PDA

Zobacz pełną wersję : This glass is empty...... :P

Joker
20-02-2004, 11:00
No to zaczynam sie uczyć angielskiego. Nie ma co zwlekać.

:rotfl: ;) :+:

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,52981,1920078.html

Beny
20-02-2004, 11:06
8-

:rotfl:

Nie ma to jak dobra promocja.

Po trzech butelkach to nie tylko po angielsku bym mówił. :oho: ;)

Maniek
20-02-2004, 11:06
No to teraz bedzię - "Mamo ide sie uczyć angielskiego" '8

Joker
20-02-2004, 11:08
8-

Nie ma to jak dobra promocja.

Po trzech butelkach to nie tylko po angielsku bym mówił. :oho: ;)

Bo trzech butlach to i z Japończykiem byś sie dogadał :P :rotfl:

arczi
20-02-2004, 14:08
Ej.. mowilem.

Już nie dlugo beda załączac CeDeki do gum do zucia i kondomów.

Nova
20-02-2004, 14:10
Już nie dlugo beda załączac CeDeki do gum do zucia i kondomów.
Wtedy Twoja kolekcja płyt znacząco sie powiekszy? :>

arczi
20-02-2004, 14:12
Wot qmata dziewuszka :]

yusta
20-02-2004, 18:50

Ja tak zupelnie OT. Kurde arczi sniles mi sie dzisiaj i normalnie mialam ochote Ci :box: . To chyba przez typa z pubu. Wczoraj byl taki jeden i mial na plecach napis archie, troche inaczej sie pisze, ale tak samo wymawia i ponabijalismy sie ze troszke Ci sie przytylo :rotfl: I to pewnie przez to ten sen.......

BTW, snilo mi sie jeszcze kilka innych znanych tu osób i jakos dziwnie sie zlozylo ze to byly osoby, którym wbitka do pubu wczoraj nie wyszla 8-
Zemsta jakas czy co? :/

kozer
20-02-2004, 18:53

Ja tak zupelnie OT. Kurde arczi sniles mi sie dzisiaj i normalnie mialam ochote Ci :box: . To chyba przez typa z pubu. Wczoraj byl taki jeden i mial na plecach napis archie, troche inaczej sie pisze, ale tak samo wymawia i ponabijalismy sie ze troszke Ci sie przytylo :rotfl: I to pewnie przez to ten sen.......

BTW, snilo mi sie jeszcze kilka innych znanych tu osób i jakos dziwnie sie zlozylo ze to byly osoby, którym wbitka do pubu wczoraj nie wyszla 8-
:buhaha:
Następnym razem niech mnie ktoś przywiąże do czegoś, żebym nie łaził po pubie bo to kiedyś się dla mnie źle skończy. :oho:

aaadamm
20-02-2004, 20:58
w ciagu pierwszego dnai spredarzy rozszedl sie caly naklad....

arczi
20-02-2004, 21:46

Jestem gwiazdą, gwiazdą... :]

A ten sen to był taki trochę erotyczny? Czy nie bardzo? :>

Ps. Ja wam sie ponabijam.

yusta
21-02-2004, 01:47
Jestem gwiazdą, gwiazdą... :]

A ten sen to był taki trochę erotyczny? Czy nie bardzo? :>

Ps. Ja wam sie ponabijam.

Nie bardzo..... Siedzielismy w pubie i strasznie szurales :box:

PS. No ale seryjnie bylo z czego sie nabijac :oho:

c_zary
27-02-2004, 22:10
Wódka już bez kursu angielskiego

Zielonogórski Polmos zrywa od piątku w całej Polsce płyty CD z kursem angielskiego z butelek wódki Luksusowej. Taki nakaz wydała spółce Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

O promocyjnym pomyśle Polmosu - dołączaniu płyt z kursem do swojego sztandarowego produktu - pisaliśmy tydzień temu. Po naszym artykule PARPA zaczęła badać, czy Polmos nie narusza ustawy o wychowaniu w trzeźwości. Jeden z jej artykułów zabrania "reklamy alkoholu prowadzonej przez budowanie skojarzeń z nauką".

- Opinia naszych prawników jest jednoznaczna - to łamanie prawa - powiedział nam w piątek wicedyrektor PARPA Bogusław Prajsner. Wcześniej ostrzegł firmę, że jeśli nie wycofa się z kontrowersyjnej akcji reklamowej, Agencja pójdzie do sądu. W piątek prezes Polmosu Ryszard Jakubiuk zdecydował: wycofujemy płyty ze wszystkich sieci handlowych w całej Polsce. Zedrzeć trzeba będzie kilkadziesiąt tysięcy płyt.

Firma i tak może jednak zapłacić za kontrowersyjną promocję. - Art. 4 ustawy o wychowaniu w trzeźwości wymienia wśród zadań gminy "podejmowanie interwencji dotyczących złamania zakazu reklamy alkoholu". Gmina może wystąpić do sądu z własnym aktem oskarżenia - mówi Prajsner. Możliwa grzywna dla firmy to od 10 do 500 tys. zł

To realna groźba. Np. naczelnik wydziału ds. uzależnień w stołecznym urzędzie miasta Teresa Szopińska zapowiada, że w najbliższy czwartek o reklamie "Luksusowej" będzie dyskutować miejscowa komisja rozwiązywania problemów alkoholowych. - Nie wykluczamy, że skierujemy do Rady Miasta wniosek o przekazanie sprawy do sądu - mówi Szopińska.

W naszym kraju to zawsze musza zniszczyc kazda nowa inicjatywe 8o ;)

Jaco
27-02-2004, 22:19
No i **** strzelił naukę 8-

Nova
27-02-2004, 22:25
Qrtka,a mam dopiero 1 cześc 8o

I dlaczego ja jeszcze nie śpie? :fu: