PDA

Zobacz pełną wersję : PP - Legia w półfinale z Jagą!

m84
06-03-2004, 14:27
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa i Dospel Katowice - Lech Poznań to pary półfinałowe Pucharu Polski. Losowanie odbyło się w sobotę w warszawskim hotelu Sheraton. Mecze odbędą się 13/14 i 20/21 kwietnia. Zwycięzcy tych spotkań zmierzą się w wielkim finale, który rozegrany zostanie 22 maja.

Faworytem do triumfu w rozgrywkach określanych popularnie Turniejem Tysiąca Drużyn jest zespół z Warszawy, ale, jak pokazała historia, Puchar Polski rządzi się swoimi prawami i bardzo często papierowe spekulacje nie znajdują potwierdzenia w rzeczywistości. Stawką tej rywalizacji jest nie tylko okazałe trofeum, ale również start w rozgrywkach Pucharu UEFA.

Które drużyny zagrają w finale tej imprezy? Odpowiedź poznamy pod koniec kwietnia. Wcześniej rozstrzygnie się kwestia miejsca rozegranie spotkania finałowego. Decyzja ma zapaść do końca marca. Mecze półfinałowe i finał transmitowane będą w telewizji publicznej.

Pzpn

Sorka jeśli już jest od tego temat ale się śpieszę.

Nazgul
06-03-2004, 14:34
Zmanipulowane losowanie ;)

Włóczykij
06-03-2004, 14:38
Ja wolalem GKS ale jak mus to mus, jedziemy do Bialegostoku 8o

bayo
06-03-2004, 14:40
Ja wolalem GKS ale jak mus to mus, jedziemy do Bialegostoku 8o

Tylko na jedną połowę, proponuję jechać na drugą część meczu, bo w Białym tylko jedną można obejrzeć ;) Jak się jest na pierwszej części, to w przerwie wyprowadzają. Powaga ;)

C@mo
06-03-2004, 14:51
[quote=Legia.friko.pl]Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa i GKS Katowice - Lech Poznań to pary półfinałowe Pucharu Polski. Losowanie odbyło się w sobotę w warszawskim hotelu Sheraton. Mecze odbędą się 13/14 i 20/21 kwietnia. Zwycięzcy tych spotkań zmierzą się w wielkim finale, który rozegrany zostanie 22 maja.

Faworytem do triumfu w rozgrywkach określanych popularnie Turniejem Tysiąca Drużyn jest zespół z Warszawy, ale, jak pokazała historia, Puchar Polski rządzi się swoimi prawami i bardzo często papierowe spekulacje nie znajdują potwierdzenia w rzeczywistości. Stawką tej rywalizacji jest nie tylko okazałe trofeum, ale również start w rozgrywkach Pucharu UEFA.

Które drużyny zagrają w finale tej imprezy? Odpowiedź poznamy pod koniec kwietnia. Wcześniej rozstrzygnie się kwestia miejsca rozegranie spotkania finałowego. Decyzja ma zapaść do końca marca. Mecze półfinałowe i finał transmitowane będą w telewizji publicznej.

Pzpn

czy mnie oczy nie mylą czy publiczna wrescie sie do roboty wziela

Raffi
06-03-2004, 14:52
Podczas losowania doszło do małego zgrzytu organizacyjnego - kulka z Jagielloniią Białystok nie chciała się otworzyć pomimo wielokrotnych prób. Sytuację uratowała dopiero interwencja prezesa Michała Listkiewicza, który... rozdeptał niepokorną kulkę :buhaha:
PS Tu dyskutujmy przede wszystkim o stronie sportowej meczu

kamyk
06-03-2004, 15:10
no ja tam się ciesze wsumie to Bialystok daleko od woj.Lubelskiego nie lezy wiec wyjazd bliski bedzię:) nio a jesli chodzi o poziom sportowy to jestem zadowolony z tego losowania bo lepiej trawic na Jagiellonie niz na Lecha wszyscy mysla ze Gks bedzie taki slaby a ja bym tak nie przypuszczal z calym szacunkiem do Jagielloni ale mysle ze powinnismy ją przejsc bez problemu :) tym bardziej ze sa dwa mecze :)

GuessWhy
06-03-2004, 15:12
Super ... juz 4 lata w Bialym studiuje i tylko rezerwy kiedys tu graly .. :)

Juz sie nie moge doczekac bo juz dawno nie widzialem Legii na zywo ...

