PDA

Zobacz pełną wersję : Czat z Saganem

Raffi
05-06-2003, 11:49
Wciąż trwa!

Do tego tematu wrzuci się potem pełen zapis.

bemowiak
05-06-2003, 11:53
a gdzie jest ten czat?

Raffi
05-06-2003, 12:00
na onecie...ale już po ptokach, zdążyłem tylko na końcówkę. Mówił m.in. że Legia z niczym mu nie zalega i że zdecdydowanie największą przyjemność sprawiły mu bramki strzelone Widzewowi, choc może ta na Polonii była ładniejsza.
Jak tylko pojawi się pełen zapis, to niech ktoś go wrzuci do tego tematu

Aureliusz
05-06-2003, 12:10
Ja brałem udział. Wysłałem chyba z 50 pytań, ale moderator wybrał chyba tylko 4 czy 5 :(

_Bart
05-06-2003, 15:16
<czat_moderator> Rozpoczynamy czat z Markiem Saganowsklm. Witamy serdecznie naszego Gościa.
<~diabhcaaa> Witamy Pana
<~malhias82> wiłam
<~ursusowscy_napaslmcy> WITAM
<~Fan_> czESC
<-lolekkelol> Dzień dobryi
<Marek_Saganowski> Witam Wszystkich.

<-ARES> Skąd lak wysoka forma na koniec sezonu , czy mamy rozumieć ze w następnym będzie jeszcze lepsza?
<Marek_Saganowski> Oby tak było, Myślę, ze w sparingach tez to już wyglądało, to znak, ze będzie dobrze.

<-ellllloooo> czy obecny sezon uważasz za udany !?
<Marek_Saganowski> Jeżel chodzi o mnie to był to najlepszy sezon od chwili odejścia z ŁKS-u.

<~zajaczek> Dlaczego Legia nie zakwalifikowała się do pucharów !?
<Marek_Saganowski> Bo przegiywaliśmy u siebie mecze, ze słabszymi teoretycznie drużynami l traciliśmy punkty.

<-Aro> Co sądzisz o dzisiejszych rewelacjach prasowych na temat zmiany wyniku ze Szczakowianka, i tym samym gry Legii w Pucharach
<~zajaczek> Jest szansa ze PZPN przyzna walkower dla Legii w meczu ze Szczakowianką i Co o tym sądzisz !? Wtedy będą puchary!
<Marek_Saganowski> Każdy widział co sędzia wyprawiał. Jeżeli zostanie coś udowodnione, to Legia powelnna zagrać w pucharach.

<-_L_> Czy zamierzasz pozoslac w Legii na następny sezon?
<Marek_Saganowski> Tak.

<-RuFuS_PiLa> czy Markiem Saganowskim interesuje się jakiś klub?
<Marek_Saganowski> Na razie nic do mnie osobiście nie dotarło, nie miałem żadnych takich informacji.

<-Wizard> Gdybyś teraz dosłał konkretną ofertę z WISŁY, przyjąłbyś ją !?!?!?
<Marek_Saganowski> W Wiśle i w Widzewie nigdy bym nie zagrał.

<-FAN> czy mezaluieszze me zostałeś na zachodzie w feyenordzie lub hsv hamburg
<Marek_Saganowski> Czasami wracam do tego l jest pewien żal do siebie, że wróciłem z tak dużych klubów, ale jestem człowiekiem, który stara się nie patrzeć za siebie.

<~za|aczek> Twój| wymarzony klub zagraniczny to...?
<Marek_Saganowski> Real Madryt.

<~marco_pol> cześć sagan czy zagrasz jeszcze kiedyś w barwach ŁÓDZKIEGO KLUBU SPORTOWEGO?
<Marek_Saganowski> Na pewno. Tam się wychowałem, tam zacząłem i tam skończę.

<-Roco_ŁKS> Czy interesujesz się rezultatami uzyskanymi przez ŁKS ?
<Marek_Saganowski> Oczywiście.
<Marek_Saganowski> Non stop śledzę wyniki klubu. Cieszy mnie wczorajszy remis ŁKS-u

<-While> Co Pana zdaniem jest przyczyną nierównej gry Legii. Mistrzostwo a teraz 4 miejsce?
<Marek_Saganowski> Przede wszystkim nierówna gra, kiedy graliśmy z dobrymi klubami nieźle to wyglądało. Natomiast gorzej było z tymi słabszymi.

