PDA

Zobacz pełną wersję : Polkowice w ekstraklasie

c_zary
01-06-2003, 00:46
futbol.pl

II liga: Polkowice w ekstraklasie; Śląsk, Stomil, Ruch i Hetman spadają z ligi

Warszawa - Górnik Polkowice na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu II ligi zapewnił sobie pierwszy w historii awans do ekstraklasy. W sobotnim spotkaniu polkowiczanie pokonali Arkę Gdynie 1-0, dzięki trafieniu najlepszego strzelca rozgrywek Tomasza Moskala.

Górnik zgromadził na swoim koncie 72 punkty i wyprzedza o osiem "oczek" Lukullusa Świt Nowy Dwór Mazowiecki, który pokonał Stomol Olsztyn 2-0.

Trzeci w tabeli Górnik Łęczna bezbramkowo zremisował z broniącą się przed spadkiem Stalą Stalowa Wola. Na początku spotkania gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego (Paweł Bugała trafił w poprzeczkę).

24. mecz bez porażki rozegrał GKS Bełchatów, zwyciężając MC Podbeskidzie 2-1. Bełchotowianie, którzy walczą o udział w barażach, tracą obecnie do Świtu sześć punktów. Z II ligą pożegnały się już zespoły: Śląska Wrocław, Stomilu Olsztyn, Ruchu Radzionków oraz Hetmana Zamość.

Mam nadzieje, ze nie zabawia w I lidze zbyt dlugo :/ Szkoda Slaska - kolejna uznana ekipa leci do III ligi...

yakuza
01-06-2003, 10:30
żarty jakies :hmm: :*

Ostry
01-06-2003, 11:17
W pierwszej lidze wolałbym już Górnik Łęczna czy Świt Nowy Dwór. Niestety mamy kolejny klub bez tradycji i kibiców :/
Szkoda Śląska,powoli upada zasłużony klub.

Kawa
01-06-2003, 12:42
Lepiej jaby wszedł za nich Świt przynajmniej byłoby blisko, a tak daleko i bez atrakcji.

Pesto
01-06-2003, 20:47
co się porobiło na tym Dolnym Śląsku ...

najbardziej zasłużony klub "na kiblu" , a takie zadupie w I lidze :fu: :fu: :fu:

Niektórzy kręcili nosem na Zagłebie Lubin - otóż Polkowice to fan-club Zagłębia,15 km od Lubina - gdzie oprócz miedzi nie ma NIC. Wszystko kupili sobie za miedź : powiat,aquapark i skład na I ligę (dobrze,że choć meczów raczej nie kupowali).

A na 2.miejscu Świt NDM - no niezłe jaja... Już wolałbym bełtów albo Łęczną - ostatni bastion sportu na Lubelszczyźnie (może nie ostatni , bo Motor odbił się od dna).

Jeśli Zagłębie S. nie awansuje (odpukać) zyskuje atrakcyjnego rywala , ale i konkurenta do awansu . Poza tym odpadłyby dwa hity : mecze z Ruchem i Cracovią.

ems
01-06-2003, 20:56
za co ? :fu:

MaxyM
01-06-2003, 21:01
8-

A miało być tak pięknie...

Czy ***** nasza Ekstraklasa ma się kojarzyć z meszkami, krowami i pastwiskami w oddali od stadionu, który ma miejsca dla 2000 osób? - coś jest chyba do kurwy nędzy nie tak... :fu:

Pesto
01-06-2003, 21:08
8-

A miało być tak pięknie...

Czy ***** nasza Ekstraklasa ma się kojarzyć z meszkami, krowami i pastwiskami w oddali od stadionu, który ma miejsca dla 2000 osób? - coś jest chyba do kurwy nędzy nie tak... :fu:

co jest nie tak ? powiem ci :

-burdy na trybunach
-nieudacznicy w zarządach
-komplenty brak promocji futbolu*

* nie dotyczy : Legia,Lech,Widzew

to są przyczyny , dla których pada sport w dużych miastach , a karierę robią zadupia ...

zredukować tą ligę do 10-12 zespołów - Polkowice heja raus

ależ się wczoraj wk urwiłem

Cypis
01-06-2003, 21:12
Ale lipa, nastepnysmieszny klub bez kibicow i tradycjiw 1 lidze. Jak tak dalej pojdzie to w "ekstraklasie" beda graly takie kluby jak Huragan Pobiedziska lub Nida Pinczow.Lechia , Motor, Zawisza gdzies gnija w nizszych ligach. Szkoda gadac..

