PDA

Zobacz pełną wersję : powrot Hadaja

ange(L)
31-05-2003, 22:17
ciekaw jestem jak bardzo osamotniony jestem jesli chodzi o opinie na jego temat....

Adis
31-05-2003, 22:21
...

szczepan
31-05-2003, 22:24
wybralem "tak" ale tylko z tego powodu ze ten dzisiejszy spiker byl do du** :zly: !
Hadaj przynajmniej dawal znac Zylecie i Krytej kiedy wychodza pilkarze... a dzisiaj? chyba 75% stadionu bylo zaskoczone!
poza tym jednak gadanie Hadaja podgrzewa ktorche atmosfere! mozna powiedziec ze to taki dobry "rozruch" dla kibicow!

ange(L)
31-05-2003, 22:29
prosze o poprawienie ankiety bo sie cos spiepszylo,a nie potrafie naprawic....

Grochów
31-05-2003, 22:30
No oczywiscie,ze tak!!On zyje Legia,ma ja w sercu,nie jest jakims zwyklym spikerem,który,jak to Rózyk dzisiaj mówil"odpierdala panszczyzne" :cz: ,ale jest oddanym Legii kibicem i nawet jak czasem mu cos nie wyjdzie,to trzba przymrózyc na to oko,bo ogólnie to wychodzi mu i odpowiednio podgrzewa atmosfere na trybunach...

Tomi
31-05-2003, 23:11
Ja jestem na Tak bo pomimo tego, że wiele osób jego głos drżni to uważam że umie pogrzać atmosferę i wydobyć z kibiców to co najlepsze. Ten co jest teraz to jakiś anemik pierdolony, który jest marionetką jebanego zarządu. Zresztą dziś było widać jak to się odbiło na dopingu - miom zdaniem najgorszy doping w tej rundzie, krew mnie zalewała jak widziałem te tłumy pikników na Zylecie, którzy tylko lampili te japy na boisko a nic nie spiewali :fu: :fu: :fu: ............

c_zary
01-06-2003, 01:08
Niech wraca, mi go dzisiaj brakowalo. Inna sprawa, ze czasami moglby wrzucic troche na luz. Jest oddany Legii i o to w tym wszystkim chodzi.

Luk@s
01-06-2003, 11:04
Niech wraca, mi go dzisiaj brakowalo. Inna sprawa, ze czasami moglby wrzucic troche na luz. Jest oddany Legii i o to w tym wszystkim chodzi.

dokladnie, tylko ze on czasami przesadza i to strasznie :) zwlaszcza jak sie wcina w doping.

yakuza
01-06-2003, 11:13
Ja bym oczywiście chciał powrotu Hadaja, ten nowy jest ***** jak żywcem wzięty z jakiegoś serwisu informacyjnego :] gada tak szybko że nie mozna go zrozumieć, próbuje się wczuć i rozumiem że zależy mu na tym aby być taki jak Hadaj ale to jest poprostu niemozliwe.

Ale szacunek dla niego ze sie stara

Łysolek
01-06-2003, 12:10
Mimo wszystko uważam , ze Hadaj powinien wrócić , jakoś już się wkomponował ten jego głosik do tych wszystkich "Kto dziś wygra..." poza tym , na większości stadionów w Polsce jest ktoś , kto przez mikrofon rozkręca doping lub zagrzewa kibiców . U Nas zawsze był i mam nadzieję ze będzie to Wojtek Hadaj !!!

Ostry
01-06-2003, 12:36
Oczywiście jestem za tym żeby Wojtek Hadaj wrócił.Bardzo go brakowało na meczu z Ruchem,nikt się nie pytał "Kto wygra mecz?",nikt nie gadał cały czas przed meczem :P On potrafi poprawić atmosferę,a przede wszystkim żyje Legią. Ten nowy spiker się starał,ale on po prostu się nie nadaje.

jacek
01-06-2003, 14:47
bez wojtka wlasnie doping jest do dupy i moim zdaniem on powienien jak najszybciej wrocic a trylnik niech wy*****a, za niego niech przyjdzie zbigniew jakubas i powinno byc spoko!!!....kto wygra mecz!!!!:)))))))

koLumb
01-06-2003, 16:17
Na meczu z Ruchem nie bylo spikera tylko jakiś lamus!Kto to wogóle ku...a był,skad go wytrzasneli?! :rotfl: Wojtek wracaj jak najszybciej na Łazienkowską!!Wojtek Hadaj,Wojtek Hadaj!! :)

MaxyM
01-06-2003, 16:48
Powinien wrócić, ale i wziąść pod uwage pare rzeczy, bo czasami chyba zapomina, że to mecz, a nie Bingo.

kamyk
02-06-2003, 11:04
nio ja chce zeby wojtek wocil bo mu zalezy na legii i okazuje to co mecz nawet jesli nie jest na stadionie zawsze i wszedzie wojtek bedzie z legia!

Lakers
02-06-2003, 11:24
oczywiście ze tak !!

a jak sie nie uda to moze wspolnie z R prowadzić doping

bemowiak
02-06-2003, 11:28
oczywiście że tak Wojtek mówił kiedy piłkarze wychodzą z szatni i podgrzewał atmosfere.I jest napewno lepszy niź ten na Ruchu...

krollek
08-06-2003, 14:25
Wojtek Hadaj powinien wrócić !!!
Robi wspaniałą robotę a ponadto kocha (L) :+: :+:
Szczególnie jak pyta ,Kto wygra mecz?' czy ,Ile goli ma Legia?'
Niech się lepiej :/ głupki z zarządu klubu zastanowią najpierw co robią.
A zresztą to co mówił o kamieniach było prawdą bo poleciały na nasz sektor
Widzew trzeba :box: :box:

MaxyM
08-06-2003, 14:30
Eeeee, Nie... chyba, że tylko na to by gadał co i jak i się nie wcinał w środku dopingu, bo mnie to już dobijało :grr: .

Jackos
08-06-2003, 16:50
Wojtka nie było i od razu na wejście hujowy (niezgrany najbardziej od kilkudziesięciu spotklań) śpiew był. Głos, fakt, ma piskliwy, ale przynajmniej dobrze i wyraźnie go słychać. No nie ma co zagrzewał trybuny jak nikt

WOJTEK WRÓĆ!

*PRZEMO*
11-06-2003, 22:13
uwazam ze Wojtek tworzy ten klimat a pozatym jest nie powtarzalny sami chyba przyznacie ;)
reczywiscie jego wcinanie sie moze byc denerwujace ale ilez on ma wdzieku jak to robi ;) zawsze umie wyczuc odpowiedni moment :)
wojtec com back wee need ju :+: :+: ;)