PDA

Zobacz pełną wersję : Ekstraklasa zawsze nasza!!!!

Kiju
05-06-2003, 10:01
Widzew utrzymał sie w ekstraklasie sprawiajac kibicom wiele tradości,cóz niektorzy jak Wisła czy GKS opijają wieksze sukcesy a dla nas utrzymanie własnie jest sukcesem.Kto z Was po rundzie jesiennej pomyslalby ze Widzew zajmie 9 pozycje?Pewnie nikt,ja zreszta tez...
Pisze ten tekst bo jestem pewien ze Widzew budzi u was emocje,nie jest obojetny i chyba kazdy sie cieszy ze znowu będą rozgrywane klasyki miedzy nami.

FRANEK SMUDA-CZYNI CUDA!!!!!

Na Widzewie jest głod piłki,sukcesów,licze ze bedzie nam dane emocjonowac sie czyms wiecej nz tylko walka o byt,mysle ze wtedy liga nabralaby większego kolorytu...

http://www.toya.net.pl/~magic/kszo/P6030892.JPG

http://www.wsinf.edu.pl/~krzpac/11.jpg

http://www.toya.net.pl/~magic/kszo/P6030965.JPG

http://www.toya.net.pl/~magic/kszo/P6030974.JPG

legart
05-06-2003, 10:26
He, he, ja tam wole Widzew od Polkowic i dobrze żeście się utrzymali. Żeby nie było za słodko mam nadzieję że w końcu ktoś zrobi porządek z kamionką.

Raffi
05-06-2003, 12:33
Przy Polkowicach to i Nowy Dwór jest metropolią :/
A bez Widzewa liga byłaby smutniejsza.
Bez tych uświęconych tradycją wjazdów na murawę - no właśnie na tych zdjęciach to ja widzę niezłą zadymę ;) ;) ;)

bemowiak
05-06-2003, 12:43
mnie też cieszy Wasze utrzymanie,mecze z Wami są dużo lepsze niź nieprzymieżająć z Polkowicami...

MaxyM
05-06-2003, 12:44
I bardzo dobrze, ale się obawiam, że jak się u nas i u was nic nie zmieni to będziemy emocje przeżywać, kto kogo wwali do 2 ligi :/ .

peyek
05-06-2003, 14:13
Gratuluje naszym widzewiakom a takze lechitom (apcio ;) ) utrzymania sie w naszej ekstraklasie. Szkoda Pogoni i Ruchu :/

ems
05-06-2003, 16:19
no i nadchodzi kolejny sezon niezauwazonych przez nikogo awantur w wykonaniu Widzewa. zajebiscie :P

Kawa
05-06-2003, 17:53
no i nadchodzi kolejny sezon niezauwazonych przez nikogo awantur w wykonaniu Widzewa. zajebiscie :P
A czego sie spodziewać. PZPN ma zadaleko na al. Piłsudskiego.

Kiju
05-06-2003, 18:52
Na murawie stadionu długo trwała radosc,były przemowienia Franka i kazia Węgrzyna,spiewy ,skandowanie nazwisk...wiara autentycznie sie cieszyła.
To nasz kolejny ciezki sezon,walka o byt ....lecz to chyba cementuje,ludzi ciesza nawet małe sukcesy nie nie są rozpieszczeni,po prostu wszyscy doceniamy to co mamy,jako kibice cały czas jestesmy poddawani probie i jak dosta chyba nie zawedlismy...
Szkoda ze spadł Ruch,teraz mam nadzieje ze nie wejdzie Swit :fu:

bemowiak
05-06-2003, 19:01
Szkoda ze spadł Ruch,teraz mam nadzieje ze nie wejdzie Swit :fu:

Do Nowego Dworu macie bliżej niź do Jaworzna (chyba) my też zresztą ;) :P a poziom prezętują podobny (jak dla mnie)

Pozdrawiam

Radio
05-06-2003, 20:13
Kiju mimo wszystyko was nie lubię, ale to głównie z powodu panów P i G i ich przekrętów. Choć zawszę będę pamiętał tą rozbitą o metr odemnie ćwiartkę na waszym estadio (ale o dziwo o to jakoś nie czuję pretensji).
Ale konk;ludując to kogo ja bym w tej lidze nie lubił. Zostaliście Wy, Lecyh i Wisła (dla wszystkich szacunek za to że mogę kogoś ...nie lubić i wrzeszczeć na was na estadio, ale wychyba czujecie to samo), poza tym coraz mniej ekip do których mam szacunek za to że są: Pogoń (wiadomo), Śląsk i inni. Jakoś nie wzbudzają we mnie emocji Dyskobolia, Amica, Odra, Szczakowianka, Polkowice. Co innego emocje sportowe tu niestety jest wręcz odwrotnie....

