PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Polonia (kibicowsko)

Strony : [1] 2

Adiq
14-03-2004, 21:47
Wszystko o meczu od strony kibicowskiej piszemy tutaj.

Rafa(L)2
14-03-2004, 21:57
Bedzie zbiorka konfetti przed meczem,czy macie tego za duzo po zimowej zbiorce?? :hmm:

Adiq
14-03-2004, 21:58
Zbiórki nie będzie ponieważ do meczu zostały niecałe 2 tygodnie, a dodatkowo nie wykorzystaliśmy 500 kg konfetti od Artu.

Walek_C.Z.K
15-03-2004, 10:37
Zbiórki nie będzie ponieważ do meczu zostały niecałe 2 tygodnie, a dodatkowo nie wykorzystaliśmy 500 kg konfetti od Artu.

A ile kg schodzi po jednym meczu??

Radzyn
15-03-2004, 17:18
ja powiem tylko jedno już nie mogę doczekać się na ten mecz '8

kozi
16-03-2004, 10:29
W związku z brakiem akceptacji naszego wejścia bez czipów będziecie się chyba bawić sami

Lolek
16-03-2004, 11:12
W związku z brakiem akceptacji naszego wejścia bez czipów będziecie się chyba bawić sami

To naprawdę przygnębiająca perspektywa...

;(

Foxx
16-03-2004, 11:26
8) Cóż... kto sieje wiatr...

Fester
16-03-2004, 12:46
w koncu maja jakies wytlumaczenie zeby nie przyjsc... :]

b3nito
16-03-2004, 12:56
bedziemy sie bawic sami? kurcze a Polonia planowala kartoniade, odpalenie 100 rac, 100 bengali, 100 strobo, szarfy, transparenty...i mialo ich przyjechac kolo 2000...no coz przez te pieprzone chipy starcilismy takie show... :rotfl: :oho:

CywiL
16-03-2004, 13:07
Prawie mi przykro.... :buhaha:
Jak Kuba Bogu tak Bóg kubańczykom!!!

Swierzy
16-03-2004, 13:13
Nawet jakby mogli to i tak by pewnie nie przyszli :]

arczi
16-03-2004, 13:52
Po czym wnosisz?

Beny
16-03-2004, 15:14
I dobrze.

Połówka Krytej nie będzie przeznaczona dla nich.

Co dotyczy również łuku.

Nie zbeszczeszczą niczyjej pamięci.

Niczego nie zepsują/podpalą na trybunie.

A przede wszystkim, jak ich nie będzie, to może w większym stopniu się skupimy dla dopingu dla Legii, a nie wyzywaniu Polonii. 8)

Porter
16-03-2004, 16:32
Ach , wreszcie przyszedł ten wiatr.... :D
nie spodziewałem sie ze bedzie nim PZPN , ale jak to sie mówi , życie jest pełne niespodziewanek

Mini
16-03-2004, 16:47
heh cały stadion dla nas cay wypchany po brzeg a potem jeden z drugim znawcą w ŻW albo Rz napisze ze bylo nas 9500 :rotfl:

MTP
16-03-2004, 20:12
Ja was nie rozumiem mecz bez Odry żle mecz bez Czarnych dobrze.Wg mnie Ksp prezentuje się lepiej od Odry.Po za tym ten kolo z PZPN mówił że na mecze derbowe Chipy nie obowiązują pamiętacie derby u nas a oni występowali w ramach gospodarzy też dużo Legionistów płakało czy potrzebne bedą chipy.Po za tym trzeba MINUTE na nich pobluzgać za Kazika.

Kawa
16-03-2004, 20:15
Ja was nie rozumiem mecz bez Odry żle mecz bez Czarnych dobrze.Wg mnie Ksp prezentuje się lepiej od Odry.Po za tym ten kolo z PZPN mówił że na mecze derbowe Chipy nie obowiązują pamiętacie derby u nas a oni występowali w ramach gospodarzy też dużo Legionistów płakało czy potrzebne bedą chipy.Po za tym trzeba MINUTE na nich pobluzgać za Kazika.Hmm w poprzedniej rundzie cipy nie obowiazywały

Raffi
16-03-2004, 20:20
Na razie nie ma co spekulować, żadnych oficjalnych ustaleń jeszcze nie ma, będziemy komentować, jak będzie co

Przez ostatni rok działacze Polonii wykazywali absolutne maximum złej woli, zobaczymy, co powiedzą na to nasi. I policja. I PZPN.

Q_(L)
17-03-2004, 10:15
Po za tym trzeba MINUTE na nich pobluzgać za Kazika.

Wytłumacz mi po co?
Autorzy tej szmaty (bo pewnie ją masz na mysli) oraz Ci, którzy ją zaakceptowacli pokazali jakimi są idiotami.

Co Ty pokażesz bluzgając na nich, czy na całą Polonię :hmm:

Adam-oldboy
17-03-2004, 10:20
Jeżeli już "oko za oko" to na żylecie powinno być miejsce dla samotnego polonisty, który przyjdzie w swoim szaliku i z koleżanką.

Foxx
17-03-2004, 10:36

Wytłumacz mi po co?
Autorzy tej szmaty (bo pewnie ją masz na mysli) oraz Ci, którzy ją zaakceptowacli pokazali jakimi są idiotami.

Co Ty pokażesz bluzgając na nich, czy na całą Polonię :hmm:

Oczywiście nic. Dobrze prawisz (dać Ci wódki ;) )

Grzywa
17-03-2004, 10:59
Yyyyyy reakcja wręcz zadziwiająca... nie będę używał innych słów... Zresztą chyba logicznym jest że na Derby chipy nie powinny być uznawane (w ogóle nie powinny być) nie chcą wpuścić wrogiej ekipy z tego samego miasta (bez znaczenia jest jakiej ilościowo czy jakościowo) a wy się cieszycie, szydzicie i przyklaskujecie... :/ eeee panowie... trochę solidarności ja rozumiem że wy Legioniści lubicie się bawić sami to raz lubicie odpłacać wrogim ekipą tym samym co was spotyka choć nie ma w tym ich winy to dwa i lubicie się śmiać z tej Polonii i z niej szydzić ale tak nie wypada w moich oczach...

Lolek
17-03-2004, 11:03

Myślę, że nie zrobiłbys im lepszego prezentu. Przecież o to im chodziło - być przez chwilę w centrum uwagi, poczuc się kimś istotnym w oczach kogos, kto na codzien ich nie zauwaza. To są zajawki małych ludzi i niech takimi pozostaną.

CywiL
17-03-2004, 11:26
Yyyyyy reakcja wręcz zadziwiająca... nie będę używał innych słów... Zresztą chyba logicznym jest że na Derby chipy nie powinny być uznawane (w ogóle nie powinny być) nie chcą wpuścić wrogiej ekipy z tego samego miasta (bez znaczenia jest jakiej ilościowo czy jakościowo) a wy się cieszycie, szydzicie i przyklaskujecie... :/ eeee panowie... trochę solidarności ja rozumiem że wy Legioniści lubicie się bawić sami to raz lubicie odpłacać wrogim ekipą tym samym co was spotyka choć nie ma w tym ich winy to dwa i lubicie się śmiać z tej Polonii i z niej szydzić ale tak nie wypada w moich oczach...

Co to za text że lubimy się bawić sami... :/
Skończył się ***** dzień dziecka..nie bedzie juz sypania biletami dla przyjezdnych i odczują to wszystkie kluby które utrudniają nam wstęp na ich stadiony.
Odczuł to swego czasu Ruch odczuje i Widzew i Wisła i śmieszna Polonia która zawsze utrudnia nam kupno biletów z zapałem godnym lepszej sprawy..(i żeby nie było niedomówień chodzi mi nie tylko o działaczy ale i kibiców Ksp)
Mam nadzieje że zaden klub nie dostanie od nas więcej biletów niż sam dla nas przeznaczył i mam w tym momencie w dupie :zly: kibicowską solidarnośc bo do tej pory działała tylko w jedną stronę.. :/
Także panie wiślak jak nie jesteś zorientowany w temacie to nie pouczaj...

....a nie wypada to z nożami latać!!! 8)

Lolek
17-03-2004, 11:31
eeee panowie... trochę solidarności ja rozumiem że wy Legioniści lubicie się bawić sami to raz lubicie odpłacać wrogim ekipą tym samym co was spotyka choć nie ma w tym ich winy to dwa i lubicie się śmiać z tej Polonii i z niej szydzić ale tak nie wypada w moich oczach...

Ha! A pokaz druga ekipę, która za dobrą wolę była "nagradzana" przy rewizytach? Ruch przez lata budował autostradę, Wy nie mogliście znaleźć miejsca na sektor gości, Widzew początkowo dał całe 450 biletów za 1700 w Warszawie (co się później zmieniło, ale nie o tym mowa). Więc powiedz mi, dlaczego mamy nadstawiac drugi policzek? Nasi sąsiedzi to odrebna bajka. Ludzie zawistni, którzy utopia nas w lyzce wody. Piszesz, ze postepujemy nie fair. A czy fair, bylo zabieganie o jak najmniejsza liczbe kibiców Legii na Konwiktorskiej? Moga sobie na to pozwolic, bo my im się nie możemy odwdzięczyć w ten sposób - nawet dajac minimalna, przewidziana przepisami, liczbe biletów, to i tak mamy pewność, ze przyjdzie zwrot nadwyzki. Dlaczego wiec, po raz wtory mamy nie uczyc sie na wlasnych bledach?

Poza tym - jezeli nie chce przyjsc, niech nie przychodza. Niech tylko uprzedza o tym wczesniej, a my zagospodarujemy zwolnione miejsce. Akurat na brak chetnych nie narzekamy.

Foxx
17-03-2004, 12:01
Dodajmy jeszcze zachowanie przy okazji kolejnych meczy Polonia - Pogoń i późniejsze drwiny z "symbolicznego" wsparcia dla Portowców 8) .

ems
17-03-2004, 12:05

poczekajmy az Grzywa zsolidaryzuje sie z Cracovia...

CywiL
17-03-2004, 12:28
Dodajmy jeszcze zachowanie przy okazji kolejnych meczy Polonia - Pogoń i późniejsze drwiny z "symbolicznego" wsparcia dla Portowców 8) .

Dokładnie... :/
Przekonałem się o tym na własnej skórze i gdyby nie sciemy że jestem ze Szczecina i poreczenie pewnego pana P. :> z Pogonii to w życiu bym nie wszedł...
Nie ma w ogóle o czym rozmawiać ...

Aigel
17-03-2004, 12:53
Polonisci pisali ze nie jestesmy nikim wyjatkowym, tylko taka ekipa jak kazda inna, jestesmy goscmi i dlatego siedzimy na sektorze dla gosci. No to jasne ze Polonisci sa goscmi u nas i tak jak kazda inna ekipa ma miec identyfikatory.
A co do solidarnosci kibicowskiej to musi to dzialac w dwie strony, Slask nas wpuscil za sprawa kibicow to i kibice Legii zalatwili by wszedl na lazienkowska za darmo. Polonisci nam nic nie zalatwili, a co ja mowie zalatwili nam duzo, tylko bez ich "zalatwiania" bylo by lepiej.

krzysgd
17-03-2004, 13:18
taki kibicowski fakt

krzysgd
17-03-2004, 13:19
w sierpniu 2003 :* Arka nie wpuściła kibiców Wisły na mecz PP w Gdyni (myślę, że niezgodnie z przepisami PZPN nie przyznano gościom puli biletowej ani sektora na obiekcie :hmm: ), mało tego kibice gości zbliżający się do stadionu zostali zaatakowani przez psiarnię (na zamówienie MZKS), oczywiście prasa miała pożywkę (kilku chłopaków trafiło do Grodzkiego), natomiast działaczom Arki za złamanie przepisów oczywiście włos z głowy nie spadł :box:
komentarz dodajcie sobie sami
pozdro dla (L)-L SQUAD

Lulek
17-03-2004, 16:40
Widzę,że niektórzy bardzo chcą,żeby na derby Ksp nie mogło wejść.Faktycznie super pomysł!Ludzie!Pójdźcie po rozum i pomyślcie trochę!Gdzie tu ma być kibicowska solidarność?Jeżeli my kibice będziemy sobie robić w kwesti takiej jak meczowe bilety itp. na złość to doprowadzi to do katastrofy.Nie dość,że życie utrudnia nam policja,Pzpn to widzę,że poniektórzy chcą by kibice wykończyli się sami nawzajem.Nienawidzę Polonii,ale nie znaczy to,że w związku z tym popieram niewpuszczenie ich na derby.Co to za mecz bez gości?Kibice mogą się nie lubić,nienawidzieć,ale muszą być swego rodzaju jednością.W końcu różni nas klub,ale priorytety mamy te same:jeździć wszędzie za ukochanym klubem i dopingować go bez względu na wszystko,szanować nasze barwy.Możemy się lać po gębach(ale fair-bez sprzętu),bluzgać na siebie itd. ale zawsze w kwestii bzdurnych policyjno-związkowych ograniczeń wspierać się nawzajem.Niestety nie wszyscy to rozumieją.Są niestety tacy dla których ideałem byłby stan takowy:kibiców ma tylko Legia,jesteśmy przezajebiści,wkurzamy się na małą ilość biletów na sektorach wyjazdowych,ale cieszymy się gdy drużyna x lub y nie może do nas przyjechać("a dobrze tak im,frajerom,pedałom itd.").Mam nadzieję,że są na forum osoby, które wiedzą o co w tym wszystkim chodzi,a nie tylko napinacze którzy są fanatykami tylko za monitorem komputera...