<-Fan_> Czy Legię stać na osiągnięcie sukcesu na miarę "Wielkie] Legii” czasów Pawła Janasa i Janusza Wóicika??
<Marek_Saganowski> ja myślę, ze tak. Myślę, że wszystko idzie w dobra stronę.

<-Viper> Co sądzisz o grze Wisły Kraków w tym sezonie? czy naprawdę byli niedopokonania?
<Marek_Saganowski> Nie do pokonania to za dużo powiedziane, parę meczy przegrała, z nami też. Natomiast na pewno grała najrówniej l nie traciła punktów ze słabymi drużynami.

<-ddd80x> Jakie szansę dajesz Wiśle Kraków na awans do Ligi Mistrzów??
<Marek_Saganowski> Nie wiem kogo trafi, dużo zależy od losowania. W ostatnich latach polskie drużyny trafiały na drużyny ze ścisłej europejskiej czołówki.

<~kap Czy ma pan żal do trenera okuki ze postawił na pana tak późno?
<Marek_Saganowski> Powiem tak. Cieszę się, że dano mi szansę. A czy późno, to niech ktoś inny osądzi.

<-_L_> Jak układa się Twoja współpraca z trenerem Okuka, czy chciałbyś aby pozostał w Legii na następny sezon?
<Marek_Saganowski> na początku było ciężko przekonać trenera do siebie.

<P_A_X_0_> Gdzie lepiej ŁKS czy LEGIA ?
<Marek_Saganowski> W ŁKS-ie wypłynąłem na światku piłkarskim, natomiast w Legii się odrodziłem. W tej chwili do tych dwóch klubów czuje wielki sentyment, oczywiście ŁKS jest zawsze w moim sercu.

<~lorba> czemu byś nigdy nie zagrał w Wiśle i Widzewie.
<Marek_Saganowski> W Widzewie bo jestem z ŁKS-u, a w Wiśle bo kibice Wisły na pewno by mnie nie zaakceptowali.

<~mathias82> Czy podoba się Panu w Legii do tego stopnia ze byłby Pan gotów zakończyć tutaj swoja sportowa karierę?
<Marek_Saganowski> Na pewno gra w legii jest wielkim wyróżnieniem dla zawodnika z Polski i w tej chwili na pewno chciałbym jak najdłużej grać, ale jak każdy zawodnik chciałbym wyjechać do jakiegoś dużego klubu europejskiego.

<~naszowski> Z jakim zawodnikiem się najlepiej rozumiesz na boisku w swoim aktualnym klubie ??
<Marek_Saganowski> Myślę, ze z każdym. Czasami się lepiej gra z jednym zawodnikiem, w innym meczu z innym. Nie jest tak, ze przy konkretnym zawodniku gra mi się lepiej.

<-koszykarz13> Czy dobrze ci się gra ze Stanko Svitlicą?
<Marek_Saganowski> na pewno. Dobrze absorbuje obrońców, wtedy mam więcej okazji do strzelenia bramki.

<~zajaczek> Co sądzisz o ewentualnym odejściu Stanko?
<Marek_Saganowski> Myślę, ze byłaby to duża strata. Bo mało jest w Polsce takich napastników jak Stanko, którzy z zimna krwią potrafią wykorzystać sytuacje podbramkowe i kiedy piłka go szuka w polu karnym.

<-_!__> Czy uważasz ze w Legii potrzebne są zmiany?
<Marek_Saganowski> Myślę, ze tak. Ale nie będę mówił kto, czy kogo trzeba zmienić, bo sam nie wiem. Ale świeżej krwi by się na pewno przydało.

<~edi2> Jakie cele stawiasz sobie przed nowym sezonem?
<Marek_Saganowski> na pewno zdobycie Mistrzostwa Polski, awans Legii do pucharów europejskich, a jeżeli chodzi o mnie to, żebym strzelał jak najwięcej bramek. Chciałbym tez zagrać w reprezentacji.

<~LEGIA_FAN_PRAGAPLD> Stanko mówi, że to Ty zostaniesz w przyszłym sezonie Królem Strzelców w Polskiej Lidze!!! Co o tym sądzisz?
<Marek_Saganowski> Fajnie jakby się nie mylił, mam się od kogo uczyć.

<~siwar> Kogo Legia powinna kupić w letniej przerwie?
<Marek_Saganowski> Nie wiem, jakim systemem trener chciałby grać.

