PDA

Zobacz pełną wersję : Podsumowanie sezonu pod względem ultras

Aureliusz
05-06-2003, 13:08
Sezon się skończył, czas na podsumowania. Ciekawi mnie, który mecz uważacie za najlepszy pod względem ultras w przeciągu caqłego sezonu?

Mazi
05-06-2003, 13:50
Uwazam ,ze trzy mecze były naprawde zajebiste : z Widzewem , Utrechtem i Lechem . Sposrodd tej trojki zdecydowałem się na holendrów ...

dyha
05-06-2003, 13:57
jak dla mnie Witamy W Piekle !

arczi
05-06-2003, 14:04
Ja osobiście najmilej wspominam mecz z Wisłą z rundy jesiennej. Nasza kartoniada pierwsza klasa no i wynik. Deyna byłby dumny...

"Witamy w piekle" było chyba jeszcze lepsze ale późniejsze zamieszki na stadionie spowodowały że atmosfera meczu wyraźnie się popsuła.

Co do Lecha to mimo iż był to nasz chyba jeden z najlepszych występów ultras jaki odbył się na Estadio WP, to mam osobiście mały niedosyt. Niby było wszystko ale jednak ta kartoniada nie wyszła tak jak powinna. Choć jako pierwsi w Polsce wykonaliśmy dwustronną prezentację z kartonów.

Ogólnie sezon in plus w naszym wykonaniu. Ale w następnym musimy postarać się o nowe atrakcje. I na pewno tak będzie. :>

jacek
05-06-2003, 15:42
moim zdaniem z lechem byla spoko atmosfera i ta kartoniada:)))

Ostry
05-06-2003, 16:08
Ciężko jest mi wybrać ten jeden najlepszy mecz.
Hitem był na pewno mecz z Widzewem."Witamy w piekle" wyszło nam znakomicie.Doping tego dnia też stał na wysokim poziomie.Niestety,tak jak napisał wcześniej Arczi,zamieszki zatarły nieco dobre wrażenia z meczu.
Mecz z Utrechtem zapamiętałem głównie ze względu na fajną kartoniądę i momentami genialny doping,ogólnie było wtedy bardzo głośno. ;)
Spotkanie z Wisłą to kartoniada z wizerunkiem Kazika.Racowisko też było niezłe.
Ale mimo wszystko chyba mecz z Lechem był największym hitem.Dwustronna kartoniada,około 150 rac,ognie rzymskie strzelające z 10 minut i masa innych atrakcji spowodowały,że dla mnie ten mecz był najlepszy. :)

Tomi
05-06-2003, 16:13
Nie mogę się zdecydować, więc stawiam na trzy mecze z Widzewem, Lechem i Wisłą bo na każdym z nich był zajebisty doping, a kartoniady też wszystkie były zajebiste ;)

bemowiak
05-06-2003, 16:25
Mi sie najbardziej podobał mecz z Utrechtem,choreografia zrobiła na mnie niesamowite wrażenie pozatym był świetny doping ale inne mecze rówież były bardzo dobre pod względem kibicowskim

Mrk
05-06-2003, 16:55
Ja stawiam na mecz z Wisłą i choreografię z Deyną. Po prostu uważam, ze stworzyć tak dobrze twarz człowieka z kartonów to jest coś!

Keleborn
05-06-2003, 17:25
Moim zdaniem najlepszy był Deyna na meczu z Wisłą, dobre było też witamy w piekle z Widzewem.

Kartoniada z Lechem była dobra, ale widać ją było dopiero na zdjęciach po meczu. Z Krytej wydawało się nam że coś nie wyszło (przynajmniej z E).

:+: Deyna był the best :+:

Aureliusz
05-06-2003, 17:29
A ja dałem głos meczowi z Wisłą, bo tam było wszystko. Zajebista choreografia kartonowa, mnóstwo rac. Doping także zajebisty. No i emocje na murawie. Do tej pory pamiętam, jak Zielu tafił na 3:2, ajki wtedy był szał radości. Ludzie nieznani sobie rzucaliu się w ramiona. I wtedy ogromnie głośne "Wisła, ..., co ty na to?" No i nie zapomnę długo, jak skończyła się minuta ciszy (a wiślacy wtedy gwizdali) to usłyszeli, co o nich myślimy. To był chyba najgłośniejszy okrzyk, jaki słyszałem, jak chodzę na Legię.

Drugie miejsce to mecz z Lechem. Tak, dopiero drugie. Chociaż była świetna oprawa (kartony, race, transparenty), to z dopingiem nie było już tak super. W pierwszej połowie były chwile zastoju, no i nie było zbyt głośno. W drugiej połowie o niebo lepiej. Ale także nie było zbyt dużych emocji na płycie boiska. Nie było takiego dreszczyku o wynik, który by powodował większą adrenalinę i jeszcze głośniejszy doping.

