PDA

Zobacz pe軟 wersj : Real - Juventus

Sinuhe
06-05-2003, 21:12
W temacie "p馧fina造" ch這paki si zaje造 typowaniem...

Ja tu odno郾ie przebiegu meczu chcia貫m.
Real to jet Real. A Ronaldo jest wielki... Tak jak i Real... :P

yakuza
06-05-2003, 21:18
Real jest wielki bo maj wielkiego Zidana :wink: Mam nadzieje ze Juve si we幟ie do ataku i w ko鎍u strzeli bramk :) Chyba lepiej 瞠by by造 emocje w rewan簑 nie? 8)

Sinuhe
06-05-2003, 21:24
Bardzo dobre wra瞠nie sprawia jak na razie Morientes. Pozbywanie si tego pi趾arza to by by du篡 b陰d.

Cube
06-05-2003, 21:36
1:1 do przerwy - cholerny Trezeguet :(

Sinuhe
06-05-2003, 21:44
Z niczego w豉軼iwie. Troch szcz窷cia w polu karnym... i bramka...

Tomi
06-05-2003, 21:47
Z niczego w豉軼iwie. Troch szcz窷cia w polu karnym... i bramka...
No w豉snie to mnie najabrdziej wpienia, taka brmka z niczego :box: .ale wierze 瞠 Kr鏊ewscy ich jeszcze ro..........ol w drugiej ods這nie '8

ㄊsolek
06-05-2003, 22:37
Zajebisty meczyk , 豉dna gra , mo瞠 kiedy doczekamy sie takiego na Legii ?? :roll:
P.S. Drugiej po這wy prawie wog鏊e nie widzia貫m , bo przegada貫m j na GG z Tomim :P

Cipciu
06-05-2003, 23:02
Ja sie z Radkiem zalozylem o bro ze Real wygra i Real wygra 8)

Tomi
06-05-2003, 23:07
Zajebisty meczyk , 豉dna gra , mo瞠 kiedy doczekamy sie takiego na Legii ?? :roll:
P.S. Drugiej po這wy prawie wog鏊e nie widzia貫m , bo przegada貫m j na GG z Tomim :P

No w豉郾ie, ja te dzieki bro + rozmowie z ㄊsolkiem nie zczai貫m nawet 瞠 meczyk si sko鎍zy. Wa積e 瞠 Real wygra, jeszcze jutro AC MILAN i elegancko b璠zie ;)

MaxyM
07-05-2003, 00:38
Mnie cieszy, 瞠 Ronaldo strzela tak cz瘰to ostatnio jak Talib z Ka豉sza. Ciesze si, 瞠 wr鏂i do wielkiej pi趾i - szacunek dla bobra.

c_zary
07-05-2003, 00:51
Mnie cieszy, 瞠 Ronaldo strzela tak cz瘰to ostatnio jak Talib z Ka豉sza. Ciesze si, 瞠 wr鏂i do wielkiej pi趾i - szacunek dla bobra.
Szacunek szacunkiem ale jakos nigdy go nie lubilem jako czlowieka za ta jego proznosc. Wiele pod tym wzgledem moglby sie nauczyc od niedocenianego Raula. Szkoda, ze zlapal kontuzje :/

Sinuhe
07-05-2003, 00:57
Akurat za wspomnian pr騜no嗆 to ja nie mam do niego pretensji. To jest pi趾arski geniusz. Cz這wiek, kt鏎y niejednokrotnie wygrywa w pojedynk mecze. Dla mnie jest wielki. Chocia Z這t Pi趾 powinien dosta w ko鎍u Raul.

c_zary
07-05-2003, 01:14
Nie neguje, ze jest geniuszem. Ja juz jednak tak mam, ze nie lubie pilkarzy ktorzy prozni jako ludzie.

jarcy
07-05-2003, 02:45
鈔edni mecz . W這si mieli 1/2 okazji i strzelili bramk . Real spoko , ale pokazywali ju wi璚ej . boj si 瞠 Juve mo瞠 si przeczo貪a do fina逝

MaxyM
07-05-2003, 02:50
W dupie mam kto wygra - nudna ta LM jak flaki z olejem - normalnie Hoolywoodzka produkcja - wiadomo po 5 minutach jak si sko鎍zy.

Gdzie s kluby Angielskie! Do dupy z tymi po逝dniowcami, a szczeg鏊nie W這si - oni powinni mie bana na gre w pucharach.

c_zary
07-05-2003, 02:55
Gdzie s kluby Angielskie! Do dupy z tymi po逝dniowcami, a szczeg鏊nie W這si - oni powinni mie bana na gre w pucharach.
A ja sie pytam gdzie sa Polskie kluby! :/

MaxyM
07-05-2003, 02:57

To jest tak nie realne, 瞠 nawet mi to do g這wy nie wpad這 :/ .

Q_(L)
07-05-2003, 12:02

Polskie kluby s tylko w naszej rodzimej "ekstraklasie"... niestety :/

Q_(L)
07-05-2003, 12:06

Tu si z szanownym Modem nie zgodz. Dalczego taki AC Milan ma mie bana, skoro jest jednym z dw鏂h w這skich klub闚, kt鏎e w tym sezonie staraj si atakowa bramk rywala, a nie czeka 3/4 meczu na kontry i zajebi軼ie si broni...
Drugi klub to Lazio.

MaxyM
07-05-2003, 12:13

Tu si z szanownym Modem nie zgodz. Dalczego taki AC Milan ma mie bana, skoro jest jednym z dw鏂h w這skich klub闚, kt鏎e w tym sezonie staraj si atakowa bramk rywala, a nie czeka 3/4 meczu na kontry i zajebi軼ie si broni...
Drugi klub to Lazio.

Nienawidz W這skiej pi趾i, za te ich udawanie, aktorstwo, catenacio, pych – co owocuje takimi meczami jak ostatni 鑿ier fina z udzia貫m Interu. Zabijaj urok pi趾i, mo瞠 i Milan gra troch inaczej ale tego klubu wprost nie cierpi ;) .

Lakers
07-05-2003, 12:33
a mi jedyne co sie nie podoba這 w meczu to dopin prowadzony przez megafon , spiker mowi a jego tle jakiej lalalalala wydobtwa sie z uzadzenia z guzikem na bateri :) to jest bezsensowne jednak , mam nadzeje ze juz nie bedzemy tego stosowac na Legii. nie bedzemy chodzi na 豉twizne . ::)

Q_(L)
07-05-2003, 12:34

Drugi klub to Lazio.

Nienawidz W這skiej pi趾i, za te ich udawanie, aktorstwo, catenacio, pych – co owocuje takimi meczami jak ostatni 鑿ier fina z udzia貫m Interu. Zabijaj urok pi趾i, mo瞠 i Milan gra troch inaczej ale tego klubu wprost nie cierpi ;) .

No i wszystko jasne... emocje bior g鏎 nad rozs康kiem... :> :rotfl:

Mazi
07-05-2003, 15:45
W dupie mam kto wygra - nudna ta LM jak flaki z olejem - normalnie Hoolywoodzka produkcja - wiadomo po 5 minutach jak si sko鎍zy.

安i皻e s這wa Maxym . Ja t Ligie (nie)Mistrz闚 olewam od ok.3 lat . Nudy ,nudy ,nudy ...wci捫 te same kluby , nazwiska ... :P . Co tam s造sza貫m ,ze maj zredukowa druzyny ( ca貫 szczescie ! ) , to mo瞠 znowu na to spojrze . S造sza貫m r闚nie ,ze Platini powiedzia ,ze jak zostanie prezydentem ( FIF-y ? , UEF-y ? ) to jeszcze zredukuje liczbe uczestnikow - PLATINI NA PREZYDENTA !!!

c_zary
07-05-2003, 20:20
S造sza貫m r闚nie ,ze Platini powiedzia ,ze jak zostanie prezydentem ( FIF-y ? , UEF-y ? ) to jeszcze zredukuje liczbe uczestnikow - PLATINI NA PREZYDENTA !!!
Z tego co pamietam to on jest za 256-cioma druzynami w jednym pucharze, grajacymi w systemie pucharowym. A ze to nie przejdze to w ten sposob chlopak pograzyl juz swoja kandydature :/

Mazi
07-05-2003, 21:07
S造sza貫m r闚nie ,ze Platini powiedzia ,ze jak zostanie prezydentem ( FIF-y ? , UEF-y ? ) to jeszcze zredukuje liczbe uczestnikow - PLATINI NA PREZYDENTA !!!
Z tego co pamietam to on jest za 256-cioma druzynami w jednym pucharze, grajacymi w systemie pucharowym. A ze to nie przejdze to w ten sposob chlopak pograzyl juz swoja kandydature :/

A tak ,rzeczwi軼ie masz racj ... Osobi軼ie jestem za systemem 4 grupry po 4 dru篡ny ...ale co kogo to obchodzi :P . I tak bogacze dopn swego .

c_zary
08-05-2003, 01:55
futbol.pl

Real w rewan簑 bez Ronaldo, ale z Raulem

Madryt - Napastnik Realu Madryt Ronaldo ma bardzo ma貫 szanse, aby zagra w przysz造m tygodniu w rewan穎wym meczu p馧fina逝 Ligi Mistrz闚 z Juventusem w Turynie, powiedzieli lekarze "Kr鏊ewskich".
"Na 90 procent Ronaldo nie zagra w tym meczu" - powiedzia szef sztabu medycznego Realu Alfonso del Corral - "Ale robimy wszystko z pozosta造mi 10 procentami i mamy nadziej, 瞠 b璠zie zdrowy na czas".

Kr鏊 strzelc闚 ostatnich mistrzostw 鈍iata zdoby dla Realu pierwszego gola we wtorkowym meczu z Juve, ale p騧niej musia zej嗆 z placu gry z powodu kontuzji lewej nogi.
Podano p騧niej, 瞠 po zabiegach okaza這 si, i zawodnik ma naderwany mi瘰ie i b璠zie pauzowa od siedmiu do dziesi璚iu dni.

Dobra wiadomo嗆 dla trenera Vicente del Bosque jest taka, 瞠 szybciej ni przypuszczano do zdrowia wraca Raul, kt鏎y niedawno przeszed operacj wyrostka robaczkowego i najprawdopodobniej b璠zie m鏬 zagra na Delle Alpi od pierwszej minuty.

W sumie dobrze na tym wyjda :)

Ewelina
08-05-2003, 10:58
jejku jaki wspania造 jest ten Real, mam nadzieje ze nastepnym meczu bedzie juz lepiej i dokoncza dzie豉 pogromu Juventusu :) Raul ma juz grac, ale chyba Ronaldo sobie odpocznie...

Dyer
08-05-2003, 11:01
za rok Newcastle poka瞠 kto rzadzi w Europie !!!
na to licz !!!

Ewelina
08-05-2003, 11:07
za rok Newcastle poka瞠 kto rzadzi w Europie !!!
na to licz !!!

moze i pokaze :) niestety zupe軟ie sie nie znam na lidze angielskiej :)

Dyer
08-05-2003, 11:09
Inter-Newcastle w Mediolanie to by mecz!!!!
A ilu kibic闚 NUFC przyby這 i wspiera這 swoich - fajnie to wygl康a這 !!!
Mo瞠 i Legia kiedy wybierze si w takiej ilo軼i na zach鏚 Europy ???!!!
A swoj drog Inter mia wtedy farta, bo inaczej zaliczy豚y plecy i mo瞠 to w豉郾ie Newcastle gra這by z Milanem!!!

Gutek
13-05-2003, 18:19
Wiecie co mnie najbardziej denerwuje ? Naje盥瘸cie na Juve (na catenciao czy jakos tak ;)) ale gdyby Legia prezentowa豉 taki styl gry i wygrywa豉 niewiarygodnie (jak Juve z Barc czyli przez ca造 mecz si broni ,a potem zada cios) to byscie krzyczeli jak to wspania陰 taktyk wymisli nasz trener i jak wspanialy wyczyn zrobili pilkarze i trenerzy.A prawda jest taka ,瞠 w futbolu nie chodzi o pi瘯no gry a o WYGRYWANIE a jak narazie Juve to robi...Aczkolwiek NIE MAM NIC do Realu no ,a 瞠 wygrali to gratuluje ,lecz pami皻ajcie to by pierwszy mecz - jest jeszcze REWAN...