PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Odra (kibicowsko)

Strony : [1] 2

Endrju
02-03-2004, 16:29
Może i trochę za wcześnie ten temat ale mi jest potrzebna odpowiedź na jedno pytanie:

Kiedy rozpoczyna się sprzedaż biletów na to spotkanie ?

Mam nadzieje, ze nie zostane zbluzgany za to, ze założyłem temat 10 (chu***ch) dni przed meczem :P

Zajacc
02-03-2004, 16:37
Kup karnet :]

Endrju
02-03-2004, 16:49
Karnet to ja miałem w 1 dniu sprzedazy, chodzi o bilety dla koleżanek i kolegów :) Pełny stadion :D

Porter
02-03-2004, 23:21
ehhh i wreszcie pojawiaja sie tematy których tak mi brakowało
kibicowisko :D :+:
TYLKO LEGIA WARSZAWA SERIAL ZACZYNA SIE ZNÓW

disco
03-03-2004, 00:50
Tak, tak, tak! Panie i Panowie, juz za tydzien i troche sie zacznie! I bedziemy mogli stanac razem i zaspiewac: "Mistrzem..."
Az sie łezka zakreciła w oku. ;)

Bedzie dobrze.

Jazon
03-03-2004, 08:07
No nie znowu akcja pelny stadion :fu: Pamietam co sie stalo z dopingem na Gieksie przez ta akcje. Powiedz kolegom i kolezankom zeby koniecznie spiewali !

ems
03-03-2004, 11:09
Tak, tak, tak! Panie i Panowie, juz za tydzien i troche sie zacznie! I bedziemy mogli stanac razem i zaspiewac: "Mistrzem..."

Bedzie dobrze.

ta, juz widze jak my bedziemy mieli czas stanac i zaspiewac :)

buba(L)a
03-03-2004, 13:37
no wlasnie na dospelu na zylecie bylo beznadziejnie (chodzi o doping, oprawa zaje****a) jak ktos bierze kolegow czy kolezanki to na luk z nimi albo zmus ich do spiewania, bo nie wytrzymam jak zobacze ludzi, ktorzy hymnu nie spiewaja.

Beny
03-03-2004, 13:47
no wlasnie na GKS na zylecie bylo beznadziejnie (chodzi o doping, oprawa zaje****a) jak ktos bierze kolegow czy kolezanki to na luk z nimi albo zmus ich do spiewania, bo nie wytrzymam jak zobacze ludzi, ktorzy hymnu nie spiewaja.

A Ty tak odrazu od pierwszego meczu wiedziałeś co, jak, gdzie i z kim śpiewać? 8)
Daj każdemu poczuć tę magię, jak się wciągną, to jeszcze mecz, dwa i będą ździerać gardło. 8)

Mini
03-03-2004, 14:38
no wlasnie na GKS na zylecie bylo beznadziejnie (chodzi o doping, oprawa zaje****a) jak ktos bierze kolegow czy kolezanki to na luk z nimi albo zmus ich do spiewania, bo nie wytrzymam jak zobacze ludzi, ktorzy hymnu nie spiewaja.

A Ty tak odrazu od pierwszego meczu wiedziałeś co, jak, gdzie i z kim śpiewać? 8)
Daj każdemu poczuć tę magię, jak się wciągną, to jeszcze mecz, dwa i będą ździerać gardło. 8)

może i wiekszośc od razu nie wiedziała ale nie lecieli na srodkowe sektory Żylety od razu :/

Beny
03-03-2004, 14:55
może i wiekszośc od razu nie wiedziała ale nie lecieli na srodkowe sektory Żylety od razu :/

Bo kiedyś to było miejsce elitarne ;) i nieqmaci nie siadali, a nowi kibice marzyli, aby tam usiąść (he, he sam taki byłem '8 ). Teraz każdy siada gdzie popadnie i może przez to jest bałagan. :hmm:

kamyk
03-03-2004, 17:12
ja też juz się szuykuje na ten meczyk tyle sie czekalo i pozostalo tak niewiele kilka dni ..nio juz zatrudnilem brata zeby mi kupil bilecik w ktoryms z salonów Kolporterskich! niestety nie mam karnetu i zaluje bo moglem kupic ale doszlem do wniosku ze nie kupie bo zaczynam nowa prace i niestety nie ktore mecze pokrywaja się mi ze zjazdami na uczelni! i nie bede mogl byc ale i tak się postaram byc na jaknajwiekszej liczbie spotkan!! mysle ze na 5 to spokojnie bede :)

Walek_C.Z.K
03-03-2004, 20:29
Najważniejsze żeby na meczu mobilizować wszystkich aby głośno śpiewali, albo żeby wogóle spiewali. Bo jak sobie przypomnę ostatni mecz z Gieksą to coś mnie trafia. Akcja "Pełny Stadion" niech trwa, ale przed meczem pasowałoby tych "nowych" troszkę podszkolić.

Tuzin...
03-03-2004, 20:35
Czy ktos moze zaprojektowac jakas fajna vlepke promujaca ten mecz?

Porter
03-03-2004, 21:48

wez pod uwagę ze nie poczują tego klimatu jesli bedzie chujnia :/
koniec rozmywania :rotfl:

disco
03-03-2004, 22:50

Bedzie dobrze.

hehe, chyba masz racje ;)

disco
03-03-2004, 22:53
zobaczycie, nowi już nie będą tacy nowi i założe się że ci co byli pierwszy raz na Legii w tamtym roku, juz sie - podobnie jak my - nie mogą doczekac...

Adiq
03-03-2004, 22:56

Bedzie dobrze.

Damy radę. 8)

marecki
03-03-2004, 23:18

Bedzie dobrze.

Damy radę. 8)

wierze ze dacie :len: :P

;)

Adiq
03-03-2004, 23:26

Bedzie dobrze.

Damy radę. 8)

;)
Damy, damy... bo się będziemy obijać. :P ;)

marecki
03-03-2004, 23:29

Bedzie dobrze.

Damy radę. 8)

;)

ja od Was nic nie biere!
ja na kryta wogole ide 8o

yusta
03-03-2004, 23:29

Bedzie dobrze.

Damy radę. 8)

;)

:grr:

Nie rozmywac cfaniaczki!

Adiq
03-03-2004, 23:39
Nie rozmywac cfaniaczki!
Przecież o meczu mowa. :P

Tupcia
04-03-2004, 23:44
ja od Was nic nie biere!

Nareszcie ktoś z zylety na krytą ;)
Nie no, kurna... ja tu juz sie napalilam, ze tylko tydzien zostal,a oni mi t chcą przełożyć..
Siet no... dziady!
NAwet jak przełożą kilka dni, albo nawet i dwa tygdonie to nic to nei zmieni, snieg do kwietnia moze byc.

Bonhart
05-03-2004, 09:43
ja od Was nic nie biere!

Nareszcie ktoś z zylety na krytą ;)
Nie no, kurna... ja tu juz sie napalilam, ze tylko tydzien zostal,a oni mi t chcą przełożyć..
Siet no... dziady!
NAwet jak przełożą kilka dni, albo nawet i dwa tygdonie to nic to nei zmieni, snieg do kwietnia moze byc.

Ja w tej rundzie rowniez sie nawracam i jutro albo w poniedzialek kupuje karnet :) Zegnaj Zyleto (przynajmniej do jesieni)!

Mini
05-03-2004, 09:50
Siet no... dziady!

no własnie. zbieraj się i idziemy strajkować :D

arczi
05-03-2004, 10:37
Ja w tej rundzie rowniez sie nawracam i jutro albo w poniedzialek kupuje karnet :) Zegnaj Zyleto (przynajmniej do jesieni)!

A co, nie podoba sie u Nas? :>

Kawa
05-03-2004, 11:35

A co, nie podoba sie u Nas? :>
Za duzy piknik :/ :>

Mini
05-03-2004, 11:39
nic tylko dają do potrzymania flage trans i meczu obejrzeć nei mozna :> '8

Bonhart
05-03-2004, 16:04
Szydercy. Nigdy nie nalezalem do milczacych-podstawek-do-choragiewek.
od prawie 10 lat chodzilem na Zylete i chce zobaczyc jak to jest byc karneciarzem z krytej :) Poza tym ostatnio bardziej odpowiada mi tamtejsza atmosfera (nie mowie o tej piknikowej).
Wiec bez takich mi tutaj :box: :)

Kempes
05-03-2004, 18:32
Był okres ,że atmosfera na krytej znacznie sie polepszyła
poszedlem na Korone na E górną ...
Mimo wszystko to wciąż nie to samo co na żyLetce ...
samo siedzenie i śpiewanie już mnie deprymowało.

:]

Maku
05-03-2004, 23:55
Słuchajcie a robimy Tą akcję z minutą ciszy dla Cześka Niemena przed meczem? Bo jeśli tak to trzeba też Wojtkowi Hadajowi przekazać żeby wszystkich uciszył w odpowiednim momencie. Według mnie Niemenowi się należy, chociażby za Sen o Warszawie. Co wy o tym myślicie?
Rany już tylko 7 dni...żeby tylko misie z PZPNu nie przełożyły meczu :box:
I się zastanawiam własnie gdzie mam sobie kupić karnet :hmm: Już powinienem dawno to zrobić tylko nie moge się zdecydować gdzie zasiadać :)

yusta
06-03-2004, 00:39
Był okres ,że atmosfera na krytej znacznie sie polepszyła
poszedlem na Korone na E górną ...
Mimo wszystko to wciąż nie to samo co na żyLetce ...
samo siedzenie i śpiewanie już mnie deprymowało.

:]

E górna wymiata :D
Co prawda calego meczu tam nie przestoisz, ale zdarzaly sie juz takie ze ludzie na tylkach nie siedzieli wcale. A pod wzgledem atmosfery jest to moim zdaniem jeden z lepszych, jezeli nie najlepszy, sektor na stadionie. Zaliczylabym jeszcze do tego D górna.

Btw, Kempes cieniutki mecz wybrales :>

Maku
06-03-2004, 00:49
yusta napisała:

E górna wymiata :D
Co prawda calego meczu tam nie przestoisz, ale zdarzaly sie juz takie ze ludzie na tylkach nie siedzieli wcale. A pod wzgledem atmosfery jest to moim zdaniem jeden z lepszych, jezeli nie najlepszy, sektor na stadionie. Zaliczylabym jeszcze do tego D górna.

Btw, Kempes cieniutki mecz wybrales :>

Proste, że E górna wymiata :)
Atmosfera jest super, potwierdzam :+:

MTP
06-03-2004, 16:34
Jak ja chodziłem na Krytą to najlepszym sektorem była D górna. Było to jakieś 1,5-2 sezony temu. Jest rzeczywiście głośno.
I jest!tyle że pogranicze D i E czyli na schodach.Żeby jeszcze ludzie stali a nie siedzieli by było prima.

Harcerz
07-03-2004, 02:23
Oby tylko pogoda dopisala .
Do zobaczenia na Zyletce :)

Yankes
07-03-2004, 06:37
Oby tylko pogoda dopisala .
Do zobaczenia na Zyletce :)
8- aha nie mam wiecej pytan

no to do zobaczenia '8

Pozdro Slawek :]

Tuzin...
07-03-2004, 13:49
http://odra.wodzislaw.pl/cgi-bin/forum/cgi-bin/YaBB.pl?board=general&action=display&num=1077896314&start=0

Ostry
07-03-2004, 14:38
http://odra.wodzislaw.pl/cgi-bin/forum/cgi-bin/YaBB.pl?board=general&action=display&num=1077896314&start=0

Nie wiadomo jak to będzie u nich z tymi kartami,ale myślę,że pojawi się z Odry kilkadziesiąt osób,tak jak ostatnio.

Jeszcze tylko 5 dni,już nie mogę się doczekać :)

Walek_C.Z.K
07-03-2004, 16:23

Nie wiadomo jak to będzie u nich z tymi kartami,ale myślę,że pojawi się z Odry kilkadziesiąt osób,tak jak ostatnio.

Jeszcze tylko 5 dni,już nie mogę się doczekać :)

Ech, to dobrze,bo mecz z przyjezdnymi to zupelnie inne ciśnienie niż bez. Qrcze, normalnie jak pomysle ze w ten piątek mecz,to ciesze sie jak dziecko. '8

Tuzin...
08-03-2004, 00:11
A myslicie ze bedzie komplet?

koLumb
08-03-2004, 00:38
Wreszcie jeszce tylko wtorek,sroda,czwartek i .........KTO WYGRA MECZ? Bez kitu brakowało mi tego całą zimę!!

Walek_C.Z.K
08-03-2004, 07:39

Chciałbym, aczkolwiek chyba pełny stadion to nie będzie. Jak przyjdzie nas 11-12 tys. to będzie bardzo dobrze. Zresztą trwa akcja "PełnyStadion", więc mobilizujmy wszystkich.