MaxyM
05-06-2003, 20:19
Radio mówisz o tych Panach, a mi będzie brakowało takich akcji: "Nikt nie chce tego co ja, wszyscy psują atmosfere w Widzewie, źle się dzieje, ja nie chce nic mieszać, nie chce tworzyć zamieszania dlatego odchodzę..."

"-ile pan wydał pieniędzy na Widzew?

Nie wiem, ale jakby mi Pan zadał pytanie ile ja nocy nie spałem przez Widzew to bym od razu odpowiedział

-to ile Pan nocy nie spał, przez widzew?

Nie wiem, to trudne pytanie..."

Andrzej Grajewski - Wypowiedzi dla C+.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Radio
05-06-2003, 20:30
I własnie dlatego nielubie nienawidze (skreslić niewłaściwe). Chyba za bardzo idealistą jestem jak na ten kraj. Wolę czystą piłkę bez machlojek, ale tu (w Polsce) to chyba niemożliwe.
Kur...a jak ta piłka ma być dobra jak tu co drugi mecz ustawiony (cytat za A. Piechniczkiem). A nam się marzy co roku Liga Misiów.

PS. Po przemyśleniu powyższych słów wyciągnęłem z Gazety Kosz... tfu Wyborczej poniedziałkowy fragmencik o braku zaangażowania Bayernu. Nie wspomnę o Włoszech i sprawie Manchesteru po katastrofie lotniczej w Monachium. Ale tam tak nie kradną wrrrrrrrrr......

MaxyM
05-06-2003, 20:42
I własnie dlatego nielubie nienawidze (skreslić niewłaściwe). Chyba za bardzo idealistą jestem jak na ten kraj. Wolę czystą piłkę bez machlojek, ale tu (w Polsce) to chyba niemożliwe.
Kur...a jak ta piłka ma być dobra jak tu co drugi mecz ustawiony (cytat za A. Piechniczkiem). A nam się marzy co roku Liga Misiów.

PS. Po przemyśleniu powyższych słów wyciągnęłem z Gazety Kosz... tfu Wyborczej poniedziałkowy fragmencik o braku zaangażowania Bayernu. Nie wspomnę o Włoszech i sprawie Manchesteru po katastrofie lotniczej w Monachium. Ale tam tak nie kradną wrrrrrrrrr......

Ja też chcę wyplemienia skurwysynów z polskiej piłki - to była ironia :> .

pozd.

szczepan
05-06-2003, 20:52
Radio mówisz o tych Panach, a mi będzie brakowało takich akcji: "Nikt nie chce tego co ja, wszyscy psują atmosfere w Widzewie, źle się dzieje, ja nie chce nic mieszać, nie chce tworzyć zamieszania dlatego odchodzę..."

"-ile pan wydał pieniędzy na Widzew?

Nie wiem, ale jakby mi Pan zadał pytanie ile ja nocy nie spałem przez Widzew to bym od razu odpowiedział

-to ile Pan nocy nie spał, przez widzew?

Nie wiem, to trudne pytanie..."

Andrzej Grajewski - Wypowiedzi dla C+.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

to bylo tak:
"ile razy przed tym meczem ogladal pan tabele z miejscem widzewa..." tzn cos napewno z miejscem :P

Kiju
05-06-2003, 21:48
Kiju mimo wszystyko was nie lubię, ale to głównie z powodu panów P i G i ich przekrętów. Choć zawszę będę pamiętał tą rozbitą o metr odemnie ćwiartkę na waszym estadio (ale o dziwo o to jakoś nie czuję pretensji).
Ale konk;ludując to kogo ja bym w tej lidze nie lubił. Zostaliście Wy, Lecyh i Wisła (dla wszystkich szacunek za to że mogę kogoś ...nie lubić i wrzeszczeć na was na estadio, ale wychyba czujecie to samo), poza tym coraz mniej ekip do których mam szacunek za to że są: Pogoń (wiadomo), Śląsk i inni. Jakoś nie wzbudzają we mnie emocji Dyskobolia, Amica, Odra, Szczakowianka, Polkowice. Co innego emocje sportowe tu niestety jest wręcz odwrotnie....

Gruby knur(grajewski) jest przez nas delikatnie mowiąc nielubiany,Pawelec mimo wszystko pomaga Widzewowi na tyle ile moze,mam dla niego szacunek bo nie uciekł z tonacego okretu tak jak knur.Pawelec w dzisiejszym wywiadzie powiedzial ze jak tylko Widzew sie utrzymał to grajewski sobie o klubie przypomniał... :fu:

Co do reszty Twojej wypowiedzi,własnie o to chodzi aby były emocje,a emocje wywołuje ktoś kto nie jest obojetny i ma sie dla niego jakis respekt.Z ligi odchodzi coraz wiecej starych firm a pojawiaja sie jakies wynalazki...idac na mecz z Amica wiem ze mecz bedzie przecietny,chocby piłkarze grali świetnie...po prosu Amica nie budzi we mnie zadnych emocji...mecze z Legią,Lechem,Wisła sa inne...
Mam wiele powodów aby nielubic Legii,jednak to na ten mecz czekam z utesknieniem,tak to jest,po prostu jestesmy sobie nawzajem potrzebni...