Ostry
06-03-2004, 15:25
Losowanie możemy uznać za udane :) Jagi na pewno nie można lekceważyć,ale wielkich problemów z awansem nie powinno być.A w finale czekam na Lecha :> ;)

Aigel
06-03-2004, 15:28
Optymalne losowanie, jeszcze w zyciu nie bylem w Bialymstoku wiec bedzie okazja sie wybrac :)

Młody87ML03
06-03-2004, 21:50
Z dobrze poinformowanych źródeł wiem(mam w białym rodzinke),że będziemy grać na stadionie Hetmana który moze spokojnie pomieścić 25 tys.widzów.Jeśli na mecze pucharu Polski obowiązuje przepisowe 5% dla gości to powinniśmy dostać około 1300 miejsc.Jak będzie w rzeczywistosci to zobaczymy.Pierwszy mecz gramy u nich więc ich będzie na tym stadionie.Byłem tam dwa lata temu na ich pierwszym meczu po powrocie do drugiej ligi.Było jakieś 10tys,w młynie około 1000 osób,reszta osób siedziała na przeciwległej trybunie.Sektor dla gości jest troche oddalony od ich młyna.Doping przez cały mecz mimo przegranego meczu.No i dużo petard hukowych(efekt zajebisty).Tylko chciałbym przypomnieć,że ten mecz jest 3 dni przed wyjazdem do Krakowa i niektórych może poprostu niestać na to by pojechać i do Białego i Krakowa.

yusta
06-03-2004, 23:08
Losowanie zajebiste :D
Tak jak chcialam - Jaga w pólfinale, a w finale Lech. Trzeba jeszcze do tego finalu wejsc, ale jestem dobrej mysli '8

PS. Mlody witaj na forum :)

Maku
06-03-2004, 23:13
Losowanie jak marzenie.
Mam nadzieję, że dalej wszystko pójdzie według planu :)

crolick
07-03-2004, 00:12
hmmm dlaczego wszyscy tak hop, zakladaja ze Lech bedzie w finale?! ja nie bylbym tego tak pewien, jednak GKS to solidna firma i sqry tanio nie sprzeda....

Saimoz
07-03-2004, 08:50
ja tez sie ciesze :) zawsze to wiecej meczow z Wami 8) chyba sie wybiore na te dwa mecze ....

Nazgul
07-03-2004, 09:22
Wszystko zgodnie z planem :) Jaga w 1/2, Lech w finale :) Dlatego zażartowałem, że losowanie ustawione ;)

Jaco
07-03-2004, 09:37
ja tez sie ciesze :) zawsze to wiecej meczow z Wami 8) chyba sie wybiore na te dwa mecze ....A gdyby w finale doszło do meczu Legia-Lech, to komu będziesz życzył zwycięstwa?? '8

Saimoz
07-03-2004, 10:19
ja tez sie ciesze :) zawsze to wiecej meczow z Wami 8) chyba sie wybiore na te dwa mecze ....A gdyby w finale doszło do meczu Legia-Lech, to komu będziesz życzył zwycięstwa?? '8

wam ... bo wiem ze lepiej sie zaprezentujecie w pucharach 8)

Jaco
07-03-2004, 10:26

wam ... bo wiem ze lepiej sie zaprezentujecie w pucharach 8)
Dzięki za obiektywną odpowiedź, Saimoz. Wiem, że kosztowało Cię to troszkę, żeby tak napisać, ale nie zawiodłem się na Tobie.
Ja odpowiedziałbym podobnie przy meczu Wisła-Lech :]
Pozdrawiam.

Wasil
07-03-2004, 10:46
Z dobrze poinformowanych źródeł wiem(mam w białym rodzinke),że będziemy grać na stadionie Hetmana który moze spokojnie pomieścić 25 tys.widzów.
Mój brat cioteczny (kibic Jagi......i Legii) mówił mi podobnie. Moze nie na 100% ,ale to bardzo prawdopodobne.
Takie losowanie było moim marzeniem.

Saimoz
07-03-2004, 11:15
Dzięki za obiektywną odpowiedź, Saimoz. Wiem, że kosztowało Cię to troszkę, żeby tak napisać, ale nie zawiodłem się na Tobie.
Ja odpowiedziałbym podobnie przy meczu Wisła-Lech :]
Pozdrawiam.

a tam od razu kosztowalo 8) no moze troszeczke .... troszke ;)

ale najpierw to wy ludziki przejdzcie Jage :) jak ja przejdziecie .... to wtedy wam bede "piknikowo" kibicowal w finale .... ot co 8)

Jaco
07-03-2004, 11:28
6 marca 2004, 18:00 - Nowy Dwór Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Jagiellonia Białystok
Radosław Jasiński 14, Piotr Cetnarowicz 24 - Wojciech Kobeszko 83

Jagiellonia Białystok: Łukasz Załuska - Przemysław Kulig, Marcin Kośmicki, Krzysztof Zalewski, Wojciech Marcinkiewicz (6 Marcin Warakomski) - Mariusz Dzienis (46 Marcin Strzeliński), Jacek Chańko, Robert Speichler, Dzidosław Żuberek - Tomasz Reginis (46 Łukasz Tyczkowski), Wojciech Kobeszko.
Widzów: 2.000
Dzisiejsze spotkanie po raz pierwszy w historii Nowego Dworu rozegrano przy sztucznym oświetleniu, którego instalację zakończono w ubiegłym tygodniu.
źródło: www.jagiellonia.gv.pl

jagiellończyk_bks
07-03-2004, 15:37
wiele osób wypowiada się, że spokojnie z Jagą wygrają ale Jaga się nie poddaje Jaga nieweszła do półfinału od tako sobie tylko starała się więc zaczekajmy do 13/14 kwietnia