<-andzo> Jak reagujecie z kolegami na informacje o zmianie właściciela w Legii? Robicie sobie jakieś większe nadzieje czy raczej z dystansem do tego podchodzicie?
<Marek_Saganowski> Próbujemy się nie koncentrować na takich rzeczach. Czasami w mediach przesadzają. Próbujemy po prostu trenować, jak będą zmiany wtedy będziemy mogli coś powiedzieć.

<~marco_pol> A co z reprezentacją, czynie uważasz że trener Janas powinien Ciebie powołać na mecze z Kazachstanem i ze Szwecja skoro jesteś w tak dobrej formie?
<~Woland> Witam Panie Marku. Zdrowie wraca, forma rośnie, a w kadrze nie ma napastników. Od lat kogoś się sprawdza , próbuje i nic z tego nie wychodzi .Jeśli Pańska forma się utrzyma , to chyba trener Janas powinien dać najeseni sznsę gry Markowi Saganowskiemu? Co Pan na to?
<Marek_Saganowski> Trener Janas postawił na innych napastników i on za to odpowiada. Jeżeli o mnie chodzi to zdrowie i forma wraca.
<Marek_Saganowski> Tak jak powiedziałem wcześniej jeszcze chciałbym zagrać w kadrze. Nie mogę krytykować polityki kadrowej trenera Janasa.

<~lucio> Jak oceniasz szansę polskiej reprezentacji w eliminacjach
<Marek_Saganowski> Myślę, ze są duże. Potrzebny tej reprezentacji jest dobry wynik, aby umocnił ich psychicznie, np: wygrana ze Szwecją, czego życzę i w co wierze.

<~drax_> Jeszcze kilka lat temu był Pan uważany za jeden z największy cli talentów polskiej piłki, po wypadku pańska forma spadła czy myśli pan, że jeszcze kiedyś powróci?
<Marek_Saganowski> Myślę, ze robię obecnie postępy w Legii i jak będzie tak dalej to w przyszłym sezonie powinna być nawet jeszcze wyższa.

<~AI> Czy po wypadku motocyklowym miał pan chwile zwątpienia?
<Marek_Saganowski> tak, niejedną, ale mam przyjaciół, rodzinę, mojego najwierniejszego kibica, którym jest moja żona, która nie pozwoliła mi się poddać.

<~kameleon> Czy zastanawiałeś się jak potoczyła by się Twoja kariera gdyby nie wypadek???
<Marek_Saganowski> tak.
<Marek_Saganowski> Czasami myślałem sobie, ze może w tej chwili grałbym w silnym klubie europejskim i może bym zagrał na mistrzostwach w Korei, ale próbuję do tego nie wracać.

<~naszowski> Marek czy wsiadasz na motor po ostatnim wypadku ?
<Marek_Saganowski> Nie. Nie próbuje na razie kusić losu. Ale kiedyś na pewno jeszcze pojeżdżę.

<~_L_> Czy uważasz się za spełnionego piłkarza?
<Marek_Saganowski> na razie jeszcze nie, dużo mi do tego spełnienia brakuje. Np. pucharu, Mistrzostwa Polski i gry w reprezentacji.

<~Stoma> jak myślisz kto był najlepszym piłkarzem byłego sezonu w polskiej ekstraklasie?
<Marek_Saganowski> Chyba Kamil Kosowski.

<~EL G-ŁKS> Piłkarski idol ??
<Marek_Saganowski> Kilku. Raul, Marco van Basten, Totti.

<-LECH_POZNAN> Kto według ciebie jest w tej chwili najlepszym napastnikiem w polskie] lidze1?
<Marek_Saganowski> Stanko Svitllca, który zdobył tytuł króla strzelców.

<~EL_G-LKS> NAJLEPSZY PIŁKARZ NA ŚWIECIE TWOIM ZDANIEM?
<Marek_Saganowski> Jeżeli chodzi o obecnych Zinadine Zidane, wielki Magic.

<~_L_> Co sadzisz o kibicach Legli, czy spotkałeś śle w Polsce z lepszym dopingiem niż na Łazienkowskiej?
<Marek_Saganowski> Powiem szczerze, chyba nie. Myślę, że za dobrych czasów w ŁKS-ie tez było fajnie. Kibice też byli super.

<~meflu> Marek wiesz, że jesteś nowym idolem kibiców Legii !?
<Marek_Saganowski> Nie, nie wiem, ale jeśli tak jest to się bardzo cieszę i będę wszystko robić żebyście byli zadowoleni.

