PDA

Zobacz pełną wersję : Marcin Rosłoń - komentator

MaxyM
01-06-2003, 18:01
Co sądzicie o jego pracy w C+, dla mnie to nowy talent mikrofonu, bardzo lubie Marcina słuchać. Dobry komentarz, czasami przeplatany humorem, i jeszcze te uszczypliwości jak wtedy gdy pytał się na Konwiktorskiej prezesa ile mają hymnów ich troje i czy potrafi do podkładu ich troje zaśpiewać? :rotfll2: .

Mam nadzieję, że w krótce pokaże talent także na boisku :> .

Raffi
01-06-2003, 18:38
Zwróćcie uwagę, że to ten sam rocznik, co Jarza....i ja :P Może w przyszłości - nieodległej - w składzie Legii pojawią się znów wychowankowie.
hehe...jestem nieobiektywny, gdyż znam Marcina już od połowy lat osiemdziesiątych(podstawówka, liceum); pamiętam, jak bodajże w '89 oglądałem przed meczem Legii mecz żaków, gdzie grał właśnie M. i zapewne Jarza, chociaż wtedy jeszcze o tym nie wiedziałem. :>

Pamiętam, że na początku swojej kariery komentatorskiej nieźle kwasił, ale wyrabiał się z roku na rok i jest w tym fachu coraz lepszy.
Właściwie chyba w tym sezonie po raz pierwszy dostał mecze polskiej ligi do samodzielnego komentowania.
A swoją drogą mam nadzieję, że jego konto występów w drużynie jeszcze się wydłuży. Na razie jest drużynowym mistrzem Polski dziennikarzy (m.in. z synem Janasa - też grał w Legii kiedyś - i bratem Ł. Surmy :) .

PS Nie wiem czy wiecie, ale brat Magica jest wodzirejem na meczach Ligi Światowej w siatkówce, podobną rolę pełnił też podczas PŚ w skokach w Zakopanem w tym roku.

Legia_____
01-06-2003, 21:22
Nie lubie go słuchać, dla mnie jego komentarze sa nudne, w dodatku ma on denny głos. Piłkarz z niego nijaki.

szczepan
01-06-2003, 21:31
dla mnie tez jako komentator jest sredni a to jak uslyszalem ze byl na lawce bodajze w meczu z Lechem chyba swiadczy ze jako pilkarz sie rozwija...

kamyk
02-06-2003, 09:07
dlamnie jego kometarz taki sobie jest a pikarz moze i sie rozija ale ile mozna grac w rezerwach is iedziec na lawce?:)

[marcin]
02-06-2003, 14:11
choc nie slyszlem jego komentowanai ale to morza byc poczatek dobrej kariery bo takich ludzi jak on potrzeba wtelewizji ;)

MaxyM
23-06-2003, 01:43
Dziś komentował mecz Real Madrid - Bilbao i to ze stadionu Realu. :>

Nazgul
23-06-2003, 06:53
Nie lubie go słuchać, dla mnie jego komentarze sa nudne, w dodatku ma on denny głos. Piłkarz z niego nijaki.

A to zabrzmiało zabawnie... A po co piłkarzowi głos? :D

krollek
23-06-2003, 08:40
Nie jest wybitnym piłkarzem ani komentatorem.
W Canal+ b.dobrze komentują Smokowski z Twarowskim (super duet :) )

Lawy
23-06-2003, 08:51
Nie jest wybitnym piłkarzem ani komentatorem.
W Canal+ b.dobrze komentują Smokowski z Twarowskim (super duet :) )
racja, miałem okazję grać przeciwko niemu w pewnej lidze na Ks. Bolesława i szczerze mówiąc dziwiłem się jak on mógł być kiedyś włączony do drużyny Legii. A co do komentowania to w tej stacji pracują lepsi..