PDA

Zobacz pełną wersję : A jednak mozna ...

atob
27-03-2004, 22:31
zwrocic uwage komus kto demoluje autobus ...i ten ktos powie przepraszam .A na pytanie dlaczego to zrobil odpowiada : nie wiem . :hmm: :hmm: :hmm: Takze zadbajmy o pewne sprawy .Po tej odzywce zauwazylem zdziwienie wsrod "normalnych" pasazerow. Bo jak to ??? gosc w szaliku Legii a jednak dba o stan taboru mza ;) ;) ;)

Ps 151

Mrozik
27-03-2004, 22:48
Możesz napisać coś więcej bo troche nei zrozumiala jest Twoja wypowiedź

Kawa
27-03-2004, 22:55
Możesz napisać coś więcej bo troche nei zrozumiala jest Twoja wypowiedź
Czytanie ze zrozumieniem, na maturce Ci sie przyda :>
Przeciezwiadomo ocb- ktoś demolował autobus, a kolega atob zwrócił mu uwage.Typ sie zmieszał iprzeprosił co spotkałosie z entuzjazmem postronnych pasangerów.

dyha
27-03-2004, 22:56
Możesz napisać coś więcej bo troche nei zrozumiala jest Twoja wypowiedź\

ktos demolowal autobus , autor tekstu zareagowal , a demolujący powiedzial ze nie wie czemu demoluje . Ludzie jadący tymże Mzk byli zdziwieni , po powszechnie uwazany za chuligana osobnik z szalem Legii dba o porządek.

;)

Mrozik
27-03-2004, 23:11
Tyle to sam sie domyśliłem :P Myślałem ze to coś więcej... :P

b3nito
27-03-2004, 23:28
Chlodnik jakis ty bystry :rotfl:

Mrozik
27-03-2004, 23:32
Idź lepiej do "szefa TB" :buhaha: ;)

b3nito
27-03-2004, 23:34

:co: :hmm:

Mrozik
27-03-2004, 23:35

:co: :hmm:
Przypomnij sobie twoje wczorajsze zdanie :

"Gdyby wszystkie jego historyjki były prawdziwe to pewnei byłby szefem TB" - to o Fredim jakby co :cheesy:

b3nito
27-03-2004, 23:41
aaaaaaaa :rotfl: on tez jest z Widzewa synku wiec nie kozacz bo ci sie krzywda stanie jeszcze :box: :]

Adiq
27-03-2004, 23:43
on tez jest z Widzewa synku
A ty?

Zajacc
27-03-2004, 23:43
Mrozik doszukiwał się erotycznych podtekstów...

b3nito
27-03-2004, 23:52
on tez jest z Widzewa synku
A ty?
wlasnie.... avatara mi zabrali! :box:

Wasil
28-03-2004, 09:38
Wracając jednak do tematu ,to potwierdzam iż "koledze" niszczącemu autobus (sufit) została zwrócona "uwaga" .

atob
28-03-2004, 12:11
No to widze wasi(L) nie dosc ze wracalismy tym samym autobusem to jeszcze mieszkamy na tym samym osiedlu :)

Wasil
28-03-2004, 15:00
151 to 90% Gocławia jeździ ,a jeśli chodzi o osiedle to nie za dużo nas jeździ. :)

brevery
28-03-2004, 15:40
Uważam,że można sie bawić,tylko wszystko w granicach rozsądku.Napewno nie raz każdemu z was udzieliła sie atmosfera stadionu,i nawet niechcący,coś zostało rozwalone.
Wszystko to oczywiste,ale chciałem zwrócić uwage na fakt który ostanio miał miejsce(powrót z meczu derbowego) w autobusie jadącym na Grochów.Jeden z inteligentów odpalil w srodku pojazdu race po czym nie mógł jej wystawić za okno.
Jeśli pan "inteligent" jest na tym forum to odwołuje sie do jego rozsądku który niewątpliwie poeinien drzemać w każdym człowieku.Zastanów sie pocos to wogole zrobił???Pomijam już fakt,że duzo lepszy uczynek zrobiłbys odpalając ją w czasie któregoś z dwóch racowisk...