<~mala1 > Na którym stadionie gra Ci się najlepiej !?
<Marek_Saganowski> Myślę, ze teraz na stadionie Legli. A bardzo dużo bramek zdobywam na Lubinie.
<Marek_Saganowski> po prostu jakoś ml tam wychodzi.

<-alex_legia_pany> Czy chciałbyś żeby Jacek Zieliński został w Legii !?
<Marek_Saganowski> tak. Uważam, że jest to bardzo dobry, doświadczony zawodnik, który podchodzi do zawodu profesjonalnie i przez dłuższy okres czasu nie widzę w polskiej
lidze lepszego stopera.

<-mathias82> twoje największe atuty?
<Marek_Saganowski> nie chce zdradzać, niech to będzie tajemnica dla obrońców, na pewno lubię walczyć na boisku.

<-marco_pol> Jak oceniasz poziom polskiej ligi tej obecnej z tą przed 5 lat!? Czy poziom podniósł się czy raczej spadł !?
<Marek_Saganowski> Wydaje ml śle, ze śle podniósł. Dlatego, że w tym sezonie bardzo dużo klubów wyrównało się, co dało kibicom więcej emocji.
<Marek_Saganowski> Sześć, siedem klubów w naszej lidze jest obecnie w miarę wyrównanych, a kiedyś liczyły się zazwyczaj trzy kluby.

<~mathias82> czy Legia zalega Ci z jakimiś płacami ?
<Marek_Saganowski> Na razie nie.

<-Plaku> Która bramka w tym sezonie sprawiła ci większa przyjemność? bramka strzelona Polonu czy Widzewowi !?
<Marek_Saganowski> Bramka na Poloni była bardzo ładna l strzelona w ostatnich minutach. Natomiast na Widzewie druga l trzecia to było przypieczętowanie dobrej gry Legli. Zdecydowanie stawiam na te strzelone na Widzewie.

<-wesley> Mam pytanie jak oceniasz Wojciecha Kowalczyka jako piłkarza?
<Marek_Saganowski> Za swoich czasów był świetnym napastnikiem, który nie tylko potrafił strzelić bramki, ale również bardzo dobrze grał w defensywie, świetny zawodnik.

<-SIMON> W ostatnim czasie kilku ludzi zginęło w tzw. "zadymach" byli to kibice Arki, Śląska, GKS-u, jak walczyć z bandytami na stadionach również tymi z Legli?
<Marek_Saganowski> Myślę, że do takich scysji nie powinno już dochodzić, kiedy byłem zagranicą widziałem, jak kibice dwóch klubów potrafią śle szanować przed stadionem, po czym na meczu zaciekle dopingują swoje drużyny.
<Marek_Saganowski> Przede wszystkim za granicą przez takie zachowanie kibiców, którzy są zainteresowani swoją drużyną zjawia się więcej osób na stadionach, co polepsza atmosferę na stadionie, tak dla kibiców, jak i dla grających.

<~domm2> Jak się pan czuł grają w rezerwach !?
<Marek_Saganowski> Troszeczkę nie bardzo. Dlatego, że w IV lidze grałem w wieku 15 lat w rezerwach LKS. Myślałem wtedy, ze to już nigdy się z tym nie spotkam grając w l lidze. Ale życie jest jakie jest i trzeba je szanować.

<-Latm_> Którego z ligowych obrońców cenisz najbardziej
<Marek_Saganowski> Przeciwko którym grałem: Arka Głowackiego z Wisły l Roberta Górskiego z Odry i oczywiście wszystkich przeciwników zawsze szanuje.

<czat_moderator> Ostatnie dwa pytania do Marka Saganowsklego.

<-diabhcaaa> Czym się pan Interesuje nie licząc piłki nożnej??
<Marek_Saganowski> Wędkarstwem l motocyklami. Od czasu do czasu siedzę przy komputerze.

<-Artczi> Zastanawiałeś się co będziesz robił po zakończeniu kariery na boisku !?
<Marek_Saganowski> Chciałbym trenować młodzież, albo w klubie, albo w jakiejś szkole, przede wszystkim chciałbym zostać dalej przy piłce.

<czat_moderator> Kończymy czat z Markiem Saganowsklm. Dziękujemy naszemu Gościowi i wszystkim uczestnikom.

<-maslo> Milo się gadało
<-zio> Udanego urlopu Marek
<-Ona_dla_mtehgentnego> dzięki
<~nui_LKS> pozdrowienia i powodzenia
<Marek_Saganowski> Dziękuje wszystkim za rozmowę, za pytania. Pozdrawiam.

