PDA

Zobacz pełn± wersję : Wielka prosba

yusta
03-03-2004, 20:48
Mam do Was prosbe. Dowiedzialam sie dzisiaj, ze kolezanki córka zaprzyjaznila sie z dwoma chlopcami z Domu Dziecka w Miedzylesiu. Straszne z nich wariaty na punkcie Legii. Sytuacje maja podobno fatalna, a cieszy ich niesamowicie kazdy gadzet z Legia zwiazany. W zwiazku z tym mam prosbe - jezeli ktos posiada jakies Legijne gadzety, które móglby chlopcom przekazac, to przyniescie je w nastepny czwartek, czyli 11 marca do pubu na Legii. Ja tam bede od godziny 17.30. Zeby dac im troche radochy, wystarczy cokolwiek ze znakiem (L), nawet jakies stare kalendarze. Z góry dzieki :)

Rafa(L)2
03-03-2004, 21:39
Hmmmmm..Ja akurat nie mam zbytnio gadzetow do oddania,ale mysle ze jak byscie zrobili na zbiorce konfetti i serpertyn zbiorke na jakis gadzet to mysle ze uzbieralo by sie na jakis nowy szalik lub cos a wtedy by mieli jeszcze wieksza radoche..

Tupcia
04-03-2004, 11:48
Yusta.. a szalik by im odpowiadał??
Jakby co, zostan± mi jeszcze 3;)

Postaram się co¶ jeszcze znaleĽć.. do zoobaczenia w czwartek :>

Cipciu¶
04-03-2004, 16:32
Słuchajcie Wy i słuchaj Harcerz - wlasnie wykopalem spod sterty rzeczy ostatnie 2 szalikiz naszych forumowych pasiaczkow - co wy na to zeby dac to tym chlopakom zeby dac im troszke szczescia ? Mysle ze to bedzie duzo cenniejsze niz jakiekolwiek pieniadze a chlopaki si enapewno bardzo uciesza. Co wy na to ? Tylko odrazu mowie ze trza bedzie sie jakos ustawic bo ja w czwartki jestem niedostepny szkola angielski itp.

Jaco
04-03-2004, 17:21
Pomysł Cipciusia i jego gest super! A z za zebrana kasę można chłopakom kupić co¶ fajnego. Może piłkę? A może uzbierałoby się na koszulki lub czapeczki??

yusta
04-03-2004, 19:01
Pomysł Cipciusia i jego gest super! A z za zebrana kasę można chłopakom kupić co¶ fajnego. Może piłkę? A może uzbierałoby się na koszulki lub czapeczki??

Tak sobie mysle, czy nie kupic dwóch pilek i nie zebrac im podpisów pilkarzy, oczywiscie jak bedzie wiecej pieniazków to kupi sie cos jeszcze. Szaliczków bedzie conajmniej kilka, wiec moze koszulki..... Zobaczymy za tydzien.
Wielkie dzieki wszystkim, bo juz teraz widze, ze efekt bedzie wiekszy niz sie spodziewalam :)

Cipciu¶
04-03-2004, 19:27
Jezeli chodzi o mnie to tylko pomysl - bo szale byly forumowe a nie moje ito chce podkreslic. Jezeli niekt nie ma nic przeciwko to przekazemy je tym chlopakom.

Mazi
04-03-2004, 19:47
Jezeli chodzi o mnie to tylko pomysl - bo szale byly forumowe a nie moje ito chce podkreslic. Jezeli niekt nie ma nic przeciwko to przekazemy je tym chlopakom.

Jestem jak najbardziej za !

yusta
10-03-2004, 20:31
Przypominam, ze to juz jutro :)
Jezeli ktos ma jakies gadzety których moze sie pozbyc, to bardzo prosze jutro przytargac do pubu na Legii, bede tam od 17.30.
Z góry dzieki ;)

legart
11-03-2004, 09:16
Przypominam, ze to juz jutro :)
Jezeli ktos ma jakies gadzety których moze sie pozbyc, to bardzo prosze jutro przytargac do pubu na Legii, bede tam od 17.30.
Z góry dzieki ;)

Postaram się być :) i co¶ wzi±¶ć ze sob± :) (upewniam się stary lkalendarz może być - stan dobry z 2001 roku? i co¶ jeszcze)

Toudi
11-03-2004, 13:22
Ja przyniose szalik który kiedy¶ tam dostałem...Tak pomy¶lałem że można by zrobic większ± tak± akcję...zrobić jak±¶ wielk± "zrzutke" i przekazać wszystko do domów dziecka.

yusta
11-03-2004, 23:06
Dopiero teraz weszlam na forum wiec sorki za brak odpowiedzi do niektórych postów.
Dzieki wszystkim za gadzety. Troche sie uzbieralo, bedzie dobrze. Sorki ze nie pogadalam za dlugo ze wszystkimi, ale troszke roboty bylo...

yusta
20-03-2004, 01:01
Dzisiaj z Czarkiem pojechalismy zawiezc, to co udalo sie zebrac, chlopakom. Widzielismy sie tylko z jednym, bo drugi byl w szkole. W sumie i tak dobrze, ze z jednym moglismy sie spotkac, bo jakos panie tam rzadzace (zakonnice) nie wykazaly zbytniego entuzjazmu, a raczej niechec :/

Wracajac do Rafala (bo tak ma na imie obdarowany) to zajebisty z niego chlopaczek :) Chodzi do 4 klasy i jak mi dzisiaj powiedzial: Legii kibicuje od urodzenia :]
Z prezentów bardzo sie ucieszyl i bardzo goraco wszystkim dziekowal.
Jak Czarek przesle mi foty to wrzuce jedna i sami zobaczycie jaki agent :>

Chcialabym jeszcze zorganizowac im wyprawe na jakis mecz, tyle ze to chyba malo mozliwe, bo klimat na lini zakonnice - kibice nie nalezy do najlepszych :/

Jeszcze raz, dzieki wszystkim za podrzucenie gadzetów :+:

UPDATE: Jest juz fotka :)

http://www.lf-legion.2t.pl/Rafal2.JPG

c_zary
20-03-2004, 01:49
Jaco, zejebista ta klekotka czy jak to tam sie nazywa :]

Jaco
20-03-2004, 08:17
Jaco, zejebista ta klekotka czy jak to tam sie nazywa :]
Zajebi¶ci to Wy jeste¶cie. Aż mi się łezka zakręciła.
Rafał! Trzymaj fason! Będzie dobrze!!