Raffi
07-03-2004, 16:13
na pewno nie przypadkowo, chociaż po drodze nie mieliście żadnego pierwszoligowca (w najlepszym razie dobrych drugoligowców - Lubin, Pogoń), więc mieliście pełne prawo dojść tak wysoko.

kropek1927
07-03-2004, 16:47
http://www.jagiellonia.neostrada.pl/galeria/stadiony/het_12.jpg
http://www.jagiellonia.neostrada.pl/historia/wielkajaga14.jpg
Spokojnie, gramy na tym stadionie i z pewnością nie zabraknie miejsc.
A co do tego czy obejrzycie drugą połowę meczu to już zależy od was samych. Jeśli będziecie grzeczni to napewno ją zobaczycie :D

19j27
07-03-2004, 19:47
zapowiada się ciekawy dwumecz... myślę że będzie Was dużo w Białymstoku mimo tego że kilka dni później gracie z Wisłą... Przecież Białystok i Warszawa nie leżą aż tak daleko od siebie. Wydaje mi się, że pierwszy mecz będzie kluczowy. zgadzam się z kropkiem- to czy obejrzycie drugą połowe zalezy tylko od Was. nikt nikogo nie będzie wypraszał bez powodu :) będzie gorąco :D do zobaczenia w Białymstoku !

Wasil
07-03-2004, 20:21
Spokojnie gramy na tym stadionie i z pewnością nie zabraknie miejsc.

To w 100% pewne ?

Unico
07-03-2004, 20:24
wiele osób wypowiada się, że spokojnie z Jagą wygrają ale Jaga się nie poddaje Jaga nieweszła do półfinału od tako sobie tylko starała się więc zaczekajmy do 13/14 kwietnia

Trzymam kciuki za Was :D

Scubi
08-03-2004, 09:35

To w 100% pewne ?

Tak, w 100% pewnie że na stadionie Hetmana na ul. Słonecznej

jagiellończyk_bks
08-03-2004, 17:19

To w 100% pewne ?

Tak, w 100% pewnie że na stadionie Hetmana na ul. Słonecznej

jeżeli 2 lata temu na II lidze z Wisłą Płock było 11 tys. widzów to na meczu z Legią będzie komplet dodam jeszcze, że Jaga gra o cenne trofeum :)

Mr. X
08-03-2004, 17:29
Tylko na jedną połowę, proponuję jechać na drugą część meczu, bo w Białym tylko jedną można obejrzeć ;) Jak się jest na pierwszej części, to w przerwie wyprowadzają. Powaga ;)
Słuchajcie go - ma rację. Niezwykle rzadko sie zdarza, że jakaś drużyna została cały mecz. Ostatnimi czasy to tylko ŁKS został cały mecz (w liczbie 17).
PS Proszę zmienic mi zmienić podpis pod nickiem bo szlag mnie trafia . :cheesy:

szczepan
08-03-2004, 17:50
wiesz jak wejdzie Nas 1300 to tak latwo nie wyprowadza...

Mr. X
08-03-2004, 17:54
Nie muszą Was wyprowadzać. Jeśli będziecie się dobrze zachowywać to zostaniecie może i na dłużej. ;)

szczepan
08-03-2004, 18:12
Nie muszą Was wyprowadzać. Jeśli będziecie się dobrze zachowywać to zostaniecie może i na dłużej. ;)

bedziemy grzeczni jezeli Wy bedziecie :P :D '8

jagiellończyk_bks
08-03-2004, 18:28
będziecie się grzecznie zachowywać to nasi kibice was nie zaatakują :D

Walek_C.Z.K
08-03-2004, 19:06
Ostatnie posty nadają sie raczej do działu kibice. :box:

Tupcia
08-03-2004, 19:11
Łeeeeeej. no nie będę oryginalna, ale tez liczylam na Jagę :> a w finale fajnie by było z LEchem zagtrać...
Do Bialegostoku do jednej babci (juz moze będe miala prawko, to anwet swój pierwszy samochodowy wypad za miasto zaliczę :> ) a na LEcha do drugiej babcii ;) Tylko jedno ale... tak szczerze mowiąc to JESZCZE JAgi nie przeszliśmy... :)

Paweł Błonie
08-03-2004, 19:18
hehe brzmi groznie :D

Mr. X
08-03-2004, 19:29
Aż sam się wystraszyłem. Teraz nie wiem czy iść na ten mecz. :cheesy:

Kawa
08-03-2004, 19:31
Aż sam się wystraszyłem. Teraz nie wiem czy iść na ten mecz. :cheesy:
Zostań w domu przeciez transmisja bedzie w TV. Weźmiesz popcorn i cole- bedzie fajnie ;)

Mr. X
08-03-2004, 19:36
Zostań w domu przeciez transmisja bedzie w TV. Weźmiesz popcorn i cole- bedzie fajnie ;)
Właśnie się nad tym zastanawiam. :)

yusta
08-03-2004, 19:38
Ktos chcialby bana, albo jakas zólta karteczke? '8
Netowi napinacze na onecie siedza 8)

Kawa
08-03-2004, 19:57
Ktos chcialby bana, albo jakas zólta karteczke? '8
Netowi napinacze na onecie siedza 8)
Ja, ja bym chciał :]
Zeby nie byc posadzonym o rozmywanie powiem: Jagielonia to najłatwiejszy przeciwnik z mozliwych jednak nie mozna ich lekcewazyc gdyz napewno wyjda na maksymalnej k...e :>

Aureliusz
08-03-2004, 20:09
A ja na przekór wszystkim 8) powiem, że osobiście wolałem w półfinale Lecha, bo co dwa mecze z nimi to nie jeden. Tak u nas jeszcze 1 zajebisty meczyk byłby, bo z Jagą, z całym szacunkiem, to taki nie będzie.
I wcale nie jestem taki pewien, czy finał z Lechem się odbędzie. Co do naszego połfinału to raczej jestem spokojny, ale w tym drugim do daję 70% szans dla Katowic - to mimo wszystko lepsza drużyna niż kolejorze.
I niepotrzebnie większość już napisało piękny scenariusz finału z Lechem. Ja gotów jestem się założyć, że do niego nie dojdzie.

PS: Witam z powrotem po dłuższej przerwie. Wróciłem :D

Baracuda
08-03-2004, 20:19
Łeeeeeej. no nie będę oryginalna, ale tez liczylam na Jagę :> a w finale fajnie by było z LEchem zagtrać...
Do Bialegostoku do jednej babci (juz moze będe miala prawko, to anwet swój pierwszy samochodowy wypad za miasto zaliczę :> ) a na LEcha do drugiej babcii ;) Tylko jedno ale... tak szczerze mowiąc to JESZCZE JAgi nie przeszliśmy... :)

To powiedz mi jak to się stało że ty Legii kibicujesz ;) :>

Przeprasam za rozmycie :+:

Tupcia
08-03-2004, 21:58
Urodziłąm sie w Warszawie, chcialam nawet dodac ze nad Wisła, ale to z kontekstu moze zabrzmiec ejszcze dziwniej :rotfl:
Cóż, rodizny sobei nei wybierałam ;) nie moja wina, ze nie jestem od 3 pokolen Warszawianką :)

Zajączek - witam Cię! I od razu Ci chciałam powiedzieć, że masz rację z tym LEchem. W sumie większe szanse ma GKS, ale osobiście wolałabym POzen ;)

Pietro
09-03-2004, 15:22
Do ewentualnych napinaczy z Białegostoku! Radzę nie zachowywać się źle na Forum Legii, bo polecicie nie tylko stąd ale też u nas. Kultura musi być.
Sorry za lekką dygresję.

Pietro
09-03-2004, 15:27
Zaraz, moment jaki Legionista w podpisie, czy ktoś tu trochę nie przesadził przyporządkowując IP do klubu?

legart
09-03-2004, 15:31
Zaraz, moment jaki Legionista w podpisie, czy ktoś tu trochę nie przesadził przyporządkowując IP do klubu?

Już lepiej :) , a rangę Legionista to się u nas na forum otrzymuje z automatu (w końcu to jest forum Legii), później można to ewentualnie "naprawić" :).

PS WItaj na forum

toml
10-03-2004, 12:02
Witam wszystkich normalnych kibiców Legii. Mam nadzieje ze przyjedziecie duza grupa dopingowac swoj zespol.
dla tych co chca zobaczyc "kibicowska" oprawe meczu Jaga-Legia 1988 na hetmanie- oto link http://www.bsk.vectranet.pl/~sagi/fala.avi (link zapozyczony z forum Jagiellonii).
Mam nadzieje ze 14 kwietnia bedzie podobnie. :)

ps. prosze o "J" przy nicku, dzieki ;)

Q_(L)
10-03-2004, 14:11
Witam wszystkich normalnych kibiców Legii. Mam nadzieje ze przyjedziecie duza grupa dopingowac swoj zespol.
dla tych co chca zobaczyc "kibicowska" oprawe meczu Jaga-Legia 1988 na hetmanie- oto link http://www.bsk.vectranet.pl/~sagi/fala.avi (link zapozyczony z forum Jagiellonii).
Mam nadzieje ze 14 kwietnia bedzie podobnie. :)

ps. prosze o "J" przy nicku, dzieki ;)

Witaj na forum

p.s. Tu wszyscy Legioniści są normalni 8) , tylko niektórzy troszkę zakręceni, ale pozytywnie :D

legart
10-03-2004, 14:15
Bardzo się cieszę że gramy z Jagiellonią, bo mieliśmy dziesięcioletnią przewę w kontaktach (piłkarskich) :)

Raffi
17-03-2004, 13:53
Dochodzą wieści, że na dzień dzisiejszy w swoim obecnym stanie stadion Hetmana nie zostanie dopuszczony nawet do rozgrywek PP. Oczywiście jeżeli szybko nastąpią pewne roboty, nie będzie kłopotu

Raffi
22-03-2004, 17:15
Terminy półfinałowych spotkań PP

Departament Rozgrywek i Licencji PZPN ustalił terminy półfinałowych spotkań Pucharu Polski. Pierwsze mecze odbędą się 7 i 13 kwietnia, a spotkania rewanżowe - 14 i 22 kwietnia. Finał zaplanowano na 22 maja.