MaxyM
01-06-2003, 21:15
Elegancko w ****...

Wronki, Jaworzno, Lubin, Grodzisk, Wodzisław, dochodzą Świt i Polkowice, spadają: Pogoń, Ruch i KSZO.

Jeszcze dwa lata, a Ekstraklasa będzie przypominać A-klase rozgrywek – pięknie, pięknie...

szczepan
01-06-2003, 21:16
-komplenty brak promocji futbolu*

* nie dotyczy : Legia

ale promocja powinna isc od pzpn'u, wladz miasta, sponsora a nie od kibicow... my mozemy pomoc w pewnym stopniu ale to te organizacje powinny miec wiekszy wkald w "promocje"

przeciez u nas nie ma czegos takiego jak promocja jak marketing! jestem ciekaw jak sie sprzedaja oficjalne koszulki itp nie ma tego calego biznesu...

MaxyM
01-06-2003, 21:20
...bo to nie Anglia, Francja czy Włochy, tu jest Polska, tu kibice są problemem, im mniej tym lepiej... odnosze takie wrażenie od czasu do czasu jak czytam, widze co wyprawiają prezesi i dyrektorzy sportowi w różnych klubach.

Afgan
01-06-2003, 21:22
heh czekaja nas wycieczki na wsie...na futbolowa prowincje...nie wiem gdzie zajedziemy z taka polityka w polskim futbolu...az zal dupe sciska jak bedzie nasza liga wygladala za sezon albo za dwa... :help: brak mi słow...za pieniadze mozna miec wszystko...nawet 1 lige na zadupiu...moje wqrwienie nie ma granic... :zly:

marecki
01-06-2003, 21:47
Elegancko w ****...

Wronki, Jaworzno, Lubin, Grodzisk, Wodzisław, dochodzą Świt i Polkowice, spadają: Pogoń, Ruch i KSZO.

Jeszcze dwa lata, a Ekstraklasa będzie przypominać A-klase rozgrywek – pięknie, pięknie...

I co *****! musiales wymieniac!?!?! :zly: do tej pory zylem w blogiej nieswiadomosci (tzn.nie zastanawialem sie nad tym) :P i bylo mi z tym dobrze :D ...a teraz to tylko :fu: ...

Kiju
01-06-2003, 21:50
Mam nadzieje ze choć Lubin spadnie...blee....Polkowice,jak jeszcze Swit wejdzie to będzie totalna padlina.
Amica,Groclin,Polkowice,Swit=cztery piknikowe mecze,jezeli dodac jeszcze mało ciekawych przeciwnikow jak Lubin i Odra W. to jest mało fajnie.

Radio
01-06-2003, 22:11
Kiju cholera chociaż was was nie lubię za te przekręty i skumanie się z premierem, to kogo ja mam nie lubić. Polkowice, Grodzisk, NMD, gdzie tu emocje te poza sportowe też. Chociaż wyjazd każdej innej ekipy niż Legia do NMD to nie będzie piknik. Ech szkoda gadać......

kamyk
02-06-2003, 10:34
nio i **** znow mamy wies ! legia wita wies eh ! kurde a duzo robi sie takich wisi w tej naszej lidze! sorry ale juz wolal bym pulawy w 1 lidze co ma stadion an mare pierwszo ligowy ijupitery nie spotykane na 4 ligowych boiskach i duzo wiary przychodzi na mecze 3-4 tys na 4 lige! wiec co tu duzo gadac za 2 lata bedzmy grali w klasie A ALE POD NAZWAL 1 LIGI!

c_zary
02-06-2003, 12:50
Do II ligi wraca, za to Jaga. Gwardia juz tradycyjnie po dobrej jesieni, wiosna daje ciala.

dyha
02-06-2003, 12:51
moze bede odmienny od wszystkich , ale dla mnei to jest ok z e polkowicewpadly ,bliski wyjazd jak dla mnie.