Grzywa
17-03-2004, 16:48

poczekajmy az Grzywa zsolidaryzuje sie z Cracovia...

A żebyś ***** wiedział chciał bym żeby ich było jak najwięcej i jakbym miał na to wpływ starał bym się o to... Prawda jest taka że sami sobie kręcimy sznur by na nim później zadyndać, robicie z siebie teraz poszkodowanych ze to wy nastawialibyście 2 policzek... ciekawe kiedy nastawiliście ten pierwszy? odkąd pamiętam to wy blokowaliście "bo coś tam" i robiliście problemy... tak jak było z naszym chujowym stadionem mieliśmy tylko 250 miejsc dla przyjezdnych ale oczywiście Legioniści wzięli to za jawną prowokacje i działanie na ich szkodę i choć mieli sektor pojemniejszy 4 razy to dawali tyle samo biletów co my im... I kto na tym tracił? Oczywiście my kibice bo prezesikom to w graj... oni najlepiej by w ogóle nie przyjmowali przyjezdnych... jeżeli tak dalej pójdzie to na mecze wyjazdowe nikt nie będzie jeździł i to nie przez chipy tylko przez takie bzdurne mszczenie się bo to jest spirala bez wyjścia ktoś zrobi wam, wy im oni wam i w koło Macieju

Ps. Rafi czemu wykasowałeś posta?

Ps2. z Arą to była trochę inna sytuacja tu kibice Ary zablokowali przyjazd Wisły pucując na Policje...

marecki
17-03-2004, 16:51
...

8o

Grzywa
17-03-2004, 16:54
...

8o

Rozwiń swoją myśl z łaski swojej?

Lulek
17-03-2004, 16:55
Dobre mówisz grzywa.Marecki o co chodzi?

marecki
17-03-2004, 16:58
Dobre mówisz grzywa.Marecki o co chodzi?

len jestem ...nie chciec mi sie :D

Lolek (ponoc kumaty :P ) napisal to ,co ja mysle na ten temat :)

legart
17-03-2004, 17:05
Widzę,że niektórzy bardzo chcą,żeby na derby Ksp nie mogło wejść.Faktycznie super pomysł!Ludzie!Pójdźcie po rozum i pomyślcie trochę!Gdzie tu ma być kibicowska solidarność?Jeżeli my kibice będziemy sobie robić w kwesti takiej jak meczowe bilety itp. na złość to doprowadzi to do katastrofy.Nie dość,że życie utrudnia nam policja,Pzpn to widzę,że poniektórzy chcą by kibice wykończyli się sami nawzajem.Nienawidzę Polonii,ale nie znaczy to,że w związku z tym popieram niewpuszczenie ich na derby.Co to za mecz bez gości?Kibice mogą się nie lubić,nienawidzieć,ale muszą być swego rodzaju jednością.W końcu różni nas klub,ale priorytety mamy te same:jeździć wszędzie za ukochanym klubem i dopingować go bez względu na wszystko,szanować nasze barwy.Możemy się lać po gębach(ale fair-bez sprzętu),bluzgać na siebie itd. ale zawsze w kwestii bzdurnych policyjno-związkowych ograniczeń wspierać się nawzajem.Niestety nie wszyscy to rozumieją.Są niestety tacy dla których ideałem byłby stan takowy:kibiców ma tylko Legia,jesteśmy przezajebiści,wkurzamy się na małą ilość biletów na sektorach wyjazdowych,ale cieszymy się gdy drużyna x lub y nie może do nas przyjechać("a dobrze tak im,frajerom,pedałom itd.").Mam nadzieję,że są na forum osoby, które wiedzą o co w tym wszystkim chodzi,a nie tylko napinacze którzy są fanatykami tylko za monitorem komputera...

Ja Polonii ani nienawidzę (po prostu czuję do nich niechętną obojętność 8) ), ani na nią nie bluzgam, ale za ten transparent z Deyną i parę innych akcji które opisali wyżej chłopaki nie mam zamiaru się z nimi solidaryzować. Księga przysłów polskich - patrz post Foxxa.

Lulek
17-03-2004, 17:12
Za transparent o Deynie i za całokształt ja tez nie mam dla nich za grosz szacunku.Mam jednak szacunek dla kibicowskich poglądów i mam nadzieję,że na derby wejdą a my kibice Legii wgnieciemy ich w ziemię dopingiem,prezentacją i innymi sportami :box: i to będzie nasz rewanż za ich frajerskie zachowanie

szczepan
17-03-2004, 17:29
nie chcą wpuścić wrogiej ekipy z tego samego miasta (bez znaczenia jest jakiej ilościowo czy jakościowo) a wy się cieszycie, szydzicie i przyklaskujecie... :/ eeee panowie...

hmm Grzywa mieszkasz w Krakowie? tak? wiec co mozesz wiedziec o warszawskich klimatach...

trochę solidarności ja rozumiem że wy Legioniści lubicie się bawić sami

sorry ale jakos po meczach z Widzewem, Lechem czy Wami jakos widac ze lubimy jak sa goscie

odpłacać wrogim ekipą tym samym co was spotyka choć nie ma w tym ich winy to dwa

a komu oprocz Polonii sie tym odplacilismy?

i lubicie się śmiać z tej Polonii i z niej szydzić ale tak nie wypada w moich oczach...

Wy za to zawsze bijecie brawo Cracovii i pijecie z nimi piwo...

Maku
17-03-2004, 17:34
Niech wchodzą, bez gości jest beznadziejnie, wszystko jedno jakich.

szczepan
17-03-2004, 17:43
jesteśmy przezajebiści,wkurzamy się na małą ilość biletów na sektorach wyjazdowych,ale cieszymy się gdy drużyna x lub y nie może do nas przyjechać

sorry o jakich innych druzynach mowimy?

szczepan
17-03-2004, 17:49
Grzywa jedno pytanie a jakbys skomentowal akcje ze polonia wyskoczyla z kijami na ludzi ktorzy chcieli kupic bilet na mecz? dostalo sie paru dzieciakom i dziewczyna?

ta grupa chciala kupic bilety na ich trybune glowna a jak widac polonisci bardzo sie bali ze bedzie ich mniej...

zrozum nie mieszkasz Warszawie wiec sie nie wypowiadaj...

Lulek
Niech będzie tak:x to Widzew("dajmy im w rewanżu również 5% biletów"),y to Polonia.Już rozumiesz?Nie chodziło mi bynajmniej o konkretne drużyny ale niepokojącą postawę niektórych kibiców...

kud(L)aty68
Nienawidzę Polonii,ale nie znaczy to,że w związku z tym popieram niewpuszczenie ich na derby.

Hm...zaraz, a ktos cos takiego napisal? Nie zauwazylem. Wiekszosc postow polega na tym, ze nie widzimy powodu, dla ktorego mamy ich traktowac inaczej niz inne ekipy gosci.

szczepan
17-03-2004, 17:51
Niech będzie tak:x to Widzew("dajmy im w rewanżu również 5% biletów"),y to Polonia.Już rozumiesz?Nie chodziło mi bynajmniej o konkretne drużyny ale niepokojącą postawę niektórych kibiców...

byles na tym ostatnim meczu w Lodzi?

slyszales krzyki "hej kurwy co Was tak malo" ?

osobiscie jestem za tym zeby kazda inna druzyne wpuszczac w jak najwiekszej ilosci ale nie Polonie...

szczepan
17-03-2004, 17:51
Nienawidzę Polonii,ale nie znaczy to,że w związku z tym popieram niewpuszczenie ich na derby.

Hm...zaraz, a ktos cos takiego napisal? Nie zauwazylem. Wiekszosc postow polega na tym, ze nie widzimy powodu, dla ktorego mamy ich traktowac inaczej niz inne ekipy gosci.

oraz tego ze mamy starac sie dla nich o zniesienie czipow...

Lulek
17-03-2004, 17:55
Owszem byłem na tym meczu w Łodzi,ale te okrzyki pochodziły od pikników.Nie chce mi sie wierzyć,że padły z ust kibiców.Kibic,a piknik to różnica.Też mnie jednak te przyśpiewki wkurzyły,podobnie jak butelki lub kamienie...Cóż,co kraj to obyczaj...

kud(L)aty68
17-03-2004, 17:56

oraz tego ze mamy starac sie dla nich o zniesienie czipow...

MY????? A niby dlaczego? A jaki my mamy wplyw na to, ze sa czipy? Jest od tego odpowiedni organ w PZPNie - niech sie staraja. A jak sie wystaraja to wtedy bedzie mozna porozmawiac. Ale wyniku rozmow nie da sie przewidziec.

szczepan
17-03-2004, 18:04
wlasnie o to chodzi... Kudlaty :P to byla taka adnotacja do Twojego postu :P

Kawa
17-03-2004, 18:14
Szczepan "odwdzięczylismy" sie tez Wisle, Ruchowi.
A ci kolesie co dostali jakkupowali bilety są z moich okolic:)

szczepan
17-03-2004, 18:22

kiedy? jak?

jezeli to prawda to w takim razie to byl mlad imho...

Aigel
17-03-2004, 20:18
Przecierz nikt nie ma pretensji do Lecznej ze ma taki stadionik, ze tylko tylu sie da upchnac kibicow przyjezdnych, nikt nie oczekuje ze beda nas witac jak w Plocku. Ale co to za zwyczaj ze na trybunie dla przyjezdnych jest jeszcze sporo miejsca, ale bileow sie nie sprzedaje tylko 5% dla gosci. Polonia mogla "scisnac" sie na kamienej, a my bysmy zajeli sektor buforowy, (za buforowy robila by czesc kamiennej), mecze z Pogonia, ogolne ich podejscie do sprawy. Oni sie tlumacza ze jestesmy goscmi i traktuja nas jak gosci, no to ja robie tak samo, niech ich przyjdzie jak najwiecej, masz bilet, chipa wchodzisz. Jak PZPN wyda oswiadczenie ze na derby chip nie obowiazuje to ok wchodzi kazdy. moge dac sobie glowe uciac ze jak by derby byly na Polonii to wejscie na sektor zajelo by 20 minutbo sprawdzanie chipow, dowodow, grupy kri, 3 rewizje osobiste itd

MTP
17-03-2004, 20:30

Myślę, że nie zrobiłbys im lepszego prezentu. Przecież o to im chodziło - być przez chwilę w centrum uwagi, poczuc się kimś istotnym w oczach kogos, kto na codzien ich nie zauwaza. To są zajawki małych ludzi i niech takimi pozostaną.
Pamiętacie mecz z Wisłą i to co się działo po minucie ciszy jeden wielki ryk GTS Gts ... i wydaje mi się że Wisła nie czuła się dowartościowana.Rozumiem bez powodu bluzgać ale to chodzi o najlepszego piłkarza w historii Legii i w dodatku świętej pamięci.Na całym meczu olać ich ale chwilke można im powiedzieć co o tej szmacie myślimy.A dla ciebie był prezent jak wszyscy jechali na Nas za AMF mimo że ja nie zgadzam się z tym hasłem to musiałem tłumaczyc ludziom że ktoś nie zbyt mądry powiesił.Mi potępiliśmy AMF a oni tej swojej szmaty nie.Ja jestewm takiego zdania macie inne ok.Jeżeli będzie decyzja że totalne zero bluzgów na Czarnych się dostosuje.

szczepan
17-03-2004, 20:37
olac ich obecnosc... jak wogole sie pojawia... dla mnei sa zerem i traktuje ich jak zero...