Terminy półfinałowych spotkań

Pierwsze mecze:

7 kwietnia (środa), 16:30: GKS Katowice – Lech Poznań
13 kwietnia (wtorek), 16:30: Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa

Mecze rewanżowe:

14 kwietnia (środa), 19:30: Lech Poznań – GKS Katowice
22 kwietnia (czwartek), 19:30: Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok

michall_84
22-03-2004, 20:56
Dochodzą wieści, że na dzień dzisiejszy w swoim obecnym stanie stadion Hetmana nie zostanie dopuszczony nawet do rozgrywek PP. Oczywiście jeżeli szybko nastąpią pewne roboty, nie będzie kłopotu

Moge wiedzieć skąd takie info ?? - bo w Białym nic nie słychać na ten temat , na PP nie trzeba żadnych licencji na stadion no albo o czymś nie wiem :>

Ps: proszę o zmiane podpisu pod nickiem ;)

Raffi
22-03-2004, 21:01
Eee, już nieaktualne, miałem to wywalić............

DrZeFkO
24-03-2004, 18:04
Po tych zmianach w terminarzu (13 kwietnia-wtorek po Wielkanocy) wierzę, iż uda Wam się wykorzystać CAŁĄ pulę biletów.
Z Waszym przyjazdem wiążę WIEEELKIE nadzieje, gdyż tylko pełne trybuny mogą uzmysłowić naszym władzom miejskim potrzebę remontu Hetmana.

Raffi
24-03-2004, 21:37
A jaka jest ta pula dokładnie?

DrZeFkO
24-03-2004, 21:50
A jaka jest ta pula dokładnie?

Na dzień dzisiejszy 1000, chyba że policja zakwestionuje zabezpiecznia, które nakazała zrobić w Waszym sektorze.

Marcin ZŻB
27-03-2004, 18:24
Jaga nic nie pokazuje po wzmocnieniach, więc powinniśmy sobie poradzić.
Ale Załuska będzie chciał pokazać ze jest dobry legionistom

Kruszek
29-03-2004, 10:37
Jaga narazie nic nie pokazuje bo jest dużo kontuzji i kartek w drużynie
a tak po za tym to cel Jagi w 2 lidze to utrzymanie a nie walka o awans(jesteśmy przeciesz beniaminkiem)!!!.A co do meczu z Legią we wtorek to stadion zostanie przygotowany po drugie nikt was bez powodu nie wygoni i myśle że możecie się spodziewac dobrego meczu nie takiego jak z Polonią.

Pozdrawiam wszystkich kibiców Legii!!!!!!!!!

Pietro
31-03-2004, 14:35
Ogólnie lipa z tym stadionem, który może śmiało konkurowac do miana zabytku. Działacze też nam dowcip zrobili puszczając do druku 10-12 tys biletów, mimo że zapotrzebowanie jest sporo większe.

Kawa
31-03-2004, 14:40
Ogólnie lipa z tym stadionem, który może śmiało konkurowac do miana zabytku. Działacze też nam dowcip zrobili puszczając do druku 10-12 tys biletów, mimo że zapotrzebowanie jest sporo większe.
Zawsze to 2x tyle co by było na waszym sztadiumie. A jak zabraknie to... z brama wejdziecie ;)

Pietro
31-03-2004, 14:50
Problem w tym że na Jurowieckiej przy nadkomplecie rzędu 7 tys atmosfera była bardzo dobra, tak tu przy powiedzmy 12 000 i zapełnieniu obiektu w granicach 50% będzie to lipnie wyglądać, to tak mniej więcej jak na meczu Legia-Radomsko sprzed 2 lat (sam byłem na tym meczu).

Tuzin...
10-04-2004, 16:49
http://www.legia.pl/kartki.php

wie ktos jak to sie liczy? Zielu nie zagra w Bialymstoku? (4 kartki)

Nazgul
10-04-2004, 18:59
http://www.Legia.pl/kartki.php

wie ktos jak to sie liczy? Zielu nie zagra w Bialymstoku? (4 kartki)

Jak dostał żółtko z Polkowicami to tak. Jak nie to ma już odcierpiane wcześniej.

Choto nie powinien w Białym wystąpić - ma 3 kartki AFAIK...

Tuzin...
10-04-2004, 19:57
Podobno nieaktualnie sa te dane...

skalpel
11-04-2004, 21:47
prośba do kibiców Jagielloni którzy udzielają się na forum: Możecie podrzucić nam jakieś linki ze zdjęciami stadionu, a przede wszystkim sektora na którym zasiądziemy??

Mrozik
11-04-2004, 22:30
prośba do kibiców Jagielloni którzy udzielają się na forum: Możecie podrzucić nam jakieś linki ze zdjęciami stadionu, a przede wszystkim sektora na którym zasiądziemy??
:look: http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=4820&start=0

Fizi
12-04-2004, 17:42
Zastanawiam się , czy z Jagą zagra pierwszy garnitur, czy raczej Kubicki postanowi dać odpocząć paru zawodnikom z podstawowego składu przed meczem w Krakowie.

Podejrzewam, że sporo mogą pograć np. Dudek, Krzyształowicz, Garcia...
Może ktoś jeszcze z ławki...

Szkoda by było, żeby np. wypadł ze składu na Wisłę np Choto (jeśli złapie żółtko )

rakamo
12-04-2004, 19:13
Jaga wygra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ktoś tam
12-04-2004, 19:17

Zajebiście :fu:

Mr. X
12-04-2004, 19:22

Albo i nie. ;)

Raffi
12-04-2004, 19:31
...Bóg jeden wie :oho:

PS

dzięki za info :+: zasuwam biegiem do STSu :]

Cube
12-04-2004, 19:34
moim zdaniem Kubicki powinien dac posadzic na lawce wszystkich zagrozonych kartkami, ale znajac jego zamilowanie do nie ruszania zwycieskigo skladu o czuje ,ze wyjdziemy w dokladnie takim zestawieniu jak w ostatnich meczach ligowych :/
a szkoda bo jak zlapia kartke Ci zagrozeni to sie wqrze mono :/ a poza tym moglby dac pograc czy to Dudkowi czy to Magierze czy to Wroblowi i Garcii - gdzies oni w koncu musza grac, a nie oszukujmy sie - z Jagiellonia nie powinnismy miec zadnych problemow - tym bardziej ze to jest dwumecz ;)

m84
12-04-2004, 20:00
Moim zdaniem jednak Kubicki da zagrać paru zmiennikom 8) Pewnie Krzyształowicz, Dudek, Magiera hmm Szala i Kiełbowicz po kontuzjach? Nie wiem co z Wojtkiem :hmm: Może już grać? Takie jest moje zdanie... W końcu przed nami jeszcze mecz w Warszawie 8)

Cube
12-04-2004, 20:03
no ja wlasnie tez bym chcial zeby dal pograc zmiennikom, ale mam przeczucie ze wyjdziemy prawie w identycznym skladzie jak ostatnio (moze Krzysztalowicz tylko) - obym sie mylil ;)

megorasz
12-04-2004, 21:20
...i Legia ma Puchar Polski !!!
Niby fakt, że jaga jest w półfinale świadczy, że jakiś poziom reprezentuje, ale raczej łatwo sobie z nią poradzimy... :box:

c_zary
12-04-2004, 21:26
Napinki nie sa mile widziane na tym forum.

Jarenty
13-04-2004, 11:00
Napinki nie sa mile widziane na tym forum.

I pisanie nazw klubów z błedem pewnie również. Kolega megorasz doskonale wie jak napisać Legia, ale z Jagiellonią jest jak widać gorzej. Czyżby shift nie zadziałał?

Fizi
13-04-2004, 17:25
właśnie wszedł Żuberek ... to zdaje się on kiedyś pyknął taka piękną bramkę w spotkaniu ŁKS - AS Monaco... wtedy myślaęłm , że będzie z niego kawał grajka ... a teraz... 2-ga liga 8o

Fizi
13-04-2004, 17:30
k...wa ... i mecz przerwany... ciekaw jestem jak to zweryfikują w PZPN - walkower , podtrzymany wynik z boiska, powtórka, czy coś jeszcze ?

znakomity bilans - dwie kontuzje kluczowych zawodników w meczu , który byc może okaże się , że się nigdy nie odbył ...
:fu:

Bonhart
13-04-2004, 17:42
Iiiiii tam... od razu dwoch. Jesli ktos byl kontuzjowany to ewentualnie Jarza. Poza tym i tak cos czuje na Wisle wszyscy sie wykuruja.

herka
13-04-2004, 18:23
czy gdzieś już jest jakieś obszerniejsze info co się tam działo i co na to PZPN?

Kawa
13-04-2004, 18:27
Czy ja jestem taki wybredny czy mecz był beznadziejny?

kud(L)aty68
13-04-2004, 19:04

Eee tam...normalna polska pilka ;)
tylko publika "jagi" chyba raczej taka mało dorosła była...

pijak
13-04-2004, 19:05
jak sobie LM oglądasz we wtorki i środy to teraz nie miej wyrzutów !!!
mecz był qrwa piękny!!! 8-

a serio, to tego oczekiwałem, dobrego wyniku, po grze która przynajmniej nie wyglądała na walke do upadłego o każdy metr boiska. Dobry wynik, to wyjazd był, jest git, nie ma kontuzji, byle do soboty...