Źródło: legianet.com

1916
05-06-2003, 15:38
naprawde moderator wybierał mądre pytania, a co do Marka Saganowskiego, naprawde po przeczytaniu całej rozmowy stwierdzam ze on ma Swoj harakter - TAK DALEJ MARKU !!

kamyk
05-06-2003, 16:47
bardzo ladne odpowiedzi ze strony sagana oby tak dalej sagan w nastepnej rudzie liczymy na ciebie bardzo bo jak narzie to jestes obiawieniem tej rudy troszke na ciebie nazekalismy na poczatku ale widac ze czasu potrzebowales na to zeby sie t u przyjac i widac ze czas zrobil duzo na twoja korzysc! oby tak dalej!

Mrk
05-06-2003, 16:53
Mi sie podobało to, że cały czas w ciepłych słowach mówi o ŁKS-ie. Oznacza to, że jak odejdzie z Legii, to jest szansa, że i nas będzie dobrze wspominał. Takich piłkarzy lubię i sznuję.
Jakiś czas temu Giuliano powiedział, że "pod tą koszulką bije widzewskie serce". No ciekawy jestem, gdzie się podziało w takim razie "serce legijne" ? ;)

MaxyM
05-06-2003, 16:59
Jakiś czas temu Giuliano powiedział, że "pod tą koszulką bije widzewskie serce". No ciekawy jestem, gdzie się podziało w takim razie "serce legijne" ? ;)

Pewno przepił, łobuz jeden... :rotfl:

Aureliusz
05-06-2003, 18:41
A to moje pytania i odpowiedzi Sagana. Zadałem ich więcej, ale i tak się cieszę :)

<~zajaczek> Dlaczego Legia nie zakwalifikowała się do pucharów !?
<Marek_Saganowski> Bo przegiywaliśmy u siebie mecze, ze słabszymi teoretycznie drużynami l traciliśmy punkty.

<~zajaczek> Jest szansa ze PZPN przyzna walkower dla Legii w meczu ze Szczakowianką i Co o tym sądzisz !? Wtedy będą puchary!
<Marek_Saganowski> Każdy widział co sędzia wyprawiał. Jeżeli zostanie coś udowodnione, to Legia powelnna zagrać w pucharach.

<~za|aczek> Twój| wymarzony klub zagraniczny to...?
<Marek_Saganowski> Real Madryt.

<~zajaczek> Co sądzisz o ewentualnym odejściu Stanko?
<Marek_Saganowski> Myślę, ze byłaby to duża strata. Bo mało jest w Polsce takich napastników jak Stanko, którzy z zimna krwią potrafią wykorzystać sytuacje podbramkowe i kiedy piłka go szuka w polu karnym.
Czy kto z forumowiczów brał jeszcze udział w tym czacie?

szczepan
05-06-2003, 18:53

no i to jest odpowiedz!

a po tym jak mowil o LKS to widze ze to pilkarz z klasa charakterem i honorem... oby wiecej takich! naprawde Marek u mnie ma kolejnego plus :D

arczi
05-06-2003, 19:33

no i to jest odpowiedz!

Czas pokaże. Ja tam nie wierzę już w takie teksty...

szczepan
05-06-2003, 19:51
arczi: moze to dziwnie zabrzmi ale ja akurat temu facetowi wierze... gdyby to pisal Sokol, Maja, magiera, Dudek itd to nie ale jakos jemu wierze...

Nazgul
05-06-2003, 19:55

no i to jest odpowiedz!

Ani ja.
Piłkarz ma tyle w sercu ile w kieszeni. Przerabialiśmy to już nazbyt często...

Aureliusz
05-06-2003, 20:17

no i to jest odpowiedz!

Ani ja.
Piłkarz ma tyle w sercu ile w kieszeni. Przerabialiśmy to już nazbyt często...

<~lorba> czemu byś nigdy nie zagrał w Wiśle i Widzewie.
<Marek_Saganowski> W Widzewie bo jestem z ŁKS-u, a w Wiśle bo kibice Wisły na pewno by mnie nie zaakceptowali.

Jeśli chodzi o Widzew, to mu wierzę, chłopak jest z ŁKS-u i widzewiacy napewno ciepło by go nie przyjęli (ale eufemizn :)). Jeśli chodzi o Wisłę? No cóż. Tam nie ma takich fanatyków i chyba nie byłoby tak źle jak mówi.