Kawa
17-03-2004, 20:52

kiedy? jak?

Ruch nie został wpuszczony, a Wisła dostała 250 biletów, tyle co dała nam.
W przypadku Ruchu poskutkowało, na nastepny mecz otworzyli sektor gości.

kud(L)aty68
17-03-2004, 20:55

kiedy? jak?

Wiesz, nie wiem, nie do konca sie zgodze. Bo Ruch nie wpuszczal nas chyba ze trzy lata bo im droge budowali. A Wisla? Tez odwalali rozne cyrki z wejsciowkami dla nas: ze sektora nie ma, albo maly, wiekszy nie bedzie i tak naprawde to "olac farszafiakow my ich tu nie chcemy" - uprzedze glosy Wislakow - takie slowa dokladnie nie padly, ale do tego sie sprowadzaly. Poza tym oni zawsze gardluja, ze za malo biletow dostali, a pozniej przyjezdza ich 50% tego co mogloby.
Nie odwdzieczylismy sie Lechowi, aczkolwiek uwazam (pewnie tak jak niejeden z nas) ze mogli zagrac inaczej.

ems
17-03-2004, 21:32
A żebyś ***** wiedział chciał bym żeby ich było jak najwięcej i jakbym miał na to wpływ starał bym się o to... Prawda jest taka że sami sobie kręcimy sznur by na nim później zadyndać, robicie z siebie teraz poszkodowanych ze to wy nastawialibyście 2 policzek... ciekawe kiedy nastawiliście ten pierwszy? odkąd pamiętam to wy blokowaliście "bo coś tam" i robiliście problemy... tak jak było z naszym chujowym stadionem mieliśmy tylko 250 miejsc dla przyjezdnych ale oczywiście Legioniści wzięli to za jawną prowokacje i działanie na ich szkodę i choć mieli sektor pojemniejszy 4 razy to dawali tyle samo biletów co my im... I kto na tym tracił? Oczywiście my kibice bo prezesikom to w graj... oni najlepiej by w ogóle nie przyjmowali przyjezdnych... jeżeli tak dalej pójdzie to na mecze wyjazdowe nikt nie będzie jeździł i to nie przez chipy tylko przez takie bzdurne mszczenie się bo to jest spirala bez wyjścia ktoś zrobi wam, wy im oni wam i w koło Macieju

Ps. Rafi czemu wykasowałeś posta?

Ps2. z Arą to była trochę inna sytuacja tu kibice Ary zablokowali przyjazd Wisły pucując na Policje...

stek bzdur

ems
17-03-2004, 21:34

Twoja postawa jest bardzo niepokojaca :D

CywiL
18-03-2004, 08:24
A ja jak juz powiedziałem sram na kibicowską solidarnośc w której na Legię przyjeżdżają wszyscy w takiej ilosci jaka im się żywnie podoba ,a my musimy za każdym razem żebrać o dodatkowe bilety.... :zly:
I nie interesuje mnie w tym temacie zdanie wiślaków , bo akurat Wisła to klub z którym ciągle są dymy o bilety... :/
Jeśli zalezałoby to ode mnie nie kiwnąłbym palcem żeby pomóc w sprawie biletów klubom które z nami w... gumę grają.
Co innego jęsli chodzi o taki Śląsk Wrocław,Wisłę Płock czy Odrę Wodzisław która powinna na następny mecz wejść za darmo!

kud(L)aty68
18-03-2004, 09:10
A ja jak juz powiedziałem sram na kibicowską solidarnośc w której na Legię przyjeżdżają wszyscy w takiej ilosci jaka im się żywnie podoba ,a my musimy za każdym razem żebrać o dodatkowe bilety.... :zly:
I nie interesuje mnie w tym temacie zdanie wiślaków , bo akurat Wisła to klub z którym ciągle są dymy o bilety... :/
Jeśli zalezałoby to ode mnie nie kiwnąłbym palcem żeby pomóc w sprawie biletów klubom które z nami w... gumę grają.
Co innego jęsli chodzi o taki Śląsk Wrocław,Wisłę Płock czy Odrę Wodzisław która powinna na następny mecz wejść za darmo!

Otoz to :) Swiete slowa. Dac mu wodki.

Lolek
18-03-2004, 09:50
Złote słowa płyną z klawiatury Kw2a. :) Solidarność kibicowska - tak, ale z ekipami, które są solidarne wobec nas. Kibice Polonii (specjalnie dla Lulka - podkreślam - kibice) robili wszystko, żebyśmy wiosną dostali jak najmniej biletów. Ba! Nie mam złudzeń, że gdyby Raniecki ze swoimi wiernymi przydupasami dorwali się do koryta wcześniej, to kilka miesięcy temu mielibyśmy dyskusje, dlaczego Polonia proponuje nam 5% biletów na naszym stadionie i chce, żebyśmy usiedli na łuku.

kud(L)aty68
18-03-2004, 10:24
Przeciez oni calkiem powaznie o tym mowili. Na szczescie ktos madry zdecydowal inaczej. I o ile pamietam najglosniej gardlowali wlasnie kibice.

PS. Zreszta co niektorzy "myslacy inaczej" z ichniej strony napomykaja cos , ze niby nasz stadion jest miejski, wiec nie nasz, wiec my tez chipy (i o ile my mozemy sie z tego smiac o tyle ich belkot jest calkiem powazny). Oczywiscie o tym, ze ich stadion tez jest juz miejski zapominaja, bo po co o tym pamietac?????

Adam-oldboy
18-03-2004, 11:06
Może już koniec tej dyskusji. To w końcu sprawa gości, czy mają bilety, czipy lub też "siłę przebicia" wystarczającą żeby wejść na sektor. Jak załatwią sobie wejście to OK, jak nie to nikt płakać nie będzie. Ciekawe czy za 2 tygodnie pojawi się 60 postów na temat: "Czy na sektor gości wejdzie ekipa z Polkowic"? Może zajmijmy się Legią, a nie gostkami, którzy w ogóle biorą pod uwagę możliwość opuszczenia najbardziej prestiżowego meczu sezonu.

Raffi
18-03-2004, 11:12
:+:

Grzywa
18-03-2004, 11:44
nie chcą wpuścić wrogiej ekipy z tego samego miasta (bez znaczenia jest jakiej ilościowo czy jakościowo) a wy się cieszycie, szydzicie i przyklaskujecie... :/ eeee panowie...

hmm Grzywa mieszkasz w Krakowie? tak? wiec co mozesz wiedziec o warszawskich klimatach...

Nie musze nic wiedzieć wyrabiam sobie zdanie o tym z waszych wypowiedzi i reakcji to mi wystarcza by wysnuwać wnioski i mieć o tym swój własny pogląd

trochę solidarności ja rozumiem że wy Legioniści lubicie się bawić sami

sorry ale jakos po meczach z Widzewem, Lechem czy Wami jakos widac ze lubimy jak sa goscie

to była ironia... 8o

odpłacać wrogim ekipą tym samym co was spotyka choć nie ma w tym ich winy to dwa

a komu oprocz Polonii sie tym odplacilismy?

Odpowiedź już uzyskałeś, weź pod uwagę to że takie mszczenie do Polskiego światku kibicowskiego wprowadziliście wy "wielka" Legia która nie może się pogodzić z tym że w np. innych miastach nie mają sektora dla przyjezdnych na 1000 osób... "Jakże to tak może być? Was nie chcą wpuścić Legionistów?" (tu poniosła mnie fantazja 8) ) Jakoś inne ekipy czy to w Chorzowie czy to na Wiśle miały takie same problemy ale wy strzeliliście focha i tyle wasza sprawa ale dla mnie to głupie, nie zrozumiałe i uważam że tak nie powinno być.

i lubicie się śmiać z tej Polonii i z niej szydzić ale tak nie wypada w moich oczach...

Wy za to zawsze bijecie brawo Cracovii i pijecie z nimi piwo...

To było stwierdzenie faktu nie zarzut a nie wypada przyklaskiwać i się cieszyć że kogoś może być mniej na stadionie a mogło by być więcej...

Grzywa jedno pytanie a jakbys skomentowal akcje ze Polonia wyskoczyla z kijami na ludzi ktorzy chcieli kupic bilet na mecz? dostalo sie paru dzieciakom i dziewczyna?

ta grupa chciala kupic bilety na ich trybune glowna a jak widac polonisci bardzo sie bali ze bedzie ich mniej...

zrozum nie mieszkasz Warszawie wiec sie nie wypowiadaj...

Weź mnie nie rozśmieszaj jak mam to skomentować? Wiedząc że analogicznie w Krakowie ci ludzie by wylądowali w szpitalu z ranami kłutymi, ciętymi... jak nie w kostnicy...

Co tu jest ***** do rozumienia jak dla mnie sytuacja jest prosta jak drut samouwielbienie i nienawiść do Polonii zasłania wam oczy oraz przeszkadza w przekroczeniu pewnej granicy solidarności, wasza sprawa dziwi mnie tylko to za co wy tak ta Polonie nie nawiedzicie skoro jej w tej Warszawie tak naprawdę nie ma i się nie liczy? Może jednak za to że jednak jest?

Z mojej strony koniec tematu i tak to że bede tu moralizował nie zmieni waszego poglądu jesteście w nim zabardzo zatwardziali

Raffi
18-03-2004, 12:20
ale Grzywa, przeczytaj dokładnie, jakie jest meritum sprawy.

To czy ktoś się cieszy, czy nie to sprawa poboczna, tu chodzi o co innego przecież

Chodzi np. o to, czy my mamy świecić za nich oczami , załatwiać za nich pewne sprawy w sytuacji kiedy - właśnie teraz , kiedy przez ostatni rok pod naciskiem kibiców Polonii właśnie, jej działacze wybezczelnili się w swoich działaniach skierowanych przeciwko kibicom Legii na skalę dotąd niespotykaną .

Grzywa
18-03-2004, 12:23
ale Grzywa, przeczytaj dokładnie, jakie jest meritum sprawy.

To czy ktoś się cieszy, czy nie to sprawa poboczna, tu chodzi o co innego przecież

Szczerze? :>

To ja się w meritum już pogubiłem :rotfl: :rotfl: :rotfl: ;)

Rzeczywiście sprawa poboczna ale poruszyłem ten temat bo to przykuło mój wzrok i uwage, tyle...

Raffi
18-03-2004, 12:27
Wiesz pewnien wątek poboczny i mnie lekko zirytował, ale to było takie gadanie....
Co do meritum - jak sobie załatwią, to niech mają, a co im będziemy żałować

CywiL
18-03-2004, 13:56
Wiesz co Grzywa to co napisałeś swiadczy o tym że albo nie przeczytałes naszych wcześniejszych postów albo........nie rozumiesz słowa pisanego... :hmm:

Grzywa
18-03-2004, 15:25
Wiesz co Grzywa to co napisałeś swiadczy o tym że albo nie przeczytałes naszych wcześniejszych postów albo........nie rozumiesz słowa pisanego... :hmm:

8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o

Widać nie miałeś wcześniej chyba możliwości zaznajomić się ze mną oraz ze mną dyskutować...

ŻARTOWAŁEM

dlatego dałem ";)" na końcu 8o

Zresztą myślę że gdybym ci nie nadepnął na odcisk nie było by powyższego posta :>

Bonhart
18-03-2004, 15:34
Sorki ze sie wtrace ale nie rozumiem jednego - od ostatniej kolejki poprzedniej rundy wiadomo bylo ze kibice gosci wchodza jesli maja karty czipowe. Przerwa w rozgrywkach trwala kilka miesiecy. Czy kibicom Polonii naprawde tak trudno bylo udac sie do klubowego budynku, wyrobic te czipy i miec swiety spokoj? :hmm: Taki jest wymog organizatora rozgywek ligowych i wyglada na to ze bedzie coraz skrupulatniej egzekwowany, po co wiec te lamenty skoro wystarczy isc do kasy, wypelnic wniosek i po krzyku. A jesli ktos nie chce podawac swoich danych to trudno... nie wejdzie.

Junior_Mokotow
18-03-2004, 15:43

I tak by was przyszło pewnie ze 4 no może w porywach 10...

Z tego co czytam widze że zapowieda sie fajny meczyk już nie mogę się go doczekać... ;)

CywiL
18-03-2004, 15:49

8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o

Widać nie miałeś wcześniej chyba możliwości zaznajomić się ze mną oraz ze mną dyskutować...

ŻARTOWAŁEM

dlatego dałem ";)" na końcu 8o

Zresztą myślę że gdybym ci nie nadepnął na odcisk nie było by powyższego posta :>

Co racja to racja... ;)
Pozdrawiam

Raffi
18-03-2004, 15:58

I tak by was przyszło pewnie ze 4 no może w porywach 10...

Bez przesady :/

kud(L)aty68
18-03-2004, 17:45
Ktos napisal "koniec tematu" i bardzo dobrze. Moze niech ktorys moderator go zamknie i bedzie spokoj.

pzdr.

Kawa
18-03-2004, 19:32
Grzywa my strzelilismy focha i od tej pory sektor Ruchu jest ostawty, a wasz ma 2 razy tyle miejsc.

Grzywa
18-03-2004, 20:03
Grzywa my strzelilismy focha i od tej pory sektor Ruchu jest ostawty, a wasz ma 2 razy tyle miejsc.

Hmm cóż za skromność... :> Śmiem wątpić by to było spowodowane waszym "fochem", a co do naszej sprawy to jestem tego pewny że wasz "foch" nie miał na to żadnego wpływu.

Foxx
18-03-2004, 20:07
Cóż, liczy się sekwencja zdarzeń - a ta byla jednoznaczna. Zwłaszcza w przypadku Ruchu - który nie wpuszczając nas ("budowa"), wpuszczał m.in. Lecha, Zagłębie Lubin, Pogoń, Polonię W., GKS. Być może trafił ich po prostu piorun i doznali olśnienia (to jest rzeczywiście bardziej prawdopodobne 8) )

Grzywa
18-03-2004, 20:24
Cóż, liczy się sekwencja zdarzeń - a ta byla jednoznaczna. Zwłaszcza w przypadku Ruchu - który nie wpuszczając nas ("budowa"), wpuszczał m.in. Lecha, Zagłębie Lubin, Pogoń, Polonię W., GKS. Być może trafił ich po prostu piorun i doznali olśnienia (to jest rzeczywiście bardziej prawdopodobne 8) )

Ooo Mr. Stone możliwe ze nie mam w kwestii Ruchu racji a raczej na pewno skoro się odezwałeś i mnie poprawiłeś... dla tego tez nie napisałem wyżej tego z przekonaniem, bo pewny nie byłem... Ale skoro zabrałeś już głos czemu się nie wypowiesz w dyskusji? ciekaw jestem twojego zdania...

IGOR
18-03-2004, 20:27
a może by tak olać wreszcie kibiców Polonii ... ? to że nie przyjdą na ich najważniejszy mecz to ich sprawa :] może jak by nie było tych chipów to przyszło by z 200 polonistów bo myśle że tylu mają :+: chyba wytrzymamy jeden (lub wiecej) mecz bez przyjezdnych... a poloniści nam sa niepotrzebni bo tylko by spalili i połamali krzesełka ale lepiej by było żeby przyszli bo byli by motywacja to wzmożonego dopingu wszystkich gardeł '8 no ale trudno się mówi

Foxx
18-03-2004, 20:31

Ooo Mr. Stone możliwe ze nie mam w kwestii Ruchu racji a raczej na pewno skoro się odezwałeś i mnie poprawiłeś... dla tego tez nie napisałem wyżej tego z przekonaniem, bo pewny nie byłem... Ale skoro zabrałeś już głos czemu się nie wypowiesz w dyskusji? ciekaw jestem twojego zdania...

Grzywa - wypowiedziałem się parokrotnie, przejrzyj wątek uważnie :look:

Grzywa
18-03-2004, 20:37

Grzywa - wypowiedziałem się parokrotnie, przejrzyj wątek uważnie :look:

No powiedzmy że nie zauważyłem z powodu rozpiętości ;) =P

Foxx
18-03-2004, 20:42
Schowaj ozorek http://www.forum.endore.org/emoticons/devil.gif

Aureliusz
18-03-2004, 21:52
Chyba co poniektórzy się za bardzo rozpędzili. Jedna osoba powiedziała, że nie przyjdą, a niektórzy już uznali to za wiążące wyznanie. Dla ciekawości przejrzałem forum Polonii, ale na razie nie ma tematu o derbach - i to jest dziwne.
Ja myślę, że jednak przyjdą, jeśli nie wiekszą grupą ( :rotfl: ) to te kilkanaście osób wejdzie na pewno. Bo to byłby wstyd, aby mieć 0 na derbach. Nie może sobie na to pozwolić ekipa, która sama się nazywa dumą stolicy :buhaha:

PS: Dobrze rozmyty ten temat 8)

kud(L)aty68
18-03-2004, 22:14
Dla ciekawości przejrzałem forum polonii, ale na razie nie ma tematu o derbach - i to jest dziwne.

???Hm....Nie ma??? A to:
http://polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=1947
to niby co to jest???

Aureliusz
19-03-2004, 06:33
Dla ciekawości przejrzałem forum polonii, ale na razie nie ma tematu o derbach - i to jest dziwne.

???Hm....Nie ma??? A to:
http://Polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=1947
to niby co to jest???
Zwracam honor i odwołuję co napisałem.

Ślepy się staję :/

szczepan
19-03-2004, 10:59
http://Polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=1947

Grzywa prosze Cie poczytaj ten watek... moze wtedy choc troche zrozumiesz...

Bonhart
19-03-2004, 17:58
http://polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=2035&start=0

Elokwencja i kultura Muranowian jest porazajaca :fu:

kud(L)aty68
19-03-2004, 18:22
http://Polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=2035&start=0

Wiesz sami o sobie wystawiaja swiadectwo i tyle. Wali mnie co oni tam pisza, ale pewne tematy przegladam i lapie sie za glowe. Czy mozna sie dziwic, ze oni transparent Bin Ladena wywiesili? Poziom intelektualny porownywalny z moim lewym butem, chociaz mam wrazenie jak patrze na niego, ze jest jednak madrzejszy od statystycznego Polonisty.

Grzywa - Szczepan dobrze Ci poradzil, poczytaj sobie...

aaadamm
19-03-2004, 22:08
szczerze mowiac to chce Wam sie to czytac? Szkoda czasu, wole posiedziec nad czyms pozyteczniejszym. Tak KSP nic nowego nie wymysli a ich wypowiedzi charakteryzuje od lat jedno.

disco
19-03-2004, 23:00
kuzwa, jacy oni sa glupi... :rotfl:

Q_(L)
20-03-2004, 01:37

Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje

No i mam rozterkę... martwić się, czy nie :hmm: ;)

kud(L)aty68
20-03-2004, 08:46

Hm...to zalezy.
Jesli lubisz sie posmiac z kretynow to sie martw :D
W innym przypadku nie masz czego zalowac :P

Kiub
20-03-2004, 10:33
kurna mam nadzieje, że będą ich wpuszczali bez czipów, to może z 300 by wtedy się ich znalazło odważnych... 8-

Bonhart
20-03-2004, 11:12

Wczoraj skasowali. Martwic sie nie ma czym za to mozna sie bylo posmiac. :)

Siekier
20-03-2004, 13:51

ostatni raz przeglądałem ich forum !! krew mnie zalała :fu:
będzie zbiurka konfetti na ten mecz ?? mam tego troche '8

Rafa(L)2
20-03-2004, 16:05

będzie zbiurka konfetti na ten mecz ?? mam tego troche '8
Zbiorki nie bedzie,o czym mozesz przeczytac wczesniej.. 8)

Herman
20-03-2004, 16:12
od kiedy bilety ? 8-

Zajacc
20-03-2004, 19:51
od kiedy bilety ? 8-

To nie masz karnetu ? 8-

;)

Herman
20-03-2004, 20:12
nien 8-
Jak liczyłem to bedę mógł iśc chyba na 4 mecze.
Więc od kiedy ? :hmm:

Siekier
20-03-2004, 23:02

będzie zbiórka konfetti na ten mecz ?? mam tego troche '8
Zbiorki nie bedzie,o czym mozesz przeczytac wczesniej.. 8)

wo nie zauważyłem '8 to bede musiał te siaty konfetti jeszcze troche potrzymać :>

Tuzin...
20-03-2004, 23:49
Wez do Lecznej :>

Seba(L)
21-03-2004, 09:59
nien 8-
Jak liczyłem to bedę mógł iśc chyba na 4 mecze.
Więc od kiedy ? :hmm:

Dołóż 2 złote i masz piekny karnet na Żylete.A teraz po pierwszym meczu to nawet nie musisz dokładać. :]

Talar
21-03-2004, 14:08
Ja też nie mam karnetu bo raz chodze na krytą a raz na żylete to zależy z kim '8 więc wie ktoś od kiedy bilety na derby ?

Talar
21-03-2004, 18:10
Uuuuu czeka nas prawdziwe oblężenie 8- :buhaha: :rotfl: :oho:

http://polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=2061

Raffi
21-03-2004, 18:27
Najwyraźniej

PS Nie podawajcie już linków do tego forum........ :look:

Długi123
21-03-2004, 20:59
No panowei,mobilizacja znowu,łapiemy kogo się da i w piątek na meczu.Mam już reklamówkę gotową,kto chce pisać fckiepski@o2.pl i odsyłam odrazu.

Adiq
21-03-2004, 21:05
Warss - żółta za bezustanne napinanie.

kud(L)aty68
21-03-2004, 22:02
Uuuuu czeka nas prawdziwe oblężenie 8- :buhaha: :rotfl: :oho:
http://Polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=2061

Ta lista robi wazenie :D
Strach sie bac

Raffi
22-03-2004, 14:00
Informujemy, że od środy rozpoczynamy sprzedaż biletów na mecz derbowy z Polonią. Kasy będą otwarte we środę i czwartek w godz. 10:00 - 17:00 oraz w piątek od godz. 12:00.
Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Talar
22-03-2004, 22:13
Bo mnie zaraz coś strzeli :/ w newsie o biletach na derby cos pisza ze mecz o 19 jak o 19 to lipa czy ktos kompetentny moze rozwiac moje wątpliwosci ? :/

Beny
22-03-2004, 22:20
Bo mnie zaraz coś strzeli :/ w newsie o biletach na derby cos pisza ze mecz o 19 jak o 19 to lipa czy ktos kompetentny moze rozwiac moje wątpliwosci ? :/

http://www.legia.pl/rozgr_1liga.php 8)

Talar
22-03-2004, 22:22
Tak widzialem to ale pomyslalem ze moze w ostatniej chwili cos zmienili 8-

Herodotus
22-03-2004, 22:51
...to jest latwiejsze niz myslalem...tylko powiedzialem paru znajomym (kibicom w kapciach) ze w piatek derby i od razu 5-6 osob sie zglosilo ze idzie!!!;]...to jest cos, i nikigo nie trzeba prosic, namawiac....co tam stadion na 35tys...budujemy 100 tysiecznika!!!!:)

Herman
22-03-2004, 23:18
8-

co do stadionu to wydaje mi sie, ze 30 tys. to max - nie ma sie co oszukiwać.

Co do meczu to ja biore jednego "nowego"...mam nadzieje, że się wkręci w chodzenie bo to dobry pijak i fumfel :rotfl:

marecki
22-03-2004, 23:57
aaa jaaaa wieeeem jaaaakaaaa beeedziiiieeee opraaawaaaa naaa meeeeczuuuu! <mareckisieprzechwala>

oka nie pija juz :oho:

szczepan
23-03-2004, 00:00
aaa jaaaa wieeeem jaaaakaaaa beeedziiiieeee opraaawaaaa naaa meeeeczuuuu! <mareckisieprzechwala>

Ty mowisz tak codziennie 8)

marecki
23-03-2004, 00:04

Ty mowisz tak codziennie 8)

Ze nie bede pic?!

ochujal? 8-

oka koniec rozmywania :P

szczepan
23-03-2004, 00:10
nie ze nie bedziesz jadl :P pewnie ze ze nie bedziesz pil :P

c_zary
23-03-2004, 00:12
oka koniec rozmywania :P
Dobrze gada wodki mu dac, a Szczepanowi rozge 8o

IGOR
23-03-2004, 08:36
ja może skołuje ze 4 osoby ale nie będize to łatwe... bardzo bardzo dużo osób z mojego osiedla idzie na ten mecz możliwe że połowa nastolatków i nietylko no ale nic najważniejsze jest żeby wygrać i w moim przekonaniu wygramy do 0 haha... poloniści się zawiodą ale szacunek dla nich za to że przyjdą :oho:

Francuz_
23-03-2004, 09:02
Doping,doping i jeszcze raz doping. Postarajmy sie zeby cala Zyleta,spiewala to samo,bo ostatnio nie wyglada to najlepiej.Doping to nie tylko "G" ale tez inne sektory!

Herodotus
23-03-2004, 12:10
...to jest "fart", akurat w piatek i sobote ma by najgorsza pogoda w tym tygodniu:(...ale dla Legii wszystko... trza bedzie tylko wczesniej wprowadzic do krwii jakies "odmrazacze"....

http://pogoda.interia.pl/index.html?g=3&sa=f

Arni
23-03-2004, 17:30
Nie zważać na prognozę pogody!! Derby to derby, zabawa zapewne będzie przednia i rozgrzeje każdego, pomimo zapowiadanej temperatury bliskiej zeru!!

IGOR
23-03-2004, 18:48
temperatura może być jaka chce ale w tłoku i nieustannym dopingu rozgrzejemy się że będzie nam gorąco... chociaż mam taka nadzieje bo ostatnio troszke zmarzłem... :]

Siekier
23-03-2004, 19:40
wiem że to nie jest zabardzo na temat meczu ale przegladałem pewne forum Poloni (ostatni raz :> ) i musze to zacytować 8)
nie jaki "krol_olch" napisał:
"nie podoba mi sie troszke ta idea list imiennych - jesli to maja byc takie listy jak nasze dla Płocka - imie,nazwisko,PESEL,nr dokumentu - mam nadzieje ze nie adres to ja sie powaznie zastanawiam nad podpisywaniem sie tam - wiadomo ze na cwelce ochrona to pachołki kibolstwa... oby ta lista trafiła do PZPNu a nie... "ciekawe do kogo :> hehe
:

Raffi
23-03-2004, 20:23
panowie - naOdrze było -4 , teraz będzie pewnie +4, nie ma co narzekać 8)

Mini
23-03-2004, 20:24
własnie dlatego ja wogóle do tych smietników nie zaglądam. nie dość że ubliżanie Legii jest tam akceptowalne a chyba nawet nakazywane to jeszcze same debile wypisują tam same głupoty.

Raffi
23-03-2004, 20:31
Nie zaglądać, nie linkować, nie nawiedzać :look: . Mają swój świat, swoje problemy, jak nas tam nie chcą, to my też nie potrzebujemy tam zaglądać.
Oi!

Mini
23-03-2004, 20:36
panowie - naOdrze było -4 , teraz będzie pewnie +4, nie ma co narzekać 8)

na Odrze tez było +4 ale o 14 i było całkiem przyjemnie :D

Siekier
23-03-2004, 20:43
Nie zaglądać, nie linkować, nie nawiedzać :look: . Mają swój świat, swoje problemy, jak nas tam nie chcą, to my też nie potrzebujemy tam zaglądać.
Oi!

rozkaz '8 damy rade i przy -10 więc nie gadać że zimno 8)

Łysy1916
23-03-2004, 23:37
To co pisza na swoim forum jest smieszne jezeli przijda w 200 osób to to już bedzie duży sukces.Nasza Legiunia pojedzie Polonie to juz sie robi tradycją ;)

Raffi
23-03-2004, 23:59
To co pisza na swoim forum jest smieszne jezeli przijda w 200 osób to to już bedzie duży sukces.Nasza Legiunia pojedzie Polonie to juz sie robi tradycją ;)

Lepiej sobie przypomnij ilu ich było ostatnio ( "trochę" więcej niż 200) żebyś później nie był zdziwiony ;) Ciekaw jestem jednak jaki wpływ na ich frekwencję będą miały obecne zawirowania w klubie.

b3nito
24-03-2004, 00:04
ja bym nie byl taki pewny z tym pojechaniem Polonii...

..napinanko a'la Wisla ?

niech wygraja 1-0 to bede sie cieszyl :)

CywiL
24-03-2004, 08:04
Zobaczcie ostatnia strone dodatku Warszawskiego w Fakcie.... :look:
Takiej żenady to dawno nie widziałem... :rotfl:

Wasil
24-03-2004, 08:46
rozkaz '8 damy rade i przy -10 więc nie gadać że zimno 8)
Tu nie w temperaturze problem ,bardziej obawiam się opadów
Piątek - Wieczorem
18-24
3/4 °C
Wiatr: 21 km/h
Śnieg: 0.0 mm Deszcz: 3.6 mm
według onet.pl :/

marecki
24-03-2004, 08:49
ROTFL!

wogole nie kumie co Wam z ta pogoda odbilo 8-
pozatym mi to przypomina jeden watek z forum %$#%@ :oho:

Beny
24-03-2004, 08:56
wogole nie kumie co Wam z ta pogoda odbilo 8-

Dokładnie!

Komuś nie pasuje pogoda, to TV, C+, zimny browarek i zamawiana pizza.
8)

Albo jest się z Klubem na dobre i na złe, w słońcu i niepogodzie, albo jest sie jakimś... :help: ! ;)

legart
24-03-2004, 09:02
Może to dziwwne, ale ja tam lubie jak na meczu jest zimno i pada deszcz. Przynajmniej piłkarze muszą ostro zapylać żeby się rozgrzać. Najgorsze mecze to widziałem w lato przy świetle dziennym.

Adam-oldboy
24-03-2004, 09:03
Empirycznie zostało stwierdzone, że najlepsza atmosfera (do gry i do kibicowania) jest przy "angielskiej" pogodzie. Dwudziestometrowe wślizgi po mokrej murawie a na trybunach piekło z parą buchającą z zziębniętych gąb. :)

*PRZEMO*
24-03-2004, 09:04
Może to dziwwne, ale ja tam lubie jak na meczu jest zimno i pada deszcz. Przynajmniej piłkarze muszą ostro zapylać żeby się rozgrzać. Najgorsze mecze to widziałem w lato przy świetle dziennym. po czesci masz racje ale na trybunach nie jest za przyjemnie (szczególnie ja kiedy to zawsze zapominam kurtki i moknę w koszuli)

proponuję to wypośrodkować ;) najlepiej to jak jest +20 przejrztyste niebo i zbliża się ładny wieczór 8)

Raffi
24-03-2004, 09:11
no to tak jak mówiłem, o 8 stopni cieplej niż na meczu z Odrą. Jeden dzień ocieplenia do 14 st. i juz narzekanie się zaczyna że zimno będzie :oho:
A 3 mm opadów - co to jest??? Mżawka. Jakby było 30, to bym się zaczął martwic

Beny
24-03-2004, 09:17
no to tak jak mówiłem, o 8 stopni cieplej niż na meczu z Odrą. Jeden dzień ocieplenia do 14 st. i juz narzekanie się zaczyna że zimno będzie :oho:
A 3 mm opadów - co to jest??? Mżawka. Jakby było 30, to bym się zaczął martwic

Lalusie. :P A połowa z Nich i tak siedzi pewnie na Krytej. :oho: ;)

Porter
24-03-2004, 09:26
Napiszcie wieczorem jak sytuacja z biletami.. ile jeszcze zostało...
dzieki :krol:

legart
24-03-2004, 09:44
Może to dziwwne, ale ja tam lubie jak na meczu jest zimno i pada deszcz. Przynajmniej piłkarze muszą ostro zapylać żeby się rozgrzać. Najgorsze mecze to widziałem w lato przy świetle dziennym. po czesci masz racje ale na trybunach nie jest za przyjemnie (szczególnie ja kiedy to zawsze zapominam kurtki i moknę w koszuli)

proponuję to wypośrodkować ;) najlepiej to jak jest +20 przejrztyste niebo i zbliża się ładny wieczór 8)

Hehe nie mylmy systemów pojęciowych, jak napisałem że lubie zimno na meczu, to nie znaczy że zapylam na mrozie w bokserkach i koszulce gimnastycznej - kalesonki, ciepła kurtka z kapturem, czapeczka no i obowiazkowo szliczek :) - można wtedy oglądać emocjonujący meczyk :)

Raffi
24-03-2004, 12:17
Kolejki po bilety

Dziś pierwszy dzień sprzedaży biletów na piątkowe derby Warszawy. Sprzedaż ruszyła o godzinie 10, a kolejki zawijają kilka razy. Obecnie po wejściówki stoi kilkaset osób. Jak widać, zainteresowanie meczem z Polonią jest olbrzymie. W piątek na Łazienkowskiej powinien być komplet.
Przypominamy, że kasy na Legii są czynne do godziny 17. Również jutro, w godzinach 10-17 będzie można kupić bilety. W dniu meczu natomiast kasy będą czynne od 12 do rozpoczęcia spotkania.

CywiL
24-03-2004, 14:00
Doping,doping i jeszcze raz doping. Postarajmy sie zeby cala Zyleta,spiewala to samo,bo ostatnio nie wyglada to najlepiej.Doping to nie tylko "G" ale tez inne sektory!

Szczególnie na A bo tam dużo pikników stoi.. co nie Francuz ???

..a tak na serio to racja , po Łęcznej twierdzę że **** z oprawą jak nie ma dopingu.. :/ także panowie..i panie w piatek nie żałować gardeł!!!

jarcyś
24-03-2004, 14:05
ok 13 tej 100 osób w kolejce pod Żyletą , 300 pod Krytą

Włóczykij
24-03-2004, 14:28
czy bilety na mecz mozna kupowac w sieciach kolporteru, czy tylko w kasach??

ja mam karnet wiec sie nie obawiam '8 ale niezazdroszcze tym co stoja tam w kolejkach 8o

Raffi
24-03-2004, 15:26
mozna (było), ale nie wszędzie i gdzieniegdzie były z tym problemy

Do godziny 14 sprzedano okoł0 4 tyś. biletów. Czynne są kasy przed Krytą i przed Żyletą. Jak widać, zainteresowanie meczem z Polonią jest olbrzymie. W piątek na Łazienkowskiej będzie komplet!

W godzinach popołudniowych kolejka do kas przy trybunie krytej liczyła średnio 170 osób - na "Żyletę" około 30. W godzinach rannych kolejki były znacznie dłuższe.
Jak informuje nasz wysłannik, bilety "na Krytą" zostały praktycznie wykupione - pozostały wejściówki na sektory przed trybuną krytą.

Pewna pula biletów (około 2 500 tysiąca sztuk) pozostała natomiast na trybunę otwartą i łuk od ul. Łazienkowskiej. Obecnie przy tych kasach nie ma dużego tłoku.

Dodajmy do tego karnety i....

Bonhart
24-03-2004, 16:02
Z kazdym meczem utwierdzam sie w przekonaniu ze decyzja o zakupie karnetu byla calkowicie sluszna.