Kawa
13-04-2004, 19:09
jak sobie LM oglądasz we wtorki i środy to teraz nie miej wyrzutów !!!
mecz był qrwa piękny!!! 8-

a serio, to tego oczekiwałem, dobrego wyniku, po grze która przynajmniej nie wyglądała na walke do upadłego o każdy metr boiska. Dobry wynik, to wyjazd był, jest git, nie ma kontuzji, byle do soboty...
:co:
Nie ogladam LM (no prawie), kontuzje sa (Jarza i Sagan)

pijak
13-04-2004, 19:24
heh wiedziałem że kontuzji sie uczepicie:>

jak by Sagan był injured, to by nie dograł do połowy, bo by go od razu zdjeli i nie ryzykowali, a Jarza to sie wyjaśni, mi sie wydaje że nie jest źle
dlatego napisałem "ku pokrzepieniu serc"

shad
13-04-2004, 19:37

jak by Sagan był injured, to by nie dograł do połowy, bo by go od razu zdjeli i nie ryzykowali, a Jarza to sie wyjaśni, mi sie wydaje że nie jest źle
Kubicki zrobił taką ścieme i myśki, że się nabierzemy 8)

Tak wogle to Załuska powiedział, że ta burda to przez Policje. Jakby tak obiektywnie spojrzeć to:
1. Kibice (L) coś tam kombinowali :>
2. Jagusy dały się sprowokować
i wreszcie najważniejsze
3. Dzieliło Was jakieś dobre 120 metrów(trudno żebyście się czymś obrzucali) a pomiędzy wami ustawiły się białe kaski, dziwne to troche...

Mrk
13-04-2004, 19:40
Czy kontuzjowany poważnie piłkarz moze strzelić gola a potem zaliczyć asystę? Chyba raczej nie, więc o Sagana bym się nie martwił, tym bardziej, że siedząc na ławce rezerwowych miał uśmiechniętą gębę :)
Przejmuje się natomiast Jarzebowskim - z nim może być problem, ale wierzę, że na ten mecz uda mu się wykurować.
Jagiellonia ma bardzo słabych piłkarzy - same pierdoły, które nie umiejąc grać faulowały naszych! I za to ch. im w d. 8-

Fizi
13-04-2004, 20:33
Czy kontuzjowany poważnie piłkarz moze strzelić gola a potem zaliczyć asystę? -

trochę nie na temat, ale przy okazji - oglądałem kiedyś taki mecz Karlsruhe , w którym Gilewicz wyraźnie kulejący miał być zmieniony... był już w okolicach ławki rezerwowych i cos tam gadał do trenera, gdy poszła akcja Karlsruhe, trener kazał mu pójśc za nią ... Gilewicz zdążył pokonac kilka metrów. gdy piłka wybita spod bramki przeciwników poszła prostro na niego ... bez przyjecia przypierdzielił tą kulawą nogą i zaliczył piękne okno z ok 30metrów... potem nie grał kilka spotkań '8

Raffi
13-04-2004, 20:42
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=1227
wypowiedzi pomeczowe naszych

Tupcia
13-04-2004, 20:58
Mialam naciągnięte kedys wiezadlo poboczne boczne i dwa tygodnie w gipsie nogę miałam...
Więc wydaje mi sie, że JArza nie zagra, to cholernie bolii (chociaz on twardy jest a nie miętki ;) )... Dobra, koniec moich spekulacji - zagrają wszyscy,wygramy 2:1, dostanę bilet i everything's gonna be alright 8)

kud(L)aty68
13-04-2004, 21:12

Tak wogle to Załuska powiedział, że ta burda to przez Policje. Jakby tak obiektywnie spojrzeć to:
i wreszcie najważniejsze
3. Dzieliło Was jakieś dobre 120 metrów(trudno żebyście się czymś obrzucali) a pomiędzy wami ustawiły się białe kaski, dziwne to troche...

Jasne, trudno, zeby bylo inaczej, zwlaszcza z krakowskiego podworka.
Zeby bylo ciekawiej: na zblizeniu w telewizorni pokazali typa z belka (prawdopodobnie kawalek lawki drewiennej) ok. 3m - zgadnij jaka mial koszulke :P

shad
13-04-2004, 22:47

i wreszcie najważniejsze

Jasne, trudno, zeby bylo inaczej, zwlaszcza z krakowskiego podworka.
Zeby bylo ciekawiej: na zblizeniu w telewizorni pokazali typa z belka (prawdopodobnie kawalek lawki drewiennej) ok. 3m - zgadnij jaka mial koszulke :P
Z krótkim rękawkiem?? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

szczepan
13-04-2004, 22:49
tutaj rozmawiamy o tematach pilkarskich :P

Cube
14-04-2004, 09:10
no wlasnie - wracajac do tematow pilkarskich:

Skolowski II :

niby asysta (ale to raczej obroncy sie nie popisali ;) ) i niby bramka (zeszla mu pila ze hej :D ) , ale poza tym ten chlopak ktorys mecz z kolei jest dla mnie najbardziej irytujacym z naszych graczy....
Jego babole wrzucane w pole karne moza jeszcze przezyc, ale olbrzymia ilosc strat jakie on ma, po ktorych przeciwnik ma dogodne szanse na wyprowadzenie kontry to juz jest gruba przesada :help:

