PDA

Zobacz pełną wersję : Wisła mistrzem Polski

jarcyś
31-05-2003, 21:25
Śmiać mi się chce , że na naszym forum nikt się jeszcze na ten temat nie zająknął :)

No cóż fakt jest faktem , stało się to, co było do przewidzenia .

Moim zdaniem Wisła zasłużyła na ten tytuł , w przekroju sezonu była najlepiej i najrówniej grającą drużyną naszej (hehe) Ekstraklasy .

grrrrrrrr...atulacje

takiowaki
31-05-2003, 21:47
Nie wypada mi sie z Szanownym Moderatorem nie zgodzic. Kurcze, az 2 lata czekalem na ponowny pochod na rynek, nie czuje w sobie teraz nic oprocz bezgranicznego szczescia i takowego zmeczenia.
Jazda jazda jazda - Biala Gwiazda
PS. Mam nadzieje, ze nie zostane potraktowany jako napijajacy napinacz, mam jednakze potrzebe dzielenie sie swoim szczesciem z innymi :)

Unico
31-05-2003, 21:57
Żeby dzisiaj nie drażnić Legionistów :> , powiem tylko, że teraz mniej więcej to samo mam do powiedzenia co Takiowaki

http://08642.w.interia.pl/foto/Unico_podpis1.gif

kamyk
ale nnajlepsze z fety bylo to" paszulewcz skakajacy w szatni z faja , bez majtek" hehe co za pal...... nio a tak to gratulacje bo zaslurzyliscie saobie na nie i zycze wam zebyscie weszli do ligi mistrzow!

c_zary
Śmiać mi się chce , że na naszym forum nikt się jeszcze na ten temat nie zająknął :)

Nie widze w tym nic smiesznego :/ Prawde mowiac to fakt zdobycia majstra przez Wisle przeslaniaja mi niestety dzisiejsze wydazenia z Lazienkowskiej :*

No ale, zeby wszystko bylo jak nalezy z duchem sportu, to skladam Wislakom zaluzone gratulacje.

Ps. :flaga:

Gazda
31-05-2003, 22:47
Jazda jazda - Biała Gwiazda !!!!!! :+: :+: :+:

MaxxxiM
31-05-2003, 22:49
ale nnajlepsze z fety bylo to" paszulewcz skakajacy w szatni z faja , bez majtek" hehe co za pal...... nio a tak to gratulacje bo zaslurzyliscie saobie na nie i zycze wam zebyscie weszli do ligi mistrzow!

gratulacje dla Wisly, to fakt nalezalo sie im. I awansujcie do LM i zarobcie dla Polski troche punktow, zeby w przyszlym sezonie Mistrz (czyli Legia) automatycznie awansowal do LM a druga druzyna grala w eliminacjach :)

no i teraz zobaczymy co zrobia prezesi Wisly ze skladem.

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif

szczepan
31-05-2003, 22:50
ehhh pozostaja gratulacje! i zyczenia powodzenia w LM!
bo jak to ktos powiedzial "wygranych sie nie rozlicza"

Raffi
01-06-2003, 00:59
Gratulacje. I dojdźcie w tej LM jak najdalej, jak już startujecie :P

Mrk
01-06-2003, 01:11
Nawet ja przyznaję, że w tym sezonie najbardziej na mistrzostwo zasłużyła Wisła Kraków!

apcio
01-06-2003, 01:18
Szkoda ... dodam jeszcze ze glupi temat :/

jarcyś
01-06-2003, 01:22

...w sam raz na sportowy hyde park .

Mrk
01-06-2003, 01:30
W sumie to się zgadzam. Po kiego ch... kibice Legii mają dyskutować o jakiejś Wiśle. Zdobyła mistrza, to niech się cieszy, ale zakładać o tym tematu nie trzeba było.

jarcyś
01-06-2003, 01:52
W sumie to się zgadzam. Po kiego ch... kibice Legii mają dyskutować o jakiejś Wiśle. Zdobyła mistrza, to niech się cieszy, ale zakładać o tym tematu nie trzeba było.

po takiego ch... założyłem ten temat , że właśnie zapadło rozstrzygnięcie w rozgrywkach , którymi emocjonowaliśmy się przez 10 miesięcy .

Tak więc :

Ci , co potrafią przegrywać mogą złożyć gratulacje .

Analitycy pilkarscy mogą roztrząsać dlaczego stało się tak a nie inaczej...

Sfrustrowani i uczuleni na Wisłę mogą udowadniać , że to Legia była najlepsza tylko spisek ... etc.

Marko może pouczyć nas o czym kibice Legii nie powinni rozmawiać.

Kolega z Poznania może dorzucić swoje bezcenne trzy grosze.

Dla każdego coś miłego....

szczepan
01-06-2003, 09:09
a do tego kazdy moze sobie licznik nabic :P

sa ze dopiero dzisiaj zacznie sie inwazja Wislakow na ten temat :P

MaxyM
01-06-2003, 10:31
Gratuluje, bo jest czego, do LM idź, my za rok.