...Jeszcze 4 dni.... 8)

Kasja
08-03-2004, 10:30
juz nie moge sie doczekac :D
dobrze, ze w koncu nie przekladaja bo chyba bym pozabijala :D
(L) A
(L) więc
(L) do
(L)(L) 12.03!!
do zobaczenia na Zylecie :D

Aigel
08-03-2004, 11:51

Chciałbym, aczkolwiek chyba pełny stadion to nie będzie. Jak przyjdzie nas 11-12 tys. to będzie bardzo dobrze.
Mysle ze 8 tys jak przyjdzie to bedzie dobrze, jak by bylo 12 tys. to by bylo mistrzostwo swiata, ale to ju zby byl pelen stadion.

cfc
08-03-2004, 15:09
no panowei powodzenia :)
dopiero dzis dostalem paszporcik wiec nieuda mi sie kasy uzbierac na wylot do polski :(
no ale mysle ze na ksp bede :)

Prosze a ladne show :P my tu bedziemy z Zaglebiem S dopingowac : :+:
pozdrawiam

( L ) O N D Y N

Adiq
08-03-2004, 15:30
nutruje mnie juz od tygodnia jedno pytanie;]: od kiedy jest sprzedaż biletów na Legia - Odra ?? ja osobiście posiadam karnecik '8 ale kołuje ekipe i musze wiedzieć od kiedy moge z nimi9 bo bilety jechać ?? od poniedziałku (dzisiaj) ?? może albo od środy będzie sprzedaż ?? :help:

Endrju
08-03-2004, 15:33

Chciałbym, aczkolwiek chyba pełny stadion to nie będzie. Jak przyjdzie nas 11-12 tys. to będzie bardzo dobrze.
Mysle ze 8 tys jak przyjdzie to bedzie dobrze, jak by bylo 12 tys. to by bylo mistrzostwo swiata, ale to ju zby byl pelen stadion.

Szczerze powiedziawszy to 8 ts. po takiej zajebistej rundzie pod względem frekwencji wygląda bardzo cienko. Ja liczę na 10-12 tys. obym się nie przeliczył :(

Raffi
08-03-2004, 15:52
Sprzedaż biletów na mecz z Odrą
08.03.2004, godz.: 15:45:34

Informujemy, że od środy będzie można nabyć bilety na mecz z Odrą Wodzisław. Kasy będą czynne we środę i czwartek w godz. 10:00 - 17:00 oraz w piątek od godz. 10:00 do rozpoczęcia spotkania.

emde
08-03-2004, 23:26
Ile kosztuja bilety? ET sieknal jakies podwyzki?

PS. Na dzien dzisiajeszy to nie moge isc na mecz :fu:

Tupcia
08-03-2004, 23:27
Szydercyyy...
yusta, nie dajmy im sie stłamsić! Nabijaja się z naszego piknikowania dziady...
Dbora, juz EOT!
Jeszcze jakby ladna pogoda byla w piątek i w ogole się troche cieplej zrobiło, to 12.marca byłby dla mnei rajem. a z Niemenem to w sumie naprawdę dobry pomysl tylko jakos nikt tu specjalnei nie wyraża opinii w tej sprawie :hmm:

Tuzin...
08-03-2004, 23:27
22 na Zylete jak w zeszlej rundzie.

yusta
08-03-2004, 23:29
Jeszcze jakby ladna pogoda byla w piątek i w ogole się troche cieplej zrobiło, to 12.marca byłby dla mnei rajem. a z Niemenem to w sumie naprawdę dobry pomysl tylko jakos nikt tu specjalnei nie wyraża opinii w tej sprawie :hmm:

Ja bym byla za.

PS. Emde, narazie nie widzialam infa odnosnie podwyzki, wiec chyba ceny takie same jak jesienia.

Raffi
08-03-2004, 23:34
pogoda ma być taka jak obecnie mniej więcej (pewnie w okolicach 0 stopni)

hałer
09-03-2004, 15:24
ja z kilkoma ziomkami z Sosnowca wpadniemy w piątek do was na mecz wyszedł by ktoś po nas??

Mrozik
09-03-2004, 17:37
Fri
Mar 12 Partly Cloudy 3°/-3°

-1/1 °C

1017 hPa

Wiatr: 17 km/h

Śnieg: 0.4 mm

Deszcz: 0.3 mm
:P

VASCO
09-03-2004, 20:12

Trochę przesadziłeś. Napewno będzie 10-11 tys. a może i więcej. Mnóstwo moich znajomych się wybiera, nawet tych którzy regularnie nie uczęszczają na mecze. W koncu to inauguracja. Będzie dobrze. A czasy , kiedy chodzilo nas 8 tys. już minęły (mam nadzieję).

Kawa
09-03-2004, 20:14
Fri
Mar 12 Partly Cloudy 3°/-3°

-1/1 °C

1017 hPa

Wiatr: 17 km/h

Śnieg: 0.4 mm

Deszcz: 0.3 mm
:P
A jakie tendencje wykazywac ma cisnienie? Bo jesli spadkowe to ja nie ide- zawsze głowa mnie boli :rotfl:

Endrju
09-03-2004, 22:03
Więc jak z Niemenem ?? Bo ja uważam, ze jednak minuta ciszy (ale pełna a nie 15 sekund) byłaby bardzo na miejscu ...

Cypis
09-03-2004, 22:18
Czy bilety na mecze podobnie jak w poprzedniej rundzie mozna kupowac w salonach Kolportera?

Raffi
09-03-2004, 22:50
Zdaje się że tak; o ile dobrze kojarzę, to trwają negocjacje nt. powiększenia liczby punktów sprzedaży i lepszego ich oznakowania

Tuzin...
09-03-2004, 23:39
Cypis zadzwon do klubu i sie zapytaj:

+48 22 628-43-03
+48 22 621-83-36

Maku
10-03-2004, 00:10
Szydercyyy...
yusta, nie dajmy im sie stłamsić! Nabijaja się z naszego piknikowania dziady...
Dbora, juz EOT!

Właśnie trzeba ruszyć sprawę z Niemenem, minuta ciszy musi być.
Od piątku ma się robić cieplej :)

Norbas
10-03-2004, 02:05
Wszystkim którzy nie ukończyli 18-ego roku życia, a chcieliby przyjść na mecz z Odrą przypominam o trwającej nieustannie akcji "Po szkole na zakole".
Wstęp grupy pod opieką osoby pełnoletniej (minimum 21 lat) jest BEZPŁATNY!!
Szczególy: http://www.legialive.pl/bilety.php
pytania: nr tel. 0501028101,
tel./fax 8583257

Pozdro

Porter
10-03-2004, 09:19
Zdaje się że tak; o ile dobrze kojarzę, to trwają negocjacje nt. powiększenia liczby punktów sprzedaży i lepszego ich oznakowania

nooo , ostatnio na gieksie szukalismy kolportera nr 50 w przejsciach pod centralnym ze 40 minut :fu:

Bajor
10-03-2004, 10:57
Właśnie wróciłem z Legii!Bilety idą jak świeże bułeczki przynajmniej szły jak byłem! :+: :+: :+: :+:

Zajacc
10-03-2004, 11:00
Nazwy klubów piszemy wielką literą kolego...

IGOR
10-03-2004, 11:35
...haha!... wy jeździjcie bo bilety a je w domciu będę się z was śmiał bo już od (ponad) miesiąca posiadam karnecik '8 a dzisiaj jade jeszcze wymienić karnet na karte chipową '8 zachęcam do kupna TO SIĘ OPŁACA !!! :look:

kamyk
10-03-2004, 12:32
Czy bilety na mecze podobnie jak w poprzedniej rundzie mozna kupowac w salonach Kolportera?
maja byc dopiero sprzedawana bilety na mecz z Polonią na Odre jeszcze nie ma w salonach Kolportera bo brat mial mi kupic bilety ale powiedziano wlasnie mu tak ze dopiero na mecz z Polonią!

Bajor
10-03-2004, 18:11
Zajacc za szybko pisalem poprostu, ale juz skorygowalem blad!Pozdrawiam ;)

Maku
10-03-2004, 18:17
Właśnie wróciłem z Legii. Niezła kolejeczka była :) Wygląda na to, że będzie pełno, kasy były do 17 a o 17 jeszcze pełno ludzi było :) Pani w kasie niezbyt szczęśliwa z tego powodu ale sprzedawała '8
Rany to już pojutrze!!!

Mrozik
10-03-2004, 19:19
Kolejki były przez cały dzień i to dosyć konkretne ... zarówno po bilety jak i karnety :)

Cypis
10-03-2004, 19:38
Cypis zadzwon do klubu i sie zapytaj:

+48 22 628-43-03
+48 22 621-83-36
Tiaaa pani jak juz sie wreszcie do niej dodzwonilem i pytam o tego Kolportera byla bardzo konkretna: " hmm chyba tak nie wiem , raczej tak wiec niech pan tam jedzie" Po takim tekscie zdecydowalem sie jednak pojechac na Legie. Ledwo zdazylem przed 17 a kolejeczka ciagle byla. Pani w kasie tak jak Leszek pisal uradowana nie byla a jak jej jeszcze powiedzialem zeby mi znalazla moja karte wyjazdowa spojrzala na mnie tak jakbym jej ojca harmonia zabil.
Do zobaczenia w piatek na stadionie.

Walek_C.Z.K
10-03-2004, 20:29
Ja to dzisiaj ostatni kupywałem bilecik, chwile po 17-tej, już mnie nie chcieli dopuścić do kasy, ale powiedziałem że przyjechałem z Otwocka i kolo mnie dopuścił. Mam bileciki!!
PS. Zauważyliście na biletach zniżkę do McDonald's??? Ciekawe ile procent mniej mają karneciarze??

Rafa(L)2
10-03-2004, 20:46
Ja to dzisiaj ostatni kupywałem bilecik, chwile po 17-tej, już mnie nie chcieli dopuścić do kasy, ale powiedziałem że przyjechałem z Otwocka i kolo mnie dopuścił. Mam bileciki!!
PS. Zauważyliście na biletach zniżkę do McDonald's??? Ciekawe ile procent mniej mają karneciarze??Chyba nic,bo mam karnet i nie ewidze zadnej znizki na Mcd,ale moze jestem slepy.. :>

Tuzin...
10-03-2004, 22:04
Pisalem niedawno do MC nt ich dalszej wspolpracy z Legia ale mi nie odpisali :] (a zarzekaja sie na swojej stronie ze na kazdy list odpowiadaja).
A karneciarze to chyba maja znizke wliczona w profit z samego posiadania karnetu :>
Mam tez pytanie do ludzi zajmujacyh sie oprawami - jak ma sie slynne 2zl od biletu wobec karneciarzy?

ruud
10-03-2004, 23:43
witam,
czy ktos z was wie ile minimum ludzi musi liczyc grupa zorganizowana, aby zostala wpuszczona na łuk za darmo?
Jezeli ta inicjatywa wogole jeszcze jest :]
pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz

Tuzin...
11-03-2004, 00:44
4 osoby - jedna powyzej 21 lat, reszta ponizej 18.

NORBI
11-03-2004, 11:54
witam,
czy ktos z was wie ile minimum ludzi musi liczyc grupa zorganizowana, aby zostala wpuszczona na łuk za darmo?
Jezeli ta inicjatywa wogole jeszcze jest :]
pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz

Stary wróć do strony 3(trzeciej) tam znajdziesz info które napisał Norbas.

Pozdro.

Raffi
11-03-2004, 12:23
4 osoby - jedna powyzej 21 lat, reszta ponizej 18.
4?acha.
http://www.legialive.pl/bilety.php

Tuzin...
11-03-2004, 13:51
Hmmm to albo mi sie cos pomylilo albo faktycznie wczesniej byl jeden opiekun na trzech niepelnoletnich :hmm:
Sory za zamet w taki razie :D

Endrju
11-03-2004, 14:23
Mam info z rana że ok. 11 kończyły się pdobno bilety na Krytą 8- Tak podobno mówiął kasjerka ...

Walek_C.Z.K
11-03-2004, 20:26
Mam info z rana że ok. 11 kończyły się pdobno bilety na Krytą 8- Tak podobno mówiął kasjerka ...

