PDA

Zobacz pełną wersję : Klimat

Gutek
01-06-2003, 15:00
Kiedyś stare forum odwiedzalem kilka razy dziennie...Teraz odwiedzam je raz w tygodniu.To pewnie kwestia przyzwyczajenia...A może jeszcze cos ? Mi sie wydaje ze tamto forum mialo jakiś taki klimat ,a to jest takie nijakie ni słodkie ni gorzkie :) Co o tym sądzicie ?

Dżon Łejn
01-06-2003, 15:11
Nie głosuje bo nie ma mojej odpowiedzi . To forum jest ździebko inne . Inne nie znaczy gorsze . Dla mnie zaaaajebioza :)

MaxyM
01-06-2003, 15:34
Tam było inaczej, ale pod koniec szaczelo sie zmieniac, bo forum stalo sie popularne, inny klimat wynikal z tego, ze kazdy nowy dostawal cynk od znajomego o forum.

Wszyscy sie niemal przeniesli i doszly nowe osoby, i o to chodzi... dla mnie git.

:pijok: :pijok: :help: :kac:

Mrk
01-06-2003, 16:16
Chyba jednak na starym było lepiej. Forum było mniej znane, było mniej userów no i klimat był lepszy.

Łysolek
01-06-2003, 17:17
Zdecydowanie na nowym , bo na nowym udało się mi dojśc do spotkania forumowiczów , a na starym nie :D:D

Luk@s
01-06-2003, 17:29
wsumie teraz chyba lepiej, i wlasnie tez dotarlem na spotkanie, a swoja droga kiedy nastepne? :D

Afgan
01-06-2003, 17:48
dla mnie najlepsza atmosfera panowała na starym forum...teraz wchodze tu z mniejsza przyjemnoscia jak na tamto forum moze z czasem to sie zmieni...sam nie wiem jak to bedzie... '8

Kiju
01-06-2003, 18:46
dla mnie najlepsza atmosfera panowała na starym forum...teraz wchodze tu z mniejsza przyjemnoscia jak na tamto forum moze z czasem to sie zmieni...sam nie wiem jak to bedzie... '8

Nic dodac,nic ująć.

Luqas
01-06-2003, 19:32
Hmm... ciężko powiedzieć.Nie zaznaczyłem żadnej odpowiedzi, ale podobnie jak GuTeK też co raz rzadziej tu wpadam.Niby osoby te same ale jakoś inaczej... :hmm:
A może mi się tak tylko wydaje?..

dyha
01-06-2003, 19:33
na nowym , jakos mi tu lepiej

jarcyś
02-06-2003, 01:38
oba miały plusy i minusy

wcześniej było wąskie grono znajomych , teraz jest wielkie forum Legii .

Tak więc , wspominajmy ale nie narzekajmy .

Cipciuś
05-06-2003, 14:22

to najlepiej oddaje to co mysle - stare i tyle :]

Yankes
06-06-2003, 02:24
Nowe!!

emde
06-06-2003, 20:18
Z tego co widze to na nowym forum lepiej czuja sie osoby ktore nie mialy wielkiego udzialu w "zyciu" starego forum...

Ja tesknie za starym.

c_zary
06-06-2003, 22:14
Nie wiem czy to jest kwesja nowe/stare forum. Dla mnie przelomowym momentem w naszej dzialalnosci bylo przyznanie nowych modow na starym forum. Od tego momentu zaczely sie jakies chore akcje ale to juz na szczescie mamy poza soba i wszystko wrocilo do normalnosci.

Poza tym nie rozumiem ludzi ktorym mowia, ze cos jest nie tak z klimatem, a sumie poza wieksza iloscia userow nie mowia o co im dokladnie chodzi. To ja sie w takim razie pytam kto tworzy klimat na tym forum? Przeciez to sa te same osoby, wszyscy jestesmy za ten klimat wspolodpowiedzialni. A piszecie tylko: "jest cos inaczej" a sami kladziecie na to laske.

Jesli chodzi o moje prywatne zdanie to nowe forum jest inne z tego wzgledu, ze przeszlismy ewolucje. Kiedys dzialalismy w undergroundzie i dopiero poznawalismy sie. Bylo nas niewielkie grono, ktore z biegiem czasu systematycznie powiekszalo sie. Zaczelismy spotykac sie w realu, integrowac sie. Z tej prostej przyczyny zaczal powoli zmieniac sie charakter tego forum i juz nie moglo byc tak jak dawniej bo uczynilismy pewien krok do przodu.

Nie chce byc zle zrozumianym - nie mam do nikogo pretensji, pisze tylko ze forum i jego klimat to nie jest zaden serwer czy adres tylko sami uzytkownicy, ktorzy ten klimat tworza. Wiadomo, ze to forum jest inne z powodow ktore juz wymienilem ale przeciez wszystko jest w naszych rekach i tylko od nas samych zalezy jaki klimat tutaj stworzymy. Jak wiecie na tym forum dostalem moda i ze swej strony staram sie, tak jak inni z ekipy modow, robic wszystko zeby to forum nie zeszlo na psy. Wiadomo, ze nikt nie jest nieomylny ale na pewno nie brakuje nam dobrych checi i staran, zeby bylo tu jak najlepiej. Dlatego martwi mnie negatywno-pasywna niektorych uzytkownikow tutaj. Wiec wezcie moje slowa pod rozwage i przemyslcie swoja postawe :)

Chopin_Legionista
07-06-2003, 09:37
ja na starym bywałem bardzo zadko ... ale z tego co [pamiętam to tu mi sie bardziej podoba :)