Kiub
24-03-2004, 17:04
Z kazdym meczem utwierdzam sie w przekonaniu ze decyzja o zakupie karnetu byla calkowicie sluszna.
ja w to nigdy nie wątpiłem, trzeci sezon mam karneta na Żylete i o nic nie musze się martwić (jedynym problemem jest nieraz wykombinowanie prawie setki na jego zakup) ;)

Jaco
24-03-2004, 18:23
Włąśnie dzwonił kolega spod Stadionu WP. BILETÓW JUŻ NIE MA!!! :hmm:
Podobno skończyły się i już nie będzie!!! 8o

Mrozik
24-03-2004, 18:30
Wogóle?? 8-

m84
24-03-2004, 18:32

To pewna informacja? 8-

Na Żyletę też nic nie ma? 8-

kud(L)aty68

O 18.30? nie dziwne

Wasil
Bilety sprzedawane są do 17 ,może poprostu zastał zamknięte kasy i dlatego tak wnioskuje. :hmm:

Jaco
24-03-2004, 18:33
Kumpel raczej poważny, więc chyba pewne... :hmm:

Kiub
24-03-2004, 18:34
Jaco nie wprowadzaj zamieszania bo na Żylete bilety napewno są. Po prostu kasy już dziś zamknęli.....

Jaco
24-03-2004, 18:38
Właśnie dzwoniłem do Klubu. Nie ma biletów na Krytą. Na Żyletę zostało 2 tysiące biletów.
To nie ja wprowadzam zamieszanie, tylko koleś, który jutro ma :box:
Sorry!!

Kiub
24-03-2004, 18:54
Spoko, nic się nie stało ;), najlepiej od następnego sezonu kupujcie abonamenty :)

Mrozik
24-03-2004, 18:59
Spoko, nic się nie stało ;), najlepiej od następnego sezonu kupujcie abonamenty :)
Ale nie pytam o bilety dla siebie

Herodotus
24-03-2004, 19:49
..Czasami to człowiek ma farta i nawet w tak pochmurny dzień slonce sie usmiecha...nie bylem na Łazienkowskiej a i tak będę mial prawdopodobnie nadmiar biletow, jutro sie okaze, wiec dam znac i jakby co to moze poratuje kogos kto bedzie w potrzebie, ale bede wiedzial dopiero jutro albo w piatek do poludnia..(chodzi o 2 bilety na Żyletke)...tak to jest jak ci "najwierniejsi" kibice rezygnuja...bo zimno bedzie!!wrrrrr.....no chyba,że nie wykupią biletów na Żyletke w co wątpie, szczególnie po tym co dziś sie działo pod kasami...

Siekier
24-03-2004, 19:57
dobra kończymy akcje "pełen stadion" '8 są już komplety a ja karnetu nie mam i musze stać w tych kolejkach po bilety więc dosyć z akcją :> hehehee

vit
24-03-2004, 20:25
Uwielbiam karnet lalalalal ;)

Herman
24-03-2004, 20:49
Ja dziś skończyłem lekcje o 11.40 , zebrałem zamówienia od ludzi ze szkoły , zawołałm kumpli i pojechalismy na stadion po tikety.

Idziemy od strony Torwary...na Żylete kolejka na jakieś 50 osób , 15 minut stania i mamy już co trzeba.Musiał jeszce kupić 5 biletów na krytą dla znajomych...patrze a tu jakaś giga kolejka do okoła placyku manewrowego...mysle sobie..dzizas to potrwa ze 2 godziny.
Na szczescie spotkałem kumpla z osiedla,który stał dosyć blisko , tak więc 20 minut i mogłem jechać do domu.
To była jakaś 13 a ja kupiłem ostatnie 5 miejscówek na F.
Rozglądałem się za kims z forum
Moje okulary nikogo nie dostrzegły ;)

Raffi
24-03-2004, 21:22
Właśnie dzwoniłem do Klubu. Nie ma biletów na Krytą. Na Żyletę zostało 2 tysiące biletów. !!

Czy to jest fizycznie możliwe?? Po odliczeniu karnetów nie zostaje nawet tyle biletów w wolnej sprzedaży na samym początku.......
Mam wrażenie że ktoś źle / niewyraźnie Cię poinformował, bo jeszcze ok. 14.30 było 2,5 wolnych biletów ŁĄCZNIE (na Żyletę i Łuk), mam wrażenie, że podano Ci właśnie łączną liczbę.
A mówię to dlatgo że byłem parę minut po czwartej osobiście i pani w kasie na Żylecie udzieliła mi informacji, że pozostało niewiele ponad 500 biletów na tą trybunę....
Oczywiście Kryta górna/dolna jak również przed trybuną - wyprzedane w 100%.

Nationalist
24-03-2004, 21:38
Kurcze ja jadę jutro.I nie wiem czy do Empiku(tam podobno też są) czy do kas klubowych.2500??? Przecież to pójdzie przez moment! Na łuku nie uśmiecha mi się siedzieć :/

Raffi
24-03-2004, 23:31
2500 to bardzo optymistyczne przypuszczenie z Twojej strony; jak się nie pojawisz o 10 rano to pozostaje ci łuk..

Tego, co działo się dziś pod kasami przy ulicy Łazienkowskiej 3, zbytnio opisać się nie da. Aby kupić bilet na piątkowe derby z Polonią, trzeba było stać w długiej kolejce 3,4 godziny. Ludzie próbowali różnych sposobów, aby zdobyć wejściówki. - Jeden taki próbował dostać się do środka, argumentując to tym, że gra w Młodych Wilkach. Jak mu powiedziałam, że nic mnie to nie obchodzi to krzyczał, że w kolejce stał nie będzie. - mówiła zamykając o 17 kasę pani sprzedająca bilety. W dniu dzisiejszym sprzedano prawie wszystkie wejściówki. Zostało niewiele ponad 500 sztuk na "Żyletę" i bilety za zakole od strony ul. Łazienkowskiej.

pijak
25-03-2004, 00:15
qrwa... szok 8-

moda na Legie trwa

ave karneciki

Tuzin...
25-03-2004, 00:39
Coz wypada sie tylko cieszyc :]

A do tych co maja problem z zakupem:
mamusia mowila, zeby kupic karnet :>

*PRZEMO*
25-03-2004, 08:08
Coz wypada sie tylko cieszyc :]

A do tych co maja problem z zakupem:
mamusia mowila, zeby kupic karnet :>

Co wypada się cieszyć! Akysz... ! powinnismy płakać ze stadion nie jest większy!

a ztym karnetem to niecfaniakuj ;) bo ja dziś jadę po bilet!

legart
25-03-2004, 09:07
Odnoszę wrażenie że karnety w przyszłym sezonie, będą cieszyć się wielkim powodzeniem.

Q_(L)
25-03-2004, 11:43
Właśnie dzwonił kumpel... nabył bilecik drogą kupna na "Zyletę" bez kolejki, ale nie wie ile jeszcze zostało...

Tuzin...
25-03-2004, 16:49
Koniec biletów!

Kilkanaście minut temu oficjalna strona Legii poinformowała, że wszystkie bilety na piątkowe derby z Polonią zostały dziś sprzedane!
Dla tych, którzy nie zdążyli ich nabyć, jedyną szansą na obejrzenie tego meczu pozostaje kupienie biletu u "koników", ale ceny są dużo wyższe...

Autor: Woytek

Moda na Legie! W Warszawie moda na Legie!

koLumb
25-03-2004, 17:56
AAA ja mam karnet LA la la la la la a ja mam karnet la la la la la la! Jestem ciekaw jak jutro bedzie się zachowywała "nasza kochana" ochrona na bramkach.

Wasil
25-03-2004, 18:39
Czyli łuk też będzie pełny ? No ,nie wierze !! ;)

Mrozik
25-03-2004, 18:59
Czyli łuk też będzie pełny ? No ,nie wierze !! ;)
Ale tylko ten od strony Łazienkoswkiej ;)

Harcerz
25-03-2004, 19:48
AAA ja mam karnet LA la la la la la a ja mam karnet la la la la la la! Jestem ciekaw jak jutro bedzie się zachowywała "nasza kochana" ochrona na bramkach.

Tak jak zwykle

Czyli lepiej przyjsc wczesniej

Nationalist
25-03-2004, 19:50
Trzeba ruszyć tyłek ze 3 godz. przed meczem żeby nie stać przy samych kratach:D

Kawa
25-03-2004, 23:03
Z klubu jest info, ze na Zylecie bedzie otawrte az 7 bramek wejściowych.

Tupcia
25-03-2004, 23:07
Nei wierzę, chyba łącznie z krytą i wejsciem na łuk te 7...

A moze faktycznie zaczęli myslec ;) ??

0,5 litra
25-03-2004, 23:09
o ktorej otwieraja?

Kawa
25-03-2004, 23:12

Na zylecie 7 8) powiedział to sam rzecznik prasowy. Na krytej nie wiem ile, ale tez pewnie wiecej.
Bramki otwieraja o 18 z reguły,ale jutro moze się zdarzyć, ze bedzie to wczesniej ze względu na duze zainteresowanie.

zezik
25-03-2004, 23:19
Wiem ze to prawie niemozliwe.... ale jakby ktos z jakichs przyczyn losowych nie mogl isc na mecz i mial wolny bilet na Zylete to z checia odkupie (+jakies piwko czy cos '8 )bo wlasnie kumpla namowilem:) Ja to mam karnecik wiec no problem;-)

Mrozik
25-03-2004, 23:38

Na zylecie 7 8) powiedział to sam rzecznik prasowy. Na krytej nie wiem ile, ale tez pewnie wiecej.
Bramki otwieraja o 18 z reguły,ale jutro moze się zdarzyć, ze bedzie to wczesniej ze względu na duze zainteresowanie.
Lepiej żeby nie otwierali wcześniej :>

0,5 litra
26-03-2004, 00:02
Dobra, chodzta spac bo sie wyspac 3ba :P
Jutro na maxa panowie gardełka, dłonie i jazdaaa!
5-0 dla Legiuni 8)

Walek_C.Z.K
26-03-2004, 07:09
Ja już z samego rańca na nogach i tak sobie patrze za okno, to chyba dzisiaj będziemy śpiewali Legia Gol na melodie "Jingle Bells", bo prószy śniegiem jak cholera. Czapke na uszy, szalik na szyje, ciepłe kalesrajdy i spotykamy się wieczorem na Łazienkowskiej! '8 :) :oho:

Kawa
26-03-2004, 07:46
Pogoda :help:

Raffi
26-03-2004, 07:51
bilety wykupione na szczęście :rotfl: :]

*PRZEMO*
26-03-2004, 08:28
hyhyhy taaaakkaaaa pogoda...

ktoś tu twierdzi. ze jest najlepsza na mecz :oho:

tak sobie myślę ze nawet czpka nie pomoże przy takim deszczu!

wszyscy przychodzimy w żółtych sztormiakach :P

Raffi
26-03-2004, 08:53
i akcja: Cały Stadion Śpiewa z Nami :]
"kto nie śpiewa, ten z Widzewa" ;) ;)

Adam-oldboy
26-03-2004, 08:55
i akcja: Cały Stadion Śpiewa z Nami :]
"kto nie śpiewa, ten z Widzewa" ;) ;)

Coś mi się wydaję, że właśnie Widzew dałby na mszę, zebyśmy rozjechali Polonię.

Prezes - stowarzyszenia N
26-03-2004, 10:32
Panowie i panie dzisiaj wieczorem, a dokładnie o 20:00 na ulicy Łazienkowskiej 3 odbędzie się golenie frajerów. Obstawiam Legia 2 : 0 KSP.
Pogoda jest ... no właśnie jak to jest, że jak gramy z czarniawymi to albo pada, albo wieje ?? :flaga2:

m84
26-03-2004, 10:37
Panowie i panie dzisiaj wieczorem, a dokładnie o 20:00 na ulicy Łazienkowskiej 3 odbędzie się golenie frajerów. Obstawiam Legia 2 : 0 KSP.
Pogoda jest ... no właśnie jak to jest, że jak gramy z czarniawymi to albo pada, albo wieje ?? :flaga2:

8- Po co te wyzwiska? Dowartościowujesz się czy jak? Oby tylko pogoda nie wypaczyła wyniku :] chociaż w sumie się o to nie boje :] wygramy! :]

marecki
26-03-2004, 10:52
hyyyyy ....

ale dzis bedziemy dostawac opierdol od ludzi na poczatku meczu 8- :D

PDK! Kto ma wiedziec ten wie! :oho:

tylko nie bijcie oka? :>

Herman
26-03-2004, 11:20
dobra powoli sie trzeba zbierać na piwo przedmeczowe.

do zobaczenia na Żylecie :rotfl:

Prezes - stowarzyszenia N
26-03-2004, 12:41

8- Po co te wyzwiska? Dowartościowujesz się czy jak? Oby tylko pogoda nie wypaczyła wyniku :] chociaż w sumie się o to nie boje :] wygramy! :]

hmm jeśli chodzi o dowartościowywanie się to znam lepsze sposoby !