Mimo naszej passy zwyciest posadzil bym go na lawe na jego miejsce przeszedl by Sokol II , a na lewa pomoc jako mniejsze zlo juz bym wolal albo Kiebowicza albo Wrobla...

shad
14-04-2004, 11:19
tutaj rozmawiamy o tematach pilkarskich :P
EEeeeeetam czepiasz sie!! '8
Dobra niech będzie piłkarsko:
Jaga przez dłuższą część meczu grała paskudnie, Legia zbytnio się nie wysilając zdobyła dwa gole. Żółto-Czerwoni zaczeli się troszkę rozkręcać, ale nie zdążyli...

kamyk
14-04-2004, 12:43
co napisze do meczu malo go widzialem bo albo sie chowalem i lezalem na betonie albo patrzylem co sie dzieje wokoł mnie ale bramki widzialem! mam nadzieje ze Sagan jest zdrwy i Zielu, a Jarza to chyba ma cos powazniejszego ale srdokowych pomocników jakich tako mamy wiec jest kim go zastopic! Co do meczu to Legia grała na bez zangarzowania i chyba o to chodziło zeby jak najmnieszym nakładem sil osiagnac dobry rezultat, i to sie udalo osiagnac! 0-2 na wyjedzie jest dobre ,jesli PZPN nie da walkoweru dla nas 0-3 bo tez moze dac ! szkoda nie wykorzystanej sytulacj Manuela..

Unico
15-04-2004, 19:01
PAP/15 kwietnia 2004 19:13

PP: Walkower dla Legii

Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Jagiellonię Białystok walkowerem 0:3 oraz karą 30 tys. złotych za brak odpowiedniego zabezpieczenia porządku na stadionie w wyniku czego doszło do przerwania półfinałowego meczu Pucharu Polski z Legią Warszawa.

"Członkowie Wydziału Dyscypliny rozważali zastosowanie surowszych środków dyscyplinarnych, ale uznali, iż zamykanie stadionu dla prawdziwych kibiców, nie pomoże wyeliminować chuliganów zakłócających normalnym ludziom udział w widowiskach sportowych - powiedział rzecznik PZPN Michał Kocięba.

Wyraził on nadzieję, że "działacze Jagiellonii wyciągną wnioski z tej surowej lekcji i już nigdy nie będziemy świadkami tego rodzaju zdarzeń."

Pięcioma tysiącami złotych ukarano kierownika ds. bezpieczeństwa białostockiego klubu.

Za powtarzające się przypadki zakłócenia porządku i niewłaściwe zachowanie się warszawskich kibiców podczas spotkań wyjazdowych, na Legię Warszawa nałożona został kara finansowa w wysokości 10 tysięcy złotych.

Rozegrany we wtorek w Białymstoku pierwszy mecz półfinałowy Pucharu Polski Jagiellonii z Legią Warszawa został przerwany w 78. minucie z powodu chuligańskich ekscesów. Policja i ochrona interweniowały także przed i w trakcie meczu, by uspokoić awanturujących się pseudokibiców obu zespołów. Zanim sędzia Krzysztof Zdunek z Łodzi przerwał mecz, Legia po bramkach Marka Saganowskiego i Tomasza Sokołowskiego II prowadziła 2:0.

Po zajściach zatrzymano 45 osób, przede wszystkim z Białegostoku i Warszawy.

W środę sąd grodzki w Białystoku ukarał już pierwszych winnych. Dwóch pierwszych chuliganów sąd skazał na kary po 1,6 tys. złotych grzywny oraz dwuletnie zakazy wstępu na stadiony.

W starciach z pseudokibicami obrażeń doznało ośmiu policjantów, m.in. jeden z rannych funkcjonariuszy został pchnięty w szyję metalowym prętem. Pozostali policjanci doznali przeważnie obrażeń od ataków kamieniami lub kawałkami gruzu.

Według policji, na stadionie było ponad 10 tys. widzów, z których około tysiąca, to kibice Legii.

Mecz rewanżowy odbędzie się zgodnie z planem 22 kwietnia w Warszawie (początek 19.30).

Koniec części pierwszej.

C.d. 22 kwietnia :>

Patryk_Bemowo
17-04-2004, 13:18
Mam takie male pytanko:Czy na mecz z warszawie beda obowiazywac karnety?? :hmm:

Raffi
17-04-2004, 18:28
tak

jaga_bks
17-04-2004, 21:54
Do zobaczenia w rewanżu na łazienkowskiej my kibice postaramy się zjawić w licznej grupie kibiców (Kulturalnych) którzy umieją zrobić oprawę :)

MaxyM_
18-04-2004, 02:11
Widziałem w TV...

Pomijam Hard Core...

Moim zdaniem, Jaga zrobiła oprawę... Którą przebija tylko Legia.

Pijany jestem ale piszę szczerze.