że Kosiarka mógłby Kowalowi w formie po piwo biegać.
A skoro Kosiarka lepszy niż Carlos, a Kowal lepszy niż Kosiarka, to Kowal..... hohoho

Dżon Łejn
15-06-2003, 18:32
Znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, były legionista Wojciech Kowalczyk, na łamach „Tempa” wyraził opinię, że Kamil Kosowski jest lepszy niż gwiazda Realu Madryt, Roberto Carlos.

„Dla mnie to jeden z najbardziej przebojowych pomocników w Europie” – powiedział o pomocniku Wisły Kraków Kowalczyk.

„Jest lepszy niż Roberto Carlos. Tamten to dzik – rozpędzi się, uwalą go, znowu się rozpędzi i znowu go uwalą. A Kosa jeździ po skrzydle i wrzuca piłki. Jedyny taki zawodnik” – stwierdził Kowalczyk.

ten tekst powinien być na butelkach z alko jako przykład jego szkodliwości

Mini
16-06-2003, 13:20
oj przykro to mowić ale Jóźwiak miał chyba rację :piwo4: :ganja: i w głowie się miesza

Tupcia
23-06-2003, 18:42
:buhaha: Nasza gwiazda kosowska lepsza od carlosa.. szczegolnie w meczu ze szwedami;P[/b]