PDA

Zobacz pełną wersję : "Skok do Europy" czyli Artyści kontra Skoczkowie :

yakuza
06-05-2003, 20:53
Na naszym stadionie 10 maja odbędzie sie charytatywny mecz pomiędzy Artystami Polskimi a reprezentacja skoczków narciarskich na czele z Adamem Małyszem. Mecz odbędzie się o 17.00 ale teraz UWAGA: ceny biletów:
- Trybuna otwarta i łuki za bramkami -> 25 zlotych
- Przed trybuną krytą -> 30 złotych
- Trybuna kryta -> 50 złotych :shock:

Coś chyba jest nie tak. Bilety troche jakby to powiedzieć...przy drogie :D
Ci artyści dużo za siebie biorą :lol:

elvi
06-05-2003, 21:00
No wlasnie - sam napisales, ze mecz ma byc charytatywny. A, ze forsa idzie na Centrum Zdrowia Dziecka i (co mniej wazne) na Fundacje Malyszow, ktorej celem jest wspomaganie mlodych talentow. Wiec nie wiem jak inni, ale ja taka kase jestem sklonny wydac.

yakuza
06-05-2003, 21:03
No dobra ale tam pójdziesz i przez 1,5 godziny bedziesz widział jak skoczkowie narciarscy i aktorzy (większość pewnie w nienajlepszej formie ;) ) uganiają się za gałą. Ja bym zrozumial taką cene gdyby ustawili jakąś skocznie i kazali wszystkim skakać na nartach ale nie bawić się w futbol...

elvi
06-05-2003, 21:15
Polowa zawodnikow jaka bedzie biegala za pilka juz kilka razy skakala na skoczni :wink:

Nie uwzgledniles, ze na mecz pojdzie duzo sliniacych sie na widok anorektyka fanek. One sie slinia jak gosc jest w kombinezonie i mu tylko twarz wystaje, a jak bedzie zapierdzielal w krotkich spodenkach i w koszulce (nie wspominajac juz o mozliwosci zdjecia koszulki :? ).

Poza tym takie mecze organizuje sie nie od dzis (od kilku lat sa np. Niemczech) i jest tam spora frekwencja, a kasa idzie tez na cele charytatywne.

Nawiasem mowiac to nie chcialbys live zobaczyc jak hanniego polamia? :twisted:

Zreszta, najwazniejsze jest, ze kasa idzie na chore dzieci. Ja moglbym wyslac te 25 zl jako smsy na Centrum Zdrowia Dziecka nie idac na mecz.

Mrozik
06-05-2003, 21:17
A ktoś z tu obecnych wybiera się na ten mecz?? :/

Luk@s
06-05-2003, 21:17
Spoko wsumie cel jak najbardziej pozytywny, tylko te ceny tak ciutke odstraszaja... przez to przyjdzie duzo mniej osob, jak by to bylo za dyszke na zylete to bym wzial panne i przeszedl sie, a tak? sorry ale dla mnie bilety sa za drogie na lige a co dopiero na cos takiego

a swoja droga na jakiej pozycji zagra Malysz? (bramkarz? :lol: )

elvi
06-05-2003, 21:18
Ja, zapewne.

c_zary
06-05-2003, 21:19
Nie wiem jakie ceny byly podczas meczu artystow ale na stadionie byl wtedy komplet jak na zlocie Jehowych :roll:

yakuza
06-05-2003, 21:19
4000 to bedzie max. Więcej ludzi moim zdaniem się nie pojawi... I ja tu wcale nie mówię że to jest jakos strasznie drogo ale gdyby bilety na Krytą kosztowały np 15 złotych a na pozostałe trybuny 10 zł to na pewno byłoby więcej ludzi chetnych do obejrzenia tego kabaretu :)
A co do Hanniego to... polubiłem typa nawet :)

Mrozik
06-05-2003, 21:24
4000 to bedzie max. Więcej ludzi moim zdaniem się nie pojawi... I ja tu wcale nie mówię że to jest jakos strasznie drogo ale gdyby bilety na Krytą kosztowały np 15 złotych a na pozostałe trybuny 10 zł to na pewno byłoby więcej ludzi chetnych do obejrzenia tego kabaretu :)
Z czego 3950 pierwszy raz w życiu zobaczy stadion Legii :]

Q_(L)
07-05-2003, 11:23
Z czego 3950 pierwszy raz w życiu zobaczy stadion Legii :]

A ja myślę, że pojawi się na Łazienkowskiej ok 10 tys... zobaczycie.
Pamiętacie mecze z artystami włoskimi, albo "gwiazd z Wielkiego Brata"?
A 10.V. jakby więcej gwiazd świtowego formatu bedzie bawiło się w piłkę nożną. Na pewno wielu widzów zobaczy pierwszy raz w zyciu stadion, ale nie przesadzajmy, nie bedzie to 99%. Na pewno nie więcej jak 95% :rotfl:

Adams_
07-05-2003, 23:28
To Hanna tez bedzie grala? W dupe ... sniegu juz nie ma :(

MaxyM
08-05-2003, 00:21
Hanavald to chyba bedzie sie czul na Łazienkowskiej jak Hajto :D .

Cholera ale to szczytny cel.

ems
08-05-2003, 00:24
sprzedano 12 tys. biletow, jak do tej pory
w empikach zaczyna juz brakowac

MaxyM
08-05-2003, 00:25
Pewno beda rozdawac picnica flagi z wzorem - Do Referendum!, Głosuj na TAK! i wielka flaga - Leszek Miler jest OK!

Adams_
08-05-2003, 00:38
A ja tam wyskocze z transparentem "Hanna przelec Leszka!" oraz "Leszek ma klopoty z wytryskiem" --> to apropos jego slawnej tezy, ze "wazne jak mezczyzna konczy"

yusta
08-05-2003, 13:17
Komplet pikników na takim meczu to standard. Smutne jest tylko to, że dzień później o tej samej godzinie będzie prawie o połowę ludzi mniej na meczu. :zly:

Szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł żeby to jakoś połączyć. Skoczkowie przed meczem Legii na rozgrzewkę.... Zdrugiej strony jednak, zaraz byłoby avanti o podział zysków, no i atmosfera byłaby troszeczkę może surowa. Ale za to jaka promocja Legii, może część piknikowców zakotwiczyłaby na stadionie na dłużej:)

Sinuhe
09-05-2003, 08:52

:>
A liczyłem, że dostanę przed meczem w kasie...
:/
Ci, którzy wypowiadają się o poziomie spotkania niech sobie uświadomią, iż to ma być piknik, dobrze spędzony czas, a nie widowisko piłkarskie...

Ps. Podobno Małysz jest dobry w gałę 8)

yusta
09-05-2003, 17:31

:>
A liczyłem, że dostanę przed meczem w kasie...
:/
Ci, którzy wypowiadają się o poziomie spotkania niech sobie uświadomią, iż to ma być piknik, dobrze spędzony czas, a nie widowisko piłkarskie...

Ps. Podobno Małysz jest dobry w gałę 8)

Na TVN-ie wczoraj o 19 coś, gadał Lis, że do tej pory sprzedano 6 tys biletów, więc raczej w kasach powinny jeszcze w sobotę być.

Endrju
09-05-2003, 21:08
ja dziś koło 14 bilecik an Żylete ku[iłem (pierwszy raz na tej trybunce będe :) ) i mam bilecik numer 7564