PDA

Zobacz pełną wersję : Eminem gupek?

legart
05-06-2003, 12:37
Za onet:

Eminem wykorzystał córkę

Przyjaciele Eminema z przerażeniem patrzą, jak raper wciąga swoją 7-letnią córeczkę Hailie w spór z rywalem Ja Rulem.

Gdzie się podział dobry tatuś Eminem?

Raper nagrał piosenkę "Hailie's Revenge" w odpowiedzi na utwór Rule’a "Loosechange", w którym raper nazywa jego matkę "ćpunką", a byłą żonę Kim "zdzirą". Taśma z nagraniem krąży ponoć w kręgach undergroundowych, a ci, którzy jej wysłuchali uważają, że Eminem jest "nienormalny" wciągając dziecko w swoje raperskie wojny.

Na taśmie znajduje się fragment rozmowy muzyka i Hailie, w którym raper ośmiesza Ja Rule’a opowiadając o jego niskim wzroście i niemożności zdobycia nagrody Akademii Filmowej, którą niedawno przyznano Eminemowi.

Oto przebieg rozmowy: Eminem: "Chodź maleńka, przynieś tacie jego Oscara". Hailie: "Dobrze". Eminem: "Wsadzimy ją w tyłek Ja Rule’a". Hailie (chichocząc): "Tatusiu, czy Ja Rule jest wyższy niż ja?" Eminem: "Nie kochanie, jesteście tego samego wzrostu."

Eminema zawsze miałem za fiucinę, który najlepszy jest w laniu żony i kłotniach ze swoją matką, ale teraz to przegiął pałkę że w swoich raperskich porachunkach wykorzystuje swoją mała córeczkę 8- :* . Acha do hip-hopu w zasadzie nic nie mam. A ten temat jest wyrazem mojej dezaprobaty dla charakteru Marszala. From zero to zero.

MaxyM
05-06-2003, 12:39
Sukcesy przerosły mozliwości i pod kopuła w końcu pierdolneło... musiało tak się stać... w końcu, next step: uzależnienie, wpadka z psami, uzależnienie, pobicie, odsiatka, samobójstwo... 8)

Aureliusz
05-06-2003, 12:50
A ja nienawidzę go odkąd powiedział, że "dla Żydów i Polaków nigdy nie zaśpiewam"

Dżon Łejn
05-06-2003, 12:58
[quote="legart"]Za onet:

Hailie (chichocząc): "Tatusiu, czy Ja Rule jest wyższy niż ja?" Eminem: "Nie kochanie, jesteście tego samego wzrostu[/b]."[/i]

quote]

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
to jest dobre
reszta to zwichrowane tak jak ten koleś

Ader_ZS
05-06-2003, 15:52
A ja nienawidzę go odkąd powiedział, że "dla Żydów i Polaków nigdy nie zaśpiewam"ostatnio moj kuzyn mieszkajacy w ameryce powiedzila mi ze wyczylal na jego stronce ze to jest w ogole nieprawda ktos to zmyslil aby go nienawidzono

szczepan
05-06-2003, 18:03
nie wiem czy to jest prawda ale pewne jest jedno ze wokol takich gwiazd zawsze bedzie duzo szumu smrodu i pomowien...

c_zary
05-06-2003, 18:09
Ciekawe co slychac u MC Hammera i Vanilla Ice :D

Grochów
05-06-2003, 18:36
A wszystko wporzo... :rotfl:
ps.Qrwa,czemu mnie ciagle wylogowuje i praktycznie przy kazdej próbie wyslania posta wyskakuje "invalid_session"??!!Zróbcie cos z tym... :zly:
Non stop mnie wylogowuje(jak wchodze na forum,przy wejsciu w jakis temat,przy wyjsciu,przy zmianie profilu-non stop)!!!I jeszcze ten ****** blad!!

szczepan
05-06-2003, 18:41
a masz zaznaczona ta opcje (loguj zawsze)
ps ja mam chyba ten sam problem na legia.net

MaxyM
05-06-2003, 18:49
Zainstaluj mozille...

Aureliusz
05-06-2003, 18:54
Qrwa,czemu mnie ciagle wylogowuje i praktycznie przy kazdej próbie wyslania posta wyskakuje "invalid_session"??!!Zróbcie cos z tym... :zly:
Non stop mnie wylogowuje(jak wchodze na forum,przy wejsciu w jakis temat,przy wyjsciu,przy zmianie profilu-non stop)!!!I jeszcze ten ****** blad!!
No ja mam to samo, jakbym chciał napisać 50 postów, to bym musiał się 50 razy logować. I to jest wkurwiające.

dyha
05-06-2003, 18:57
ja nigdy nie lubiłem eminema , i teraz to co robi potwierdza to co robie .

Łysolek
05-06-2003, 22:58
ja zawsze lubiłem muzykę Eminema , ale to co tu przeczytałem , przerosło moje oczekiwania i dezaprobatę dla tego ARTYSTY :zly: Frajer jeden , dziecko wykorzystywać w tekstah piosenek to już przesada !!!

Yankes
06-06-2003, 01:55
Eminame nigdy nie lubiłem (tak bo tak) i ten tekst wcale mnie nie zdziwil!!
mi tez ciagle wyskakuje invalid_session i wcale sie nie cisze-Łysy .... co trza zainstalowac?? skad to wziasc??

Jackos
09-06-2003, 21:08
Ja Eminema nie lbię jako osoby i człowieka, ale niektóre jego kawałki (nieliczne) podobały mi się