Oby to byla prawda, to znowu bedzie fantastyczna atmosfera. Przypominam tylko, tym którzy nie wiedzą....jak z głośników usłyszymy "Sen o Warszawie" podnosimy barwy w górę i trwamy w skupieniu. To ma być ku czci Cześka. Druga sprawa, to temat który wałkowaliśmy na forum.Olewamy przyjezdnych, czy to będą kibice czy piłkarze,my jedziemy swoje ....Leegiaaaaaaa Waaaaaaarszawaaaaaaa ;)

MTP
11-03-2004, 21:17
"Wystarczy wysłać rezerwację dla grupy pod numer faksu klubu Legia Warszawa (22) 621 82 61, a grupą będziecie mogli za darmo obejrzeć na żywo mecz Legii z łuku od ulicy Łazienkowskiej!
Rezerwacja powinna zawierać dane opiekuna (osoba powyżej 21 lat): imię i nazwisko, nr PESEL, oraz liczbę podopiecznych (min. jeden opiekun na 9-cioro niepełnoletnich). Na sektorze bezpieczeństwo zapewniają profesjonalna firma ochroniarska oraz sami kibice, którzy zadbają również o odpowienią atmosferę
Jeżeli macie problemy z organizacją potrzebnej ilości osób lub opiekuna zgłaszajcie się do Stowarzyszenia. Oni postarają się wam pomóc."

Jest to akcja Bractwa Legii.A teraz do tych co mówili że jeden opiekun na 4 nieletnich idzcie do szkoły na matematyke jak liczyc nie umiecie

Raffi
11-03-2004, 22:20
Biletów jest sprzedanych chyba więcej niż się spodziewaliśmy(nie będę mówił ile '8 ; w ostatniej chwili poszło też sporo karnetów, zwł. na Żyletę), ale (m.in. z powodu opóźnień w sprzedaży wywołanych awariami sprzętu) zostało jeszcze troszkę biletów na każdy sektor, głównie na Żyletę i łuk tak, że jeżeli ktoś pójdzie jutro, to na pewno nie odejdzie od drzwi z kwitkiem.

rkwa
12-03-2004, 00:37
W KONCU MECZYK!!!!!!! :]

Herman
12-03-2004, 03:24
;(

Raffi
12-03-2004, 07:23
co? :hmm:

kamyk
12-03-2004, 08:23
Tak to juz dzis panie i panowie dzis zaczynamy nasz Serial pod tytułem "Legia Warszawa" poprostu juz sie nie moge doczekac bedzie wypasiona atmosfera ale jest spragniony tych emocij , tago cisnienia na stadionie :))))))

Talib
12-03-2004, 08:26
Herman o co chodzi?? Co to za rozmywanie??:) Oby dzis faktycznie był komplet słyszałem głosy obawy że niby 8tys. ja liczę na 12!!!!! do zobaczenia

Raffi
12-03-2004, 08:30
8 tysięcy było już dawno temu '8 powiem tylko tyle - czterocyfrówka już chyba jest, czekamy na więcej :)

Talib
12-03-2004, 08:59
8 tysięcy było już dawno temu '8 powiem tylko tyle - czterocyfrówka już chyba jest, czekamy na więcej :)
A co!!! Jakby Legiunia grała W L.M to 100.000 chciało by to zobaczyć w samej wawie mieszka 2mln a ilu mamy fanów poza stolicą?? Legia naprawdę ma możliwości!!! Czterocyfrówka to już w porządku oby nie było biletów w kasach!!!

CywiL
12-03-2004, 10:21
Mam pytanie ,czy bilety są takie same jak na jesieni czy w końcu coś zmienili....

Mini
12-03-2004, 11:20
Mam pytanie ,czy bilety są takie same jak na jesieni czy w końcu coś zmienili....

pod jakim wzgledem ? wyglądu? wielkości?

VASCO
12-03-2004, 11:31
Ja kupiłem dziś 6 biletów i jest git. Myślę, że będzie super atmosfera i duuużo ludzi. Na to czekałem.....

CywiL
12-03-2004, 11:43

pod jakim wzgledem ? wyglądu? wielkości?

Ogólnie chodzi mi o wygląd biletów..kiedyś zmieniały się co rundę.... :/

Talib
12-03-2004, 11:54
Zmienił się troche odcień tła-teraz jest takie żółtawe :) Jest kupon od McDonalda-zniżka 3zeta na kanapki :) i to zdjęcie Sokoła I na którym nie jest on zbyt podobny do siebie ale ono już było:)

emde
12-03-2004, 11:57
Byl ktos dzis na Legii? Sa kolejki? Mam nadzieje ze sa jeszcze bilety.

CywiL
12-03-2004, 12:00
Zmienił się troche odcień tła-teraz jest takie żółtawe :) Jest kupon od McDonalda-zniżka 3zeta na kanapki :) i to zdjęcie Sokoła I na którym nie jest on zbyt podobny do siebie ale ono już było:)

Dzieki Talib..
Czyli **** zmienili... :/
Bardziej mi się podobały wczesniejsze bilety chociazby te ze zdjęciem z lotu ptaka...

rkwa
12-03-2004, 12:08
Byl ktos dzis na Legii? Sa kolejki? Mam nadzieje ze sa jeszcze bilety.

Sa,ale na 5-10 minut.Bilety tez sa.

emde
12-03-2004, 12:11
Dzieki rkwa :+:

Herman
12-03-2004, 12:36

to, że od poniedziałku leże w łozu chory.
pompuje grzane piwsko z miodem tak jak mi radził BAS i powoli wracam do zdrowia..obawiam się jednak, że nie dam rady dziś iść.

Stan - 38,7 , lekki katar , pluje flegmą 8o

Ostry
12-03-2004, 12:53

pompuje grzane piwsko z miodem tak jak mi radził BAS i powoli wracam do zdrowia..obawiam się jednak, że nie dam rady dziś iść.

Idź na mecz :)

Ja przed ostatnim meczem Z Gieksą czułem się paskudnie.Nie mierzyłem temperatury,bo wtedy mama by mi zakazała wyjścia.Jak wróciłem miałem około 38,5 stopnia.Póżniej chorowałem przez tydzień.

Ale czego się nie robi dla Legii :D

Tuzin...
12-03-2004, 13:08
Ja na Wisle poszedlem z angina i zapaleniem ucha :/ i ten mecz mnie UZDROWIL :D

Mazi
12-03-2004, 13:24

Idź !!!
Ja tez swego czasu na mecz pucharu ligi z GieKSą pojechałem będąc chorym . Z tego meczu pamietam tylko ,ze Mieciel z przewroty strzelił i ,że Gibon karniaka wyjął :) . IDŹ . Bo nastepnego dnia w cudowny sposob wyzdrowiałem :D . hehe :) MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ :)

Herman
12-03-2004, 14:33
no ni wafla. Leci mi jakaś zielono-zółta maź z nosa , wyglądam jak kulfon i jak ide zapalić na balkon to czuje sie jak bym szedł na dugi koniec świata.
Do Łodzi w tym roku pojechałem przeziębiony a jak wróciłem to tydzień zdychałem, ale i tak było git.

Zobaczymy

Jeśli nie to zorganizuje doping na czacie :pop:

emde
12-03-2004, 15:28
Raport z Łazienkowskiej 3: kolejek brak, bilety na otwartą są

IGOR
12-03-2004, 16:18
zara jade na mecz z qmplem '8 na miejscu juuż ekipa czeka ;)

Herman
12-03-2004, 16:37
Serce mi się kraje jak czytam to wszystko :sars:
Idźcie już ! Z Bogiem! Kysz!

Keleborn
12-03-2004, 17:21
Zabieram 8 osób w ramach akcji Pelny Stadion.... 8)
Starczy? :]

respect :+:

Za to moje dwie ofiary akcji, po doznaniach jesiennych są już szczęśliwymi posiadaczami karnetów '8

PRASKI
12-03-2004, 21:54
i stało sie !!! :+:

nawet fajny meczyk :]
doping taki sobie, oprawa zajebista

wieelkie pozdro dla Pogoni, szkoda że nie miałem "zasiewu" :/

M_I_G
12-03-2004, 21:56
to jest wlasnie ****** skutek akcji pelny stadion - takiej nędzy jak dzisiaj to jeszcze nie bylo. dopingu zero!!! w pale sie nie miesci!!

juz mam dosyc pelnego stadionu i calej tej mody na Legie!!
ja chce z powrotem czasow kiedy bylo 7000 ludzi ktorzy caly czas sie darli, a pelny stadion byl tylko na mecze z Widzewem , Lechem czy Wisla.

to jest dopiero poczatek calego skorwysynstwa ktore z tego wyniknie: otoz karnet na polonie kosztuje ok.30 zl (bilety po 5zl). jesli bedzie tak jak teraz to na Legie beda chodzily tylko bogate cioty, lamusy ktorzy chca byc na topie i zaszpanowac przed innymi ciotami.

PS: brawo Gruby , teraz tak bedziemy co mecz robic az wroca stare dobre czasy!!!

PS2: pozdrowienia dla tych ktorzy w pojedynke jechali caly czas spiewajac!!

Kosiasz
12-03-2004, 22:02
pierwszy raz od lat nie byłem na G i niestety porażka, słaby doping, dużo osób wogóle nie śpiewa

Wasil
12-03-2004, 22:03
Ja też nie jestem zwolnennikiem tej akcji ,ale muszę przyznać ,że dzisiaj nie było tak źle. To zależy od sektora....

wojtek
12-03-2004, 22:09
A byl jakis pokaz Ultras??

Niko
12-03-2004, 22:10
No powiedzmy,że zgadzam się z MIG, moze nie w takiej formie, ale coś w tym jest. Doping cherlawy, myślałem,że po tylu tygodniach bez meczy ludziska konkretniej pokrzyczą,ale się zawiodłem. Moda na Legie ma też minusy. Albo się towarzystwo nauczy DOPINGOWAĆ albo będzie cienko. Jeszcze nikt samym szalikiem, papierosem czy klnięciem na sędziego widowiska nie zrobił.

I słowo dla ochorniarzy - c :* j wam w twarze! :zly: pozdro Fester

pzdr

Tuzin...
12-03-2004, 22:28
Ale o co wam chodzi? Skoro spiewa 7 tysiecy starych to te pozostale 5k niespiewajacych z akcji pelny stadion im przeszkadza? Jedynie ci nowi moga zepsuc oprawe, np rzucac konfetti przed gwizdkiem (chiwd za to) :/

dyha
12-03-2004, 22:29
kiedy bedą foty ?? :D

MTP
12-03-2004, 22:51
Władcy stadionów
1 Drużyna ultras 9+(zajeboza kartoniada)
2 Dwie trybuny 7(poczekam na zdjęcia bo byłem zajety :cf0: )
Marecki ocen czy dobrze race umiescowiliśmy.
3 powrót króla 9(niestety R z rac nie wyszło0
Doping
Kryta 6
Ja wem że na innych stadionach Druga strona odpowiada jest popularne ale nie u nas.Jak chcemy zapytać Żylety to krzyczymy cała Żyleta odpowiada.Nie wiem skąd ci ludzie na krytej sie wzieli i jeszcze na Tulipana Autobus mówili.
Żyleta 5+
Ja na dole krytej słyszę co Różyk zapodaje przez megafon więc ne wiem jak ludzie po bokach Żylety nie słyszą.
Konfetti
Coraz więcej osób kuma że to sie rzuca na gwizdek sędziego
Sen o Warszawie
Wyszło zajebiscie,ale mielismy wysłuchac w milczeniu ;)
Ps Nikos a co ochrona ci zrobiła?

pijak
12-03-2004, 22:54
Ale o co wam chodzi? Skoro spiewa 7 tysiecy starych to te pozostale 5k niespiewajacych z akcji pelny stadion im przeszkadza? Jedynie ci nowi moga zepsuc oprawe, np rzucac konfetti przed gwizdkiem (chiwd za to) :/
wierzysz w to?? jak rozrzucisz śpiewających po całym sektorze to wyjdzie wielki CH...

qrwa zdychałem na jebanej barierce z 90 minut, i jakiś frajer sie podbił w przerwie gdy odpoczywałem, i sru na barerke, i qrwa kozaczy że on bilet kupił i ma takie samo prawo... buehehe no załamałem sie, gdyby kulturalnie podszedł, ze nie ma miejsca... ale nie, on ma bilet...

dryuga sprawa.. na nastepny meczyk se wydrukuje kilka arkuszy z napisem co i kiedy sie powinno robić z konfetti... dziś większość uczciła konfetti minutę ciszy - no comments-

trzecia sprawa... teraz wyjaśniona ale pałki wyciągnęły ponad pół autobusiku 520 za domami centrum... no i oczywiscie wielkie kozaki z naszej strony małolaty po 15 lat:) a on mundurowych baranie głowy które są głupsze niż mój pies...

kaczyński... postój se qrna swoją grubą dupą tak jak wiele osób dziś... na tej jebanej barierce choć z 20 minut...