C@mo
05-06-2003, 22:17
Co do reszty Twojej wypowiedzi,własnie o to chodzi aby były emocje,a emocje wywołuje ktoś kto nie jest obojetny i ma sie dla niego jakis respekt.Z ligi odchodzi coraz wiecej starych firm a pojawiaja sie jakies wynalazki...idac na mecz z Amica wiem ze mecz bedzie przecietny,chocby piłkarze grali świetnie...po prosu Amica nie budzi we mnie zadnych emocji...mecze z Legią,Lechem,Wisła sa inne...
Mam wiele powodów aby nielubic Legii,jednak to na ten mecz czekam z utesknieniem,tak to jest,po prostu jestesmy sobie nawzajem potrzebni...

dokładnie 100% racji
P.S. Moze trzeba zrobic przepis ze w I ldze moga grac tylko kluby 20 letnie i z maist powyzej 100 tys :>

Pesto
05-06-2003, 22:22
gratuluję utrzymania , Ojcze Fekaliuszu

dobrze , żeście zostali , bo coraz bardziej "polkowicka" ta nasza liga :fu: :fu: :fu:

ogłaszam Krzpaca (Widzew) zwycięzcą zakładu z Łukaszem (Legia) - ponieważ Widzew się utrzymał , Łukasz wypłaci czarnuchowi zgrzewkę Żywca

kto zna Łukasza , niech mu przypomni

Keleborn
05-06-2003, 22:30
Dobrze że Widzew sie utrzymał. Takie firmy nie zasługują na II ligę. Szkoda Ruchu, żal Pogoni. Mógłby wrócić ŁKS. Powinna być dróżyna z Trójmiasta - niekoniecznie Arka.

Wronki, Wodzisław, Jaworzno, Polkowice, Nowy Dwór Mazowiecki, Łęczna...

A gdzie Gdańsk, Lublin, Olsztyn, Szczecin...?
Albo chociaż Jaga Białystok.

Do czego dązy ta nasza liga? Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski kontra FC Liverpol. Jak to brzmi? 8-

Radio
05-06-2003, 22:33
Kiju nie tylko tobie się marzy liga: Pogoń, Arka, Lechia, Jaga, Lech, Zawisza, Elana, ŁKS, Widzew, Legia, Śląsk, Odra O. Motor, Stal RZ. lub Resovia, Górnik, Ruch, GKS, Żagłębie S. WIsła K. Cracovia. Można się zastanowić nad Stomilem, Koroną, Polonią, Stilonem, POlonią B. Rakowem, Radomiakiem i kilkoma innymi. No i jakie by były mecze!
Ale tpo tylko pobożne życzenia, Bo co w sensie sportowym prrezentuje Lechia (V liga) i inne. Ech pomażyć
PS podliczając wyszła mi nie tylko I ale i II liga. Trochę tych zespołów z kibicami jest.

Kiju
05-06-2003, 22:48
gratuluję utrzymania , Ojcze Fekaliuszu

dobrze , żeście zostali , bo coraz bardziej "polkowicka" ta nasza liga :fu: :fu: :fu:

ogłaszam Krzpaca (Widzew) zwycięzcą zakładu z Łukaszem (Legia) - ponieważ Widzew się utrzymał , Łukasz wypłaci czarnuchowi zgrzewkę Żywca

O Pesto nadal zyje...hyhy...dzięki za gratulacje.

ps.
Myslalem ze bana dostałes za "gliste" :buhaha:

jarcyś
06-06-2003, 05:41
ps.

Pesto nie dostanie bana. Choćby sie nawet bardzo starał. :>

legart
06-06-2003, 10:14
ps.

Pesto nie dostanie bana. Choćby sie nawet bardzo starał. :>

Aczkolwiek ostrzeżenia będą bardzo wymowne 8-

Krzpac
06-06-2003, 14:37

http://www.cdrinfo.pl/skrypty/vb/v/images/smilies/jupi.gifhttp://www.cdrinfo.pl/skrypty/vb/v/images/smilies/jupi.gifhttp://www.cdrinfo.pl/skrypty/vb/v/images/smilies/jupi.gifhttp://www.cdrinfo.pl/skrypty/vb/v/images/smilies/jupi.gifhttp://www.cdrinfo.pl/skrypty/vb/v/images/smilies/jupi.gif