Afgan
01-06-2003, 10:57
Maja pieniadze, maja sponsora - to maja i mistrza... :fu:

:box: Tylko Legia, ukochana Legia... :box:

yakuza
01-06-2003, 11:34
Gratulacje, byliście pilkarsko lepsi...
Mam nadzieje że zdobedziecie troche punktow w LM co Legii za rok tez sie pewnie przyda.

Gandi
01-06-2003, 11:40
a do tego kazdy moze sobie licznik nabic :P

sa ze dopiero dzisiaj zacznie sie inwazja Wislakow na ten temat
:P

Sie inwazja dzisiejsza rozpoczyna

Dzęki wszystkim za gratulacje

Za rok za dwa - dwie elipy w LM ... taką mam koncepcje

Ostry
01-06-2003, 12:14
Wypada pogratulować Wiśle zdobycia Mistrzostwa Polski 2003.W tym sezonie grali najrówniej i najlepiej,zasłużyli na majstra.Piłkarzom z Krakowa rzadko zdarzały się takie wpadki jak nam-0:0 z Pogonią, 1:1 z KSZO,3:3 z Ruchem itd. :/

Mrk
01-06-2003, 13:28

po takiego ch... założyłem ten temat , że właśnie zapadło rozstrzygnięcie w rozgrywkach , którymi emocjonowaliśmy się przez 10 miesięcy .

Tak więc :

Ci , co potrafią przegrywać mogą złożyć gratulacje .

Analitycy pilkarscy mogą roztrząsać dlaczego stało się tak a nie inaczej...

Sfrustrowani i uczuleni na Wisłę mogą udowadniać , że to Legia była najlepsza tylko spisek ... etc.

Marko może pouczyć nas o czym kibice Legii nie powinni rozmawiać.

Kolega z Poznania może dorzucić swoje bezcenne trzy grosze.

Dla każdego coś miłego....
Jarcyś, nie wiem czy zauważyłeś, ale ja we wcześniejszym poście doceniłem klasę Wisły.
Uważam po prostu, że ten temat nie nadaje się na nasze forum i tyle. Gdyby ktoś na forum Barcelony założyl temat o tym, jak Real Madryt zdobywa mistrza, to pewnie zaraz by dostał bana. ;)
Poza ty mam chyba prawo mieć swoje zdanie?? Przecież nikogo nie krytykuję...

apcio
01-06-2003, 13:42

Dla sprostowania napisze tylko ze oczywiscie pilkarsko druzyna wisly jest najlepsza w kraju i w sumie pilkarze zasluguja na zlote medale jednak biore pod uwage wszystkie aspekty (kibicow tez) dlatego wniosek taki a nie inny.

Kawa
01-06-2003, 13:45
No coż gratuluje. W przekroju całego sezonu wypadliście najlepiej choc nie ustrzegliście sie głupich wpadek. Jedno jest pewne spotkamy się za pare miesiecy :)

Pesto
01-06-2003, 22:00
glizda,glizda,glizda - biała *****

coby za słodko nie było :/

MrÓwA_1906
01-06-2003, 22:02

ehh.........

Wisła jest Mistrzem Polski
Wisła najlepsza jest
Wisłe trzeba szanować
Wisłe ten nasz TeeS !!!!!

Dziękuje za gratulacje, czekalem na moment powrotu na forum dobrze że tamto padło bo bałem się pisać co by elki nad nickiem nie dostac !!!!

MaxyM
01-06-2003, 22:04

Pesto!

:yellow:

ems
01-06-2003, 22:42
tylko zolta kartka ?

do kolegi od "Mistrzem Polski jest Wisla":

blagam
prosze

odpierdolcie sie od NASZEGO hymnu

gratulacje pewnie zasluzone, ale nie skladam, niech oni beda pierwsi...

Cipciuś
01-06-2003, 22:47
Pozostaje tylko i wyłącznie pogratulowac i pozostałe kwestie przemilczec

MrÓwA_1906
01-06-2003, 23:16
tylko zolta kartka ?

do kolegi od "Mistrzem Polski jest Wisla":

blagam
prosze

odpierdolcie sie od NASZEGO hymnu

gratulacje pewnie zasluzone, ale nie skladam, niech oni beda pierwsi...

Wasz hymn....hmmmmm
Jak wolisz
Mistrz Mistrz nasz Te eS :)
"Niech oni beda pierwsi"---- :hmm: :hmm: :hmm:
nie do końca wiem o co Ci chodzi......
Póki co gratuluję wam 4-tego msc, choc dobrze by było gdyby to Legia a nie GKS grał w Pucharze UEFA.
Powodzenia....

ems
01-06-2003, 23:19
chodzi mi o to ze Wislacy raczej negatywnie reagowali na naszego majstra sprzed roku
moze troche sie czepiam... ale jestem konsekwentny w pewnym zalozeniu.. wiec... ;)

a melodia jest bezwzglednie legijna

MaxyM
01-06-2003, 23:23
Dałem żółtą, bo raz się przymknie oko, dwa, trzy i nagle mamy Pokemon Atack! 8-

A piosenke mogliby sobie rzeczywiście zmienić, bo troche na nerwach gra, jak Kosowski, który dziś powiedział, że nigdy w Legii by nie zagrał bo nie lubi Warszawy (a kto by go ***** tu chciał?) i...