MIG nieźle postraszył, ale uważam że jest to wizja bardzo realna, jeśli chodzi o bogatych snobów kozaczących w pracy że byłem na meczu...
jak dla mnie to ktoś ze znaczących coś kibiców powinien pogadać z zarządem o wydzelonym sektorze na młyn... taki prawdziwy jak kiedyś... i by sie wypierdzielało ludzi nie spiewających na boki... tam se by oglądali mecz...

pzdrówki...

dobrze że są 3 punkty...

p.s. Everlast... widzisz Ty należysz do tych chcących śpiewać... a jak sie chce to jest łatwiej usłyszeć... choć przyznam że nie jest to łatwe, a po prostu po jego twarzy rozkminiam co zarzuca... ale nie wszystkim sie chce... w tym problem...

Ostry
12-03-2004, 23:07
Doping dzisiaj rzeczywiście był słaby,jedynie momentami było w miarę głośno,ale były to tylko przebłyski :/

Oprawa,jak zwykle zresztą :) , stała na wysokim poziomie.Zarówno kartoniada,jak i napis ULTRAS z rac wyszły świetnie. No,może poza tą literą R ;)
Bardzo mi się podobał motyw z Władcą Stadionów :+:

Niko
12-03-2004, 23:09
everlast1916, dumam,że byłeś dużo przed meczem. A jakieś 30min przed 19 byl niemilosierny scisk przed wejsciem. Do tego :* z ochrony zamknęli 2 bramki, zostawiając tylko 1, środkową otwartą. To już nie pierwszy raz,ale tym razem było hardcorowo. A najbardziej żal małych dzieci i kobiet. A jacy ucieszeni byli te pajace na bramkach. Raz jeszcze pały wam w pyski!

A co do tego dopingu, to inaczej śpiewa 7 tyś na 8tyś, a inaczej 7 na 12. Jak koło mnie mało kto śpiewa, inny fałszuje to i mi śpiewanie wychodzi słabiej. To jest normalne. Żyleta (3 środkowe sektory) znów powinna być elitarna, tylko dla tych co włożą serce i gardło w 90minutowy doping.

AVE LEGIA

LOL3K
12-03-2004, 23:09
Te karty zamiast karnetów to jakaś padaka :box: Dziś właże - wsadzam tą kartę - nie działa :fu: Ochorniarz mówi właź i kazali mi czekać z 10 minut - postałem zapytali się o dowód tożsamości a potem mnie elegancko puścili '8

Mam pytanko - czy da się tą kartę wymienić na normlany karnet teraz ? A jeśli nie to czu istnieje jakaś możliwość "naprawienia" starej??

Cipciuś
12-03-2004, 23:13
Apropos wyżej wspomnianego 520 i ogolnie powrotu z wiaduktu to byla taka sytuacja ze podjechał jakis autobus i jakis cwaniaczek stanoł przed nim i stoi i nie daje odjechac - co robi kierowca ? wyjmuje pistolet 8- nie musiał być prawdziwy ale troche to szokowało

pavlini
12-03-2004, 23:14
Ja byłem na E i tam niestety doping wprost fatalny.....
No i konfetti, ale na to już chyba szkoda słów...pół godziny przed meczem im się mówi, że na początek meczu(gwizdek), a oni swoje...

pijak
12-03-2004, 23:14
btw. gratulacje dla działaczy za wspaniałą organizacje przy bramkach, po co stawiać 5 jak przez 2 bramki też ludzie wejdą... ;/
patrze w telegazete a tam "Widzów: ok. 9000." --- nie wierze...

Ostry
12-03-2004, 23:17
btw. gratulacje dla działaczy za wspaniałą organizacje przy bramkach, po co stawiać 5 jak przez 2 bramki też ludzie wejdą... ;/
patrze w telegazete a tam "Widzów: ok. 9000." --- nie wierze...

Na Onecie też podają,że było 9000 widzów :/ Jak na moje około było nas około 11,5-12 tysiąca :)

arczi
12-03-2004, 23:19
Z dopingiem nie było az tak zle. Nie przeginajcie.
Poczatek był zajebisty. Potem troche siadło towarzystwo. Ale imho Ja nie używałbym zbyt ostrych słów.

Oprawa.
Lookalismy na fotki po meczu. Wyglądało niezle. Generalnie wyszło nam wszystko tak jak zaplanowalismy (jak zwykle ;) ) No.. prawie :>

Znow lipa z confetti. Kiedy ci ludzie sie w koncu naucza...

Ogólnie rzecz biorąc, jak na poczatek rundy, mecz pod wzgledem kibicowskim jak najbardziej udany. Cieszy frekwencja.

Gratki dla wszystkich ultrasow.

Herman
12-03-2004, 23:20
fotki są '8

Przepraszam, że się podniecę 8-
http://www2.legialive.pl/photos5/04odra2_f10.jpg

MTP
12-03-2004, 23:21
everlast1916, dumam,że byłeś dużo przed meczem. A jakieś 30min przed 19 byl niemilosierny scisk przed wejsciem. Do tego :* z ochrony zamknęli 2 bramki, zostawiając tylko 1, środkową otwartą. To już nie pierwszy raz,ale tym razem było hardcorowo. A najbardziej żal małych dzieci i kobiet. A jacy ucieszeni byli te pajace na bramkach. Raz jeszcze pały wam w pyski!

No ja byłem 1,5 h przed.Z tego co słyszałem to zamkneli dwie bramki bo sie cos kasowniki(czy jak to się zwie) zjebały.Po za tym jak ochroniarze dostaja od kogos polecenie to je wykonują.Co do usmiechów no nie którzy nie dorośli to takiej pracy.
dobra teraz C+ niebieski

Gruby
12-03-2004, 23:32
Wrocilem dopiero:
Atmosfera do dupy, poprostu akcja pelny stadion, moze i przynosi efeekty, ale co z tego.... Musimy sie liczyc z tym ze na nowym stadionie bedzie jeszcze gorzej. Ceny biletow odstraszaja fanatykow.
Ogolnie oprawa calkiem dobra, ale ten doping to naprawde lipa, spiewanie do mikrofonu chyba mniej daje nizby R mial drzec morde normalnie... przynajmniej takie odnosze wrazenie.
PS. A w ogole to wyszlo niechcacy, znaczy chcacy, ale nie chcialem zeby az tak to wyszlo :D

Raffi
12-03-2004, 23:34
Nie zwalajcie dopingu na akcję, bo akurat w moich okolicach ("A") najmniejszą ochotę do śpiewania wykazywali goście, którzy nie wyglądali na debiutantów

PS Głośniki, tzn.R, było słychać nieźle, lepiej niż jesienią, doping rozkręcał sięstopniowo; ale w tej pogodzie (-4 st. C) np. nie bardzo dało siię klaskać

Ja walczyłem o przeżycie wisząc na barierce ściśnięty pod reklamą, ale starałem sięśpiewać, i załaszcza starsi panowie podchwytywali sporo

Keleborn
12-03-2004, 23:42
Rozwaliło mnie jak ludziska na krytej E zaczęli skandować "druga strona odpowiada". 8-

Skąd ich się tylu wzięło?

Komentarz był treściwy.

domber
12-03-2004, 23:49
Nie zwalajcie dopingu na akcję, bo akurat w moich okolicach ("A") najmniejszą ochotę do śpiewania wykazywali goście, którzy nie wyglądali na debiutantów

PS Głośniki, tzn.R, było słychać nieźle, lepiej niż jesienią, doping rozkręcał sięstopniowo; ale w tej pogodzie (-4 st. C) np. nie bardzo dało siię klaskać

Ja walczyłem o przeżycie wisząc na barierce ściśnięty pod reklamą, ale starałem sięśpiewać, i załaszcza starsi panowie podchwytywali sporo
ja te siedzialem na A przy dolnych zoltych barierkach bylem 1 h przed meczem i tylko tam byly wolne miejsca lip a byla prawie nikt nie spiewal

Raffi
13-03-2004, 00:00
a , to ja byłem na samej górze, na jedynym wolnym miejscu jakie znalazłem, a właściwie wepchałem się między dwóch panów. Generalnie zauwazyłem, że jak dało się dobry przykład ludziom , to zaczynali śpiewać, a tak - jakby się wstydzili, powiedzmy wstydzili sami zacząć.

aaadamm
13-03-2004, 00:03
http://www2.legialive.pl/photos5/04odra2_f44.jpg

:+:

Szepiet
13-03-2004, 00:06
Narazie napisze tylko jedno że kartoniada to poprostu MISTRZOSTWO ŚWIATA. ;) Nie bez przyczyny Różyk zarzucił "Jesteśmy najlepsi". :) Wielkie :+: :+: :+: dla Cyberf@nów.

domber
13-03-2004, 00:08
nie wiem co sie dzieje tyle ludzi bylo ale spiewanie wogole nie wychodzilo na kilka glosow kilka razy tylko udalo sie rowno zspiewac chyba doping jest lepszy jak jest mniej ludzi ale za to sami swoji

arczi
13-03-2004, 00:14
Wielkie :+: :+: :+: dla Cyberf@nów.

Jak juz, to dla wszystkich ultrasów.

Ale dzieki :D

Raffi
13-03-2004, 00:18
Acha, teraz w relacji z C+ powiedzieli, że do czwartku do 17 sprzedano ponad 4500 karnetów (i tyleż biletów)

szczepan
13-03-2004, 00:24
dokladnie Arczi ma racje bo dzisiaj pomagala nam wiele osob!!

A chyba wszystko wyszlo ekstra... wlasnie ogladam relacje w C+ nie widzialem poczatku ale czekam na Dwie Trybuny i Powrot Krola!

co do tego "R" to moze nie tyle co nie wyszlo a poprostu zlalo sie... tak niestety jest jak race sa blisko...

z konfetti rzeczywiscie bylo tragicznie... :fu: ludzie nauczcie sie!

co do dopingu 1 polowa ekstra potem troche gorzej ale jednak nie tragicznie...

a przede wszystkim cieszy mnie komplet!

szczepan
13-03-2004, 00:25
a i jeszcze jedno czy konfetti zostalo rozprowadzone na luku? z tych workow co byly tam postawione?

MTP
13-03-2004, 00:32

A chyba wszystko wyszlo ekstra... wlasnie ogladam relacje w C+ nie widzialem poczatku ale czekam na Dwie Trybuny i Powrot Krola!

Dwie trybuny w c+ wyszły Fajnie
Ale żaluj bo kartoniada wyszła skromnie mówiąc najlepsza jaką widziałem.
PS jutro rano powtórka jest o 9.30

Skanda(L)
13-03-2004, 00:45
no to ja powiem od siebie subiektywnie
kartoniada mi sie wydala srednia. ogolnie jak na moj gust to jest ich troche za duzo ze wydaje sie ze to cos normalnego. doping tez byl sredni ale nie najgorszy napewno. racowisko bylo dobre i napis ultras z elka tez byl fajny. za to duzy plus.

Janek
13-03-2004, 00:49
doping jak na taka liczbe osob byl naprawde kiepski.Ale najgorsze bylo wejscie na stadion.Czy tylko nam zalezy aby ludzie przychodzili na Legie-bo dzialacza to raczej nie zalezy,jezeli ktos byl dzis pierwszy raz na Legii to nie wiem czy juz tak chetnie przyjdzie nastepnym razem.Nie nalezy przeciez do przyjemnosci stanie kilkadziesiat minut w kolejce na mrozie!
Ale ogolnie oprawa super BRAWO.

Maku
13-03-2004, 00:54

co do tego "R" to moze nie tyle co nie wyszlo a poprostu zlalo sie... tak niestety jest jak race sa blisko...

z konfetti rzeczywiscie bylo tragicznie... :fu: ludzie nauczcie sie!

co do dopingu 1 polowa ekstra potem troche gorzej ale jednak nie tragicznie...

a przede wszystkim cieszy mnie komplet!

Przeglądałem zdjęcia...wyszło świetnie :+:

A co do konfetti to szkoda gadac. Gościom obok mnie kilka razy powtarzałem, że rzucamy na gwizdek, odwracam się na chwilę a oni już pozbyli się swojego konfetti. Łapy ich swędzą czy co?! :/

Cieszę się, że tyle ludzi było. Liczyłem na sporą frekwencję ale mimo wszystko trochę mnie ta ilość pozytywnie zaskoczyła, było jeszcze więcej ludzi niż się spodziewałem. I na pewno było więcej niż 9000 :)

Ursynow OI!
13-03-2004, 00:56
Na stronie pzpn napisali 8tys :box: :box: :hmm: wjadomo je....pzpn

Nazgul
13-03-2004, 01:06
Kartony IMo zajebiste natomiast co do napisu z rac... Cóż. Byłem na meczu z kumplem (akcja pełny stadion :D ) i obydwaj z początku mieliśmy wrażenie, że to troche inne słowo :D :rotfl:

Ale bez żartów - wyszło ekstra :D

szczepan
13-03-2004, 01:08
Smokowski komentujacy ten mecz czyli siedzacy na Krytej odczytal bezblednie! :P

a Powrot Krola po prostu kozak :D

Foxx
13-03-2004, 01:17
Cyberfani :+: :+: :+:

MTP
13-03-2004, 01:18
Szczepan w C+ to nie było efektu widac na żywo było zajefajne tylko R nie wyszło.Smokowski to był 1 raz od dawna skoro Aeaeaeaea Legia Warszawa pierwszy raz słyszał(do tego drugiego"ty to masz słuch rzeczywiscie jakś nowa przyspiewka")
Ja też to odczytałem i tez sedziałem na krytej ale nie komentowałem.;)
:buhaha:

Adiq
13-03-2004, 01:24
Zasmuciło mnie tylko, że nie było mojego transparentu buuuuu
Jakiego?

dyha
13-03-2004, 01:26
Jakiego?

a mój był ????

:rotfl: :buhaha:

Adiq
13-03-2004, 01:28
Jakiego?

a mój był ????

Był. ;) Nowy WW też. :>

rkwa
13-03-2004, 01:45
Fajna fana East Front i Ozarowa.Ogolnie to wg. mnie ostro senna atmosfera.Czekam na wyjazd. :]

M_I_G
13-03-2004, 01:46
doszedlem do wniosku ze do ***** z tym wszystkim. zaczne sobie teraz przychodzic 15 minut przed meczem. usiadne sobie na krancu otwartej usiadne walne coca-cole i kielbache , obejrze mecz i pojde szczesliwy do domu. nie wiem na jakim wy meczu byliscie jak twierdzicie ze doping byl sredni a moze nawet niezly. nawet przez sekunde nie bylo dobrego dopingu. hymn na wejscie to byla porazka ostatnich 3 sezonow - a zreszta nie mam juz nerwow zeby to pisac. ide spac :box:

szczepan
13-03-2004, 01:49
M_I_G dla mnie pierwza polowa byla naprawde udana...

rkwa
13-03-2004, 01:50
doszedlem do wniosku ze do ***** z tym wszystkim. zaczne sobie teraz przychodzic 15 minut przed meczem. usiadne sobie na krancu otwartej usiadne walne coca-cole i kielbache , obejrze mecz i pojde szczesliwy do domu. nie wiem na jakim wy meczu byliscie jak twierdzicie ze doping byl sredni a moze nawet niezly. nawet przez sekunde nie bylo dobrego dopingu. hymn na wejscie to byla porazka ostatnich 3 sezonow - a zreszta nie mam juz nerwow zeby to pisac. ide spac :box:

110% poparcia.

emde
13-03-2004, 01:55
Moim zdaniem jak na poczatek rundy i tyle nowych twarzy to i tak to jakos niezle wyszlo.

Ale ja juz czekam na wyjazd, tam napewno bedzie lepiej...

PS.Pozdrawiam ultrasow od dzisiejszej oprawy :+:

Tuzin...
13-03-2004, 01:59
Ej tez mieliscie schize jak jeszcze 50 minut przed meczem nie byly zapalone jupitery? :D Myslalem ze cos zamarzlo albo cus i dupa z meczu bedzie :> :rotfl:

szczepan
13-03-2004, 02:01
Ej tez mieliscie schize jak jeszcze 50 minut przed meczem nie byly zapalone jupitery? :D Myslalem ze cos zamarzlo albo cus i dupa z meczu bedzie :> :rotfl:

nie :P

Mrozik
13-03-2004, 03:29
e(L)o dopiero się dorwałem do kompa wiec coś napisze :]

Dzisiejszą oprawa mimo problemu z transem przynajmniej jak dla mnie można uznać za świetną :P

Niesamowite zgranie wygaśniećeia napisu, opadniecia Powrotu Króla i radości z gola :P :]

***** plecy mnie bola :P PDK :]

dyha
13-03-2004, 08:04
Jakiego?

a mój był ????

Był. ;) Nowy WW też. :>

:>

nowy ?
nic o tym nie wiem , przybliżysz te infio ?

dyha
13-03-2004, 08:32
http://www.legia.net/foto/legia-odra12iii2004-2/04legia_odra22.jpg

ale zobaczcie jak ona pięknie wyszła :P

Kawa
13-03-2004, 08:57
Dyha nowy trans WW przedstawia Lucky Luka

dyha
13-03-2004, 09:02
Dyha nowy trans WW przedstawia Lucky Luka

kto go robił ? Peyek?

jakbyscie mogli to zrobcie 2 fotki tym transom , bysmy na www wrzucili.

Endrju
13-03-2004, 09:07
To teraz cś ode mnie :)

Siedziałem sobie pierwszą połówkę na krytej C a drugą na przed krytą. I powiem wam, że jeśli gdzieś można było mówić o dopingu to raczej w tym drugim przypadku. Natomiast co do frekwencjii ... było nas chyba więcej niż 12 000 (Żyleta nabita tak jak podczas Odry w sezonie mistrzowskim, łuczek też pełen, a kryta wbrew pozorom też bo sporo osób co ma bilet na przed krytą wbija sie w rózne ciekawe miejsca).
Choreo "Władca stadionów" niby niezłe ale nie lepiej było zrobić "Władcy Stadionów" ?? Było by to chyba lepsze bo nie ma na Legii jednego ultrasa ale troche więcej :) Ale ogólnie cała akacja z Władcą wyszła przekozak !!
Tylko doping jakiś nie taki jak potrzeba ale trzeba zauważyć, że było -4C i nie było gości ... chociaz momentami (rzadko bo rzadko) coś tam naprawdę konkretnie zaśpiewaliśmy. Szkoda że najkonkretniejsze było buczenie na Odrę :/

Pzdr dla chłopaków od oprawy

PS. Byłem przed stadionem troche wcześniej i na zioma miałem poczekać to mnie psy przegoniły :box: A potem widziałem, że w kolejce po bilety na Żylete tez się odbyła jakaś mało ciekawa akcja :*

CHWDp

VASCO
13-03-2004, 09:22
Wszystko co mówicie jest po troszę prawdą. Doping baaaardzo średniawy. Wnerwiła mnie też wypowiedź Waltera, że ostatni raz tyle ludzi było tu na meczu Big Brother vs Aktorzy. Gdzie on się uchował? Co było w całej poprzedniej rundzie. Na meczach z Wisłą, Amicą, Groclinem, GKS-em stadion był pełen. Tak więc czy on się z choinki urwał ? Tak poza tym to mam nadzieję ,że z dopingiem będzie lepiej. Na Polonii powinniśmy się postarać lepiej......

Mazi
13-03-2004, 10:00
Ta , w pewnym momencie ochrona przy wejsciu zabrała kibicowi karnet :/. Nie widziałem duzo , bo sam w tym momencie przechodziłem przez bramkę ,ale słyszałem tylko ,jak krzyczał "oddajcie mi mój karnet" .Nie mam pojęcia za co go wywalili , z tego co mi kumpel mowil na pijanego nie wygladał , poza tym doszło juz poza bramami stadionu do szarpaniny z psami . Od tego momentu policja stała tuż obok wchodzących kibiców na stadion . Wiem ,że wczesniej wywalali również innych gosci , którym do stanu upojenia alkoholowego brakowało od cholery i ciut ciut :/ . Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :/ .

A propo dopingu - stałem na "L" :/ , i jedyne co mogę powiedzieć , to to ,ze tam o wiele lepiej słychać Krytą , niż Rózyka, wiec ludzie tam mają raczej sklonnosci do sluchania i spiewania z krytą ,niz Rózyka. CZasami cos ludzie krzykneli glosniej , ale niestety bez fajerwerków . Niedlugo pokaże parę fotek z Żylety z tego meczu ,ale fotki tez bez fajerwerków .

Podsumowując - najwazniejsze są 3 pkt i lecimy dalej :) .

Aha , no i oczywiscie gratki dla Ultrasów :) . Good job 8) .

Kiub
13-03-2004, 10:21
już doszedłem do siebie więc coś napisze ;) ....oprawa przekozak (motyw z władcą mistrzowy, śpiew cieniutko (nowe twarze oprócz hymnu nic nie znają) i 3 pkt cieszą :)

szczepan
13-03-2004, 10:37
Choreo "Władca stadionów" niby niezłe ale nie lepiej było zrobić "Władcy Stadionów" ??

Wladca moze byc tylko jeden :P

klub Legia Warszawa :P

Endrju
13-03-2004, 10:46
Choreo "Władca stadionów" niby niezłe ale nie lepiej było zrobić "Władcy Stadionów" ??

Wladca moze byc tylko jeden :P

klub Legia Warszawa :P

Niby tak :) Ale mi chodziło że nasi ultrasi mogą być władcami :)

Looz :p

Raffi
13-03-2004, 11:07
A potem widziałem, że w kolejce po bilety na Żylete tez się odbyła jakaś mało ciekawa akcja :*

Po prostu w takim tłoku jeszcze nigdy pod Żyletą (i to już po rozpoczęciu meczu też!) nie stałem i nie dziwne,że ludzie się niecierpliwili, skoro kolejka szła beznadziejnie wolno. Ale w sumie tak poza tym to nic wielkiego akurat nie widziałem. Podobno zepsuł się jeden z czytników, ale na własne oczy nie widziałem, więc nie chcę wprowadzać w błąd

Endrju
13-03-2004, 11:10
A potem widziałem, że w kolejce po bilety na Żylete tez się odbyła jakaś mało ciekawa akcja :*

Po prostu w takim tłoku jeszcze nigdy pod Żyletą (i to już po rozpoczęciu meczu też!) nie stałem i nie dziwne,że ludzie się niecierpliwili, skoro kolejka szła beznadziejnie wolno. Ale w sumie tak poza tym to nic wielkiego akurat nie widziałem. Podobno zepsuł się jeden z czytników, ale na własne oczy nie widziałem, więc nie chcę wprowadzać w błąd

Chodzi mi o to że psy zawinęły 2 gosci (stali w kolejce, może coś odpyskneli, nie wiem) i tylko dlatego, ze kazdy chciał się na mecz wbić nie było jakiejś zadymy ... chociaż jakaś butelka czy kamień poleciała ... a najgorsze że psy zabrały jednemu z tych gości szalik ... ale reszty już nie widziałem bo się ewakuowałem spod stadionu na chwil parę

marecki
13-03-2004, 11:46
2 Dwie trybuny 7(poczekam na zdjęcia bo byłem zajety :cf0: )
Marecki ocen czy dobrze race umiescowiliśmy.

lepiej nie mogliscie :)

a mi sie tam doping podobal ,nie kumie co tak narzekacie :/ .My nie Turki ....jak na mecz z Odra byl spoko :)

kurna kaaaaac ...ale jaaaki :/
picie od 12 do 4 nad ranem :D
brrrrr

Mini
13-03-2004, 11:54
jesli bedzie tak jak teraz to na Legie beda chodzily tylko bogate cioty, lamusy ktorzy chca byc na topie i zaszpanowac przed innymi ciotami.

co qrde? ceny nie rosną teraz czyli uważasz ze ten kogo stać na karnet albo na bilet to ciota tak? :/

Szepiet te śpiewanie jestesmy najlepsi jest zenujace 8)

i wielkie dzięki za podziękowania :)

Kawa
13-03-2004, 11:56
Gadałem z typami z krytej w pubie i mówili, ze zajebiste było U(L)TRAS. Najpierw race potem sektorówka dojechała i trans. Ogólnie fajnie było :)

Trush
13-03-2004, 12:03
Pierwszy raz bylem na meczu Legii. Na dodatek zabralem 12-letniego braciszka. I musze powiedziec, ze bylo naprawde OK. Bezpiecznie, niesamowita atmosfera, genialne pomysly na efekty specjalne no i meczyk. Dzieki wszystkim z Zylety. Od teraz bede chodzil na kazdy mecz na Legii. A ceny biletoof niech sobie troche rosna - w koncu to dodatkowy hajs dla Klubu.
pozdr

Mini
13-03-2004, 12:04
a i jeszcze jedno
jak sędzia wywalił Wróbla to potem mieliśmy wspaniały doping :+:
odra przy piłce i gwizdy non stop a jak Legia miała piłke to jeden wielki ryk :D
nie wiem czy bardzo głośnym dopingu bardziej deprymujące dla rywala sa przeciągłe gwizdy czy doping dla Legii. :hmm:

apel Hadaja ze spotkania w czwartek nei przyniósł żadnego efektu (czego się zresztą spodziewałem). 8)

a doping się nei poprawi dopóki malolaty nie chodzące do szkoły albo z niej uciekające będa koczowac pod bramkami 4 godz przed meczem i zajmować miejsca na centralnych sektorach.
8o

Mrozik
13-03-2004, 12:05
Marecki - To czemu o 2 miałeś telefon wyłaczony jak do Ciebie wydzwanialiśmy :P

Kawa- prawie idealnie wyszło :P -> http://www2.legialive.pl/photos5/04odra2_f97.jpg

Kawa
13-03-2004, 12:07

Kawa- prawie idealnie wyszło :P -> http://www2.legialive.pl/photos5/04odra2_f97.jpg
Oczywiscie te pikniki z G cos pomieszały :>

kozer
13-03-2004, 12:14
a doping się nei poprawi dopóki malolaty nie chodzące do szkoły albo z niej uciekające będa koczowac pod bramkami 4 godz przed meczem i zajmować miejsca na centralnych sektorach.
8o

Taa, a potem jak ktoś stanie na dole G i macha flagą to go przeganiają bo im mecz zasłania :fu: :/

Trush
13-03-2004, 12:19
Aaa.... i jeszcze jedno. Prawie mi sie zal zrobilo kolesia, ktory stojac centralnie pod Rozykiem rzucil petarde na boisko... Normalnie utonal pod piesciami i na butach. Ciekawe czy wyszedl z tego bez zadnego zlamania:D

marecki
13-03-2004, 12:19

to chyba nie do mnie dzwoniliscie :D

nawet nie mam nieodebranej wiadomosci :)

Mini
13-03-2004, 12:25
Aaa.... i jeszcze jedno. Prawie mi sie zl zrobilo kolesia, ktory stojac centralnie pod Rozykiem rzucil petarde na boisko... Normalnie utonal pod piesciami i na butach. Ciekawe czy wyszedl z tego bez zadnego zlamania:D

żal? trzeba być idiota zeby rzucać na boisku. ale taka forma zwracania uwagi że robi sie źle też nie jest najlepsza

M_I_G
13-03-2004, 12:30
jesli bedzie tak jak teraz to na Legie beda chodzily tylko bogate cioty, lamusy ktorzy chca byc na topie i zaszpanowac przed innymi ciotami.

co qrwa? ceny nie rosną teraz czyli uważasz ze ten kogo stać na karnet albo na bilet to ciota tak? :/

jejku a ty wszystkie slowa tak doslownie interpretujesz??
wczorajszy dzien mi to uswiadomil , pelno debili ktorzy nie znaja piosenek ale sie popisuja przed innymi jakie to my kozaki w tlumie.

to jest akcja propagandowa o kibica- na Legie bilet 22 zl , karnet na Polonie 30 zl. nie ma juz co gadac ze Poloni nie ma w Warszawie bo jest i to coraz liczniejsza i silniejsza - i czarnym scenariuszem moze w stolicy sie zrobic taki podzial sil jak teraz jest w Lodzi , bo tam tez kiedys byl dominacja jednego klubu a teraz ..wiadomo...

ja znam pelno ludzi , dorych typow ktorzy nie maja pieniedzy zeby chodzic na Legie. i gdyby nie byli ugruntowani przez otoczenie , kolegow itd to mozliwe ze wybrali by Polonie - bo pamietaj ze kazdy kiedys wybral.
i kazdego wyborem cos kierowalo...

i jeszcze jedna sprawa , moim zdaniem moze byc z tego niezly dym w najblizszym czasie. marzy mi sie powrot do przeszlosci gdzie tylko wybrani mogli siedziec na srodkowym sektorze- zylecie. teraz jest pelno kurew co maja pelno wolnego czasu. zamiast spiewac to rozmawiaja o tym ze w szkole dostal 4- z funkcji jakis z matematyki - ja juz tego nie zniose!!!

PS: coraz bardziej podoba mi sie na krytej :D

Maku
13-03-2004, 12:31
Najbardziej mnie wkurzało jak pod koniec pierwszej połowy cała Kryta buczała na Odrę a Żyleta śpiewała jak należy. Mnie takie buczenie nie jara. To bez sensu. Wolę śpiewać i olewać tym samym przeciwników. Nie wiem po co to było.

Kawa
13-03-2004, 12:35
Najbardziej mnie wkurzało jak pod koniec pierwszej połowy cała Kryta buczała na Odrę a Żyleta śpiewała jak należy. Mnie takie buczenie nie jara. To bez sensu. Wolę śpiewać i olewać tym samym przeciwników. Nie wiem po co to było.
Nie pitol bo zyleta tez "buczała"

Maku
13-03-2004, 12:37

Dobra mniejsza o to kto buczał. Ogólnie było to po prostu lekko bez sensu.

Raffi
13-03-2004, 12:40
M_I_G - 43, nie 30

Porter
13-03-2004, 12:41
Taa, a potem jak ktoś stanie na dole G i macha flagą to go przeganiają bo im mecz zasłania :fu: :/

hehe tak myślałem ze to ty :P
Wyjazd przekozackozajebombisty

pozdro dla ludzi których wczoraj poznałem : KasJa , Lakers (chyba ;) ) , EMS , koleżki z WW , pozdro dla chłopaków z Chełma i kibica Ruchu Chorzów z którym jechalismy w pociagu :>

szacunek dla CF za oprawe , troche gorzej z dopingiem , a szkoda :fu:
no i konfetti na miniucie ciszy :/

Kawa
13-03-2004, 12:46

hehe tak myślałem ze to ty :P

To chyba jednak nie był on :>

Beny
13-03-2004, 12:46
Przede wszystkim :+: za umożliwienie spędzenia całego dzionka na stadionie.

Jak na początek rundy chyba wyglądało to nie najgorzej.

Dobrze, że poprzyklejaliśmy kartony.

Konffetti i serpentyny to się chyba nie doczekają się wyrzucenia w jednym momencie NA PIERWSZY GWIZDEK SĘDZIEGO ROZPOCZYNAJĄCY MECZ!?

Flagi i transy też imo wyglądają elegancko.

No i U(L)TRAS - trochę problemów było z sektorówką, ale cóż nie każdy najwidoczniej przychodzi poultrasować, niektórym wszystko zasłania...

Specpozdro dla wszystkich przygotowujących wczorajszą oprawę! :]

Mini
13-03-2004, 12:52
bo tak to juz jest na tym pięknym stadionie że jak robimy dym i chronimy przed nim innych kibiców pod sektorówką to zaraz gol jest '8

Trush
13-03-2004, 12:55
Mini: napisalem "prawie mi zal". Po prostu podoba mi sie, ze jest taka "wewnetrzna samokontrola" i ze nie ma jakich ch..ych akcji typu rzucanie petard i roienie dymu gdzie nie trzeba. Bo jaka jest kara dla klubu za rzucanie petard na boisko? jakies zawieszenie wpuszczania kibicoof na stadion?

marecki
13-03-2004, 12:57

zajebiste to bylo :]

nie przesadzajmy...jeszcze chwila i zaczniemy krzyczec "sedzia kalosz" :/

kaaaaaac!!! 8o

Mrozik
13-03-2004, 12:57

to chyba nie do mnie dzwoniliscie :D

Jak nie jak tak :P

Chmie(L)o- mne też poznałeś :cheesy:

Maku
13-03-2004, 13:04

zajebiste to bylo :]

nie przesadzajmy...jeszcze chwila i zaczniemy krzyczec "sedzia kalosz" :/

kaaaaaac!!! 8o

No właśnie jesteśmy chyba na trochę wyższym poziomie i nie mamy kompleksów jeśli chodzi o inne kluby więc nie musimy buczeć. W innych miastach jak chcą niech sobie buczą(skoro to ich sposób na leczenie kompleksów), ale czy nam to jest potrzebne?! Lepiej jest dopingować CAŁY CZAS na maksa a tego trochę brakowało...było nieźle ale nie przez cały mecz.
Legia traci bramkę trudno śpiewamy dalej...tak jak było na Amice....straciliśmy gola a wszyscy i tak dalej....Ja kocham Legię lalalalalala... :) Bez zbędnego przejmowania się przeciwnikiem :)

Mini
13-03-2004, 13:06
no i oczywiscie nowy ultras na Legii czyli strażak :buhaha: który chodził i nie rozwinięte serpentyny do kieszeni chował :buhaha:

szczepan
13-03-2004, 13:07
ej o co Wam wszystkm chodzi z tym buczeniem? kurde?! jak Nasi sa przy pilce to jest doping zeby lepiej walczyli a jak przeciwnik to co tez mamy klaskac? a takie buczenie deprymuje przeciwnika!! naprawde nie przesadzajmy bo to zupelnie co innego niz jechanie nonstop na przeciwnika... pamietajmy ze stadion to nie salon 8)

Mrozik
13-03-2004, 13:10
no i oczywiscie nowy ultras na Legii czyli strażak :buhaha: który chodził i nie rozwinięte serpentyny do kieszeni chował :buhaha:
Serpentyny czy taśmy klejącee '8

Aigel
13-03-2004, 13:11
ej o co Wam wszystkm chodzi z tym buczeniem? kurde?! jak Nasi sa przy pilce to jest doping zeby lepiej walczyli a jak przeciwnik to co tez mamy klaskac? a takie buczenie deprymuje przeciwnika!! naprawde nie przesadzajmy bo to zupelnie co innego niz jechanie nonstop na przeciwnika... pamietajmy ze stadion to nie salon 8)
Zgadzam sie w 100%, tym bardziej ze buczenie zaczelo sie w ciezkim momencie dla Legii.

Mini
13-03-2004, 13:14
Serpentyny czy taśmy klejącee '8

cicho bo sie dowie i odda. a tak bedzie miał na choinke :rotfl:

szczepan
13-03-2004, 13:16
ej ale jakiego on mial stracha jak zaczelismy na niego wolac :P

Porter
13-03-2004, 13:30
Chmie(L)o- mne też poznałeś :cheesy:

możliwe -> :pijok: :pijok: :pijok:
a to nie był chyba Lakers tylko Yankes , zaprowadził mnie do typa z WW

poza tym zobaczyłem Benego , i wcale nie wygląda na abstynenta :rotfl:

szczepan
13-03-2004, 13:35
chmie(L)o to chyba Cie zaprowadzilem do typa z WW :P a obok mnie stal Yankes :P

Mazi
13-03-2004, 13:57
Tłok na 10 min. przed gwizdkiem

http://www.imagestation.com/picture/sraid107/pf6a6407eb2e0835b30aeebb7a115e6f0/f95c7c3e.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid107/p4db56c9c4ca02de61fa70fd5cbfe1f3e/f95c7c38.jpg

I sam mecz :

http://www.imagestation.com/picture/sraid107/pddb69b597a93660f8c967b00563972e5/f95c7c2a.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid107/p3e972d7e5b3c6d090bc156d0a99200a9/f95c7c34.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid107/p14b327ad2fbd7a044b5569e64e9a6f87/f95c7c2e.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid107/p458a6fa0962acccb34b7d285f8036b65/f95c7c3d.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid107/pfbc1d09d1201aa25432e06b886f9065b/f95c7c33.jpg

Zajacc
13-03-2004, 14:03
Dobra czas na podsumowanie z mojej strony... zaczne od negatywów:

1. Precz z debilami na Legii - rzucanie konfetti pół godziny przed meczem, podczas minuty ciszy, oraz inne głupie zachowania typu rzucanie petard (a żeby ci w d***e eksplodowała)

2. Doping, cienki... ale cienki jak na Nas... w świetle polskich kibiców i tak dalej przodujemy... chociaż nie można tak patrzeć, trzeba utrzymywać Nasz wysoki poziom, a nie zniżać się do polskiej normy...

3. "R" troche nie wyszło, w sumie to tylko 2 race w złym miejscu ale było duże zamieszanie... cóż - zdarza się najlepszym.

Pozytywy:

Kartoniada wyszła tak jak miała wyjść, bez zarzutów. Do tych co piszą że nie była taka super... pamiętajmy ze to był mecz z Odrą Wodzisław a nie z Widzewem czy Lechem... jak na spotkanie z drużyną ktorej kibice nie przyjeżdżają na obcy stadion kartoniada była bardzo dobra.

Dwie Trybuny, wyszło bardzo fajnie... aha jeszcze jeden negatyw się wkradł... ku**a czy to tak trudno pomachać flagą przez 10 minut? Tyle czasu zajmuje zrolowanie flag i ich przyniesienie zeby jakiś łom nie chciał nią przez chwile pomachać bo mu zasłania... i jeszcze duża flaga na kiju przeszkadzała na G... to ja już nie wiem...

Powrót Króla zajebiscie, tylko to wyzej wspomniane "R"... ale nie bylo tak zle...

Ogólnie dobrze.

Wasil
13-03-2004, 14:32
Buczenie mi się podobało ,bo było lepsze niż jechanie po Marczyku. Niestety znowu powtarza się sytuacja ,ze nie wszyscy słuchają R. i zarzucają piosenki na własną rękę.

arczi
13-03-2004, 14:37
O Zającc przypomniałeś mi o tych flagach... 8-
Trzymam sobie legalnie transparent w E i bo niecałych 30 sekundach 10 osób na mnie wrzeszczy :help: Ja pitolę ludzie... :fu:
Się chyba przeniosę na Krytą bo sorry ale z całym szacunkiem na ŻyLetce to się powoli piknik robi... 8-

A myslisz, ze jak na Krytej byś podniósł trans to by ci nikt uwagi nie zwrocił?
Pewnie. Najłatwiej się poddać. Idz na Krytą. Nikt po Tobie płakać nie będzie.

b3nito
13-03-2004, 15:10
no bez kitu nikt nie chcial machac flagami..sam musialem ale luz nie placze '8

kartoniada na fotkach wyszla zajebiscie ale w TV ni cholery nie bylo widac o co w niej biega.

musimy sie uzbroic w cierpliowsc az nowi na Legii sie wyrobia...maja czas do Widzewa 8)

"R" to mnie juz dobija...to jest m.in. powod marnego dopingu...jego wszyscy zlewaja bo czasami odpieprza krzywe akcje -mysle ze tzreba by pomyslec nad kims kto mialby wiekszy szacunek i posluch.

ale ogolnie bylo zajebiscie ;)

Zajacc
13-03-2004, 15:13
Zapomniałem zapytać, kto nagrał mecz i byłby taki miły i mi pożyczył na pare dni? :P

Rafa(L)2
13-03-2004, 15:14

kartoniada na fotkach wyszla zajebiscie ale w TV ni cholery nie bylo widac o co w niej biega.

musimy sie uzbroic w cierpliowsc az nowi na Legii sie wyrobia...maja czas do Widzewa 8)

"R" to mnie juz dobija...to jest m.in. powod marnego dopingu...jego wszyscy zlewaja bo czasami odpieprza krzywe akcje -mysle ze tzreba by pomyslec nad kims kto mialby wiekszy szacunek i posluch.

ale ogolnie bylo zajebiscie ;)Hmmmmm..A jaka by byla twoja propozycja na miejsce R?? :hmm:

M_I_G
13-03-2004, 15:16
acha i jeszcze jedno bo ja juz sie mam wyzalic to do konca.

tyle sie mowi ze wszyscy maja jakies kompleksy na punkcie Legii itd.
ale po co przed kasami spiewane sa jakies piosenki na innych??? ja tego nie rozumiem :/

b3nito
13-03-2004, 15:28

ale ogolnie bylo zajebiscie ;)Hmmmmm..A jaka by byla twoja propozycja na miejsce R?? :hmm:

mam pewien pomysl ale jak znam zycie to zaraz sie na mnie rzucicie ze glupoty gadam, ze to bez sensu, niemozliwe itd. wiec zachowam dla siebie..a niech R sobie tam siedzi do konca zycia 8o

c_zary
13-03-2004, 15:35
Jakbys bardziej ogarnial to juz wczesniej byscie wrzucili te foty, ktore sami nam wyslaliscie 8)

Nie mialem akurat weny, zeby wyglosic jakis ciekawy monolog, wiec sobie odpuscilem.

O meczu dodam tylko, ze podejscie i zachowanie niektorych to maksymalna porazka 8o

Rafa(L)2
13-03-2004, 15:35

mam pewien pomysl ale jak znam zycie to zaraz sie na mnie rzucicie ze glupoty gadam, ze to bez sensu, niemozliwe itd. wiec zachowam dla siebie..a niech R sobie tam siedzi do konca zycia 8oOj wal...nikt nie bedzie sie rzucal.... 8)

Raffi
13-03-2004, 15:39
nie wal 8)

Mini
13-03-2004, 15:42
MIG tu chyba sie nie dowiesz czemu pod bramą śpiewa się na inne kluby. zreszta nie tylko tam. w autobusach jest to samo. 187 wczoraj (to co ch** społeczniak kierowca zatrzymał 100 metrów za przystankiem) też dwie piosenki o Ursusie dwie o Legii i reszta na Wisłe czarną zaraze Widzewa i Lecha. w sumie i tak było kulturalnie bo pomimo że kierowca :box: zachamował jak ludzie skakali i od razu jak suki podleciały to drzwi otworzył to tylko jedna lampa straciła obudowę w środku.

nie ma co gadać. co byśmy nie robili w sprawie poprawienia wizerunku kibica to nic to nie da bo nawet jak na stadionie jest spokój i nie wyzywa się innych klubów to potem w drodze powrotnej (i wczesnej w drodze na mecz) dalej jest chamstwo totalne i glupota. jedna babcia wczoraj jak usłyszała piosenke "to były piękne dni.." to myślałem że zawału dostanie.

tacy ludzie też opowiedzą się przeciw stadionowi bo po co mają jeszcze przykładać ręke do czegoś dla nas skoro wielu kibiców nie potrafi sie powstrzymać przeciwko BEZCELOWEMU wyzywaniu innych. qrwa przeciez sobie w domu pod prysznicem można pośpiewać bedą filmy. na stadionie to wiem że niektórych rajcuje jak naubliża przeciwnikowi zza płotu ale w autobusie gdzie sami legioniści i kilka starych babć jedzie?

jest dokładnie tak jak mówiłem. na spotkaniu w czwartek nie było tych do których w szczególności adresowane były słowa o olaniu innych. a kolejne pokolenie małolatów jeździ tymi autobusami słucha uczy się i będą tacy sami. ledwo od ziemi odrósł kartonika prosto nie umie trzymać ale juz cały śpiewnik ze wszystkimi wiachami zna na pamięć.

ehh szkoda gadać

aaadamm
13-03-2004, 15:45

co qrwa? ceny nie rosną teraz czyli uważasz ze ten kogo stać na karnet albo na bilet to ciota tak? :/

jejku a ty wszystkie slowa tak doslownie interpretujesz??
wczorajszy dzien mi to uswiadomil , pelno debili ktorzy nie znaja piosenek ale sie popisuja przed innymi jakie to my kozaki w tlumie.

to jest akcja propagandowa o kibica- na Legie bilet 22 zl , karnet na Polonie 30 zl. nie ma juz co gadac ze Poloni nie ma w Warszawie bo jest i to coraz liczniejsza i silniejsza - i czarnym scenariuszem moze w stolicy sie zrobic taki podzial sil jak teraz jest w Lodzi , bo tam tez kiedys byl dominacja jednego klubu a teraz ..wiadomo...

ja znam pelno ludzi , dorych typow ktorzy nie maja pieniedzy zeby chodzic na Legie. i gdyby nie byli ugruntowani przez otoczenie , kolegow itd to mozliwe ze wybrali by Polonie - bo pamietaj ze kazdy kiedys wybral.
i kazdego wyborem cos kierowalo...

i jeszcze jedna sprawa , moim zdaniem moze byc z tego niezly dym w najblizszym czasie. marzy mi sie powrot do przeszlosci gdzie tylko wybrani mogli siedziec na srodkowym sektorze- zylecie. teraz jest pelno kurew co maja pelno wolnego czasu. zamiast spiewac to rozmawiaja o tym ze w szkole dostal 4- z funkcji jakis z matematyki - ja juz tego nie zniose!!!

PS: coraz bardziej podoba mi sie na krytej :D

co mi sie wydaje,ze koelga MIG ma troche racji

aaadamm
13-03-2004, 16:00
Jakbys bardziej ogarnial to juz wczesniej byscie wrzucili te foty, ktore sami nam wyslaliscie 8)

ja nic nie wysylalem

a skoro ten trans Lucka jest nowy, to skad mamy miec zdjecie?
zreszta trans pierwszy Dyha robil go na ostatnia chwile na mecz z Lechem wiec fotki tez nie mamy :(

Gruby
13-03-2004, 16:10
Ja jeszcze dodam, ze nie chce nowego stadionu.... Dziekuje za uwage.

Zajacc
13-03-2004, 16:11
Ja jeszcze dodam, ze nie chce nowego stadionu.... Dziekuje za uwage.

Czemu?

Włóczykij
13-03-2004, 16:15
Motyw ktory krzycza ludzie zeby nie machac flagami juz mnie tak zaczal wk :* ze nie wiem, jak tym typom nie pasuje to co sie dzieje na Żylecie to na kryta zapraszam
kurde jak ja bardzo chcialbym nowy stadion ze specjalnym miejscem na mlyn za bramka 8o

m84
13-03-2004, 16:21
Eee tylko narzekanie ;)

Jak dla mnie meczyk zajebisty! :D Oprawa bardzo dobra jak na przeciwnika, którego kibice nawet do Nas się nie pofatygowali. Atmosfera bardzo fajna. W sumie mam tak zawsze bo ze znajomymi po prostu zawsze jest super. My osobiście śpiewaliśmy głośno, więc jeśli chodzi o doping to sobie nie mam nic do zarzucenia. Inni może kiedyś się nauczą. Niestety mam wrażenie że dużo osób przychodzi tam dla zabawy, śmiechu itp. Przedkładają dowcipy i dobrą zabawę nad dopingiem czy rzuceniem konfetti w odpowiednim momencie. Spoko, mi też było bardzo wesoło, moim znajomym też. Mimo to śpiewaliśmy, konfetti rzuciliśmy w odpowiednim momencie , flagi nam też nie przeszkadzały, sami nimi długo machaliśmy. Ogólnie to fajnie że już Legia gra, fajnie że Polska liga znowiła rozgrywki, mimo wszystko najlepsza liga! :D

pozdro

c_zary
13-03-2004, 16:28
a skoro ten trans Lucka jest nowy, to skad mamy miec zdjecie?
Fote zaraz Ci wysle - dostalismy ja na konkurs. A kto ja zrobil to juz popytaj swoich ludzi 8)

b3nito
13-03-2004, 16:28
zabrac Hadaja z murawy i przerzucic na zylete '8 moze to cos poprawi :>

...taaa wiem nierealne :help:

Beny
13-03-2004, 16:30
poza tym zobaczyłem Benego , i wcale nie wygląda na abstynenta :rotfl:

8- Że niby jak?

Opijałem zwycięstwo po, a nie przed meczem... 8)

Ciekawe kto wypucował, że ja to ja? :>

No chyba, że to nie byłem ja. :D

zezik
13-03-2004, 17:05
Hmmm ja tylko w takiej sprawie o ktorej wlasnie przeczytalem na forum Odry... 30 osob z Odry przyjechalo na mecz i nie zostalo wposzczonych bo nei bylo biletow 8o a policja stwierdzila ze nie ma mozliwosci zabezpiecznia ich sektoru(przyjechalo 30 osob!!) 8o Szkoda slow.... 8o

M_I_G
13-03-2004, 17:27
tez mi sie coraz mniej podoba ten nowy stadion. teraz to jestem praktycznie na "nie" , albo ewentualnie na specjalnych warunkach.

Raffi
13-03-2004, 17:48
:buhaha:

Mrozik
13-03-2004, 18:00
To może Czarek miał jakiś stary numer do Ciebie bo dzwonilismy :]

marecki
13-03-2004, 18:12
To może Czarek miał jakiś stary numer do Ciebie bo dzwonilismy :]

mam ten sam numer od 6-7 lat :)

Zajacc
13-03-2004, 18:15
a idźta se na priva co? :P2

c_zary
13-03-2004, 18:33
Skonczcie pierdolic i rozmywac, jak mowie ze dzwonilem i sie poczta wlaczyla to ***** dzwonilem i basta! :]

arczi
13-03-2004, 18:38
tez mi sie coraz mniej podoba ten nowy stadion. teraz to jestem praktycznie na "nie" , albo ewentualnie na specjalnych warunkach.

Boj sie Boga.
Co Ty piszesz?
Idz sie napij i zrelaksuj. To ochłoniesz :>

Włóczykij
13-03-2004, 18:45

Boj sie Boga.
Co Ty piszesz?
Idz sie napij i zrelaksuj. To ochłoniesz :>

Dokladnie. Jak bedzie nowy stadion to juz nie bedzie problemu ze ktos nie spiewa a ktos spiewa itp, bo bedzie wytyczone miejsce dla mlynu i dla tych ktorzy przychodza poogladac mecz , bez kitu co Ty czlowieku M_I_G wypisujesz 8-

M_I_G
13-03-2004, 18:48
teraz tez jest wyznaczone miejsce na mlyn i ...... reszte dopowiedz sobie sam.

arczi
13-03-2004, 18:49
Miałes isc sie napic.
Ino migiem :>

Włóczykij
13-03-2004, 18:54
masz troche racji, ale wydaje mi sie ze na nowym obiekcie bedzie mlyn do ktorego wstep beda mieli ci co spiewaja caly mecz, nie przeszkadzaja im flagi ani transy itp. , a jesli nawet nie beda spiewali lub darli mordy aby schowac te fanty to napewno znajda sie osoby ktore szybko im powiedza w jakim miejscu sie znajduja, co na Zylecie w czasie terazniejszym jest niemozliwe

szczepan
13-03-2004, 19:43
Szczepan: Jak wracaliśmy autobusem o godzinie 4.10 z miejsca biesiady to jak machnąłem na niego ręką to stanął (w sensie zatrzymał się) :D

a jednak :P dzieki za szlanke :P wlasnie sobie o niej przypomnialem :D

Szczególne pozdrówki dla T. z Olimpii Elbląg jak i jego kompanów.

o wlasnie!! pozdrawiam!! dzieki za szal :D

Trush
13-03-2004, 19:44
A moge spytac dlaczego niemozliwe? mowisz: przestan drzec morde, zeby zabrac flage i albo dziala albo dzialasz:D

PRASKI
13-03-2004, 19:48
Hmmm ja tylko w takiej sprawie o ktorej wlasnie przeczytalem na forum Odry... 30 osob z Odry przyjechalo na mecz i nie zostalo wposzczonych bo nei bylo biletow 8o a policja stwierdzila ze nie ma mozliwosci zabezpiecznia ich sektoru(przyjechalo 30 osob!!) 8o Szkoda slow.... 8o

Grupa wodzisławskich kibiców którzy przejechali pół Polski aby zobaczyć mecz swojej drużyny nie została wpuszczona przez policję na stadion. Ktoś znowu zapomniał że podstawowym prawem kibica jest możliwość oglądania meczu własnej drużyny?
"W Wodzisławiu policja zabrania się bawić, gdzie indziej nas nie wpuszczają. Co my jesteśmy? Wodzisławska Al-kaida?" - pytają niektórzy.

Relacja jednego z nich:
"Właśnie wróciłem z Radomska. Pod stadionem Odry zebrało się nas 22 osoby (w tym Jarek wykładowca z polibudy z Gliwic szacunek dla kolesia). W Radomsku dosiadło się 7 ziomali i ruszyliśmy do stolicy. Na miejscu pojawiliśmy się o 19:05. Szybka akcja J. i jesteśmy 1 szalik do przodu. Wbijamy sie ze śpiewem pod wejście dla gości gdzie od dłuższego czasu czekał na nas Szczena i tu niespodzianka. Gliny pytają co my tu robimy, bo nas tu wogóle nie powinno być ponieważ Legia nie przewidziała biletów dla kibiców przyjezdnych... Według gliniarza Legia nie zabezpieczyła sektora bo nie została poinformowana przez nasz klub o wyjeździe a on niema wystarczajacej liczby ludzi żeby go obstawić (wszędzie włuczyło się policji więc niewiem o co mu chodziło). Zaczeliśmy dzwonić po prezesach ale nic wskuraliśmy... i musieliśmy wracać. Poraz kolejny warszawiaki zapomnieli że podstawowym prawem kibica jest możliwość oglądania meczu własnej drużyny(...)."

pffff CHWDP !!!!!!!

kamyk
13-03-2004, 19:50
to tak oprawa kozacka :+: normanie w szoku bylem jak dzis zaczelem oglodac zdiecja nio kartoniada widac ze wyszła zajebioza :) druga odslona flagii w barwach naszych i race wyszlo też kozacko :) trzecia odslona napis wyszedl dobrze mi tam się bardzo podobalo! co do dopingu to niestety jest tak sobie kiedys jak pamietam w czasach 96-98 jak jedzialem bylo nas 7 tysiecy a dooping byl 50 razy lepszy niz teraz jak nas jest 12000tys ale cos w zamian musi byc akcja pelny stadion to psuje ale wiadomo nie wszyscy sie wetrza w spiewanie polowa ludzi bedzie przychodzila na zylete poprostu dlatego tam nie po to zeby spiewac tylko po to ze tam jest taniej niz na krytej! i dlatego to odbija sie na naszym dopingu ja tam nie mam sobie nic do zazucenia dzis ledwo gadam a na studiach dzis profesor do mnie sie spytal czy ja za duzo wczoraj nie wypilem to go wysmialem hehe;) ze mam tak chrypke:) mysle ze era "R" juz chyba minela na gniezdzie i ktos z osobowosci powinien tam stanac i poprowadzic doping bo teraz wiekszasc ludzi ma polewke z "R".to co dzieje sie podczas wpuszczania na stadion to nie ebde tego kometowal bo juz duzo zostalo napisane tu...:(((( pozdro dla ludzi z forum z ktorymi wczoraj pogadalem troche nio i Benego mi Kasja pokazal hehe zasowal z flagami gdzieś:), a Yankesa tez chyba poznalem:)) pozdro dla was :)) nio jeszcze sie musze pochwalic ze nasza fana zadebiutowala jest prosta ale odnosi sie do naszego wojewodzstwa a o tam nam glownie chodzilo:) do zobaczenia w Łecznej a bedzie się dzialo:)))

Lolek
13-03-2004, 20:23
Tak czytam sobie wpisy w tym wątku i nie wiem, czy niektórzy jaja sobie robią, czy piszą zupełnie poważnie. Kiedy niby były czasy, że przychodziło 7 tysięcy ludzi i non-stop dopingowali, bo ja takich nie pamiętam! Nie uważam też, że słaby doping jest efektem akcji "Pełny Stadion", bo ja raczej widzę, że stali bywalcy odpuszczają mniej "prestiżowe" mecze, a nowi zajarani atmosferą stadionu przynajmniej próbują się wdrożyć. Zresztą o czym mowa - doping zależy od wielu czynników. Do legendy urósł mecz sprzed bodaj 6 lat, kiedy na Petrochemii wszyscy śpiewali przez 90 minut. Nikt nie chce pamiętać, że byli to ci sami kibole, którzy chodzili wcześniej i którzy chodzili później - żadna wyselekcjonowana grupa fanatyków o spec-możliwościach wokalnych. Po prostu wtedy sytuacja na boisku zgrała się z trybunami - po pierwszej połowie piachu, w drugiej co głośniej ryknęła Żyleta, to brama. I tak tych bramek zrobiło się trzy. Innym legendarnym meczem są dwa przegrane mecze z Wisłą - na pierwszym piłkarze walczyli jak nie oni, co miało przełożenie na atmosferę, na drugim spadł deszcz i każdy darł japę bo było po prostu zimno. NIE MA RECEPTY na dobry doping. Też kiedyś łudziłem się, że to wina zbyt niskiego gniazda, braku nagłośnienia, wodzireja, ale teraz jestem pewien, że dla dobrego dopingu musi się zgrać wiele czynników. Inna sprawa, że najwięcej zależy od nas samych. Przykład z wczoraj - przy kurwieniu Polonii niektórzy aż podskakiwali z emocji, a jak trzeba było zaśpiewać "Dziś zgodnym rytmem..." to się patrzą na buty, bo słowa w których nie ma "kurwy" są zbyt trudne. Smutne, ale prawdziwe. Znakomity post napisał Mini i do tego niewiele mam do dodania. Może tylko to, że sam nieraz widziałem jak leczniczo na takich wokalnych chuliganów działa niespodziewane pojawienie się bohaterów ich piosenek. Wtedy nie tylko zapominają słów, ale i w skrajnych przypadkach w ogóle trafia ich pełna amnezja co do przynależności klubowej. Co do tzw. wyborów - jeżeli ktoś dla 5 złotych wybiera Polonię, to sam sobie wystawia świadectwo. Wybór klubu to chyba więcej niż parę groszy w kieszeni - to wartości, to klimat, to setki innych czynników.

Ufff, rozpisałem się jak nigdy. 8-

PS: eLadamo-mogę tylko napisać "przepraszam". Nie tak to miało wyglądać i mam nadzieję, że uda się wszystko wyprostować. Pozdrawiam.

VASCO
13-03-2004, 20:35
Mnie też wnerwia to co MIG wypisuje. Oczywiście mogę zgodzić się, że doping na meczu był ogólnie rzecz biorąc przeciętny. Ale dlaczego od razu wszystko zwalać na rzec akcji "pełny stadion". Nie wiem co to za pomysły ,żeby byc przeciwko budowie stadionu. Durnota i tyle. Niestety prawda jest taka ,że żaden klub nie utrzyma się tylko i wyłącznie z grupy fanatyków. Niestety takie są realia współczesnego futbolu a my nie możemy być ciągle na 'nie'. Ja uważam ,że pełny stadion to naprawdę piękna sprawa , a doping będzie coraz lepszy. Trochę tylko cierpliwości ......

dyha
13-03-2004, 20:35
Tak czytam sobie wpisy w tym wątku i nie wiem, czy niektórzy jaja sobie robią, czy piszą zupełnie poważnie. Kiedy niby były czasy, że przychodziło 7 tysięcy ludzi i non-stop dopingowali, bo ja takich nie pamiętam! Nie uważam też, że słaby doping jest efektem akcji "Pełny Stadion", bo ja raczej widzę, że stali bywalcy odpuszczają mniej "prestiżowe" mecze, a nowi zajarani atmosferą stadionu przynajmniej próbują się wdrożyć. Zresztą o czym mowa - doping zależy od wielu czynników. Do legendy urósł mecz sprzed bodaj 6 lat, kiedy na Petrochemii wszyscy śpiewali przez 90 minut. Nikt nie chce pamiętać, że byli to ci sami kibole, którzy chodzili wcześniej i którzy chodzili później - żadna wyselekcjonowana grupa fanatyków o spec-możliwościach wokalnych. Po prostu wtedy sytuacja na boisku zgrała się z trybunami - po pierwszej połowie piachu, w drugiej co głośniej ryknęła Żyleta, to brama. I tak tych bramek zrobiło się trzy. Innym legendarnym meczem są dwa przegrane mecze z Wisłą - na pierwszym piłkarze walczyli jak nie oni, co miało przełożenie na atmosferę, na drugim spadł deszcz i każdy darł japę bo było po prostu zimno. NIE MA RECEPTY na dobry doping. Też kiedyś łudziłem się, że to wina zbyt niskiego gniazda, braku nagłośnienia, wodzireja, ale teraz jestem pewien, że dla dobrego dopingu musi się zgrać wiele czynników. Inna sprawa, że najwięcej zależy od nas samych. Przykład z wczoraj - przy kurwieniu Polonii niektórzy aż podskakiwali z emocji, a jak trzeba było zaśpiewać "Dziś zgodnym rytmem..." to się patrzą na buty, bo słowa w których nie ma "kurwy" są zbyt trudne. Smutne, ale prawdziwe. Znakomity post napisał Mini i do tego niewiele mam do dodania. Może tylko to, że sam nieraz widziałem jak leczniczo na takich wokalnych chuliganów działa niespodziewane pojawienie się bohaterów ich piosenek. Wtedy nie tylko zapominają słów, ale i w skrajnych przypadkach w ogóle trafia ich pełna amnezja co do przynależności klubowej. Co do tzw. wyborów - jeżeli ktoś dla 5 złotych wybiera Polonię, to sam sobie wystawia świadectwo. Wybór klubu to chyba więcej niż parę groszy w kieszeni - to wartości, to klimat, to setki innych czynników.

Ufff, rozpisałem się jak nigdy. 8-

PS: eLadamo-mogę tylko napisać "przepraszam". Nie tak to miało wyglądać i mam nadzieję, że uda się wszystko wyprostować. Pozdrawiam.

Nie zalatwiales tego dla neigo tylko dla nas :P ae mniejsza o to , da rade wyprostowacv , juz rozmawialem z pewną osobą i jeszcze jak cos to sie ustali . na mailu lub gg.

pozdrawiam

Lolek
13-03-2004, 20:37
Wiem, ze dla Was, ale z nim byłem na "gorącej linii" przez całą zimę. ;) Ale i tak się poprawię - sorczaki dla całego WW.

dyha
13-03-2004, 20:39
Wiem, ze dla Was, ale z nim byłem na "gorącej linii" przez całą zimę. ;) Ale i tak się poprawię - sorczaki dla całego WW.

no looz :P , byle nie byly to slowa rzucone na wiatr :D

Wasil
13-03-2004, 21:11
mysle ze era "R" juz chyba minela na gniezdzie i ktos z osobowosci powinien tam stanac i poprowadzic doping bo teraz wiekszasc ludzi ma polewke z "R.
Prawda jest taka ,że jak chcesz śpiewać to będziesz wiedział co zarzuca...a jak nie to choćby ci się nad łbem darł to i tak nie pośpiewasz