Zwrot "golenie frajerów" to słowa które czesto wypowiadał jeden z naszych grajków w takich chwilach. Jeśli nie wiesz o co chodzi to poczytaj troszke i nie będziesz się tak denerwował :>

m84
26-03-2004, 13:13
hmm jeśli chodzi o dowartościowywanie się to znam lepsze sposoby !

Zwrot "golenie frajerów" to słowa które czesto wypowiadał jeden z naszych grajków w takich chwilach. Jeśli nie wiesz o co chodzi to poczytaj troszke i nie będziesz się tak denerwował :>

Ja się wcale nie denerwuję :] A to że takie słowa wypowiada jeden z naszych grajków to nie znaczy że my też musimy 8) ale dobra, koniec tego tematu. W tej sprawie popieram zdecydowanie:

Żeby się tylko ludzie opamiętali i nie przesadzali z wyzwiskami na Polonię. To jest zupełnie zbędne.

Czy to na meczu czy przed czy po...

Pozdro

IGOR
26-03-2004, 13:20
staawiam na 3:1 ale raczej się myle bo w obstawianiu jestem nienajlepszy... :] zapraszam na mecz dziś wieczorem! kto nie kupił biletów to może od koników kupi ale drożej wychodzi... '8 no to ja ide zjeść obieda pograć troszke no a o 17.00 wysuczam na łazienkowską z ekipą '8

Toudi
26-03-2004, 13:29
staawiam na 3:1 ale raczej się myle bo w obstawianiu jestem nienajlepszy... :] zapraszam na mecz dziś wieczorem! kto nie kupił biletów to może od koników kupi ale drożej wychodzi... '8 no to ja ide zjeść obieda pograć troszke no a o 17.00 wysuczam na łazienkowską z ekipą '8

Coś późno troche, ja po 16 juz będę na Legii ;)

Raffi
26-03-2004, 14:19
IGOR reflektuje na miejsca wiszące ;)

a oto wieści z frontu '8 :

Pod kasami tłum

Ledwie kilka godzin pozostało do inaugurujących XVI kolejkę I ligi Derby Warszawy. Już wczoraj wyprzedano wszystkie bilety na to spotkanie, a mimo tego, pod kasami czeka w tej chwili kilkaset osób z nadzieją, że jakieś pozostały. Jak nam powiedziano w klubie, istnieje mała szansa na to, że do sprzedaży zostanie przekazane jeszcze 500 sztuk wejściówek na łuk od strony Łazienkowskiej. Jednak, decyzja o tym jeszcze nie została podjęta.
W związku z tak dużym zainteresowaniem dzisiejszym meczem, ogranizatorzy proszą kibiców o wcześniejsze przybycie na stadion. Zaoszczędzi to znanych nam wszystkim problemów z wejściem na obiekt.

aerte (2004-03-26 12:40:32):
Są bilety na łazienkowskiej! Przejezdzalem przed chwila Lazienkowska i stoji niezly ogonek do kas pod kryta, wiec cos pewnie dodrukowali, bo nie sadze, ze ludzie za plakatami stoja...

Arni
26-03-2004, 22:46
Było wprost zajebiście, gardło mam zdarte bardziej, niż na pozostałych spotkaniach. Oprawa jak zawsze na mistrzowskim poziomie. Efekt psuje nieco tylko piknikowe towarzystwo na trybunie krytej(sektor d górny), które przez cały mecz siedziało, a śpiewało chyba jedynie podczas wyjścia piłkrazy na murawę...Flaga Polonii, która miała za zadanie ośmieszyć Legię pokazała idola KSP i że bardzo tęsknią do dawnych czasów, gdy nie mieli mozliwośvci konfrontacji z Legią, czyli zarazem kompromitacji!! 7:2 - ten wynik długo się nie powtórzy!!

aaadamm
26-03-2004, 22:47
Było wprost zajebiście, gardło mam zdarte bardziej, niż na pozostałych spotkaniach. Oprawa jak zawsze na mistrzowskim poziomie. Efekt psuje nieco tylko piknikowe towarzystwo na trybunie krytej(sektor d górny), które przez cały mecz siedziało, a śpiewało chyba jedynie podczas wyjścia piłkrazy na murawę...Flaga Polonii, która miała za zadanie ośmieszyć Legię pokazała idola KSP i że bardzo tęsknią do dawnych czasów, gdy nie mieli mozliwośvci konfrontacji z Legią, czyli zarazem kompromitacji!! 7:2 - ten wynik długo się nie powtórzy!!

oj byl ozajebiscie
i w Wawie i u nas

ale dopingowalismy..oj i pilismy....
w pewnym momencie sie zrobilo glosno :):):)

BRAVO !!!!!!

kamyk
26-03-2004, 22:47
nie bylem na meczu ale widzialem w CANAL+ oprawe chyba zadomowily sie unas te pazlotka co bly na GKS , super wyszlo to z poloczeniem z flagami :) napis Legia:) co do szarf to tez elegancko wyszlo naparwde "Warszawa 100% Legia" troszke malo bylo tych flag czerwonych i zielonych na bocznych sektorach ale coz bylo dobrze :)) co do dopingu to byly momety glosnego ale i czasem bylo malo slychac tak przynajmniej bylo w tv!!! ogolnie bardzo ladnie wszystko wyglodalo !!

gradki dla Cyberfanów!

Wasil
26-03-2004, 22:49
Wróciłem !!
Meczyk naprawde świetny ,humor troche popsuły bramki Polonii.
Doping na bardzo dobrym poziomie.
O choreografii nic nie powiem ,bo narazie nie mam wiadomości co i jak.
To tyle narazie.

HOOLSHWDP
26-03-2004, 22:59
Wróciłem '8

Meczyk zajebisty, myślałłem że walne na zawał w pierwszej połowie :rotfl: .

Wszystko wogóle full wypas, kto nie był niech żałuje :>

07 zgłoś się o ooo o :buhaha:

LOL3K
26-03-2004, 23:05
Wróciłem :rotfl:

Meczy zajefajny i jak napisał Kolega Wasi(L) humor popsuły bramki Polonii :/

7:2 mówi samo za siebie :+: :+:
Oprawa mistrz :+: :+:

Niko
26-03-2004, 23:08
Doping bardzo średni, oprawa jak zawsze na wysokim poziomie. Za dużo bluzg na Polonie, sporo niedzielniaków, no i wynik nie pomagał w dopngowaniu. Szkoda,że walnęli nam 2 bramki, bo było by super zajebiście. A tak, jak powiedział jeden z forumowiczów (pzdr to tak jakby z tortu ukradli wisienkę :) Ale i tak wielkie :+: dla kopaczy!

A teraz wszyscy do Pozka! No i pozdro dla spotkanej Kukułeczki!

Rohrau
26-03-2004, 23:24
Meczyk super, oprawa też. Humor popsuły dwie bramki dla Polonii i to że kiedy wracałem do domu psy mnie dwa razy ze 171 za fraki wyciagnely... :fu:
Jak juz pisali przedmówcy- kto nie był niech żałuje!!!!
:dz:

Keleborn
26-03-2004, 23:27
Wróciłem.

Było super. Oprawa mistrzostwo.
Niemen mistrzostwo :+:

Ogólnie - mistrzostwo.

Toudi
26-03-2004, 23:28
Mecz był bardzo ciekawy, a oprawa zajebista, za to doping był moim zdaniem beznadziejny, to że było dużo bluzgów na Polonie to swoją drogą, ale mi się zdaje że to w czymś innym jest problem. Może niektórym się to pewnie będzie wydawać głupie ale ja uważam że ktoś powinien zmienić choć na jakiś czas R.

MTP
26-03-2004, 23:33
D górna hmm byłem i raczej nie siedziałem.Doping dobry + czyli nie zeszliśmy poniżej naszego poziomu.
Oprawa
Żyleta 9+ na 10 Wszystko im wyszło zaj... i nawet szarfy które są domeną RTSu
Kryta 5- na 10 Race fajnie ale balony ehh szkoda gadać nasza wina i wina publiki.My za wcześnie rozdaliśmy a ludzie mają wade słuchu i nie słyszą że na 2 połowe.
No i konfetti i serpentyny(których na krytej sporo było) wiedzieli kiedy rzucić
Czekam na zdjęcia to ewentualnie jakaś korekta ocen
0.15 powtórka na c+niebieskim.
Aha bym zapomniał Polonia zaskoczyla mnie frekwencją ale nic po za tym.

Arni
26-03-2004, 23:38
D górna hmm byłem i raczej nie siedziałem.Doping dobry + czyli nie zeszliśmy poniżej naszego poziomu.
Oprawa
Żyleta 9+ na 10 Wszystko im wyszło zaj... i nawet szarfy które są domeną RTSu
Kryta 5- na 10 Race fajnie ale balony ehh szkoda gadać nasza wina i wina publiki.My za wcześnie rozdaliśmy a ludzie mają wade słuchu i nie słyszą że na 2 połowe.
No i konfetti i serpentyny(których na krytej sporo było) wiedzieli kiedy rzucić
Czekam na zdjęcia to ewentualnie jakaś korekta ocen
0.15 powtórka na c+niebieskim.
Aha bym zapomniał Polonia zaskoczyla mnie frekwencją ale nic po za tym.

Ja przykładowo wcale nie słyszałem, że są przeznaczone na drugą połowę, także zawiodła troche organizacja, ale itak oprawa na krytej była spoko

Ostry
26-03-2004, 23:39
Nie wiem dokładnie jak było na Żylecie,ale na Krytej doping był bardzo dobry :)
Oprawa jak zwykle była świetna,no i zarazem bardzo pomysłowa.Warszawa 100% Legia :)

Herman
26-03-2004, 23:49
Wróciłem właśnie.
Na stadion dotarłem jak zwykle zdrowo nabzdryngolony , ale dareł się jak mogłem
Siedziałem na L, o 17.30 nie dało sie juz usiasc w 10 luda nigdzie konkretniej.
Doping chyba niezły , przynajmniej w otoczeniu.
Kryta tez nieźle ryczała , szkoda,że zjebali baloniki , fala pzekozacko , nawet VIPy podskakiwały :rotfl:
Nie wiem co była za choreo.
Ogólnie sie nawalilem , dobrze bawiłem , darłem się jak dzik w okresie godowym.
Szkoda tylko,że 185 nie jest już tym autobkiem co kiedyś 8o

pozdro , gr8 match

*PRZEMO*
26-03-2004, 23:51
polonia zakoczyła mnie frekwencją, nic pozatym, pare razy było ich słychać...

po drugiej bramce dla nich przy wyniku 7-2 krzyczeli na kolana 8- :hmm:

i end z polonią.

doping słaby, żyletę stać na więcej. Byłem na samym środku G i czułem się jak bym stał conajmniej na łuku.. 8-

no i ta frekwencja... tyle osób.. dwie godziny przed meczem i nie było miejsca 8-

yusta
26-03-2004, 23:54
Nie marudzcie tak na doping bo bylo calkiem, calkiem. Troszke zrobilo sie piknikowo przy stanie 5-0. Poprostu niektórzy siedzieli z rozdziawionymi buziami nie wierzac w to co wyswietlalo sie na tablicy ;)
Siedzialam w czasie meczu na krytej. Górna E. Doping w tym rejonie byl na przyzwoitym poziomie.
Co do oprawy to zajebiscie wyszly folie z flagami. Duzy transparent tez zajebioza tylko wisial troche za krótko jak dla mnie :>
W drugiej polowie sektorówka cieta wyszla git, tyle ze ci co mieli machac czerwonymi flagami machali nimi nie wtedy co bylo potrzeba :/
Ale ogólnie super :]

PS. Jestes idolem, ej Igor jestes idolem :rotfl:
PS2. 07 zglos sie, 07 zglos sie! :rotfl:

Kawa
26-03-2004, 23:58
Polonia to przykozaczyła jak zbieralismy flagi i reszte rzeczy ze stadionu krzycząc: "co was tak mało..."