...i polskiej ligi...

...a i musi odejść, bo będzie atmosfere w Wiśle psuł-co kolwiek to znaczy...

ems
01-06-2003, 23:25
hehehe ;)

ja sie pytam - tylko zolta ? bo Pesto juz wczesniej niezle rozrabial, jakis czasowy ban moze dalby cos do myslenia... bez kitu, nie robcie z tego forum kolejnego gnojowiska w internecie :P

MrÓwA_1906
01-06-2003, 23:26
chodzi mi o to ze Wislacy raczej negatywnie reagowali na naszego majstra sprzed roku
moze troche sie czepiam... ale jestem konsekwentny w pewnym zalozeniu.. wiec... ;)

Coz nasze piosenki tez sa spiewane na innych stadionach, a Wasz hymn co tu dużo mówic nie jest oryginalny (nie to że sie czepiam) ale każda druzyna moze go uzyc....., dziwił bym się jakbyście spiewali "Jak długo na Wawelu...." :D !!
Czy reagowalismy negatywnie......coż pewnie dlatego że mistrz był blisko i uciekł....ja staram sie byc obiektywny choc nie zawsze mi wychodzi ! Nasze wystepy w Pucarze UEFA tez nie wszystkim Legionista sie podobały !!

MaxyM
01-06-2003, 23:26
hehehe ;)

ja sie pytam - tylko zolta ? bo Pesto juz wczesniej niezle rozrabial, jakis czasowy ban moze dalby cos do myslenia... bez kitu, nie robcie z tego forum kolejnego gnojowiska w internecie :P

Wiem, już jedną żółtą miał...ale...nowe forum, amnestia była...

szczepan
01-06-2003, 23:28
dziwił bym się jakbyście spiewali "Jak długo na Wawelu...." :D !!

to sie nie dziw bo u nas jest to znane i spiewane tylko ze w innej wersji :P

MaxyM
01-06-2003, 23:29
dziwił bym się jakbyście spiewali "Jak długo na Wawelu...." :D !!
Czy reagowalismy

Co najwyżej: jak długo na...

...Zamkowym, Królewskim, Stołecznym, Królewskim i jeszcze Królewskim i Stołecznym, byle nie na Krakowskim czy Bankowym ale byśmy coś wymyślili...choć dzięki Bogu nikomu to do łba nie wpadło i niech nie wpadnie. :>

Radio
01-06-2003, 23:32
Gratulacje. I wtyle wystarczy.
Teraz kilka kamyczków do ogódka wiślackego (hasłami):
- piłkarsko (liga) mało przekonujący
- kibice hmmm także
- no i lepiej szybko pozbądźcie się Kosowskiego
- Żurawski i reprezentacja? (zdanie na dziś)
To na tyle, a w eliminacjach do Ligii Misiów wam kibicował nie będę. Dla mnie osobiście możecie odpaść w I rundzie.
PS. Mozę nie długo będzie święta wojna w Krakowie?

MrÓwA_1906
01-06-2003, 23:34

A piosenke mogliby sobie rzeczywiście zmienić, bo troche na nerwach gra, jak Kosowski, który dziś powiedział, że nigdy w Legii by nie zagrał bo nie lubi Warszawy (a kto by go ***** tu chciał?) i...

...i polskiej ligi...

Kosy byście nie chcieli ???
Coż chyba dobrze że jest wierny i nie przejdzie to jednego z glownych naszych "wrogów" (nie zapominajmy o Cracovii) jak u was nie przymierzajac Czereszewski czy Stanew którego wyjazdu do rosji nie rozmumiem !!
Kosa nic nie bedzie psuł jak zostanie napewno nie atmosfere, znajać zycie zaraz podpisze kontrakt z Wisełka :) :) :) <----coz on taki w waszych barwach :hmm: :D heh !!
Z pozdrowieniami.......

ems
01-06-2003, 23:35

Coz nasze piosenki tez sa spiewane na innych stadionach, a Wasz hymn co tu dużo mówic nie jest oryginalny (nie to że sie czepiam) ale każda druzyna moze go uzyc....., dziwił bym się jakbyście spiewali "Jak długo na Wawelu...." :D !!
Czy reagowalismy negatywnie......coż pewnie dlatego że mistrz był blisko i uciekł....ja staram sie byc obiektywny choc nie zawsze mi wychodzi ! Nasze wystepy w Pucarze UEFA tez nie wszystkim Legionista sie podobały !!

z tego co wiem to nasz hymn jest wymyslony przez nas, melodia tez (jezeli ktos ma potwierdzona wersje inna od mojej, prosze mowic)
co do "kazda druzyna moze uzyc".... prosz:

"Jak dlugo na Zamkowym
Kolumna bedzie stac
tak dlugo nasza Legia
o mistrza bedzie grac
zwyciezy eLka w koleczku
zwycieza nasi wojskowi
a z ligi spadnie Wisla
dzieki Jopowi <--- :D
"

itd itp wymyslilem to na poczekaniu, chodzi jednak o to ze hymnow poszczegolnych druzyn nie powinno sie przerabiac i juz :P

MaxyM
01-06-2003, 23:36
- piłkarsko (liga) mało przekonujący

Radio, według Kosowskiego (dzisiejsza Liga+Ekstra), Mistrzostwo zdobyte w pięknym stylu i nie było równych w lidze... to głupek bo po chwili gadał, że całą runde wiosenna grali dobrze w pierwszej połowie, a w drugiej beznadziejnie... ale to Kosowski, co od niego wymagać...