Zajacc
28-03-2004, 15:42
A ja się zastanawiam, kto mu tę racę dał 8-

brevery
28-03-2004, 15:44
A ja się zastanawiam, kto mu tę racę dał 8-

No akurat na naszym stadionie jest to kotrolowane i sądze,że od nikgo tej racy nie dostał.Zapewne zakupił ją dla Siebie,wcześniej obmyśljąc świetny plan odpalenia jej po meczu...

Marcin ZŻB
28-03-2004, 15:49
hehe macie wszystcy racje :fu:

Mrk
28-03-2004, 15:58
hehe macie wszystcy racje :fu:
Twoje posty są po prostu debeściackie :rotfl:

Marcin ZŻB
28-03-2004, 15:59
N astepny, nieczepiaj sie mnie :rotfl: '8

Mrozik
28-03-2004, 16:05
*****, zastanów się co Twoje posty wnoszą do dyskusji 8- :look: Żaden nie ma dłużej niż jednego zdania, jeśli zależy Ci tylko na ich ilości to skończy się to banem :/

domber
28-03-2004, 16:25
*****, zastanów się co Twoje posty wnoszą do dyskusji 8- :look: Żaden nie ma dłużej niż jednego zdania, jeśli zależy Ci tylko na ich ilości to skończy się to banem :/
rozumiem gdyby byly jeszcze liczniki mozna pisac ile wejdzie :rotfl: ale w takiej sytuacji :fu:

Jaco
28-03-2004, 17:33
To pewnie jest niejaki Warss... Styl bardzo charakterystyczny...Bez bana nic nie zrozumie.. 8-

Mrozik
28-03-2004, 18:51
rozumiem gdyby byly jeszcze liczniki mozna pisac ile wejdzie :rotfl: ale w takiej sytuacji :fu:
Są 8) A co za różnica poza tym?? Nieliczy się ilość tylko jakość :]

PRASKI
28-03-2004, 20:12
Uważam,że można sie bawić,tylko wszystko w granicach rozsądku.Napewno nie raz każdemu z was udzieliła sie atmosfera stadionu,i nawet niechcący,coś zostało rozwalone.
Wszystko to oczywiste,ale chciałem zwrócić uwage na fakt który ostanio miał miejsce(powrót z meczu derbowego) w autobusie jadącym na Grochów.Jeden z inteligentów odpalil w srodku pojazdu race po czym nie mógł jej wystawić za okno.
Jeśli pan "inteligent" jest na tym forum to odwołuje sie do jego rozsądku który niewątpliwie poeinien drzemać w każdym człowieku.Zastanów sie pocos to wogole zrobił???Pomijam już fakt,że duzo lepszy uczynek zrobiłbys odpalając ją w czasie któregoś z dwóch racowisk...

tez sie zastanawiam po co oni odpalali te 2 race :hmm:
ale trzeba zaznaczyc jedno: jakas starsza kobieta sie tym przeraziła ("Jezu !!! autobus sie pali ???") , i od razu została poinformowana że wszystko jest pod kontrolą 8)

a co do rozwalania autobanów po meczu to po Odrze tez było dobrze (chłopaczek zaje :* bał w drzwi ale został skarcony :+: )

nie bójmy sie zwracać uwage ludzikom demolujacym transport 8o

JEST DOBRZE - NIECH BEDZIE LEPIEJ

b3nito
28-03-2004, 20:19
ludzie nie bojcie sie mrozika! :rotfl:

chlodnik...ladnie to tak straszyc innych? :>

KoNsUmEnT
28-03-2004, 20:34
i to wszystko co w tym temacie zostało napisane napawa mnie optymizmem (no moze nie wszystko, bo z tym odpaleniem racy w srodku autobusu to chyba lekkie przegiecie :fu: ), moze juz niedlugo czlowiek w szaliku nie bedzie budzil strachu i grazy w oczach innych postronnych ludzi, a zwyczajowe demolowanie srodkow transportu przejdzie do lamusa!! aha no i wielkie dzieki i pozdro dla tych zwracajacych uwage. TAK TRZYMAC!!

Lawy
28-03-2004, 22:17
zwrocic uwage komus kto demoluje autobus ...i ten ktos powie przepraszam .A na pytanie dlaczego to zrobil odpowiada : nie wiem . :hmm: :hmm: :hmm: Takze zadbajmy o pewne sprawy .Po tej odzywce zauwazylem zdziwienie wsrod "normalnych" pasazerow. Bo jak to ??? gosc w szaliku Legii a jednak dba o stan taboru mza ;) ;) ;)
Ps 151

Brawo Atob. Nie wiedziałem że taki odważny jesteś.
Ja kiedyś zwróciłem uwagę i doszło do mini spięcia - pomimo że bardzo młodzi byli to było ich sporo i wyraźnie bawiło ich rozwalanie kasownika. Rozeszło się jednak bez zbędnych dziwnych ruchów, ale teraz sam nie wiem czy zwrócic komuś uwagę czy też przemilczeć (trudno)

atob
29-03-2004, 17:04
Ja tez nie wiedzialem ;).Poprostu slyszac od postronych ludzi opisy ich podrozowania z naszymi kibicami krew sie w mnie gotuje. I mysle ze jak zaczniemy zwracac na takie zachowanie uwage to bedzie coraz lepiej . Bo to przeciez wyjatki sa . A ze mozna sie doskanale bawic w czasie powrotu z meczu pokazala ekipa wracajaca 151 w upalny wieczor z meczu na poczatku sezonu :):):) I wtedy zamiast strachu w oczach wspolpasazerow byla sympatia ...mimo tego ze bylo glosno i ciasno.

domber
29-03-2004, 19:34
Są 8) A co za różnica poza tym?? Nieliczy się ilość tylko jakość :]
ale ty powazny jestes :> nie widziales" :rotfl: " ?
zreszta co to za roznica

pijak
29-03-2004, 23:32
na derbach, zwróciłem uwage na śpiewanie "pajace", jak ksp odpaliło piro jednemu gostkowi, był z panną, pytam sie po co śpiewa, bo czy jak Legia ultrasuje, to znaczy że też pajacujemy 8- (była dyskusja)
typ mówi, że inni śpiewają, to on też... no to ja sie pytam po co...
no bo inni śpiewają...
doprowadziłem sprawe do końca, i jeszcze kilku osobom na to zwracałem uwage, ale w każdym przypadku ta sama odpowiedź... 8-

ost. pałki wysadzały nas z 520, bo ktoś rozjebał dach od środka, no i zatrzymany autobus, "ci w szalikach wysiadać" i większość hóóóligansóóów kitra barwy pod kurtke, a kilka chwil wcześniej bojowo drząc japy na policje :)
tłok był spory, a uszkodzonym autobku, i tym samym konsekwencjii jego zatrzymania dowiedziałem sie jak wysiadłem, i spojzrałem na "przeżedzony" już autobus...

Jawor_CDR
30-03-2004, 09:46
na derbach, zwróciłem uwage na śpiewanie "pajace", jak ksp odpaliło piro jednemu gostkowi, był z panną, pytam sie po co śpiewa, bo czy jak Legia ultrasuje, to znaczy że też pajacujemy 8- (była dyskusja)
typ mówi, że inni śpiewają, to on też... no to ja sie pytam po co...
no bo inni śpiewają...
doprowadziłem sprawe do końca, i jeszcze kilku osobom na to zwracałem uwage, ale w każdym przypadku ta sama odpowiedź... 8-
Pijak masz u mnie bro za to, ale to i tak 'syzyfowa praca'. Ja z moim Ziomkiem od kilku ladnych spotkan probujemy wypersfadowac ludziom ten glupi okrzyk, ale to nie daje wogole rezultatu, jeden przestanie a do pozostalych kilku set przeciez nie bedziesz co chwila latal. Jak dla mnie to mozna np. jakis list do "NL" :look: wyslac albo co, bo inaczej to siew wogole nie zmieni. Ale i tak bede dalej uporczywie wszystkich upomnial :> . Pozdro!
P.S. Jesli juz ktos lubi ten okrzyk to niech sobie krzyczy np. w momencie gdy jakiejs druzynie nie wyjdzie element oprawy (np. sektorowka do gory kolami czy cos w tym stylu). Mysle, ze wtedy taki okrzyk ma jakis sens.