Trzecie miejsce to mecz z Widzewem i zajebiste "Witamy w piekle", niestety całe widowisko popsuli widzewiacy wbiegając na boisko. Teraz jak wspominam tamtem mecz, to właśnie ten fakt powoduje, że nie pamiętam tego meczu zbyt przyjażnie.

Następnym dobrym meczem był Utrecht. Co za emocje. Pojechalismy holendrów 4:1 a w drugiej połowie bezustanne "Gol, hej Legia gol". Świetny mecz w wykonaniu piłkarzy, chyba jeden z lepszych w tym sezonie"

Więcej się podziewałem po meczu z Schalke, ale odbył on się kilka dni po Widzewie. Doping też niezły, zwłaszcza gdy Legia doprowadziła do stanu 2:2

A derby? Jakoś nie wspominam ich zbyt miło. Rok wcześniej były lepsze (była wtedy choreografia z Syrenką) i jak widać po głosach z ankiety Wy także jakoś dobrze nie wspominacie tego meczu.

szczepan
05-06-2003, 17:53
a ja jednak za meczem z Lechem... chodzi o caloksztalt... chociaz moze to pisze bo nie bylem na Widzewie (sila wyzsza ale mimo super meczu nie zaluje ze nie bylem... )... ale poprostu ogolnie mecz mi sie podobal... chodzi tez o gosci i o ogolne zainteresowanie...

Łysolek
05-06-2003, 23:07
zdecydowanie najlepiej wypadła choreografia z Lechem ... tyle tego było , ale najbardziej w pamięci utkwiło mi to 2000 rzymskich ogni , po prostu zajebiscie to wyszło !! Ogólnie podczas całego meczu co chwilę można było podziwiać coś rewelacyjnego !!!
TAK TRZYMAĆ !!!

c_zary
05-06-2003, 23:30
Najlepiej bylo na meczu Lechem ale do choreografii "Witamy w piekle" mam straszny sentyment. Dlatego glosuje na Widzew :)

szczepan
05-06-2003, 23:34
w sumie to ciezko oceniac... bo np. kartony na Lechu to kawal dobrej roboty! odwracane itd skomplikowane... ale z drugiej strony witamy w piekle miala chyba jakis niepowatrzalny klimat... wogole ten sezon jest chyba najlepszym z ostatnich (pod wzgledem ultras)

marecki
05-06-2003, 23:55
najbardziej narobilem sie przy meczu z Lechem...3 miejsce

nie robilem praktycznie nic (tylko przed meczem kartony) -ale ze wzgledu na decybele ...2 miejsce Utrecht

...wzruszenie ,duma ,wynik ,spiewy ,a przedewszystkim duch Kazia Deyny (On z nami byl! ) - bezapelacyjnie mecz z Wisla to moj nr1!

Gelo
06-06-2003, 00:03
Ciezki wybor ale jak dla mnie pierwsze miejsce to mecze z Wisla (Deyna) i Widzewem (chociaz zamieszki wszystko popsuly), drugie Utrecht i Lech

:wielkafl: :zyleta: :999: :tle: :cf1:

kamyk
06-06-2003, 10:45
ja nie bede orginalny i powiem ze mecz z lechem byl rewalacja dla mnie! bo bylem na nim i bylo zajebiscie tyle tego bylo te race w drugiej polowie odpalone swiece dymne te wystrzaly 2200 ogni to byl zajebisty efekt tego i ta kartoniada niby sie wydawalo ze nie wyszla ale zdieca pokazuja co innego:) drugie miejsce to mysle ze mecz z wisla choc na nim mnie nie bylo ale oglodajac go az mi dreszcze pzrechodzily po ciele a trzecia pozycia to widzw i napis'witamy w pielke"

MaxyM
06-06-2003, 11:17
Na Lechu oprawa mnie rozwaliła, myślałem momentami, że jestem w Vietnamie 8- . Do tego doping, w końcu taki jaki powinien być.

Jackos
06-06-2003, 16:49
Jak na mnie Lech. Bardzo głośny doping z obu stron, "Płonący stadion". Szkoda tylko że mecz nie zaczął się tak, powiedzmy o 20 wtedy byłby to dla mnie ideał pod względem ultras :+:

Kawa
06-06-2003, 17:02
Mi najbardziej podobała sie atmosfera na Wisle, a i oprawa tego meczu była super.

Nazgul
27-06-2003, 20:05
Jak dla mnie ta z Lechem była najlepsza. Drugie miejsce Utrecht a trzecie - Widzew.