Bonhart
27-03-2004, 00:02
Coz... jak dla mnie bylo dzis ekstra. Moze w drugiej polowie doping troche siadl ale paradoksalnie to chyba z powodu tej strzelaniny w pierwszych 45 minutach. Wynik byl pewny i zrobil sie troche piknik :) Ale jak dla mnie kryta dawala bardzo konkretnie. Na tyle konkretnie ze nawet sporo typowych piknikowcow spiewalo. :+:

yusta
27-03-2004, 00:02
Polonia to przykozaczyła jak zbieralismy flagi i reszte rzeczy ze stadionu krzycząc: "co was tak mało..."

:buhaha:

Oni sa zalosni 8)

Arni
27-03-2004, 00:04
To nieźle przykozaczyli, nie ma co...Może w ogóle jutro przyjdą na łuk i sobie pokrzyczą...Z pewnością będą słyszalni

yusta
27-03-2004, 00:06
Coz... jak dla mnie bylo dzis ekstra. Moze w drugiej polowie doping troche siadl ale paradoksalnie to chyba z powodu tej strzelaniny w pierwszych 45 minutach. Wynik byl pewny i zrobil sie troche piknik :) Ale jak dla mnie kryta dawala bardzo konkretnie. Na tyle konkretnie ze nawet sporo typowych piknikowcow spiewalo. :+:

Dokladnie. Przede mna siadla rodzinna wycieczka. Tak z 7 osób: dwóch starszych gosci, reszta dzieciaki. Jak ich zobaczylam to mi rece opadly, ale potem jak ich obserwowalam to widac bylo jak stopniowo sie wkrecaja i zaczeli spiewac razem z innymi. Z tego co widzialam to najbardziej przypadlo im do gustu: "Kto wygra mecz...." :]

Maku
27-03-2004, 00:08
Przed meczem obstawiałem wynik 4:0 więc trochę mnie zatkało. Humor popsuły tylko te dwie głupie bramki stracone pod koniec.

Oprawa jak zwykle na najwyższym poziomie. Szacunek :+:

Doping w pierwszej połowie OK, w drugiej trochę przycichło ale to chyba te 5:0 po pierwszej wszystkich przytkało i zrobił się lekki piknik :) W sumie doping mógł być.

KSP - Żałosna akcja z tą flagą... :/

Kawa
27-03-2004, 00:11
Na Zylecie w centralnym miejscu przy płocie stała matka w płaczczyku eleganckim z dzieciakiem na oko 10 letnim. :rotfl: Komiczny widok w "centum akcji" ;)

Toudi
27-03-2004, 00:14
Ta flaga czy transparent jak kto woli ukazuje kolejny juz raz głupote polonistów, która na nieszczęście ciągle się pogłębia...

Herman
27-03-2004, 00:16
Szkoda, że są jeszce akcje w stylu "jestem pijanym kozakiem i pozabijam wszystkich"... 2 razy przed meczem na L :(
szkoda gadać 8o
póxniej któs tego kozaka zepchnał ze schodów... :rotfl:

Slash
27-03-2004, 00:18
Ta flaga czy transparent jak kto woli ukazuje kolejny juz raz głupote polonistów, która na nieszczęście ciągle się pogłębia...
Dacie jakieś zdjęcie bom niekumaty :hmm:

atob
27-03-2004, 00:18
Oj blugow na Polonie znacznie mniej niz kiedys ;) wiec plus za to

yusta
27-03-2004, 00:24
Jak zwykle wielki szacunek do ludzi zajmujących się oprawą.

Ze specjalnymi pozdrowieniami dla cyborga mareckiego ;)

Kawa
27-03-2004, 00:27
http://www.igoro.pl/photos5/04polonia2_f26.jpg
resztahttp://www.legialive.pl/galeria/f04polonia2.php

Bonhart
27-03-2004, 00:28

Dokladnie. Przede mna siadla rodzinna wycieczka. Tak z 7 osób: dwóch starszych gosci, reszta dzieciaki. Jak ich zobaczylam to mi rece opadly, ale potem jak ich obserwowalam to widac bylo jak stopniowo sie wkrecaja i zaczeli spiewac razem z innymi. Z tego co widzialam to najbardziej przypadlo im do gustu: "Kto wygra mecz...." :]

Dlatego wlasnie przenioslem sie na kryta - tam naprawde chce sie spiewac. Doping na mojej kochanej Zyletce ostatnio wyraznie sie rozproszyl - przyszlo mnostwo przypadkowych ludzi ktorzy albo nie spiewaja albo non stop rzucaja miesem. I czasem naprawde sie odechciewa samotnie drzec morde kiedy wszyscy naokolo oddaja sie milczacej kontemplacji pilkarskiego widowiska. Ja zawsze lubilem miec dobry widok na mecz ale nigdy nie przeszkadzalo mi to w spiewaniu. A obecnie na Krytej lacze przyjemne z pozytecznym :)

PS> Jak ktos zapodal "cala Zyleta odpowiada" to z przyzwyczajenia wyrwalo mi sie - Cala kry.... :buhaha: Na szczescie nikt sie chyba nie zorientowal :rotfl:

kozer
27-03-2004, 00:32
Na Zylecie w centralnym miejscu przy płocie stała matka w płaczczyku eleganckim z dzieciakiem na oko 10 letnim. :rotfl: Komiczny widok w "centum akcji" ;)
A ten dzieciak to chyba Twój był bo strasznie podobny :rotfl:

Slash
27-03-2004, 00:32
http://www.igoro.pl/photos5/04polonia2_f26.jpg
resztahttp://www.legialive.pl/galeria/f04polonia2.php
Pamiętajcie o swoim rodowodzie hmmm, skąd my to w Krakowie znamy...................................

Toudi
27-03-2004, 00:35
Zajebisty był pomysł z tymi sukcesami Legii, mistrzostwo świata...a wyglądało to poprostu rewelacyjnie... :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: dla chłopaków i dziewczyn od oprawy:)

Aigel
27-03-2004, 00:38
Doping byl ok, wszytsko jak trzeba, z balonikow to nbajlepiej wyszlo ich pekanie :). Ostatnio zauwazylem ze po kazdym meczu w modzie jest pisanei bylo ok, ale te pikniki, stac nas na wiecej, to cos jak w stylu strego "pozdro dla kumatych" ;) '8 . jak juz bylo 4-0 to faktycznie doping troszje siadl, ale to proste nikt nie jest w stanie drzec ryja prze 90 minut, a jak sa bramki to drzesz sie mocniej, ja przy 4-0 mialem lekkie zalamanie formy, ktore minelo dopiero pod konie pierwszej polowki.
Wiec nie bojmy sie stwierdzenia bylo zaje :* !

yusta
27-03-2004, 00:44
Doping byl ok, wszytsko jak trzeba, z balonikow to nbajlepiej wyszlo ich pekanie :). Ostatnio zauwazylem ze po kazdym meczu w modzie jest pisanei bylo ok, ale te pikniki, stac nas na wiecej, to cos jak w stylu strego "pozdro dla kumatych" ;) '8 . jak juz bylo 4-0 to faktycznie doping troszje siadl, ale to proste nikt nie jest w stanie drzec ryja prze 90 minut, a jak sa bramki to drzesz sie mocniej, ja przy 4-0 mialem lekkie zalamanie formy, ktore minelo dopiero pod konie pierwszej polowki.
Wiec nie bojmy sie stwierdzenia bylo zaje :* !

Hehehe, bez kitu bylo dobre. Niezly substytut petard z nich sie zrobil :D

Mazi
27-03-2004, 00:54
Piękny mecz :) . Wspaniała atmosfera , doping ... :) ... wynik też ;) .Dla takich meczów warto żyć . O Ksp szkoda pisać ,mam nadzieje ,ze to beda naprawde ostatnie derby.

c_zary
27-03-2004, 00:58
Krotko mowiac wszystko wyszlo zajebiscie :]

Walek_C.Z.K
27-03-2004, 00:58
Wróciłem ;) ale bym nie wrócił,gdyby nie to że w sobotę na 8.30 do pracy. Pewnie nie napiszę nicciekawego, bo "lekko" przewiało mnie, ale tak myśle żemeczyk był zajebisty. Troszke nasi odpuścili na koniec ale nie ma co narzekać.Wynik sam mówi za siebie. Nasz doping porywający nie był ( mowa tu o Żylecie), zbyt dużo pikników. Rozmawiałemz rjednymtaki, kltóry na pytanie dlaczeo nie siada na Krytej, odpowiedział bo go nie stać, a po drugie siada na samym środku Żylety bo jest lepszy widok. Krew mnie zalała, ale cuż zrobić.
Polonia... plus za doping do końca, minus za wszelką cenę leczenia kompleksów. Najpierw Kazio, teraz chyba Jaruzelski?? Ale już zupełnie nie rozumiem, dlaczego gdy śpiewaliśmy "Mam tak samo jak Ty...", oni speiewali Jude,Jude.
Reszte jutro...bo melanż trwa...LEGIA WARSZAWAAAAWA!!!!!!!!!!!!!

Beny
27-03-2004, 00:59
No Panie i Panowie od oprawy kawał dobrej roboty. '8

Czasem warto niedosypiać i padać na pysk. :P

Szacunek! :+:

Transparent, LEGIA z folii i flag, Legia 100% Warszawa na fotkach wygląda zarąbiście. 8) Tylko czemu z tych rac tak się sypie. ;)

Doping chyba lepszy niż na Odrze.

Niemen przed meczem przekozak.

Trochę za dużo bluzgów na Polonię.

07 zgłoś się i Ostatnie derby rządza! :oho:

Mrozik
27-03-2004, 01:27
Heh mało brakowało a wogóle nie byłoby mnei dzisija na meczu :P PDK :>

Ale mecz bardzo udany, co prawda niepotrzebne 2 stracone bramki w końcówce, na początku troche mnei przygnębiły, ale patrząc teraz nic nie zmieniły (chyba że poczytacie na www.polonia.civ.pl/forum ile im dały satysfakcji :oho: ) bo wynik 7:2 mówi sam za siebie :P

b3nito
27-03-2004, 01:57
R to baran...ciagle na Polonie jechal..no to zaczalem mu jechac zeby sie zamknal...patrze..łoooo...cala gorna polowa G ze mna spiewala... :rotfl:
R udawal ze nie slyszy :buhaha:

yusta
27-03-2004, 02:08
R to baran...ciagle na Polonie jechal..no to zaczalem mu jechac zeby sie zamknal...patrze..łoooo...cala gorna polowa G ze mna spiewala... :rotfl:
R udawal ze nie slyszy :buhaha:

Heh, a mnie straszliwie wkurzal Hadaj. Ja juz pomalu mam dosyc jego gadek przed meczem i w przerwie, a dzisiaj musial sie jeszcze lansowac w trakcie meczu. My tu jedziemy z jakims hitem, a odzywa sie pan H. po raz szósty z tym samym komunikatem :fu:
Kuzwa, czasami przez niego czuje sie jak uposledzona kibicowsko. Przed meczem slysze: a teraz podnosimy szaliki i spiewamy "Mistrzem Polski...". W trakcie fali tez musial sie wpieprzac, podpowiadajac która strona stadionu teraz z fala jedzie, tak jakby ludzie jacys slepi byli albo co :hmm:

arczi
27-03-2004, 02:31
Hyyyyyyyyyy... ;)

Dobrze było :]
Daliśmy z siebie wszystko. Wyszło niezle. Do tego ten wynik. Wszytko było by pięknie, gdyby nie kiepski doping. No i R. mial dziś baaardzo zły dzien. Szkoda.

Wasze zdrowie :cf3:

Ostatnie derby! Hej.... ostatnie derby! ;)

Tuzin...
27-03-2004, 02:42
Czy mi sie wydawalo czy udalo sie rzucic konfetti na gwizdek? :>

No i jakiej jelopy po meczu rozwalily plot na Zylecie - na gorze po prawej stronie, przy luku. Eh pies ich je:zly:al!

arczi
27-03-2004, 02:45
To na meczu było confetti??

Jedziem chórem!

07 zgłoś sie!.. o ooo!! :banan:

Foxx
27-03-2004, 04:43
Cyberfani :+: :+: :+: 8) :+: