PDA

Zobacz pełną wersję : Konfetti na gwizdek !!!

Jawor_CDR
13-03-2004, 00:13
Wiem ze duzo osob o tym pisalo w temacie o meczu ale to mnie tak wnerwia ze dam to tu.

Do niektórych ludzi na trubunie otwartej: Konfetti rzuca się na pierwszy gwizdek sędziego!!! A nie przy wejściu piłkarzy na murawe!!!

szczepan
13-03-2004, 00:25
prosze o skasowanie mojego posta ale zarazem o przylepienie i zamkniecie tematu!

Tuzin...
13-03-2004, 01:14
A czy Hadaj nie moze powiedziec temu calemu towarzystwu przed meczem przez majka ze rzucamy na gwizdek?

Herman
13-03-2004, 01:16
Zluzujcie już z tym.

Chyba każdy z forumowiczów wie kiedy konfetti idzie w górę.
Wiadomo,że jak na każdy stadion w naszym kraju i na Legię przychodzi troche "średnio rozgarniętych" ludzi(?) i to do nich należało by adresować takie apele.

Tacy ludzie nie umieją prawidłowo posługiwać się nożem i widelcem a co dopiero mówić o obsłudze komputera.

Zamknijcie topik,niech sobie wisi ale błagam przestańcie już po raz setny przpominać kiedy rzucamy konfetti.

(wtedy jak wychodzą :rotfl: )

Aureliusz
14-03-2004, 09:09
No właśnie, bo problem leży gdzie indziej. Na stadionie 99% ludzie wie kiedy rzucać, ale... Ale niech znajdzie się te kilkadziesiąc osób, które rzucą wcześniej. A wtedy następne osoby, które miały rzucić na gwizdek też rzucają. Dlaczego? Już byłem świadkiem takiej sytuacji. Kiedyś jak niektórzy rzucali wcześniej, inni zaczęli krzyczeć "na gwizdek". A co usłyszałem za chwilę? "Przecież na gwizdek później nie rzucę sam".

Bo niektórzy jak małpy naśladują to co robią inni. Mimo, że wiedzą, ze na gwizdek, to rzucają wcześniej widząc, że robią to inni.

Podstawą jest wyeliminowanie tego procenta idiotów, ktorzy rzucają najwcześniej.

Walek_C.Z.K
14-03-2004, 16:53
Może powinniśmy przygować baaaardzo duży transparent powieszony w stronę Żylety z napisem " Konfetti na pierwszy gwizdek sędziego" ? ;) , albo do każdego woreczka z konfetti instrukcję obsługi :hmm:

Adiq
14-03-2004, 16:59
albo do każdego woreczka z konfetti instrukcję obsługi :hmm:
Kiedyś wydrukowałem ok. 100 takich karteczek z informacją, żeby podać dalej. Efekt ten sam.

Maku
14-03-2004, 17:09
albo do każdego woreczka z konfetti instrukcję obsługi :hmm:
Kiedyś wydrukowałem ok. 100 takich karteczek z informacją, żeby podać dalej. Efekt ten sam.

Na niektórych to nic nie działa To tkwi w mentalności ludzi, oni przecież dobrze wiedzą, że rzucamy na 1 gwizdek tylko coś ich łapy swędzą, niecierpliwią się i muszą coś z tym konfetti zrobić. Szkoda gadać.

Adiq
14-03-2004, 17:26
Zawsze trafi się kilka osób na 5000 ludzi którzy nie wiedzą kiedy rzucać. Dalej to już reakcja łańcuchowa.

Wydaję mi się, że może to zależeć też od czegoś innego. W piątek woreczek z konfetti był na każdym krzesełku więc troche dziwi fakt, że jeśli ktoś dodatkowo rozrzuca konfetti to niektórzy tak ochoczo wyciągają ręce jakby rzucano banknotami. Jeśli dzięki temu ktoś ma 2 woreczki to konfetti z jednego rzuca wcześniej powodując wspomnianą reakcję łańcuchową.

Ciekawy jest też fakt, że po meczu można było zauważyć na niektórych krzesełkach nieruszone woreczki.

Rohrau
17-03-2004, 22:00
Ja tylko chcialbym od siebie dodac ze na zylecie na "eLce" na gwizdek to moze tylko z 60 osob rzucilo... Widzi taki gosciu ze pilkarze wchodza na murawe, wtedy rzuca garsc konfetti, nastepnie koledzy z ktorymi przyszedl robia to samo, potem inni mysla "sam nie bede potem rzucal".
Ja krzycze do nich ze na gwizdek rzucac a jeden do mnie:
"Sp :* dalaj, po to lezy na krzeselku zeby rzucac" :fu: . Po prostu sie noz w kieszeni otwiera.
Ehhh, a mowia ze czlowiek istota rozumna :)

IGOR
20-03-2004, 18:06
dobry temat! przez około miesiąc ciołem konfetti że do dziś mam ślady po nożyczkach było tego z 10kg, gdy zobaczyłem że są na krzesełkach paczki z konfetti to nie rozrzucałem dopiero pod koniec przerwy ale wkórzyłem się troszke jak rzucali przed pierwszym gwizdkiem konfetti bo ludzie się meczą żeby to pociąć a niektórzy to marnują... może by tak przed rzuceniem każdej paczuszki krzyknąć: "na gwizdek barany!" moze to zadziała?? na polonie będę miał ok. 7kg i nie chce tego zmarnować...

Mrozik
20-03-2004, 18:41
Przecież konfetti jest rozkładane przed meczem to do kogo ty chcesz krzyczeć :oho:

I jakbyś nie zauważył to jest to wiele razy powtarzane przed meczem zeby na gwizdek rzucać :/

IGOR
20-03-2004, 19:42
"I jakbyś nie zauważył to jest to wiele razy powtarzane przed meczem zeby na gwizdek rzucać" --- jak widać nie daje to efektów...

Mrozik
20-03-2004, 19:44
"I jakbyś nie zauważył to jest to wiele razy powtarzane przed meczem zeby na gwizdek rzucać" --- jak widać nie daje to efektów...
Ale to już nie nasza wina :oho:

IGOR
25-03-2004, 10:19
!!! przypominam !!! na derbach będize duuużo konfetti i chciałbym przypomnić że KONFETTI RZUcAMY NA GWIZDEK !!! jeśli ktoś będzie chciał kiedy indziej rzucić to zwrócić mu uwage trzeba !!! no i tyle z góry dziękuje za współprace i zapraszam na mecz ! :+:

Adiq
25-03-2004, 10:22
!!! przypominam !!! na derbach będize duuużo konfetti
Planujesz jakoś dużo przynieść?

Jawor_CDR
25-03-2004, 10:29
Może niezłym pomysłem było by umieszczenie nad bramkami wejściowymi 3, 4 kartek A4 z informacją o tym? http://www.smiliegenerator.de/s23/smilies-10622.png

Kempes
25-03-2004, 16:00
Myśle ,że najskuteczniejszym możliwym działaniem będzie przypomnienie raz czy drugi ludziom blisko siebie - co i kiedy sie robi z konfetti.

Tuzin...
25-03-2004, 16:02
No i niech Wojtek Hadaj powie to przez mikrofon!

Arni
30-03-2004, 18:52
I co dały przypomnienia? Na Krytej z 1/4 poszła po odśpiewaniu Mistrzem Polski jest Legia..., czyli została zmarnowana. Nie wiem, czy tak trudna jest do przyjęcia dla niektórych ludzi informacja, że konfetti rzuca sie na gwizdek sędziego rozpoczynający mecz. Może trzeba tłumaczyć każdemu z osobna, albo rzucić hasło "konfetti i serpentyny rzucamy na gwizdek" i zabawić się w głuchy telefon 8o Może to da jakieś wymierne rezulataty...

Ostry
30-03-2004, 19:22
Z meczu na mecz utwierdzam się w przekonaniu,że niektórzy rzucają konfetti na wyjście chyba na złość innym.Nie potrafię tego zrozumieć,że po tylu apelach,ogłoszeniach,przypomnieniach konfetti wciaż jest rzucane nie wtedy gdy trzeba.

Jawor_CDR
30-03-2004, 20:37
Kur :* a ja juz mam tego dosyc, to jest jak 'syzyfowa praca' :help: . I jeszcze mnie wkurzaja ludzie krzyczacey 'pajace' jak przeciwnicy oprawe robia! 8- :rotfl: :box:

Arni
30-03-2004, 20:43
Z jednej strony jest motywacja, bo wspaniale wygląda wyrzucone konfetti na gwizdek, z drugiej natomiast to się żyć odechceiwa, jeżeli ktoś siedzi kilka godzin, wycina setki tysięcy kwadrcaików, a później widzi jak jakis idiota wyrzuca je w nie w tym momencie co należy. Co zrobić, żeby było inaczej, to ja nie mam pojęcia. :hmm:

IGOR
31-03-2004, 17:15
może spróbujmy krzyknąć do tego co wyrzuca przed czasem: "ej kur** baranie ! konfetti na gwizdek ! nie tniesz to nie marnuj !" co wy na to?? albo zrobić akcje: przed meczem rozdawać wydrukowane karteczki z treścią:

Akcja: NA GWIZDEK !
"Konfetti i serpentyny rzucamy NA PIERWSZY GWIZDEK sedziego może Ty to wiesz, ale inni moga nie wiedziec więc jak to przeczytasz to podaj dalej i prosimy: KONFETTI I SERPENTYNY RZUCAMY NA PIERWSZY GWIZDEK ! A najlepiej by było jak byś sam ciął konfetti.
Dzięki !

co wy na to?? '8

IGOR
31-03-2004, 17:16
może spróbujmy krzyknąć do tego co wyrzuca przed czasem: "ej kur** baranie ! konfetti na gwizdek ! nie tniesz to nie marnuj !" co wy na to?? albo zrobić akcje: przed meczem rozdawać wydrukowane karteczki z treścią:

Akcja: NA GWIZDEK !
"Konfetti i serpentyny rzucamy NA PIERWSZY GWIZDEK sedziego może Ty to wiesz, ale inni moga nie wiedziec więc jak to przeczytasz to podaj dalej i prosimy: KONFETTI I SERPENTYNY RZUCAMY NA PIERWSZY GWIZDEK ! A najlepiej by było jak byś sam ciął konfetti.
Dzięki !

co wy na to?? '8

Arni
26-04-2004, 20:02
Mam właśnie odnośnie konfetti pytanie, czy bedzie niedługo orgaznizowana zbiórka??

IGOR
26-04-2004, 21:07
najlepiej jest wnosićkonfetti bez zbiórki i potem rozdawac popakowane na stadionie siateczki '8 ale dawaj tylko tym którzy nie mają! bo jakk ktoś ma za dużo to nie odda tylko wyżuca... więc lepiej takim nie dawać ;)

Arni
27-04-2004, 12:58
OK, w takim razie wniose je na stadion na własną rekę. Przykłdaowo ostatnio byłem na łuku i nie widziałem, żeby ktoś rozdawał tam papierki, może na jakimś spotkaniu przdałaby się tam tego typu akcja?