MaxyM
01-06-2003, 23:38

W życiu!
Tego buca, obwieszonego branzoletami i sygnetami... :]
Mrówa daj spokój... :rotfl: :help: :rotfl:

Radio
01-06-2003, 23:46
Własnie Maxiu jakoś ta "Wielka" Wisłą mnie nie przekonuje (pewnie dlatego że jestem legionistą). Piłkarsko mnie nie przekonuje Trudno porównywac ale trochę jest analogii do zeszłego roku, pewni siebie tylko tym razem nikt im nie podtawił skutecznie nogi.A co do Kosy Mrówa to jak nie chce to ja na siłę go ciągnąć nie chcę, większość waszych kibiców pewnie też nie.
PS. Przegląd sportowy marzec 2004 Kosowski "...do Barcelony nie chcę bo to słaby klub..."

Kiju
01-06-2003, 23:50

:buhaha: hyhyhy.....Pesto jest fanem Wisły i Jagiellonii z tego co widze...

A ogólnie to gratulacje za majstra dla Wisły,cóz,piłkarsko to najlepsza druzyma w kraju(dublet) a i kibicowsko wyszli z marazmu.

MrÓwA_1906
02-06-2003, 00:04
Coż cieżko polemizowac na temat Wisły czy Legii, bo wy do mnie nie przemówicie i ja do was. Dla mnie wielki jest Żuraw, Kosa czy Baszcu a dla was Stanko (jak on te bramki strzela :hmm: ) Zioło czy Nuhi !
Kibicowsko jesteśmy coraz lepsi kartonki też mamy, nie mozecie tego nie zauwazac chyba ze nie chcecie !!
O Kiju przyznał że "kibicowsko wyszliśmy z marazmu".....dziękuje że zauważyłes !!

Mistrza już mamy na Ligę Mistrzów Czekamy !!

szczepan
02-06-2003, 00:09
a dla was Nuhi !

widac ze jestes z Krakowa :fu:

MaxyM
02-06-2003, 00:10
Coż cieżko polemizowac na temat Wisły czy Legii, bo wy do mnie nie przemówicie i ja do was. Dla mnie wielki jest Żuraw, Kosa czy Baszcu a dla was Stanko (jak on te bramki strzela :hmm: ) Zioło czy Nuhi !
Kibicowsko jesteśmy coraz lepsi kartonki też mamy, nie mozecie tego nie zauwazac chyba ze nie chcecie !!
O Kiju przyznał że "kibicowsko wyszliśmy z marazmu".....dziękuje że zauważyłes !!

Mistrza już mamy na Ligę Mistrzów Czekamy !!

Do Żurawskiego nic nie mam, chyba tylko to, że kiedyś mógł wybrać Legie, a co do Kosowskiego, to ... 8o ... i jeszcze ... 8o ..., dla mnie osobiście wielk jest tylko Zieliński, a reszta to pracownicy i co poniektórzy ... 8o ... .

MrÓwA_1906
02-06-2003, 00:13
a dla was Nuhi !

widac ze jestes z Krakowa :fu:

pominales Svitlice i Zielińskiego, ja się żadneog zawodnika Wisły nie wstydze więc nie wiem o co Ci chodzi !!
Ale jeśli Cię uraziłem nazwiskiem tego serbskiego (?) pomocnika jako idola to sorry !!
MaxyM: a Baszczu czy ktoś inny Ci przeszkadza ?? Bo Kosa wiem że mógł wam podpaść......

Widzicie jak się temat rozkręcił....... :>

ems
02-06-2003, 00:15
Nuhi to wszak gamon jest, a nie idol...

MaxyM
02-06-2003, 00:16
Ja wam chyba tej Ligi Mistrzów życzył nie będe, bo... Cupiał+Kasa z LM=dominacja na lata, jeżeli nic się u nas nie zmieni :/ .

szczepan
02-06-2003, 00:16
wiesz chodzi o to ze Nuhi jest u nas bardzo bardzo krotko i jakos wogole nie przysluzyl sie klubowi a na miano "wielkiego" zasluguje ktos kto przysluzyl sie Legii ale nie w jednym meczu a w przeciagu calosci...

wiec tak jak powiedzial MaxyM tylko Jacek Zielinski... chociaz mam nadzieje ze rosnie nam paru jego nastepcow!

szczepan
02-06-2003, 00:25
takie male pytanie (napoczatku jak to uslyszalem to stwierdzilem kolejna plota ale teraz juz drugi zrodlo o tym mowi wiec jestem ciekaw)!
czy to prawda ze wczasie swietowania straciliscie fane Slaska?
bo jezeli tak to ja Wam gratuluje! tylu ludzi na rynku itd a Wam flage zdobywaja...

[wciaz w to watpie ale chce sie upewnic]

Radio
02-06-2003, 00:35
Szczepan o fanie to prawda Crxa ją wywiesiła w niedzilę na derbach z Hutnikiem. Też przyznaję że są nieźli, wiadome było że Craxa nie odpuści takiego wysypu szali i fan.
Ale w sumie to tylko krakowska sprawa.

ems
02-06-2003, 00:47
Szczepan, my na naszej fecie stracilismy "Bielany"

Ewelina
02-06-2003, 09:20
to ja tez zloze gratulacje bo jeszcze nie mialam okazji tego uczynic... szkoda ze tak sie to skonczylo, do konca mialam nadzieje ze Legia sie pozbiera...

Kawa
02-06-2003, 09:35
Coż chyba dobrze że jest wierny i nie przejdzie to jednego z glownych naszych "wrogów" (nie zapominajmy o Cracovii) jak u was nie przymierzajac Czereszewski czy Stanew którego wyjazdu do rosji nie rozmumiem !!
Kosa nic nie bedzie psuł jak zostanie napewno nie atmosfere, znajać zycie zaraz podpisze kontrakt z Wisełka :) :) :) <----coz on taki w waszych barwach :hmm: :D heh !!
Z pozdrowieniami.......

Stanew wyjechał zagranice i niech sobie tam gra, a Czerszewski zachował sie jak zwykła k :* a, ale ciesze sie ze oni odeszli bo nieznosze ludzi którzy twierdza ze kochają tan klub a potem przy pierwszej lepszej okazji starajasie z niego odejść.

Coglin
02-06-2003, 09:43
tak mala flaga Slaska wpadla w lapy cracovii, kolo nosil ja na plecach.
ale tak to juz jest w czasie swietowania, przez cala noc ludzi sie laza w barwach po miescie to wiadomo ze czesc je straci, zwlaszcza w Krakowie.
przekonala sie o tym Wisla, przekonala tez cracovia (po meczu z korona) i przekona jeszcze raz zapewne po fecie z okazji awansu.

Kawa
02-06-2003, 09:46
Szczepan, my na naszej fecie stracilismy "Bielany"
Weż wogóle nie przypominaj:/

peyek
02-06-2003, 10:10
Gratulacje!
Dziwna ta liga byla w tym roku. Juz dawno tyle zespolow nie bilo sie o majstra i moze dlatego przewaga tego ostatecznego mistrza nie byla az tak widoczna. W kazdym razie trzeba czekac teraz na jakas kase od kogos bo bez $$$ coraz mniej mozna nawet u nas zdzialac.

Jarman
02-06-2003, 10:47
A nabiję sobie posta, bo mnie sie chce nab(p)ić. Logiczne, nie? :pijok:

A propos nabijania. Nie wiem czy zostałem usunięty, skasowany, zabanowany, wykartkowany czy co, ale się nie mogłem zalogować.
Rejestrować się znowu musiałem, a to ciężka sprawa jest, bo się mnie jeszcze literki plączą :pijok:

Dzięki za gratulacje.

legart
02-06-2003, 10:49
Gratulacje dla Wisły i .... zobaczymy za rok (pod warunkiem jak Legia się wygrzebie z tego marazmu) 8- . Acha ciekawi mnie co by napisał apcio jakby Groclin został mistrzem ;) .

legart
02-06-2003, 10:51
A nabiję sobie posta, bo mnie sie chce nab(p)ić. Logiczne, nie? :pijok:

A propos nabijania. Nie wiem czy zostałem usunięty, skasowany, zabanowany, wykartkowany czy co, ale się nie mogłem zalogować.
Rejestrować się znowu musiałem, a to ciężka sprawa jest, bo się mnie jeszcze literki plączą :pijok:

Dzięki za gratulacje.

Chyba Jarman po pijaku ciężko w klawiaturkę trafić paluszkami :rotfl: .
PS Nikt Cię nie banował. 8-

Keleborn
02-06-2003, 11:23
[quote="MrÓwA_1906
Kosy byście nie chcieli ??? [/quote]

Kosę byśmy chcieli zawsze. Tyle, że Kosa to Roman Kosecki.
A Kamila K - nie dzięujemy. Choćby w imię zasad.

Gratulacje z tytuł i powodzenia w LM.

Kiju
02-06-2003, 11:39
Bereś, Skoczylas: Sztuka radości

My, pod Wawelem, bardzo, ale to bardzo lubimy się cieszyć. Lubimy, bo umiemy. I choćby z tego powodu tytuł mistrza naszej Wiśle się należał.

Na stadionie podczas ostatniego meczu z Widzewem zasiedliśmy w atmosferze miłej, wręcz familijnej. Wszystko było, co trzeba, jak przystoi na piłkarskie święto na stadionie czołowej drużyny polskiej ligi. Zapach świeżo zrytej, wyłysiałej murawy. Słynna Brama Brandenburska za jedną z bramek. Cieplutka coca-cola i kiełbaski z kota. W dodatku już po pierwszej połowie, gdy się okazało, że Gieksa (czyli Dospel) przegrywa z Amicą, właściwie mogliśmy zacząć radosne świętowanie.

Najpierw skandowaliśmy radosny wierszyk o trenerze gości Franciszku Smudzie, co się kulom nie kłaniał, i dlatego myślimy o nim to, co myślimy. A mamy sporą wiedzę, bo parę sukcesów z nim Wisła odniosła i dlatego dziś mamy moralne prawo, by mu dziękować śliczną rymowanką. Potem przypomnieliśmy wieloletnią przyjaźń Wisełki z Legią Warszawa. Repertuar, choć obszerny i po wielokroć powtarzany, nie był może specjalnie urozmaicony, ale doskonale oddawał atmosferę wzajemnego zaufania kibiców z obu klubów i radość z każdego z sukcesów rywala. Poinformowaliśmy też przybyłych piłkarzy z miasta Łodzi o ich - w Krakowie ostatecznie udowodnionym - starotestamentowym pochodzeniu, jak również o tym, co my o takim pochodzeniu - z całą szacunkiem - myślimy.

Nie zabrakło też ciepłego powitania władz Polskiego Związku Piłki Nożnej i sędziów.

Niestety, pełnię szczęścia uniemożliwili nam Amerykanie. Bush powinien jednak przyjeżdżać do grodu Kraka w innym terminie, a nie wtedy, gdy mamy staropolski obowiązek gościnnego przyjęcia kibiców drużyny przeciwnej. A ponieważ przyjechał w dniu meczu, więc policja nie wiedzieć czemu zabroniła kibicom Widzewa radosnego, zorganizowanego przybycia pod Wawel. W ten sposób najistotniejszy element ligowego święta - możliwość ulicznej wymiany doświadczeń pomiędzy młodymi ludźmi z różnych części Polski - został nam odebrany.

Na szczęście w niedzielę w Nowej Hucie grał Hutnik z Cracovią. Niby to tylko liga III, ale przecież my, kibice, niezależnie od miejsca naszej drużyny, wszędzie potrafimy się tak samo radośnie bawić.

----------------------------------------------------------------------------

Fajnie napisane...

kud(L)aty68
02-06-2003, 12:05
Bereś, Skoczylas: Sztuka radości

Niestety, pełnię szczęścia uniemożliwili nam Amerykanie. Bush powinien jednak przyjeżdżać do grodu Kraka w innym terminie, a nie wtedy, gdy mamy staropolski obowiązek gościnnego przyjęcia kibiców drużyny przeciwnej. A ponieważ przyjechał w dniu meczu, więc policja nie wiedzieć czemu zabroniła kibicom Widzewa radosnego, zorganizowanego przybycia pod Wawel. W ten sposób najistotniejszy element ligowego święta - możliwość ulicznej wymiany doświadczeń pomiędzy młodymi ludźmi z różnych części Polski - został nam odebrany.

Na szczęście w niedzielę w Nowej Hucie grał Hutnik z Cracovią. Niby to tylko liga III, ale przecież my, kibice, niezależnie od miejsca naszej drużyny, wszędzie potrafimy się tak samo radośnie bawić.

----------------------------------------------------------------------------

Fajnie napisane...

Owszem zwlaszcze w ostatnim akapicie o meczu Hutnika z Cracovia - zabawili sie, to fakt...
A co do decyzji Krakusow odnosnie kibicow z Lodzi to mam swoje zdanie, z ktorym sie zgadzam i raczej nie bede pisal publicznie, bo slowa, ktorych musialbym uzyc raczej sie nie nadaja.....

kud(L)aty68
02-06-2003, 12:16

...i polskiej ligi...

Z pozdrowieniami.......

Mrowa przypomne, ze Kosa czyli Kosecki Roman juz dawno skonczyl gra w pilke, a Kosowskiej Kosiarki nie chcielismy, nie chcemy i chcec nie bedziemy - zgadnij czemu? Jesli mam dobra pamiec to na pewno wiesz.

Co dalej - mnie sie na ten przyklad nie podobaly Wasze wystepy w pucharach? A niby czemu mialyby sie podobac? Co to ja jestem kibicem Wisly? To sa rozgrywki klubowe, wiec nie musze Wam dobrze zyczyc w pucharach - zadna tam sprawa narodowa. Podkreslam, nie jestem przeciwko Wisle - jestem za Legia i tyle. I w tym roku nie bede Wam kibicowal w pucharach. No bo niby czemu mialby to robic?

No i koniec troche poslodze - gratulacje z powodu zdobycia tytulu.

pzdr.

Menel
02-06-2003, 13:28
A co do decyzji Krakusow odnosnie kibicow z Lodzi to mam swoje zdanie, z ktorym sie zgadzam i raczej nie bede pisal publicznie, bo slowa, ktorych musialbym uzyc raczej sie nie nadaja.....
Sęk w tym, że to nie decyzja Krakusów tylko Warszawiaków. Znaczy przepraszam... PZPN konkretnie. My w tym palców nie maczaliśmy...

Dziękuję przy okazji za gratulacje.

Legart
Stooooo laaaat, stoooo laaaat nieeeech żyyyyje...

I prezentu Ci życzę... zresztą wiesz jakiego ;)

Klusek
02-06-2003, 13:48
a mnie to osobiście wali. Jeśli nie Legia to.... pieprzę to.

legart
02-06-2003, 13:53
Sęk w tym, że to nie decyzja Krakusów tylko Warszawiaków. Znaczy przepraszam... PZPN konkretnie. My w tym palców nie maczaliśmy...

Dziękuję przy okazji za gratulacje.

Legart
Stooooo laaaat, stoooo laaaat nieeeech żyyyyje...

I prezentu Ci życzę... zresztą wiesz jakiego ;)

Dzięki ;) , a z tym nie wpuszczam=niem kibiców przyjezdnych faktycznie chore się robi.

Jarman
02-06-2003, 14:02
Chyba Jarman po pijaku ciężko w klawiaturkę trafić paluszkami :rotfl: .
PS Nikt Cię nie banował. 8-

Miło słyszeć ;)
Ale w takim razie poodrabiać muszę...bo moje 11 czy 12 postów poszło w... :* :D
Uwaga, zaczynam nabijanie...

P.S.
A jak już ten prezent, o którym myślę, że ma na myśli Menel, wkrótce dostaniesz, to dopiero zobaczysz jak ciężko będzie w klawiaturę trafić...
Zapałki do podpierania powiek sobie zawczasu przygotuj... i kondycję wyrabiaj ;)

szczepan
02-06-2003, 14:11
ems to bylo na fecie? :/ hmmm nie wiem czemu ale caly czas zylem w blednym przekonaniu ze stalo sie to kiedy indziej... albo moze poprostu nie skojarzylem faktow...
a wiec pozostaje mi posypac glowe popiolem :(

Legart WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Kiju
02-06-2003, 15:13

Głównym argumentem działaczy z Krakowa były obawy policji, że z powodu konieczności zabezpieczenia wizyty George`a Busha w Krakowie nie uda się znaleźć odpowiedniej liczby funkcjonariuszy do zabezpieczenia meczu. Okazało się jednak, że to nie była prawda. W dniu meczu rzecznik prasowy krakowskiej policji wypowiedział się na łamach jednej z gazet, że zabezpieczenie meczu nie byłoby dla policji żadnym problemem, bo przecież gdy mecz się zaczynał Busha już od dwóch godzin nie było w kraju. Trzeba także dodać, że łódzcy fani mieli zamiar jechać do Krakowa pociągiem specjalnym. Oznaczałoby to, że od wyjazdu z Łodzi kibiców by zabezpieczała łódzka policja, znacznie odciążając krakowską... Działacze Wisły twierdzili także, że nie mogą wpuścić kibiców na sektor dla gości, bo za nim zostały zgromadzone materiały i maszyny potrzebne podczas planowanego remontu. Tak rzeczywiście było, tyle że krakowscy działacze sami sobie zaprzeczyli, bo na tę trybunę wpuścili swoich kibiców.

Warto przypomnieć, że już drugi raz w tej rundzie kibice Widzewa nie są wpuszczani na stadion Wisły. Kilka tygodni temu, podczas meczu Pucharu Polski, grupie kilkunastu fanów z Łodzi nie chciano sprzedać biletów. Wtedy część tych osób zasiadła na sektorach dla gospodarzy (nie było to proste, bo do zakupu biletu w Krakowie potrzebny jest identyfikator). Podobnie było wczoraj. Do Krakowa pociągiem pojechało sześciu kibiców Widzewa. Czwórka z nich weszła na stadion. Bilety kupili od koników, którzy kilka minut przed pierwszym gwizdkiem mieli jeszcze dużo wejściówek i sprzedawali je po cenie.
Zrodło:widzew.pl

Menel
05-06-2003, 08:24
Kiju

To nie miejsce, ani czas, ale nie moge pozostać obojętny to Twój post ;)

Decyzją PZPN kibice Widzewa nie zobaczą meczu Wisła-Widzew, kibice Wisły zaś nie będą mogli oglądać spotkania w Poznaniu - to kolejne skandaliczne decyzje piłkarskiej centrali, która - co już kilkakrotnie podkreślałem na łamach naszej strony - kompletnie nie radzi sobie z organizacją rozgrywek I ligi piłki nożnej... No ale skoro nie radzi sobie z rozgrywkami o Puchar Polski...

Nasz klub nie musi wpuszczać kibiców Widzewa, gdyż do piłkarskiej centrali zwróciła się z taką prośbą krakowska policja, która do sobotniego popołudnia będzie zajęta wizytą prezydenta USA George'a W. Busha.

Z kolei władze "Kolejorza" zaczęły remont stadionu i PZPN zgodził się, aby na arenę przy ul. Bułgarskiej nie wpuszczano przyjezdnych kibiców...

Źródło: Wisła Portal/www.gazeta.pl

Pozdrawiam

Radio
05-06-2003, 20:22
Menelku jakoś trudno mi się z tobą zgodzić. Niewieżę że Cupiał & Co. nie maczali w tym palców. A PZPN tylko przytaknął, podobnie sprawa się miała w Poznaniu.
Niestety Legia tez podobny numer wywinęła w zeszłym roku Odrze.

Raffi
05-06-2003, 20:43
Menelku jakoś trudno mi się z tobą zgodzić. Niewieżę że Cupiał & Co. nie maczali w tym palców. A PZPN tylko przytaknął, podobnie sprawa się miała w Poznaniu.
Niestety Legia tez podobny numer wywinęła w zeszłym roku Odrze.
Raczej policja, która zawróciła ich z centrum W-wy, mimo iż byli dogadani z naszymi.

szczepan
05-06-2003, 20:58
Menel: no dobrze a czemu Widzew na poczatku dostal tylko 300 biletow? to jest to 5%? prawda jest taka ze od poczatku kombinowaliscie tzn nie Wy ale Wasi prezesi jak tu nie wpuscic ich...

ale co najdziwniejsze... chyba ich troche rozumiem...

yusta
05-06-2003, 22:37
Gratulacje dla Wisły, żółta kartka dla kibiców. Dzizas ich drużyna zdobywa mistrza, a oni dalej swoje. Rozumiem, że Wasze uczucie do Legii jest tak silne, że nie przesłoni go nawet triumf w 10 miesiecznych rozgrywkach?
BTW wypowiedz Kamilka najlepiej podsumował (o dziwo) PS: "każdy nie lubi tego czego sie boi"

Pesto
05-06-2003, 22:38

:buhaha: hyhyhy.....Pesto jest fanem wisły i j... z tego co widze...

a Kiju to miłośnik lewaków i pedałów :>

Adams_
06-06-2003, 00:33
http://sport.onet.pl/_i/galerie/futbol/wislawidzew/27d.jpg

Ten transparent z czerwonym tlem przy pomniku po prawej stronie + to co spiewal Baszczynski przy podnoszeniu patery mowi o krakusach jedno:

*Sa chorzy!

Wiec drodzy Wislacy gratuluje Wam niezdobycia przez Legie Mistrza Polski. Przeciez to Was bardziej cieszy, nie?

* z jednym wyjatkiem, ktorego pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie! :)

szczepan
06-06-2003, 00:37
co powiedzial Baszczynski? bo jakos realacji z fety itp nie sluchalem... a co do faktu to raczej bylo od dawna wiadomo ze panowie z Wisly jak to okreslil moj kolega "Maja wiekszy kompleks Legii niz Polonia"... aha i prosze nie zaczynajmy tu znow rozmowy o kompleksach itd...

Adams_
06-06-2003, 00:40
Nie zaczynamy rozmowy? OK to nie powiem :P Domyslcie sie :D

szczepan
06-06-2003, 00:41
Nie zaczynamy rozmowy? OK to nie powiem :P Domyslcie sie :D
ok :D :) ;)

Unico
06-06-2003, 07:44
http://sport.onet.pl/_i/galerie/futbol/wislawidzew/27d.jpg

Ten transparent z czerwonym tlem przy pomniku po prawej stronie + to co spiewal Baszczynski przy podnoszeniu patery mowi o krakusach jedno:

*Sa chorzy!

Wiec drodzy Wislacy gratuluje Wam niezdobycia przez Legie Mistrza Polski. Przeciez to Was bardziej cieszy, nie?

* z jednym wyjatkiem, ktorego pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie! :)

Fajny banerek w podpisie :> i jednocześnie takie mylne wnioski co do tego co w Krakowie ludzi cieszy :>

Mazi
06-06-2003, 08:26
o cholera ! 8-

no i ponownie mamy całą prawdę o wiślakach ...

Menel
06-06-2003, 08:51
Szczepan.

300 biletów... cóż... stadion mamy jaki mamy. Dla gości przewidziana jest trybunka zwana przez nas "klatką". Tam wchodzi jakieś 250 kibiców. Jeśli dostali o 50 biletów więcej to mniemam, że klub mógł próbować ten sam manewr co podczas meczu z Lazio i Legią, czyli dostawienie dodatkowej trybunki. Dlaczego tak się nie stało? Nie wiem. Wiem, że kibice Widzewa nie zostali wpuszczeni decyzją PZPN na wniosek krakowskiej policji.

Adams
Nie wiem jak inni, ale mnie, jak i przygniatającą większość kibiców Białej Gwiazdy cieszy wyłącznie to, że nasza ukochana Wisła jest Mistrzem Polski. Los innych klubów jest nam obojętny jeśli chodzi o wyniki sportowe, bo pod względem "bytu" już nie i dlatego bolejemy nad tym co potrafi zrobić z klubem chory facet z wężem w kieszeni. Mowa o Pogoni i Gondorze, a bliżej mego serca - o Śląsku Wrocław. Bolejemy, bo mogło trafić na każdego... również na nas... Dzięki Bogu nasz Dobrodziej ma poukładane pod sufitem jak mało który biznesmen w Polsce...

Dziękuję jeszcze raz za gratulacje. Gorzkie słowa przyjmuję do wiadomości.

Pozdrawiam

P.S.
Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem, ale temat chyba czas zamknąć...
http://www.crazypics.de/smilies/boese/2/img/011.gif

Dyer
06-06-2003, 14:52
Gratulacje dla"piłkarzy" Wisły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!